z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

28.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGACZA.PL 1990 K20 00:18:20 00:18:20
2 108 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:21:19 00:21:23
3 230 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:21:32 00:21:41
4 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:10 00:22:15
5 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:48 00:22:48
6 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:53 00:23:01
7 422 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:23:09 00:23:12
8 1103 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:23:33 00:23:38
9 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:23:49 00:24:00
10 249 MOUNIER ANNA olsztyn 1979 K30 00:23:52 00:24:07
11 260 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:58 00:24:10
12 393 CHODYNA MONIKA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / 3LIFE TEAM 1992 K20 00:24:18 00:24:22
13 1041 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:24:19 00:24:35
14 193 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:29 00:24:49
15 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:34 00:24:52
16 273 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:34 00:24:51
17 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:43 00:25:02
18 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:45 00:25:02
19 378 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:25:03 00:25:17
20 1168 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:25:08 00:25:21
21 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:16 00:25:33
22 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:30 00:25:47
23 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:25:37 00:25:49
24 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:37 00:25:57
25 350 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:25:39 00:26:01
26 161 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA Olsztyn TRI NEGU 1989 K20 00:25:46 00:25:58
27 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:26:03 00:26:13
28 1047 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K30 00:26:08 00:26:26
29 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:26:16 00:26:44
30 368 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:26:20 00:26:43
31 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:26:28 00:26:58
32 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:28 00:26:53
33 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:26:31 00:26:49
34 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:26:35 00:26:38
35 117 TYNECKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:26:50 00:27:09
36 175 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:26:52 00:27:21
37 214 BYSTRZYCKA NATALIA Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:55 00:27:30
38 244 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:26:56 00:27:14
39 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:27:01 00:27:16
40 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:05 00:27:27
41 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:27:08 00:27:28
42 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:27:16 00:27:24
43 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:18 00:27:29
44 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg SĄ WOLNIEJSI 1993 K20 00:27:24 00:28:01
45 68 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:27:25 00:27:44
46 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn 1970 K40 00:27:27 00:27:33
47 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:27:32 00:27:57
48 396 SZYDŁOWSKA DOROTA Toruń 1983 K30 00:27:33 00:28:01
49 157 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1986 K30 00:27:41 00:28:06
50 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:27:45 00:28:17
51 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:27:55 00:28:26
52 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:02 00:28:34
53 397 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:28:08 00:28:29
54 429 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSKA OLSZTYN 1967 K50 00:28:09 00:28:30
55 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:14 00:28:27
56 359 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:28:21 00:28:37
57 256 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:21 00:28:42
58 339 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:28:24 00:28:59
59 1015 CHEŁCHOWSKA PAULINA Dźwierzuty 1993 K20 00:28:33 00:29:00
60 1055 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:28:42 00:29:20
61 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:49 00:28:49
62 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:28:59 00:29:30
63 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:29:01 00:29:27
64 17 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd SSPS AZS OLSZTYN 1986 K30 00:29:04 00:29:34
65 343 KACZMARCZYK EMILIA Olsztyn 1984 K30 00:29:11 00:29:32
66 37 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:29:19 00:29:59
67 313 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:29:23 00:29:45
68 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:29:31 00:29:57
69 1161 SZCZEPKOWSKA MARTA Olsztyn KG TEAM 1985 K30 00:29:40 00:30:05
70 1024 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1973 K40 00:29:41 00:29:57
71 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:29:48 00:29:48
72 1137 KWAŚNY BOŻENA Olsztyn 1970 K40 00:29:51 00:29:51
73 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:29:56 00:30:23
74 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:29:56 00:30:28
75 35 KUROPATWA MONIKA Olsztyn 1991 K20 00:29:57 00:30:27
76 389 KSEPKA-MIERZEJEK NATALIA Olsztyn 1987 K30 00:29:58 00:30:20
77 1178 KELLMANN STOLZE EDYTA Purda 1983 K30 00:30:01 00:30:34
78 428 KOMOROWSKA EWA Olsztyn 1974 K40 00:30:03 00:30:37
79 105 BARANOWSKA ALINA Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 K40 00:30:47 00:31:12
80 309 BIAŁAS MAŁGORZATA Dobre Miasto 1990 K20 00:30:53 00:31:28
81 365 GIŻYŃSKA MAGDALENA Olsztyn MPEC OLSZTYN 1974 K40 00:31:14 00:31:44
82 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:31:31 00:32:07
83 22 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1988 K20 00:31:35 00:32:07
84 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:31:39 00:32:15
85 420 BIENENDA URSZULA Olsztyn 1981 K30 00:31:58 00:32:27
86 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:32:13 00:32:44
87 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn FREE RUNNERS 1993 K20 00:32:25 00:33:04
88 1095 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn 1985 K30 00:32:28 00:33:05
89 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn 1976 K40 00:32:28 00:33:05
90 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:32:31 00:33:06
91 392 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn HERBALIFE 1982 K30 00:32:52 00:33:15
92 160 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:32:54 00:33:20
93 1132 CIOKALSKA JOANNA Olsztyn FREE RUNNERS 1991 K20 00:33:03 00:33:34
94 1143 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 K30 00:33:50 00:34:23
95 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:34:08 00:34:46
96 192 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:34:10 00:34:40
97 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:35:07 00:35:39
98 98 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 K40 00:35:15 00:35:53
99 1123 KUROWSKA MONIKA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1973 K40 00:36:19 00:36:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni