z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2021/2022

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Q 7 Kopeć Wojciech Olsztynek Team Kopeć 1986 M30 3
00:16:35
00:16:34


1
00:16:23
00:16:21
1
00:16:20
00:16:20
1
00:16:01
00:15:59
4 3
2 Q 4 Najmowicz Paweł Olsztyn Najmowicz Triathlon 1993 M20 1
00:16:15
00:16:15


2
00:16:46
00:16:45
2
00:16:29
00:16:27
2
00:16:16
00:16:15
4 5
3 Q 3 Kujawa Wiktor Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1993 M20 2
00:16:32
00:16:32
1
00:17:33
00:17:33
3
00:17:15
00:17:13
3
00:16:59
00:16:58
3
00:16:30
00:16:28
5 6
4 Q 5 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30

2
00:17:44
00:17:44
4
00:17:16
00:17:16
4
00:17:22
00:17:22


3 10
5 Q 43 Błaut Damian Ostróda Run Goku Team 1995 M20 4
00:17:01
00:17:01


5
00:17:27
00:17:27


4
00:16:47
00:16:46
3 13
6 Q 1157 Flaga Przemysław Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30 5
00:17:13
00:17:12


6
00:17:36
00:17:35
7
00:17:39
00:17:39


3 18
7 q 1036 Mikielski Daniel Olsztynek 1990 M30 6
00:17:51
00:17:51


8
00:17:56
00:17:55
8
00:17:53
00:17:51
5
00:16:50
00:16:48
4 19
8 q 1274 Najmowicz Sebastian Olsztyn Najmowicz Triathlon 1991 M30



7
00:17:43
00:17:43
6
00:17:29
00:17:28
7
00:16:53
00:16:51
3 20
9 q 1275 WIŚNIEWSKI MACIEJ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 M20



10
00:18:15
00:18:15
5
00:17:29
00:17:29
6
00:16:52
00:16:52
3 21
10 q 1127 Sawicki Szymon Olsztyn Kuropatwa Team 1991 M30 11
00:18:27
00:18:25
3
00:17:45
00:17:43
9
00:18:08
00:18:06
13
00:18:14
00:18:12
13
00:17:47
00:17:45
5 23
11 101 Kaliski Sławomir Olsztyn 4 W-M BOT 1988 M30 8
00:17:59
00:17:58
4
00:18:08
00:18:07


12
00:18:14
00:18:11
15
00:18:14
00:18:11
4 24
12 1020 Szwaj Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1983 M30 9
00:18:11
00:18:10
8
00:18:52
00:18:51
13
00:18:40
00:18:39
10
00:18:00
00:18:00
14
00:17:51
00:17:50
5 27
13 Q 28 wojciechowski maciej Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1974 M40

5
00:18:16
00:18:14
11
00:18:32
00:18:32
11
00:18:11
00:18:10


3 27
14 Q 19 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M40 10
00:18:18
00:18:17
6
00:18:19
00:18:17
12
00:18:38
00:18:38
15
00:18:34
00:18:33


4 28
15 Q 1103 Rutkowski Damian Lidzbark Warminski KS Zamek EXPOM Kurzętnik 2004 M16 7
00:17:54
00:17:53




16
00:18:34
00:18:32
9
00:17:25
00:17:23
3 32
16 Q 1057 Krupiński Bogumił Olsztyn CWCR 1973 M40 12
00:18:32
00:18:31
7
00:18:37
00:18:35
16
00:18:56
00:18:56


19
00:18:33
00:18:31
4 35
17 1155 Wronowski Albert Banie Mazurskie Dziki 1999 M20



14
00:18:42
00:18:39
14
00:18:23
00:18:22
12
00:17:43
00:17:40
3 40
18 24 Jakacki Sylwester Bartoszyce Góral z Mazur Running Team 1984 M30 14
00:19:02
00:19:00
9
00:18:59
00:18:56
19
00:19:09
00:19:08
18
00:18:58
00:18:57


4 41
19 87 Woźniak Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30



15
00:18:54
00:18:54
17
00:18:56
00:18:55
17
00:18:17
00:18:14
3 49
20 95 Kiczor Damian Olsztyn Najmowicz Triathlon 1985 M30 24
00:19:53
00:19:52
11
00:19:08
00:19:05
21
00:19:26
00:19:25
20
00:19:07
00:19:06
18
00:18:32
00:18:29
5 49
21 q 1154 Kaweczyński Krzysztof Mszanowo Team Kopeć 1981 M40 15
00:19:03
00:19:02


17
00:19:04
00:19:04


21
00:18:45
00:18:43
3 53
22 1142 Paluch Sylwester Dywity Bieganie Pod Sokolim Okiem 2001 M20 13
00:18:57
00:18:56
12
00:19:09
00:19:06
28
00:20:08
00:20:07




3 53
23 q 1112 Barczak Adam Olsztyn URWIS BIEGA 1972 M40

14
00:19:17
00:19:15
22
00:19:36
00:19:35
23
00:19:10
00:19:09


3 59
24 Q 1144 Bendyk Marcin Olsztyn AZS UWM Olsztyn 2004 M16 16
00:19:15
00:19:12


25
00:19:57
00:19:49
26
00:19:18
00:19:15
20
00:18:39
00:18:36
4 61
25 44 Kord Radosław Barczewo HardKord 1985 M30 18
00:19:39
00:19:36
18
00:19:33
00:19:30


25
00:19:12
00:19:10


3 61
26 1168 Olszański Paweł Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 17
00:19:28
00:19:26


24
00:19:50
00:19:48


22
00:18:45
00:18:42
3 63
27 Q 1128 Symerewicz Marek Barczewo 1967 M50 25
00:19:55
00:19:52




22
00:19:09
00:19:05
24
00:18:50
00:18:47
3 71
28 1019 Żebrowski Jacek Kierzliny 1984 M30 20
00:19:40
00:19:38
22
00:19:41
00:19:38
29
00:20:09
00:20:07
35
00:19:44
00:19:43
36
00:19:19
00:19:17
5 71
29 Q 1061 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 26
00:20:11
00:20:09
23
00:19:47
00:19:44
23
00:19:48
00:19:47
32
00:19:33
00:19:32
33
00:19:15
00:19:13
5 72
30 1239 Bartczak Marcin Bisztynek DRUŻYNA ML 1982 M30

13
00:19:10
00:19:07
33
00:20:18
00:20:17
29
00:19:29
00:19:29
31
00:19:10
00:19:09
4 73
31 1004 Śmieszny Marcin Olsztyn Najmowicz Triathlon 1983 M30 19
00:19:40
00:19:37
27
00:19:53
00:19:50
31
00:20:11
00:20:09
28
00:19:19
00:19:18


4 74
32 98 Pac Arkadiusz Olsztyn Najmowicz Triathlon/ globalservis.pl 1990 M30 21
00:19:45
00:19:43
28
00:19:56
00:19:54
36
00:20:33
00:20:31
27
00:19:19
00:19:18
39
00:19:38
00:19:36
5 76
33 1121 Tarasewicz Szymon Olsztyn AKM Olsztyn 1983 M30 27
00:20:14
00:20:13
19
00:19:37
00:19:34


39
00:20:04
00:20:01
42
00:19:52
00:19:49
4 85
34 Q 1216 Sawicz Kacper Dobre Miasto Pszczółkowski Team 2004 M16



34
00:20:19
00:20:18
30
00:19:32
00:19:32
26
00:18:56
00:18:54
3 90
35 1317 Kurp Marcin Dobre Miasto Kuropatwa Team 1983 M30



32
00:20:15
00:20:14
31
00:19:33
00:19:30
29
00:19:02
00:18:58
3 92
36 q 76 Sałamacha Jarosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 M40 100
00:24:24
00:24:11
32
00:20:15
00:20:10
79
00:22:51
00:22:42
36
00:19:50
00:19:48
32
00:19:11
00:19:07
5 100
37 1087 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 M40 30
00:20:24
00:20:22
31
00:20:12
00:20:09
41
00:20:43
00:20:42
41
00:20:18
00:20:16
43
00:19:55
00:19:51
5 102
38 1238 Olszewski Tomasz Jeziorany Olszewnik 1991 M30



39
00:20:37
00:20:35
34
00:19:43
00:19:41
30
00:19:07
00:19:05
3 103
39 36 Bryl Mirosław Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY 1977 M40 35
00:20:45
00:20:42
34
00:20:29
00:20:27
37
00:20:33
00:20:30
48
00:20:49
00:20:43
46
00:20:05
00:19:59
5 106
40 1148 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 M40 33
00:20:40
00:20:37
37
00:20:38
00:20:35
40
00:20:37
00:20:34
71
00:21:49
00:21:44


4 110
41 1315 Lipski Michał Olsztyn 1991 M30



35
00:20:21
00:20:17
40
00:20:13
00:20:09
37
00:19:25
00:19:21
3 112
42 56 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M40 31
00:20:35
00:20:31
33
00:20:24
00:20:20


49
00:20:55
00:20:50


3 113
43 60 Zaremba Jakub Olsztyn Są Wolniejsi 1978 M40 41
00:20:59
00:20:54
38
00:20:40
00:20:30
45
00:20:52
00:20:47


59
00:20:51
00:20:46
4 124
44 q 22 Kiśluk Jarosław Mikołajki Team Kopeć 1968 M50 29
00:20:18
00:20:16
47
00:21:17
00:21:12


58
00:21:18
00:21:18
52
00:20:25
00:20:25
4 128
45 1132 Rudziński Andrzej Olsztyn Jonkowo Sport 1974 M40

35
00:20:34
00:20:33
47
00:21:00
00:20:58
46
00:20:45
00:20:40
55
00:20:44
00:20:41
4 128
46 Q 1013 Maliszewski Jerzy Olsztyn AKM Olsztyn 1960 M60 40
00:20:59
00:20:57
36
00:20:36
00:20:35
54
00:21:24
00:21:20


53
00:20:26
00:20:22
4 129
47 1240 Gutmański Mariusz Olsztyn Team Kopeć 1996 M20

66
00:22:10
00:22:05
49
00:21:07
00:21:03
42
00:20:34
00:20:30
41
00:19:50
00:19:47
4 132
48 114 Kłek Jacek Kętrzyn Drużyna ML 1972 M40 39
00:20:56
00:20:53


52
00:21:17
00:21:14
43
00:20:40
00:20:38


3 134
49 139 Rogowski Zbigniew Bisztynek Dziki 1992 M20 51
00:21:37
00:21:36
39
00:20:41
00:20:40
44
00:20:49
00:20:46
74
00:21:57
00:21:52


4 134
50 125 Hermann Tomasz Olsztyn Są wolniejsi 1978 M40

80
00:22:41
00:22:28
42
00:20:45
00:20:44
44
00:20:41
00:20:38
50
00:20:21
00:20:17
4 136
51 1035 Cwalina Łukasz Olsztyn 1981 M40 48
00:21:25
00:21:17
43
00:21:03
00:20:55
48
00:21:03
00:20:57
65
00:21:31
00:21:24
65
00:21:07
00:21:01
5 139
52 1220 Sosnowski Adam Ostróda Najmowicz Triathlon 1985 M30

44
00:21:03
00:20:58
46
00:20:54
00:20:51
53
00:21:02
00:20:59
54
00:20:40
00:20:35
4 143
53 1037 Sznurkowski Dawid Suwałki Team Kopeć 1988 M30 38
00:20:56
00:20:52
41
00:20:48
00:20:43


64
00:21:29
00:21:27


3 143
54 21 Prusik Dominik Olsztyn 1990 M30 69
00:22:29
00:22:25
61
00:21:59
00:21:54
50
00:21:10
00:21:05
47
00:20:47
00:20:46
48
00:20:13
00:20:12
5 145
55 q 105 Wójcik Henryk Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1965 M50 42
00:21:00
00:20:58
46
00:21:09
00:21:08
58
00:21:37
00:21:33




3 146
56 Q 1301 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50



43
00:20:48
00:20:46
60
00:21:20
00:21:18
47
00:20:13
00:20:11
3 150
57 q 1042 Lenart Miłosz Kętrzyn Drużyna ML 1965 M50 43
00:21:11
00:21:09
59
00:21:54
00:21:50
57
00:21:29
00:21:28
50
00:20:56
00:20:54


4 150
58 1134 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M40 37
00:20:53
00:20:49
162
00:31:37
00:31:13
63
00:21:50
00:21:43
52
00:20:59
00:20:52
67
00:21:09
00:21:04
5 152
59 q 64 Żyrkowski Robert Kętrzyn Drużyna ML 1970 M50 46
00:21:19
00:21:15
52
00:21:37
00:21:33
55
00:21:25
00:21:21
66
00:21:34
00:21:29
66
00:21:08
00:21:03
5 153
60 92 DĘBOWSKI Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1976 M40 36
00:20:52
00:20:48
67
00:22:10
00:21:56
82
00:23:03
00:22:51
55
00:21:07
00:21:03
92
00:23:08
00:22:54
5 158
61 102 Czuryłło Paweł Gdańsk Najmowicz Triathlon 1988 M30 76
00:22:51
00:22:45
60
00:21:57
00:21:51
69
00:22:08
00:22:01
54
00:21:03
00:20:55
45
00:20:04
00:20:01
5 159
62 1113 Pałejko Mateusz Olsztyn #WIPASZ Aktywni w Biegu 1987 M30 45
00:21:16
00:21:09
54
00:21:40
00:21:30




64
00:21:06
00:20:59
3 163
63 1034 ORŁOWSKI Piotr Olsztyn PersonalTriathlon 1978 M40 55
00:21:51
00:21:47


62
00:21:48
00:21:45
59
00:21:19
00:21:15
60
00:20:52
00:20:49
4 174
64 96 Kłoczko Kacper Olecko LKS Korab Olecko 2003 M16 32
00:20:39
00:20:36


56
00:21:28
00:21:23
88
00:22:52
00:22:46


3 176
65 1135 Olender Marcin Olsztyn 1980 M40 23
00:19:50
00:19:48


93
00:23:33
00:23:16
62
00:21:25
00:21:17


3 178
66 20 Abramczyk Marcin Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn 1977 M40 47
00:21:24
00:21:20


59
00:21:39
00:21:35
77
00:22:02
00:21:56
94
00:23:22
00:23:16
4 183
67 1210 Pogorzelski Piotr Olsztyn 8 ODH Szperacze 2000 M20

49
00:21:32
00:21:25
96
00:23:53
00:22:44
79
00:22:05
00:22:00
56
00:20:46
00:20:41
4 184
68 q 30 Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1968 M50 68
00:22:21
00:22:17
50
00:21:33
00:21:30
68
00:22:07
00:22:03
80
00:22:09
00:22:05
73
00:21:25
00:21:21
5 186
69 1205 Jarczyk Tomasz Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team 1977 M40

56
00:21:47
00:21:40
60
00:21:45
00:21:40


72
00:21:22
00:21:17
3 188
70 1207 Szpendowski Marek Olsztyn Pszczółkowski Team 1978 M40

48
00:21:21
00:21:19


72
00:21:51
00:21:45
71
00:21:19
00:21:15
3 191
71 1054 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M40 59
00:21:55
00:21:51


70
00:22:18
00:22:13
81
00:22:13
00:22:07
63
00:20:59
00:20:53
4 192
72 29 Małkowski Maciej Ruciane Nida Team Kopeć 1986 M30

65
00:22:05
00:21:58
64
00:21:51
00:21:47
63
00:21:27
00:21:23


3 192
73 1141 królak Przemysław Węgorzewo Team Kopeć 1978 M40 64
00:22:01
00:21:58
53
00:21:39
00:21:34


75
00:21:59
00:21:55
83
00:22:16
00:22:10
4 192
74 107 Dołęga Mariusz Olsztyn Kriss Coaching 1984 M30 53
00:21:45
00:21:37
62
00:22:03
00:21:58
80
00:23:00
00:22:55
86
00:22:42
00:22:36
81
00:22:15
00:22:10
5 195
75 55 jabłoński krzysztof olsztyn Odciski i Pęcherze 1976 M40 56
00:21:52
00:21:47
77
00:22:36
00:22:29
71
00:22:35
00:22:31


69
00:21:11
00:21:06
4 196
76 1092 Tomasik Maciek Olsztyn Są Wolniejsi 1987 M30 60
00:21:56
00:21:52
79
00:22:40
00:22:37
67
00:22:04
00:22:01
70
00:21:44
00:21:40


4 197
77 31 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30 66
00:22:12
00:22:05
57
00:21:51
00:21:45


83
00:22:30
00:22:21
96
00:23:27
00:22:54
4 206
78 34 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn 1975 M40 50
00:21:35
00:21:32
98
00:23:58
00:23:50
65
00:21:53
00:21:49


106
00:24:12
00:24:05
4 213
79 147 Ośko Mirosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M30

74
00:22:32
00:22:22
72
00:22:35
00:22:30
68
00:21:39
00:21:34
80
00:22:02
00:21:59
4 214
80 131 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Kuropatwa Team 1966 M50 63
00:22:00
00:21:56
68
00:22:18
00:22:09


94
00:23:02
00:22:54
84
00:22:16
00:22:08
4 215
81 142 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30

75
00:22:32
00:22:24
78
00:22:51
00:22:45
69
00:21:42
00:21:38
76
00:21:49
00:21:44
4 220
82 1025 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce 1994 M20 73
00:22:39
00:22:30
70
00:22:26
00:22:16
77
00:22:49
00:22:44
97
00:23:10
00:23:03
89
00:22:49
00:22:39
5 220
83 1137 Jakubowski Piotr Olsztyn 1981 M40 75
00:22:50
00:22:40
69
00:22:20
00:22:13
86
00:23:14
00:23:07
82
00:22:17
00:22:04
82
00:22:15
00:22:03
5 226
84 1023 Tabaka Adam Olsztyn 1984 M30 77
00:22:56
00:22:50
95
00:23:35
00:23:22
73
00:22:37
00:22:32


77
00:21:55
00:21:48
4 227
85 97 Janicki Marek Olsztyn 1983 M30 62
00:21:58
00:21:53




91
00:22:59
00:22:52
79
00:22:02
00:21:57
3 232
86 78 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn Drużyna Wilka 1987 M30

84
00:22:56
00:22:48
75
00:22:45
00:22:40


75
00:21:38
00:21:32
3 234
87 1178 Borko Cezary Olsztyn Najmowicz Triathlon 1973 M40



74
00:22:40
00:22:33
85
00:22:40
00:22:33
78
00:21:58
00:21:53
3 237
88 1120 Wardęga Michał Orneta 1986 M30 78
00:23:00
00:22:53
78
00:22:37
00:22:33
81
00:23:01
00:22:59


86
00:22:39
00:22:35
4 237
89 1194 Sławuszewski Leszek Olsztyn Team Kopeć 1978 M40

118
00:25:09
00:24:57
97
00:23:55
00:23:50
76
00:21:59
00:21:54
70
00:21:15
00:21:09
4 243
90 1138 Bartoszuk Adam Olsztyn AZS UWM Olsztyn 2002 M16 80
00:23:06
00:23:00


115
00:25:06
00:24:59
78
00:22:05
00:22:03
85
00:22:19
00:22:12
4 243
91 1123 Klimczuk Mariusz Dywity 1980 M40 85
00:23:22
00:23:18
71
00:22:27
00:22:20


100
00:23:28
00:23:20
93
00:23:11
00:23:03
4 249
92 51 Holender Sebastian Olsztyn Kuropatwa Team 1982 M30 79
00:23:03
00:22:58
83
00:22:55
00:22:45
91
00:23:24
00:23:14




3 253
93 1221 Szawerdak Grzegorz Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M40

88
00:23:10
00:23:03
85
00:23:08
00:23:01
87
00:22:50
00:22:45


3 260
94 1281 Borkowski Mikołaj Olsztyn 1987 M30



95
00:23:49
00:23:45
92
00:23:01
00:22:55
74
00:21:30
00:21:22
3 261
95 1225 Stankiewicz Krzysztof Ostróda Najmowicz Triathlon 1982 M30

86
00:23:01
00:22:55
92
00:23:25
00:23:22
84
00:22:31
00:22:24


3 262
96 104 Wójcik Marcin Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1987 M30 86
00:23:26
00:23:26
94
00:23:31
00:23:26
83
00:23:04
00:23:01




3 263
97 47 Głowacki Sebastian Olsztyn Cisowianka Team 1981 M40 88
00:23:33
00:23:28
90
00:23:16
00:23:14


89
00:22:55
00:22:49


3 267
98 1165 Radziwon Wojciech Szafranki Ostróda Runners 1988 M30 81
00:23:09
00:23:03
87
00:23:02
00:22:53




99
00:23:32
00:23:19
3 267
99 1136 Markowicz Robert Barczewo BUT Barczewo 1975 M40 83
00:23:17
00:23:08
85
00:22:58
00:22:48
100
00:24:04
00:23:54




3 268
100 68 Sangowski Andrzej Tolkmicko 1972 M40 90
00:23:34
00:23:27
92
00:23:20
00:23:09
88
00:23:17
00:23:10
98
00:23:14
00:23:06


4 270
101 111 Uszyński Adam Białystok OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK 1979 M40 105
00:24:43
00:24:34
99
00:24:02
00:23:51
104
00:24:08
00:24:02
96
00:23:09
00:23:02
87
00:22:41
00:22:32
5 282
102 1116 de Obyrn Bartosz Olsztyn AZS UWM Olsztyn 2002 M16 70
00:22:33
00:22:28
100
00:24:04
00:23:57
113
00:24:59
00:24:53
139
00:27:49
00:27:40


4 283
103 1081 Ptak Michał Biskupiec Sparta Biskupiec 1979 M40 111
00:25:20
00:25:10
89
00:23:13
00:23:09
94
00:23:35
00:23:32
109
00:24:32
00:24:29
100
00:23:35
00:23:32
5 283
104 1065 Tryk Piotr Olsztyn Lecimy Tutej 1986 M30

81
00:22:53
00:22:44
99
00:24:01
00:23:51


108
00:24:21
00:24:21
3 288
105 1039 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 97
00:24:15
00:24:07
114
00:24:51
00:24:45
103
00:24:08
00:24:02
90
00:22:57
00:22:54


4 290
106 1067 Grycuk Mirek Olsztyn PersonalTriathlon 1981 M40 84
00:23:17
00:23:03
111
00:24:45
00:24:38
114
00:25:01
00:24:55
116
00:25:31
00:25:23
101
00:23:40
00:23:30
5 296
107 1124 Rybaczyk Cezary Nikielkowo Nikielkowo Team 1973 M40 93
00:23:43
00:23:32
103
00:24:08
00:23:58
101
00:24:04
00:23:56
162
00:32:39
00:32:22


4 297
108 1010 Suchodolski Robert Bartąg 1987 M30 106
00:24:51
00:24:39
104
00:24:15
00:23:55
90
00:23:20
00:23:04
117
00:25:39
00:25:19
122
00:25:38
00:25:22
5 300
109 Q 1096 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M60 94
00:23:53
00:23:47
105
00:24:20
00:24:10


106
00:24:17
00:24:10
103
00:23:43
00:23:33
4 302
110 17 Bertel Marcin Olsztyn 1982 M30 96
00:24:13
00:24:06
96
00:23:40
00:23:30
111
00:24:52
00:24:43
124
00:26:07
00:25:41


4 303
111 70 Kozłowski Mariusz Olsztyn GosiaAla 1983 M30 110
00:25:08
00:25:00
116
00:25:02
00:24:57
125
00:25:58
00:25:44
105
00:24:07
00:23:59
91
00:23:06
00:22:55
5 306
112 33 Folga Artur Iława IŁAWA BIEGA 1971 M50 95
00:24:07
00:24:03
101
00:24:05
00:23:58


111
00:24:55
00:24:50


3 307
113 1001 Borkowski Jacek Olsztyn 1980 M40 109
00:24:59
00:24:50
110
00:24:43
00:24:26
108
00:24:47
00:24:39
102
00:23:56
00:23:46
98
00:23:30
00:23:21
5 308
114 61 Mikita Mirek Olsztyn Są Wolniejsi 1967 M50 92
00:23:38
00:23:31
142
00:28:10
00:27:56
134
00:27:12
00:27:02
99
00:23:24
00:23:19
124
00:25:40
00:25:28
5 315
115 Q 1247 Mikielski Marek Olsztynek 1960 M60

102
00:24:06
00:24:02
106
00:24:28
00:24:28
113
00:25:00
00:24:58
107
00:24:20
00:24:15
4 315
116 1047 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M50 99
00:24:17
00:24:12


110
00:24:49
00:24:46


111
00:24:25
00:24:19
3 320
117 1237 Danelczyk Jacek Olsztyn 1978 M40

112
00:24:46
00:24:36
122
00:25:42
00:25:27
110
00:24:40
00:24:29
105
00:24:00
00:23:50
4 327
118 59 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M40 124
00:26:21
00:26:09


116
00:25:07
00:25:01
114
00:25:02
00:24:57
104
00:23:53
00:23:47
4 334
119 1041 Mikulak Rafał Barczewo BUT BARCZEWO 1990 M30 108
00:24:58
00:24:49
106
00:24:32
00:24:19


133
00:27:10
00:26:54
121
00:25:33
00:25:19
4 335
120 103 Antoń Piotr Olsztyn 1990 M30

115
00:24:59
00:24:44
118
00:25:13
00:25:06
108
00:24:28
00:24:19


3 341
121 27 Tokarczyk Mikołaj Olsztyn 1987 M30 98
00:24:15
00:24:09
117
00:25:09
00:25:00




127
00:25:53
00:25:37
3 342
122 1152 Śliwiński Paweł Bartoszyce Drużyna Wilka 1991 M30 107
00:24:53
00:24:42




127
00:26:23
00:26:09
118
00:25:27
00:25:10
3 352
123 1074 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 113
00:25:28
00:25:17
122
00:25:42
00:25:37


119
00:25:41
00:25:33
128
00:26:01
00:25:53
4 354
124 1327 Olszewski Paweł Olsztyn mytowel.pl 1978 M40



120
00:25:29
00:25:13
122
00:25:59
00:25:46
114
00:24:40
00:24:34
3 356
125 109 van Vliet Mark olsztyn 1974 M40 112
00:25:25
00:25:08
120
00:25:27
00:25:03
124
00:25:52
00:25:35


141
00:28:22
00:28:02
4 356
126 q 1028 Ciupiński Jerzy Olsztyn AKM Olsztyn 1955 M60 118
00:25:48
00:25:39
128
00:26:05
00:25:51
121
00:25:38
00:25:33
120
00:25:43
00:25:36
123
00:25:39
00:25:27
5 359
127 1030 Tuczyński Paweł Olsztyn 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1986 M30 114
00:25:30
00:25:27
121
00:25:34
00:25:24
127
00:26:16
00:25:52
142
00:28:05
00:27:47
131
00:26:46
00:26:38
5 362
128 1209 Kotlarz Karol Olsztyn 1990 M30

136
00:27:06
00:26:50
132
00:26:54
00:26:41
121
00:25:55
00:25:42
110
00:24:22
00:24:09
4 363
129 1093 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50

109
00:24:35
00:24:25
117
00:25:07
00:24:59
137
00:27:36
00:27:27


3 363
130 1193 Kozak Przemysław Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 M40

107
00:24:35
00:24:27


123
00:26:01
00:25:49
134
00:27:07
00:26:47
3 364
131 38 Mańkowski Leszek OLSZTYN Biegam bo chcę a nie muszę 1983 M30 101
00:24:28
00:24:17
113
00:24:46
00:24:30
152
00:29:28
00:29:11


157
00:30:26
00:30:06
4 366
132 1062 Kąkol Krzysztof Olsztyn 1976 M40 120
00:25:51
00:25:45
129
00:26:16
00:26:06
129
00:26:28
00:26:15


119
00:25:28
00:25:21
4 368
133 23 Nitkiewicz Bartosz Olsztyn dziq Team 1981 M40 126
00:26:43
00:26:34




126
00:26:14
00:26:04
120
00:25:32
00:25:19
3 372
134 1003 Pawlak Wojciech Olsztyn 1994 M20 122
00:25:56
00:25:45
127
00:25:58
00:25:44
123
00:25:51
00:25:42
129
00:26:31
00:26:18


4 372
135 1105 Cioban Bartłomiej Orneta 1985 M30 123
00:25:59
00:25:51
123
00:25:45
00:25:36
128
00:26:16
00:26:10




3 374
136 120 Ptak Dariusz Ługwałd 1971 M50 125
00:26:21
00:26:06


126
00:25:59
00:25:50


137
00:27:47
00:27:28
3 388
137 130 Węglewski Łukasz Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 M30 134
00:27:51
00:27:43
137
00:27:23
00:27:10
119
00:25:20
00:25:10
153
00:30:49
00:30:26
158
00:30:32
00:30:02
5 390
138 136 Kościesza Robert Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 130
00:27:25
00:27:15
132
00:26:51
00:26:41
137
00:27:36
00:27:21
130
00:26:37
00:26:25
130
00:26:32
00:26:19
5 390
139 1232 Durmowicz Mariusz Olsztyn 1986 M30

160
00:31:08
00:30:47
147
00:28:48
00:28:25
131
00:26:40
00:26:28
116
00:25:11
00:25:01
4 394
140 1055 Rodziewicz Maciej Biskupiec Sparta Biskupiec 1975 M40 132
00:27:49
00:27:34
130
00:26:42
00:26:33
150
00:29:05
00:28:53
135
00:27:34
00:27:26
133
00:26:53
00:26:40
5 395
141 1073 Charubin Mariusz Pisz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych 1979 M40 129
00:27:22
00:27:11


144
00:28:18
00:28:04
134
00:27:30
00:27:16


3 407
142 1203 Ludwiniak Krzysztof Barczewo 1966 M50 137
00:28:12
00:28:02
138
00:27:47
00:27:35




135
00:27:25
00:27:15
3 410
143 1150 Pietrzak Bartosz Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 1982 M30 163
00:34:03
00:30:58
155
00:29:42
00:29:31
165
00:33:00
00:31:52
112
00:24:58
00:24:53
145
00:28:24
00:28:13
5 412
144 1276 Kalinowski Tomasz Olsztyn 1978 M40



141
00:28:09
00:27:55
132
00:27:10
00:27:00
139
00:28:00
00:27:49
3 412
145 1097 Kupibida Paweł Olsztyn 4W-MBOT 1982 M30 143
00:29:14
00:29:01
134
00:26:59
00:26:50




136
00:27:27
00:27:18
3 413
146 135 Czyżewski Sebastian Olsztyn 1985 M30 142
00:29:03
00:28:52
149
00:29:00
00:28:40
136
00:27:17
00:27:08
143
00:28:10
00:27:58
142
00:28:22
00:28:12
5 420
147 99 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 152
00:30:46
00:30:25
150
00:29:03
00:28:40
151
00:29:12
00:28:52
140
00:27:57
00:27:42
132
00:26:47
00:26:30
5 422
148 128 Borkowski Jerzy Krzysztof Olsztyn Collegium Baccalarum 1957 M60 139
00:28:50
00:28:37
139
00:27:50
00:27:38
145
00:28:27
00:28:15




3 423
149 1166 MAS Nicolas Olsztyn 1984 M30 133
00:27:50
00:27:36
140
00:27:55
00:27:37


152
00:30:28
00:30:08


3 425
150 54 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M60 135
00:28:00
00:27:51
141
00:28:03
00:27:48


149
00:29:39
00:29:25
149
00:28:50
00:28:33
4 425
151 1007 Banach Andrzej Olsztyn Są Wolniejsi 1989 M30 138
00:28:14
00:28:01


153
00:29:30
00:29:14
136
00:27:35
00:27:22


3 427
152 62 Onufrejuk Marcin Górowo Iławeckie Best BeAsTs 1994 M20 146
00:29:27
00:29:20
169
00:36:12
00:36:01




117
00:25:12
00:25:03
3 432
153 1119 Kołakowski Piotr Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30

161
00:31:20
00:31:00
149
00:29:01
00:28:52
144
00:28:11
00:27:58
140
00:28:05
00:27:54
4 433
154 1212 Granecki Marek Łódź 1976 M40

148
00:28:40
00:28:16
142
00:28:11
00:27:54


143
00:28:23
00:28:03
3 433
155 88 Suchecki Tomasz Dywity 1975 M40 136
00:28:11
00:27:56
157
00:29:51
00:29:29


141
00:28:04
00:27:50


3 434
156 100 Pytka Bartosz Olsztyn SOFTATHLON 1991 M30 144
00:29:14
00:29:06


156
00:30:12
00:29:56
146
00:28:21
00:28:11
144
00:28:23
00:28:12
4 434
157 1175 Pieczkowski Hubert SPRĘCOWO Urwis Biega 1974 M40 145
00:29:19
00:29:08


140
00:28:09
00:27:52


150
00:29:02
00:28:54
3 435
158 53 Furgał Rafał Olsztyn 1971 M50 149
00:30:17
00:30:01
151
00:29:09
00:28:52
157
00:30:20
00:30:06
150
00:29:54
00:29:35
138
00:27:48
00:27:29
5 437
159 1046 Rybka Radosław ŁUGWAłD 1974 M40 140
00:29:01
00:28:46
154
00:29:31
00:29:12


151
00:30:28
00:30:08
160
00:30:38
00:30:23
4 445
160 65 Widawski Tomasz Dywity 1975 M40 154
00:31:14
00:30:58
159
00:30:07
00:29:49
159
00:30:57
00:30:46
148
00:28:46
00:28:38
156
00:30:02
00:29:44
5 458
161 113 Sułek Grzegorz stawiguda Grupa DBK Olsztyn 1973 M40 150
00:30:32
00:29:55


154
00:29:59
00:28:57
155
00:30:56
00:29:09


3 459
162 40 Górka Marek Olsztyn 1968 M50 148
00:29:57
00:29:35
153
00:29:29
00:29:03
161
00:31:09
00:30:48


163
00:31:56
00:31:29
4 462
163 1110 Laszkowski Kamil Pisz 1993 M20 158
00:31:51
00:31:40
147
00:28:36
00:28:22




164
00:32:12
00:32:00
3 469
164 1320 Olszewski Marek Olsztyn Slow jogging w Olsztynie 1970 M50



158
00:30:32
00:30:18
158
00:31:17
00:31:07
154
00:29:49
00:29:22
3 470
165 1167 Kopyść Jarosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1976 M40 151
00:30:33
00:30:12


160
00:31:05
00:30:53
163
00:33:57
00:33:40


3 474
166 1218 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Pszczółkowski Team 1961 M60

166
00:32:45
00:32:31


154
00:30:54
00:30:41
155
00:29:51
00:29:35
3 475
167 108 Szewczyk Bartosz Olsztyn 739338592 1981 M40 159
00:32:15
00:31:51




161
00:32:30
00:31:59
159
00:30:38
00:30:17
3 479
168 1031 duda mieczyslaw Olsztyn 1951 M60 157
00:31:43
00:31:21
165
00:32:31
00:32:09


160
00:31:55
00:31:36
162
00:31:55
00:31:34
4 479
169 48 Jaszczuk Jarosław Braniewo 1977 M40 153
00:31:08
00:30:47
163
00:31:45
00:31:21
164
00:32:40
00:32:21




3 480
170 1309 BAŁDYGA WIESŁAw Mrągowo 1973 M40



168
00:36:47
00:36:31
157
00:31:11
00:30:55
161
00:30:49
00:30:31
3 486
171 74 Bronowicki Jakub Olsztyn Lecimy Tutej 1980 M40 160
00:32:41
00:32:24
167
00:32:58
00:32:32
163
00:32:38
00:32:09


165
00:32:40
00:32:12
4 488
172 1064 Ambrożko Jan Olsztyn AKM Olsztyn 1938 M60 164
00:36:03
00:35:41
170
00:36:41
00:36:17
167
00:36:16
00:35:58


167
00:35:36
00:35:17
4 498
173 42 Bartyś Jan Olsztyn Biegam Bo Lubię 1952 M60 166
00:40:24
00:39:56
172
00:45:16
00:44:50


166
00:43:28
00:43:05
170
00:42:33
00:42:08
4 502
174 25 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 M40

171
00:40:10
00:39:42
170
00:40:05
00:39:44
165
00:40:34
00:40:14
169
00:39:24
00:38:59
4 504

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1122 Głowacki Paweł Olsztyn 1983 M30 22
00:19:49
00:19:46
16
00:19:22
00:19:18






2 38
2 1106 Dymek Adrian Ostróda Najmowicz Triathlon 1989 M30

17
00:19:31
00:19:29




25
00:18:55
00:18:52
2 42
3 1043 Radziewicz Marcin Garbno Drużyna ML 1998 M20





24
00:19:11
00:19:11
23
00:18:48
00:18:47
2 47
4 1289 Kubicki Sebastian Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M30





21
00:19:08
00:19:07
27
00:18:57
00:18:54
2 48
5 1089 Rynko Paweł Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M40

24
00:19:49
00:19:46
26
00:20:04
00:20:03




2 50
6 1245 LEWABSKI DAMIAN SZEŃSK 1998 M20

20
00:19:40
00:19:37


33
00:19:41
00:19:40


2 53
7 1265 Słowik Jarosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 M20

26
00:19:53
00:19:50




40
00:19:40
00:19:36
2 66
8 145 Zieja Andrzej Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 M40





38
00:19:59
00:19:55
34
00:19:16
00:19:12
2 72
9 119 Niemczuk Kamil Olsztyn 1984 M30 28
00:20:14
00:20:13




51
00:20:58
00:20:54


2 79
10 1318 Pieczarka Dariusz Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40



38
00:20:36
00:20:34


51
00:20:24
00:20:22
2 89
11 q 1151 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M50 44
00:21:14
00:21:14
45
00:21:06
00:21:02






2 89
12 1027 Białek Piotr Olsztyn 3Bro 1981 M40

42
00:20:49
00:20:46




49
00:20:20
00:20:18
2 91
13 1197 Kościk Jakub Warszawa 1985 M30

40
00:20:44
00:20:39




57
00:20:49
00:20:44
2 97
14 1316 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto Najmowicz Triathlon 1972 M40



53
00:21:19
00:21:15
45
00:20:43
00:20:40


2 98
15 q 35 Sinkiewicz Tomasz Pasym 1970 M50 52
00:21:45
00:21:38
51
00:21:35
00:21:30






2 103
16 1326 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M40



51
00:21:15
00:21:12
56
00:21:12
00:21:09


2 107
17 129 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn Team 1983 M30 49
00:21:32
00:21:26


61
00:21:47
00:21:43




2 110
18 1293 Szot Andrzej Bartąg Michelin Polska 1978 M40





61
00:21:21
00:21:19
58
00:20:50
00:20:45
2 119
19 39 Wypych Kamil Olsztyn Najmowicz Triathlon 1983 M30 67
00:22:15
00:22:11
58
00:21:51
00:21:47






2 125
20 1294 Wawer Piotr Warszawa 1983 M30





67
00:21:39
00:21:32
62
00:20:58
00:20:54
2 129
21 1026 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega 1981 M40 61
00:21:58
00:21:55


87
00:23:16
00:23:11




2 148
22 137 Jankowski Piotr Iława Rezerwowe Psy 1984 M30 65
00:22:04
00:22:01






88
00:22:46
00:22:38
2 153
23 1100 Bigaś Mateusz Olsztyn 1993 M20 82
00:23:16
00:23:07




104
00:24:07
00:24:00


2 186
24 1038 Clajot Fabian Olsztyn FC Grabowa 1993 M20



102
00:24:06
00:23:59
95
00:23:03
00:22:54


2 197
25 1160 Lidwin Artur Olsztyn FAMILY ENGLISH OLSZTYN 1973 M40 89
00:23:33
00:23:27






115
00:24:45
00:24:31
2 204
26 1287 SAWICKI PRZEMYSŁAW olsztyn Pszczółkowski Team 1983 M30





118
00:25:40
00:25:25
112
00:24:28
00:24:20
2 230
27 1299 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40





115
00:25:15
00:25:06
125
00:25:48
00:25:34
2 240
28 1235 Pietrzak Michał Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 1989 M30

125
00:25:56
00:25:46
133
00:27:00
00:26:49




2 258
29 1233 Mikielski Paweł OLSZTYN Pszczółkowski Team 1983 M30

131
00:26:50
00:26:40




129
00:26:30
00:26:21
2 260
30 1201 Odzioba Sebastian Biskupiec The Recyckings 1984 M30

133
00:26:53
00:26:32
130
00:26:29
00:26:22




2 263
31 1131 Rydzanowski Tomasz Biskupiec Biskupiec Biega Egger Sparta 1966 M50 128
00:27:18
00:27:08


138
00:27:39
00:27:33




2 266
32 q 1022 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1955 M60 127
00:27:17
00:27:06


146
00:28:34
00:28:17




2 273
33 1329 Majdański Jacek Olsztyn 1981 M40





125
00:26:10
00:25:57
151
00:29:16
00:29:03
2 276
34 1094 Łaszkowski Jarosław Pelnik Pasłęka Team 1971 M50 131
00:27:44
00:27:34
146
00:28:30
00:28:20






2 277
35 1208 Dymowski Dariusz Olsztyn Chór Collegium Baccalarum 1968 M50

143
00:28:17
00:27:56
143
00:28:15
00:28:00




2 286
36 1295 Doliwa Adam Olsztyn 1965 M50





156
00:30:58
00:30:40
147
00:28:33
00:28:17
2 303
37 123 Jeger Wojtek Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 156
00:31:42
00:31:22
152
00:29:26
00:29:11






2 308
38 117 Dębowski Damian Barczewo 1986 M30 147
00:29:32
00:29:18


166
00:34:28
00:34:12




2 313
39 1158 Drozdz Adam Olsztyn 1976 M40



162
00:31:50
00:31:47
159
00:31:49
00:31:38


2 321
40 1053 Abdelkefi Amir Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 165
00:38:47
00:38:30




164
00:39:43
00:39:33


2 329
41 q 1355 Worobiec Dawid LIDZBARK WARMIŃSKI 1990 M30







8
00:17:23
00:17:21
1 8
42 86 Bętkowski Piotr Warszawa 1987 M30





9
00:17:56
00:17:54


1 9
43 1352 KIRSZ JAKUB JABŁONOWO POMORSKIE ABIC JABŁONOWO 2000 M20







10
00:17:35
00:17:33
1 10
44 1183 Dąbrowski Maciej Giedajty Team Kopeć 1994 M20

10
00:19:04
00:19:02






1 10
45 1359 Biagini Andrea CASTIGLIONE DEL LAGO AZS UWM Olsztyn 1996 M20







11
00:17:42
00:17:40
1 11
46 1269 KUNP MARCIN DOBRE MIASTO JANKOWO SPORT 1983 M30

15
00:19:21
00:19:21






1 15
47 1182 Zych Jakub Sobienie-Jeziory Pszczółkowski Team 1999 M20







16
00:18:16
00:18:13
1 16
48 1068 Brynda Marcin Olecko Olecko Biega 1988 M30



18
00:19:06
00:19:06




1 18
49 206 Olszewski Adam Jeziorany Jeziorany 1993 M20





19
00:19:04
00:19:03


1 19
50 124 Wiśniewski Rafał Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30



20
00:19:14
00:19:14




1 20
51 1211 Koziatek Sebastian Szczytno Team Kopeć 1992 M20

21
00:19:41
00:19:39






1 21
52 q 1243 SCHMIDT ROBERT OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 M50

25
00:19:51
00:19:51






1 25
53 1314 Pierwanicki Krzysztof Morąg Dzumandzi 1982 M30



27
00:20:06
00:20:03




1 27
54 1347 Lisowski Aleksy Olsztyn Team Kopeć 2002 M16







28
00:18:59
00:18:58
1 28
55 1202 Koziatek Jakub Szczytno 1991 M30

29
00:20:01
00:19:59






1 29
56 1260 PREJS PIOTR OSTRÓDA NAJMOWICZ TRIATHLON 1975 M40

30
00:20:06
00:20:06






1 30
57 1283 Zubrycki Łukasz Stawiguda Malina i Miron 1985 M30



30
00:20:11
00:20:08




1 30
58 1077 Łaszkowski Tadeusz Łukta K.S Wachlarz 2005 M16 34
00:20:42
00:20:38








1 34
59 1360 PIECZARKA JAKUB OSTRÓDA 2005 M16







35
00:19:17
00:19:15
1 35
60 204 Kopcewicz Tomasz Stawiguda 1984 M30





37
00:19:56
00:19:54


1 37
61 1341 Marciszewski Błażej Ełk 2000 M20







38
00:19:38
00:19:35
1 38
62 1351 Lewandowski Damian Szreńsk Nastepny Krok Team/Zamek Kurzętnik 1998 M20







44
00:20:00
00:19:57
1 44
63 1117 Elminowski Edward Olsztyn 1965 M50 54
00:21:48
00:21:46








1 54
64 1226 Przyborski Michał Gdynia 1978 M40

55
00:21:41
00:21:28






1 55
65 205 SIERGIEJ WOJCIECH GIŻYCKO ZIMNY PTAK GIŻYCKO 1984 M30





57
00:21:17
00:21:06


1 57
66 1143 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30 57
00:21:53
00:21:44








1 57
67 1080 Szałach Sebastian Elbląg 1981 M40 58
00:21:54
00:21:48








1 58
68 1358 OSETKOWSKI KRZYSZTOF BARTĄG 1974 M40







61
00:20:56
00:20:51
1 61
69 1213 Pokorski Marek Warszawa CTS 1971 M50

63
00:22:04
00:21:58






1 63
70 1195 Kurczycki Michał Olsztyn SZWAGIER!! Poczekaj... 1979 M40

64
00:22:05
00:22:02






1 64
71 1305 Szczepański Patryk Morąg 4fun 1988 M30



66
00:22:03
00:21:54




1 66
72 1334 Bogusz Piotr Olsztyn Kuropatwa Team 1990 M30







68
00:21:10
00:21:06
1 68
73 1163 Ruszczyk Robert Kętrzyn Drużyna ML 1975 M40 71
00:22:36
00:22:30








1 71
74 143 Laskowski Mariusz Dywity PersonalTriathlon 1981 M40

72
00:22:29
00:22:26






1 72
75 112 RADZKI RAFAŁ Olsztyn RR 1981 M40 72
00:22:37
00:22:32








1 72
76 202 Wawrzyn Tomasz Olsztyn Kopeć Team 1977 M40





73
00:21:52
00:21:48


1 73
77 q 1259 LECH Bogdan Olsztyn KOK Olsztyn 1960 M60

73
00:22:30
00:22:23






1 73
78 1130 Chmieliński Michał Jonkowo AMS CZARNI OLSZTYN 1981 M40 74
00:22:41
00:22:35








1 74
79 118 Jeger Piotr Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M30

76
00:22:34
00:22:29






1 76
80 1321 Nagorski Robert Olsztyn Herne Hill Harriers 1963 M50



76
00:22:47
00:22:43




1 76
81 79 Radziwon Tomasz Stawiguda 1980 M40

82
00:22:54
00:22:46






1 82
82 1310 Neumann Artur Olsztyn AKM Olsztyn 1978 M40



84
00:23:06
00:23:00




1 84
83 1170 Ożubko Dariusz Olsztyn 1977 M40 87
00:23:32
00:23:21








1 87
84 1272 BENDYK MICHAŁ OLSZTYN STOMIL OLSZTYN 2003 M16



89
00:23:19
00:23:09




1 89
85 1353 Marciniak Łukasz Olsztyn Stomil Olsztyn 1981 M40







90
00:22:58
00:22:44
1 90
86 1253 CHEŁMIŃSKI GRZEGORZ SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 1984 M30

91
00:23:18
00:23:12






1 91
87 1076 Łaszkowski Piotr Łukta K.S Wachlarz 1976 M40 91
00:23:36
00:23:30








1 91
88 203 Rączkowski Adam Warszawa MYKK 1981 M40





93
00:23:01
00:22:57


1 93
89 1249 ZWIERZYŃSKI KRZYSZTOF LIDZBARK W. BLL LIDZBARK W. 1978 M40

93
00:23:21
00:23:15






1 93
90 1354 Panikowski Tomasz olsztyn Grupa DBK OLSZTYN 1983 M30







95
00:23:22
00:23:16
1 95
91 1366 Bojanowski Ignacy Olsztyn 1994 M20







97
00:23:28
00:23:11
1 97
92 1029 Zambrowski Sławomir Szczuczyn 1977 M40

97
00:23:55
00:23:47






1 97
93 1279 lisowski przemysław Dywity CTMiR Spaszewski 1976 M40



98
00:23:57
00:23:54




1 98
94 201 PAWLIKOWSKI TOMASZ OLSZTYN OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 1983 M30





101
00:23:30
00:23:23


1 101
95 1345 Kowalewski Łukasz Biskupiec Biskupiec Biega 1983 M30







102
00:23:40
00:23:36
1 102
96 1161 OLCHOWIK TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1974 M40 102
00:24:28
00:24:16








1 102
97 1297 KUJAWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1982 M30





103
00:24:02
00:23:55


1 103
98 1063 Maluchnik Wojciech Górowo Iławeckie Kultywator 1983 M30 103
00:24:39
00:24:16








1 103
99 1164 Czerwiński Karol Bartąg 1989 M30 104
00:24:41
00:24:33








1 104
100 1244 HASZCZA PAWEŁ BARTOSZYCE ENDORFINY BARTOSZYCE 1991 M30



105
00:24:22
00:24:14




1 105
101 1324 Dietrich Grzegorz Dywity Wydry- Olsztyńska Szkółka Triathlonu 1976 M40





107
00:24:20
00:24:13


1 107
102 149 Kubicki Rafał Dywity 1972 M40



107
00:24:36
00:24:25




1 107
103 1266 GAWROŃSKI SEBASTIAN LĘGAJNY SĄ WOLNIEJSI 1976 M40

108
00:24:35
00:24:21






1 108
104 1300 Białek Jarosław Olsztyn 1974 M40







109
00:24:22
00:24:12
1 109
105 1278 SADLAK ŁUKASZ OLSZTYN 1983 M30



109
00:24:48
00:24:39




1 109
106 1302 Dagiel Jacek Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1984 M30



112
00:24:53
00:24:48




1 112
107 1339 Sosnówka Bartosz Olsztyn Klub Sosnowy 1988 M30







113
00:24:34
00:24:10
1 113
108 1108 Jankowski Cezary Olsztyn 1988 M30 115
00:25:34
00:25:21








1 115
109 41 Kołtun Sławomir Olsztyn SKEB Olsztyn 1980 M40 116
00:25:38
00:25:24








1 116
110 1118 Kaim Kamil Olsztyn 1977 M40 117
00:25:42
00:25:28








1 117
111 1261 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1965 M50

119
00:25:24
00:25:06






1 119
112 1162 DZICZYK MATEUSZ NOWE GIZEWO 1988 M30 119
00:25:50
00:25:42








1 119
113 73 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1969 M50 121
00:25:54
00:25:41








1 121
114 q 1242 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 M60

124
00:25:47
00:25:39






1 124
115 1346 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn 1981 M40







126
00:25:48
00:25:30
1 126
116 1258 DEPCZYŃSKI MARCIN OLSZTYN 1989 M30

126
00:25:58
00:25:43






1 126
117 1328 Bogucki Andrzej Dywity 1993 M20





128
00:26:25
00:26:17


1 128
118 1325 odzioba daniel olsztyn 1982 M30



131
00:26:31
00:26:23




1 131
119 1098 Pazerski Maciej Olsztyn 4W-MBOT 1973 M40

135
00:27:01
00:26:52






1 135
120 1282 SADOWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1976 M40



135
00:27:15
00:27:04




1 135
121 85 Zalewski Dominik Dorotowo CTS Nanovo/ Lens 1982 M30





138
00:27:45
00:27:32


1 138
122 1199 Kijowski Miłosz Olsztyn 1988 M30



139
00:27:41
00:27:23




1 139
123 1083 CHAMPEL David OLSZTYN 1973 M40 141
00:29:03
00:28:48








1 141
124 1215 Brysiacz Piotr Stasi Las 1982 M30

144
00:28:25
00:28:18






1 144
125 209 STACHERA MIROSŁAW OLSZTYN 1976 M40





145
00:28:19
00:28:00


1 145
126 1115 Janowiak Marek Olsztyn ZiP Team 1983 M30

145
00:28:27
00:28:04






1 145
127 1361 Pawłowski Marcin Olsztyn 8 ODH Szperacze 2003 M16







146
00:28:32
00:28:15
1 146
128 1330 Dołowy Piotr Dywity 1994 M20





147
00:28:38
00:25:30


1 147
129 1363 Dutkiewicz Michał Olsztyn Sklepbiegowy.com 1990 M30







148
00:28:48
00:28:21
1 148
130 1257 Świderek Piotr Mrągowo 1990 M30



148
00:28:51
00:28:42




1 148
131 1340 Drózd Robert Warszawa swiatczytnikow.pl 1979 M40







152
00:29:25
00:29:05
1 152
132 1357 Królikowski Janusz Dywity AKM Olimp Olsztyn 1951 M60







153
00:29:39
00:29:22
1 153
133 1319 Olszewski Hubert Kraków 1981 M40



155
00:30:04
00:30:04




1 155
134 69 Chrostowski Sebastian Olsztyn, Polska 1993 M20 155
00:31:18
00:31:04








1 155
135 1255 KOZŁOWSKI KACPER OLSZTYN 1986 M30

156
00:29:43
00:29:30






1 156
136 1250 ŁAPIŃSKI SZYMON OLSZTYN 1992 M20

158
00:30:05
00:29:53






1 158
137 1090 Zając Radosław Olsztyn 1982 M30 161
00:33:20
00:33:00








1 161
138 1059 Żelazowski Piotr Olsztyn Żelazowscy Team 1971 M50 162
00:33:27
00:33:10








1 162
139 148 Głowacki Bartosz Olsztyn 1977 M40

164
00:32:07
00:31:55






1 164
140 1356 DUBIŃSKI PIOTR OLSZTYN 2005 M16







166
00:35:12
00:35:05
1 166
141 1191 Wasilonek Paweł Olsztyn Team Kopeć 1984 M30

168
00:33:28
00:33:19






1 168
142 1336 Kowalski Kamil Dąbrówno 1988 M30







168
00:36:17
00:35:53
1 168
143 1323 Łach Wiesław Olsztyn 1958 M60



169
00:39:03
00:38:50




1 169

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni