z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 11 Lisowska Aleksandra Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM 1990 K20

1
00:18:20
00:18:20
1
00:18:36
00:18:34
1
00:18:59
00:18:58


1
00:18:25
00:18:23
4 4
2 108 Wiśniewska Aleksandra Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 K20 1
00:20:41
00:20:38
2
00:21:23
00:21:19


2
00:20:46
00:20:43
1
00:20:56
00:20:54


4 6
3 1103 Szlaszyńska Wioleta Gołdap GołdapTrail 1990 K20 6
00:22:01
00:21:56
8
00:23:38
00:23:33
7
00:22:48
00:22:44
9
00:22:24
00:22:19




4 30
4 164 Skuza Dorota Olsztyn 1989 K20 13
00:23:16
00:23:07


11
00:23:18
00:23:09
10
00:22:31
00:22:25
14
00:23:39
00:23:34
7
00:23:00
00:22:54
5 41
5 89 Jakubowska Klaudia Olsztyn Pszczółkowski Team 1997 K20 21
00:24:27
00:24:20


15
00:24:20
00:24:09
12
00:22:44
00:22:35
19
00:24:17
00:24:13


4 67
6 378 Polak Michalina Opole 1995 K20

19
00:25:17
00:25:03
23
00:25:32
00:25:20
21
00:24:14
00:23:58


11
00:23:52
00:23:45
4 74
7 161 Szablińska-Piernik Joanna Olsztyn 1989 K20 23
00:25:08
00:24:54
26
00:25:58
00:25:46


30
00:25:15
00:25:05


29
00:26:42
00:26:29
4 108
8 117 Tynecka Paulina Warszawa 1992 K20 43
00:26:49
00:26:26
35
00:27:09
00:26:50
24
00:25:36
00:25:21
36
00:25:58
00:25:37




4 138
9 1108 Baryła Małgorzata Olsztyn Pszczółkowski Team 1993 K20 61
00:27:53
00:27:43
87
00:33:04
00:32:25
48
00:27:21
00:27:09
37
00:25:48
00:25:42
34
00:26:22
00:26:12
25
00:26:25
00:26:19
6 144
10 214 Bystrzycka Natalia Dobre Miasto Pszczółkowski Team 1993 K20 52
00:27:05
00:26:51
37
00:27:30
00:26:55
31
00:25:56
00:25:52
39
00:25:52
00:25:47




4 159
11 177 Palowska Joanna Olsztyn 1992 K20 47
00:27:05
00:26:32
33
00:26:49
00:26:31
29
00:26:04
00:25:47
59
00:27:47
00:27:18
76
00:31:07
00:30:38


5 168
12 299 Żebrowska Dorota Morąg 1993 K20 104
00:31:50
00:31:21
44
00:28:01
00:27:24
37
00:26:34
00:26:17
61
00:27:49
00:27:21


34
00:27:26
00:27:02
5 176
13 1049 Grams Paulina Olsztyn Młynago/Qźnia 1988 K20 58
00:27:49
00:27:27
47
00:27:57
00:27:32
54
00:27:43
00:27:27


56
00:28:40
00:28:16
30
00:26:51
00:26:35
5 187
14 1076 Ciećko Ela Dobre Miasto Są Wolniejsi 1991 K20 49
00:27:12
00:26:44


82
00:29:53
00:29:35
68
00:28:03
00:27:48
81
00:31:44
00:31:23
53
00:29:05
00:28:43
5 251
15 25 Choromańska Justyna Olsztyn 1991 K20 72
00:29:12
00:28:48




87
00:30:01
00:29:37
50
00:28:02
00:27:49
45
00:28:40
00:28:26
4 254
16 104 Paprotna Martyna Dąbrówno Pszczółkowski Team 1990 K20 85
00:30:04
00:29:37
71
00:29:48
00:29:48
66
00:28:57
00:28:32
101
00:32:01
00:31:37
62
00:28:57
00:28:41
77
00:32:00
00:31:42
6 276
17 35 Kuropatwa Monika Olsztyn Kuropatwa Team 1991 K20 78
00:29:30
00:29:00
75
00:30:27
00:29:57
84
00:30:13
00:29:44


79
00:31:11
00:30:50


4 316
18 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 99
00:31:09
00:30:46


94
00:31:07
00:30:38


83
00:31:57
00:31:32
75
00:31:40
00:31:17
4 351

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 350 Blicharz Milena Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1993 K20 74
00:29:12
00:28:49
25
00:26:01
00:25:39






41
00:28:43
00:28:21
3 140
2 22 Zielińska Kasia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1988 K20

83
00:32:07
00:31:35
85
00:30:28
00:29:57
95
00:31:09
00:30:38




3 263
3 1174 Kościesza Patrycja Olsztyn TRI NEGU/ Twister Team 1994 K20



26
00:25:51
00:25:35
15
00:23:18
00:23:09




2 41
4 274 Wasilewicz-Pszczółkowska Monika Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 K20 36
00:25:59
00:25:40


36
00:26:29
00:26:11






2 72
5 1015 Chełchowska Paulina Dźwierzuty 1993 K20

59
00:29:00
00:28:33
65
00:29:01
00:28:27






2 124
6 309 Białas Małgorzata Dobre Miasto 1990 K20

80
00:31:28
00:30:53
78
00:29:58
00:29:27






2 158
7 1132 Ciokalska Joanna Olsztyn Free Runners 1991 K20 109
00:32:22
00:31:51
93
00:33:34
00:33:03








2 202
8 1087 Sokołowska Magdalena Olsztyn 1993 K20 107
00:32:13
00:31:40


113
00:35:26
00:34:52






2 220
9 1073 Kowalewicz Ewa Nela olsztyn 1993 K20 108
00:32:14
00:31:41


115
00:35:28
00:34:54






2 223
10 110 Dunajska Karolina olsztyn Pszczółkowski Team 1989 K20 3
00:20:47
00:20:43










1 3
11 393 Chodyna Monika Olsztyn Najmowicz Triathlon / 3life team 1992 K20

12
00:24:22
00:24:18








1 12
12 526 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn Team Kopeć 1996 K20





40
00:26:08
00:25:47




1 40
13 346 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 41
00:26:47
00:26:21










1 41
14 454 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20



51
00:27:40
00:27:13






1 51
15 235 Pieslak Monika Olsztyn Są Wolniejsi 1991 K20 57
00:27:54
00:27:23










1 57
16 562 Napierska Ewelina Barczewo BSB Barczewo Biega 1990 K20









62
00:29:47
00:29:36
1 62
17 1002 Szymków Dorota Olsztyn 1989 K20



63
00:28:35
00:28:20






1 63
18 489 Cholewa Monika Częstochowa 1995 K20









79
00:32:48
00:32:23
1 79
19 556 Boczkowska Magdalena Olsztyn 1995 K20









80
00:32:54
00:32:29
1 80
20 559 Cieszewska Karina Kurzętnik 1995 K20









82
00:33:46
00:33:22
1 82
21 332 SKIBKO PATRYCJA OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1996 K20 83
00:30:00
00:29:36










1 83
22 1121 Szkirpan Justyna Olsztyn 1990 K20 92
00:30:44
00:30:18










1 92
23 493 Łaniewska Monika Olsztyn 1988 K20







96
00:35:08
00:34:41


1 96
24 354 BOJAROWSKA MARTYNA OLSZTYN 1993 K20 98
00:30:52
00:30:42










1 98
25 442 Milewska Marta Olsztyn Dziki Olsztyn 1989 K20



116
00:35:35
00:35:03






1 116

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni