Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

12.02.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 415
7*
KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:20 00:16:20
2 4 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:27 00:16:29
3 3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:16:58 00:16:59
4 5 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:22 00:17:22
5 351
1275*
WIŚNIEWSKI MACIEJ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 M20 00:17:29 00:17:29
6 350
1274*
NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M30 00:17:28 00:17:29
7 341
1157*
FLAGA PRZEMYSŁAW Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:39 00:17:39
8 154
1036*
MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M30 00:17:51 00:17:53
9 86 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:54 00:17:56
10 374
1020*
SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:18:00 00:18:00
11 28 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:10 00:18:11
12 101 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT 1988 M30 00:18:11 00:18:14
13 389
1127*
SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:18:12 00:18:14
14 208
1155*
WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie DZIKI 1999 M20 00:18:22 00:18:23
15 19 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:33 00:18:34
16 372
1103*
RUTKOWSKI DAMIAN Lidzbark Warminski KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK 2004 M16 00:18:32 00:18:34
17 87 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:55 00:18:56
18 24 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:18:57 00:18:58
19 206 OLSZEWSKI ADAM Jeziorany 1993 M20 00:19:03 00:19:04
20 95 KICZOR DAMIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:19:06 00:19:07
21 358
1289*
KUBICKI SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M30 00:19:07 00:19:08
22 385
1128*
SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M50 00:19:05 00:19:09
23 387
1112*
BARCZAK ADAM Olsztyn URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:09 00:19:10
24 152
1043*
RADZIEWICZ MARCIN Garbno DRUŻYNA ML 1998 M20 00:19:11 00:19:11
25 44 KORD RADOSŁAW Barczewo HARDKORD 1985 M30 00:19:10 00:19:12
26 391
1144*
BENDYK MARCIN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:19:15 00:19:18
27 98 PAC ARKADIUSZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVIS.PL 1990 M30 00:19:18 00:19:19
28 1004 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:19:18 00:19:19
29 369
1239*
BARTCZAK MARCIN Bisztynek DRUŻYNA ML 1982 M30 00:19:29 00:19:29
30 365
1216*
SAWICZ KACPER Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 2004 M16 00:19:32 00:19:32
31 416
1317*
KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:19:30 00:19:33
32 1061 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:32 00:19:33
33 342
1245*
LEWABSKI DAMIAN SZEŃSK 1998 M20 00:19:40 00:19:41
34 199
1238*
OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany OLSZEWNIK 1991 M30 00:19:41 00:19:43
35 173
1019*
ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:19:43 00:19:44
36 76 SAŁAMACHA JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:19:48 00:19:50
37 204 KOPCEWICZ TOMASZ Stawiguda 1984 M30 00:19:54 00:19:56
38 150
145*
ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M40 00:19:55 00:19:59
39 408
1121*
TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 00:20:01 00:20:04
40 347
1315*
LIPSKI MICHAŁ Olsztyn 1991 M30 00:20:09 00:20:13
41 192
1087*
WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:20:16 00:20:18
42 11 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:20:20 00:20:23
43 198
1240*
GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:20:30 00:20:34
44 114 KŁEK JACEK Kętrzyn DRUŻYNA ML 1972 M40 00:20:38 00:20:40
45 125 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:38 00:20:41
46 414
1316*
MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto NAJMOWICZ TRIATHLON 1972 M40 00:20:40 00:20:43
47 394
1132*
RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn JONKOWO SPORT 1974 M40 00:20:40 00:20:45
48 21 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 M30 00:20:46 00:20:47
49 36 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:43 00:20:49
50 348
1044*
OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:20:49 00:20:52
51 56 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M40 00:20:50 00:20:55
52 371
1042*
LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:20:54 00:20:56
53 119 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn 1984 M30 00:20:54 00:20:58
54 376
1134*
DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:20:52 00:20:59
55 344
1220*
SOSNOWSKI ADAM Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:20:59 00:21:02
56 357
1204*
WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:01 00:21:03
57 102 CZURYŁŁO PAWEŁ Tomaszkowo NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:20:55 00:21:03
58 92 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:03 00:21:07
59 179
1326*
JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M40 00:21:09 00:21:12
60 407
1111*
MITRĘGA DARIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:11 00:21:14
61 205 SIERGIEJ WOJCIECH GIŻYCKO ZIMNY PTAK GIŻYCKO 1984 M30 00:21:06 00:21:17
62 22 KIŚLUK JAROSŁAW Mikołajki TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:21:18 00:21:18
63 169
1034*
ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:15 00:21:19
64 178
1301*
BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:21:18 00:21:20
65 362
1293*
SZOT ANDRZEJ Bartąg MICHELIN 1978 M40 00:21:19 00:21:21
66 398
1241*
KUŹMIAK EMILIA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 K30 00:21:20 00:21:25
67 423
1135*
OLENDER MARCIN Olsztyn 1980 M40 00:21:17 00:21:25
68 29 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:21:23 00:21:27
69 403
1037*
SZNURKOWSKI DAWID Suwałki TEAM KOPEĆ 1988 M30 00:21:27 00:21:29
70 164
1035*
CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:21:24 00:21:31
71 64 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn 1970 M50 00:21:29 00:21:34
72 343
1294*
WAWER PIOTR Warszawa 1983 M30 00:21:32 00:21:39
73 147 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:21:34 00:21:39
74 142 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:21:38 00:21:42
75 363
1092*
TOMASIK MACIEK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:21:40 00:21:44
76 188
1148*
JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:44 00:21:49
77 366
1207*
SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M40 00:21:45 00:21:51
78 202 WAWRZYN TOMASZ Olsztyn SZKOŁA LEKKIEJ 1977 M40 00:21:48 00:21:52
79 139 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek DZIKI 1992 M20 00:21:52 00:21:57
80 379
1141*
KRÓLAK PRZEMYSŁAW Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:55 00:21:59
81 386
1194*
SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:54 00:21:59
82 20 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:56 00:22:02
83 380
1138*
BARTOSZUK ADAM Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:22:03 00:22:05
84 197
1210*
POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M20 00:22:00 00:22:05
85 30 WILAMOWSKI JACEK Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:05 00:22:09
86 16 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:22:05 00:22:10
87 200
1268*
SADOWSKA PAULA Olsztyn URWIS BIEGA 1999 K20 00:22:08 00:22:11
88 151
1054*
BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:07 00:22:13
89 382
1137*
JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:22:04 00:22:17
90 155
1021*
ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:22:20 00:22:26
91 31 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:22:21 00:22:30
92 345
1225*
STANKIEWICZ KRZYSZTOF Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1982 M30 00:22:24 00:22:31
93 177
1178*
BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:22:33 00:22:40
94 107 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn KRISS COACHING 1984 M30 00:22:36 00:22:42
95 377
1109*
KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:39 00:22:43
96 331 DEPUPTAJ JOANNA ELBLĄG 1976 K40 00:22:35 00:22:44
97 338
1221*
SZAWERDAK GRZEGORZ Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M40 00:22:45 00:22:50
98 96 KŁOCZKO KACPER Olecko LKS KORAB OLECKO 2003 M16 00:22:46 00:22:52
99 47 GŁOWACKI SEBASTIAN Olsztyn CISOWIANKA TEAM 1981 M40 00:22:49 00:22:55
100 189
1296*
KIEZIK ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:50 00:22:56
101 159
1039*
KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:22:54 00:22:57
102 97 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:22:52 00:22:59
103 364
1281*
BORKOWSKI MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:22:55 00:23:01
104 203 RĄCZKOWSKI ADAM Warszawa MXKK 1981 M40 00:22:57 00:23:01
105 131 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny KUROPATWA TEAM 1966 M50 00:22:54 00:23:02
106 339
1038*
CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:22:54 00:23:03
107 168
1048*
WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K30 00:22:57 00:23:04
108 111 USZYŃSKI ADAM Białystok OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK 1979 M40 00:23:02 00:23:09
109 153
1025*
WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bartoszyce 1994 M20 00:23:03 00:23:10
110 68 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:06 00:23:14
111 134 FIEDOROWICZ ASIA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1993 K20 00:23:14 00:23:20
112 61 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:23:19 00:23:24
113 211
1123*
KLIMCZUK MARIUSZ Dywity 1980 M40 00:23:20 00:23:28
114 396
1174*
BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:21 00:23:28
115 201 PAWLIKOWSKI TOMASZ OLSZTYN OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 1983 M30 00:23:23 00:23:30
116 367
1206*
STYPUŁKOWSKA DOMINIKA Olsztyn 3LIFE TEAM 1985 K30 00:23:41 00:23:49
117 334
1231*
KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:23:46 00:23:55
118 412
1001*
BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:23:46 00:23:56
119 355
1297*
KUJAWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1982 M30 00:23:55 00:24:02
120 397
1100*
BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:24:00 00:24:07
121 70 KOZŁOWSKI MARIUSZ Olsztyn GOSIAALA 1983 M30 00:23:59 00:24:07
122 26 CZEPURNYCH MARTA Elbląg 1990 K30 00:24:02 00:24:10
123 167
1096*
BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:24:10 00:24:17
124 195
1324*
DIETRICH GRZEGORZ Dywity WYDRY- OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 1976 M40 00:24:13 00:24:20
125 103 ANTOŃ PIOTR Olsztyn 1990 M30 00:24:19 00:24:28
126 156
1012*
ORZOŁEK JOANNA Mrągowo SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:24:27 00:24:29
127 157
1081*
PTAK MICHAŁ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1979 M40 00:24:29 00:24:32
128 190
1237*
DANELCZYK JACEK Olsztyn 1978 M40 00:24:29 00:24:40
129 45 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:24:35 00:24:41
130 33 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M50 00:24:50 00:24:55
131 52 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:24:46 00:24:57
132 184
1150*
PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:24:53 00:24:58
133 349
1247*
MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:58 00:25:00
134 59 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M40 00:24:57 00:25:02
135 399
1299*
STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:25:06 00:25:15
136 193
1067*
GRYCUK MIREK Olsztyn PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:25:23 00:25:31
137 500
1010*
SUCHODOLSKI ROBERT Bartąg 1987 M30 00:25:19 00:25:39
138 354
1287*
SAWICKI PRZEMYSŁAW olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:25:25 00:25:40
139 172
1074*
RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:25:33 00:25:41
140 1172 RZYP JUSTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1988 K30 00:25:30 00:25:41
141 166
1028*
CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1955 M60 00:25:36 00:25:43
142 106 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:25:33 00:25:48
143 359
1209*
KOTLARZ KAROL Olsztyn 1990 M30 00:25:42 00:25:55
144 161
1009*
GRUNWALD PAULINA Olsztyn 1992 K20 00:25:46 00:25:59
145 196
1327*
OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:25:46 00:25:59
146 383
1193*
KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:25:49 00:26:01
147 378
1145*
KRÓLAK ALEKSANDRA Węgorzewo TEAM KOPEĆ / SOKÓŁ WĘGORZEWO 2005 K16 00:25:57 00:26:01
148 17 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:25:41 00:26:07
149 402
1329*
MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M40 00:25:57 00:26:10
150 23 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M40 00:26:04 00:26:14
151 392
1152*
ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M30 00:26:09 00:26:23
152 346
1328*
BOGUCKI ANDRZEJ Dywity 1993 M20 00:26:17 00:26:25
153 1003 PAWLAK WOJCIECH Olsztyn 1994 M20 00:26:18 00:26:31
154 136 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:25 00:26:37
155 361
1232*
DURMOWICZ MARIUSZ Olsztyn 1986 M30 00:26:28 00:26:40
156 384
1016*
RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:26:48 00:26:50
157 406
1070*
JAGŁOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1985 K30 00:26:47 00:27:02
158 410
1276*
KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:27:00 00:27:10
159 187
1041*
MIKULAK RAFAŁ Barczewo BUT BARCZEWO 1990 M30 00:26:54 00:27:10
160 162
1040*
MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:27:00 00:27:12
161 181
1307*
BEDNARCZYK KAMILA Bartąg 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 K30 00:27:13 00:27:23
162 400
1217*
MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:14 00:27:24
163 94 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:27:16 00:27:27
164 176
1073*
CHARUBIN MARIUSZ Pisz ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH 1979 M40 00:27:16 00:27:30
165 210
1186*
KOZŁOWSKA ALEKSANDRA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1999 K20 00:27:20 00:27:31
166 158
1055*
RODZIEWICZ MACIEJ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1975 M40 00:27:26 00:27:34
167 165
1007*
BANACH ANDRZEJ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1989 M30 00:27:22 00:27:35
168 405
1093*
MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:27:27 00:27:36
169 191
85*
ZALEWSKI DOMINIK Dorotowo CTS NANOVO/ LENS 1982 M30 00:27:32 00:27:45
170 381
1116*
DE OBYRN BARTOSZ Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:27:40 00:27:49
171 175
1196*
SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:27:35 00:27:52
172 99 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:27:42 00:27:57
173 88 SUCHECKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:27:50 00:28:04
174 1224 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn 4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K50 00:27:53 00:28:05
175 194
1030*
TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:27:47 00:28:05
176 388
1139*
SEMERAK DOROTA Barczewo BUT BARCZEWO 1976 K40 00:27:52 00:28:07
177 135 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:27:58 00:28:10
178 409
1119*
KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:27:58 00:28:11
179 1072 SAŁAMACHA IZABELA Olsztyn MAMY BIEGAMY 1981 K40 00:28:06 00:28:18
180 209 STACHERA MIROSŁAW OLSZTYN 1976 M40 00:28:00 00:28:19
181 100 PYTKA BARTOSZ Olsztyn SOFTATHLON 1991 M30 00:28:11 00:28:21
182 393
1153*
GLIŃSKA ANNA Olsztyn 1993 K20 00:28:13 00:28:26
183 1330 DOŁOWY PIOTR Dywity 1994 M20 00:25:30 00:28:38
184 65 WIDAWSKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:28:38 00:28:46
185 182
1177*
PĄCZYŃSKA ANNA Szczęsne SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN 1983 K30 00:28:39 00:28:50
186 171
1052*
STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:28:37 00:28:58
187 146 MAZONIK JUSTYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:28:42 00:29:00
188 183
1082*
SMOLIŃSKA MAŁGORZATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:28:57 00:29:07
189 360
1230*
DURMOWICZ KATARZYNA Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 1993 K20 00:29:07 00:29:18
190 373
1181*
KOSTRZEWA KATARZYNA Barczewo 1982 K30 00:29:26 00:29:38
191 54 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M60 00:29:25 00:29:39
192 138 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K20 00:29:30 00:29:43
193 368
1228*
WÓJCIK MARTA Olsztyn 1980 K40 00:29:41 00:29:53
194 53 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M50 00:29:35 00:29:54
195 404
1046*
RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:30:08 00:30:28
196 501
1166*
MAS NICOLAS Olsztyn 1984 M30 00:30:08 00:30:28
197 130 WĘGLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 M30 00:30:26 00:30:49
198 1024 LIMONTAS DOROTA Dywity D27 1987 K30 00:30:39 00:30:54
199 390
1218*
KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M60 00:30:41 00:30:54
200 113 SUŁEK GRZEGORZ stawiguda GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:29:09 00:30:56
201 340
1295*
DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:30:40 00:30:58
202 353
1309*
BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:30:55 00:31:11
203 163
1071*
LOREK KATARZYNA Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1975 K40 00:31:06 00:31:17
204 352
1320*
OLSZEWSKI MAREK Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1970 M50 00:31:07 00:31:17
205 401
1069*
OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec FITSTEP TEAM BISKUPIEC 1967 K50 00:31:16 00:31:31
206 356
1158*
DROZDZ ADAM Olsztyn 1976 M40 00:31:38 00:31:49
207 337
1031*
DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:31:36 00:31:55
208 370
1002*
PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K40 00:31:43 00:31:57
209 32 PYTKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:32:07 00:32:17
210 84 SOLARZ-LEWANDOWSKA IZABELA Bartąg 1988 K30 00:32:09 00:32:24
211 108 SZEWCZYK BARTOSZ Olsztyn 739338592 1981 M40 00:31:59 00:32:30
212 186
1124*
RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:32:22 00:32:39
213 413
1084*
MIŁOWSKA ANNA Olsztyn 1972 K40 00:32:22 00:32:39
214 411
1104*
GNIADEK IWONA Olsztyn 1976 K40 00:32:22 00:32:39
215 417
1303*
MICHALCZUK MONIKA Olsztyn 1994 K20 00:29:35 00:32:42
216 375
1133*
CIEŚLAKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1982 K30 00:32:37 00:32:49
217 170
1017*
JAKUBOWICZ SYLWIA Olsztyn 1984 K30 00:32:29 00:32:49
218 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K50 00:32:54 00:33:13
219 77 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K40 00:33:18 00:33:31
220 180
1167*
KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:33:40 00:33:57
221 207 DIETRICH MARIOLA Dywity 1977 K40 00:33:51 00:34:04
222 1312 SOBIECH MAGDALENA Olsztyn 1994 K20 00:32:43 00:34:11
223 185
1095*
WIGHTMAN AGATA Mrągowo 1983 K30 00:34:10 00:34:29
224 395
1171*
ZARZYCKA MARTA Olsztyn 1988 K30 00:35:30 00:35:50
225 83 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:37:29 00:38:03
226 81 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1985 K30 00:27:51 00:38:21
227 418
1032*
NIEWIADOMSKA NATALIA Olsztyn 1993 K20 00:38:45 00:39:05
228 174
1053*
ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:39:33 00:39:43
229 419
1015*
HARPAK ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K30 00:39:34 00:39:54
230 25 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M40 00:40:14 00:40:34
231 42 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:43:05 00:43:28

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni