Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

12.03.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 7 KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:15:59 00:16:01
2 4 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:15 00:16:16
3 3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:16:28 00:16:30
4 43 BŁAUT DAMIAN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:16:46 00:16:47
5 1036 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M30 00:16:48 00:16:50
6 1275 WIŚNIEWSKI MACIEJ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 M20 00:16:52 00:16:52
7 1274 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M30 00:16:51 00:16:53
8 1355 WOROBIEC DAWID LIDZBARK WARMIŃSKI TEAM KOPEĆ 1990 M30 00:17:21 00:17:23
9 1103 RUTKOWSKI DAMIAN Lidzbark Warminski KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK 2004 M16 00:17:23 00:17:25
10 1352 KIRSZ JAKUB JABŁONOWO POMORSKIE ABIC JABŁONOWO 2000 M20 00:17:33 00:17:35
11 1359 BIAGINI ANDREA CASTIGLIONE DEL LAGO AZS UWM OLSZTYN 1996 M20 00:17:40 00:17:42
12 1155 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie DZIKI 1999 M20 00:17:40 00:17:43
13 1127 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:17:45 00:17:47
14 1020 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:17:50 00:17:51
15 101 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT 1988 M30 00:18:11 00:18:14
16 1182 ZYCH JAKUB Sobienie-Jeziory PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 00:18:13 00:18:16
17 87 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:14 00:18:17
18 95 KICZOR DAMIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:18:29 00:18:32
19 1057 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn (1400) 1973 M40 00:18:31 00:18:33
20 1144 BENDYK MARCIN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:18:36 00:18:39
21 1154 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M40 00:18:43 00:18:45
22 1168 OLSZAŃSKI PAWEŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:18:42 00:18:45
23 1043 RADZIEWICZ MARCIN Garbno DRUŻYNA ML 1998 M20 00:18:47 00:18:48
24 1128 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M50 00:18:47 00:18:50
25 1106 DYMEK ADRIAN Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1989 M30 00:18:52 00:18:55
26 1216 SAWICZ KACPER Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 2004 M16 00:18:54 00:18:56
27 1289 KUBICKI SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M30 00:18:54 00:18:57
28 1347 LISOWSKI ALEKSY Olsztyn TEAM KOPEĆ 2002 M16 00:18:58 00:18:59
29 1317 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:18:58 00:19:02
30 1238 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany OLSZEWNIK 1991 M30 00:19:05 00:19:07
31 1239 BARTCZAK MARCIN Bisztynek DRUŻYNA ML 1982 M30 00:19:09 00:19:10
32 76 SAŁAMACHA JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:19:07 00:19:11
33 1061 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:13 00:19:15
34 145 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M40 00:19:12 00:19:16
35 1360 PIECZARKA JAKUB OSTRÓDA 2005 M16 00:19:15 00:19:17
36 1019 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:19:17 00:19:19
37 1315 LIPSKI MICHAŁ Olsztyn 1991 M30 00:19:21 00:19:25
38 1341 MARCISZEWSKI BŁAŻEJ Ełk 2000 M20 00:19:35 00:19:38
39 98 PAC ARKADIUSZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVIS.PL 1990 M30 00:19:36 00:19:38
40 1265 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:19:36 00:19:40
41 1240 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:19:47 00:19:50
42 1121 TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 00:19:49 00:19:52
43 1087 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:19:51 00:19:55
44 1351 LEWANDOWSKI DAMIAN Szreńsk NASTEPNY KROK TEAM 1998 M20 00:19:57 00:20:00
45 102 CZURYŁŁO PAWEŁ Tomaszkowo NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:20:01 00:20:04
46 36 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:19:59 00:20:05
47 1301 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:11 00:20:13
48 21 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 M30 00:20:12 00:20:13
49 1027 BIAŁEK PIOTR Olsztyn 3BRO 1981 M40 00:20:18 00:20:20
50 125 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:17 00:20:21
51 1318 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:20:22 00:20:24
52 22 KIŚLUK JAROSŁAW Mikołajki TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:20:25 00:20:25
53 1013 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:20:22 00:20:26
54 1220 SOSNOWSKI ADAM Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:20:35 00:20:40
55 1132 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn JONKOWO SPORT 1974 M40 00:20:41 00:20:44
56 1210 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M20 00:20:41 00:20:46
57 1197 KOŚCIK JAKUB Warszawa 1985 M30 00:20:44 00:20:49
58 1293 SZOT ANDRZEJ Bartąg SLAVA UKRAINI 1978 M40 00:20:45 00:20:50
59 60 ZAREMBA JAKUB Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:46 00:20:51
60 1034 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:20:49 00:20:52
61 1358 OSEŁKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1974 M40 00:20:51 00:20:56
62 1294 WAWER PIOTR Warszawa 1983 M30 00:20:54 00:20:58
63 1054 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:20:53 00:20:59
64 1113 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:20:59 00:21:06
65 1035 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:21:01 00:21:07
66 64 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn 1970 M50 00:21:03 00:21:08
67 1134 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:21:04 00:21:09
68 1334 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M30 00:21:06 00:21:10
69 55 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn ODCISKI I PĘCHERZE 1976 M40 00:21:06 00:21:11
70 1194 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:09 00:21:15
71 1207 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M40 00:21:15 00:21:19
72 1205 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:17 00:21:22
73 30 WILAMOWSKI JACEK Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:21:21 00:21:25
74 1281 BORKOWSKI MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:21:22 00:21:30
75 78 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:32 00:21:38
76 142 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:21:44 00:21:49
77 1023 TABAKA ADAM Olsztyn 1984 M30 00:21:48 00:21:55
78 1178 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:53 00:21:58
79 97 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:21:57 00:22:02
80 147 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:21:59 00:22:02
81 107 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn KRISS COACHING 1984 M30 00:22:10 00:22:15
82 1137 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:22:03 00:22:15
83 1141 KRÓLAK PRZEMYSŁAW Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:22:10 00:22:16
84 131 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny KUROPATWA TEAM 1966 M50 00:22:08 00:22:16
85 1138 BARTOSZUK ADAM Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:22:12 00:22:19
86 1120 WARDĘGA MICHAŁ Orneta 1986 M30 00:22:35 00:22:39
87 111 USZYŃSKI ADAM Białystok OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK 1979 M40 00:22:32 00:22:41
88 137 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:22:38 00:22:46
89 1025 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bartoszyce 1994 M20 00:22:39 00:22:49
90 1353 MARCINIAK ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:22:44 00:22:58
91 70 KOZŁOWSKI MARIUSZ Olsztyn GOSIAALA 1983 M30 00:22:55 00:23:06
92 92 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:22:54 00:23:08
93 1123 KLIMCZUK MARIUSZ Dywity 1980 M40 00:23:03 00:23:11
94 20 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:23:16 00:23:22
95 1354 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn 1983 M30 00:23:16 00:23:22
96 31 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:22:54 00:23:27
97 1366 BOJANOWSKI IGNACY Olsztyn 1994 M20 00:23:11 00:23:28
98 1001 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:23:21 00:23:30
99 1165 RADZIWON WOJCIECH Szafranki OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:23:19 00:23:32
100 1081 PTAK MICHAŁ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1979 M40 00:23:32 00:23:35
101 1067 GRYCUK MIREK Olsztyn PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:23:30 00:23:40
102 1345 KOWALEWSKI ŁUKASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:23:36 00:23:40
103 1096 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:33 00:23:43
104 59 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M40 00:23:47 00:23:53
105 1237 DANELCZYK JACEK Olsztyn 1978 M40 00:23:50 00:24:00
106 34 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN 1975 M40 00:24:05 00:24:12
107 1247 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:15 00:24:20
108 1065 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:24:21 00:24:21
109 1300 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:12 00:24:22
110 1209 KOTLARZ KAROL Olsztyn 1990 M30 00:24:09 00:24:22
111 1047 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1968 M50 00:24:19 00:24:25
112 1287 SAWICKI PRZEMYSŁAW olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:24:20 00:24:28
113 1339 SOSNÓWKA BARTOSZ Olsztyn KLUB SOSNOWY 1988 M30 00:24:10 00:24:34
114 1327 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:24:34 00:24:40
115 1349
1160*
LIDWIN ARTUR Olsztyn 1973 M40 00:24:31 00:24:45
116 1232 DURMOWICZ MARIUSZ Olsztyn 1986 M30 00:25:01 00:25:11
117 62 ONUFREJUK MARCIN Górowo Iławeckie BEST BEASTS 1994 M20 00:25:03 00:25:12
118 1152 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M30 00:25:10 00:25:27
119 1062 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:25:21 00:25:28
120 23 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M40 00:25:19 00:25:32
121 1041 MIKULAK RAFAŁ Barczewo BUT BARCZEWO 1990 M30 00:25:19 00:25:33
122 1010 SUCHODOLSKI ROBERT Bartąg 1987 M30 00:25:22 00:25:38
123 1028 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1955 M60 00:25:27 00:25:39
124 61 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:25:28 00:25:40
125 1299 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:25:34 00:25:48
126 1346 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.PL / UWM OLSZTYN 1981 M40 00:25:30 00:25:48
127 27 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:25:37 00:25:53
128 1074 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:25:53 00:26:01
129 1233 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:26:21 00:26:30
130 136 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:19 00:26:32
131 1030 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:26:38 00:26:46
132 99 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:26:30 00:26:47
133 1055 RODZIEWICZ MACIEJ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1975 M40 00:26:40 00:26:53
134 1193 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:26:47 00:27:07
135 1203 LUDWINIAK KRZYSZTOF Barczewo 1966 M50 00:27:15 00:27:25
136 1097 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:27:18 00:27:27
137 120 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M50 00:27:28 00:27:47
138 53 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M50 00:27:29 00:27:48
139 1276 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:27:49 00:28:00
140 1119 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:27:54 00:28:05
141 109 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:02 00:28:22
142 135 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:28:12 00:28:22
143 1212 GRANECKI MAREK Łódź 1976 M40 00:28:03 00:28:23
144 100 PYTKA BARTOSZ Olsztyn SOFTATHLON 1991 M30 00:28:12 00:28:23
145 1150 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:28:13 00:28:24
146 1361 PAWŁOWSKI MARCIN Olsztyn 8 ODH SZPERACZE 2003 M16 00:28:15 00:28:32
147 1295 DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:28:17 00:28:33
148 1363 DUTKIEWICZ MICHAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1990 M30 00:28:21 00:28:48
149 54 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M60 00:28:33 00:28:50
150 1175 PIECZKOWSKI HUBERT SPRĘCOWO URWIS BIEGA 1974 M40 00:28:54 00:29:02
151 1350
1329*
MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M40 00:29:03 00:29:16
152 1340 DRÓZD ROBERT Warszawa SWIATCZYTNIKOW.PL 1979 M40 00:29:05 00:29:25
153 1357 KRÓLIKOWSKI JANUSZ Dywity AKM OLSZTYN 1951 M60 00:29:22 00:29:39
154 1320 OLSZEWSKI MAREK Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1970 M50 00:29:22 00:29:49
155 1218 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M60 00:29:35 00:29:51
156 65 WIDAWSKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:29:44 00:30:02
157 38 MAŃKOWSKI LESZEK OLSZTYN BIEGAM BO CHCE A NIE MUSZĘ 1983 M30 00:30:06 00:30:26
158 130 WĘGLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 M30 00:30:02 00:30:32
159 108 SZEWCZYK BARTOSZ Olsztyn 739338592 1981 M40 00:30:17 00:30:38
160 1046 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:30:23 00:30:38
161 1309 BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:30:31 00:30:49
162 1031 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:31:34 00:31:55
163 40 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:31:29 00:31:56
164 1110 LASZKOWSKI KAMIL Pisz 1993 M20 00:32:00 00:32:12
165 74 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M40 00:32:12 00:32:40
166 1356 DUBIŃSKI PIOTR OLSZTYN 2005 M16 00:35:05 00:35:12
167 1064 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLSZTYN 1938 M60 00:35:17 00:35:36
168 1336 KOWALSKI KAMIL Dąbrówno 1988 M30 00:35:53 00:36:17
169 25 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M40 00:38:59 00:39:24
170 42 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:42:08 00:42:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni