z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2013/2014

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Łowcy Przygód Gołdap 4 / 5 200.1912
118 Jurewicz Dariusz Gołdap 1974 M30443464 6 15.0000
239 Bukwaś Tomasz Gołdap 1982 M161613171113 5 53.0000
224 Wołyniec Emilia Gołdap 1983 K166
18.11
7
15.99
8
25.96
4
11.25
6
14.84
12
29.81
6 60.1912
231 Tunkiewicz Paweł Gołdap 1993 M162127241215 5 72.0000
2 AKM Olimp Olsztyn Szybkie Ptaki I 4 / 4 275.0000
166 Nosarzewski Konrad Stupsk 1991 M168998108 6 33.0000
194 Pieczarka Dariusz Olsztyn 1972 M30171821209 5 64.0000
262 nosarzewski waldemar olsztyn 1967 M302822251421 5 82.0000
249 Łożyński Piotr Olsztyn 1963 M5022232724 4 96.0000
3 AKM OLIMP Olsztyn I 4 / 4 336.0000
30 NAJDZION ROBERT OLSZTYN 1976 M301111159101 5 46.0000
61 Grandys Piotr Olsztyn 1974 M3029212314 4 87.0000
141 Bronakowski Piotr Olsztyn 1979 M16272831162727 6 97.0000
92 GWARDJAK JERZY OLSZTYN 1966 M3031242229 4 106.0000
4 AKM OLIMP Olsztyn II 4 / 4 566.0000
104 Ratuszyński Michał Olsztyn 1996 M164638403014 5 122.0000
81 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn 1960 M504339223543 5 139.0000
45 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn 1970 M3038312952 4 150.0000
43 Mitkowski Daniel Olsztyn 1975 M302454895324 5 155.0000
5 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO I 4 / 4 652.4213
164 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO 1962 M5023161918 4 76.0000
84 Bogusz Justyna Mrągwo 1994 K1622
66.41
17
38.83
18
58.42
10
28.13
17
42.05
5 167.4213
123 Bogusz Piotr Olsztyn 1990 M165879452855 5 186.0000
181 Zapadka Stanisław Mrągowo 1955 M5062544364 4 223.0000
6 12tri.pl I 4 / 4 668.5101
128 Barcewicz Marta Olsztyn 1986 K162
6.04
1
2.28
3
9.74
3
7.45
4 25.5101
177 Śliwiński Paweł Bartoszyce 1991 M16564538305125 6 138.0000
184 Mańkowski Krzysztof Olsztyn 1984 M16595748379150 6 192.0000
207 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 1966 M3010493716311186 6 313.0000
7 AKM OLIMP Olsztyn III 4 / 4 754.9120
24 Kozłowska Joanna Olsztyn 1982 K1612
27.41
16
51.92
16
45.00
16
39.58
4 163.9120
131 Skoneczny Darek Olsztyn 1962 M5042404545 4 172.0000
256 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 1973 M304710678425749 6 195.0000
88 Neumann Artur Olsztyn 1978 M3054555164 4 224.0000
8 Żółwiki I 4 / 4 903.0646
348 Dębowska Beata Olsztyn 1971 K309
20.56
13
42.19
6
16.88
8
19.79
10
24.84
5 82.0646
174 Korzeniewski Zbigniew Jaroty 1977 M3033363669 4 174.0000
78 Kostyra Łukasz Jaroty 1983 M1653715952 4 235.0000
196 wrzyszcz leszek olsztyn 1959 M5010311099119100 5 412.0000
9 BOTOKS I 4 / 4 1088.4758
46 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn 1973 K308
24.15
5
11.42
11
35.70
3
8.44
9
22.26
14
34.78
6 66.2688
76 mounier Anna olsztyn 1979 K1615
45.28
16
36.54
15
48.68
22
54.42
4 184.9224
213 Białecka Sylwia Olsztyn 1982 K1643
129.80
11
30.94
64
158.32
17
42.23
4 361.2846
66 Kuriata Robert Olsztyn 1978 M30123132111181110 5 476.0000
10 Jacky Runners I 4 / 5 1342.4045
58 Nadulski Jacek Olsztyn 1979 M16604957273222 6 130.0000
111 Zielińska Magdalena olsztyn 1982 K1623
69.43
29
66.24
24
77.89
30
74.21
30
74.53
5 284.4045
110 Zieliński Tomasz olsztyn 1976 M3010794113646365 6 286.0000
26 Tkacz Jacek Olsztyn 1980 M16163185135188159 5 642.0000
11 AKM OLIMP Olsztyn IV 4 / 4 1369.0000
85 Wejknis Adam OLSZTYN 1977 M306369825583 5 269.0000
161 Kierul Jacek Olsztyn 1962 M5079777768 4 301.0000
130 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn 1953 M509711211680100 5 389.0000
195 Michalczuk Sławomir Olsztyn 1961 M508910988124 4 410.0000
12 Biegacze z krainy OZ I 4 / 4 1477.0000
241 Bucharzewski Bogdan Korsze 1991 M1640504770 4 207.0000
274 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN 1985 M1682619575 4 313.0000
276 Skorupski Sebastian Grunwald 1985 M161371189312791 5 429.0000
380 Sobala Maciej Olsztyn 1980 M1617995149105 4 528.0000
13 PRZEM-GRI I 4 / 4 1485.9943
155 Fotschki Andrzej Olsztyn 1962 M50504444476251 6 185.0000
57 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN 1976 M3011410010182116 5 397.0000
158 Fotschki Jolanta Olsztyn 1963 K5035
105.65
46
105.06
36
116.83
37
104.06
54
133.58
5 431.6048
18 Rusiniak Beata Agnieszka Olsztyn 1980 K1634
102.63
53
121.05
37
120.08
52
128.63
4 472.3895

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
14 AKM OLIMP Olsztyn VII 4 / 2 1171.0000
29 Bodek Gabriel Olsztyn 1972 M30736279 3 214.0000
52 Kłos Jan Olsztyn 1964 M3078172 2 250.0000
115 Rękawiecki Robert Olsztyn 1974 M3012283125 3 330.0000
22 Tomczyk Michał Olsztyn 1981 M16130129118 3 377.0000
15 AKM OLIMP Olsztyn VI 4 / 1 454.4735
370 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN 1969 M30192119 3 59.0000
64 Wota Zaneta Kraków 1983 K1610
30.19
14
31.98
9
25.31
3 87.4735
218 KUŚNIEWSKI Marcin Olsztyn 1978 M30108 1 108.0000
216 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M303743120 3 200.0000
16 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO II 4 / 1 501.7894
331 Kryńska- Pliszka Agnieszka Mrągowo 1981 K1650
114.20
41
133.06
31
87.19
62
153.37
39
96.89
5 431.3364
257 Reszka Mateusz Mrągowo 1993 M1612 1 12.0000
366 LULLIS KAMIL MRĄGOWO 1984 M1626 1 26.0000
398 POKRZYWIŃSKA BEATA POLICE 1986 K1610
32.45
1 32.4530
17 Finisz Morąg I 4 / 1 556.3412
245 Czerniakowska Paulina Morąg 1985 K1644
132.81
51
116.48
36
101.25
43
106.83
4 457.3772
244 Menziński Przemysław Barczewo 1987 M1619 1 19.0000
156 Orłowski Tomasz Morąg 1986 M161814 2 32.0000
358 MENZIŃSKA PAULINA ŻABI RÓG 1991 K1621
47.96
1 47.9640
18 12tri.pl II 4 / 1 820.6305
182 Dymerska Aneta Olsztyn 1982 K1628
84.52
43
98.21
35
113.59
23
64.69
40
98.95
35
86.95
6 334.3715
252 Grodzicka Zuzanna olsztyn 1986 K1614
42.26
1 42.2590
188 Popko Janusz Olsztyn 1984 M1644 1 44.0000
175 Matulewicz Jan Olsztyn 1962 M50111133156 3 400.0000
19 Biegacze z krainy OZ II 4 / 1 951.0000
240 BOJARSKI DAWID Wielbark 1992 M16148 1 148.0000
273 Kiel Kamil Płock 1984 M16163 1 163.0000
275 Skierkowski Piotr Olsztyn 1991 M16159161 2 320.0000
272 Grzybowski Sławomir Olsztynek 1978 M30162158 2 320.0000
20 AKM OLIMP Olsztyn V 4 / 1 996.0000
87 Majchrzak Cezary Olsztyn 1970 M3012111911799 4 456.0000
103 Pstrągowski Adam Olsztyn 1970 M30126130121136 4 513.0000
397 ŁAZAREWICZ TOMASZ OLSZTYN 1970 M3013 1 13.0000
394 Umbras Krzysztof Olsztyn 1971 M3014 1 14.0000
21 Gajówka 4 / 1 1669.6668
127 GAJEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1960 M5069769491112 5 330.0000
287 Gajewska Barbara Olsztyn 1964 K3070
159.88
45
146.04
40
112.50
59
145.95
4 564.3668
289 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn 1964 M30161155126162 4 604.0000
286 Gajewska Adrianna Olsztyn 1993 K1675
171.30
1 171.3000
22 Żółwiki II 3 / 1 945.0000
145 Polański Wojciech Olsztyn 1979 M16137144130160142 5 553.0000
117 Rudszewski Daniel Jonkowo 1977 M30140 1 140.0000
126 Żurek Sławomir Olsztyn 1983 M168068104 3 252.0000
23 BOTOKS II 2 / 1 643.4843
77 KRZYWICKA Aneta Olsztyn 1976 K3042
126.78
43
120.94
70
173.16
57
141.61
4 562.4843
168 Majewski Grzegorz Olsztyn 1983 M1681 1 81.0000
24 AKM Olimp Olsztyn Szybkie Ptaki II 1 / 5 105.0000
223 Kuropatwa Andrzej Olsztyn 1963 M503230292818 5 105.0000
25 PRZEM-GRI II 1 / 4 646.0000
114 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M50154167175150 4 646.0000
26 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO III 1 / 3 333.3136
34 Bastek Barbara MRĄGOWO 1979 K1627
81.50
33
92.81
64
159.00
3 333.3136
27 Finisz Morąg II 1 / 2 178.0000
246 ORŁOWSKI PAWEŁ MORĄG 1990 M1674104 2 178.0000
28 Biegacze z krainy OZ III 1 / 2 352.0000
248 Dąbrowski Jacek Elbląg 1968 M30170182 2 352.0000
29 Jacky Runners II 1 / 1 151.0000
112 Zieliński Wojciech olsztyn 1980 M16151 1 151.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni