Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

12.02.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 28 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:10 00:18:11
2 19 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:33 00:18:34
3 387
1112*
BARCZAK ADAM Olsztyn URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:09 00:19:10
4 76 SAŁAMACHA JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:19:48 00:19:50
5 150
145*
ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M40 00:19:55 00:19:59
6 192
1087*
WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:20:16 00:20:18
7 114 KŁEK JACEK Kętrzyn DRUŻYNA ML 1972 M40 00:20:38 00:20:40
8 125 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:38 00:20:41
9 414
1316*
MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto NAJMOWICZ TRIATHLON 1972 M40 00:20:40 00:20:43
10 394
1132*
RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn JONKOWO SPORT 1974 M40 00:20:40 00:20:45
11 36 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:43 00:20:49
12 56 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M40 00:20:50 00:20:55
13 376
1134*
DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:20:52 00:20:59
14 92 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:03 00:21:07
15 179
1326*
JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M40 00:21:09 00:21:12
16 169
1034*
ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:15 00:21:19
17 362
1293*
SZOT ANDRZEJ Bartąg MICHELIN 1978 M40 00:21:19 00:21:21
18 423
1135*
OLENDER MARCIN Olsztyn 1980 M40 00:21:17 00:21:25
19 164
1035*
CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:21:24 00:21:31
20 188
1148*
JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:44 00:21:49
21 366
1207*
SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M40 00:21:45 00:21:51
22 202 WAWRZYN TOMASZ Olsztyn SZKOŁA LEKKIEJ 1977 M40 00:21:48 00:21:52
23 379
1141*
KRÓLAK PRZEMYSŁAW Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:55 00:21:59
24 386
1194*
SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:54 00:21:59
25 20 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:56 00:22:02
26 151
1054*
BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:07 00:22:13
27 382
1137*
JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:22:04 00:22:17
28 177
1178*
BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:22:33 00:22:40
29 338
1221*
SZAWERDAK GRZEGORZ Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M40 00:22:45 00:22:50
30 47 GŁOWACKI SEBASTIAN Olsztyn CISOWIANKA TEAM 1981 M40 00:22:49 00:22:55
31 203 RĄCZKOWSKI ADAM Warszawa MXKK 1981 M40 00:22:57 00:23:01
32 111 USZYŃSKI ADAM Białystok OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK 1979 M40 00:23:02 00:23:09
33 68 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:06 00:23:14
34 211
1123*
KLIMCZUK MARIUSZ Dywity 1980 M40 00:23:20 00:23:28
35 412
1001*
BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:23:46 00:23:56
36 195
1324*
DIETRICH GRZEGORZ Dywity WYDRY- OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 1976 M40 00:24:13 00:24:20
37 157
1081*
PTAK MICHAŁ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1979 M40 00:24:29 00:24:32
38 190
1237*
DANELCZYK JACEK Olsztyn 1978 M40 00:24:29 00:24:40
39 59 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M40 00:24:57 00:25:02
40 399
1299*
STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:25:06 00:25:15
41 193
1067*
GRYCUK MIREK Olsztyn PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:25:23 00:25:31
42 172
1074*
RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:25:33 00:25:41
43 196
1327*
OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:25:46 00:25:59
44 383
1193*
KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:25:49 00:26:01
45 402
1329*
MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M40 00:25:57 00:26:10
46 23 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M40 00:26:04 00:26:14
47 136 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:25 00:26:37
48 410
1276*
KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:27:00 00:27:10
49 176
1073*
CHARUBIN MARIUSZ Pisz ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH 1979 M40 00:27:16 00:27:30
50 158
1055*
RODZIEWICZ MACIEJ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1975 M40 00:27:26 00:27:34
51 88 SUCHECKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:27:50 00:28:04
52 209 STACHERA MIROSŁAW OLSZTYN 1976 M40 00:28:00 00:28:19
53 65 WIDAWSKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:28:38 00:28:46
54 404
1046*
RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:30:08 00:30:28
55 113 SUŁEK GRZEGORZ stawiguda GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:29:09 00:30:56
56 353
1309*
BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:30:55 00:31:11
57 356
1158*
DROZDZ ADAM Olsztyn 1976 M40 00:31:38 00:31:49
58 108 SZEWCZYK BARTOSZ Olsztyn 739338592 1981 M40 00:31:59 00:32:30
59 186
1124*
RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:32:22 00:32:39
60 180
1167*
KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:33:40 00:33:57
61 25 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M40 00:40:14 00:40:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni