Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

16.10.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 4 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:15 00:16:15
2 3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:16:32 00:16:32
3 7 KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:34 00:16:35
4 43 BŁAUT DAMIAN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:01 00:17:01
5 1157 FLAGA PRZEMYSŁAW Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:12 00:17:13
6 1036 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M30 00:17:51 00:17:51
7 1103 RUTKOWSKI DAMIAN Lidzbark Warminski KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK 2004 M16 00:17:53 00:17:54
8 101 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT 1988 M30 00:17:58 00:17:59
9 1020 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:18:10 00:18:11
10 19 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:17 00:18:18
11 1127 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:18:25 00:18:27
12 1057 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:31 00:18:32
13 11 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:37 00:18:38
14 1142 PALUCH SYLWESTER Dywity BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 2001 M20 00:18:56 00:18:57
15 24 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:00 00:19:02
16 1154 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M40 00:19:02 00:19:03
17 1144 BENDYK MARCIN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:19:12 00:19:15
18 1168 OLSZAŃSKI PAWEŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:19:26 00:19:28
19 44 KORD RADOSŁAW Barczewo HARDKORD 1985 M30 00:19:36 00:19:39
20 1004 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:19:37 00:19:40
21 1019 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:19:38 00:19:40
22 1149 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:42 00:19:44
23 98 PAC ARKADIUSZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVIS.PL 1990 M30 00:19:43 00:19:45
24 1122 GŁOWACKI PAWEŁ Olsztyn 1983 M30 00:19:46 00:19:49
25 1135 OLENDER MARCIN Olsztyn 1980 M40 00:19:48 00:19:50
26 95 KICZOR DAMIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:19:52 00:19:53
27 1128 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M50 00:19:52 00:19:55
28 1061 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:20:09 00:20:11
29 1121 TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 00:20:13 00:20:14
30 119 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn 1984 M30 00:20:13 00:20:14
31 22 KIŚLUK JAROSŁAW Mikołajki TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:20:16 00:20:18
32 1087 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:20:22 00:20:24
33 56 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M40 00:20:31 00:20:35
34 96 KŁOCZKO KACPER Olecko LKS KORAB OLECKO 2003 M16 00:20:36 00:20:39
35 1148 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:20:37 00:20:40
36 1077 ŁASZKOWSKI TADEUSZ Łukta K.S WACHLARZ 2005 M16 00:20:38 00:20:42
37 36 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:42 00:20:45
38 92 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:20:48 00:20:52
39 1134 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:20:49 00:20:53
40 1037 SZNURKOWSKI DAWID Suwałki TEAM KOPEĆ 1988 M30 00:20:52 00:20:56
41 114 KŁEK JACEK Kętrzyn DRUŻYNA ML 1972 M40 00:20:53 00:20:56
42 1013 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:20:57 00:20:59
43 60 ZAREMBA JAKUB Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:54 00:20:59
44 105 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:20:58 00:21:00
45 1044 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:21:00 00:21:03
46 1042 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:09 00:21:11
47 1151 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:21:14 00:21:14
48 1113 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:21:09 00:21:16
49 64 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn 1970 M50 00:21:15 00:21:19
50 20 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:20 00:21:24
51 1035 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:21:17 00:21:25
52 129 KROM WOJCIECH Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN TEAM 1983 M30 00:21:26 00:21:32
53 34 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN 1975 M40 00:21:32 00:21:35
54 139 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek DZIKI 1992 M20 00:21:36 00:21:37
55 35 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M50 00:21:38 00:21:45
56 107 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn KRISS COACHING 1984 M30 00:21:37 00:21:45
57 1117 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M50 00:21:46 00:21:48
58 1034 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:47 00:21:51
59 55 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn ODCISKI I PĘCHERZE 1976 M40 00:21:47 00:21:52
60 1143 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M30 00:21:44 00:21:53
61 1080 SZAŁACH SEBASTIAN Elbląg 1981 M40 00:21:48 00:21:54
62 1054 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:51 00:21:55
63 1092 TOMASIK MACIEK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:21:52 00:21:56
64 1026 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M40 00:21:55 00:21:58
65 97 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:21:53 00:21:58
66 131 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny KUROPATWA TEAM 1966 M50 00:21:56 00:22:00
67 1141 KRÓLAK PRZEMYSŁAW Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:58 00:22:01
68 137 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:22:01 00:22:04
69 1111 MITRĘGA DARIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:22:03 00:22:09
70 31 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:22:05 00:22:12
71 39 WYPYCH KAMIL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:22:11 00:22:15
72 1109 KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:13 00:22:17
73 30 WILAMOWSKI JACEK Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:17 00:22:21
74 1147 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn 2004 K16 00:22:21 00:22:27
75 21 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 M30 00:22:25 00:22:29
76 1116 DE OBYRN BARTOSZ Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:22:28 00:22:33
77 1163 RUSZCZYK ROBERT Kętrzyn M.L. 1975 M40 00:22:30 00:22:36
78 112 RADZKI RAFAŁ Olsztyn RR 1981 M40 00:22:32 00:22:37
79 1025 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bartoszyce 1994 M20 00:22:30 00:22:39
80 1130 CHMIELIŃSKI MICHAŁ Jonkowo AMS CZARNI OLSZTYN 1981 M40 00:22:35 00:22:41
81 1137 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:22:40 00:22:50
82 102 CZURYŁŁO PAWEŁ Tomaszkowo NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:22:45 00:22:51
83 1023 TABAKA ADAM Olsztyn 1984 M30 00:22:50 00:22:56
84 1120 WARDĘGA MICHAŁ Orneta 1986 M30 00:22:53 00:23:00
85 51 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:58 00:23:03
86 1138 BARTOSZUK ADAM Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:23:00 00:23:06
87 1165 RADZIWON WOJCIECH Szafranki OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:23:03 00:23:09
88 1021 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:08 00:23:10
89 1174 BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:04 00:23:12
90 1012 ORZOŁEK JOANNA Mrągowo SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:23:02 00:23:12
91 1100 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:23:07 00:23:16
92 1136 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BUT 1975 M40 00:23:08 00:23:17
93 1067 GRYCUK MIREK Olsztyn PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:23:03 00:23:17
94 1123 KLIMCZUK MARIUSZ Dywity 1980 M40 00:23:18 00:23:22
95 104 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:23:26 00:23:26
96 1170 OŻUBKO DARIUSZ Olsztyn SPORT AKTYWNIE 1977 M40 00:23:21 00:23:32
97 47 GŁOWACKI SEBASTIAN Olsztyn CISOWIANKA TEAM 1981 M40 00:23:28 00:23:33
98 1160 LIDWIN ARTUR Olsztyn 1973 M40 00:23:27 00:23:33
99 68 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:27 00:23:34
100 1076 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:23:30 00:23:36
101 61 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:23:31 00:23:38
102 1124 RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:23:32 00:23:43
103 126 DASZUTA KAROLINA Ruś BRBK - BIEGLI W PODATKACH 1988 K30 00:23:44 00:23:48
104 134 FIEDOROWICZ ASIA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1993 K20 00:23:42 00:23:52
105 1129 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn KRISS COACHING 1984 K30 00:23:46 00:23:52
106 1096 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:47 00:23:53
107 33 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M50 00:24:03 00:24:07
108 16 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:24:06 00:24:09
109 17 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:24:06 00:24:13
110 1039 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:24:07 00:24:15
111 27 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:24:09 00:24:15
112 1047 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1968 M50 00:24:12 00:24:17
113 76 SAŁAMACHA JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:24:11 00:24:24
114 80 MAZURO MONIKA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30 00:24:14 00:24:26
115 38 MAŃKOWSKI LESZEK OLSZTYN BIEGAM BO CHCE A NIE MUSZĘ 1983 M30 00:24:17 00:24:28
116 1161 OLCHOWIK TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1974 M40 00:24:16 00:24:28
117 1063 MALUCHNIK WOJCIECH Górowo Iławeckie KULTYWATOR 1983 M30 00:24:16 00:24:39
118 116 WIEREBIEJ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:24:31 00:24:39
119 1164 CZERWIŃSKI KAROL Bartąg 1989 M30 00:24:33 00:24:41
120 111 USZYŃSKI ADAM Białystok OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK 1979 M40 00:24:34 00:24:43
121 52 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:24:40 00:24:51
122 1010 SUCHODOLSKI ROBERT Bartąg 1987 M30 00:24:39 00:24:51
123 1152 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M30 00:24:42 00:24:53
124 1041 MIKULAK RAFAŁ Barczewo BUT 1990 M30 00:24:49 00:24:58
125 1001 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:24:50 00:24:59
126 1079 SZPEJEWSKA SYLWIA Stawiguda 1984 K30 00:24:52 00:24:59
127 1033 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec SPARTA 1971 K50 00:24:51 00:25:01
128 1146 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:57 00:25:06
129 70 KOZŁOWSKI MARIUSZ Olsztyn GOSIAALA 1983 M30 00:25:00 00:25:08
130 26 CZEPURNYCH MARTA Elbląg 1990 K30 00:25:02 00:25:10
131 1081 PTAK MICHAŁ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1979 M40 00:25:10 00:25:20
132 109 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:25:08 00:25:25
133 1074 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:25:17 00:25:28
134 1099 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:25:21 00:25:29
135 1030 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:25:27 00:25:30
136 1108 JANKOWSKI CEZARY Olsztyn 1988 M30 00:25:21 00:25:34
137 41 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M40 00:25:24 00:25:38
138 1118 KAIM KAMIL Olsztyn 1977 M40 00:25:28 00:25:42
139 1028 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1955 M60 00:25:39 00:25:48
140 1162 DZICZYK MATEUSZ NOWE GIZEWO 1988 M30 00:25:42 00:25:50
141 1062 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:25:45 00:25:51
142 73 SYREWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1969 M50 00:25:41 00:25:54
143 1003 PAWLAK WOJCIECH Olsztyn 1994 M20 00:25:45 00:25:56
144 1009 GRUNWALD PAULINA Olsztyn 1992 K20 00:25:48 00:25:58
145 1105 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:25:51 00:25:59
146 59 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M40 00:26:09 00:26:21
147 120 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M50 00:26:06 00:26:21
148 1125 SZAŁACH ANNA Elbląg 1981 K40 00:26:15 00:26:27
149 1014 WRÓBEL ANNA Olsztyn 1981 K40 00:26:13 00:26:29
150 1011 PAŃCZYK MARTA Warszawa TEAM KOPEĆ 1979 K40 00:26:26 00:26:36
151 1040 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:26:32 00:26:42
152 23 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M40 00:26:34 00:26:43
153 1016 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:26:36 00:26:46
154 46 LORENC ŁUCJA Olsztyn 1977 K40 00:26:33 00:26:49
155 1172 RZYP JUSTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1988 K30 00:26:42 00:26:53
156 1153 GLIŃSKA ANNA Olsztyn 1993 K20 00:26:48 00:26:58
157 1078 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:44 00:27:08
158 94 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:27:03 00:27:13
159 1022 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1955 M60 00:27:06 00:27:17
160 1131 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER SPARTA 1966 M50 00:27:08 00:27:18
161 1073 CHARUBIN MARIUSZ Pisz ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH 1979 M40 00:27:11 00:27:22
162 136 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:27:15 00:27:25
163 1126 SZCZAPA BOŻENA Olsztyn 1983 K30 00:27:31 00:27:41
164 1094 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M50 00:27:34 00:27:44
165 1055 RODZIEWICZ MACIEJ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1975 M40 00:27:34 00:27:49
166 1166 MAS NICOLAS Olsztyn 1984 M30 00:27:36 00:27:50
167 130 WĘGLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 M30 00:27:43 00:27:51
168 133 KOWALCZYK ZYTA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 K40 00:27:43 00:27:51
169 1052 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:27:32 00:27:56
170 54 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M60 00:27:51 00:28:00
171 1072 SAŁAMACHA IZABELA Olsztyn MAMY BIEGAMY 1981 K40 00:27:40 00:28:00
172 1082 SMOLIŃSKA MAŁGORZATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:27:49 00:28:01
173 88 SUCHECKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:27:56 00:28:11
174 1158
1203*
LUDWINIAK KRZYSZTOF Barczewo 1966 M50 00:28:02 00:28:12
175 1007 BANACH ANDRZEJ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1989 M30 00:28:01 00:28:14
176 1045 DOBOSZ-SZMIGIEL AGNIESZKA Barczewo 1978 K40 00:28:09 00:28:14
177 1145 KRÓLAK ALEKSANDRA Węgorzewo TEAM KOPEĆ / SOKÓŁ WĘGORZEWO 2005 K16 00:28:23 00:28:27
178 128 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn COLLEGIUM BACCALARUM 1957 M60 00:28:37 00:28:50
179 106 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:28:31 00:28:55
180 1046 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:46 00:29:01
181 1083 CHAMPEL DAVID OLSZTYN 1973 M40 00:28:48 00:29:03
182 135 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:28:52 00:29:03
183 49 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:28:46 00:29:05
184 1139 SEMERAK DOROTA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1976 K40 00:28:51 00:29:05
185 1097 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:29:01 00:29:14
186 100 PYTKA BARTOSZ Olsztyn SOFTATHLON 1991 M30 00:29:06 00:29:14
187 90 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:28:59 00:29:17
188 1175 PIECZKOWSKI HUBERT SPRĘCOWO URWIS BIEGA 1974 M40 00:29:08 00:29:19
189 67 SINKIEWICZ KATARZYNA PASYM 1971 K50 00:29:04 00:29:22
190 62 ONUFREJUK MARCIN Górowo Iławeckie BEST BEASTS 1994 M20 00:29:20 00:29:27
191 1159 ROSIŃSKA KAROLINA Olsztyn 1992 K20 00:29:11 00:29:30
192 117 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:29:18 00:29:32
193 121 ŻBIK ADA Barczewo SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 00:29:18 00:29:32
194 18 STOLARCZYK JOLANTA Olsztyn EUROTTER RALLY TEAM 1979 K40 00:29:19 00:29:42
195 1173 OGONOWSKA SYLWIA Olsztyn BIEGAM BO CHCE, A NIE MUSZĘ 1994 K20 00:29:35 00:29:46
196 37 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1988 K30 00:29:36 00:29:48
197 1056 RODZIEWICZ DOROTA Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1977 K40 00:29:34 00:29:49
198 71 KROGUL-MISIEWICZ MALWINA Olsztyn 1987 K30 00:29:37 00:29:51
199 81 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1985 K30 00:29:38 00:29:51
200 40 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:29:35 00:29:57
201 1102 KUŚNIEWSKA ELIZA Olsztyn 1980 K40 00:29:39 00:29:59
202 1084 MIŁOWSKA ANNA Olsztyn 1972 K40 00:29:51 00:30:08
203 53 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M50 00:30:01 00:30:17
204 1086 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:30:02 00:30:18
205 138 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K20 00:30:06 00:30:19
206 113 SUŁEK GRZEGORZ stawiguda GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:29:55 00:30:32
207 1167 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:30:12 00:30:33
208 1071 LOREK KATARZYNA Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1975 K40 00:30:18 00:30:36
209 99 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:30:25 00:30:46
210 50 JASZCZUK MARTA Braniewo ZATOKA BRANIEWO 2003 K16 00:30:41 00:31:02
211 48 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo ORO 1977 M40 00:30:47 00:31:08
212 1133 CIEŚLAKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1982 K30 00:30:55 00:31:10
213 65 WIDAWSKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:30:58 00:31:14
214 69 CHROSTOWSKI SEBASTIAN Olsztyn, Polska 1993 M20 00:31:04 00:31:18
215 32 PYTKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:31:16 00:31:31
216 1002 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K40 00:31:12 00:31:32
217 1069 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec FITSTEP TEAM BISKUPIEC 1967 K50 00:31:16 00:31:36
218 123 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:31:22 00:31:42
219 1031 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:31:21 00:31:43
220 84 SOLARZ-LEWANDOWSKA IZABELA Bartąg 1988 K30 00:31:30 00:31:43
221 1156 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:31:25 00:31:44
222 1060 BABIEJ ADELAJDA Jonkowo - 1971 K50 00:31:23 00:31:45
223 1110 LASZKOWSKI KAMIL Pisz 1993 M20 00:31:40 00:31:51
224 1017 JAKUBOWICZ SYLWIA Olsztyn 1984 K30 00:31:40 00:31:52
225 75 TUCZYŃSKA ANIA Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1981 K40 00:31:51 00:32:09
226 108 SZEWCZYK BARTOSZ Olsztyn 739338592 1981 M40 00:31:51 00:32:15
227 1176 DOLIWA URSZULA Olsztyn 1978 K40 00:32:06 00:32:23
228 127 NAJMOWICZ WIESŁAWA Olsztyn NAJMOWICZ TRIAHLON 1964 K50 00:32:22 00:32:40
229 74 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M40 00:32:24 00:32:41
230 1024 LIMONTAS DOROTA Dywity D27 1987 K30 00:32:57 00:33:16
231 1090 ZAJĄC RADOSŁAW Olsztyn 1982 M30 00:33:00 00:33:20
232 1059 ŻELAZOWSKI PIOTR Olsztyn ŻELAZOWSCY TEAM 1971 M50 00:33:10 00:33:27
233 77 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K40 00:33:09 00:33:30
234 1171 ZARZYCKA MARTA Olsztyn 1988 K30 00:33:11 00:33:31
235 1050 JEGLIŃSKA MONIKA Bartąg 1994 K20 00:33:20 00:33:33
236 91 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K40 00:33:28 00:33:45
237 1150 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:30:58 00:34:03
238 1169 POLAKOWSKA KRYSTYNA OLSZTYN SPORT AKTYWNIE 1981 K40 00:33:50 00:34:05
239 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K50 00:34:02 00:34:20
240 1095 WIGHTMAN AGATA Mrągowo 1983 K30 00:35:19 00:35:41
241 93 WOJDYŁA ANNA Olsztyn SLOW JOGGING OLSZTYN 1988 K30 00:35:20 00:35:44
242 1049 KOBAK KLAUDIA Olsztyn 1997 K20 00:35:30 00:35:52
243 1064 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLSZTYN 1938 M60 00:35:41 00:36:03
244 72 KLONOWSKA ALEKSANDRA Łęgajny 1992 K20 00:35:41 00:36:04
245 122 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:36:27 00:36:47
246 1005 LASKOWSKA ANNA OLSZTYN 1986 K30 00:36:33 00:36:47
247 1018 KOSTRZEWSKA MAGDA Bartoszyce 1978 K40 00:37:01 00:37:18
248 83 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:37:18 00:37:34
249 1053 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:38:30 00:38:47
250 42 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:39:56 00:40:24
251 1114 LESZCZYŃSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDRY OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 1998 K20 00:41:47 00:41:55
252 57 DŁUGOSZ LUCYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1964 K50 00:42:29 00:42:51
253 89 LIS ANETA Kieźliny 1981 K40 00:43:06 00:43:24
254 1140 BRODACZ DOROTA Bartoszyce 1975 K40 00:46:03 00:46:20
255 1048 WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K30 00:54:25 00:54:31
256 45 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:54:31 00:54:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni