z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 133 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M60 72
00:21:48
00:21:35
86
00:22:33
00:22:19


88
00:22:07
00:22:00
86
00:22:37
00:22:31
68
00:22:39
00:22:33
5 312
2 1119 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M60 121
00:23:27
00:23:20


149
00:23:44
00:23:37
139
00:23:32
00:23:26


116
00:24:38
00:24:33
4 525
3 47 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M60 146
00:24:12
00:24:03
153
00:24:49
00:24:34
161
00:24:12
00:24:02
150
00:24:06
00:23:57
158
00:25:25
00:25:15
109
00:24:32
00:24:21
6 558
4 275 Grochowski Jan Olsztyn 1951 M60 159
00:24:30
00:24:22
166
00:25:11
00:25:01
168
00:24:26
00:24:16
189
00:25:28
00:25:17
144
00:24:46
00:24:36
94
00:23:52
00:23:43
6 563
5 1104 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M60 163
00:24:43
00:24:31
176
00:25:44
00:25:27
190
00:25:08
00:24:55


161
00:25:35
00:25:26


4 690
6 58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 181
00:25:22
00:25:05
183
00:25:59
00:25:41
200
00:25:39
00:25:28
176
00:24:59
00:24:41
173
00:26:19
00:26:08


5 713
7 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 237
00:27:39
00:27:20
222
00:27:57
00:27:34
236
00:27:26
00:27:06
221
00:27:03
00:26:41
205
00:27:39
00:27:23
156
00:27:41
00:27:31
6 804
8 71 Rytwiński Lech Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 208
00:26:22
00:26:01


250
00:28:25
00:28:01
234
00:27:52
00:27:36
212
00:28:14
00:27:58
155
00:27:37
00:27:29
5 809
9 215 Mariański Marek Olsztyn 1952 M60 263
00:30:41
00:30:10
253
00:31:39
00:31:12
269
00:31:22
00:30:56
266
00:31:52
00:31:23


192
00:32:04
00:31:41
5 974
10 134 Bartyś Jan Olsztyn Biegam Bo Lubię 1952 M60 280
00:35:01
00:34:27


279
00:36:18
00:35:48
270
00:35:13
00:34:41
239
00:38:09
00:37:42
197
00:36:15
00:35:47
5 985
11 59 Ambrożko Jan Olsztyn AKM sklepy biegowe com. Olsztyn 1938 M60 268
00:31:04
00:30:32
252
00:31:34
00:31:07
264
00:30:52
00:30:23
264
00:31:16
00:30:50
232
00:31:20
00:31:04


5 1012

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1113 Ciupiński Jerzy Olsztyn Olpak 1955 M60 168
00:25:02
00:24:43


157
00:24:07
00:23:57
153
00:24:12
00:24:03




3 478
2 404 Kosowski Janusz Olsztyn AKM Olsztyn 1952 M60

85
00:22:19
00:22:19
76
00:21:48
00:21:48






2 161
3 324 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M60 225
00:27:04
00:26:36
181
00:25:46
00:25:36








2 406
4 448 Król Ireneusz Bydgoszcz Partia Pokoju - prezes doktor Ireneusz Król tel.514562425 1957 M60





195
00:26:01
00:25:45




1 195
5 338 MITULSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1953 M60 277
00:35:25
00:32:57










1 277

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni