z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2018/2019

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Pszczółkowski Team I 4 / 16 202.8546
1 Pszczółkowski Paweł Olsztyn 1988 M301121 4 5.0000
155 Lipnicka Katarzyna Ostróda 1982 K301
1.71
6
10.83
11
21.02
5
8.22
4 41.7805
34 Gawryś Katarzyna Olsztyn 1981 K303
5.12
18
32.50
15
25.40
10
19.11
10
16.44
5 66.0741
1135 Rudowski Damian Dobre Miasto 1999 M161927243120 5 90.0000
2 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.pl I 4 / 16 337.0000
1071 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn 1970 M40152617161318 6 61.0000
204 Kamiński Andrzej Olsztyn 1976 M4016292019 4 84.0000
1052 NAJDZION ROBERT OLSZTYN 1976 M401738551519 5 89.0000
182 Nawojczyk Przemysław Olsztyn 1981 M3022312822 4 103.0000
3 Drużyna Wilka I 4 / 16 346.1743
280 Barcewicz Marta Olsztyn 1986 K304
7.22
2
4.02
3
5.08
4
6.58
4 22.8968
235 Burandt Magdalena Olszty 1980 K307
11.95
12
24.10
5
8.47
7
13.37
14
23.02
5 56.8160
1140 Meller Joanna Dywity 1979 K3020
36.11
22
44.19
12
22.93
17
27.95
4 131.1805
237 Bogusz Justyna Mrągwo 1994 K2035
59.77
21
35.56
8
15.29
15
24.66
4 135.2810
4 Młynago I 4 / 16 384.7969
330 Jachimowicz Dorota Jeziorany 1978 K4013
23.47
10
20.09
6
10.16
6
11.46
11
18.09
5 59.7969
1144 Pieczarka Dariusz Olsztyn 1972 M40212424222424 6 91.0000
66 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 M40273427301830 6 102.0000
349 Rudziński Andrzej Olsztyn 1974 M403935312937 5 132.0000
5 URWIS BIEGA I 4 / 16 394.0000
374 Sokół Krzysztof Olsztyn 1996 M2012577 4 31.0000
355 Woźniak Tomasz Olsztyn 1987 M301716151214 5 57.0000
178 Maculewicz Marek Nidzica 1970 M404793323038 5 147.0000
1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN 1970 M40565140353355 6 159.0000
6 Team Kopeć I 4 / 16 436.5153
137 Dąbrowski Maciej Giedajty 1994 M2099999 5 36.0000
166 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K2010
17.08
14
25.28
12
20.32
13
24.84
4 87.5153
1067 Nadulski Jacek Olsztyn 1979 M302343424825 5 133.0000
295 Decyk Maciej Olsztyn 1976 M405658463642 5 180.0000
7 Pszczółkowski Team II 4 / 16 521.0116
1118 Kaczan Norbert Olsztyh 1975 M402832211629 5 94.0000
1121 Rak Tomasz Olsztyn 1974 M4025372132 4 115.0000
44 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto 1968 M5032414126 4 140.0000
25 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda 1972 K4015
25.62
24
48.20
24
40.64
35
57.55
4 172.0116
8 KAZA team I 4 / 16 678.7486
297 INGIELEWICZ Magda BRANIEWO 1986 K3010
18.06
7
14.06
11
18.63
4
7.64
9
14.80
5 54.5570
1106 Kiślak-Malinowska Aleksandra Olsztyn 1966 K509
15.37
17
30.70
18
36.15
20
33.87
21
40.12
5 116.0855
1131 Żyjewski Krzysztof Olsztyn 1984 M3029424825 4 144.0000
300 Pomagruk-Majek Karolina Braniewo 1984 K3054
97.50
60
101.60
33
63.05
62
101.95
4 364.1061
9 Drużyna Wilka II 4 / 16 722.6765
148 Szymańska Edyta Olsztyn 1987 K3013
22.20
24
43.33
19
32.17
33
54.26
4 151.9710
42 Mańkowska Anna Olsztyn 1984 K3017
29.03
49
88.47
23
46.20
19
36.30
29
47.68
5 159.2144
5 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 1973 M40627260503935 6 184.0000
171 Kozłowska Joanna Olsztyn 1982 K3021
35.86
50
90.28
26
44.03
30
57.32
4 227.4911
10 Skazani na Sukces I 4 / 16 878.9874
24 Kiezik Anna Olsztyn 1982 K3015
27.08
11
22.09
14
23.71
18
29.60
4 102.4825
18 Zieja Andrzej Olsztyn 1979 M3033332723 4 116.0000
174 Szpendowski Marek Olsztyn 1978 M4068675952 4 246.0000
132 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn 1974 K4042
71.72
63
113.75
56
112.48
71
120.23
61
116.55
79
129.90
6 414.5049
11 BSB Barczewo Biega I 4 / 16 1062.2522
109 sulewski krzysztof Barczewo 1985 M304845 4 21.0000
143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo 1979 M30545764545660 6 221.0000
144 Nowicka Krzysztofa Wrócikowo 1989 K2074
133.61
61
122.52
46
77.90
50
95.54
61
100.30
5 396.2522
1122 Kosin Marcin Barczewo 1983 M3011014610111598 5 424.0000
12 Team Kopeć II 4 / 16 1112.0000
167 Szwaj Łukasz Olsztyn 1983 M307118893 4 199.0000
344 Małkowski Maciej Ruciane Nida 1986 M3060506345 4 218.0000
362 Kurmin Paweł Olsztyn 1987 M3070908479 4 323.0000
1007 Wobolewicz Wojciech Olsztyn 1968 M507911077106 4 372.0000
13 Są Wolniejsi I 4 / 16 1123.3254
1013 Hermann Tomasz Olsztyn 1978 M40575573445436 6 189.0000
1058 Kiewisz Adam Olsztyn 1980 M3050227644466 5 224.0000
1039 Chećko Ewa Olsztyn 1978 K4049
83.68
70
126.39
38
76.32
38
64.35
40
76.43
41
67.42
6 284.5165
48 Sidorowicz Ola Orneta 1975 K4050
85.39
70
140.60
74
125.31
39
74.52
4 425.8089
14 Tri negu I 4 / 16 1131.0088
1119 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1978 K405
8.54
7
12.64
6
12.05
5
9.55
6
9.87
5 40.0088
110 Kiczor Damian Olsztyn 1985 M303934533854 5 164.0000
1112 Wypych Kamil Olsztyn 1983 M3043845399103 5 279.0000
1120 Pieczkowski Hubert Dywity 1974 M40156186144162 4 648.0000
15 URWIS BIEGA II 4 / 16 1136.2010
1032 Ostromecka Anna Olsztyn 1987 K3026
46.95
44
74.51
16
30.57
22
36.17
4 188.2010
69 Śledziewski Cezary Wójtowo 1971 M4069633950 4 221.0000
124 Laszczak Jerzy Olsztyn 1961 M508879746378 5 294.0000
253 Rękawiecki Robert Olsztyn 1974 M4015513810083112 5 433.0000
16 forBET Runners I 4 / 16 1153.9424
305 Dymek Adrian Ostróda 1989 M204436553240 5 152.0000
91 Gogolewska Anna Stawiguda 1973 K4029
49.52
27
48.75
27
45.72
23
43.95
43
70.70
5 187.9424
348 Ewert Mariusz Ostróda 1982 M30868885101109 5 360.0000
332 Sosnowski Adam Ostróda 1985 M301441308991 4 454.0000
17 Pszczółkowski Team III 4 / 16 1436.4551
1065 Woliński Jacek Olsztyn 1977 M403854625177 5 205.0000
1009 Radziewicz Iwona Olsztyn 1982 K3027
46.11
35
63.20
30
50.80
44
72.35
4 232.4551
26 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda 1968 M50679282116 4 357.0000
99 Łaniewski Łukasz Kieźliny 1987 M30157193148144 4 642.0000
18 Drużyna Wilka III 4 / 16 1450.0000
1045 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 1966 M50928062705581 6 267.0000
1142 Meller Wojciech Dywity 1978 M409187756173 5 296.0000
1141 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn 1987 M30489968100 4 315.0000
1050 Sydoruk Aleksander Gronity 1970 M40127150143152 4 572.0000
19 GRUPA DBK OLSZTYN I 4 / 16 1619.0194
156 Ołów Katarzyna Wadąg 1992 K2020
34.15
23
41.53
19
38.16
16
27.09
14
26.75
20
32.89
6 120.8842
1031 Kulesza Mikołaj Michał Olsztyn 1985 M30426232382845 6 140.0000
1130 Gontarz Grzegorz Olsztyn 1986 M30160170150157 4 637.0000
1023 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN 1969 K40102
184.17
90
180.77
93
157.49
104
198.71
4 721.1352
20 Ostróda Runners Team I 4 / 16 1915.8385
1020 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA 1970 K4045
76.85
60
108.34
54
108.46
57
96.52
43
82.16
50
82.22
6 337.7454
1017 Krawiec Adam Ostróda 1975 M4011612710512075150 6 416.0000
1018 Krawiec Klaudia Ostróda 1978 K4062
105.88
73
131.81
69
138.59
81
137.17
68
129.93
91
149.63
6 504.7792
1158 Kwacz MAŁGORZATA Ostróda 1964 K5099
178.75
83
166.71
89
150.71
98
161.14
4 657.3139
21 BSB Barczewo Biega II 4 / 16 2103.4573
1105 Zając Bartosz Kierzliny 1989 M2084129113119 4 445.0000
119 Dobrenko Joanna Barczewo 1990 K2054
92.22
66
119.17
59
118.50
72
137.57
4 467.4573
1129 Majdański Jacek Olsztyn 1981 M30130177143163116132 6 521.0000
133 Góralczyk Tomasz Barczewo 1971 M40145196170159 4 670.0000
22 Są Wolniejsi II 4 / 16 2126.0772
1057 Ciećko Ela Dobre Miasto 1991 K2071
128.20
62
124.53
53
101.27
57
93.73
4 447.7168
1043 Niewdzięczna Barbara Olsztyn 1976 K4078
133.20
60
120.51
88
149.02
69
131.84
49
80.57
5 466.1196
1059 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K3074
126.37
93
167.92
68
136.58
70
133.75
80
131.54
5 528.2408
1060 Kowalczyk Andrzej Olsztyn 1961 M50201173147163 4 684.0000
23 Lecimy Tutej I 4 / 16 2167.2116
1165 Bochniak Katarzyna Olsztyn 1986 K3036
61.48
48
86.67
50
100.43
43
72.82
42
80.25
66
108.52
6 301.2116
60 Chojnowski Rafał Ełk 1992 M2082132150151131 5 495.0000
61 Kaszuba Michał Olsztyn 1986 M30176205189175162171 6 684.0000
54 Tryk Piotr Olsztyn 1986 M30241206179160142 5 687.0000
24 Fundacja Przyszłość dla Dzieci I 4 / 16 2275.3693
88 Markowicz Renata olsztyn 1977 K4028
50.56
21
42.18
25
42.34
18
34.39
24
39.46
5 158.3693
1011 Lewandowski Maciej Olsztyn 1986 M30134133115165122 5 504.0000
1028 Jabłoński Tomasz Olsztyn 1976 M40178190197178 4 743.0000
1022 Baranowski Tomasz Olsztyn 1985 M30211242220197 4 870.0000
25 Team Kopeć III 4 / 16 2777.0230
1075 Stawecki Konrad Jaroty 1976 M407895110118115 5 398.0000
296 Decyk Leszek Stawiguda 1953 M60192161151153 4 657.0000
173 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K40118
201.51
115
230.98
105
200.62
138
226.91
4 860.0230
172 Bartnikowski Marcin OLSZTYN 1978 M40207232204219 4 862.0000
26 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM I 4 / 16 3192.3903
1180 Budnicki Jacek Olsztynek 1976 M40198213182154 4 747.0000
1101 Jeger Piotr Olsztyn 1989 M20234222184123 4 763.0000
1095 Kamińska Urszula Olsztyn 1983 K30116
198.09
128
216.76
96
183.43
129
212.11
4 810.3903
1097 Jeger Wojtek Olsztyn 1968 M50220233209210 4 872.0000
27 Lecimy Tutej II 4 / 16 3244.0000
327 Abdelkefi Amir Olsztyn 1985 M30236202177176183 5 738.0000
180 Banach Andrzej Olsztyn 1989 M20181220200200 4 801.0000
92 Osiewski Sebastian Myszyniec 1989 M20245221171185 4 822.0000
1110 Bronowicki Jakub Olsztyn 1980 M30210237231205 4 883.0000
28 GRUPA DBK OLSZTYN II 4 / 16 3266.7653
1094 Filak Anna Olsztyn 1978 K40109
186.14
125
225.70
95
190.81
130
220.14
93
177.70
5 774.7839
152 Kołakowski Piotr Olsztyn 1983 M30193208219194191201 6 779.0000
84 Herman Katarzyna Olsztyn 1981 K30120
204.92
130
234.73
127
215.06
98
187.25
133
218.69
5 825.9263
205 Pałka Patrycja Olsztyn 1994 K20129
220.29
134
226.92
108
206.36
142
233.49
4 887.0551

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
29 KAZA team II 4 / 15 2110.1986
298 Fidura Agnieszka Braniewo 1973 K4056
101.11
44
88.37
61
103.30
60
98.66
4 391.4430
169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40105141127135113125 6 470.0000
1027 Doliwa Adam Olsztyn 1965 M50165185192180 4 722.0000
227 Doliwa Urszula Olsztyn 1978 K4084
143.45
111
200.42
108
182.89
3 526.7556
30 URWIS BIEGA III 4 / 14 1483.8475
28 Korwin- Piotrowska Ewa Olsztyn 1973 K4061
104.17
85
153.48
82
164.70
99
162.79
4 585.1284
55 Gierz Dorota Olsztyn 1960 K5086
146.86
115
207.64
99
198.84
113
185.81
4 739.1536
70 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn 1981 K3012
21.67
13
26.11
17
28.79
3 76.5655
366 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN 1981 M30292727 3 83.0000
31 Drużyna Wilka IV 4 / 14 2036.3367
170 Siwiński Jerzy Olsztyn 1960 M50141169162137154 5 594.0000
80 Hanas Dariusz Olsztyn 1971 M40162176166143149 5 620.0000
189 Zbyszyńska Agnieszka Olsztyn 1986 K3071
121.25
80
144.45
60
114.64
3 380.3367
141 Hliwa Łukasz Olsztyn 1983 M30133161148 3 442.0000
32 GRUPA DBK OLSZTYN III 4 / 13 2768.4814
89 Pietrulewicz Dorota Olsztyn 1965 K50124
211.75
144
260.01
136
230.30
110
210.18
145
238.42
5 890.6577
186 Materna Piotr Olsztyn 1984 M30172199198 3 569.0000
112 Błaszkiewicz Agata Olsztyn 1979 K30119
203.22
117
211.26
130
213.76
3 628.2305
246 Pęgier Lidia Lidzbark Warm. 1983 K30125
213.46
137
232.00
143
235.13
3 680.5932
33 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM II 4 / 11 1635.7431
1102 Ilczuk Cezary Olsztyn 1973 M40197240236222 4 895.0000
102 Wiśniewski Rafał Olsztyn 1988 M30346 3 13.0000
136 Wojciechowski Wojciech Olsztyn 1991 M20168183 2 351.0000
104 Stasiak Malwina Olsztyn 1986 K30103
175.89
100
200.85
2 376.7431
34 forBET Runners II 4 / 10 1975.0000
1098 Pytka Bartosz Wadąg 1991 M20214238225197181199 6 791.0000
1103 Zdunek Przemyslaw Książnik 1980 M30205229195218 4 847.0000
302 Stankiewicz Krzysztof Ostróda 1982 M30135 1 135.0000
352 Szwarc Krzysztof Ostróda 1994 M20202 1 202.0000
35 Drużyna Wilka V 4 / 9 1068.4966
268 Śliwiński Paweł Bartoszyce 1991 M20189200164 3 553.0000
46 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M405889 2 147.0000
287 Rogozińska Monika Olsztyn 1986 K3037
74.31
47
79.59
2 153.9043
1117 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn 1983 K3063
126.54
52
88.06
2 214.5923
36 URWIS BIEGA IV 4 / 9 1075.9774
336 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn 1974 M4010295117 3 314.0000
363 Krawiec Agnieszka Olsztyn 1977 K4047
84.86
53
87.15
2 172.0111
74 Kłos Jan Olsztyn 1964 M50130116 2 246.0000
163 Ratuszyńska Kasia Olsztyn 1975 K4083
141.74
112
202.23
2 343.9663
37 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 4 / 7 298.7988
1174 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński 1984 K3012
20.49
19
34.31
2 54.7988
1176 zbutowicz łukasz Lidzbark Warmiński 1983 M302652 2 78.0000
1191 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1975 M405045 2 95.0000
1178 Pasternak Radoslaw Kiwity 1983 M3071 1 71.0000
38 GRUPA DBK OLSZTYN IV 4 / 5 1134.0579
96 Januszewska Barbara Olsztyn 1969 K40128
218.59
148
243.36
2 461.9420
113 Krysztul Dorota Olsztyn 1986 K30123
210.05
1 210.0471
214 Tarasiewicz Arleta Olsztyn 1995 K20130
222.00
1 222.0010
160 Pałka Krystyna Olsztyn 1968 K50146
240.07
1 240.0678
39 CTS Olsztyn Team 3 / 12 2416.3229
1002 Uscinowicz Jolanta Olsztyn 1980 K3089
151.99
110
198.62
119
201.51
118
194.03
4 746.1433
1006 Piechota Sławek Olsztyn 1981 M30195223214198224 5 830.0000
27 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30114
194.68
116
232.99
124
209.98
106
202.53
4 840.1796
40 Tri negu II 3 / 7 803.9752
1167 Kościesza Robert Olsztyn 1972 M40151188181145 4 665.0000
353 Najmowicz Paweł Olsztyn 1993 M20153 2 18.0000
333 Szablińska-Piernik Joanna Olsztyn 1989 K2067
120.98
1 120.9752
41 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.pl II 2 / 8 921.0000
101 Kleina Marek Słupy 1974 M401089810492121 5 402.0000
1051 Mitkowski Daniel Olsztyn 1975 M403546233222216 5 519.0000
42 Skazani na Sukces II 2 / 8 1134.0275
130 Majewski Marek Olsztyn 1964 M5099152153138170 5 542.0000
17 Zieja Kasia OLSZTYN 1981 K3072
144.61
87
147.33
71
135.66
100
164.43
4 592.0275
43 Pszczółkowski Team IV 2 / 7 731.0000
1025 Szliwiński Paweł Pieniężno 1985 M30158195149181 4 683.0000
274 Kowalewski Tomasz Olsztyn 1979 M30131817 3 48.0000
44 BSB Barczewo Biega III 2 / 6 950.6310
1100 Stochmal Rafał Barczewo 1983 M30201253224209 4 887.0000
1096 Pronobis Beata Barczewo 1970 K4014
23.91
22
39.72
2 63.6310
45 Młynago II 2 / 5 401.0000
1048 Nieściór Jan Stękiny 1968 M50107838184 4 355.0000
395 Szot Andrzej Bartąg 1978 M4046 1 46.0000
46 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM III 2 / 3 645.9391
1179 Budnicka Katarzyna Olsztynek 1973 K40113
192.97
114
228.97
2 421.9391
1109 Danylczuk Tomasz Olsztyn 1983 M30224 1 224.0000
47 Lecimy Tutej III 2 / 2 442.3392
1136 Rzepczyński Adam Olsztyn 1988 M30204 1 204.0000
321 Ślusarz Paulina Olsztyn 1990 K20132
238.34
1 238.3392
48 Pneumatyka team 1 / 4 258.0000
1115 Żukowski Jerzy Olsztyn 1976 M406383707253 5 258.0000
49 Biskupiec Biega 1 / 4 342.0000
153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC 1981 M307392998097 5 342.0000
50 delaval runners 1 / 4 466.9002
1192 de Traversay Alix Olsztyn 1983 K3072
130.00
57
114.48
107
181.19
51
97.45
76
124.97
5 466.9002
51 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1 / 4 477.0000
1088 Symko Jarosław Olsztyn 1972 M40112139119117129 5 477.0000
52 #WIPASZ AKTYWNI 1 / 4 613.0000
1161 Labiński Sebastian Olsztyn 1980 M30123185171158161 5 613.0000
53 Ostróda Runners Team II 1 / 4 747.5513
339 Licznerska Agnieszka ostróda 1976 K40123
222.09
98
196.83
112
189.66
90
171.96
115
189.09
5 747.5513
54 Drużyna ML 1 / 4 156.0000
407 Lenart Miłosz Kętrzyn 1965 M5037364241 4 156.0000
55 Są Wolniejsi III 1 / 4 835.0000
36 Stradomski Marcin Olsztyn 1978 M40203246182204 4 835.0000
56 BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1 / 2 278.8998
337 Naruszewicz Sylwia olsztyn 1973 K4086
155.28
73
123.62
2 278.8998
57 KAZA team III 1 / 2 394.8429
414 Żyjewska Aneta Olsztyn 1984 K30103
206.88
111
187.97
2 394.8429
58 Drużyna Wilka VI 1 / 1 155.0000
428 Szczepaniak Piotr Olsztyn 1968 M50155 1 155.0000
59 Fundacja Przyszłość dla Dzieci II 1 / 1 162.0000
358 Baranowski Paweł Bartoszyce 1996 M20162 1 162.0000
60 Team Kopeć IV 1 / 1 243.0000
546 Tkacz Jacek Olsztyn 1980 M30243 1 243.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni