z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 2 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M20 1
00:16:50
00:16:50
1
00:17:11
00:17:10
3
00:17:05
00:17:03


3
00:16:57
00:16:57
2
00:16:30
00:16:29
5 7
2 182 Worobiec Dawid Olsztyn 1990 M20 2
00:16:57
00:16:57
5
00:17:32
00:17:32


3
00:16:49
00:16:49
2
00:16:35
00:16:35
1
00:16:27
00:16:26
5 8
3 1152 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 4
00:17:11
00:17:11


2
00:17:00
00:16:57
2
00:16:30
00:16:30


3
00:16:47
00:16:47
4 11
4 400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1976 M40

2
00:17:20
00:17:19
1
00:16:58
00:16:57
4
00:16:52
00:16:52
4
00:17:06
00:17:06


4 11
5 307 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Mazury Running Team 1986 M30 5
00:17:12
00:17:12
3
00:17:23
00:17:21




8
00:17:57
00:17:56
6
00:17:24
00:17:24
4 22
6 56 Wiśniewski Rafał Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M20 8
00:17:25
00:17:24




6
00:17:01
00:17:00
5
00:17:19
00:17:19
5
00:17:18
00:17:17
4 24
7 96 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB/forBet runners 1987 M30 9
00:17:25
00:17:24
10
00:17:51
00:17:50
8
00:17:28
00:17:25
8
00:17:05
00:17:03
7
00:17:27
00:17:26
4
00:17:16
00:17:16
6 27
8 1109 Kaliski Sławomir Olsztyn 4 W-M BOT / forBET Runners 1988 M20 6
00:17:19
00:17:18
9
00:17:50
00:17:49
7
00:17:25
00:17:23
9
00:17:16
00:17:15
6
00:17:25
00:17:25
8
00:17:58
00:17:57
6 27
9 211 Ołowski Jakub Wydminy Najmowicz Triathlon/ Kram Fc 1984 M30 11
00:17:48
00:17:47
6
00:17:35
00:17:34
6
00:17:21
00:17:18




7
00:17:31
00:17:31
4 30
10 210 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 10
00:17:39
00:17:39
11
00:17:54
00:17:53
10
00:17:55
00:17:54
11
00:17:36
00:17:36
10
00:18:11
00:18:09
9
00:18:07
00:18:07
6 39
11 1146 Menziński Przemysław Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 12
00:17:54
00:17:54
13
00:18:16
00:18:14
12
00:18:16
00:18:13
14
00:18:06
00:18:05
11
00:18:26
00:18:26
33
00:20:43
00:20:41
6 48
12 1141 Szlaszyński Przemek Gołdap GołdapTrail 1983 M30 13
00:18:05
00:18:04
16
00:18:50
00:18:49
108
00:22:47
00:22:44
15
00:18:22
00:18:22
9
00:18:01
00:18:01


5 53
13 114 Reginia Dariusz Mrągowo Drużyna Wilka 1995 M20 14
00:18:06
00:18:05
24
00:20:02
00:20:02


7
00:17:03
00:17:03
14
00:18:56
00:18:56


4 59
14 91 Rogowski Zbigniew Bisztynek Pelikany 1992 M20 20
00:18:48
00:18:47
18
00:19:09
00:19:07
15
00:18:43
00:18:41




11
00:18:59
00:18:56
4 64
15 1135 Sul Marcin Olsztyn 1980 M30 27
00:19:33
00:19:30
17
00:18:57
00:18:55
14
00:18:36
00:18:34




12
00:19:02
00:19:01
4 70
16 443 Drożdż Mariusz Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40



23
00:19:31
00:19:27
18
00:19:00
00:18:59
16
00:19:18
00:19:16
13
00:19:05
00:19:03
4 70
17 32 Twardowski Sebastian Olsztyn 1979 M30 24
00:19:21
00:19:18
28
00:20:04
00:19:51
16
00:18:51
00:18:48




17
00:19:40
00:19:39
4 85
18 136 Dąbkowski Roman Olsztyn 1982 M30 26
00:19:32
00:19:30




29
00:19:40
00:19:38
18
00:19:27
00:19:26
14
00:19:23
00:19:22
4 87
19 419 TYBOROWSKI NATAN OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2001 M16

33
00:20:15
00:20:08
33
00:20:08
00:20:05


12
00:18:39
00:18:37
10
00:18:54
00:18:52
4 88
20 387 Rudowski Damian Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16

25
00:20:03
00:20:00
21
00:19:19
00:19:18
21
00:19:04
00:19:03
29
00:20:08
00:20:07
25
00:20:10
00:20:08
5 92
21 60 Kalita Krystian Olsztyn ByleDoMety! 1986 M30 30
00:19:40
00:19:38
26
00:20:03
00:20:00
28
00:19:47
00:19:41
23
00:19:15
00:19:13
22
00:19:40
00:19:36
21
00:19:58
00:19:55
6 92
22 326 Kurdynowski Szymon Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 80
00:22:08
00:21:58
30
00:20:05
00:20:02
22
00:19:22
00:19:20
24
00:19:21
00:19:19
20
00:19:32
00:19:30


5 96
23 143 Karolewski Krzysztof Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 M30



32
00:19:54
00:19:52
25
00:19:25
00:19:22
19
00:19:28
00:19:27
20
00:19:56
00:19:54
4 96
24 666 Bronakowski Piotr Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M30 45
00:20:33
00:20:29


24
00:19:34
00:19:32
30
00:19:45
00:19:41
27
00:19:59
00:19:58
16
00:19:38
00:19:35
5 97
25 21 Szewczyk Rafał Olsztyn SKS 1974 M40 29
00:19:36
00:19:34




33
00:19:51
00:19:50
23
00:19:43
00:19:42
15
00:19:26
00:19:26
4 100
26 187 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 M30 25
00:19:23
00:19:21
19
00:19:33
00:19:31




35
00:20:24
00:20:22
26
00:20:15
00:20:13
4 105
27 269 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 31
00:19:48
00:19:46
21
00:19:56
00:19:56
30
00:19:51
00:19:50
26
00:19:36
00:19:34




4 108
28 174 Cichocki Marcin Olsztyn no-tax.olsztyn.pl/Klub Sportowy Anunnaki 1975 M40 34
00:20:07
00:20:03
27
00:20:04
00:20:04
26
00:19:40
00:19:37


25
00:19:49
00:19:47


4 112
29 1059 Kaczan Norbert Olsztyh Pszczółkowski Team 1975 M40 28
00:19:35
00:19:33
31
00:20:11
00:20:08


41
00:20:10
00:20:07
31
00:20:11
00:20:09
23
00:20:08
00:20:05
5 113
30 150 Wdowiak Wojciech Olsztyn Młynago/Qźnia 1973 M40 35
00:20:10
00:20:07
36
00:20:23
00:20:20
34
00:20:09
00:20:06
28
00:19:40
00:19:38
37
00:20:30
00:20:28
32
00:20:42
00:20:39
6 129
31 156 Skoneczny Darek Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 32
00:19:53
00:19:51
29
00:20:05
00:20:05
31
00:19:53
00:19:51
43
00:20:15
00:20:14




4 135
32 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl 1976 M40



25
00:19:38
00:19:34
50
00:20:42
00:20:38
39
00:20:32
00:20:27
22
00:20:07
00:20:04
4 136
33 1013 Zieja Andrzej Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 33
00:20:01
00:19:59


29
00:19:51
00:19:49
37
00:20:02
00:19:59
38
00:20:32
00:20:29


4 137
34 147 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30 38
00:20:12
00:20:10
35
00:20:20
00:20:17


39
00:20:04
00:20:02
28
00:20:01
00:19:58


4 140
35 434 Kamieński Arek Łukta 1982 M30



59
00:21:25
00:21:20
34
00:19:57
00:19:57
36
00:20:25
00:20:24
18
00:19:46
00:19:44
4 147
36 74 Szot Andrzej Bartąg MICHELIN 1978 M30



37
00:20:31
00:20:28
42
00:20:10
00:20:08
40
00:20:32
00:20:28
28
00:20:31
00:20:29
4 147
37 340 Rudziński Andrzej Olsztyn Młynago/Qźnia 1974 M40 62
00:21:23
00:21:22


50
00:23:01
00:20:52
35
00:19:58
00:19:56
30
00:20:09
00:20:07
34
00:20:52
00:20:49
5 149
38 43 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30 41
00:20:23
00:20:19


38
00:20:31
00:20:29
51
00:20:44
00:20:40


24
00:20:08
00:20:07
4 154
39 1134 Rynko Paweł Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 40
00:20:16
00:20:14
51
00:21:11
00:21:08
42
00:20:41
00:20:36
62
00:21:07
00:21:03
41
00:20:37
00:20:34
35
00:20:58
00:20:53
6 158
40 370 ORŁOWSKI Piotr Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1978 M30

61
00:21:38
00:21:29
43
00:20:42
00:20:39
46
00:20:27
00:20:24
47
00:20:50
00:20:47
27
00:20:29
00:20:27
5 163
41 1016 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M40 21
00:19:11
00:19:09
39
00:20:54
00:20:52


66
00:21:16
00:21:12
44
00:20:45
00:20:43


4 170
42 1022 Pieczarka Dariusz Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40

54
00:21:21
00:21:19
41
00:20:39
00:20:35
44
00:20:24
00:20:22
34
00:20:23
00:20:21


4 173
43 194 Płonowski Maciej Wrocław 1989 M20 51
00:20:41
00:20:32
66
00:21:45
00:21:39
40
00:20:32
00:20:26
69
00:21:27
00:21:22
53
00:21:19
00:21:16
30
00:20:38
00:20:34
6 174
44 401 Pasemko Zenon Olsztyn Mont Blanc Team 1967 M50

52
00:21:20
00:21:17
47
00:20:51
00:20:46
48
00:20:36
00:20:34
46
00:20:48
00:20:46
36
00:21:04
00:21:03
5 177
45 1077 Mielęcki Maciej Olsztyn 1967 M50 43
00:20:25
00:20:21
50
00:21:12
00:21:06
46
00:20:47
00:20:42
47
00:20:32
00:20:30
49
00:20:53
00:20:49


5 185
46 42 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 44
00:20:25
00:20:22


52
00:21:03
00:20:58
56
00:20:55
00:20:49


43
00:21:25
00:21:19
4 195
47 1069 jabłoński krzysztof olsztyn M Runners 1976 M40

43
00:20:58
00:20:55
48
00:20:54
00:20:50


63
00:21:52
00:21:46
41
00:21:21
00:21:17
4 195
48 407 zbutowicz łukasz Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30

76
00:22:07
00:22:01
67
00:21:39
00:21:34
52
00:20:47
00:20:41
48
00:20:51
00:20:49
39
00:21:15
00:21:13
5 206
49 1125 mounier frederic olsztyn wdowiak@friends 1972 M40 63
00:21:27
00:21:22
68
00:21:58
00:21:52
63
00:21:32
00:21:26
55
00:20:50
00:20:46
52
00:21:08
00:21:04
38
00:21:13
00:21:09
6 208
50 1145 Wilczek Rafał Szczytno SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 M30 36
00:20:11
00:20:08
60
00:21:27
00:21:26


57
00:20:56
00:20:54


57
00:22:06
00:22:02
4 210
51 15 Zając Bogdan Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40



61
00:21:27
00:21:21
68
00:21:26
00:21:20
54
00:21:23
00:21:19
42
00:21:22
00:21:18
4 225
52 372 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30

62
00:21:37
00:21:33
51
00:21:01
00:20:56
72
00:21:33
00:21:26
42
00:20:40
00:20:35


4 227
53 51 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 54
00:20:47
00:20:43
49
00:21:11
00:21:07


53
00:20:50
00:20:46
72
00:22:05
00:22:02


4 228
54 302 Żyjewski Krzysztof Olsztyn KAZA team 1984 M30 50
00:20:40
00:20:35
42
00:20:58
00:20:58




92
00:23:01
00:22:52
48
00:21:50
00:21:45
4 232
55 374 Arczak Mirosław Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1978 M30

80
00:22:24
00:22:13
65
00:21:42
00:21:33
58
00:21:05
00:20:55
45
00:20:47
00:20:42


4 248
56 379 Żukowski Jerzy Olsztyn Pneumatyka team 1976 M40

73
00:22:13
00:21:59
82
00:22:05
00:21:58


57
00:21:31
00:21:26
44
00:21:32
00:21:29
4 256
57 265 Jackowski Marcin Wołowno Pszczółkowski Team 1981 M30 58
00:21:07
00:21:03
63
00:21:40
00:21:36


78
00:21:40
00:21:37
59
00:21:39
00:21:36


4 258
58 44 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Drużyna Wilka 1966 M50 74
00:21:52
00:21:45
75
00:22:07
00:22:00
70
00:21:46
00:21:40


65
00:21:55
00:21:50
52
00:21:57
00:21:51
5 261
59 1078 Kiewisz Adam Olsztyn Są Wolniejsi 1980 M30 56
00:21:08
00:21:01
102
00:23:26
00:22:53
71
00:22:00
00:21:42
241
00:28:04
00:27:49
69
00:22:19
00:21:57
70
00:22:58
00:22:36
6 266
60 283 Ziółkiewicz Michał Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1974 M40 96
00:22:30
00:22:23
93
00:22:41
00:22:36
80
00:22:03
00:21:56
73
00:21:33
00:21:28
68
00:21:57
00:21:54
45
00:21:33
00:21:29
6 266
61 1032 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn Drużyna Wilka 1987 M30 52
00:20:42
00:20:36
74
00:22:05
00:22:00
69
00:21:41
00:21:37


73
00:22:07
00:22:04


4 268
62 65 Szpendowski Marek Olsztyn Pszczolkowski Team 1978 M30 75
00:21:50
00:21:48


77
00:21:55
00:21:50
75
00:21:34
00:21:31
60
00:21:40
00:21:37
58
00:22:08
00:22:04
5 268
63 1082 Faveeuw David Olsztyn 1973 M40 61
00:21:25
00:21:21
81
00:22:21
00:22:15
66
00:21:39
00:21:34
76
00:21:35
00:21:32
87
00:22:36
00:22:32
72
00:22:41
00:22:37
6 275
64 1114 Łaguna Andrzej Olsztyn Team Kopeć 1963 M50 60
00:21:23
00:21:19
78
00:22:09
00:22:06


79
00:21:45
00:21:38
62
00:21:46
00:21:42


4 279
65 252 Głowacki Robert Olsztyn Sokół Team 1974 M40 67
00:21:30
00:21:25
79
00:22:12
00:22:08
84
00:22:05
00:21:59
93
00:22:19
00:22:14
70
00:22:03
00:22:00
69
00:22:41
00:22:36
6 285
66 151 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30



35
00:20:20
00:20:18
27
00:19:38
00:19:36
33
00:20:22
00:20:20
194
00:33:31
00:33:04
4 289
67 453 Chołaściński Wojciech Olsztyn 1983 M30



88
00:22:20
00:22:11
80
00:21:52
00:21:43
67
00:22:01
00:21:53
56
00:22:09
00:22:02
4 291
68 290 Kotlewski Łukasz Olsztyn 1995 M20 78
00:21:57
00:21:51
64
00:21:44
00:21:36
58
00:21:21
00:21:15


95
00:23:05
00:22:55


4 295
69 8 Kaczorowski Dominik Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1982 M30



49
00:20:56
00:20:45
38
00:20:02
00:20:00
43
00:20:44
00:20:42
166
00:28:39
00:28:23
4 296
70 133 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M60 72
00:21:48
00:21:35
86
00:22:33
00:22:19


88
00:22:07
00:22:00
86
00:22:37
00:22:31
68
00:22:39
00:22:33
5 312
71 1144 Jeger Piotr Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20 49
00:20:40
00:20:35
58
00:21:30
00:21:24


120
00:23:02
00:22:55
88
00:22:45
00:22:33


4 315
72 432 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50



95
00:22:35
00:22:26
82
00:21:56
00:21:51
77
00:22:25
00:22:18
63
00:22:29
00:22:24
4 317
73 381 Pietkiewicz Krzysztof Olsztyn WOLNY BIEGACZ 1973 M40

83
00:22:21
00:22:17
79
00:21:56
00:21:52
96
00:22:23
00:22:18


59
00:22:17
00:22:12
4 317
74 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN AKM OLSZTYN 1970 M40 90
00:22:26
00:22:18
77
00:22:12
00:22:05
86
00:22:14
00:22:07
70
00:21:37
00:21:24


85
00:23:17
00:23:11
5 318
75 138 olszewski Sebastian Olsztyn Fizjoterapia Olsztyn 1988 M20 92
00:22:25
00:22:19
98
00:22:45
00:22:41
99
00:22:34
00:22:29
74
00:21:39
00:21:30


54
00:22:01
00:21:57
5 318
76 1017 Wobolewicz Wojciech Olsztyn Team Kopeć 1968 M40 76
00:21:54
00:21:49


73
00:21:52
00:21:46
101
00:22:39
00:22:31
97
00:23:01
00:22:56
73
00:22:46
00:22:39
5 319
77 1112 Sydoruk Patryk Gronity 2001 M16 87
00:22:19
00:22:09
82
00:22:25
00:22:15
83
00:22:06
00:21:58
104
00:22:49
00:22:38
98
00:23:01
00:22:56
71
00:22:43
00:22:36
6 323
78 1061 Kostyra Łukasz Jaroty Mont Blanc Team 1983 M30 39
00:20:14
00:20:10
40
00:20:55
00:20:53




115
00:23:53
00:23:43
130
00:30:39
00:25:45
4 324
79 261 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M40 93
00:22:27
00:22:20
103
00:23:07
00:22:53
87
00:22:17
00:22:08
84
00:22:02
00:21:55
89
00:22:39
00:22:34
65
00:22:32
00:22:26
6 325
80 288 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 89
00:22:23
00:22:15
95
00:22:48
00:22:38
75
00:21:52
00:21:48
85
00:22:05
00:21:55
82
00:22:32
00:22:25


5 331
81 1166 Jankowski Maciej Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20

99
00:22:45
00:22:45
103
00:22:50
00:22:38
156
00:24:20
00:24:07
76
00:22:25
00:22:18
53
00:22:02
00:21:54
5 331
82 410 Kozak Przemysław Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 M30

92
00:22:41
00:22:36
109
00:22:56
00:22:45
71
00:21:30
00:21:26


60
00:22:23
00:22:16
4 332
83 1130 DĘBOWSKI Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1976 M40 68
00:21:40
00:21:26
70
00:22:10
00:21:58
154
00:24:18
00:23:51
142
00:24:01
00:23:36
134
00:24:33
00:24:14
66
00:22:43
00:22:32
6 338
84 203 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda Pszczółkowski Team 1968 M40 82
00:22:08
00:22:02
107
00:23:10
00:23:01
196
00:25:27
00:25:12
89
00:22:12
00:22:03


64
00:22:33
00:22:26
5 342
85 334 Jankowski Piotr Iława Rezerwowe Psy 1984 M30 48
00:20:39
00:20:35
44
00:21:00
00:20:57




196
00:27:12
00:27:03
55
00:22:04
00:21:58
4 343
86 1084 Kurmin Paweł Olsztyn Team Kopeć 1987 M30 114
00:23:06
00:23:00
143
00:24:26
00:24:16
122
00:23:10
00:22:58
65
00:21:16
00:21:11
90
00:22:54
00:22:49
78
00:22:55
00:22:50
6 347
87 1072 Wzorek Adam Jeziorany DeLaval Runners 1984 M30 73
00:21:46
00:21:41
94
00:22:41
00:22:37
100
00:22:37
00:22:33
94
00:22:17
00:22:14
94
00:22:56
00:22:53


5 355
88 1171 Bryl Mirosław Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY 1977 M40

130
00:23:50
00:23:50
93
00:22:37
00:22:24
109
00:22:47
00:22:41
103
00:23:13
00:23:04
50
00:21:54
00:21:48
5 355
89 154 Bronowicki Andrzej Dywity 1962 M50

89
00:22:51
00:22:31
74
00:21:59
00:21:46


114
00:24:21
00:23:43
84
00:23:23
00:23:10
4 361
90 1175 Nieściór Jan Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1968 M40

87
00:22:28
00:22:25
110
00:23:01
00:22:48
97
00:22:36
00:22:27
104
00:23:26
00:23:16
79
00:22:56
00:22:50
5 367
91 316 Klimczuk Mariusz Olsztyn 1980 M30 91
00:22:22
00:22:18
84
00:22:22
00:22:18
115
00:22:55
00:22:50


80
00:22:28
00:22:23


4 370
92 121 Zawlik Michał Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 278
00:34:18
00:33:41
100
00:22:54
00:22:47
118
00:23:05
00:22:53
105
00:22:51
00:22:39
93
00:23:00
00:22:53
77
00:22:57
00:22:49
6 375
93 1001 Abramczyk Marcin Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn 1977 M40 95
00:22:29
00:22:21
101
00:22:56
00:22:49
85
00:22:12
00:22:07
106
00:22:46
00:22:39
100
00:23:05
00:23:02


5 381
94 93 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1965 M50 105
00:22:46
00:22:38


117
00:23:03
00:22:51
92
00:22:20
00:22:12
106
00:23:27
00:23:22
82
00:23:08
00:22:59
5 385
95 1155 Rak Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1974 M40 156
00:24:40
00:24:18


189
00:25:23
00:24:54
99
00:22:43
00:22:28
85
00:22:33
00:22:28
49
00:21:56
00:21:47
5 389
96 394 Mokrzycki Zbigniew Olsztyn 1973 M40

159
00:24:55
00:24:45
104
00:22:44
00:22:38
102
00:22:41
00:22:34
102
00:23:09
00:23:04
81
00:23:02
00:22:58
5 389
97 289 Maculewicz Marek Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 70
00:21:36
00:21:32
106
00:23:04
00:22:59
126
00:23:11
00:23:09
90
00:22:11
00:22:07




4 392
98 1004 Leśny Andrzej Olsztyn Mont Blanc Team 1979 M30 69
00:21:35
00:21:31


72
00:21:50
00:21:45
155
00:24:21
00:24:05


103
00:24:20
00:24:11
4 399
99 1046 Woliński Jacek Olsztyn Pszczółkowski Team 1977 M40

114
00:23:34
00:23:22
111
00:22:59
00:22:48
91
00:22:17
00:22:09
84
00:22:34
00:22:28


4 400
100 16 Michalak Krzysztof Ostróda Ostróda Runners/Roztrenowani 1981 M30 134
00:23:53
00:23:35
115
00:23:36
00:23:23
89
00:22:22
00:22:17
67
00:21:17
00:21:16




4 405
101 266 Pabjańczyk Artur Bartąg Billennium 1971 M40 109
00:22:49
00:22:43
120
00:23:49
00:23:35
90
00:22:25
00:22:19




88
00:23:22
00:23:16
4 407
102 137 Neumann Artur Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1978 M30 122
00:23:34
00:23:22
136
00:24:02
00:24:02
114
00:23:01
00:22:49


108
00:23:31
00:23:25
67
00:22:36
00:22:33
5 411
103 7 Dymek Adrian Ostróda forBET Runners 1989 M20



156
00:24:09
00:23:55
113
00:22:57
00:22:45
81
00:22:30
00:22:25
62
00:22:26
00:22:22
4 412
104 450 Karnacewicz Maciej Olsztyn No name 1977 M40



142
00:23:42
00:23:26
98
00:22:34
00:22:28
96
00:22:59
00:22:56
80
00:22:59
00:22:53
4 416
105 1184 Pasternak Radoslaw Kiwity Klub Biegacza Lidzbark Warminski 1983 M30



127
00:23:18
00:23:09
124
00:23:21
00:23:07
91
00:22:57
00:22:51
76
00:22:55
00:22:47
4 418
106 352 Raszewski Marcin Elbląg BBL Olsztyn 1975 M40 117
00:23:22
00:23:10


101
00:22:43
00:22:34
129
00:23:37
00:23:14


75
00:22:52
00:22:44
4 422
107 262 Reza Marek Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 116
00:23:14
00:23:05


119
00:22:58
00:22:53
111
00:22:55
00:22:42
107
00:23:34
00:23:25
89
00:23:25
00:23:17
5 423
108 195 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 M30 86
00:22:17
00:22:08
122
00:23:45
00:23:37
143
00:23:36
00:23:26


142
00:24:41
00:24:30
93
00:23:37
00:23:31
5 443
109 30 Olszewski Paweł Olsztyn mytowel.pl 1978 M30

97
00:22:45
00:22:40
255
00:29:16
00:28:40
141
00:23:47
00:23:32
121
00:24:03
00:23:54
90
00:23:29
00:23:24
5 449
110 77 Klach Andrzej Kieźliny Mont Blanc Team 1978 M30 135
00:23:50
00:23:36
121
00:23:44
00:23:37
94
00:22:30
00:22:26
100
00:22:47
00:22:30




4 450
111 351 Paczyński Marcin Olsztyn 1995 M20 97
00:22:34
00:22:24
105
00:23:06
00:22:57
96
00:22:35
00:22:27


156
00:25:17
00:25:00


4 454
112 1111 Sydoruk Aleksander Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 99
00:22:39
00:22:29
118
00:23:41
00:23:32
120
00:23:05
00:22:58
143
00:23:49
00:23:37
139
00:24:31
00:24:27
118
00:24:43
00:24:36
6 455
113 1128 Grzybowski Karol Olsztyn Najmowicz Triathlon 1998 M16 127
00:23:44
00:23:31
126
00:23:49
00:23:45
112
00:22:54
00:22:48
117
00:23:01
00:22:54
101
00:23:08
00:23:03


5 456
114 1139 Kaczorowski Robert Olsztyn Skazani na Sukces 1997 M20 81
00:22:06
00:22:00


136
00:23:27
00:23:19
112
00:22:52
00:22:44
128
00:24:11
00:24:04


4 457
115 1102 Biernat Arkadiusz Olsztyn 1972 M40 106
00:22:49
00:22:39
111
00:23:31
00:23:20
146
00:23:42
00:23:31
133
00:23:32
00:23:18
109
00:23:36
00:23:29


5 459
116 1010 Krawiec Adam Ostróda Ostróda Runners 1975 M40 110
00:22:51
00:22:43
108
00:23:10
00:23:02
160
00:24:10
00:24:02
134
00:23:26
00:23:18
110
00:23:37
00:23:30


5 462
117 1142 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 1975 M40 123
00:23:30
00:23:23
104
00:23:00
00:22:56




133
00:24:18
00:24:11
102
00:26:04
00:24:09
4 462
118 97 Stypułkowski Radosław Olsztyn 1974 M40 118
00:23:26
00:23:16
116
00:23:38
00:23:27
131
00:23:22
00:23:13
116
00:23:01
00:22:51


115
00:24:39
00:24:30
5 465
119 327 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30 111
00:23:03
00:22:53
112
00:23:29
00:23:20


125
00:23:20
00:23:09
119
00:23:57
00:23:50


4 467
120 1085 WITKOWSKI Mariusz Olsztyn Są Wolniejsi 1971 M40

155
00:24:36
00:24:36
91
00:22:36
00:22:19
240
00:28:03
00:27:48
141
00:24:58
00:24:29
83
00:23:26
00:23:02
5 470
121 144 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M50



129
00:23:20
00:23:11
144
00:23:54
00:23:37
111
00:23:42
00:23:34
86
00:23:19
00:23:12
4 470
122 78 Baranowski Grzegorz Nidzica Nidzica Biega 1974 M40 126
00:23:43
00:23:27
113
00:23:29
00:23:21
144
00:23:33
00:23:27
115
00:22:55
00:22:48
117
00:23:54
00:23:48


5 471
123 317 podlewski tomasz olsztyn Fitness Club Sylwetka 1978 M30



153
00:23:55
00:23:48
128
00:23:30
00:23:13
123
00:24:12
00:23:56
74
00:22:50
00:22:42
4 478
124 106 Gawin Marek Barczewo 1979 M30 150
00:24:26
00:24:09
129
00:23:59
00:23:49




112
00:23:48
00:23:36
87
00:23:15
00:23:12
4 478
125 94 Borkowski Jacek Olsztyn 1980 M30 103
00:22:41
00:22:32


121
00:23:06
00:22:58
127
00:23:25
00:23:12
131
00:24:16
00:24:08


4 482
126 1065 Zając Bartosz Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 107
00:22:47
00:22:40
131
00:24:02
00:23:51
102
00:22:41
00:22:35


147
00:24:56
00:24:42


4 487
127 337 Prusik Arkadiusz Nidzica Nidzica Biega 1982 M30 98
00:22:44
00:22:28


132
00:23:20
00:23:14
107
00:22:47
00:22:40
151
00:24:56
00:24:47


4 488
128 213 Murawski Marcin Olsztyn 1998 M16 133
00:23:44
00:23:34


185
00:25:01
00:24:46
145
00:23:56
00:23:40
122
00:24:05
00:23:56
92
00:23:41
00:23:31
5 492
129 1182 Chudzik Tomasz Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30



150
00:23:57
00:23:39
137
00:23:36
00:23:24
116
00:23:58
00:23:47
91
00:23:40
00:23:25
4 494
130 1057 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn 1981 M30

133
00:24:04
00:23:55
141
00:23:33
00:23:26
126
00:23:18
00:23:10


97
00:24:06
00:24:00
4 497
131 408 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński BBL Lidzbark Warmiński 1975 M40

180
00:25:32
00:25:32
167
00:24:30
00:24:16
172
00:24:55
00:24:40
99
00:23:11
00:23:02
61
00:22:24
00:22:17
5 499
132 36 Michalski Bartosz Wójtowo Mont Blanc Team 1982 M30 119
00:23:32
00:23:18




154
00:24:21
00:24:05
125
00:24:11
00:24:02
101
00:24:18
00:24:09
4 499
133 239 Chomicki Szymon Olsztyn Kriss Coaching 1975 M40 128
00:23:47
00:23:32
125
00:23:44
00:23:44
139
00:23:30
00:23:22


152
00:24:58
00:24:48
111
00:24:28
00:24:22
5 503
134 124 Keński Sebastian Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1997 M20 139
00:24:06
00:23:49
142
00:24:26
00:24:16
135
00:23:26
00:23:17
103
00:22:42
00:22:36
127
00:24:07
00:24:03


5 504
135 140 Szleszyński Andrzej Olsztyn 1969 M40 138
00:24:03
00:23:48
150
00:24:34
00:24:27
170
00:24:38
00:24:23
123
00:23:16
00:23:03


95
00:23:55
00:23:46
5 506
136 1011 Hermann Tomasz Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn 1978 M30

145
00:24:37
00:24:17
163
00:24:27
00:24:05
197
00:26:11
00:25:47
105
00:23:27
00:23:18
98
00:24:09
00:24:01
5 511
137 1110 Kalinowski Tomasz Olsztyn 1978 M30 129
00:23:46
00:23:34


128
00:23:18
00:23:09
122
00:23:12
00:23:03
136
00:24:26
00:24:19


4 515
138 159 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 137
00:23:50
00:23:44
124
00:23:52
00:23:44
137
00:23:25
00:23:19
121
00:23:05
00:22:59




4 519
139 171 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 145
00:24:07
00:23:59
127
00:23:52
00:23:46
158
00:24:03
00:23:58
130
00:23:21
00:23:15
118
00:23:53
00:23:48


5 520
140 291 Słowik Jarosław Olsztyn Są Wolniejsi 1994 M20 136
00:23:46
00:23:38
146
00:24:37
00:24:21
125
00:23:14
00:23:07
114
00:22:52
00:22:45




4 521
141 127 Kosin Marcin Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 200
00:26:01
00:25:37
161
00:25:11
00:24:52


148
00:24:12
00:23:55
113
00:23:50
00:23:43
100
00:24:14
00:24:09
5 522
142 206 Chojnowski Rafał Ełk Lecimy Tutej 1992 M20 115
00:23:12
00:23:00
132
00:24:06
00:23:52
197
00:25:34
00:25:18
159
00:24:33
00:24:17
168
00:26:00
00:25:47
119
00:24:52
00:24:40
6 525
143 1119 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M60 121
00:23:27
00:23:20


149
00:23:44
00:23:37
139
00:23:32
00:23:26


116
00:24:38
00:24:33
4 525
144 1067 Meller Wojciech Dywity Drużyna Wilka 1978 M30 158
00:24:34
00:24:19
158
00:25:01
00:24:43
186
00:25:01
00:24:48
173
00:24:51
00:24:40
126
00:24:11
00:24:03
96
00:23:57
00:23:50
6 538
145 1179 Rogowski Jacek Olsztyn 1976 M40

135
00:24:16
00:23:59


164
00:24:35
00:24:23
132
00:24:24
00:24:11
108
00:24:29
00:24:20
4 539
146 285 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 162
00:24:41
00:24:29
151
00:24:40
00:24:27
155
00:24:03
00:23:54
177
00:24:56
00:24:44
130
00:24:18
00:24:08
104
00:24:21
00:24:13
6 540
147 190 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 113
00:23:09
00:22:58
117
00:23:39
00:23:30
147
00:23:46
00:23:31
187
00:25:33
00:25:10


164
00:28:31
00:28:08
5 541
148 72 Mętel Robert Orneta 1980 M30 187
00:25:45
00:25:18
139
00:24:25
00:24:11
124
00:23:17
00:23:05
131
00:23:26
00:23:16
157
00:25:14
00:25:03


5 551
149 287 Pietrzak Michał Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 1989 M20 149
00:24:19
00:24:09
154
00:24:48
00:24:36
164
00:24:23
00:24:07
147
00:24:01
00:23:47


105
00:24:25
00:24:13
5 555
150 47 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M60 146
00:24:12
00:24:03
153
00:24:49
00:24:34
161
00:24:12
00:24:02
150
00:24:06
00:23:57
158
00:25:25
00:25:15
109
00:24:32
00:24:21
6 558
151 275 Grochowski Jan Olsztyn 1951 M60 159
00:24:30
00:24:22
166
00:25:11
00:25:01
168
00:24:26
00:24:16
189
00:25:28
00:25:17
144
00:24:46
00:24:36
94
00:23:52
00:23:43
6 563
152 403 Śledziewski Cezary Wójtowo 1971 M40

148
00:24:32
00:24:24
175
00:24:36
00:24:32
95
00:22:21
00:22:16


150
00:27:26
00:27:06
4 568
153 1066 Budzisz Tomasz Olsztyn 1974 M40 207
00:26:31
00:25:58
123
00:23:52
00:23:42


118
00:23:11
00:22:54
120
00:24:11
00:23:52


4 568
154 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn Tri NEGU 1977 M40 144
00:24:09
00:23:56
160
00:24:50
00:24:50
179
00:24:44
00:24:40


146
00:24:53
00:24:40
120
00:25:12
00:25:02
5 570
155 1008 Dąbrowski Robert Olsztyn 1978 M30 104
00:22:55
00:22:33


233
00:27:13
00:26:54
132
00:23:35
00:23:18


110
00:24:28
00:24:21
4 579
156 10 SZEWCZAK PIOTR OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1982 M30



169
00:24:32
00:24:22
165
00:24:39
00:24:28
135
00:25:43
00:24:19
112
00:24:36
00:24:26
4 581
157 219 Grabowski Marek Olsztyn Budimex 1965 M50 143
00:24:07
00:23:55


177
00:24:48
00:24:34
157
00:24:29
00:24:14
143
00:24:42
00:24:32
144
00:26:31
00:26:17
5 587
158 20 Didjurgeit Wiktor Biskupiec Biskupiec biega 1970 M40

157
00:24:56
00:24:41
176
00:24:47
00:24:33
151
00:24:12
00:23:57


106
00:24:31
00:24:18
4 590
159 388 Kaszkin Piotr Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1988 M20

179
00:25:46
00:25:31


149
00:24:01
00:23:56
149
00:24:58
00:24:44
114
00:24:35
00:24:29
4 591
160 153 Wenta Radosław Olsztyn 1967 M50 194
00:25:55
00:25:29
138
00:24:19
00:24:02
134
00:23:29
00:23:15
136
00:23:33
00:23:21




4 602
161 1018 Folga Artur Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 155
00:24:29
00:24:17
163
00:25:15
00:24:58
165
00:24:23
00:24:08


129
00:24:18
00:24:06


4 612
162 1005 ZBOROWSKI JACEK KĘTRZYN PERSECUTOR 1974 M40 142
00:24:02
00:23:55
156
00:24:45
00:24:38
159
00:24:08
00:24:00
167
00:24:42
00:24:33




4 624
163 1173 Ośko Mirosław Olsztyn 1988 M20 198
00:25:57
00:25:32
178
00:25:41
00:25:28
182
00:24:55
00:24:42
169
00:24:44
00:24:34
140
00:24:34
00:24:27
143
00:26:27
00:26:12
6 630
164 1092 chodkiewicz dawid orneta 1981 M30 154
00:24:28
00:24:13
128
00:24:02
00:23:48
184
00:24:56
00:24:44


169
00:26:03
00:25:53


4 635
165 70 Koszewski Wojciech Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 131
00:23:49
00:23:34


172
00:24:35
00:24:28
171
00:24:49
00:24:38
163
00:25:44
00:25:31


4 637
166 356 Jakubiak Bartłomiej Barczewo 1987 M30 140
00:24:07
00:23:52
164
00:25:23
00:24:59
180
00:24:58
00:24:40
179
00:25:09
00:24:45
164
00:25:55
00:25:32


5 647
167 1120 Białek Jarosław Olsztyn Zabiegani Olsztyn 1974 M40 185
00:25:49
00:25:15
152
00:24:49
00:24:30
183
00:24:56
00:24:43
175
00:24:59
00:24:41
138
00:24:38
00:24:26
185
00:30:33
00:30:16
6 648
168 1090 Ciećko Adam Olsztyn 1973 M40 153
00:24:23
00:24:11
177
00:25:51
00:25:28
210
00:26:14
00:25:48
211
00:26:41
00:26:14
183
00:26:48
00:26:28
147
00:26:55
00:26:37
6 660
169 197 Łazicki Tomasz OLSZTYN Fotobudka MamyWas.pl / Falken Running Team 1987 M30 186
00:25:48
00:25:16
173
00:25:36
00:25:18
178
00:24:50
00:24:35




128
00:25:57
00:25:43
4 665
170 277 Cywiński Dariusz Świątki brak 1990 M20 216
00:26:34
00:26:20
186
00:26:29
00:25:54
130
00:23:16
00:23:12




137
00:25:59
00:25:55
4 669
171 1040 Pawlak Paweł Olsztyn 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1971 M40 165
00:24:45
00:24:35
165
00:25:16
00:25:01
193
00:25:20
00:25:05


216
00:28:35
00:28:08
148
00:27:11
00:26:52
5 671
172 1088 Jerszewski Andrzej Morąg Są Wolniejsi 1994 M20 273
00:31:51
00:31:22
141
00:24:12
00:24:12
152
00:23:59
00:23:45
110
00:22:51
00:22:41




4 676
173 357 Wiech Roman Klebark Wielki 1970 M40

187
00:26:17
00:25:57
207
00:25:57
00:25:38
188
00:25:35
00:25:15
180
00:26:31
00:26:21
124
00:25:41
00:25:30
5 679
174 412 Brzóska Piotr Olsztyn Leśni biegacze 1967 M50

175
00:25:44
00:25:24
201
00:26:01
00:25:31
162
00:24:33
00:24:20


142
00:26:26
00:26:11
4 680
175 1154 Stuczyński Piotr Olsztyn 1980 M30

185
00:26:16
00:25:52


191
00:25:40
00:25:21
155
00:25:11
00:24:59
149
00:27:14
00:27:00
4 680
176 1104 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M60 163
00:24:43
00:24:31
176
00:25:44
00:25:27
190
00:25:08
00:24:55


161
00:25:35
00:25:26


4 690
177 48 Sudoł Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1979 M30 169
00:24:55
00:24:44
174
00:25:35
00:25:22
194
00:25:18
00:25:08
158
00:24:26
00:24:16




4 695
178 168 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50 196
00:25:58
00:25:31
192
00:26:35
00:26:04
192
00:25:17
00:25:04
199
00:26:10
00:25:50
182
00:26:49
00:26:26
132
00:26:02
00:25:47
6 698
179 1044 Dikunow Michał Olsztyn DeLaval Runners 1981 M30 195
00:25:41
00:25:29
191
00:26:09
00:26:02


185
00:25:12
00:25:06
204
00:27:31
00:27:23
127
00:25:52
00:25:42
5 698
180 196 Jabłoński Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1976 M40 184
00:25:36
00:25:15
170
00:25:26
00:25:09
188
00:25:13
00:24:53




159
00:27:53
00:27:38
4 701
181 320 Jurkowski Michał Olsztyn 1978 M30 189
00:25:39
00:25:19
169
00:25:27
00:25:08
212
00:26:19
00:25:56
178
00:25:07
00:24:45
166
00:25:58
00:25:37


5 702
182 395 Olejnik Marek Olsztyn Run For The Earth 1979 M30

196
00:26:35
00:26:10
204
00:26:03
00:25:36
166
00:24:43
00:24:30
137
00:24:35
00:24:25


4 703
183 186 Domka Michał Iława Rezerwowe Psy 1981 M30 226
00:27:02
00:26:37
202
00:26:55
00:26:26
199
00:25:36
00:25:26
205
00:26:15
00:26:02
177
00:26:27
00:26:17
125
00:25:46
00:25:38
6 703
184 367 Foks Marcin Barczewo Dzikie Życie RunTeam 1995 M20

184
00:26:29
00:25:50
181
00:25:19
00:24:42
183
00:25:32
00:24:52
159
00:25:33
00:25:19


4 707
185 294 Borowik Krzysztof Olsztyn Ryszard Biegaj 1993 M20 248
00:28:33
00:28:18
235
00:29:31
00:28:57
266
00:30:59
00:30:29
202
00:26:16
00:25:57
153
00:24:57
00:24:49
121
00:25:26
00:25:16
6 711
186 162 Bagiński Łukasz Olsztyn 1989 M20 166
00:24:54
00:24:36


214
00:26:25
00:26:02
193
00:25:52
00:25:30


139
00:26:16
00:26:02
4 712
187 58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 181
00:25:22
00:25:05
183
00:25:59
00:25:41
200
00:25:39
00:25:28
176
00:24:59
00:24:41
173
00:26:19
00:26:08


5 713
188 126 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Pszczółkowski Team 1961 M50 188
00:25:39
00:25:18
218
00:27:43
00:27:21
232
00:27:12
00:26:53
207
00:26:33
00:26:09
191
00:27:20
00:26:52
133
00:26:13
00:25:49
6 719
189 1140 Kościesza Robert Olsztyn TRI NEGU 1972 M40

204
00:26:51
00:26:28
208
00:25:55
00:25:39
184
00:25:11
00:25:01


131
00:25:59
00:25:46
4 727
190 278 Szumski Michał Ostróda - Kajkowo 1988 M20 148
00:24:20
00:24:08


187
00:25:05
00:24:48
217
00:26:46
00:26:25


177
00:29:37
00:29:20
4 729
191 61 Kotlarz Karol Ostrołęka 1990 M20

201
00:26:44
00:26:25
215
00:26:20
00:26:04
206
00:26:24
00:26:05
189
00:26:49
00:26:38
134
00:26:03
00:25:50
5 730
192 1030 Bertel Marcin Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1982 M30 180
00:25:21
00:25:01
162
00:25:09
00:24:52
198
00:25:32
00:25:25


194
00:27:15
00:26:59


4 734
193 31 Milewski Jacek Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 173
00:25:04
00:24:48
194
00:26:20
00:26:06
195
00:25:25
00:25:08
196
00:26:06
00:25:45


175
00:29:29
00:29:11
5 737
194 279 Ptak Michał Biskupiec Biskupiec Biega / Sparta Biskupiec 1979 M30 203
00:26:03
00:25:43
189
00:26:15
00:25:57
217
00:26:33
00:26:11




140
00:26:18
00:26:04
4 749
195 1007 Nitkiewicz Bartosz Olsztyn dziq Team 1981 M30 227
00:27:06
00:26:42
215
00:27:35
00:27:14
219
00:26:35
00:26:16


186
00:26:50
00:26:34
129
00:25:52
00:25:43
5 749
196 19 Banach Andrzej Olsztyn Pisz-Olsztyn 1989 M20 206
00:26:08
00:25:56
182
00:25:51
00:25:37
205
00:25:54
00:25:38
209
00:26:27
00:26:10


157
00:27:48
00:27:35
5 750
197 1028 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 247
00:28:24
00:27:58


237
00:27:31
00:27:12
229
00:27:22
00:27:14
171
00:26:13
00:26:02
117
00:24:46
00:24:34
5 754
198 1071 Klik Aleksander Olsztyn SRTG - Olsztyn 1993 M20 176
00:25:08
00:24:52
197
00:26:25
00:26:11
211
00:26:11
00:25:54
194
00:26:07
00:25:43


195
00:33:32
00:33:18
5 762
199 236 Zając Tomasz Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1997 M20 211
00:26:38
00:26:13
203
00:26:37
00:26:27
235
00:27:23
00:27:04
186
00:25:26
00:25:06
162
00:25:41
00:25:30


5 762
200 1127 Augustynowicz Marek Olsztyn 1968 M40 182
00:25:27
00:25:06


254
00:29:07
00:28:37
223
00:27:07
00:26:48
208
00:27:49
00:27:35
154
00:27:44
00:27:28
5 767
201 198 Kupchyk Maks Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1979 M30 218
00:26:55
00:26:21
209
00:26:57
00:26:33
216
00:26:40
00:26:06


190
00:27:10
00:26:47
152
00:27:30
00:27:12
5 767
202 217 Skwarek Marcin Olsztyn 1988 M20 183
00:25:25
00:25:07


231
00:27:10
00:26:47
208
00:26:32
00:26:10


151
00:27:21
00:27:08
4 773
203 1043 Karwacki Szymon Olsztyn 1983 M30 279
00:34:07
00:33:43
211
00:27:04
00:26:53
244
00:28:00
00:27:35
230
00:27:38
00:27:20
202
00:27:40
00:27:22
135
00:26:09
00:25:51
6 778
204 310 Dąbrowski Paweł Olsztyn Dobra Energia 1974 M40 172
00:25:01
00:24:48
225
00:28:19
00:27:51
247
00:28:20
00:27:55


225
00:29:32
00:29:07
158
00:27:59
00:27:37
5 780
205 67 Lenard Daniel Olsztyn ostr Run 1987 M30 219
00:26:54
00:26:25
220
00:27:55
00:27:21
226
00:26:52
00:26:26
215
00:26:51
00:26:21
203
00:27:45
00:27:23
146
00:26:51
00:26:33
6 783
206 129 Sułek Grzegorz wójtowo Grupa DBK Olsztyn 1973 M40 217
00:26:52
00:26:20


202
00:25:48
00:25:32
253
00:29:18
00:28:52
213
00:28:24
00:28:00
153
00:27:31
00:27:12
5 785
207 233 Swaryczewski Tomek Olsztyn TRI NEGU 1978 M30 204
00:26:07
00:25:46
217
00:27:40
00:27:15
206
00:26:03
00:25:38
160
00:24:29
00:24:17




4 787
208 451 Wiśniewski Maciej Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1973 M40



249
00:28:01
00:28:01
203
00:26:16
00:25:57
195
00:27:18
00:27:01
141
00:26:19
00:26:08
4 788
209 427 Komorowski Arkadiusz Olsztyn G33/Life4Sport 1980 M30

236
00:29:31
00:28:57
220
00:26:44
00:26:16


178
00:26:37
00:26:19
161
00:28:12
00:27:51
4 795
210 1138 Kaczorowski Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 223
00:27:02
00:26:36


227
00:26:52
00:26:33
218
00:26:46
00:26:30
192
00:27:15
00:26:56
162
00:28:09
00:27:57
5 795
211 308 Stolarski Andrzej Olsztyn MPEC Olsztyn 1959 M50 192
00:25:40
00:25:26
219
00:27:51
00:27:21
243
00:27:48
00:27:25
236
00:27:58
00:27:37
217
00:28:38
00:28:13
170
00:29:05
00:28:44
6 798
212 225 Hanas Dariusz Olsztyn Drużyna Wilka 1971 M40 141
00:24:11
00:23:54
190
00:26:24
00:25:58
241
00:27:38
00:27:19
228
00:27:25
00:27:11




4 800
213 1034 Łajkowski Marek Bartoszyce 1985 M30 178
00:25:07
00:24:59




248
00:28:45
00:28:19
193
00:27:18
00:26:56
182
00:30:11
00:29:51
4 801
214 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 237
00:27:39
00:27:20
222
00:27:57
00:27:34
236
00:27:26
00:27:06
221
00:27:03
00:26:41
205
00:27:39
00:27:23
156
00:27:41
00:27:31
6 804
215 1012 Grabowski Szymon Olsztyn 1987 M30 230
00:27:18
00:26:44
198
00:26:32
00:26:12


249
00:28:54
00:28:22
210
00:28:11
00:27:45
167
00:28:55
00:28:28
5 805
216 461 Śmilgiewicz Przemyslaw Dobre Miasto Delaval Runners 1978 M30



256
00:28:45
00:28:42
212
00:26:21
00:26:14
201
00:27:28
00:27:17
138
00:26:10
00:26:01
4 807
217 71 Rytwiński Lech Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 208
00:26:22
00:26:01


250
00:28:25
00:28:01
234
00:27:52
00:27:36
212
00:28:14
00:27:58
155
00:27:37
00:27:29
5 809
218 1080 Tanajewski Dariusz Olsztyn Spartanie Dzieciom 1987 M30

195
00:26:10
00:26:10


262
00:31:21
00:30:45
172
00:26:21
00:26:04
181
00:30:12
00:29:41
4 810
219 204 Rogowski Paweł Olsztyn 1980 M30 232
00:27:14
00:27:00
200
00:26:52
00:26:19


204
00:26:23
00:25:58
179
00:26:39
00:26:20


4 815
220 311 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 222
00:26:55
00:26:35


224
00:26:44
00:26:19
201
00:26:13
00:25:52
170
00:26:06
00:25:56


4 817
221 163 Kozłowski Piotr Olsztyn Sąsiedzi z Barcza 1980 M30 231
00:27:06
00:26:57
213
00:27:18
00:26:58


190
00:25:30
00:25:21
184
00:26:40
00:26:29


4 818
222 1003 Kopyść Jarosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1976 M40 199
00:25:59
00:25:35
212
00:28:57
00:26:57
234
00:27:09
00:26:59
242
00:28:22
00:27:54


173
00:28:56
00:28:56
5 818
223 1019 Kupibida Paweł Olsztyn 4W-MBOT 1982 M30

234
00:29:20
00:28:53
166
00:24:23
00:24:09
225
00:27:22
00:27:03
198
00:27:23
00:27:06


4 823
224 226 Piechota Sławek Olsztyn KG Team 1981 M30 229
00:27:02
00:26:44
221
00:27:58
00:27:33
230
00:26:59
00:26:44
224
00:27:09
00:26:51
220
00:28:44
00:28:32
165
00:28:23
00:28:12
6 830
225 1089 Nowak Rafał Dywity 1976 M40 209
00:26:18
00:26:04
226
00:28:35
00:28:00




221
00:29:05
00:28:33
180
00:29:58
00:29:39
4 836
226 1023 Doliwa Adam Olsztyn Pszczółkowski Team 1965 M50 193
00:25:37
00:25:26


239
00:27:42
00:27:15
233
00:28:52
00:27:30
181
00:26:35
00:26:21


4 846
227 53 van Vliet Mark olsztyn 1974 M40 233
00:27:36
00:27:03




227
00:27:35
00:27:08
223
00:29:33
00:29:05
171
00:29:06
00:28:45
4 854
228 27 Mikielski Paweł OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30 215
00:26:41
00:26:19
223
00:27:59
00:27:35
225
00:26:47
00:26:24


200
00:27:37
00:27:14


4 863
229 228 Rybka Radosław ŁUGWAłD 1974 M40 250
00:29:15
00:28:43


252
00:28:59
00:28:30
235
00:28:08
00:27:37
211
00:28:08
00:27:49
169
00:29:00
00:28:37
5 865
230 1093 Stasiński Rafał Olsztyn Yanushe Triathlon Team 1976 M40 212
00:26:34
00:26:13
208
00:26:55
00:26:33
221
00:26:39
00:26:16
226
00:27:29
00:27:03




4 867
231 1118 Mendalka Piotr Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1981 M30 238
00:27:42
00:27:21
199
00:26:36
00:26:14
213
00:26:09
00:25:59
219
00:26:51
00:26:31




4 869
232 1063 Grądzki Tomasz Olsztyn DeLaval Runners 1980 M30 242
00:27:58
00:27:37
228
00:28:22
00:28:07




226
00:29:54
00:29:33
178
00:29:52
00:29:23
4 874
233 1106 WORAVETCHVIJIT Pairoj OLSZTYN 1978 M30 244
00:27:57
00:27:40




243
00:28:34
00:28:03
215
00:28:16
00:28:05
172
00:29:08
00:28:47
4 874
234 1054 Turek Dariusz Olsztyn 1965 M50 228
00:27:20
00:26:43


228
00:26:45
00:26:34
222
00:27:02
00:26:45
199
00:27:27
00:27:11


4 877
235 1150 Danylczuk Tomasz Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 M30 260
00:30:22
00:29:50




251
00:29:10
00:28:42
209
00:28:04
00:27:37
163
00:28:24
00:28:04
4 883
236 1131 Grudzina Adam Olsztyn TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka 1968 M40



257
00:29:17
00:28:44
250
00:29:00
00:28:30
218
00:28:53
00:28:28
168
00:28:53
00:28:32
4 893
237 29 Turek Rafał Olsztyn 1972 M40 245
00:28:07
00:27:50
243
00:30:27
00:29:54
258
00:29:09
00:28:45
244
00:28:38
00:28:11
222
00:28:59
00:28:44
186
00:30:45
00:30:26
6 895
238 1053 Szliwiński Paweł Pieniężno 1985 M30 243
00:28:09
00:27:38
239
00:29:27
00:29:27


232
00:27:47
00:27:26
185
00:26:50
00:26:34


4 899
239 1107 Małysza Tomasz Jonkowo Grupa DBK Olsztyn 1975 M40 265
00:30:54
00:30:24
245
00:30:22
00:30:00
261
00:29:54
00:29:22
254
00:29:17
00:28:54
229
00:30:21
00:29:59
176
00:29:32
00:29:12
6 904
240 40 Dymowski Dariusz Olsztyn 1968 M40 221
00:27:05
00:26:35


246
00:28:15
00:27:44
231
00:27:54
00:27:23
207
00:27:59
00:27:34


4 905
241 405 Baranowski Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1985 M30

241
00:30:08
00:29:43
251
00:28:53
00:28:30


230
00:30:29
00:30:14
183
00:30:13
00:30:00
4 905
242 406 Klik Cezary Stawiguda SRTG-OLSZTYN 1972 M40

242
00:30:17
00:29:50


263
00:31:25
00:30:50
231
00:31:09
00:30:49
184
00:30:28
00:30:13
4 920
243 148 Sobala Maciej Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1980 M30 220
00:26:49
00:26:25


278
00:33:56
00:33:37
246
00:28:30
00:28:13
187
00:26:50
00:26:35


4 931
244 103 Lisewski Krzysztof Olsztyn 1960 M50 269
00:31:19
00:30:51
248
00:31:05
00:30:37
268
00:31:09
00:30:45
267
00:32:01
00:31:32
235
00:31:49
00:31:32
189
00:31:38
00:31:19
6 939
245 179 Maziec Paweł Olsztyn 1980 M30 271
00:31:28
00:31:01
247
00:30:55
00:30:33
262
00:30:27
00:30:00
258
00:30:25
00:29:58


179
00:29:52
00:29:35
5 946
246 1027 Pakieła Krzysztof Białystok 1985 M30 275
00:32:29
00:31:50
249
00:31:22
00:30:44
267
00:31:15
00:30:40
259
00:30:36
00:30:01


193
00:32:28
00:32:00
5 968
247 215 Mariański Marek Olsztyn 1952 M60 263
00:30:41
00:30:10
253
00:31:39
00:31:12
269
00:31:22
00:30:56
266
00:31:52
00:31:23


192
00:32:04
00:31:41
5 974
248 134 Bartyś Jan Olsztyn Biegam Bo Lubię 1952 M60 280
00:35:01
00:34:27


279
00:36:18
00:35:48
270
00:35:13
00:34:41
239
00:38:09
00:37:42
197
00:36:15
00:35:47
5 985
249 229 Parafianowicz Daniel Olsztyn 1983 M30 285
00:38:56
00:38:24




273
00:37:15
00:36:38
240
00:39:00
00:38:29
198
00:38:10
00:37:40
4 996
250 1129 Górka Marek Olsztyn 1968 M40 274
00:32:09
00:31:39
258
00:33:44
00:33:07
272
00:32:10
00:31:38




196
00:34:00
00:33:34
4 1000
251 270 Ostaszewski Tomasz Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn 1976 M40 254
00:29:55
00:29:24


260
00:29:40
00:29:16
260
00:30:37
00:30:05
227
00:30:00
00:29:43


4 1001
252 1070 Michalski Paweł Dobre Miasto DeLaval Runners 1979 M30 270
00:31:15
00:30:51
250
00:31:09
00:30:56


257
00:30:10
00:29:52
234
00:31:38
00:31:19


4 1011
253 59 Ambrożko Jan Olsztyn AKM sklepy biegowe com. Olsztyn 1938 M60 268
00:31:04
00:30:32
252
00:31:34
00:31:07
264
00:30:52
00:30:23
264
00:31:16
00:30:50
232
00:31:20
00:31:04


5 1012
254 1153 Jeger Wojtek Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M40 282
00:37:06
00:36:31
227
00:28:29
00:28:00


272
00:35:29
00:35:09
238
00:34:14
00:33:52


4 1019
255 125 Rybiński Jarosław Olsztyn 1976 M40

259
00:35:40
00:35:07
271
00:31:49
00:31:16
265
00:31:27
00:30:56
233
00:31:35
00:31:12


4 1028
256 208 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 M30 284
00:38:00
00:37:24


280
00:36:52
00:36:17
274
00:40:52
00:40:19
241
00:41:56
00:41:28


4 1079

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 209 Najmowicz Sebastian Olsztyn GO.ON. 1991 M20 7
00:17:23
00:17:23
7
00:17:37
00:17:36
4
00:17:10
00:17:08






3 18
2 234 Myślak Piotr Poznań OwocBiega TEAM 1990 M20 15
00:18:13
00:18:13


11
00:18:04
00:18:03
12
00:17:44
00:17:44




3 38
3 390 Punpur Marcin Ostróda ALA TEAM 1980 M30

15
00:18:26
00:18:24
13
00:18:20
00:18:19
13
00:17:53
00:17:53




3 41
4 527 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50





31
00:19:48
00:19:45
24
00:19:46
00:19:44
19
00:19:48
00:19:45
3 74
5 5 Gojło Marek Olsztyn 1974 M40



27
00:19:43
00:19:43
32
00:19:49
00:19:47
26
00:19:55
00:19:53


3 85
6 463 Bugaj Dominik Olsztyn PIRAMIDA KEBAB PIZZA 1999 M16



17
00:19:09
00:19:08
22
00:19:14
00:19:14
66
00:21:50
00:21:50


3 105
7 416 Węglarz Damian Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30

38
00:20:34
00:20:31




56
00:21:30
00:21:24
31
00:20:39
00:20:35
3 125
8 227 Wójcik Marcin Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1987 M30 59
00:21:11
00:21:08


39
00:20:32
00:20:29
40
00:20:08
00:20:06




3 138
9 1050 Mazur Paweł Olsztyn KW Olsztyn 1981 M30 46
00:20:36
00:20:34
47
00:21:08
00:21:05
45
00:20:46
00:20:42






3 138
10 1167 Sinkiewicz Tomasz Pasym 1970 M40

37
00:20:28
00:20:24


61
00:21:04
00:20:59
51
00:21:06
00:21:02


3 149
11 366 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN Pszczółkowski Team 1972 M40

32
00:20:12
00:20:09
36
00:20:27
00:20:23
86
00:22:01
00:21:57




3 154
12 504 Woźniak Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30





20
00:19:03
00:19:00
32
00:20:19
00:20:16
107
00:24:36
00:24:19
3 159
13 435 Tyc Piotr Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1980 M30



60
00:21:30
00:21:21
49
00:20:39
00:20:37
50
00:20:59
00:20:57


3 159
14 149 Juchniewicz Andrzej Lidzbark warmiński Pszczółkowski Team 1982 M30 55
00:20:56
00:20:52
65
00:21:42
00:21:37


64
00:21:15
00:21:10




3 184
15 298 Wdowiak Robert Olsztyn Wdowiak and Friends 1998 M16 53
00:20:44
00:20:40
67
00:21:50
00:21:45
97
00:22:32
00:22:28






3 217
16 402 Felka Szymon Ostróda BBL Ostróda 1986 M30

91
00:22:44
00:22:32
68
00:21:43
00:21:34
60
00:21:05
00:20:56




3 219
17 385 Jarczyk Tomasz Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team 1977 M40

88
00:22:39
00:22:30
81
00:22:04
00:21:57


58
00:21:34
00:21:30


3 227
18 1064 Roszyński Paweł Braniewo Pszczółkowski Team 1983 M30 79
00:21:58
00:21:52
90
00:22:43
00:22:32




64
00:21:52
00:21:48


3 233
19 505 Holender Sebastian Olsztyn Kuropatwa Team 1982 M30





140
00:23:38
00:23:27
74
00:22:11
00:22:06
37
00:21:05
00:21:02
3 251
20 472 CYGAN MICHAŁ OLSZTYN 1985 M30





108
00:23:02
00:22:40
75
00:22:10
00:22:09
122
00:25:29
00:25:16
3 305
21 145 Bigaś Mateusz Olsztyn 1993 M20 85
00:22:12
00:22:08


133
00:23:19
00:23:14


175
00:26:17
00:26:11


3 393
22 242 Kozłowski Tomasz Olsztyn 1977 M40 120
00:23:31
00:23:20
144
00:24:34
00:24:17
171
00:24:47
00:24:25






3 435
23 1086 Kryspowicki Kamil Olsztyn SIGA SIGA 1985 M30 202
00:26:16
00:25:39
110
00:23:16
00:23:09




160
00:25:32
00:25:25


3 472
24 1113 Ciupiński Jerzy Olsztyn Olpak 1955 M60 168
00:25:02
00:24:43


157
00:24:07
00:23:57
153
00:24:12
00:24:03




3 478
25 303 Łaszkowski Piotr Łukta K.S Wachlarz 1976 M40



173
00:24:37
00:24:29
181
00:24:55
00:24:46
150
00:24:55
00:24:46


3 504
26 76 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M40



240
00:27:57
00:27:19


174
00:26:42
00:26:09
123
00:25:57
00:25:27
3 537
27 1042 Janowiak Marek Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30 167
00:24:52
00:24:36
231
00:28:40
00:28:24
203
00:25:52
00:25:34






3 601
28 109 Ciołkowski Marek Olsztyn biegambomuszę 1963 M50

193
00:26:40
00:26:06
209
00:25:42
00:25:42
220
00:26:54
00:26:35




3 622
29 1177 Bębnowski Krystian Olsztyn 1987 M30

210
00:27:21
00:26:53
222
00:26:54
00:26:18
192
00:26:00
00:25:21




3 624
30 99 Bartnikowski Marcin OLSZTYN Team Kopeć 1978 M30 259
00:30:12
00:29:46






237
00:33:07
00:32:40
188
00:31:30
00:31:05
3 684
31 158 Płucienniczak Jacek Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1985 M30 234
00:27:39
00:27:15
224
00:28:06
00:27:41
238
00:27:34
00:27:12






3 696
32 1165 Janczewski Krzysztof Biskupiec Skazani na sukces 1981 M30

238
00:29:49
00:29:23
245
00:27:58
00:27:37
256
00:29:48
00:29:26




3 739
33 1170 Ziniewicz Paweł Olsztyn Zinek Team 1998 M16



274
00:32:07
00:31:39
239
00:28:15
00:27:48
236
00:31:55
00:31:37


3 749
34 1096 Bezlapowicz Jacek Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 258
00:30:09
00:29:38


275
00:32:24
00:31:52


228
00:30:19
00:29:55


3 761
35 382 zembrzycki sławomir ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40

240
00:29:54
00:29:32
273
00:31:58
00:31:38
261
00:30:28
00:30:06




3 774
36 63 Wasilewski Wojciech Olsztyn 1978 M30

256
00:32:34
00:32:04
277
00:33:46
00:33:15
268
00:34:46
00:34:13




3 801
37 471 Kopec Wojciech Olsztynek Team Kopeć 1986 M30





1
00:16:21
00:16:21
1
00:16:17
00:16:17


2 2
38 1156 Krawiecki Mateusz Lubawa Husaria Race Team 1989 M20

4
00:17:30
00:17:30
5
00:17:19
00:17:18






2 9
39 336 Jurewicz Dariusz Gołdap GołdapTrail 1974 M40 3
00:17:03
00:17:03
12
00:18:11
00:18:10








2 15
40 418 sulewski krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30

8
00:17:41
00:17:40
9
00:17:40
00:17:39






2 17
41 331 Sokół Krzysztof Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 17
00:18:26
00:18:26
14
00:18:17
00:18:17








2 31
42 511 Grandys Piotr Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40





16
00:18:49
00:18:46
17
00:19:26
00:19:23


2 33
43 9 Szostawicki Michał Olsztyn 1977 M40



18
00:19:10
00:19:08
19
00:19:00
00:18:59




2 37
44 386 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M40

20
00:19:39
00:19:38
20
00:19:16
00:19:14






2 40
45 417 Olszewski Tomasz Jeziorany Olszewnik 1991 M20

34
00:20:18
00:20:15
19
00:19:14
00:19:12






2 53
46 452 Sydor Tomasz Gdansk CTS 1984 M30



44
00:20:44
00:20:42
45
00:20:25
00:20:22




2 89
47 1060 Nestorowicz Marek Kętrzyn VRC Kętrzyn 1971 M40 37
00:20:12
00:20:10
55
00:21:23
00:21:20








2 92
48 87 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 42
00:20:23
00:20:21
53
00:21:19
00:21:18








2 95
49 1160 Wypych Kamil Olsztyn Tri NEGU/Lecimy Tutej 1983 M30



57
00:21:17
00:21:14




40
00:21:19
00:21:15
2 97
50 520 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M40





54
00:20:51
00:20:46


46
00:21:39
00:21:34
2 100
51 415 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30

46
00:21:06
00:20:56




55
00:21:49
00:21:20


2 101
52 18 Clajot Fabian Olsztyn FC Grabowa 1993 M20

41
00:20:56
00:20:56
62
00:21:33
00:21:24






2 103
53 246 Kwiatkowski Adam Olsztyn Zespół Niespokojnych Nóg 1971 M40 47
00:20:38
00:20:32




59
00:20:59
00:20:55




2 106
54 39 Stawecki Konrad Jaroty Photoactive/Team Kopeć 1976 M40 71
00:21:40
00:21:34


53
00:21:10
00:21:03






2 124
55 411 DRUGAS PAWEŁ OLSZTYN 1978 M30

72
00:22:06
00:21:59
54
00:21:12
00:21:05






2 126
56 474 Szarko Maciej Elbląg Biegaj z Bartkiem / TKE Elblag 1977 M40







78
00:22:22
00:22:19
51
00:21:53
00:21:50
2 129
57 45 Borko Cezary Olsztyn Najmowicz Triathlon 1973 M40 77
00:22:03
00:21:50
56
00:21:26
00:21:23








2 133
58 69 Cyrkler Rafał Ostróda Są Wolniejsi 1976 M40

57
00:21:29
00:21:23


77
00:21:42
00:21:33




2 134
59 259 Żebrowski Jacek Kierzliny BSB Barczewo Biega 1984 M30 66
00:21:29
00:21:24






83
00:22:31
00:22:25


2 149
60 404 Kosowski Janusz Olsztyn AKM Olsztyn 1952 M60

85
00:22:19
00:22:19
76
00:21:48
00:21:48






2 161
61 305 Gajewski Szymon Ostróda Skazani na sukces 1988 M20 83
00:22:07
00:22:04


78
00:22:02
00:21:52






2 161
62 510 Stypułkowski Radosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 M30





87
00:22:22
00:22:00
79
00:22:24
00:22:21


2 166
63 95 Kamiński Artur Olsztyn Kriss Kross Coaching 1980 M30 108
00:22:48
00:22:41






71
00:22:06
00:22:02


2 179
64 14 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega 1981 M30



113
00:23:01
00:22:49
83
00:21:56
00:21:53




2 196
65 525 Szwaj Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1983 M30





198
00:26:08
00:25:47
15
00:19:06
00:19:04


2 213
66 284 Achramowicz Adam Olsztyn 1972 M40 101
00:22:43
00:22:30


116
00:22:56
00:22:51






2 217
67 123 Kubicki Rafał Dywity 1972 M40 88
00:22:21
00:22:14




135
00:23:30
00:23:20




2 223
68 391 Kowalewski Przemysław Ostróda ELEKTRYK Team 1978 M30

137
00:24:14
00:24:02
106
00:22:51
00:22:42






2 243
69 1172 Szulc Rafał Ostróda 1971 M40

140
00:24:12
00:24:12
107
00:22:57
00:22:43






2 247
70 111 Hliwa Łukasz Olsztyn Drużyna Wilka 1983 M30 102
00:22:35
00:22:31






148
00:24:49
00:24:43


2 250
71 250 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M40 124
00:23:31
00:23:24




138
00:23:28
00:23:25




2 262
72 1025 waldek ja warszawa kuznia triathlonu 1977 M40 160
00:24:36
00:24:27
109
00:23:08
00:23:03








2 269
73 475 Lempaszek Paweł Olsztyn Patataj Patataj 1982 M30







165
00:25:46
00:25:35
113
00:24:41
00:24:28
2 278
74 240 Zieliński Przemysław Olsztyn Team Jana 1976 M40 125
00:23:40
00:23:24


174
00:24:40
00:24:30






2 299
75 361 Ziółkowski Marek Ostróda Brzozowski Team 1976 M40

149
00:24:38
00:24:25
151
00:23:54
00:23:40






2 300
76 1136 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 152
00:24:20
00:24:10




152
00:24:19
00:23:59




2 304
77 384 Kantor Orest Różnowo Czarna Łapa 1968 M40

167
00:25:21
00:25:02
138
00:23:20
00:23:20






2 305
78 1045 Szut Jarosław Olsztyn 1975 M40 170
00:25:25
00:24:44




146
00:24:05
00:23:45




2 316
79 1062 Wejknis Adam OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1977 M40

147
00:24:37
00:24:23


170
00:24:50
00:24:35




2 317
80 173 Rutkowski Mariusz Olsztyn Kocham Ewę 1975 M40



145
00:23:40
00:23:27
180
00:25:12
00:24:46




2 325
81 455 Zimny Bartłomiej Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1992 M20



162
00:24:14
00:24:04
163
00:24:41
00:24:21




2 325
82 314 Ropiak Krzysztof BARTĄG WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1982 M30 157
00:24:28
00:24:19
171
00:25:30
00:25:15








2 328
83 1148 Gieszczyński Dariusz Morąg SKLEPBIEGACZA.PL 1985 M30 151
00:24:26
00:24:10






188
00:26:58
00:26:38


2 339
84 282 Drozda Paweł Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1979 M30 179
00:25:09
00:25:00
168
00:25:18
00:25:03








2 347
85 1183 Bodek Gabriel Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40



191
00:25:26
00:25:02
168
00:24:55
00:24:34




2 359
86 488 Majdański Jacek Olsztyn 1981 M30







214
00:28:30
00:28:01
145
00:26:37
00:26:31
2 359
87 1094 Michalski Wojciech Ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 161
00:24:40
00:24:29




210
00:26:34
00:26:11




2 371
88 297 Śliwiński Paweł Bartoszyce Drużyna Wilka 1991 M20 175
00:25:09
00:24:52
205
00:26:59
00:26:29








2 380
89 324 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M60 225
00:27:04
00:26:36
181
00:25:46
00:25:36








2 406
90 1116 Marcinkiewicz Marcin Sząbruk BbL Olsztyn-Drużyna Rysia ;) 1971 M40

214
00:27:36
00:27:13
229
00:26:59
00:26:39






2 443
91 1026 Suchecki Wojciech Bukwałd Warmia i Mazury Team 1973 M40 236
00:27:44
00:27:19




216
00:26:50
00:26:25




2 452
92 83 Tomaszewski Grzegorz Dobre Miasto KS Jelonki 1974 M40 251
00:29:24
00:28:55
206
00:26:46
00:26:30








2 457
93 1115 Filipczuk Adam Olsztyn 1978 M30 241
00:27:51
00:27:29
216
00:27:27
00:27:15








2 457
94 50 Romanowski Radosław Dobre Miasto KS JELONKI 1973 M40 256
00:29:56
00:29:29
207
00:26:46
00:26:30








2 463
95 207 Sawicki Tomasz Pisz 1987 M30 213
00:26:32
00:26:14


253
00:28:59
00:28:37






2 466
96 1151 Karbowski Mateusz Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M20 235
00:27:49
00:27:15
233
00:29:15
00:28:44








2 468
97 200 Oprawa Jerzy Szreńsk 1964 M50 239
00:27:41
00:27:22
232
00:28:55
00:28:35








2 471
98 414 Wiśniewski Marek Ostróda Są wolniejsi 1967 M50 246
00:28:23
00:27:53
230
00:28:13
00:28:13








2 476
99 180 Śleszyński Piotr Kieźliny 1967 M50 261
00:30:19
00:29:51
229
00:28:33
00:28:07








2 490
100 295 Brzozowski Sławomir Olsztyn 1969 M40 240
00:27:39
00:27:23




252
00:29:13
00:28:45




2 492
101 449 Chodnicki Dariusz Olsztyn 1977 M40



259
00:29:33
00:29:04
245
00:28:35
00:28:12




2 504
102 413 Ołdakowski Leszek Olsztyn Rybka 1979 M30

255
00:32:41
00:32:03
270
00:31:00
00:31:00






2 525
103 347 Jażdżewski Adam Iława Trajkersi 1977 M40 257
00:29:52
00:29:35




271
00:35:20
00:34:51




2 528
104 128 Oprawa Michał Olsztyn 1990 M20 281
00:35:40
00:35:19
251
00:31:26
00:31:05








2 532
105 330 Mokwiński Wojciech Olsztyn 1983 M30 276
00:33:05
00:32:28
257
00:33:05
00:32:28








2 533
106 506 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30





5
00:16:58
00:16:58




1 5
107 115 Kłos Grzegorz Olsztyn 1984 M30





10
00:17:21
00:17:21




1 10
108 470 Mówiński Robert Bratian 1987 M30







13
00:18:45
00:18:44


1 13
109 315 Wronowski Albert Banie Mazurskie Mazury Running Team 1999 M16 16
00:18:21
00:18:20










1 16
110 468 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M40





17
00:18:56
00:18:53




1 17
111 251 Symerewicz Marek Barczewo 1967 M50 18
00:18:29
00:18:27










1 18
112 212 Kowalewski Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 M30 19
00:18:31
00:18:29










1 19
113 497 Błudnicki Adrian Bartoszyce Pszczółkowski Team 1993 M20







21
00:19:39
00:19:35


1 21
114 328 Pęcherz Piotr Jelenia Góra Kowary Biegają 1978 M30 22
00:19:12
00:19:09










1 22
115 430 Bukwaś Tomasz Gołdap GołdapTrail 1982 M30

22
00:19:59
00:19:57








1 22
116 231 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto PszczółkowskiTeam 1972 M40 23
00:19:19
00:19:18










1 23
117 423 korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć 1984 M30

23
00:20:00
00:19:58








1 23
118 536 Marczak Paweł Warszawa adidas Runners Warsaw 1979 M30









29
00:20:33
00:20:28
1 29
119 502 latoch tomasz sepopol 1985 M30





36
00:20:01
00:19:59




1 36
120 375 Jednaszewski Mikołaj Olsztyn SSP Orka Iława 2001 M16

45
00:21:03
00:21:02








1 45
121 565 Osełkowski Krzysztof Olsztyn 1974 M40









47
00:21:43
00:21:41
1 47
122 1147 Świniarski Dawid Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1989 M20

48
00:21:10
00:21:05








1 48
123 456 Gomoła Jacek Jaroty SRTG-Olsztyn 1986 M30



55
00:21:22
00:21:10






1 55
124 4 Pieczarka Krzysztof OSTRÓDA 1971 M40



56
00:21:15
00:21:12






1 56
125 335 Gromelski Piotr Olsztyn GENA Team 1981 M30 57
00:21:12
00:21:01










1 57
126 224 Litwiniuk Krzysztof Bartąg Kriss Coaching 1980 M30

59
00:21:25
00:21:25








1 59
127 476 Kurzelowski Damian Morąg BIEGNĘ DLA BARTKA! 1974 M40







61
00:21:45
00:21:39


1 61
128 521 Gałgowski Bartłomiej Olsztyn 1987 M30





63
00:21:14
00:21:07




1 63
129 312 Oświęcimski Wojciech Olsztyn lokator nieruchomości Piła 1963 M50 64
00:21:27
00:21:23










1 64
130 462 Wójcik Henryk Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1965 M50



64
00:21:44
00:21:31






1 64
131 322 Chojnacki Andrzej Olsztyn 1989 M20 65
00:21:29
00:21:24










1 65
132 431 DEMBOWSKI JACEK ROGIEDLE 1992 M20

69
00:22:05
00:21:54








1 69
133 399 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M40

71
00:22:11
00:21:58








1 71
134 531 Zieliński Tomasz olsztyn MTZ BHP 1976 M40





81
00:21:47
00:21:43




1 81
135 165 Litwiński Tomasz Iława Amator 1986 M30 84
00:22:09
00:22:06










1 84
136 466 Gutmański Mariusz Olsztyn Team Kopeć 1996 M20



92
00:22:31
00:22:20






1 92
137 258 Rybka Sebastian Dywity 2000 M16 94
00:22:28
00:22:21










1 94
138 380 Wyrębski Łukasz OLSZTYN 1976 M40

96
00:22:54
00:22:39








1 96
139 1164 Wolff Marcin Olsztyn M-runners 1969 M40



98
00:22:37
00:22:28






1 98
140 558 Zalozynski Pawel Olsztyn 1965 M50









99
00:24:13
00:24:08
1 99
141 238 Jamróz Bartosz Dobre Miasto 1983 M30 100
00:22:41
00:22:29










1 100
142 465 Chilczuk Robert Jonkowo 1973 M40



105
00:22:52
00:22:41






1 105
143 167 Szczotka Maciek Rychliki 1997 M20 112
00:22:59
00:22:58










1 112
144 519 lisowski przemysław Dywity CTMiR Spaszewski 1976 M40





119
00:23:00
00:22:54




1 119
145 373 Juszczyk Piotr Olsztyn 1984 M30

119
00:23:35
00:23:35








1 119
146 436 Krzykwa Maciej Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 M20



123
00:23:08
00:22:59






1 123
147 491 Kulesza Mikołaj Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30







124
00:24:03
00:23:58


1 124
148 551 Porębski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK 1973 M40









126
00:25:47
00:25:39
1 126
149 90 Tabaka Adam olsztyn 1984 M30 130
00:23:45
00:23:34










1 130
150 304 Świętosławski Paweł Olsztyn Polpharma RunTeam 1981 M30 132
00:23:48
00:23:34










1 132
151 363 Sopyła Krzysztof Purda WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1983 M30

134
00:24:05
00:23:58








1 134
152 563 Ropelewski Łukasz Olsztyn Falken Running Team 1981 M30









136
00:26:07
00:25:52
1 136
153 440 Siwiak Bartłomiej wyrzysk WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1983 M30



140
00:23:24
00:23:22






1 140
154 492 Łaniewski Łukasz Kieźliny Klub Biegacza Jurund Szczytno 1987 M30







145
00:25:06
00:24:38


1 145
155 1099 Rachubka Robert Olsztyn 1974 M40 147
00:24:31
00:24:05










1 147
156 191 Twardowski Błażej Ostróda 1983 M30



148
00:23:54
00:23:37






1 148
157 486 Czyż Mateusz Rozogi GRUPA DBK OLSZTYN 1990 M20







154
00:25:22
00:24:59


1 154
158 560 Brzeziński Mariusz Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30









160
00:28:15
00:27:51
1 160
159 501 Grendziński Andrzej Ostróda Brzozowski Team 1970 M40





161
00:24:29
00:24:18




1 161
160 333 Wolnicki Jarosław Olsztyn 1969 M40 164
00:24:55
00:24:34










1 164
161 484 Zdun Krzysztof Olsztyn 1980 M30







167
00:25:53
00:25:46


1 167
162 321 BILKIEWICZ BARTOSZ WARSZAWA 1982 M30 171
00:25:10
00:24:47










1 171
163 1169 Pastwa Adrian Olsztyn 1985 M30

172
00:25:53
00:25:16








1 172
164 467 OSIŃSKI PIOTR OSTRÓDA 1971 M40





174
00:24:52
00:24:41




1 174
165 267 Polewacz Paweł Olsztyn BOSKI KWARTET 1968 M40 174
00:25:05
00:24:49










1 174
166 537 GRYCKO JAN OLSZTYN 1965 M50









174
00:29:15
00:28:56
1 174
167 496 WILCZEWSKI ADAM OLSZTYN 1999 M16







176
00:26:27
00:26:13


1 176
168 263 Andrzejczak Jakub Olsztyn Lecimy Tutej 1995 M20 177
00:25:07
00:24:55










1 177
169 503 Król Waldemar Olsztyn 1969 M40





182
00:24:54
00:24:49




1 182
170 555 Klinikowski Jacek Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40









187
00:31:04
00:30:50
1 187
171 424 GROSZEWSKI KAMIL DYWITY NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM 1998 M16

188
00:26:00
00:25:57








1 188
172 222 Polus Grzegorz Olsztyn Gutkowo 1979 M30 190
00:25:29
00:25:19










1 190
173 553 Kołecki Jakub Iława WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 M20









190
00:31:40
00:31:33
1 190
174 57 Brzozowski Mateusz Olsztyn Club Correr 1986 M30 191
00:25:34
00:25:20










1 191
175 535 Nawrocki Mateusz Olsztyn 1993 M20









191
00:31:58
00:31:37
1 191
176 448 Król Ireneusz Bydgoszcz Partia Pokoju - prezes doktor Ireneusz Król tel.514562425 1957 M60





195
00:26:01
00:25:45




1 195
177 248 Błaszkiewicz Daniel Olsztyn Bieganie Pod Sokolim Okiem 1979 M30 197
00:25:51
00:25:31










1 197
178 483 KUBIAK Grzegorz OLSZTYN Pszczółkowski Team 1979 M30







197
00:27:13
00:27:03


1 197
179 522 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 M50





200
00:26:07
00:25:50




1 200
180 296 Leński Michał Słupy Wdowiak@Friends 1980 M30 201
00:25:50
00:25:37










1 201
181 102 Gintrowicz Tomasz Dywity 1983 M30 205
00:26:11
00:25:51










1 205
182 498 SKOWROŃSKI JAROSŁAW OLSZTYN 1986 M30







206
00:27:37
00:27:31


1 206
183 344 Hatowski Maciej Olsztyn Fitnes club sylwetka Olsztyn 1960 M50 210
00:26:27
00:26:06










1 210
184 528 Podgórski Piotr Barczewo 1978 M30





213
00:26:49
00:26:16




1 213
185 469 SADOWSKI MACIEJ OLSZTYN 1973 M40





214
00:26:49
00:26:16




1 214
186 178 Wasiolkowski Mariusz Olsztynek Team Olsztynek 1979 M30 214
00:26:23
00:26:17










1 214
187 237 Brzóska Przemysław Olsztyn 1989 M20



218
00:26:36
00:26:11






1 218
188 1117 Nagorski Robert Olsztyn Herne Hill Harriers 1963 M50







219
00:28:53
00:28:28


1 219
189 183 Gontarz Grzegorz Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30



223
00:26:52
00:26:19






1 223
190 1031 kardaś Zdzisław Olsztyn 1970 M40 224
00:26:49
00:26:36










1 224
191 477 Ibron Michał Nidzica 1980 M30







224
00:29:20
00:29:07


1 224
192 425 Gradowski Przemysław Olsztyn 1986 M30





237
00:28:00
00:27:46




1 237
193 426 SAPETA KAMIL GRYŹLINY 1971 M40

237
00:29:39
00:29:11








1 237
194 524 Milewski Paweł Olsztyn 1989 M20





238
00:28:14
00:27:46




1 238
195 459 Maciąg Ignacy Dywity Apartamenty Mitori/Falken Trade Team 1999 M16



242
00:27:38
00:27:23






1 242
196 409 Kamiński Krzysztof Gdańsk pmnavigator.pl 1982 M30

244
00:30:25
00:29:58








1 244
197 398 Piotrowski Dariusz Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M40

246
00:31:01
00:30:26








1 246
198 514 BĄCZEK ADAM OLSZTYN 1982 M30





247
00:28:47
00:28:17




1 247
199 439 Frala Maciej Kieźliny 1979 M30



248
00:28:27
00:27:56






1 248
200 353 Sobotka Michał Olsztyn 1979 M30 249
00:29:00
00:28:40










1 249
201 189 NAGAJEWSKI ADAM DOBRE MIASTO KS JELONKI 1979 M30 252
00:29:24
00:28:57










1 252
202 254 Śmieszny Marcin Olsztyn 4active Paweł Najmowicz 1983 M30 253
00:29:33
00:29:18










1 253
203 383 Witkiewicz Paweł Olsztyn 1981 M30

254
00:31:59
00:31:22








1 254
204 518 Korgól Mariusz Rogoż 1983 M30





255
00:29:53
00:29:25




1 255
205 88 PYTLARCZYK PAWEŁ Dobre Miasto KS Jelonki 1982 M30 255
00:29:56
00:29:27










1 255
206 255 Grzybowski Jakub Olsztyn JEM KLOPsA 1994 M20 262
00:30:30
00:30:06










1 262
207 1097 Markiewicz Sebastian Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30



263
00:30:34
00:30:01






1 263
208 1122 Bałaban Krzysztof Szczytno Fitmania 1977 M40 264
00:30:44
00:30:18










1 264
209 460 Maciąg Tomasz Dywity Apartamenty Mitori/Falken Trade Team 1970 M40



265
00:30:38
00:30:24






1 265
210 355 POWROŹNIK MIESZKO OLSZTYN 1986 M30 266
00:30:37
00:30:26










1 266
211 176 Koszczuk Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1977 M40 267
00:30:58
00:30:27










1 267
212 532 Walinowicz Paweł Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30





269
00:34:51
00:34:19




1 269
213 1149 Kucharski Michał Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 272
00:31:49
00:31:13










1 272
214 464 ZIELIŃSKI TOMASZ OLSZTYNEK WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1990 M20



276
00:33:12
00:32:46






1 276
215 338 MITULSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1953 M60 277
00:35:25
00:32:57










1 277
216 247 Kuczyński Łukasz Olsztyn 1980 M30 283
00:37:00
00:36:47










1 283
217 201 Kraushar Robert Giedajty DOMON 1975 M40 286
00:41:34
00:40:58










1 286

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni