z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

19.10.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 20 KOPEC WOJCIECH Olsztynek AZS UWM OLSZTYN 1986 M16 00:16:47 00:16:50
2 238 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1988 M16 00:17:05 00:17:07
3 178 JACKIEWICZ MATEUSZ Rożenta AZS-UWM OLSZTYN 1997 M16 00:17:07 00:17:10
4 118 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M30 00:17:18 00:17:21
5 3 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN 1993 M16 00:17:23 00:17:26
6 21 KONIECZNY MARCIN Olsztyn IM2010 1972 M30 00:17:35 00:17:38
7 227 MATEUSIAK CEZARY Olsztyyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:17:36 00:17:39
8 166 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1991 M16 00:17:41 00:17:44
9 165 ILSKI PIOTR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 M16 00:17:55 00:17:58
10 261 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn WARMIŃSKO- MAZURKI KS TRIATHLON 1993 M16 00:18:02 00:18:05
11 30 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:03 00:18:07
12 257 RESZKA MATEUSZ Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1993 M16 00:18:12 00:18:16
13 120 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek AZS UWM OLSZTYN 1992 M16 00:18:26 00:18:28
14 40 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1976 M30 00:18:34 00:18:37
15 259 KONARZEWSKA MARTYNA Działdowo UKS MOSIR DZIALDOWO 1991 K16 00:18:40 00:18:43
16 105 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M30 00:18:43 00:18:47
17 239 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M16 00:18:46 00:18:49
18 194 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1972 M30 00:18:47 00:18:51
19 156 ORŁOWSKI TOMASZ Morąg FINISZ MORĄG 1986 M16 00:18:53 00:18:56
20 244 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo FINISZ MORĄG 1987 M16 00:18:55 00:18:58
21 169 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKI KS TRIATHLON 1991 M16 00:18:59 00:19:01
22 231 TUNKIEWICZ PAWEŁ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1993 M16 00:19:08 00:19:11
23 249 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN-SZYBKIE PTAKI 1963 M50 00:19:17 00:19:21
24 164 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:19:21 00:19:25
25 43 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:19:32 00:19:32
26 255 JAKUBOWSKI ADAM Olsztyn 1978 M30 00:19:33 00:19:36
27 107 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:19:40 00:19:44
28 128 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL 1986 K16 00:19:43 00:19:47
29 141 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1979 M16 00:19:47 00:19:50
30 262 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1967 M30 00:19:55 00:19:58
31 13 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin AZS UWM OLSZTYN 1992 K16 00:19:58 00:20:02
32 61 GRANDYS PIOTR Olsztyn 1974 M30 00:20:00 00:20:04
33 59 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:19:59 00:20:04
34 92 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1966 M30 00:20:02 00:20:06
35 223 KUROPATWA ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1963 M50 00:20:04 00:20:08
36 174 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW Jaroty ŻÓŁWIKI 1977 M30 00:20:04 00:20:08
37 144 PIEŚLAK ŁUKASZ Biskupiec BBL OLSZTY 1980 M16 00:20:14 00:20:19
38 253 RZERUCHOWSKI PIOTR OLSZTYN AZS-UWM OLSZTYN 1996 M16 00:20:21 00:20:25
39 129 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:20:23 00:20:28
40 258 MULKITYN PATRYCJA DZIAŁDOWO UKS MOSIR DZIALDOWO 1995 K16 00:20:27 00:20:32
41 216 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:20:38 00:20:42
42 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn ZIELONI 1970 M30 00:20:44 00:20:48
43 237 KUBICKI DARIUSZ WÓJTOWO WANIEWSKI TEAM 1976 M30 00:20:43 00:20:49
44 153 CHOROMAŃSKI ARTUR Piecki - 1987 M16 00:20:50 00:20:55
45 206 LACHOWICZ JAKUB Olsztyn 1993 M16 00:20:49 00:21:00
46 131 SKONECZNY DAREK Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1962 M50 00:20:54 00:21:01
47 81 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:20:58 00:21:06
48 188 POPKO JANUSZ Olsztyn 12TRI.PL 1984 M16 00:21:03 00:21:09
49 36 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1992 M16 00:21:07 00:21:11
50 104 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:21:07 00:21:12
51 256 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M30 00:21:22 00:21:22
52 242 RUTKOWSKA MICHAELA Olsztyn AZS-UWM OLSZTYN 1997 K16 00:21:20 00:21:24
53 138 SZOK ADAM Olsztyn 1973 M30 00:21:18 00:21:26
54 199 KOPCEWICZ TOMASZ Stawiguda 1984 M16 00:21:21 00:21:28
55 155 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP 1962 M50 00:21:27 00:21:35
56 171 SZTYLC ARKADIUSZ Olsztyn 1979 M16 00:21:37 00:21:41
57 135 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno 1967 M30 00:21:44 00:21:50
58 78 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty BRAK 1983 M16 00:21:44 00:21:51
59 88 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:21:57 00:22:04
60 163 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ Olsztyn MKŻ MIKOŁAJKI 1984 M16 00:22:07 00:22:07
61 177 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL 1991 M16 00:22:03 00:22:09
62 202 KORCZYK ŁUKASZ Giżycko 1990 M16 00:22:03 00:22:10
63 123 BOGUSZ PIOTR Olsztyn BBL OLSZTYN 1990 M16 00:22:07 00:22:14
64 184 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn BREAKFAST TEAM / 12TRI.PL 1984 M16 00:22:15 00:22:20
65 58 NADULSKI JACEK Olsztyn JACKY RUNNERS 1979 M16 00:22:20 00:22:25
66 150 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn NOWA WIEŚ BIEGA 1977 M30 00:22:26 00:22:31
67 170 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn WKR FAN 1984 M16 00:22:22 00:22:31
68 85 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZTYN 1977 M30 00:22:28 00:22:34
69 83 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M30 00:22:27 00:22:34
70 269 KOWALCZYK WOJCIECH OLSZTYN 1985 M16 00:22:30 00:22:36
71 152 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:22:32 00:22:37
72 32 PLISZKA PAWEŁ Dywity 1976 M30 00:22:30 00:22:39
73 89 REZA MAREK Olsztyn 1968 M30 00:22:36 00:22:43
74 127 GAJEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN ,,GAJÓWKA'' 1960 M50 00:22:39 00:22:45
75 116 JEGER PIOTR Olsztyn BBL OLSZTYN 1989 M16 00:22:33 00:22:45
76 224 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1983 K16 00:22:42 00:22:47
77 210 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M30 00:22:40 00:22:47
78 119 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:22:39 00:22:48
79 151 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn 1973 M30 00:22:42 00:22:48
80 96 GOJŁO-WOŹNIAK JULITA Olsztyn 1985 K16 00:22:40 00:22:49
81 246 ORŁOWSKI PAWEŁ MORĄG FINISZ MORĄG 1990 M16 00:22:46 00:22:55
82 159 ANTONIAK KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M30 00:22:50 00:22:56
83 200 DANILUK STANISŁAW Olsztyn 1963 M50 00:22:52 00:22:59
84 197 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:22:53 00:23:01
85 46 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn CITI SPOŁECZNIE AKTYWNI 1973 K30 00:22:57 00:23:04
86 52 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/PAN OLSZTYN 1964 M30 00:23:00 00:23:07
87 161 KIERUL JACEK Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1962 M50 00:23:00 00:23:08
88 126 ŻUREK SŁAWOMIR Olsztyn ŻÓŁWIKI 1983 M16 00:23:00 00:23:09
89 168 MAJEWSKI GRZEGORZ Olsztyn BOTOKS 1983 M16 00:23:00 00:23:12
90 140 MŁOT DANIEL Olsztyn 1976 M30 00:23:05 00:23:12
91 232 KĘDZIA MILENA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:23:09 00:23:14
92 49 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn KAISER - SPORT 1981 M16 00:23:10 00:23:18
93 64 WOTA ZANETA Kraków AKM OLIMP OLSZTYN 1983 K16 00:23:16 00:23:21
94 220 DUBRUEL JEAN Olsztyn 1982 M16 00:23:14 00:23:27
95 179 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn BIEGAJĄCY PO ROSIE 1974 M30 00:23:15 00:23:28
96 55 WASILAK TOMASZ Olsztyn BIEGNĘ DLA MAMY 1985 M16 00:23:20 00:23:29
97 68 SIERADZAN ADAM Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M16 00:23:24 00:23:32
98 139 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M50 00:23:25 00:23:33
99 195 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:23:32 00:23:39
100 74 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:23:35 00:23:45
101 82 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:23:46 00:23:50
102 173 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC 1981 M16 00:23:42 00:23:52
103 27 TUCHOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:46 00:23:54
104 101 CHACIŃSKI TOMASZ olsztyn 1968 M30 00:23:48 00:23:55
105 134 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M30 00:23:47 00:23:58
106 124 MARKOWICZ ZENON BARCZEWO PISA-BARCZEWO 1951 M50 00:23:54 00:24:00
107 130 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1953 M50 00:23:53 00:24:02
108 102 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL 1963 M50 00:23:58 00:24:02
109 193 BEDNARSKI SEBASTIAN Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1996 M16 00:23:55 00:24:04
110 254 BIAŁKOWSKI KAZIMIERZ OLSZTYN 1981 M16 00:23:59 00:24:05
111 93 BĄCIK PAWEŁ Olsztyn POZIOMA 1982 M16 00:24:02 00:24:09
112 31 ROJEK ANDRZEJ Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1971 M30 00:24:07 00:24:10
113 196 WRZYSZCZ LESZEK olsztyn ŻÓŁWIKI 1959 M50 00:24:08 00:24:17
114 42 KIJEWSKA KAMILLA Ostróda OSTRÓDA 1978 K30 00:24:07 00:24:17
115 207 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL 1966 M30 00:24:07 00:24:20
116 125 DAWIDEJT DARIUSZ Augustów ATP AUGUSTÓW 1986 M16 00:24:13 00:24:23
117 97 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M30 00:24:18 00:24:25
118 110 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn JACKY RUNNERS 1976 M30 00:24:20 00:24:26
119 218 KUŚNIEWSKI MARCIN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1978 M30 00:24:19 00:24:26
120 270 RUSZKIEWICZ BEATA OLSZTYN 1983 K16 00:24:22 00:24:28
121 60 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M30 00:24:24 00:24:29
122 217 KOZŁOWSKI BOGDAN Dywity NIEZRZESZONY 1974 M30 00:24:26 00:24:30
123 175 MATULEWICZ JAN Olsztyn 12TRI.PL 1962 M50 00:24:18 00:24:33
124 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M16 00:24:32 00:24:38
125 48 FOLGA ARTUR Iława 1971 M30 00:24:25 00:24:40
126 57 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN 1976 M30 00:24:30 00:24:46
127 143 MICHALSKI WOJTEK Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M16 00:24:38 00:24:49
128 157 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M16 00:24:41 00:25:00
129 228 WRÓBLEWSKI TOMASZ Olsztyn KLUB LEŚNA 1969 M30 00:25:03 00:25:12
130 69 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn 1980 M16 00:25:05 00:25:13
131 268 PIOTRKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1988 M16 00:25:10 00:25:20
132 250 PĘCINIK JACEK OLSZTYN 1987 M16 00:25:02 00:25:20
133 33 PIEKARSKA-PLISZKA DOMINIKA Dywity 1979 K16 00:25:16 00:25:24
134 252 GRODZICKA ZUZANNA olsztyn 12TH 1986 K16 00:25:15 00:25:30
135 76 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K16 00:25:20 00:25:31
136 87 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M30 00:25:20 00:25:32
137 115 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M30 00:25:25 00:25:33
138 66 KURIATA ROBERT Olsztyn BOTOKS 1978 M30 00:25:25 00:25:38
139 132 CICIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1975 M30 00:25:30 00:25:43
140 267 KULIKOWSKI WALDEMAR Olsztyn 1966 M30 00:25:40 00:25:47
141 214 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM 1997 K16 00:25:43 00:25:48
142 103 PSTRĄGOWSKI ADAM Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M30 00:25:36 00:25:49
143 37 MALINOWSKI ROMAN Dywity DRUŻYNA SZPIKU 1976 M30 00:25:45 00:25:54
144 204 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:25:44 00:25:55
145 98 JEDNASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1949 M50 00:25:45 00:25:55
146 41 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn REDYKAJNY OLSZTYN 1987 M16 00:25:49 00:25:58
147 133 KRZYWIEC MARIUSZ Olsztyn BBL OLSZTYN 1989 M16 00:25:46 00:25:58
148 219 WOŁODKOWICZ PAWEŁ Gutkowo 1981 M16 00:25:54 00:26:06
149 17 KOWALSKA AMELIA Ostróda 1972 K30 00:25:57 00:26:08
150 247 MARCIAK KAROL OLSZTYN 1982 K16 00:26:11 00:26:11
151 235 WITOS PIOTR Olsztyn 1970 M30 00:26:04 00:26:12
152 70 PIETRZAK KORNELIA Olsztyn 1992 K16 00:26:00 00:26:12
153 106 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1988 M16 00:25:59 00:26:12
154 190 ALEKSANDROWICZ DOMINIK Barczewo BIEGAJĄCY PO ROSIE 1981 M16 00:26:06 00:26:21
155 73 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:26:11 00:26:21
156 183 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K16 00:26:14 00:26:24
157 79 GRYSZKO PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:26:08 00:26:27
158 145 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn ŻÓŁWIKI 1979 M16 00:26:17 00:26:28
159 84 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1994 K16 00:26:18 00:26:33
160 176 MOSKALIK PIOTR Olsztyn 1971 M30 00:26:28 00:26:38
161 111 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn JACKY RUNNERS 1982 K16 00:26:32 00:26:38
162 243 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M30 00:26:36 00:26:47
163 147 KARAPUDA NATALIA Olsztyn 1984 K16 00:26:51 00:27:05
164 117 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo ŻÓŁWIKI 1977 M30 00:27:00 00:27:12
165 121 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:27:12 00:27:22
166 90 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn 1978 K30 00:27:20 00:27:25
167 271 KOWALCZYK ŁUKASZ Olsztyn 1988 M16 00:27:19 00:27:30
168 160 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn BBL OLSZTYN 1955 K50 00:27:18 00:27:30
169 34 BASTEK BARBARA MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1979 K16 00:27:18 00:27:36
170 221 KOSTRZEWA MAREK OLSZTYN BBL OLSZTYN 1961 M50 00:27:21 00:27:36
171 50 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN ZIELONI 1975 M30 00:27:25 00:27:39
172 186 MATUSIAK TOMASZ OLSZTYN BIEGAJĄCY PO ROSIE 1982 M16 00:27:31 00:27:46
173 182 DYMERSKA ANETA Olsztyn 12TRI.PL, BBL OLSZTYN 1982 K16 00:27:35 00:27:46
174 201 LUBOWIEDZKI ŁUKASZ CIechanów 1991 M16 00:27:34 00:27:51
175 236 PODHORODECKI KRZYSZTOF OLSZTYN 12TRI.PL 1960 M50 00:27:42 00:27:54
176 65 STRĄCZEK DOMINIKA Olsztyn 1986 K16 00:28:04 00:28:16
177 51 ZBYSZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 1986 K16 00:28:17 00:28:28
178 185 RYDELSKA ADRIANA Olsztyn 1976 K30 00:28:18 00:28:28
179 44 GRABIEC JOANNA Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1996 K16 00:28:17 00:28:32
180 162 RUSINIAK SŁAWOMIR Olsztyn 1979 M16 00:28:21 00:28:40
181 56 SADOWSKI ZYGMUNT Mrągowo KLUB BIEGACZA MRAGOWO 1950 M50 00:28:36 00:28:41
182 180 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:28:29 00:28:42
183 203 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 1981 K16 00:28:36 00:28:47
184 112 ZIELIŃSKI WOJCIECH olsztyn JACKY RUNNERS 1980 M16 00:28:44 00:28:50
185 18 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K16 00:28:35 00:28:52
186 158 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn 1963 K50 00:28:43 00:29:02
187 53 GODYCKA-KŁOS IRENA Olsztyn PAN OLSZTYN 1966 K30 00:28:45 00:29:02
188 91 GRZYB JAN Olsztyn 1962 M50 00:29:22 00:29:38
189 86 KOWALSKI KRZYSZTOF Wodzisław Śląski 1960 M50 00:29:47 00:30:02
190 47 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda OSTRÓDA 1978 K30 00:30:29 00:30:44
191 154 LIPKA PAULINA Olsztyn 1985 K16 00:30:31 00:30:46
192 114 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M50 00:30:40 00:30:58
193 209 LUDWICZUK KAMIL Olsztyn 1988 M16 00:31:00 00:31:00
194 137 KAMIŃSKI RADOSŁAW olsztyn 1986 M16 00:31:01 00:31:12
195 263 BUJNOWSKA KAMILA Warszawa 1988 K16 00:31:02 00:31:17
196 251 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M16 00:31:03 00:31:22
197 230 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K16 00:31:04 00:31:23
198 266 STACHOWICZ JUSTYNA Stawiguda 1970 K30 00:31:07 00:31:24
199 77 KRZYWICKA ANETA Olsztyn BOTOKS 1976 K30 00:31:12 00:31:25
200 213 BIAŁECKA SYLWIA Olsztyn BOTOKS 1982 K16 00:31:12 00:31:26
201 233 HORNADKIEWICZ ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M30 00:31:23 00:31:28
202 245 CZERNIAKOWSKA PAULINA Morąg FINISZ MORĄG 1985 K16 00:31:23 00:31:32
203 192 WOJCIECHOWSKA KAMILA olsztyn 1977 K30 00:31:25 00:31:36
204 146 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS PROMYK RĄCZKI 1961 M50 00:31:40 00:31:48
205 122 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K16 00:31:40 00:31:51
206 265 HUSZCZA IWONA Olsztyn HUSZCZA&HOLOWCZYC.PL 1968 K30 00:31:37 00:31:54
207 148 SOABALA MAGDALENA Olsztyn 1981 K16 00:31:55 00:32:10
208 39 ZAMIELSKA DOROTA Olsztyn 1976 K30 00:32:05 00:32:24
209 54 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K16 00:32:14 00:32:24
210 264 GRZESZ SZYMON WARSZAWA 1982 M16 00:32:19 00:32:33
211 35 GOLAN AGNIESZKA Mrągowo 1978 K30 00:33:27 00:33:45
212 63 PLISZEWSKI MARIUSZ MRAGOWO 1975 M30 00:33:27 00:33:45
213 149 BARTOSZEWICZ MARTA Olsztyn 1984 K16 00:34:46 00:35:00
214 226 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M16 00:37:23 00:37:42
215 62 PLISZEWSKA PATRYCJA Mrągowo 1994 K16 00:39:14 00:39:33
216 205 KALWAS STANISŁAWA Olsztyn 1948 K50 00:40:13 00:40:30
217 26 TKACZ JACEK Olsztyn JACKY RUNNERS 1980 M16 00:41:00 00:41:21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni