z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1976 M40

2
00:17:20
00:17:19
1
00:16:58
00:16:57
4
00:16:52
00:16:52
4
00:17:06
00:17:06


4 11
2 443 Drożdż Mariusz Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40



23
00:19:31
00:19:27
18
00:19:00
00:18:59
16
00:19:18
00:19:16
13
00:19:05
00:19:03
4 70
3 21 Szewczyk Rafał Olsztyn SKS 1974 M40 29
00:19:36
00:19:34




33
00:19:51
00:19:50
23
00:19:43
00:19:42
15
00:19:26
00:19:26
4 100
4 174 Cichocki Marcin Olsztyn no-tax.olsztyn.pl/Klub Sportowy Anunnaki 1975 M40 34
00:20:07
00:20:03
27
00:20:04
00:20:04
26
00:19:40
00:19:37


25
00:19:49
00:19:47


4 112
5 1059 Kaczan Norbert Olsztyh Pszczółkowski Team 1975 M40 28
00:19:35
00:19:33
31
00:20:11
00:20:08


41
00:20:10
00:20:07
31
00:20:11
00:20:09
23
00:20:08
00:20:05
5 113
6 150 Wdowiak Wojciech Olsztyn Młynago/Qźnia 1973 M40 35
00:20:10
00:20:07
36
00:20:23
00:20:20
34
00:20:09
00:20:06
28
00:19:40
00:19:38
37
00:20:30
00:20:28
32
00:20:42
00:20:39
6 129
7 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN 1976 M40



25
00:19:38
00:19:34
50
00:20:42
00:20:38
39
00:20:32
00:20:27
22
00:20:07
00:20:04
4 136
8 340 Rudziński Andrzej Olsztyn Młynago/Qźnia 1974 M40 62
00:21:23
00:21:22


50
00:23:01
00:20:52
35
00:19:58
00:19:56
30
00:20:09
00:20:07
34
00:20:52
00:20:49
5 149
9 1016 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 M40 21
00:19:11
00:19:09
39
00:20:54
00:20:52


66
00:21:16
00:21:12
44
00:20:45
00:20:43


4 170
10 1022 Pieczarka Dariusz Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40

54
00:21:21
00:21:19
41
00:20:39
00:20:35
44
00:20:24
00:20:22
34
00:20:23
00:20:21


4 173
11 42 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 44
00:20:25
00:20:22


52
00:21:03
00:20:58
56
00:20:55
00:20:49


43
00:21:25
00:21:19
4 195
12 1069 jabłoński krzysztof olsztyn M Runners 1976 M40

43
00:20:58
00:20:55
48
00:20:54
00:20:50


63
00:21:52
00:21:46
41
00:21:21
00:21:17
4 195
13 1125 mounier frederic olsztyn wdowiak@friends 1972 M40 63
00:21:27
00:21:22
68
00:21:58
00:21:52
63
00:21:32
00:21:26
55
00:20:50
00:20:46
52
00:21:08
00:21:04
38
00:21:13
00:21:09
6 208
14 15 Zając Bogdan Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40



61
00:21:27
00:21:21
68
00:21:26
00:21:20
54
00:21:23
00:21:19
42
00:21:22
00:21:18
4 225
15 51 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 54
00:20:47
00:20:43
49
00:21:11
00:21:07


53
00:20:50
00:20:46
72
00:22:05
00:22:02


4 228
16 379 Żukowski Jerzy Olsztyn Pneumatyka team 1976 M40

73
00:22:13
00:21:59
82
00:22:05
00:21:58


57
00:21:31
00:21:26
44
00:21:32
00:21:29
4 256
17 283 Ziółkiewicz Michał Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1974 M40 96
00:22:30
00:22:23
93
00:22:41
00:22:36
80
00:22:03
00:21:56
73
00:21:33
00:21:28
68
00:21:57
00:21:54
45
00:21:33
00:21:29
6 266
18 1082 Faveeuw David Olsztyn 1973 M40 61
00:21:25
00:21:21
81
00:22:21
00:22:15
66
00:21:39
00:21:34
76
00:21:35
00:21:32
87
00:22:36
00:22:32
72
00:22:41
00:22:37
6 275
19 252 Głowacki Robert Olsztyn Sokół Team 1974 M40 67
00:21:30
00:21:25
79
00:22:12
00:22:08
84
00:22:05
00:21:59
93
00:22:19
00:22:14
70
00:22:03
00:22:00
69
00:22:41
00:22:36
6 285
20 381 Pietkiewicz Krzysztof Olsztyn WOLNY BIEGACZ 1973 M40

83
00:22:21
00:22:17
79
00:21:56
00:21:52
96
00:22:23
00:22:18


59
00:22:17
00:22:12
4 317
21 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN AKM OLSZTYN 1970 M40 90
00:22:26
00:22:18
77
00:22:12
00:22:05
86
00:22:14
00:22:07
70
00:21:37
00:21:24


85
00:23:17
00:23:11
5 318
22 1017 Wobolewicz Wojciech Olsztyn Team Kopeć 1968 M40 76
00:21:54
00:21:49


73
00:21:52
00:21:46
101
00:22:39
00:22:31
97
00:23:01
00:22:56
73
00:22:46
00:22:39
5 319
23 261 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M40 93
00:22:27
00:22:20
103
00:23:07
00:22:53
87
00:22:17
00:22:08
84
00:22:02
00:21:55
89
00:22:39
00:22:34
65
00:22:32
00:22:26
6 325
24 1130 DĘBOWSKI Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1976 M40 68
00:21:40
00:21:26
70
00:22:10
00:21:58
154
00:24:18
00:23:51
142
00:24:01
00:23:36
134
00:24:33
00:24:14
66
00:22:43
00:22:32
6 338
25 203 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda Pszczółkowski Team 1968 M40 82
00:22:08
00:22:02
107
00:23:10
00:23:01
196
00:25:27
00:25:12
89
00:22:12
00:22:03


64
00:22:33
00:22:26
5 342
26 1171 Bryl Mirosław Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY 1977 M40

130
00:23:50
00:23:50
93
00:22:37
00:22:24
109
00:22:47
00:22:41
103
00:23:13
00:23:04
50
00:21:54
00:21:48
5 355
27 1175 Nieściór Jan Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1968 M40

87
00:22:28
00:22:25
110
00:23:01
00:22:48
97
00:22:36
00:22:27
104
00:23:26
00:23:16
79
00:22:56
00:22:50
5 367
28 121 Zawlik Michał Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 278
00:34:18
00:33:41
100
00:22:54
00:22:47
118
00:23:05
00:22:53
105
00:22:51
00:22:39
93
00:23:00
00:22:53
77
00:22:57
00:22:49
6 375
29 1001 Abramczyk Marcin Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn 1977 M40 95
00:22:29
00:22:21
101
00:22:56
00:22:49
85
00:22:12
00:22:07
106
00:22:46
00:22:39
100
00:23:05
00:23:02


5 381
30 1155 Rak Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1974 M40 156
00:24:40
00:24:18


189
00:25:23
00:24:54
99
00:22:43
00:22:28
85
00:22:33
00:22:28
49
00:21:56
00:21:47
5 389
31 394 Mokrzycki Zbigniew Olsztyn 1973 M40

159
00:24:55
00:24:45
104
00:22:44
00:22:38
102
00:22:41
00:22:34
102
00:23:09
00:23:04
81
00:23:02
00:22:58
5 389
32 289 Maculewicz Marek Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 70
00:21:36
00:21:32
106
00:23:04
00:22:59
126
00:23:11
00:23:09
90
00:22:11
00:22:07




4 392
33 1046 Woliński Jacek Olsztyn Pszczółkowski Team 1977 M40

114
00:23:34
00:23:22
111
00:22:59
00:22:48
91
00:22:17
00:22:09
84
00:22:34
00:22:28


4 400
34 266 Pabjańczyk Artur Bartąg Billennium 1971 M40 109
00:22:49
00:22:43
120
00:23:49
00:23:35
90
00:22:25
00:22:19




88
00:23:22
00:23:16
4 407
35 450 Karnacewicz Maciej Olsztyn No name 1977 M40



142
00:23:42
00:23:26
98
00:22:34
00:22:28
96
00:22:59
00:22:56
80
00:22:59
00:22:53
4 416
36 352 Raszewski Marcin Elbląg BBL Olsztyn 1975 M40 117
00:23:22
00:23:10


101
00:22:43
00:22:34
129
00:23:37
00:23:14


75
00:22:52
00:22:44
4 422
37 262 Reza Marek Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 116
00:23:14
00:23:05


119
00:22:58
00:22:53
111
00:22:55
00:22:42
107
00:23:34
00:23:25
89
00:23:25
00:23:17
5 423
38 1111 Sydoruk Aleksander Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 99
00:22:39
00:22:29
118
00:23:41
00:23:32
120
00:23:05
00:22:58
143
00:23:49
00:23:37
139
00:24:31
00:24:27
118
00:24:43
00:24:36
6 455
39 1102 Biernat Arkadiusz Olsztyn 1972 M40 106
00:22:49
00:22:39
111
00:23:31
00:23:20
146
00:23:42
00:23:31
133
00:23:32
00:23:18
109
00:23:36
00:23:29


5 459
40 1010 Krawiec Adam Ostróda Ostróda Runners 1975 M40 110
00:22:51
00:22:43
108
00:23:10
00:23:02
160
00:24:10
00:24:02
134
00:23:26
00:23:18
110
00:23:37
00:23:30


5 462
41 1142 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn 1975 M40 123
00:23:30
00:23:23
104
00:23:00
00:22:56




133
00:24:18
00:24:11
102
00:26:04
00:24:09
4 462
42 97 Stypułkowski Radosław Olsztyn 1974 M40 118
00:23:26
00:23:16
116
00:23:38
00:23:27
131
00:23:22
00:23:13
116
00:23:01
00:22:51


115
00:24:39
00:24:30
5 465
43 1085 WITKOWSKI Mariusz Olsztyn Są Wolniejsi 1971 M40

155
00:24:36
00:24:36
91
00:22:36
00:22:19
240
00:28:03
00:27:48
141
00:24:58
00:24:29
83
00:23:26
00:23:02
5 470
44 78 Baranowski Grzegorz Nidzica Nidzica Biega 1974 M40 126
00:23:43
00:23:27
113
00:23:29
00:23:21
144
00:23:33
00:23:27
115
00:22:55
00:22:48
117
00:23:54
00:23:48


5 471
45 408 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński BBL Lidzbark Warmiński 1975 M40

180
00:25:32
00:25:32
167
00:24:30
00:24:16
172
00:24:55
00:24:40
99
00:23:11
00:23:02
61
00:22:24
00:22:17
5 499
46 239 Chomicki Szymon Olsztyn Kriss Coaching 1975 M40 128
00:23:47
00:23:32
125
00:23:44
00:23:44
139
00:23:30
00:23:22


152
00:24:58
00:24:48
111
00:24:28
00:24:22
5 503
47 140 Szleszyński Andrzej Olsztyn 1969 M40 138
00:24:03
00:23:48
150
00:24:34
00:24:27
170
00:24:38
00:24:23
123
00:23:16
00:23:03


95
00:23:55
00:23:46
5 506
48 171 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 145
00:24:07
00:23:59
127
00:23:52
00:23:46
158
00:24:03
00:23:58
130
00:23:21
00:23:15
118
00:23:53
00:23:48


5 520
49 1179 Rogowski Jacek Olsztyn 1976 M40

135
00:24:16
00:23:59


164
00:24:35
00:24:23
132
00:24:24
00:24:11
108
00:24:29
00:24:20
4 539
50 190 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 113
00:23:09
00:22:58
117
00:23:39
00:23:30
147
00:23:46
00:23:31
187
00:25:33
00:25:10


164
00:28:31
00:28:08
5 541
51 403 Śledziewski Cezary Wójtowo 1971 M40

148
00:24:32
00:24:24
175
00:24:36
00:24:32
95
00:22:21
00:22:16


150
00:27:26
00:27:06
4 568
52 1066 Budzisz Tomasz Olsztyn 1974 M40 207
00:26:31
00:25:58
123
00:23:52
00:23:42


118
00:23:11
00:22:54
120
00:24:11
00:23:52


4 568
53 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn Tri NEGU 1977 M40 144
00:24:09
00:23:56
160
00:24:50
00:24:50
179
00:24:44
00:24:40


146
00:24:53
00:24:40
120
00:25:12
00:25:02
5 570
54 20 Didjurgeit Wiktor Biskupiec Biskupiec biega 1970 M40

157
00:24:56
00:24:41
176
00:24:47
00:24:33
151
00:24:12
00:23:57


106
00:24:31
00:24:18
4 590
55 1018 Folga Artur Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 155
00:24:29
00:24:17
163
00:25:15
00:24:58
165
00:24:23
00:24:08


129
00:24:18
00:24:06


4 612
56 1005 ZBOROWSKI JACEK KĘTRZYN PERSECUTOR 1974 M40 142
00:24:02
00:23:55
156
00:24:45
00:24:38
159
00:24:08
00:24:00
167
00:24:42
00:24:33




4 624
57 70 Koszewski Wojciech Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 131
00:23:49
00:23:34


172
00:24:35
00:24:28
171
00:24:49
00:24:38
163
00:25:44
00:25:31


4 637
58 1120 Białek Jarosław Olsztyn Zabiegani Olsztyn 1974 M40 185
00:25:49
00:25:15
152
00:24:49
00:24:30
183
00:24:56
00:24:43
175
00:24:59
00:24:41
138
00:24:38
00:24:26
185
00:30:33
00:30:16
6 648
59 1090 Ciećko Adam Olsztyn 1973 M40 153
00:24:23
00:24:11
177
00:25:51
00:25:28
210
00:26:14
00:25:48
211
00:26:41
00:26:14
183
00:26:48
00:26:28
147
00:26:55
00:26:37
6 660
60 1040 Pawlak Paweł Olsztyn 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1971 M40 165
00:24:45
00:24:35
165
00:25:16
00:25:01
193
00:25:20
00:25:05


216
00:28:35
00:28:08
148
00:27:11
00:26:52
5 671
61 357 Wiech Roman Klebark Wielki 1970 M40

187
00:26:17
00:25:57
207
00:25:57
00:25:38
188
00:25:35
00:25:15
180
00:26:31
00:26:21
124
00:25:41
00:25:30
5 679
62 196 Jabłoński Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1976 M40 184
00:25:36
00:25:15
170
00:25:26
00:25:09
188
00:25:13
00:24:53




159
00:27:53
00:27:38
4 701
63 1140 Kościesza Robert Olsztyn TRI NEGU 1972 M40

204
00:26:51
00:26:28
208
00:25:55
00:25:39
184
00:25:11
00:25:01


131
00:25:59
00:25:46
4 727
64 31 Milewski Jacek Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 173
00:25:04
00:24:48
194
00:26:20
00:26:06
195
00:25:25
00:25:08
196
00:26:06
00:25:45


175
00:29:29
00:29:11
5 737
65 1127 Augustynowicz Marek Olsztyn 1968 M40 182
00:25:27
00:25:06


254
00:29:07
00:28:37
223
00:27:07
00:26:48
208
00:27:49
00:27:35
154
00:27:44
00:27:28
5 767
66 310 Dąbrowski Paweł Olsztyn Dobra Energia 1974 M40 172
00:25:01
00:24:48
225
00:28:19
00:27:51
247
00:28:20
00:27:55


225
00:29:32
00:29:07
158
00:27:59
00:27:37
5 780
67 129 Sułek Grzegorz wójtowo Grupa DBK Olsztyn 1973 M40 217
00:26:52
00:26:20


202
00:25:48
00:25:32
253
00:29:18
00:28:52
213
00:28:24
00:28:00
153
00:27:31
00:27:12
5 785
68 451 Wiśniewski Maciej Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1973 M40



249
00:28:01
00:28:01
203
00:26:16
00:25:57
195
00:27:18
00:27:01
141
00:26:19
00:26:08
4 788
69 225 Hanas Dariusz Olsztyn Drużyna Wilka 1971 M40 141
00:24:11
00:23:54
190
00:26:24
00:25:58
241
00:27:38
00:27:19
228
00:27:25
00:27:11




4 800
70 311 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 222
00:26:55
00:26:35


224
00:26:44
00:26:19
201
00:26:13
00:25:52
170
00:26:06
00:25:56


4 817
71 1003 Kopyść Jarosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1976 M40 199
00:25:59
00:25:35
212
00:28:57
00:26:57
234
00:27:09
00:26:59
242
00:28:22
00:27:54


173
00:28:56
00:28:56
5 818
72 1089 Nowak Rafał Dywity 1976 M40 209
00:26:18
00:26:04
226
00:28:35
00:28:00




221
00:29:05
00:28:33
180
00:29:58
00:29:39
4 836
73 53 van Vliet Mark olsztyn 1974 M40 233
00:27:36
00:27:03




227
00:27:35
00:27:08
223
00:29:33
00:29:05
171
00:29:06
00:28:45
4 854
74 228 Rybka Radosław ŁUGWAłD 1974 M40 250
00:29:15
00:28:43


252
00:28:59
00:28:30
235
00:28:08
00:27:37
211
00:28:08
00:27:49
169
00:29:00
00:28:37
5 865
75 1093 Stasiński Rafał Olsztyn Yanushe Triathlon Team 1976 M40 212
00:26:34
00:26:13
208
00:26:55
00:26:33
221
00:26:39
00:26:16
226
00:27:29
00:27:03




4 867
76 1131 Grudzina Adam Olsztyn TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka 1968 M40



257
00:29:17
00:28:44
250
00:29:00
00:28:30
218
00:28:53
00:28:28
168
00:28:53
00:28:32
4 893
77 29 Turek Rafał Olsztyn 1972 M40 245
00:28:07
00:27:50
243
00:30:27
00:29:54
258
00:29:09
00:28:45
244
00:28:38
00:28:11
222
00:28:59
00:28:44
186
00:30:45
00:30:26
6 895
78 1107 Małysza Tomasz Jonkowo Grupa DBK Olsztyn 1975 M40 265
00:30:54
00:30:24
245
00:30:22
00:30:00
261
00:29:54
00:29:22
254
00:29:17
00:28:54
229
00:30:21
00:29:59
176
00:29:32
00:29:12
6 904
79 40 Dymowski Dariusz Olsztyn 1968 M40 221
00:27:05
00:26:35


246
00:28:15
00:27:44
231
00:27:54
00:27:23
207
00:27:59
00:27:34


4 905
80 406 Klik Cezary Stawiguda SRTG-OLSZTYN 1972 M40

242
00:30:17
00:29:50


263
00:31:25
00:30:50
231
00:31:09
00:30:49
184
00:30:28
00:30:13
4 920
81 1129 Górka Marek Olsztyn 1968 M40 274
00:32:09
00:31:39
258
00:33:44
00:33:07
272
00:32:10
00:31:38




196
00:34:00
00:33:34
4 1000
82 270 Ostaszewski Tomasz Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn 1976 M40 254
00:29:55
00:29:24


260
00:29:40
00:29:16
260
00:30:37
00:30:05
227
00:30:00
00:29:43


4 1001
83 1153 Jeger Wojtek Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M40 282
00:37:06
00:36:31
227
00:28:29
00:28:00


272
00:35:29
00:35:09
238
00:34:14
00:33:52


4 1019
84 125 Rybiński Jarosław Olsztyn 1976 M40

259
00:35:40
00:35:07
271
00:31:49
00:31:16
265
00:31:27
00:30:56
233
00:31:35
00:31:12


4 1028

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 5 Gojło Marek Olsztyn 1974 M40



27
00:19:43
00:19:43
32
00:19:49
00:19:47
26
00:19:55
00:19:53


3 85
2 1167 Sinkiewicz Tomasz Pasym 1970 M40

37
00:20:28
00:20:24


61
00:21:04
00:20:59
51
00:21:06
00:21:02


3 149
3 366 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN Pszczółkowski Team 1972 M40

32
00:20:12
00:20:09
36
00:20:27
00:20:23
86
00:22:01
00:21:57




3 154
4 385 Jarczyk Tomasz Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team 1977 M40

88
00:22:39
00:22:30
81
00:22:04
00:21:57


58
00:21:34
00:21:30


3 227
5 242 Kozłowski Tomasz Olsztyn 1977 M40 120
00:23:31
00:23:20
144
00:24:34
00:24:17
171
00:24:47
00:24:25






3 435
6 303 Łaszkowski Piotr Łukta K.S Wachlarz 1976 M40



173
00:24:37
00:24:29
181
00:24:55
00:24:46
150
00:24:55
00:24:46


3 504
7 76 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M40



240
00:27:57
00:27:19


174
00:26:42
00:26:09
123
00:25:57
00:25:27
3 537
8 1096 Bezlapowicz Jacek Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 258
00:30:09
00:29:38


275
00:32:24
00:31:52


228
00:30:19
00:29:55


3 761
9 382 zembrzycki sławomir ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40

240
00:29:54
00:29:32
273
00:31:58
00:31:38
261
00:30:28
00:30:06




3 774
10 336 Jurewicz Dariusz Gołdap GołdapTrail 1974 M40 3
00:17:03
00:17:03
12
00:18:11
00:18:10








2 15
11 511 Grandys Piotr Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40





16
00:18:49
00:18:46
17
00:19:26
00:19:23


2 33
12 9 Szostawicki Michał Olsztyn 1977 M40



18
00:19:10
00:19:08
19
00:19:00
00:18:59




2 37
13 386 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M40

20
00:19:39
00:19:38
20
00:19:16
00:19:14






2 40
14 1060 Nestorowicz Marek Kętrzyn VRC Kętrzyn 1971 M40 37
00:20:12
00:20:10
55
00:21:23
00:21:20








2 92
15 520 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M40





54
00:20:51
00:20:46


46
00:21:39
00:21:34
2 100
16 246 Kwiatkowski Adam Olsztyn Zespół Niespokojnych Nóg 1971 M40 47
00:20:38
00:20:32




59
00:20:59
00:20:55




2 106
17 39 Stawecki Konrad Jaroty Photoactive/Team Kopeć 1976 M40 71
00:21:40
00:21:34


53
00:21:10
00:21:03






2 124
18 474 Szarko Maciej Elbląg Biegaj z Bartkiem / TKE Elblag 1977 M40







78
00:22:22
00:22:19
51
00:21:53
00:21:50
2 129
19 45 Borko Cezary Olsztyn Najmowicz Triathlon 1973 M40 77
00:22:03
00:21:50
56
00:21:26
00:21:23








2 133
20 69 Cyrkler Rafał Ostróda Są Wolniejsi 1976 M40

57
00:21:29
00:21:23


77
00:21:42
00:21:33




2 134
21 284 Achramowicz Adam Olsztyn 1972 M40 101
00:22:43
00:22:30


116
00:22:56
00:22:51






2 217
22 123 Kubicki Rafał Dywity 1972 M40 88
00:22:21
00:22:14




135
00:23:30
00:23:20




2 223
23 1172 Szulc Rafał Ostróda 1971 M40

140
00:24:12
00:24:12
107
00:22:57
00:22:43






2 247
24 250 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M40 124
00:23:31
00:23:24




138
00:23:28
00:23:25




2 262
25 1025 waldek ja warszawa kuznia triathlonu 1977 M40 160
00:24:36
00:24:27
109
00:23:08
00:23:03








2 269
26 240 Zieliński Przemysław Olsztyn Team Jana 1976 M40 125
00:23:40
00:23:24


174
00:24:40
00:24:30






2 299
27 361 Ziółkowski Marek Ostróda Brzozowski Team 1976 M40

149
00:24:38
00:24:25
151
00:23:54
00:23:40






2 300
28 1136 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 152
00:24:20
00:24:10




152
00:24:19
00:23:59




2 304
29 384 Kantor Orest Różnowo Czarna Łapa 1968 M40

167
00:25:21
00:25:02
138
00:23:20
00:23:20






2 305
30 1045 Szut Jarosław Olsztyn 1975 M40 170
00:25:25
00:24:44




146
00:24:05
00:23:45




2 316
31 1062 Wejknis Adam OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1977 M40

147
00:24:37
00:24:23


170
00:24:50
00:24:35




2 317
32 173 Rutkowski Mariusz Olsztyn Kocham Ewę 1975 M40



145
00:23:40
00:23:27
180
00:25:12
00:24:46




2 325
33 1183 Bodek Gabriel Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40



191
00:25:26
00:25:02
168
00:24:55
00:24:34




2 359
34 1116 Marcinkiewicz Marcin Sząbruk BbL Olsztyn-Drużyna Rysia ;) 1971 M40

214
00:27:36
00:27:13
229
00:26:59
00:26:39






2 443
35 1026 Suchecki Wojciech Bukwałd Warmia i Mazury Team 1973 M40 236
00:27:44
00:27:19




216
00:26:50
00:26:25




2 452
36 83 Tomaszewski Grzegorz Dobre Miasto KS Jelonki 1974 M40 251
00:29:24
00:28:55
206
00:26:46
00:26:30








2 457
37 50 Romanowski Radosław Dobre Miasto KS JELONKI 1973 M40 256
00:29:56
00:29:29
207
00:26:46
00:26:30








2 463
38 295 Brzozowski Sławomir Olsztyn 1969 M40 240
00:27:39
00:27:23




252
00:29:13
00:28:45




2 492
39 449 Chodnicki Dariusz Olsztyn 1977 M40



259
00:29:33
00:29:04
245
00:28:35
00:28:12




2 504
40 347 Jażdżewski Adam Iława Trajkersi 1977 M40 257
00:29:52
00:29:35




271
00:35:20
00:34:51




2 528
41 468 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M40





17
00:18:56
00:18:53




1 17
42 231 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto PszczółkowskiTeam 1972 M40 23
00:19:19
00:19:18










1 23
43 565 Osełkowski Krzysztof Olsztyn 1974 M40









47
00:21:43
00:21:41
1 47
44 4 Pieczarka Krzysztof OSTRÓDA 1971 M40



56
00:21:15
00:21:12






1 56
45 476 Kurzelowski Damian Morąg BIEGNĘ DLA BARTKA! 1974 M40







61
00:21:45
00:21:39


1 61
46 399 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M40

71
00:22:11
00:21:58








1 71
47 531 Zieliński Tomasz olsztyn MTZ BHP 1976 M40





81
00:21:47
00:21:43




1 81
48 380 Wyrębski Łukasz OLSZTYN 1976 M40

96
00:22:54
00:22:39








1 96
49 1164 Wolff Marcin Olsztyn M-runners 1969 M40



98
00:22:37
00:22:28






1 98
50 465 Chilczuk Robert Jonkowo 1973 M40



105
00:22:52
00:22:41






1 105
51 519 lisowski przemysław Dywity CTMiR Spaszewski 1976 M40





119
00:23:00
00:22:54




1 119
52 551 Porębski Wojciech Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK 1973 M40









126
00:25:47
00:25:39
1 126
53 1099 Rachubka Robert Olsztyn 1974 M40 147
00:24:31
00:24:05










1 147
54 501 Grendziński Andrzej Ostróda Brzozowski Team 1970 M40





161
00:24:29
00:24:18




1 161
55 333 Wolnicki Jarosław Olsztyn 1969 M40 164
00:24:55
00:24:34










1 164
56 467 OSIŃSKI PIOTR OSTRÓDA 1971 M40





174
00:24:52
00:24:41




1 174
57 267 Polewacz Paweł Olsztyn BOSKI KWARTET 1968 M40 174
00:25:05
00:24:49










1 174
58 503 Król Waldemar Olsztyn 1969 M40





182
00:24:54
00:24:49




1 182
59 555 Klinikowski Jacek Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40









187
00:31:04
00:30:50
1 187
60 469 SADOWSKI MACIEJ OLSZTYN 1973 M40





214
00:26:49
00:26:16




1 214
61 1031 kardaś Zdzisław Olsztyn 1970 M40 224
00:26:49
00:26:36










1 224
62 426 SAPETA KAMIL GRYŹLINY 1971 M40

237
00:29:39
00:29:11








1 237
63 398 Piotrowski Dariusz Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M40

246
00:31:01
00:30:26








1 246
64 1122 Bałaban Krzysztof Szczytno Fitmania 1977 M40 264
00:30:44
00:30:18










1 264
65 460 Maciąg Tomasz Dywity Apartamenty Mitori/Falken Trade Team 1970 M40



265
00:30:38
00:30:24






1 265
66 176 Koszczuk Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1977 M40 267
00:30:58
00:30:27










1 267
67 201 Kraushar Robert Giedajty DOMON 1975 M40 286
00:41:34
00:40:58










1 286

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni