z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

28.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:10 00:17:11
2 400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1976 M40 00:17:19 00:17:20
3 307 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:21 00:17:23
4 1156 KRAWIECKI MATEUSZ Lubawa HUSARIA RACE TEAM 1989 M20 00:17:30 00:17:30
5 182 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:17:32 00:17:32
6 211 OŁOWSKI JAKUB Wydminy NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1984 M30 00:17:34 00:17:35
7 209 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M20 00:17:36 00:17:37
8 418 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:17:40 00:17:41
9 1109 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:49 00:17:50
10 96 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:50 00:17:51
11 210 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:53 00:17:54
12 336 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap GOŁDAPTRAIL 1974 M40 00:18:10 00:18:11
13 1146 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:18:14 00:18:16
14 331 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn 1996 M20 00:18:17 00:18:17
15 11 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGACZA.PL 1990 K20 00:18:20 00:18:20
16 390 PUNPUR MARCIN Ostróda ALA TEAM 1980 M30 00:18:24 00:18:26
17 1141 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAPTRAIL 1983 M30 00:18:49 00:18:50
18 1135 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:18:55 00:18:57
19 91 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek NAJMOWICZ TRIATHLON 1992 M20 00:19:07 00:19:09
20 187 JABŁOŃSKI ROBERT Lidzbark Warmiński 1982 M30 00:19:31 00:19:33
21 386 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M40 00:19:38 00:19:39
22 269 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:19:56 00:19:56
23 430 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap 1982 M30 00:19:57 00:19:59
24 423 KORWIEL RAFAŁ Ostróda TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:58 00:20:00
25 114 REGINIA DARIUSZ Mrągowo DRUŻYNA WILKA 1995 M20 00:20:02 00:20:02
26 387 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOSKI TEAM/DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1999 M16 00:20:00 00:20:03
27 60 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:20:00 00:20:03
28 174 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1975 M40 00:20:04 00:20:04
29 32 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:19:51 00:20:04
30 156 SKONECZNY DAREK Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 00:20:05 00:20:05
31 326 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 00:20:02 00:20:05
32 1059 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:08 00:20:11
33 366 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 M40 00:20:09 00:20:12
34 419 TYBOROWSKI NATAN OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2001 M16 00:20:08 00:20:15
35 417 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany BARCZEWO BIEGA 1991 M20 00:20:15 00:20:18
36 147 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:20:17 00:20:20
37 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:20 00:20:23
38 1167 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:24 00:20:28
39 416 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:20:31 00:20:34
40 1016 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M40 00:20:52 00:20:54
41 1061 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:20:53 00:20:55
42 18 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:20:56 00:20:56
43 302 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1984 M30 00:20:58 00:20:58
44 1069 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:55 00:20:58
45 334 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:20:57 00:21:00
46 375 JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ Olsztyn SSP ORKA IŁAWA 2001 M16 00:21:02 00:21:03
47 415 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M30 00:20:56 00:21:06
48 1050 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:21:05 00:21:08
49 1147 ŚWINIARSKI DAWID Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1989 M20 00:21:05 00:21:10
50 51 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:21:07 00:21:11
51 1077 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:21:06 00:21:12
52 1134 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M30 00:21:08 00:21:11
53 401 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:21:17 00:21:20
54 87 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:21:18 00:21:19
55 1022 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:21:19 00:21:21
56 108 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:21:19 00:21:23
57 1060 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1971 M40 00:21:20 00:21:23
58 45 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:23 00:21:26
59 69 CYRKLER RAFAŁ Ostróda SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:23 00:21:29
60 1144 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1989 M20 00:21:24 00:21:30
61 224 LITWINIUK KRZYSZTOF Bartąg KRISS COACHING 1980 M30 00:21:25 00:21:25
62 1145 WILCZEK RAFAŁ Szczytno SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:21:26 00:21:27
63 370 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:21:29 00:21:38
64 230 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:21:32 00:21:41
65 372 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:33 00:21:37
66 265 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:21:36 00:21:40
67 290 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:21:36 00:21:44
68 149 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:21:37 00:21:42
69 194 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:21:39 00:21:45
70 298 WDOWIAK ROBERT Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1998 M16 00:21:45 00:21:50
71 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:52 00:21:58
72 431 DEMBOWSKI JACEK ROGIEDLE 1992 M20 00:21:54 00:22:05
73 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:21:58 00:22:10
74 399 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:21:58 00:22:11
75 411 DRUGAS PAWEŁ OLSZTYN 1978 M30 00:21:59 00:22:06
76 379 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn FREE RUNNERS 1976 M40 00:21:59 00:22:13
77 1032 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:22:00 00:22:05
78 44 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:00 00:22:07
79 407 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:22:01 00:22:07
80 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:22:05 00:22:12
81 1114 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 M50 00:22:06 00:22:09
82 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:22:08 00:22:12
83 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:10 00:22:15
84 374 ARCZAK MIROSŁAW Olsztyn ROWEROWY OLSZTYN 1978 M30 00:22:13 00:22:24
85 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:15 00:22:21
86 1112 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:22:15 00:22:25
87 381 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:22:17 00:22:21
88 316 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:18 00:22:22
89 404 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1952 M60 00:22:19 00:22:19
90 133 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:22:19 00:22:33
91 1175 NIEŚCIÓR JAN Stękiny 1968 M40 00:22:25 00:22:28
92 385 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:22:30 00:22:39
93 154 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:22:31 00:22:51
94 1064 ROSZYŃSKI PAWEŁ Braniewo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:22:32 00:22:43
95 402 FELKA SZYMON Ostróda BBL OSTRÓDA 1986 M30 00:22:32 00:22:44
96 410 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:22:36 00:22:41
97 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:22:36 00:22:41
98 1072 WZOREK ADAM Jeziorany DELAVAL RUNNERS 1984 M30 00:22:37 00:22:41
99 288 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:38 00:22:48
100 380 WYRĘBSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1976 M40 00:22:39 00:22:54
101 30 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:22:40 00:22:45
102 138 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn FIZJOTERAPIA OLSZTYN 1988 M20 00:22:41 00:22:45
103 1166 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:22:45 00:22:45
104 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:22:47 00:22:54
105 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:48 00:22:48
106 1001 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:49 00:22:56
107 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:53 00:23:01
108 1078 KIEWISZ ADAM Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:22:53 00:23:26
109 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:53 00:23:07
110 1142 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1975 M40 00:22:56 00:23:00
111 351 PACZYŃSKI MARCIN Olsztyn 1995 M20 00:22:57 00:23:06
112 289 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:22:59 00:23:04
113 203 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:23:01 00:23:10
114 1010 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:23:02 00:23:10
115 1025 WALDEK JA warszawa KUZNIA TRIATHLONU 1977 M40 00:23:03 00:23:08
116 1086 KRYSPOWICKI KAMIL Olsztyn SIGA SIGA 1985 M30 00:23:09 00:23:16
117 422 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:23:09 00:23:12
118 1102 BIERNAT ARKADIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:23:20 00:23:31
119 327 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:23:20 00:23:29
120 78 BARANOWSKI GRZEGORZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1974 M40 00:23:21 00:23:29
121 1046 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn 1977 M40 00:23:22 00:23:34
122 16 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA 1981 M30 00:23:23 00:23:36
123 97 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:27 00:23:38
124 190 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:23:30 00:23:39
125 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:23:32 00:23:41
126 1103 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:23:33 00:23:38
127 373 JUSZCZYK PIOTR Olsztyn 1984 M30 00:23:35 00:23:35
128 266 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1971 M40 00:23:35 00:23:49
129 77 KLACH ANDRZEJ Kieźliny MONT BLANC TEAM 1978 M30 00:23:37 00:23:44
130 195 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:37 00:23:45
131 1066 BUDZISZ TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:23:42 00:23:52
132 159 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:23:44 00:23:52
133 239 CHOMICKI SZYMON Olsztyn DRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA 1975 M40 00:23:44 00:23:44
134 1128 GRZYBOWSKI KAROL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1998 M16 00:23:45 00:23:49
135 171 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:46 00:23:52
136 1092 CHODKIEWICZ DAWID orneta 1981 M30 00:23:48 00:24:02
137 106 GAWIN MAREK Barczewo BOSKI KWARTET 1979 M30 00:23:49 00:23:59
138 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:23:49 00:24:00
139 1171 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce 15 GBZ 1977 M40 00:23:50 00:23:50
140 1065 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:23:51 00:24:02
141 206 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:23:52 00:24:06
142 249 MOUNIER ANNA olsztyn 1979 K30 00:23:52 00:24:07
143 1057 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:23:55 00:24:04
144 260 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:58 00:24:10
145 363 SOPYŁA KRZYSZTOF Purda WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1983 M30 00:23:58 00:24:05
146 1179 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:23:59 00:24:16
147 137 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1978 M30 00:24:02 00:24:02
148 391 KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW Ostróda ELEKTRYK TEAM 1978 M30 00:24:02 00:24:14
149 153 WENTA RADOSŁAW Olsztyn 1967 M50 00:24:02 00:24:19
150 72 MĘTEL ROBERT Orneta 1980 M30 00:24:11 00:24:25
151 1172 SZULC RAFAŁ Ostróda 1971 M40 00:24:12 00:24:12
152 1088 JERSZEWSKI ANDRZEJ Morąg SĄ WOLNIEJSI 1994 M20 00:24:12 00:24:12
153 124 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:24:16 00:24:26
154 1084 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M30 00:24:16 00:24:26
155 242 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M40 00:24:17 00:24:34
156 1011 HERMANN TOMASZ Olsztyn WWW.MEBLOLUX.COM 1978 M30 00:24:17 00:24:37
157 393 CHODYNA MONIKA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / 3LIFE TEAM 1992 K20 00:24:18 00:24:22
158 1041 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:24:19 00:24:35
159 291 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:24:21 00:24:37
160 1062 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1977 M40 00:24:23 00:24:37
161 403 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS 1971 M40 00:24:24 00:24:32
162 361 ZIÓŁKOWSKI MAREK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1976 M40 00:24:25 00:24:38
163 140 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn SIGA SIGA 1969 M40 00:24:27 00:24:34
164 285 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:24:27 00:24:40
165 193 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:29 00:24:49
166 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:30 00:24:49
167 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:34 00:24:52
168 273 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:34 00:24:51
169 47 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:24:34 00:24:49
170 287 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M20 00:24:36 00:24:48
171 1085 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1971 M40 00:24:36 00:24:36
172 1005 ZBOROWSKI JACEK KĘTRZYN PERSECUTOR 1974 M40 00:24:38 00:24:45
173 20 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:41 00:24:56
174 1067 MELLER WOJCIECH Dywity 1978 M30 00:24:43 00:25:01
175 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:43 00:25:02
176 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:45 00:25:02
177 394 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:24:45 00:24:55
178 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:24:50 00:24:50
179 127 KOSIN MARCIN Barczewo 1983 M30 00:24:52 00:25:11
180 1030 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:24:52 00:25:09
181 1018 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:58 00:25:15
182 356 JAKUBIAK BARTŁOMIEJ Barczewo 1987 M30 00:24:59 00:25:23
183 1040 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:25:01 00:25:16
184 275 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:25:01 00:25:11
185 384 KANTOR OREST Różnowo CZARNA ŁAPA 1968 M40 00:25:02 00:25:21
186 282 DROZDA PAWEŁ Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1979 M30 00:25:03 00:25:18
187 378 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:25:03 00:25:17
188 320 JURKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1978 M30 00:25:08 00:25:27
189 1168 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:25:08 00:25:21
190 196 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:25:09 00:25:26
191 314 ROPIAK KRZYSZTOF BARTĄG WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1982 M30 00:25:15 00:25:30
192 1169 PASTWA ADRIAN Olsztyn 1985 M30 00:25:16 00:25:53
193 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:16 00:25:33
194 197 ŁAZICKI TOMASZ OLSZTYN FOTOBUDKA MAMYWAS.PL / FALKEN RUNNING TEAM 1987 M30 00:25:18 00:25:36
195 48 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:25:22 00:25:35
196 412 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M50 00:25:24 00:25:44
197 1104 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:25:27 00:25:44
198 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:28 00:25:51
199 1173 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M20 00:25:28 00:25:41
200 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:30 00:25:47
201 388 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto 1988 M20 00:25:31 00:25:46
202 408 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:25:32 00:25:32
203 324 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M60 00:25:36 00:25:46
204 19 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN 1989 M20 00:25:37 00:25:51
205 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:25:37 00:25:49
206 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:37 00:25:57
207 350 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:25:39 00:26:01
208 58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:41 00:25:59
209 161 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA Olsztyn TRI NEGU 1989 K20 00:25:46 00:25:58
210 367 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:25:50 00:26:29
211 1154 STUCZYŃSKI PIOTR Olsztyn 1980 M30 00:25:52 00:26:16
212 277 CYWIŃSKI DARIUSZ Świątki BRAK 1990 M20 00:25:54 00:26:29
213 357 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:25:57 00:26:17
214 424 GROSZEWSKI KAMIL DYWITY NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM 1998 M16 00:25:57 00:26:00
215 279 PTAK MICHAŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1979 M30 00:25:57 00:26:15
216 225 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:58 00:26:24
217 1044 DIKUNOW MICHAŁ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1981 M30 00:26:02 00:26:09
218 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:26:03 00:26:13
219 168 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:26:04 00:26:35
220 109 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:26:06 00:26:40
221 31 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:26:06 00:26:20
222 1047 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K30 00:26:08 00:26:26
223 1080 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:26:10 00:26:10
224 395 OLEJNIK MAREK Olsztyn RUN FOR THE EARTH 1979 M30 00:26:10 00:26:35
225 1071 KLIK ALEKSANDER Olsztyn SRTG OLSZTYN 1993 M20 00:26:11 00:26:25
226 1012 GRABOWSKI SZYMON Olsztyn 1987 M30 00:26:12 00:26:32
227 1118 MENDALKA PIOTR Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1981 M30 00:26:14 00:26:36
228 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:26:16 00:26:44
229 204 ROGOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:26:19 00:26:52
230 368 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:26:20 00:26:43
231 61 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:26:25 00:26:44
232 186 DOMKA MICHAŁ Iława REZERWOWE PSY 1981 M30 00:26:26 00:26:55
233 236 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:26:27 00:26:37
234 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:26:28 00:26:58
235 1140 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:28 00:26:51
236 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:28 00:26:53
237 297 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:26:29 00:26:59
238 83 TOMASZEWSKI GRZEGORZ Dobre Miasto KS JELONKI 1974 M40 00:26:30 00:26:46
239 50 ROMANOWSKI RADOSŁAW Dobre Miasto KS JELONKI 1973 M40 00:26:30 00:26:46
240 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:26:31 00:26:49
241 1093 STASIŃSKI RAFAŁ Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 1976 M40 00:26:33 00:26:55
242 198 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:26:33 00:26:57
243 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:26:35 00:26:38
244 117 TYNECKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:26:50 00:27:09
245 175 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:26:52 00:27:21
246 1177 BĘBNOWSKI KRYSTIAN Olsztyn 1987 M30 00:26:53 00:27:21
247 1043 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:26:53 00:27:04
248 214 BYSTRZYCKA NATALIA Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:55 00:27:30
249 244 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:26:56 00:27:14
250 1003 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:26:57 00:28:57
251 163 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:26:58 00:27:18
252 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:27:01 00:27:16
253 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:05 00:27:27
254 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:27:08 00:27:28
255 1116 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk 1971 M40 00:27:13 00:27:36
256 1007 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:27:14 00:27:35
257 1115 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M30 00:27:15 00:27:27
258 233 SWARYCZEWSKI TOMEK Olsztyn 1978 M30 00:27:15 00:27:40
259 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:27:16 00:27:24
260 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:18 00:27:29
261 126 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:27:21 00:27:43
262 308 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:27:21 00:27:51
263 67 LENARD DANIEL Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:27:21 00:27:55
264 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg SĄ WOLNIEJSI 1993 K20 00:27:24 00:28:01
265 68 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:27:25 00:27:44
266 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn 1970 K40 00:27:27 00:27:33
267 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:27:32 00:27:57
268 396 SZYDŁOWSKA DOROTA Toruń 1983 K30 00:27:33 00:28:01
269 226 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:27:33 00:27:58
270 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:34 00:27:57
271 27 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:27:35 00:27:59
272 157 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1986 K30 00:27:41 00:28:06
273 158 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1985 M30 00:27:41 00:28:06
274 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:27:45 00:28:17
275 310 DĄBROWSKI PAWEŁ Olsztyn DOBRA ENERGIA 1974 M40 00:27:51 00:28:19
276 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:27:55 00:28:26
277 1089 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:28:00 00:28:35
278 1153 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1968 M40 00:28:00 00:28:29
279 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:02 00:28:34
280 1063 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn 1980 M30 00:28:07 00:28:22
281 180 ŚLESZYŃSKI PIOTR Kieźliny 1967 M50 00:28:07 00:28:33
282 397 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:28:08 00:28:29
283 429 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSKA OLSZTYN 1967 K50 00:28:09 00:28:30
284 414 WIŚNIEWSKI MAREK Ostróda SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:28:13 00:28:13
285 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:14 00:28:27
286 359 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:28:21 00:28:37
287 256 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:21 00:28:42
288 339 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:28:24 00:28:59
289 1042 JANOWIAK MAREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:28:24 00:28:40
290 1015 CHEŁCHOWSKA PAULINA Dźwierzuty 1993 K20 00:28:33 00:29:00
291 200 OPRAWA JERZY Szreńsk 1964 M50 00:28:35 00:28:55
292 1055 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:28:42 00:29:20
293 1151 KARBOWSKI MATEUSZ Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1988 M20 00:28:44 00:29:15
294 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:49 00:28:49
295 1019 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:28:53 00:29:20
296 294 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:28:57 00:29:31
297 427 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33 LIFE4SPORT 1980 M30 00:28:57 00:29:31
298 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:28:59 00:29:30
299 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:29:01 00:29:27
300 17 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd SSPS AZS OLSZTYN 1986 K30 00:29:04 00:29:34
301 343 KACZMARCZYK EMILIA Olsztyn 1984 K30 00:29:11 00:29:32
302 426 SAPETA KAMIL GRYŹLINY 1971 M40 00:29:11 00:29:39
303 37 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:29:19 00:29:59
304 1165 JANCZEWSKI KRZYSZTOF Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1981 M30 00:29:23 00:29:49
305 313 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:29:23 00:29:45
306 1053 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno 1985 M30 00:29:27 00:29:27
307 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:29:31 00:29:57
308 382 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:29:32 00:29:54
309 1161 SZCZEPKOWSKA MARTA Olsztyn KG TEAM 1985 K30 00:29:40 00:30:05
310 1024 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1973 K40 00:29:41 00:29:57
311 405 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:29:43 00:30:08
312 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:29:48 00:29:48
313 406 KLIK CEZARY Stawiguda RÓG SPARTAN 1972 M40 00:29:50 00:30:17
314 1137 KWAŚNY BOŻENA Olsztyn 1970 K40 00:29:51 00:29:51
315 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:29:54 00:30:27
316 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:29:56 00:30:23
317 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:29:56 00:30:28
318 35 KUROPATWA MONIKA Olsztyn 1991 K20 00:29:57 00:30:27
319 389 KSEPKA-MIERZEJEK NATALIA Olsztyn 1987 K30 00:29:58 00:30:20
320 409 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1982 M30 00:29:58 00:30:25
321 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:00 00:30:22
322 1178 KELLMANN STOLZE EDYTA Purda 1983 K30 00:30:01 00:30:34
323 428 KOMOROWSKA EWA Olsztyn 1974 K40 00:30:03 00:30:37
324 398 PIOTROWSKI DARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1968 M40 00:30:26 00:31:01
325 179 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:30:33 00:30:55
326 103 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:30:37 00:31:05
327 1027 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:30:44 00:31:22
328 105 BARANOWSKA ALINA Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 K40 00:30:47 00:31:12
329 309 BIAŁAS MAŁGORZATA Dobre Miasto 1990 K20 00:30:53 00:31:28
330 1070 MICHALSKI PAWEŁ Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1979 M30 00:30:56 00:31:09
331 128 OPRAWA MICHAŁ Olsztyn 1990 M20 00:31:05 00:31:26
332 59 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:31:07 00:31:34
333 215 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:31:12 00:31:39
334 365 GIŻYŃSKA MAGDALENA Olsztyn MPEC OLSZTYN 1974 K40 00:31:14 00:31:44
335 383 WITKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1981 M30 00:31:22 00:31:59
336 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:31:31 00:32:07
337 22 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1988 K20 00:31:35 00:32:07
338 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:31:39 00:32:15
339 420 BIENENDA URSZULA Olsztyn 1981 K30 00:31:58 00:32:27
340 413 OŁDAKOWSKI LESZEK Olsztyn RYBKA 1979 M30 00:32:03 00:32:41
341 63 WASILEWSKI WOJCIECH Olsztyn 1978 M30 00:32:04 00:32:34
342 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:32:13 00:32:44
343 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn FREE RUNNERS 1993 K20 00:32:25 00:33:04
344 330 MOKWIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:32:28 00:33:05
345 1095 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn 1985 K30 00:32:28 00:33:05
346 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn 1976 K40 00:32:28 00:33:05
347 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:32:31 00:33:06
348 392 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn HERBALIFE 1982 K30 00:32:52 00:33:15
349 160 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:32:54 00:33:20
350 1132 CIOKALSKA JOANNA Olsztyn FREE RUNNERS 1991 K20 00:33:03 00:33:34
351 1129 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:33:07 00:33:44
352 1143 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 K30 00:33:50 00:34:23
353 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:34:08 00:34:46
354 192 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:34:10 00:34:40
355 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:35:07 00:35:39
356 125 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:35:07 00:35:40
357 98 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 K40 00:35:15 00:35:53
358 1123 KUROWSKA MONIKA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1973 K40 00:36:19 00:36:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni