Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

12.03.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1149 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:18 00:19:21
2 1147 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 K16 00:20:47 00:20:54
3 1268 SADOWSKA PAULA Olsztyn URWIS BIEGA 1999 K20 00:21:10 00:21:16
4 1342 JACYSZYN MONIKA OLSZTYN OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU WYDRY 1988 K30 00:21:22 00:21:26
5 16 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:21:27 00:21:34
6 1021 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:22:21 00:22:27
7 1048 WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K30 00:22:21 00:22:29
8 1109 KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:21 00:22:29
9 1206 STYPUŁKOWSKA DOMINIKA Olsztyn 3LIFE TEAM 1985 K30 00:22:52 00:23:01
10 1231 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:23:05 00:23:12
11 26 CZEPURNYCH MARTA Elbląg 1990 K30 00:23:25 00:23:34
12 1174 BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:33 00:23:39
13 1012 ORZOŁEK JOANNA Mrągowo SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:23:51 00:23:53
14 1223 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn DZIKI 1988 K30 00:23:52 00:23:57
15 45 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:23:54 00:24:03
16 1172 RZYP JUSTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1988 K30 00:24:06 00:24:15
17 110 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity NAJMOWICZ TRIATHLON 1978 K40 00:24:23 00:24:32
18 1099 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:24:26 00:24:36
19 1335 TSIALITSA-OLSSON ANASTASIYA Warszawa 1993 K20 00:24:37 00:24:49
20 1348 WAĆKOWSKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:24:48 00:24:57
21 1267 CAŁKA ANETA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1974 K40 00:24:47 00:24:58
22 52 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:24:51 00:25:01
23 1146 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:25:13 00:25:24
24 1217 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:25:29 00:25:40
25 1364 PALOWSKA JOANNA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1992 K20 00:25:28 00:25:40
26 106 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:25:33 00:25:51
27 1016 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:26:02 00:26:06
28 1307 BEDNARCZYK KAMILA Bartąg 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 K30 00:26:14 00:26:21
29 1009 GRUNWALD PAULINA Olsztyn 1992 K20 00:26:16 00:26:25
30 1145 KRÓLAK ALEKSANDRA Węgorzewo TEAM KOPEĆ / SOKÓŁ WĘGORZEWO 2005 K16 00:26:19 00:26:27
31 94 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:26:30 00:26:39
32 1040 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:26:28 00:26:41
33 1072 SAŁAMACHA IZABELA Olsztyn MAMY BIEGAMY 1981 K40 00:26:41 00:26:53
34 1196 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:26:44 00:27:02
35 1078 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:33 00:27:07
36 1230 DURMOWICZ KATARZYNA Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 1993 K20 00:26:57 00:27:09
37 81 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1985 K30 00:27:00 00:27:10
38 1052 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:27:04 00:27:17
39 1153 GLIŃSKA ANNA Olsztyn 1993 K20 00:27:02 00:27:19
40 90 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:27:14 00:27:28
41 1177 PĄCZYŃSKA ANNA Szczęsne SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN 1983 K30 00:27:17 00:27:28
42 1139 SEMERAK DOROTA Barczewo BUT BARCZEWO 1976 K40 00:27:41 00:27:56
43 1186 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1999 K20 00:27:47 00:28:01
44 1156 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:27:53 00:28:10
45 1024 LIMONTAS DOROTA Dywity D27 1987 K30 00:28:17 00:28:26
46 1228 WÓJCIK MARTA Olsztyn 1980 K40 00:28:54 00:29:07
47 146 MAZONIK JUSTYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:28:57 00:29:11
48 1200 KOŻYCZKOWSKA KATARZYNA Olsztyn 1980 K40 00:29:04 00:29:16
49 1251 KOZŁOWSKA DOMINIKA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL (1398) 1986 K30 00:29:19 00:29:30
50 1071 LOREK KATARZYNA Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1975 K40 00:29:23 00:29:49
51 1082 SMOLIŃSKA MAŁGORZATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:29:40 00:29:51
52 1069 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec FITSTEP TEAM BISKUPIEC 1967 K50 00:30:07 00:30:07
53 1084 MIŁOWSKA ANNA Olsztyn 1972 K40 00:29:50 00:30:13
54 37 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1988 K30 00:30:05 00:30:25
55 1056 RODZIEWICZ DOROTA Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1977 K40 00:30:24 00:30:38
56 116 WIEREBIEJ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:30:40 00:30:40
57 77 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K40 00:31:35 00:31:51
58 1181 KOSTRZEWA KATARZYNA Barczewo 1982 K30 00:31:45 00:32:01
59 1133 CIEŚLAKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1982 K30 00:32:04 00:32:19
60 1365 NEZMYVENKO LIZA 2005 K16 00:33:41 00:33:52
61 1343 JOŃCZYK JULIA OLSZTYN KLUB SOSNOWY 1993 K20 00:33:38 00:33:59
62 91 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K40 00:33:46 00:34:03
63 127 NAJMOWICZ WIESŁAWA Olsztyn NAJMOWICZ TRIAHLON 1964 K50 00:34:23 00:34:40
64 1219 BUJALSKA AGNIESZKA Skajboty SKAJBIEGACZE 1971 K50 00:34:52 00:35:17
65 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K50 00:35:25 00:35:44
66 72 KLONOWSKA ALEKSANDRA Łęgajny 1992 K20 00:35:38 00:35:54
67 1362 PALMOWSKA-SAJ JOANNA OLSZTYN 1988 K30 00:36:07 00:36:16
68 1337 KOWALSKA KATARZYNA Dąbrówno 1988 K30 00:35:54 00:36:17
69 1032 NIEWIADOMSKA NATALIA Olsztyn 1993 K20 00:38:55 00:39:16
70 1338 ROZUMOWICZ INGA Olsztyn 2004 K16 00:41:20 00:41:31
71 1015 HARPAK ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K30 00:51:10 00:51:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni