z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2015/2016

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Team Kopeć I 4 / 4 236.3176
295 Kamiński Piotr Iława 1992 M209151010 4 44.0000
468 Kowalski Karol Dobrocin 1994 M201012520 4 47.0000
463 Kaweczyński Krzysztof Nowe Miasto Lubawskie 1981 M301618192418 5 71.0000
98 Zielińska Magdalena olsztyn 1982 K3014
28.44
9
18.32
8
20.33
3
7.22
4 74.3176
2 12tri.pl I 4 / 4 250.5097
12 Barcewicz Marta Olsztyn 1986 K202
3.61
2
4.06
2
4.38
2
4.07
3
7.62
5 16.1318
365 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn 1985 K307
12.65
11
22.35
8
17.53
7
14.25
9
22.87
5 66.7790
345 Dunajska Karolina olsztyn 1989 K204
7.23
4
8.13
9
19.72
16
38.52
4 73.5989
296 Bogusz Piotr Olsztyn 1990 M20153426252928 6 94.0000
3 Akm Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com I 4 / 4 304.1133
493 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn 1973 K406
12.19
5
10.95
5
10.18
4
10.16
2
4.82
5 36.1133
26 NAJDZION ROBERT OLSZTYN 1976 M3092015131916 6 53.0000
298 Grandys Piotr Olsztyn 1974 M4019321720 4 88.0000
285 Zarębski Marcin Olsztyn 1982 M30224138423829 6 127.0000
4 Pszczółkowski Team I 4 / 4 512.1099
151 Pszczółkowski Paweł Olsztyn 1988 M202121 4 6.0000
119 Wasiak Miłosława Działdowo 1991 K2015
32.86
16
32.58
10
25.41
8
19.26
4 110.1099
438 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto 1972 M4065454130 4 181.0000
566 Kaczan Norbert Olsztyh 1975 M4053654651 4 215.0000
5 12tri.pl II 4 / 5 599.1004
44 Burandt Magdalena Olszty 1980 K3019
34.34
21
42.67
17
37.25
19
38.68
11
26.49
5 136.7538
464 Bogusz Justyna Mrągwo 1994 K2023
46.73
19
41.63
13
26.47
13
33.03
17
40.93
5 142.0581
231 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn 1983 K3033
59.64
22
44.70
21
46.01
18
36.65
16
40.65
13
31.30
6 153.2996
59 Szymańska Edyta Olsztyn 1987 K2029
52.41
34
69.08
21
42.76
15
38.11
14
33.71
5 166.9889
6 WDOWIAKandFRIENDS I 4 / 4 613.0000
46 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 M40183637394044 6 130.0000
161 Szot Andrzej Bartąg 1978 M303855363631 5 141.0000
63 jabłoński krzysztof olsztyn 1976 M302147594841 5 157.0000
430 Fieodorow Tomasz Barczewo 1984 M3038408126 4 185.0000
7 Team Kopeć II 4 / 4 671.0000
576 korwiel Rafał Ostróda 1984 M3025182022 4 85.0000
37 Nadulski Jacek Olsztyn 1979 M3024302525 4 104.0000
549 Załęcki Zbigniew Olsztynek 1974 M4069524753 4 221.0000
189 Decyk Maciej Olsztyn 1976 M30579497767157 6 261.0000
8 GRUPA DBK OLSZTYN I 4 / 4 848.2651
460 Trzeciak Magdalena Olsztyn 1995 K203
6.10
3
6.57
3
6.11
2
5.08
4 23.8574
459 Siemiątkowski Tomasz Olsztyn 1994 M2029222216 4 89.0000
199 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn 1965 M5017910778749191 6 334.0000
135 Rogozińska Monika Olsztyn 1986 K2039
70.48
38
83.25
58
118.09
51
129.58
4 401.4077
9 SKLEPBIEGOWY.COM 4 / 4 893.0000
246 Menziński Przemysław Barczewo 1987 M2013142117 4 65.0000
245 Świniarski Dawid Olsztyn 1989 M20127232721 4 198.0000
188 Jeger Piotr Olsztyn 1989 M2068696783 4 287.0000
247 Gurgacz Szymon Olsztyn 1992 M20589813210582 5 343.0000
10 12tri.pl III 4 / 4 922.3437
38 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 1973 M402773465624959 6 188.0000
250 Czyżewska Mariola olsztyn 1986 K2027
48.80
27
54.86
27
59.15
28
57.01
103
248.00
5 219.8153
120 Nicewicz Marta Olsztyn 1985 K3032
57.83
36
73.14
24
52.58
27
54.97
4 238.5284
117 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn 1987 M205181677782 5 276.0000
11 Sąd Okręgowy w Olsztynie I 4 / 5 962.5859
168 Drożdż Mariusz Olsztyn 1969 M401971412242319 6 68.0000
173 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN 1981 M303558483727 5 147.0000
179 Słowikowska Magdalena Olsztyn 1975 K4043
77.71
54
109.71
41
89.83
39
79.40
39
99.09
38
91.50
6 338.4412
178 Pańkowska Martyna Olsztyn 1987 K2058
104.82
50
101.59
47
102.97
49
99.76
42
106.71
48
115.57
6 409.1447
12 Akm Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com II 4 / 4 1024.0000
217 Nawojczyk Przemysław Olsztyn 1981 M3043554434 4 176.0000
97 Wejknis Adam OLSZTYN 1977 M303754556611672 6 212.0000
274 Fotschki Andrzej Olsztyn 1962 M5033777421310867 6 251.0000
96 Mitkowski Daniel Olsztyn 1975 M401671691304543 5 385.0000
13 Brzozowski Team I 4 / 5 1264.5774
141 Brzozowski Franciszek Miłomłyn 1992 M201354333178 5 131.0000
131 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda 1972 K4050
90.37
41
83.30
32
70.11
34
69.22
27
68.60
25
60.20
6 268.1294
237 Grabiec Joanna Miłomłyn 1996 K1640
72.29
40
87.64
36
73.30
30
76.22
51
122.80
5 309.4480
132 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda 1968 M40132172143154151130 6 556.0000
14 Team Kopeć III 4 / 4 1346.8311
121 Mielęcki Maciej Olsztyn 1967 M4045747287 4 278.0000
196 Zieliński Tomasz olsztyn 1976 M3080587286 4 296.0000
79 Gutmański Mariusz Olsztyn 1996 M1671104829173 5 317.0000
149 Wójcik Monika Olsztyn 1981 K3086
174.73
53
116.12
29
59.04
44
105.94
4 455.8311
15 12tri.pl IV 4 / 4 1386.6976
140 Zabielski Paweł Olsztyn 1983 M30497879117134105 6 311.0000
134 Mańkowska Anna Olsztyn 1984 K3013
23.49
16
32.51
11
24.10
102
245.60
4 325.6976
139 Kędzierski Leszek Olsztyn 1980 M30425976167158 5 335.0000
297 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 1966 M4069135117144114115 6 415.0000
16 WDOWIAKandFRIENDS II 4 / 4 1492.0000
47 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 M1632575380 4 222.0000
77 Wolff Marcin Olsztyn 1969 M40407968687768 6 244.0000
214 Tanajewski Adam Olsztyn 1966 M4065109166132138 5 444.0000
249 Leński Michał Słupy 1980 M30119168147159157 5 582.0000
17 Pszczółkowski Team II 4 / 4 1743.6900
251 Lisowski Robert Lubomino 1978 M3076594436 4 215.0000
20 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 M30103169111120 4 503.0000
361 Rudszewski Daniel Jonkowo 1977 M3095127141141 4 504.0000
229 Pędziwiatr Joanna Olsztyn 1985 K3070
126.51
78
158.47
56
122.69
56
114.02
4 521.6900
18 Team Bez Nazwy/KW Olsztyn I 4 / 4 1748.9717
73 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K3046
83.14
47
95.49
35
76.68
33
67.19
41
98.72
5 322.4952
19 Hermann Tomasz Olsztyn 1978 M3016112810311797 5 445.0000
571 Jankowska Paulina Olsztyn 1985 K3067
146.79
54
109.94
56
142.28
33
79.46
4 478.4765
258 Zawlik Michał Olsztyn 1973 M4012311595226170 5 503.0000
19 MONT BLANC TEAM 4 / 4 1958.0000
255 Leśny Andrzej Olsztyn 1979 M30591019390106 5 343.0000
259 Pasemko Zenon Olsztyn 1967 M407410912110088 5 371.0000
257 Bigus Robert Stare Jałonki 1979 M30100102198203 4 603.0000
311 Orłowski Grzegorz olsztyn 1982 M30151187167162190161 6 641.0000
20 12tri.pl V 4 / 4 2025.0000
423 Szczepaniak Piotr Olsztyn 1968 M4099115101124128 5 439.0000
268 Oppenkowski Benedykt Olsztyn 1969 M4011412584145 4 468.0000
304 Bosky Bogdan Olsztyn 1968 M4096153139129 4 517.0000
130 Siwiński Jerzy Olsztyn 1960 M50143178149142236167 6 601.0000
21 LEŚNI BIEGACZE I 4 / 4 2109.0666
106 Żuchniewicz Wiktoria Olsztyn 1998 K1676
137.35
90
182.85
73
159.94
42
85.51
41
104.17
37
89.09
6 416.1282
136 Brzóska Piotr Olsztyn 1967 M4084123109172 4 488.0000
228 Reza Marek Olsztyn 1968 M4098143133171165 5 539.0000
41 Piędzia Izabela Olsztyn 1974 K4078
140.97
95
193.01
76
166.51
85
173.06
74
188.02
77
185.40
6 665.9384
22 Akm Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com III 4 / 4 2278.0318
128 Potocka Małgorzata Olsztyn 1974 K4052
105.65
66
134.38
54
137.20
53
127.61
4 504.8410
114 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn 1955 K6070
142.22
54
118.31
57
116.05
64
162.61
4 539.1908
203 Michalczuk Sławomir Olsztyn 1961 M50127166168145169 5 606.0000
490 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn 1953 M60179173152156147 5 628.0000
23 Biskupiec Biega I 4 / 4 2293.6739
440 Kujawa Paweł Biskupiec 1983 M30116116114123 4 469.0000
50 Didjurgeit Wiktor Biskupiec 1970 M4083105136149 4 473.0000
408 Kułak Piotr Biskupiec 1972 M40113151157152 4 573.0000
51 Didjurgeit Agnieszka Biskupiec 1974 K4083
150.01
98
199.11
101
205.64
93
223.93
4 778.6739
24 GRUPA DBK OLSZTYN II 4 / 4 2539.8663
508 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN 1969 K4049
99.55
46
93.66
52
132.12
43
103.54
4 428.8663
370 Markiewicz Sebastian Olsztyn 1979 M30156206159172155192 6 642.0000
501 Milewski Jacek Kieźliny 1970 M40226153167170166 5 656.0000
607 Michalski Wojciech Ostróda 1984 M30180200212221 4 813.0000
25 Sąd Okręgowy w Olsztynie II 4 / 4 2854.8894
167 Bober Wioletta Olsztyn 1970 K4074
133.74
73
148.31
58
127.07
36
91.47
4 500.5953
166 Bierniak Izabela Olsztyn 1981 K3097
175.31
87
176.76
97
197.49
88
211.89
4 761.4444
177 Opak Beata Olsztyn 1965 K50100
203.17
87
190.61
91
185.28
75
190.56
4 769.6143
175 KERBER Izabela Barczewo 1971 K40107
193.38
118
239.74
99
216.90
98
199.53
84
213.43
5 823.2354
26 ZI SQUAD 4 / 4 3069.0000
33 Puczel Piotr Olsztyn 1982 M30137182182170191203 6 671.0000
222 BOHDANOWICZ MARCIN RAFAŁ Olsztyn 1977 M30169231199183223 5 774.0000
230 Walinowicz Paweł Olsztyn 1984 M30186223217189209196 6 780.0000
109 Ostaszewski Tomasz Olsztyn 1976 M30188219214223 4 844.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
27 CITY TRAIL Team I 4 / 3 50.0659
5 Olejarz Artur Zielona Góra 1988 M201111 4 4.0000
11 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K201
1.81
1
2.03
1
2.19
1
2.04
1
2.54
1
2.41
6 8.0659
387 Stolarski Jakub Barczewo 1997 M16884548 6 21.0000
553 Wołoszyk Kamil Kościerzyna 1993 M20638 3 17.0000
28 Team Kopeć IV 4 / 3 1616.5210
27 Żołądkowski Dariusz Olsztyn 1973 M4014011611594 4 465.0000
18 Tkacz Jacek Olsztyn 1980 M30252239226247245 5 957.0000
579 Popławska Selena Olsztyn 1982 K3016
35.05
17
34.61
7
16.85
3 86.5210
232 Ruczyński Mirosław Iława 1978 M30304533 3 108.0000
29 Pszczółkowski Team III 4 / 3 2192.6507
444 MILCZAREK RYSZARD OLSZTYN 1973 M40156126147137132 5 542.0000
604 Paduszyński Marek Olsztyn 1975 M40166159161146 4 632.0000
83 Kopyść Jarosław Olsztyn 1976 M30166253213201224230 6 804.0000
300 Płucienniczak Diana Olsztyn 1986 K2041
74.10
34
74.49
26
66.06
3 214.6507
30 Akm Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com IV 4 / 3 2552.0000
102 Rękawiecki Robert Olsztyn 1974 M40152200165177188 5 682.0000
204 Kłos Jan Olsztyn 1964 M50171197172156 4 696.0000
152 Szutkowski Sławomir Olsztyn 1956 M50187247221237242 5 887.0000
282 Neumann Artur Olsztyn 1978 M3060106121 3 287.0000
31 Sąd Okręgowy w Olsztynie III 4 / 3 3330.6312
182 Turek Rafał Olsztyn 1972 M40196241242243 4 922.0000
180 Smoliński Wiesław Olsztyn 1953 M60194256240248248 5 930.0000
185 Block Beata Jonkowo 1975 K40123
249.90
111
226.00
91
231.21
99
238.37
4 945.4801
184 Grandys Agnieszka Olsztyn 1974 K4094
169.89
99
201.14
74
162.13
3 533.1511
32 Team Kopeć V 4 / 2 811.6084
616 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński 1981 K3037
75.33
28
71.14
28
67.42
3 213.8928
652 Kamiński Andrzej Iława 1954 M60161166163 3 490.0000
1 Kopec Wojciech Olsztynek 1986 M2022 2 4.0000
475 Kawałko Patrycja Nidzica 1974 K4028
56.89
23
46.83
2 103.7156
33 Sąd Okręgowy w Olsztynie IV 4 / 2 1213.4199
169 Dziarkowska Alina Olsztyn 1974 K40105
189.77
122
247.87
110
241.00
3 678.6329
65 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn 1981 K3010
18.07
10
20.32
2 38.3900
176 kufel magdalena Świekatowo 1987 K2024
48.76
14
30.67
2 79.4334
174 Karwacka-Sakowicz Iwona Olsztyn 1984 K30101
182.54
107
234.43
2 416.9636
34 12tri.pl VI 4 / 2 1494.3669
138 Mańkowski Krzysztof Olsztyn 1984 M30138110154247 4 649.0000
373 Gryszko Piotr Olsztyn 1977 M30138195177171193207 6 679.0000
195 Janowska Anna Olsztyn 1981 K3018
32.53
15
30.48
10
20.36
3 83.3669
206 Pabjańczyk Artur Bartąg 1971 M404934 2 83.0000
35 Pszczółkowski Team IV 4 / 1 504.3560
76 Szwajorek Ewelina Olsztyn 1987 K2045
98.59
48
97.73
35
88.93
3 285.2465
334 Pietkiewicz Krzysztof Olsztyn 1973 M407990 2 169.0000
706 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN 1979 M3023 1 23.0000
254 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn 1978 K3015
27.11
1 27.1095
36 WDOWIAKandFRIENDS III 4 / 1 1077.0000
201 Piekarski Paweł Olsztyn 1974 M40150160150228197 5 657.0000
148 Horszwald Wiktor Olsztyn 1982 M30105105 2 210.0000
342 Szok Adam Olsztyn 1973 M4017 1 17.0000
289 Bogucki Bartosz Olsztyn 1981 M30193 1 193.0000
37 Sąd Okręgowy w Olsztynie V 4 / 1 1136.8855
172 Ignatowska Anna Olsztyn 1986 K20109
197.00
124
251.93
2 448.9265
181 Sowińska Ewa Olsztyn 15 1972 K40108
195.19
1 195.1884
183 Tyc Asia Olsztyn 1978 K30109
238.81
1 238.8081
170 Achcińska Aneta Olsztyn 1979 K30125
253.96
1 253.9625
38 Łowcy Przygód Gołdap 3 / 1 49.0000
533 Jurewicz Dariusz Gołdap 1974 M403344 4 14.0000
589 Bukwaś Tomasz Gołdap 1982 M301117 2 28.0000
367 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 1986 M207 1 7.0000
39 Akm Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com V 3 / 1 153.0000
567 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn 1960 M503128 2 59.0000
84 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn 1970 M4028 1 28.0000
446 Kosowski Janusz Olsztyn 1952 M6066 1 66.0000
40 Biskupiec Biega II 3 / 1 295.5479
363 Ostapczuk Odetta Biskupiec 1971 K4031
56.03
48
97.52
2 153.5479
93 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC 1981 M3030 1 30.0000
502 Kułak Michał Biskupiec 1999 M16112 1 112.0000
41 Team Kopeć VI 3 / 1 490.6240
90 Panikowski Tomasz olsztyn 1983 M30146134 2 280.0000
465 Chodorowicz Kamil Morąg 1989 M2018 1 18.0000
714 Zielińska Anna Olsztyn 1979 K3080
192.62
1 192.6240
42 Team Bez Nazwy/KW Olsztyn II 3 / 1 1441.0100
212 Sieńko Małgorzata Olsztyn 1978 K3062
112.05
72
146.28
90
183.24
61
154.99
4 596.5638
42 Gierz-Gierszewska Dorota Olsztyn 1960 K5069
124.70
91
184.88
82
179.65
89
181.20
4 670.4462
557 Kryspowicki Kamil Olsztyn 1985 M30174 1 174.0000
43 LEŚNI BIEGACZE II 3 / 1 1608.3735
137 Brzóska Małgorzata Jonkowo 1971 K40100
180.73
119
241.77
109
221.92
92
233.75
98
235.96
5 872.3720
244 Brzóska Katarzyna Olsztyn 1970 K4079
142.78
78
158.81
97
246.46
3 548.0423
399 Gorajczyk Agnieszka Olsztyn 1971 K40104
187.96
1 187.9592
44 Brzozowski Team II 2 / 2 978.6362
155 Ziółkowski Marek Ostróda 1976 M30170148150127 4 595.0000
467 Petrykowska Magda Miłomłyn 1993 K2095
193.42
79
190.22
2 383.6362
45 GRUPA DBK OLSZTYN III 2 / 1 289.6172
520 Sokół Krzysztof Olsztyn 1996 M1623822 3 53.0000
564 Wesołowska Anna Olsztyn 1990 K20108
236.62
1 236.6172
46 12tri.pl VII 2 / 1 311.7537
307 Bosky Ewa Olsztyn 1967 K4049
88.56
61
124.20
2 212.7537
150 Śliwiński Paweł Bartoszyce 1991 M2099 1 99.0000
47 CITY TRAIL Team II 1 / 1 5.0000
550 Bętkowski Piotr Warszawa 1987 M205 1 5.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni