z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

29.03.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 501 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra ZAKŁAD KARNY WE WRONKACH 1988 M50 00:16:11 00:16:11
2 120 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek AZS UWM OLSZTYN 1992 M16 00:16:52 00:16:52
3 3 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN 1993 M16 00:16:55 00:16:55
4 118 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M30 00:16:59 00:16:59
5 384 CHODOROWICZ KAMIL Morąg PAGED SKLEJKA / FINISZ MORĄG 1989 M16 00:17:21 00:17:21
6 498 GOLENIEWSKI MATEUSZ Toruń I LOVE ZBIEGIEMNATURY.PL 1992 M16 00:17:27 00:17:27
7 165 ILSKI PIOTR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 M16 00:17:43 00:17:43
8 166 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1991 M16 00:17:47 00:17:47
9 519 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity AZS UWM OLSZTYN 1990 K16 00:18:23 00:18:23
10 259 KONARZEWSKA MARTYNA Działdowo UKS MOSIR DZIAŁDOWO 1991 K16 00:18:38 00:18:38
11 194 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1972 M30 00:18:41 00:18:42
12 107 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:42 00:18:44
13 279 BARTKOWSKI ZBIGNIEW Działdowo 1964 M30 00:18:50 00:18:51
14 128 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL 1986 K16 00:19:21 00:19:21
15 255 JAKUBOWSKI ADAM Olsztyn 9PUŁK ROZPOZNAWCZY 1978 M30 00:19:22 00:19:24
16 13 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin AZS UWM OLSZTYN 1992 K16 00:19:28 00:19:29
17 382 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M30 00:19:40 00:19:41
18 104 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:19:42 00:19:44
19 231 TUNKIEWICZ PAWEŁ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1993 M16 00:19:46 00:19:47
20 481 MYER STEVEN Olsztyn 1984 M16 00:19:47 00:19:49
21 36 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1992 M16 00:19:48 00:19:51
22 223 KUROPATWA ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 M50 00:19:50 00:19:51
23 59 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:19:53 00:19:55
24 385 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K16 00:19:57 00:19:59
25 395 URBAŃSKI DAWID LUBOWIDZ 1991 M16 00:20:12 00:20:15
26 313 RUTKOWSKI ANDRZEJ olsztyn UKSW PIRS OLSZTYN 1980 M16 00:20:15 00:20:15
27 58 NADULSKI JACEK Olsztyn JACKY RUNNERS 1979 M16 00:20:15 00:20:18
28 472 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn WARMIA MAZURY PŁYWAJĄ 1979 M16 00:20:22 00:20:25
29 43 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:20:30 00:20:33
30 177 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL 1991 M16 00:20:33 00:20:35
31 461 KORD RADOSŁAW Barczewo 1985 M16 00:20:34 00:20:37
32 141 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1979 M16 00:20:40 00:20:41
33 281 CHRZĄSZCZ MACIEJ Orneta 1975 M30 00:20:40 00:20:43
34 92 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1966 M30 00:20:40 00:20:44
35 150 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn NOWA WIEŚ BIEGA 1977 M30 00:20:40 00:20:44
36 479 ZUBRYCKI ŁUKASZ węgorzewo VEGE RUNNERS 1985 M16 00:20:38 00:20:44
37 338 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M30 00:20:45 00:20:49
38 129 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:20:47 00:20:53
39 283 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI /AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 M30 00:20:48 00:20:53
40 318 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg ULESZKA.PL OLSZTYN 1971 M30 00:20:52 00:20:56
41 170 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn WKR FAN 1984 M16 00:20:55 00:20:59
42 402 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:20:57 00:21:00
43 144 PIEŚLAK ŁUKASZ Biskupiec BBL OLSZTY 1980 M16 00:21:03 00:21:03
44 193 BEDNARSKI SEBASTIAN Miłomłyn MLKS OSTRÓDA/MIŁOMŁYN TEAM 1996 M16 00:21:04 00:21:06
45 302 KOWALSKI ANDRZEJ Iława 1972 M30 00:21:07 00:21:10
46 199 KOPCEWICZ TOMASZ Stawiguda 1984 M16 00:21:08 00:21:13
47 495 NOGA JAREK Olsztyn 1984 M16 00:21:05 00:21:14
48 81 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:21:03 00:21:18
49 173 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC 1981 M16 00:21:15 00:21:19
50 131 SKONECZNY DAREK Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1962 M50 00:21:03 00:21:19
51 32 PLISZKA PAWEŁ Dywity 1976 M30 00:21:14 00:21:19
52 116 JEGER PIOTR Olsztyn BBL OLSZTYN 1989 M16 00:21:17 00:21:23
53 372 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:21:22 00:21:24
54 435 CIOŁKOWSKI TOMASZ Warszawa - 1991 M16 00:21:24 00:21:29
55 256 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M30 00:21:31 00:21:31
56 184 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn BREAKFAST TEAM / 12TRI.PL 1984 M16 00:21:29 00:21:31
57 155 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:21:25 00:21:32
58 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M30 00:21:29 00:21:32
59 483 BISKUPSKI MARCIN Braniewo RIM TIM TEAM 1974 M30 00:21:29 00:21:33
60 254 BIAŁKOWSKI KAZIMIERZ OLSZTYN 1981 M16 00:21:30 00:21:35
61 152 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:21:38 00:21:39
62 210 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M30 00:21:40 00:21:44
63 486 CIEŚLA JAROSŁAW Olsztynek TEAM KOPEĆ 1970 M30 00:21:40 00:21:45
64 135 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno 1967 M30 00:21:44 00:21:46
65 163 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ Olsztyn MKŻ MIKOŁAJKI 1984 M16 00:21:48 00:21:51
66 360 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:21:51 00:21:52
67 368 LASZCZAK JERZY Olsztyn 1961 M50 00:21:52 00:21:59
68 482 MYER DANUTA olsztyn 1984 K16 00:21:54 00:22:04
69 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M16 00:21:55 00:22:05
70 31 ROJEK ANDRZEJ Olsztyn KB BIEGAMBOLUBIE OLSZTYN 1971 M30 00:22:02 00:22:07
71 202 KORCZYK ŁUKASZ Giżycko 1990 M16 00:22:07 00:22:10
72 181 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M50 00:22:11 00:22:13
73 110 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn JACKY RUNNERS 1976 M30 00:22:14 00:22:17
74 49 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn KAISER - SPORT 1981 M16 00:22:08 00:22:17
75 16 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/ AGIZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ 1978 K30 00:22:16 00:22:18
76 393 CYBULSKI MATEUSZ Morąg FINISZ MORĄG 1991 M16 00:22:10 00:22:18
77 491 CIOŁKOWSKI ADAM Olsztyn - 1992 M16 00:22:16 00:22:21
78 348 DĘBOWSKA BEATA Olsztyn ŻÓŁWIKI 1971 K30 00:22:17 00:22:22
79 487 CIEŚLA ELŻBIETA Reda TEAM KOPEĆ 1972 K30 00:22:18 00:22:23
80 174 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW Jaroty ŻÓŁWIKI 1977 M30 00:22:21 00:22:26
81 241 BUCHARZEWSKI BOGDAN Korsze BIEGACZE Z KRAINY OZ 1991 M16 00:22:30 00:22:30
82 396 SINKIEWICZ MICHAŁ Braniewo RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROBORK 1994 M16 00:22:30 00:22:34
83 224 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1983 K16 00:22:32 00:22:34
84 200 DANILUK STANISŁAW Olsztyn 1963 M50 00:22:39 00:22:42
85 94 ZINKIEWICZ TOMASZ Dywity 1982 M16 00:22:32 00:22:44
86 74 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:22:40 00:22:46
87 274 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M16 00:22:44 00:22:48
88 143 MICHALSKI WOJTEK Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M16 00:22:40 00:22:53
89 297 RÓŻAŃSKI GRZEGORZ Lubochnia 1994 M16 00:22:40 00:22:58
90 335 JADESZKO MICHAŁ Straduny 1994 M16 00:22:46 00:23:04
91 316 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:22:57 00:23:05
92 489 GADOMSKI WŁADYSŁAW Olsztyn MUD GOATS 1984 M16 00:22:58 00:23:09
93 294 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:03 00:23:10
94 386 DZIEMIAN KAROL Łupstych 1973 M30 00:23:06 00:23:11
95 172 STAŃCZUK MARTA Olsztyn 1982 K16 00:23:09 00:23:14
96 134 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M30 00:23:07 00:23:14
97 108 WRÓBLEWSKI JANUSZ Bartoszyce UKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 1957 M50 00:29:57 00:23:16
98 82 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:23:19 00:23:20
99 207 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL 1966 M30 00:23:14 00:23:24
100 518 TREMBICKI TOMASZ Olsztyn OKT JODŁOWA 1974 M30 00:23:38 00:23:40
101 410 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:23:28 00:23:40
102 41 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn REDYKAJNY OLSZTYN 1987 M16 00:23:35 00:23:42
103 46 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn CITI SPOŁECZNIE AKTYWNI/BOTOKS 1973 K30 00:23:39 00:23:44
104 436 NOWAKOWSKI ALEKSANDER Lubawa KUTANG KLAN 1995 M16 00:23:35 00:23:49
105 276 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M16 00:23:50 00:23:52
106 212 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M30 00:23:45 00:23:52
107 139 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M50 00:23:48 00:23:55
108 214 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM 1997 K16 00:23:59 00:24:13
109 157 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M16 00:24:02 00:24:15
110 55 WASILAK TOMASZ Olsztyn BIEGNĘ DLA MAMY 1985 M16 00:24:14 00:24:19
111 340 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K16 00:24:14 00:24:20
112 301 BACIŃSKI KAROL Orneta 1981 M16 00:24:16 00:24:22
113 314 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M16 00:24:07 00:24:23
114 213 BIAŁECKA SYLWIA Olsztyn BOTOKS 1982 K16 00:24:14 00:24:25
115 51 ZBYSZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 12TRI.PL 1986 K16 00:24:09 00:24:25
116 42 KIJEWSKA KAMILLA Ostróda VEGE RUNNERS 1978 K30 00:24:22 00:24:31
117 460 BRZOZOWSKI MACIEJ Olsztyn KUTANG KLAN 1996 M16 00:24:21 00:24:36
118 496 ZALEWSKI DAMIAN Olsztyn KUTANG KLAN 1995 M16 00:24:24 00:24:38
119 196 WRZYSZCZ LESZEK olsztyn ŻÓŁWIKI 1959 M50 00:24:28 00:24:41
120 285 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K16 00:24:33 00:24:44
121 30 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:24:33 00:24:44
122 190 ALEKSANDROWICZ DOMINIK Barczewo BIEGAJĄCY PO ROSIE 1981 M16 00:24:38 00:24:47
123 179 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn BIEGAJĄCY PO ROSIE 1974 M30 00:24:39 00:24:47
124 373 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:24:45 00:24:50
125 380 SOBALA MACIEJ Olsztyn BRAK :) 1980 M16 00:24:49 00:24:53
126 437 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M16 00:24:45 00:24:55
127 379 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:24:42 00:24:57
128 521 FOKOW ADAM Olsztyn 1979 M16 00:24:49 00:25:00
129 119 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:24:47 00:25:02
130 66 KURIATA ROBERT Olsztyn BOTOKS 1978 M30 00:24:55 00:25:06
131 69 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M16 00:25:02 00:25:12
132 499 WARDAL CEZARY Warszawa 1988 M16 00:25:07 00:25:16
133 25 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn BBL OLSZTYN 1960 M50 00:25:18 00:25:18
134 60 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M30 00:25:17 00:25:19
135 73 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:25:12 00:25:20
136 57 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:25:12 00:25:24
137 441 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn 1965 M30 00:25:18 00:25:26
138 33 PIEKARSKA-PLISZKA DOMINIKA Dywity 1979 K16 00:25:17 00:25:27
139 22 TOMCZYK MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M16 00:25:12 00:25:28
140 476 RUBLEWSKI KACPER Olsztyn 1992 M16 00:25:14 00:25:29
141 180 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:25:27 00:25:30
142 17 KOWALSKA AMELIA Ostróda 1972 K30 00:25:33 00:25:42
143 44 GRABIEC JOANNA Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1996 K16 00:25:38 00:25:46
144 497 GROCHOWSKI JAN Olsztyn 1951 M50 00:25:41 00:25:52
145 183 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K16 00:25:46 00:25:56
146 204 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:25:57 00:26:03
147 90 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:26:02 00:26:04
148 307 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda 1983 M16 00:26:00 00:26:08
149 79 GRYSZKO PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:25:59 00:26:12
150 304 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda OSTRÓDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 1975 M30 00:26:08 00:26:15
151 493 SZYMAŃSKI JAKUB Mikołajki 1991 M16 00:26:09 00:26:15
152 492 KLONOWSKA KORNELIA Nowe Miasto Lubaawskie 1993 K16 00:26:09 00:26:15
153 457 ROSZKOWSKA AGNIESZKA Stawiguda 1975 K30 00:26:10 00:26:18
154 399 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:26:11 00:26:22
155 330 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 1987 K16 00:26:14 00:26:23
156 440 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:26:17 00:26:29
157 327 MRÓZ KAROL Olsztyn 1993 M16 00:26:21 00:26:35
158 299 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M16 00:26:30 00:26:40
159 243 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M30 00:26:35 00:26:42
160 111 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn JACKY RUNNERS 1982 K16 00:26:39 00:26:45
161 494 WASILEWSKI STANISŁAW Olsztyn 1958 M50 00:26:37 00:26:47
162 391 CZERNIAKOWSKI JACEK MORĄG FINISZ MORĄG 1985 M16 00:26:37 00:26:49
163 50 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 00:26:33 00:26:50
164 187 ŻAWORONEK SEWERYN Biskupiec 1978 M30 00:26:33 00:26:50
165 288 FRYDRYCH SONIA Wieczfnia Kościelna 1991 K16 00:26:37 00:26:50
166 142 JASIŃSKI PIOTR Czernice-Borowe 1986 M16 00:26:51 00:26:58
167 167 WIELECHOWSKI DAMIAN Olsztyn 1996 M16 00:26:55 00:26:58
168 439 GAWEŁ ANDRZWEJ Olsztyn MPEC 1981 M16 00:26:55 00:27:14
169 336 BODETKO BOGDAN Olsztyn HEAVY METAL TEAM 1965 M30 00:27:06 00:27:20
170 315 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 00:27:15 00:27:25
171 345 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M50 00:27:12 00:27:25
172 47 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda OSTRÓDA 1978 K30 00:27:16 00:27:25
173 341 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1986 M16 00:27:21 00:27:29
174 513 DUSZOWSKI STANISŁAW OLSZTYN 1955 M50 00:27:16 00:27:31
175 367 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn 1994 K16 00:27:26 00:27:31
176 182 DYMERSKA ANETA Olsztyn 12TRI.PL, BBL OLSZTYN 1982 K16 00:27:23 00:27:32
177 160 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn BBL OLSZTYN 1955 K50 00:27:26 00:27:35
178 145 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn ŻÓŁWIKI 1979 M16 00:27:29 00:27:41
179 121 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:27:40 00:27:49
180 226 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M16 00:27:47 00:28:01
181 146 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS "PROMYK" RĄCZKI 1961 M50 00:27:51 00:28:02
182 266 STACHOWICZ JUSTYNA Stawiguda 1970 K30 00:27:50 00:28:06
183 23 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn BBL 1987 M16 00:27:44 00:28:07
184 451 KRZESIŃSKA WIOLA Olsztyn 1986 K16 00:28:00 00:28:11
185 331 KRYŃSKA- PLISZKA AGNIESZKA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1981 K16 00:28:00 00:28:14
186 185 RYDELSKA ADRIANA Olsztyn 1976 K30 00:28:06 00:28:14
187 520 LASKOWSKI PIOTR OLSZTYN BYLEBY DOBIEC 1981 M16 00:28:03 00:28:21
188 203 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 1981 K16 00:28:37 00:28:45
189 500 KUNICKI JANUSZ MOŃKI 1953 M50 00:28:45 00:28:52
190 323 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn 1986 K16 00:28:55 00:29:00
191 236 PODHORODECKI KRZYSZTOF OLSZTYN 12TRI.PL 1960 M50 00:28:54 00:29:03
192 245 CZERNIAKOWSKA PAULINA Morąg FINISZ MORĄG 1985 K16 00:29:01 00:29:09
193 114 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M50 00:28:54 00:29:11
194 478 POGONOWSKA ANNA Dobre Miasto 1993 K16 00:29:16 00:29:32
195 417 KACZYŃSKA IWONA Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1968 K30 00:29:48 00:29:50
196 475 KISZYCKA DOMINIKA Olsztyn 1990 K16 00:29:52 00:30:03
197 251 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M16 00:29:57 00:30:11
198 230 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K16 00:29:56 00:30:11
199 265 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K30 00:30:01 00:30:16
200 438 SAFIEJKO PAWEŁ Olsztyn 1968 M30 00:30:11 00:30:20
201 474 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn 1980 M16 00:30:27 00:30:27
202 378 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K30 00:31:04 00:31:22
203 480 HARTLIŃSKI MACIEJ Olsztyn UWM 1980 M16 00:31:18 00:31:40
204 305 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M50 00:31:38 00:31:57
205 485 TUCHOWSKA GRAŻYNA Olsztyn 1981 K16 00:31:41 00:32:01
206 27 TUCHOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:31:42 00:32:01
207 86 KOWALSKI KRZYSZTOF Wodzisław Śląski 1960 M50 00:31:59 00:32:12
208 35 GOLAN AGNIESZKA Mrągowo 1978 K30 00:32:07 00:32:28
209 39 ZAMIELSKA DOROTA Olsztyn 1976 K30 00:32:12 00:32:33
210 122 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K16 00:32:25 00:32:44
211 477 DRÓZD ROBERT Warszawa - Wesoła 1979 M16 00:32:51 00:33:11
212 229 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K16 00:33:01 00:33:15
213 381 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn 1985 K16 00:33:41 00:33:58
214 456 SIERADZAN BASIA Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1982 K16 00:33:51 00:34:10
215 77 KRZYWICKA ANETA Olsztyn BOTOKS 1976 K30 00:34:05 00:34:17
216 392 WORONECKA SYLWIA Morąg FINISZ MORĄG 1984 K16 00:34:16 00:34:24
217 54 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K16 00:34:16 00:34:36
218 470 SARGALSKA MARIOLA olsztyn 1982 K16 00:34:28 00:34:46
219 471 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn WARMIA MAZURY PŁYWAJĄ 1978 K30 00:34:28 00:34:46
220 205 KALWAS STANISŁAWA Olsztyn 1948 K50 00:35:15 00:35:27
221 71 DŁUGOSZ KATARZYNA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 K30 00:36:34 00:36:55
222 34 BASTEK BARBARA MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1979 K16 00:36:41 00:37:02
223 26 TKACZ JACEK Olsztyn JACKY RUNNERS 1980 M16 00:38:38 00:38:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni