z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2021/2022

Pobierz wyniki PDF:

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Najmowicz Triathlon I 4 / 12 95.5365
4 Najmowicz Paweł Olsztyn 1993 M201222 4 5.0000
1274 Najmowicz Sebastian Olsztyn 1991 M30767 3 20.0000
1204 Wujkowska Izabela Olsztyn 1999 K203
5.38
4
8.50
3
7.66
3 21.5365
95 Kiczor Damian Olsztyn 1985 M302411212018 5 49.0000
2 Team Kopeć I 4 / 12 97.1274
7 Kopeć Wojciech Olsztynek 1986 M303111 4 3.0000
1020 Szwaj Łukasz Olsztyn 1983 M3098131014 5 27.0000
19 Czaplicki Piotr Olsztyn 1977 M401061215 4 28.0000
1109 Królak Agnieszka Węgorzewo 1980 K405
9.22
6
10.75
9
22.98
8
19.16
4 39.1274
3 URWIS BIEGA I 4 / 12 126.0756
1044 Ostromecka Anna Olsztyn 1987 K303
5.53
3
6.38
2
5.11
3 17.0158
1157 Flaga Przemysław Olsztyn 1983 M30567 3 18.0000
1268 Sadowska Paula Olsztyn 1999 K208
17.00
7
17.88
3
7.18
3 42.0598
87 Woźniak Tomasz Olsztyn 1987 M30151717 3 49.0000
4 Pszczółkowski Team I 4 / 12 224.7596
5 Pszczółkowski Paweł Olsztyn 1988 M30244 3 10.0000
1111 Mitręga Daria Olsztyn 1990 K304
7.38
4
7.17
4
10.22
3 24.7596
1216 Sawicz Kacper Dobre Miasto 2004 M16343026 3 90.0000
76 Sałamacha Jarosław Olsztyn 1980 M4010032793632 5 100.0000
5 Dziki 4 / 12 259.4801
1149 Trzeciak Magdalena Olsztyn 1995 K202
3.69
2
3.58
2
4.25
1
2.39
4 9.6666
1155 Wronowski Albert Banie Mazurskie 1999 M20141412 3 40.0000
1223 Wrażeń Justyna Olsztyn 1988 K307
12.54
14
29.75
14
33.52
3 75.8135
139 Rogowski Zbigniew Bisztynek 1992 M2051394474 4 134.0000
6 AZS UWM OLSZTYN I 4 / 12 336.4802
3 Kujawa Wiktor Olsztyn 1993 M2021333 5 6.0000
1147 Twardowska Julia Olsztyn 2004 K166
11.07
5
10.63
2
4.79
3 26.4802
1144 Bendyk Marcin Olsztyn 2004 M1616252620 4 61.0000
1138 Bartoszuk Adam Olsztyn 2002 M16801157885 4 243.0000
7 Najmowicz Triathlon II 4 / 12 390.4823
1004 Śmieszny Marcin Olsztyn 1983 M3019273128 4 74.0000
98 Pac Arkadiusz Olsztyn 1990 M302128362739 5 76.0000
1206 Stypułkowska Dominika Olsztyn 1985 K3021
37.63
23
48.88
15
38.31
9
21.55
4 97.4823
1220 Sosnowski Adam Ostróda 1985 M3044465354 4 143.0000
8 Drużyna ML I 4 / 12 392.5956
1048 Wysocka Martyna Kętrzyn 1991 K3089
164.15
12
21.50
12
30.65
7
16.76
4 68.9068
1239 Bartczak Marcin Bisztynek 1982 M3013332931 4 73.0000
45 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn 1982 K3090
166.00
18
32.25
19
48.52
15
35.92
4 116.6888
114 Kłek Jacek Kętrzyn 1972 M40395243 3 134.0000
9 Team Kopeć II 4 / 12 437.0000
1154 Kaweczyński Krzysztof Mszanowo 1981 M40151721 3 53.0000
56 Nadulski Jacek Olsztyn 1979 M40313349 3 113.0000
22 Kiśluk Jarosław Mikołajki 1968 M5029475852 4 128.0000
1037 Sznurkowski Dawid Suwałki 1988 M30384164 3 143.0000
10 URWIS BIEGA II 4 / 12 484.0000
1112 Barczak Adam Olsztyn 1972 M40142223 3 59.0000
1168 Olszański Paweł Olsztyn 1996 M20172422 3 63.0000
1061 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn 1970 M502623233233 5 72.0000
1039 Kłos Jan Olsztyn 1964 M509711410390 4 290.0000
11 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 4 / 12 556.0000
24 Jakacki Sylwester Bartoszyce 1984 M301491918 4 41.0000
36 Bryl Mirosław Bartoszyce 1977 M403534374846 5 106.0000
105 Wójcik Henryk Bartoszyce 1965 M50424658 3 146.0000
104 Wójcik Marcin Bartoszyce 1987 M30869483 3 263.0000
12 Są Wolniejsi I 4 / 12 568.4832
60 Zaremba Jakub Olsztyn 1978 M4041384559 4 124.0000
125 Hermann Tomasz Olsztyn 1978 M4080424450 4 136.0000
1267 Całka Aneta Olsztyn 1974 K4026
46.58
27
57.38
21
50.28
3 154.2416
1267 Całka Aneta Olsztyn 1974 K4026
46.58
27
57.38
21
50.28
3 154.2416
13 Są Wolniejsi I 4 / 12 568.4832
60 Zaremba Jakub Olsztyn 1978 M4041384559 4 124.0000
125 Hermann Tomasz Olsztyn 1978 M4080424450 4 136.0000
1267 Całka Aneta Olsztyn 1974 K4026
46.58
27
57.38
21
50.28
3 154.2416
1322 Całka Aneta Olsztyn 1974 K4026
46.58
27
57.38
21
50.28
3 154.2416
14 Są Wolniejsi I 4 / 12 568.4832
60 Zaremba Jakub Olsztyn 1978 M4041384559 4 124.0000
125 Hermann Tomasz Olsztyn 1978 M4080424450 4 136.0000
1322 Całka Aneta Olsztyn 1974 K4026
46.58
27
57.38
21
50.28
3 154.2416
1267 Całka Aneta Olsztyn 1974 K4026
46.58
27
57.38
21
50.28
3 154.2416
15 Są Wolniejsi I 4 / 12 568.4832
60 Zaremba Jakub Olsztyn 1978 M4041384559 4 124.0000
125 Hermann Tomasz Olsztyn 1978 M4080424450 4 136.0000
1322 Całka Aneta Olsztyn 1974 K4026
46.58
27
57.38
21
50.28
3 154.2416
1322 Całka Aneta Olsztyn 1974 K4026
46.58
27
57.38
21
50.28
3 154.2416
16 Pszczółkowski Team II 4 / 12 680.9488
1146 Lipnicka Katarzyna Ostróda 1982 K3019
35.04
20
35.83
23
55.07
3 125.9488
1301 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto 1968 M50436047 3 150.0000
1207 Szpendowski Marek Olsztyn 1978 M40487271 3 191.0000
147 Ośko Mirosław Olsztyn 1988 M3074726880 4 214.0000
17 Drużyna ML II 4 / 12 709.3896
1172 Rzyp Justyna Kętrzyn 1988 K3029
53.49
43
77.04
21
53.63
16
38.31
4 145.4278
1042 Lenart Miłosz Kętrzyn 1965 M5043595750 4 150.0000
64 Żyrkowski Robert Kętrzyn 1970 M504652556666 5 153.0000
1186 Kozłowska Aleksandra Kętrzyn 1999 K2044
78.83
31
79.17
43
102.96
3 260.9618
18 Team Kopeć III 4 / 12 737.0632
106 Siwczak Izabela Olsztyn 1963 K5040
73.78
33
59.13
22
56.18
26
62.25
4 177.5641
1145 Królak Aleksandra Węgorzewo 2005 K1639
71.93
27
48.38
24
61.29
30
71.83
4 181.4991
30 Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński 1968 M506850688073 5 186.0000
29 Małkowski Maciej Ruciane Nida 1986 M30656463 3 192.0000
19 Są Wolniejsi II 4 / 12 851.6448
92 DĘBOWSKI Marcin Olsztyn 1976 M403667825592 5 158.0000
1092 Tomasik Maciek Olsztyn 1987 M3060796770 4 197.0000
142 Waszkiewicz Marcin Olsztyn 1983 M3075786976 4 220.0000
1082 Smolińska Małgorzata Olsztyn 1978 K4037
68.24
50
106.25
40
102.15
51
122.11
4 276.6448
20 Drużyną Wilka I 4 / 12 976.3148
1054 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 1973 M4059708163 4 192.0000
1078 Barcewicz Marta Olsztyn 1986 K3031
57.18
32
57.33
35
83.80
3 198.3148
78 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn 1987 M30847575 3 234.0000
1152 Śliwiński Paweł Bartoszyce 1991 M30107127118 3 352.0000
21 Najmowicz Triathlon III 4 / 12 1079.4468
102 Czuryłło Paweł Gdańsk 1988 M307660695445 5 159.0000
1178 Borko Cezary Olsztyn 1973 M40748578 3 237.0000
1225 Stankiewicz Krzysztof Ostróda 1982 M30869284 3 262.0000
127 Najmowicz Wiesława Olsztyn 1964 K5069
127.26
80
143.34
63
150.85
3 421.4468
22 Są Wolniejsi III 4 / 12 1312.8990
1177 Pączyńska Anna Szczęsne 1983 K3066
118.25
62
131.75
37
94.49
41
98.17
4 310.9132
61 Mikita Mirek Olsztyn 1967 M509214213499124 5 315.0000
1047 Szczepaniak Piotr Olsztyn 1968 M5099110111 3 320.0000
1086 Jędrzejak Magdalena Gdynia 1978 K4055
101.44
64
114.67
71
150.88
3 366.9858
23 Pszczółkowski Team III 4 / 12 1682.8046
1193 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 M40107123134 3 364.0000
146 Mazonik Justyna Olsztyn 1983 K3088
157.67
39
99.60
47
112.54
3 369.8046
1167 Kopyść Jarosław Olsztyn 1976 M40151160163 3 474.0000
1218 Kowalczyk Andrzej Olsztyn 1961 M60166154155 3 475.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
24 BUT BARCZEWO 4 / 10 916.1286
1139 Semerak Dorota Barczewo 1976 K4042
77.46
58
103.92
38
80.75
34
86.83
42
100.56
5 245.0440
1136 Markowicz Robert Barczewo 1975 M408385100 3 268.0000
1041 Mikulak Rafał Barczewo 1990 M30108106133121 4 335.0000
1246 Olszewska Agnieszka Barczewo 1982 K3038
68.08
1 68.0846
25 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM I 4 / 8 644.7473
134 Fiedorowicz Asia Olsztyn 1993 K2011
20.29
13
23.29
13
33.20
3 76.7799
121 Żbik Ada Barczewo 1994 K2046
84.84
73
155.13
2 239.9674
123 Jeger Wojtek Olsztyn 1968 M50156152 2 308.0000
124 Wiśniewski Rafał Olsztyn 1988 M3020 1 20.0000
26 Najmowicz Triathlon IV 4 / 7 190.3298
1106 Dymek Adrian Ostróda 1989 M301725 2 42.0000
1089 Rynko Paweł Olsztyn 1980 M402426 2 50.0000
110 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1978 K4013
27.63
17
40.70
2 68.3298
1260 PREJS PIOTR OSTRÓDA 1975 M4030 1 30.0000
27 Pszczółkowski Team IV 4 / 7 414.0000
1265 Słowik Jarosław Olsztyn 1994 M202640 2 66.0000
145 Zieja Andrzej Olsztyn 1979 M403834 2 72.0000
1233 Mikielski Paweł OLSZTYN 1983 M30131129 2 260.0000
1182 Zych Jakub Sobienie-Jeziory 1999 M2016 1 16.0000
28 Jonkowo Sport 3 / 9 198.7076
1127 Sawicki Szymon Olsztyn 1991 M3011391313 5 23.0000
1021 Rozicka Adriana Olsztyn 1991 K307
12.91
14
25.08
10
21.25
8
20.43
6
14.37
5 47.7076
1132 Rudziński Andrzej Olsztyn 1974 M4035474655 4 128.0000
29 Team Kopeć IV 3 / 7 706.0000
1141 królak Przemysław Węgorzewo 1978 M4064537583 4 192.0000
25 Tkacz Jacek Olsztyn 1980 M40171170165169 4 504.0000
1183 Dąbrowski Maciej Giedajty 1994 M2010 1 10.0000
30 Lecimy Tutej 2 / 6 776.0000
1065 Tryk Piotr Olsztyn 1986 M308199108 3 288.0000
74 Bronowicki Jakub Olsztyn 1980 M40160167163165 4 488.0000
31 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM II 2 / 2 225.3964
118 Jeger Piotr Olsztyn 1989 M3076 1 76.0000
122 Kamińska Urszula Olsztyn 1983 K3081
149.40
1 149.3964
32 AKM Olsztyn 1 / 3 213.0000
34 Mitkowski Daniel Olsztyn 1975 M40509865106 4 213.0000
33 OrnetaTeam 1 / 3 237.0000
1120 Wardęga Michał Orneta 1986 M3078788186 4 237.0000
34 AZS UWM OLSZTYN II 1 / 3 283.0000
1116 de Obyrn Bartosz Olsztyn 2002 M1670100113139 4 283.0000
35 URWIS BIEGA III 1 / 3 354.0000
1074 Rękawiecki Robert Olsztyn 1974 M40113122119128 4 354.0000
36 Są Wolniejsi IV 1 / 3 427.0000
1007 Banach Andrzej Olsztyn 1989 M30138153136 3 427.0000
37 Drużyna ML III 1 / 2 47.0000
1043 Radziewicz Marcin Garbno 1998 M202423 2 47.0000
38 Drużyną Wilka II 1 / 2 223.3952
1156 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn 1985 K3064
118.04
44
105.35
2 223.3952
39 Pszczółkowski Team V 1 / 1 44.6250
1286 Łazicka Kamila Olsztyn 1980 K4021
44.63
1 44.6250

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni