z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 199 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 K30 4
00:21:20
00:21:16


2
00:21:24
00:21:21
3
00:21:11
00:21:08
2
00:21:10
00:21:07
2
00:21:31
00:21:27
5 9
2 230 Bielenica Beata Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 5
00:21:32
00:21:25
3
00:21:41
00:21:32
3
00:21:45
00:21:42


4
00:21:56
00:21:53


4 15
3 216 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 7
00:22:05
00:22:00
4
00:22:15
00:22:10
5
00:22:10
00:22:07
5
00:21:48
00:21:44
5
00:22:00
00:21:56


5 19
4 281 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 9
00:22:39
00:22:32


4
00:22:09
00:22:02
6
00:22:06
00:22:01
7
00:22:08
00:22:04
5
00:22:27
00:22:25
5 22
5 193 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30

14
00:24:49
00:24:29


4
00:21:42
00:21:35
3
00:21:40
00:21:36
3
00:21:41
00:21:36
4 24
6 271 Gawryś Katarzyna Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 10
00:22:51
00:22:42
6
00:23:01
00:22:53
6
00:22:36
00:22:30
8
00:22:14
00:22:06
8
00:22:24
00:22:18
6
00:22:35
00:22:32
6 26
7 300 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn Drużyna Wilka 1985 K30 37
00:26:02
00:25:52
9
00:24:00
00:23:49
8
00:23:03
00:22:54
11
00:22:40
00:22:30
9
00:23:02
00:22:56


5 37
8 135 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30 20
00:24:32
00:24:19


16
00:24:28
00:24:17
14
00:23:14
00:23:02
11
00:23:15
00:23:07
10
00:23:44
00:23:40
5 51
9 46 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30 16
00:23:51
00:23:45


12
00:23:45
00:23:37
17
00:23:36
00:23:26
15
00:23:58
00:23:52
9
00:23:32
00:23:25
5 52
10 260 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 14
00:23:49
00:23:38
11
00:24:10
00:23:58


19
00:24:04
00:23:53


15
00:24:53
00:24:45
4 59
11 1068 Meller Joanna Dywity Drużyna Wilka 1979 K30 26
00:25:13
00:24:57
17
00:25:02
00:24:43
19
00:25:01
00:24:45
27
00:24:54
00:24:43
17
00:24:19
00:24:12
12
00:23:57
00:23:50
6 65
12 1168 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30

20
00:25:21
00:25:08
17
00:24:49
00:24:43
18
00:23:58
00:23:50
16
00:24:12
00:24:08


4 71
13 79 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K30 17
00:24:22
00:24:06
18
00:25:02
00:24:45


24
00:24:28
00:24:18
23
00:24:53
00:24:41
16
00:24:56
00:24:50
5 74
14 273 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30 22
00:24:41
00:24:28
16
00:24:51
00:24:34


23
00:24:17
00:24:05
24
00:25:07
00:24:54
17
00:25:04
00:24:52
5 78
15 166 Danelska Monika Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 32
00:25:26
00:25:20
23
00:25:49
00:25:37
20
00:25:03
00:24:48
25
00:24:34
00:24:22
18
00:24:22
00:24:13


5 86
16 325 Kurdynowska Beata Barczewo SportMaster 1981 K30 39
00:26:33
00:26:14


18
00:25:08
00:24:44
33
00:25:38
00:25:11
20
00:24:36
00:24:16


4 110
17 49 Sławińska Anna Iława Rezerwowe Psy 1983 K30 30
00:25:35
00:25:11
29
00:26:44
00:26:16
34
00:26:14
00:26:03
38
00:25:57
00:25:45
41
00:27:11
00:27:00
21
00:25:58
00:25:47
6 114
18 306 Jankowska Emilia Olsztyn 1986 K30 31
00:25:24
00:25:16


32
00:26:20
00:25:59
42
00:26:08
00:25:53
29
00:26:07
00:25:56
26
00:26:38
00:26:23
5 118
19 1047 Szwajorek Ewelina Olsztyn Pszczółkowski Team 1987 K30 46
00:26:50
00:26:31
28
00:26:26
00:26:08


29
00:25:02
00:24:48
25
00:25:25
00:25:15


4 128
20 33 Rogozińska Monika Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30 28
00:25:17
00:24:59
32
00:26:53
00:26:28
35
00:26:20
00:26:08
44
00:26:33
00:26:20
38
00:26:55
00:26:45
33
00:26:58
00:26:49
6 128
21 1009 Dobies Agnieszka Olsztyn 1979 K30 51
00:27:10
00:26:48


44
00:27:13
00:26:53
34
00:25:31
00:25:14
31
00:26:12
00:26:00
23
00:26:04
00:25:57
5 132
22 169 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 29
00:25:31
00:25:03
31
00:26:58
00:26:28


41
00:26:10
00:25:50
36
00:26:49
00:26:26
48
00:28:55
00:28:39
5 137
23 24 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30

15
00:24:52
00:24:34
14
00:23:57
00:23:49
20
00:24:08
00:23:57


91
00:37:34
00:37:06
4 140
24 377 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30

41
00:27:28
00:27:08
43
00:27:12
00:26:50
58
00:27:44
00:27:18


31
00:26:55
00:26:37
4 173
25 319 Zapolska Aleksandra Olsztyn Biegam Bo Lubię 1986 K30 40
00:26:41
00:26:18


38
00:26:55
00:26:33
69
00:28:30
00:28:04
33
00:26:24
00:26:09


4 180
26 1058 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 K30 42
00:26:39
00:26:22
43
00:27:29
00:27:18
59
00:28:02
00:27:39
60
00:27:49
00:27:21
51
00:28:14
00:27:50
47
00:28:53
00:28:38
6 183
27 141 Gaszyk Jolanta Olsztyn #WIPASZAKTYWNI w biegu 1984 K30 87
00:30:08
00:29:41
39
00:27:16
00:27:01
45
00:27:12
00:26:57


68
00:29:39
00:29:25
36
00:27:59
00:27:48
5 188
28 1052 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K30 55
00:27:41
00:27:18
40
00:27:27
00:27:05


67
00:28:15
00:27:48
55
00:28:23
00:28:03
40
00:28:43
00:28:20
5 190
29 64 Czarnecka Ewa Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30

50
00:28:17
00:27:45
56
00:28:01
00:27:34
46
00:26:44
00:26:25
44
00:27:33
00:27:17


4 196
30 421 Bochniak Katarzyna Olsztyn Lecimy Tutej 1986 K30

62
00:29:30
00:28:59
55
00:27:50
00:27:33
51
00:27:12
00:26:53
54
00:28:17
00:28:02
56
00:29:09
00:28:56
5 216
31 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 73
00:29:12
00:28:49




70
00:28:30
00:28:05
32
00:26:24
00:26:08
43
00:28:43
00:28:22
4 218
32 55 Kaczorowska Agata Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30

51
00:28:26
00:27:55
64
00:28:50
00:28:21
64
00:27:59
00:27:40


44
00:28:38
00:28:23
4 223
33 1037 Grądzka Joanna Olsztyn DeLaval Runners 1980 K30 79
00:29:22
00:29:01
55
00:28:27
00:28:14
67
00:29:09
00:28:43


57
00:28:41
00:28:22
54
00:29:02
00:28:46
5 233
34 23 Kaszałowicz Monika Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30

52
00:28:34
00:28:02
71
00:29:20
00:28:50
77
00:28:40
00:28:20
63
00:29:03
00:28:47
55
00:29:02
00:28:46
5 241
35 1101 Wilczewska Monika Olsztyn 1984 K30 65
00:28:50
00:28:32


68
00:29:06
00:28:44
62
00:27:38
00:27:25


57
00:29:19
00:29:04
4 252
36 245 Janczewska Anna Biskupiec Skazani na sukces 1982 K30 68
00:29:04
00:28:38
63
00:29:27
00:29:01
58
00:27:58
00:27:38
65
00:28:04
00:27:43




4 254
37 1181 Karwacka Jolanta Olsztyn 1983 K30



74
00:29:30
00:29:03
82
00:29:26
00:29:07
58
00:28:49
00:28:30
52
00:28:58
00:28:42
4 266
38 130 Szymanowicz Joanna Gietrzwałd Lecimy Tutej 1978 K30 97
00:31:02
00:30:32
74
00:30:28
00:29:56
83
00:29:57
00:29:39
78
00:28:46
00:28:27
59
00:28:46
00:28:31
58
00:29:19
00:29:06
6 269
39 1048 Mikołajewska Anna Olsztyn 1980 K30 70
00:29:07
00:28:45


70
00:29:06
00:28:44
84
00:29:34
00:29:17
67
00:29:43
00:29:19
65
00:30:18
00:29:59
5 272
40 1079 Dobrowolska Ewelina Olsztyn 1985 K30 56
00:27:55
00:27:22


73
00:29:19
00:28:57


85
00:32:07
00:31:48
64
00:30:15
00:29:58
4 278
41 1014 Zieja Kasia OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 101
00:31:22
00:30:59


72
00:29:12
00:28:53


39
00:27:15
00:26:56
74
00:31:14
00:31:02
4 286
42 1074 Moczulska Beata Olsztyn 1978 K30 63
00:28:32
00:28:11


81
00:29:49
00:29:30


93
00:34:32
00:34:03
61
00:29:46
00:29:34
4 298
43 313 Plaszewska Aneta Olsztyn Leśni biegacze 1985 K30 66
00:28:48
00:28:34
67
00:29:45
00:29:23


91
00:30:33
00:30:12
74
00:30:34
00:30:19


4 298
44 358 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 K30



104
00:32:20
00:32:00
83
00:29:34
00:29:15
66
00:29:26
00:29:14
70
00:30:33
00:30:16
4 323
45 92 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K30

68
00:29:57
00:29:31
91
00:30:41
00:30:19
93
00:30:48
00:30:21
84
00:32:03
00:31:39


4 336
46 1180 de Traversay Alix Olsztyn DeLaval Runners 1983 K30



105
00:32:38
00:32:11
99
00:31:56
00:31:27
75
00:30:59
00:30:36
68
00:30:30
00:30:11
4 347
47 1095 Pędziwiatr Joanna Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1985 K30 115
00:33:05
00:32:27
88
00:33:05
00:32:28


104
00:32:16
00:31:43
42
00:27:23
00:27:06


4 349
48 34 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30 113
00:32:41
00:32:05
95
00:34:46
00:34:08
97
00:31:40
00:31:13




86
00:34:56
00:34:31
4 391
49 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN Są Wolniejsi 1984 K30



121
00:38:20
00:37:47
110
00:34:34
00:34:05
89
00:33:29
00:33:14
84
00:34:18
00:33:57
4 404
50 1021 Rochowicz Aleksandra Olsztyn 1979 K30 119
00:33:27
00:32:54
86
00:32:44
00:32:13
107
00:33:21
00:32:50
103
00:32:11
00:31:40




4 415
51 1143 Kamińska Urszula Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 129
00:37:06
00:36:31
94
00:34:23
00:33:50


113
00:35:29
00:35:09
91
00:34:14
00:33:53


4 427
52 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 124
00:34:49
00:34:30


119
00:36:38
00:36:10


99
00:36:05
00:35:39
90
00:36:32
00:36:12
4 432

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1041 Pieczkowska Agnieszka Dywity TriNEGU 1978 K30 15
00:23:58
00:23:43
13
00:24:35
00:24:19






50
00:28:54
00:28:41
3 78
2 244 Kozłowska Marta Olsztyn 1979 K30 33
00:25:39
00:25:28
38
00:27:14
00:26:56
46
00:27:32
00:27:08






3 117
3 157 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K30 62
00:28:22
00:27:57
49
00:28:06
00:27:41
49
00:27:34
00:27:12






3 160
4 256 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30

57
00:28:42
00:28:21


47
00:27:10
00:26:46
61
00:28:45
00:28:36


3 165
5 17 Grzegorzewska Katarzyna Gietrzwałd #zaliniametyteam 1986 K30

64
00:29:34
00:29:04


76
00:28:39
00:28:20


46
00:28:39
00:28:27
3 186
6 343 Kaczmarczyk Emilia Olsztyn 1984 K30 117
00:32:57
00:32:44
65
00:29:32
00:29:11
39
00:26:46
00:26:35






3 221
7 1161 Szczepkowska Marta Olsztyn Kg team 1985 K30 90
00:30:31
00:30:13
69
00:30:05
00:29:40
77
00:29:43
00:29:16






3 236
8 249 mounier Anna olsztyn 1979 K30 19
00:24:36
00:24:17
10
00:24:07
00:23:52








2 29
9 113 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30 11
00:22:59
00:22:43






21
00:24:53
00:24:31


2 32
10 175 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30 34
00:25:59
00:25:31
36
00:27:21
00:26:52








2 70
11 389 Ksepka-Mierzejek Natalia Olsztyn 1987 K30

76
00:30:20
00:29:58
86
00:30:13
00:30:02






2 162
12 218 Brzózka Monika Dobre Miasto KS NEONET 1986 K30 102
00:31:14
00:31:00


95
00:31:06
00:30:41






2 197
13 345 Zakrzewska Anna Olsztyn 1981 K30 112
00:32:40
00:32:04


96
00:31:34
00:31:06






2 208
14 348 Doliwa Urszula Olsztyn KAZA Team 1978 K30 118
00:33:24
00:32:53




100
00:31:59
00:31:29




2 218
15 101 PANKOWSKA KATARZYNA Iława Kriss Coaching 1983 K30 128
00:36:27
00:35:53




111
00:35:20
00:34:51




2 239
16 131 Mielczarek Alicja Nidzica Nidzica biega 1978 K30 18
00:24:20
00:24:07










1 18
17 487 Jakimowicz Iwona Ostróda 1978 K30







27
00:26:01
00:25:38


1 27
18 564 Chećko Ewa Olsztyn Są Wolniejsi 1978 K30









28
00:26:52
00:26:27
1 28
19 499 ZASTĘPIŃSKI MONIKA BOCHUM 1980 K30







35
00:26:33
00:26:17


1 35
20 495 SZULC MAGDALENA MIŁOMŁYN 1981 K30







40
00:27:22
00:26:57


1 40
21 444 Wojciechowska Klaudia Warszawa Vege Runners 1978 K30







45
00:27:42
00:27:19


1 45
22 396 Szydłowska Dorota Toruń 1983 K30

48
00:28:01
00:27:33








1 48
23 28 Juchniewicz Monika Olsztyn 1983 K30 53
00:27:22
00:27:01










1 53
24 523 Naruszewicz Olga Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30





57
00:27:43
00:27:18




1 57
25 561 Grądzka Izabela Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30









59
00:29:24
00:29:14
1 59
26 552 Kruszyńska Agnieszka Warszawa AKS Polonia Warszawa 1984 K30









63
00:30:05
00:29:45
1 63
27 272 Pańkowska Martyna Olsztyn 1987 K30 67
00:28:52
00:28:35










1 67
28 438 Karasińska Agnieszka olsztyn 1979 K30



69
00:29:10
00:28:44






1 69
29 515 Pietkiewicz Sebastian Morąg 1982 K30







70
00:29:48
00:29:34


1 70
30 529 Giza-Gradowska Agnieszka Olsztyn 1986 K30





71
00:28:24
00:28:08




1 71
31 100 KRYNICKA JUSTYNA Dobre Miasto KS Jelonki 1982 K30 71
00:29:15
00:28:47










1 71
32 516 Korgól Anna Rogoż RUN WISZNIA RUN 1983 K30





74
00:28:42
00:28:14




1 74
33 188 NAGAJEWSKA ANNA DOBRE MIASTO KS JELONKI 1983 K30 76
00:29:24
00:28:56










1 76
34 1178 Kellmann Stolze Edyta Purda 1983 K30

77
00:30:34
00:30:01








1 77
35 485 Kułakowska Magda Olsztyn Pszczółkami Team 1979 K30







77
00:31:06
00:30:40


1 77
36 253 Piecha-Śmieszna Katarzyna Olsztyn 1985 K30 80
00:29:33
00:29:17










1 80
37 86 ZŁOTUCHA MARTA Dobre Miasto KS Jelonki 1980 K30 81
00:29:56
00:29:27










1 81
38 220 Tomaszewska Danuta Dobre Miasto KS Jelonki 1978 K30 82
00:29:56
00:29:28










1 82
39 420 Bienenda Urszula Olsztyn 1981 K30

85
00:32:27
00:31:58








1 85
40 26 Bogdańska Anna Jaroty 1979 K30 86
00:29:59
00:29:40










1 86
41 241 oleszek kasia Olsztyn 1983 K30 91
00:30:28
00:30:14










1 91
42 392 Lachowicz Emilia Olsztyn Herbalife 1982 K30

91
00:33:15
00:32:52








1 91
43 323 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30









92
00:46:29
00:46:12
1 92
44 286 Pudlak Katarzyna Olsztyn 1980 K30 100
00:31:09
00:30:49










1 100
45 38 Kuczyńska Kinga Mrągowo 1985 K30



100
00:31:57
00:31:29






1 100
46 142 Dąbkiewicz Katarzyna Olsztyn Skazani na sukces 1987 K30 106
00:31:55
00:31:28










1 106
47 508 Chodkowska Patrycja Szczytno Chicks on speed 1982 K30





106
00:32:53
00:32:40




1 106
48 509 Horla Karolina Olsztyn Chicks on speed 1983 K30





107
00:32:53
00:32:40




1 107
49 437 Frala Katarzyna Kieźliny ZETO SOFTWARE TEAM 1979 K30



118
00:36:36
00:36:04






1 118
50 447 Jurkowska Małgorzata Olsztyn 1981 K30



120
00:37:20
00:36:45






1 120

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni