z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 2 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M20 1
00:16:50
00:16:50
1
00:17:11
00:17:10
3
00:17:05
00:17:03


3
00:16:57
00:16:57
2
00:16:30
00:16:29
5 7
2 182 Worobiec Dawid Olsztyn 1990 M20 2
00:16:57
00:16:57
5
00:17:32
00:17:32


3
00:16:49
00:16:49
2
00:16:35
00:16:35
1
00:16:27
00:16:26
5 8
3 1152 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 4
00:17:11
00:17:11


2
00:17:00
00:16:57
2
00:16:30
00:16:30


3
00:16:47
00:16:47
4 11
4 56 Wiśniewski Rafał Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M20 8
00:17:25
00:17:24




6
00:17:01
00:17:00
5
00:17:19
00:17:19
5
00:17:18
00:17:17
4 24
5 1109 Kaliski Sławomir Olsztyn 4 W-M BOT / forBET Runners 1988 M20 6
00:17:19
00:17:18
9
00:17:50
00:17:49
7
00:17:25
00:17:23
9
00:17:16
00:17:15
6
00:17:25
00:17:25
8
00:17:58
00:17:57
6 27
6 114 Reginia Dariusz Mrągowo Drużyna Wilka 1995 M20 14
00:18:06
00:18:05
24
00:20:02
00:20:02


7
00:17:03
00:17:03
14
00:18:56
00:18:56


4 59
7 91 Rogowski Zbigniew Bisztynek Pelikany 1992 M20 20
00:18:48
00:18:47
18
00:19:09
00:19:07
15
00:18:43
00:18:41




11
00:18:59
00:18:56
4 64
8 194 Płonowski Maciej Wrocław 1989 M20 51
00:20:41
00:20:32
66
00:21:45
00:21:39
40
00:20:32
00:20:26
69
00:21:27
00:21:22
53
00:21:19
00:21:16
30
00:20:38
00:20:34
6 174
9 290 Kotlewski Łukasz Olsztyn 1995 M20 78
00:21:57
00:21:51
64
00:21:44
00:21:36
58
00:21:21
00:21:15


95
00:23:05
00:22:55


4 295
10 1144 Jeger Piotr Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20 49
00:20:40
00:20:35
58
00:21:30
00:21:24


120
00:23:02
00:22:55
88
00:22:45
00:22:33


4 315
11 138 olszewski Sebastian Olsztyn Fizjoterapia Olsztyn 1988 M20 92
00:22:25
00:22:19
98
00:22:45
00:22:41
99
00:22:34
00:22:29
74
00:21:39
00:21:30


54
00:22:01
00:21:57
5 318
12 1166 Jankowski Maciej Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20

99
00:22:45
00:22:45
103
00:22:50
00:22:38
156
00:24:20
00:24:07
76
00:22:25
00:22:18
53
00:22:02
00:21:54
5 331
13 7 Dymek Adrian Ostróda forBET Runners 1989 M20



156
00:24:09
00:23:55
113
00:22:57
00:22:45
81
00:22:30
00:22:25
62
00:22:26
00:22:22
4 412
14 351 Paczyński Marcin Olsztyn 1995 M20 97
00:22:34
00:22:24
105
00:23:06
00:22:57
96
00:22:35
00:22:27


156
00:25:17
00:25:00


4 454
15 1139 Kaczorowski Robert Olsztyn Skazani na Sukces 1997 M20 81
00:22:06
00:22:00


136
00:23:27
00:23:19
112
00:22:52
00:22:44
128
00:24:11
00:24:04


4 457
16 1065 Zając Bartosz Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 107
00:22:47
00:22:40
131
00:24:02
00:23:51
102
00:22:41
00:22:35


147
00:24:56
00:24:42


4 487
17 124 Keński Sebastian Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1997 M20 139
00:24:06
00:23:49
142
00:24:26
00:24:16
135
00:23:26
00:23:17
103
00:22:42
00:22:36
127
00:24:07
00:24:03


5 504
18 291 Słowik Jarosław Olsztyn Są Wolniejsi 1994 M20 136
00:23:46
00:23:38
146
00:24:37
00:24:21
125
00:23:14
00:23:07
114
00:22:52
00:22:45




4 521
19 206 Chojnowski Rafał Ełk Lecimy Tutej 1992 M20 115
00:23:12
00:23:00
132
00:24:06
00:23:52
197
00:25:34
00:25:18
159
00:24:33
00:24:17
168
00:26:00
00:25:47
119
00:24:52
00:24:40
6 525
20 287 Pietrzak Michał Olsztyn Szperacze ZHR Olsztyn 1989 M20 149
00:24:19
00:24:09
154
00:24:48
00:24:36
164
00:24:23
00:24:07
147
00:24:01
00:23:47


105
00:24:25
00:24:13
5 555
21 388 Kaszkin Piotr Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1988 M20

179
00:25:46
00:25:31


149
00:24:01
00:23:56
149
00:24:58
00:24:44
114
00:24:35
00:24:29
4 591
22 1173 Ośko Mirosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M20 198
00:25:57
00:25:32
178
00:25:41
00:25:28
182
00:24:55
00:24:42
169
00:24:44
00:24:34
140
00:24:34
00:24:27
143
00:26:27
00:26:12
6 630
23 277 Cywiński Dariusz Świątki brak 1990 M20 216
00:26:34
00:26:20
186
00:26:29
00:25:54
130
00:23:16
00:23:12




137
00:25:59
00:25:55
4 669
24 1088 Jerszewski Andrzej Morąg Są Wolniejsi 1994 M20 273
00:31:51
00:31:22
141
00:24:12
00:24:12
152
00:23:59
00:23:45
110
00:22:51
00:22:41




4 676
25 367 Foks Marcin Barczewo Dzikie Życie RunTeam 1995 M20

184
00:26:29
00:25:50
181
00:25:19
00:24:42
183
00:25:32
00:24:52
159
00:25:33
00:25:19


4 707
26 294 Borowik Krzysztof Olsztyn Ryszard Biegaj 1993 M20 248
00:28:33
00:28:18
235
00:29:31
00:28:57
266
00:30:59
00:30:29
202
00:26:16
00:25:57
153
00:24:57
00:24:49
121
00:25:26
00:25:16
6 711
27 162 Bagiński Łukasz Olsztyn 1989 M20 166
00:24:54
00:24:36


214
00:26:25
00:26:02
193
00:25:52
00:25:30


139
00:26:16
00:26:02
4 712
28 278 Szumski Michał Ostróda - Kajkowo 1988 M20 148
00:24:20
00:24:08


187
00:25:05
00:24:48
217
00:26:46
00:26:25


177
00:29:37
00:29:20
4 729
29 61 Kotlarz Karol Ostrołęka 1990 M20

201
00:26:44
00:26:25
215
00:26:20
00:26:04
206
00:26:24
00:26:05
189
00:26:49
00:26:38
134
00:26:03
00:25:50
5 730
30 19 Banach Andrzej Olsztyn Pisz-Olsztyn 1989 M20 206
00:26:08
00:25:56
182
00:25:51
00:25:37
205
00:25:54
00:25:38
209
00:26:27
00:26:10


157
00:27:48
00:27:35
5 750
31 1071 Klik Aleksander Olsztyn SRTG - Olsztyn 1993 M20 176
00:25:08
00:24:52
197
00:26:25
00:26:11
211
00:26:11
00:25:54
194
00:26:07
00:25:43


195
00:33:32
00:33:18
5 762
32 236 Zając Tomasz Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1997 M20 211
00:26:38
00:26:13
203
00:26:37
00:26:27
235
00:27:23
00:27:04
186
00:25:26
00:25:06
162
00:25:41
00:25:30


5 762
33 217 Skwarek Marcin Olsztyn 1988 M20 183
00:25:25
00:25:07


231
00:27:10
00:26:47
208
00:26:32
00:26:10


151
00:27:21
00:27:08
4 773

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 209 Najmowicz Sebastian Olsztyn GO.ON. 1991 M20 7
00:17:23
00:17:23
7
00:17:37
00:17:36
4
00:17:10
00:17:08






3 18
2 234 Myślak Piotr Poznań OwocBiega TEAM 1990 M20 15
00:18:13
00:18:13


11
00:18:04
00:18:03
12
00:17:44
00:17:44




3 38
3 145 Bigaś Mateusz Olsztyn 1993 M20 85
00:22:12
00:22:08


133
00:23:19
00:23:14


175
00:26:17
00:26:11


3 393
4 1156 Krawiecki Mateusz Lubawa Husaria Race Team 1989 M20

4
00:17:30
00:17:30
5
00:17:19
00:17:18






2 9
5 331 Sokół Krzysztof Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 17
00:18:26
00:18:26
14
00:18:17
00:18:17








2 31
6 417 Olszewski Tomasz Jeziorany Olszewnik 1991 M20

34
00:20:18
00:20:15
19
00:19:14
00:19:12






2 53
7 18 Clajot Fabian Olsztyn FC Grabowa 1993 M20

41
00:20:56
00:20:56
62
00:21:33
00:21:24






2 103
8 305 Gajewski Szymon Ostróda Skazani na sukces 1988 M20 83
00:22:07
00:22:04


78
00:22:02
00:21:52






2 161
9 455 Zimny Bartłomiej Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1992 M20



162
00:24:14
00:24:04
163
00:24:41
00:24:21




2 325
10 297 Śliwiński Paweł Bartoszyce Drużyna Wilka 1991 M20 175
00:25:09
00:24:52
205
00:26:59
00:26:29








2 380
11 1151 Karbowski Mateusz Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M20 235
00:27:49
00:27:15
233
00:29:15
00:28:44








2 468
12 128 Oprawa Michał Olsztyn 1990 M20 281
00:35:40
00:35:19
251
00:31:26
00:31:05








2 532
13 497 Błudnicki Adrian Bartoszyce Pszczółkowski Team 1993 M20







21
00:19:39
00:19:35


1 21
14 1147 Świniarski Dawid Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1989 M20

48
00:21:10
00:21:05








1 48
15 322 Chojnacki Andrzej Olsztyn 1989 M20 65
00:21:29
00:21:24










1 65
16 431 DEMBOWSKI JACEK ROGIEDLE 1992 M20

69
00:22:05
00:21:54








1 69
17 466 Gutmański Mariusz Olsztyn Team Kopeć 1996 M20



92
00:22:31
00:22:20






1 92
18 167 Szczotka Maciek Rychliki 1997 M20 112
00:22:59
00:22:58










1 112
19 436 Krzykwa Maciej Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 M20



123
00:23:08
00:22:59






1 123
20 486 Czyż Mateusz Rozogi GRUPA DBK OLSZTYN 1990 M20







154
00:25:22
00:24:59


1 154
21 263 Andrzejczak Jakub Olsztyn Lecimy Tutej 1995 M20 177
00:25:07
00:24:55










1 177
22 553 Kołecki Jakub Iława WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 M20









190
00:31:40
00:31:33
1 190
23 535 Nawrocki Mateusz Olsztyn 1993 M20









191
00:31:58
00:31:37
1 191
24 237 Brzóska Przemysław Olsztyn 1989 M20



218
00:26:36
00:26:11






1 218
25 524 Milewski Paweł Olsztyn 1989 M20





238
00:28:14
00:27:46




1 238
26 255 Grzybowski Jakub Olsztyn JEM KLOPsA 1994 M20 262
00:30:30
00:30:06










1 262
27 464 ZIELIŃSKI TOMASZ OLSZTYNEK WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1990 M20



276
00:33:12
00:32:46






1 276

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni