z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 11 Lisowska Aleksandra Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM 1990 K20

1
00:18:20
00:18:20
1
00:18:36
00:18:34
1
00:18:59
00:18:58


1
00:18:25
00:18:23
4 4
2 108 Wiśniewska Aleksandra Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 K20 1
00:20:41
00:20:38
2
00:21:23
00:21:19


2
00:20:46
00:20:43
1
00:20:56
00:20:54


4 6
3 199 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 K30 4
00:21:20
00:21:16


2
00:21:24
00:21:21
3
00:21:11
00:21:08
2
00:21:10
00:21:07
2
00:21:31
00:21:27
5 9
4 230 Bielenica Beata Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 5
00:21:32
00:21:25
3
00:21:41
00:21:32
3
00:21:45
00:21:42


4
00:21:56
00:21:53


4 15
5 66 Wujkowska Izabela Olsztyn 1999 K16 2
00:20:46
00:20:41




7
00:22:07
00:22:03
6
00:22:03
00:21:56
4
00:21:55
00:21:50
4 19
6 216 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 7
00:22:05
00:22:00
4
00:22:15
00:22:10
5
00:22:10
00:22:07
5
00:21:48
00:21:44
5
00:22:00
00:21:56


5 19
7 281 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 9
00:22:39
00:22:32


4
00:22:09
00:22:02
6
00:22:06
00:22:01
7
00:22:08
00:22:04
5
00:22:27
00:22:25
5 22
8 193 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30

14
00:24:49
00:24:29


4
00:21:42
00:21:35
3
00:21:40
00:21:36
3
00:21:41
00:21:36
4 24
9 271 Gawryś Katarzyna Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 10
00:22:51
00:22:42
6
00:23:01
00:22:53
6
00:22:36
00:22:30
8
00:22:14
00:22:06
8
00:22:24
00:22:18
6
00:22:35
00:22:32
6 26
10 1103 Szlaszyńska Wioleta Gołdap GołdapTrail 1990 K20 6
00:22:01
00:21:56
8
00:23:38
00:23:33
7
00:22:48
00:22:44
9
00:22:24
00:22:19




4 30
11 300 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn Drużyna Wilka 1985 K30 37
00:26:02
00:25:52
9
00:24:00
00:23:49
8
00:23:03
00:22:54
11
00:22:40
00:22:30
9
00:23:02
00:22:56


5 37
12 329 Tyborowska Agnieszka Olsztyn dzieciaki z naszej paki 1974 K40 12
00:23:04
00:22:47
5
00:22:48
00:22:48
13
00:23:53
00:23:43


12
00:23:18
00:23:08
8
00:23:18
00:23:09
5 37
13 422 Lemanowicz Maja Olsztyn AZS UWM Olsztyn 2001 K16

7
00:23:12
00:23:09
9
00:23:06
00:22:57
13
00:23:03
00:22:58
10
00:23:09
00:23:03


4 39
14 164 Skuza Dorota Olsztyn 1989 K20 13
00:23:16
00:23:07


11
00:23:18
00:23:09
10
00:22:31
00:22:25
14
00:23:39
00:23:34
7
00:23:00
00:22:54
5 41
15 1039 Kiślak-Malinowska Aleksandra Olsztyn KAZA team 1966 K50 8
00:22:24
00:22:16


10
00:23:15
00:23:09
16
00:23:27
00:23:20
13
00:23:29
00:23:21


4 47
16 135 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30 20
00:24:32
00:24:19


16
00:24:28
00:24:17
14
00:23:14
00:23:02
11
00:23:15
00:23:07
10
00:23:44
00:23:40
5 51
17 46 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30 16
00:23:51
00:23:45


12
00:23:45
00:23:37
17
00:23:36
00:23:26
15
00:23:58
00:23:52
9
00:23:32
00:23:25
5 52
18 260 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 14
00:23:49
00:23:38
11
00:24:10
00:23:58


19
00:24:04
00:23:53


15
00:24:53
00:24:45
4 59
19 1068 Meller Joanna Dywity Drużyna Wilka 1979 K30 26
00:25:13
00:24:57
17
00:25:02
00:24:43
19
00:25:01
00:24:45
27
00:24:54
00:24:43
17
00:24:19
00:24:12
12
00:23:57
00:23:50
6 65
20 89 Jakubowska Klaudia Olsztyn Pszczółkowski Team 1997 K20 21
00:24:27
00:24:20


15
00:24:20
00:24:09
12
00:22:44
00:22:35
19
00:24:17
00:24:13


4 67
21 1168 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30

20
00:25:21
00:25:08
17
00:24:49
00:24:43
18
00:23:58
00:23:50
16
00:24:12
00:24:08


4 71
22 378 Polak Michalina Opole 1995 K20

19
00:25:17
00:25:03
23
00:25:32
00:25:20
21
00:24:14
00:23:58


11
00:23:52
00:23:45
4 74
23 79 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K30 17
00:24:22
00:24:06
18
00:25:02
00:24:45


24
00:24:28
00:24:18
23
00:24:53
00:24:41
16
00:24:56
00:24:50
5 74
24 202 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 1972 K40 27
00:25:14
00:24:59
21
00:25:33
00:25:16
21
00:25:27
00:25:12
22
00:24:17
00:24:00


14
00:24:47
00:24:37
5 78
25 273 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30 22
00:24:41
00:24:28
16
00:24:51
00:24:34


23
00:24:17
00:24:05
24
00:25:07
00:24:54
17
00:25:04
00:24:52
5 78
26 166 Danelska Monika Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 32
00:25:26
00:25:20
23
00:25:49
00:25:37
20
00:25:03
00:24:48
25
00:24:34
00:24:22
18
00:24:22
00:24:13


5 86
27 1036 Kruba Beata Dobre Miasto DeLaval Runners 1976 K40 45
00:26:43
00:26:30
27
00:26:13
00:26:03
25
00:25:40
00:25:29
31
00:25:15
00:25:08
22
00:24:44
00:24:36
13
00:24:45
00:24:37
6 87
28 85 wiech ewa Klebark Wielki 1970 K40 25
00:25:05
00:24:57
24
00:25:57
00:25:37
22
00:25:37
00:25:20
26
00:24:50
00:24:37
26
00:25:33
00:25:25
19
00:25:23
00:25:12
6 90
29 280 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega 1971 K40 24
00:25:16
00:24:57
22
00:25:47
00:25:30
27
00:25:52
00:25:38
35
00:25:41
00:25:20


20
00:25:44
00:25:30
5 93
30 161 Szablińska-Piernik Joanna Olsztyn 1989 K20 23
00:25:08
00:24:54
26
00:25:58
00:25:46


30
00:25:15
00:25:05


29
00:26:42
00:26:29
4 108
31 325 Kurdynowska Beata Barczewo SportMaster 1981 K30 39
00:26:33
00:26:14


18
00:25:08
00:24:44
33
00:25:38
00:25:11
20
00:24:36
00:24:16


4 110
32 1159 Stępień Marzena Olsztyn 4TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1970 K40

34
00:26:38
00:26:35
28
00:25:47
00:25:44
32
00:25:11
00:25:10
30
00:25:58
00:25:58
24
00:26:10
00:26:07
5 114
33 49 Sławińska Anna Iława Rezerwowe Psy 1983 K30 30
00:25:35
00:25:11
29
00:26:44
00:26:16
34
00:26:14
00:26:03
38
00:25:57
00:25:45
41
00:27:11
00:27:00
21
00:25:58
00:25:47
6 114
34 306 Jankowska Emilia Olsztyn 1986 K30 31
00:25:24
00:25:16


32
00:26:20
00:25:59
42
00:26:08
00:25:53
29
00:26:07
00:25:56
26
00:26:38
00:26:23
5 118
35 376 Zając Klaudia Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16



30
00:26:16
00:25:50
43
00:26:17
00:25:58
28
00:26:08
00:25:56
22
00:26:05
00:25:54
4 123
36 1047 Szwajorek Ewelina Olsztyn Pszczółkowski Team 1987 K30 46
00:26:50
00:26:31
28
00:26:26
00:26:08


29
00:25:02
00:24:48
25
00:25:25
00:25:15


4 128
37 33 Rogozińska Monika Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30 28
00:25:17
00:24:59
32
00:26:53
00:26:28
35
00:26:20
00:26:08
44
00:26:33
00:26:20
38
00:26:55
00:26:45
33
00:26:58
00:26:49
6 128
38 1009 Dobies Agnieszka Olsztyn 1979 K30 51
00:27:10
00:26:48


44
00:27:13
00:26:53
34
00:25:31
00:25:14
31
00:26:12
00:26:00
23
00:26:04
00:25:57
5 132
39 169 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 29
00:25:31
00:25:03
31
00:26:58
00:26:28


41
00:26:10
00:25:50
36
00:26:49
00:26:26
48
00:28:55
00:28:39
5 137
40 117 Tynecka Paulina Warszawa 1992 K20 43
00:26:49
00:26:26
35
00:27:09
00:26:50
24
00:25:36
00:25:21
36
00:25:58
00:25:37




4 138
41 24 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30

15
00:24:52
00:24:34
14
00:23:57
00:23:49
20
00:24:08
00:23:57


91
00:37:34
00:37:06
4 140
42 1108 Baryła Małgorzata Olsztyn Pszczółkowski Team 1993 K20 61
00:27:53
00:27:43
87
00:33:04
00:32:25
48
00:27:21
00:27:09
37
00:25:48
00:25:42
34
00:26:22
00:26:12
25
00:26:25
00:26:19
6 144
43 214 Bystrzycka Natalia Dobre Miasto Pszczółkowski Team 1993 K20 52
00:27:05
00:26:51
37
00:27:30
00:26:55
31
00:25:56
00:25:52
39
00:25:52
00:25:47




4 159
44 368 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K40

30
00:26:43
00:26:20
33
00:26:21
00:25:59
48
00:27:12
00:26:48


49
00:29:03
00:28:39
4 160
45 120 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn 1965 K50



42
00:27:03
00:26:50
49
00:27:04
00:26:50
37
00:26:52
00:26:44
32
00:26:47
00:26:37
4 160
46 177 Palowska Joanna Olsztyn 1992 K20 47
00:27:05
00:26:32
33
00:26:49
00:26:31
29
00:26:04
00:25:47
59
00:27:47
00:27:18
76
00:31:07
00:30:38


5 168
47 1158 Turalska Małgorzata Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 K50 44
00:26:55
00:26:28


40
00:26:54
00:26:38
50
00:27:11
00:26:51


38
00:28:20
00:28:10
4 172
48 377 kunda edyta Gietrzwałd 1980 K30

41
00:27:28
00:27:08
43
00:27:12
00:26:50
58
00:27:44
00:27:18


31
00:26:55
00:26:37
4 173
49 299 Żebrowska Dorota Morąg 1993 K20 104
00:31:50
00:31:21
44
00:28:01
00:27:24
37
00:26:34
00:26:17
61
00:27:49
00:27:21


34
00:27:26
00:27:02
5 176
50 319 Zapolska Aleksandra Olsztyn Biegam Bo Lubię 1986 K30 40
00:26:41
00:26:18


38
00:26:55
00:26:33
69
00:28:30
00:28:04
33
00:26:24
00:26:09


4 180
51 1058 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 K30 42
00:26:39
00:26:22
43
00:27:29
00:27:18
59
00:28:02
00:27:39
60
00:27:49
00:27:21
51
00:28:14
00:27:50
47
00:28:53
00:28:38
6 183
52 359 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40

56
00:28:37
00:28:21
47
00:27:31
00:27:08
55
00:27:33
00:27:09


27
00:26:37
00:26:26
4 185
53 1049 Grams Paulina Olsztyn Młynago/Qźnia 1988 K20 58
00:27:49
00:27:27
47
00:27:57
00:27:32
54
00:27:43
00:27:27


56
00:28:40
00:28:16
30
00:26:51
00:26:35
5 187
54 1176 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1970 K40

46
00:27:33
00:27:27
52
00:27:30
00:27:13
53
00:27:33
00:27:05
47
00:27:42
00:27:31
42
00:28:28
00:28:21
5 187
55 141 Gaszyk Jolanta Olsztyn #WIPASZAKTYWNI w biegu 1984 K30 87
00:30:08
00:29:41
39
00:27:16
00:27:01
45
00:27:12
00:26:57


68
00:29:39
00:29:25
36
00:27:59
00:27:48
5 188
56 1052 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K30 55
00:27:41
00:27:18
40
00:27:27
00:27:05


67
00:28:15
00:27:48
55
00:28:23
00:28:03
40
00:28:43
00:28:20
5 190
57 172 Andruszkiewicz Anna Olsztyn BBLOlsztyn 1957 K60 48
00:26:52
00:26:34


41
00:27:05
00:26:47
56
00:27:30
00:27:17
48
00:27:46
00:27:32


4 193
58 64 Czarnecka Ewa Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30

50
00:28:17
00:27:45
56
00:28:01
00:27:34
46
00:26:44
00:26:25
44
00:27:33
00:27:17


4 196
59 429 Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 K50

54
00:28:30
00:28:09
57
00:27:52
00:27:36


53
00:28:08
00:27:55
35
00:27:33
00:27:22
4 199
60 170 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 38
00:26:20
00:26:13
42
00:27:24
00:27:16
60
00:27:54
00:27:45
63
00:27:45
00:27:33
60
00:28:45
00:28:32


5 200
61 1029 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn Skazani na sukces 1974 K40 59
00:27:55
00:27:33


50
00:27:31
00:27:13
54
00:27:22
00:27:06
43
00:27:31
00:27:12


4 206
62 1055 Kutnik Anna Olsztyn wodnyaerobik.pl 1977 K40

60
00:29:20
00:28:42
61
00:28:43
00:28:08
52
00:27:33
00:27:01


39
00:28:36
00:28:19
4 212
63 421 Bochniak Katarzyna Olsztyn Lecimy Tutej 1986 K30

62
00:29:30
00:28:59
55
00:27:50
00:27:33
51
00:27:12
00:26:53
54
00:28:17
00:28:02
56
00:29:09
00:28:56
5 216
64 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 73
00:29:12
00:28:49




70
00:28:30
00:28:05
32
00:26:24
00:26:08
43
00:28:43
00:28:22
4 218
65 55 Kaczorowska Agata Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30

51
00:28:26
00:27:55
64
00:28:50
00:28:21
64
00:27:59
00:27:40


44
00:28:38
00:28:23
4 223
66 1037 Grądzka Joanna Olsztyn DeLaval Runners 1980 K30 79
00:29:22
00:29:01
55
00:28:27
00:28:14
67
00:29:09
00:28:43


57
00:28:41
00:28:22
54
00:29:02
00:28:46
5 233
67 146 Sidorowicz Ola Orneta 1975 K40 54
00:27:44
00:27:15




81
00:29:16
00:28:51
64
00:29:21
00:28:56
37
00:28:19
00:28:03
4 236
68 264 Sprawka Mirella Olsztyn 1973 K40 75
00:29:26
00:28:51
61
00:28:49
00:28:49
62
00:28:32
00:28:09
79
00:29:11
00:28:48
65
00:29:30
00:29:07
51
00:28:59
00:28:41
6 239
69 23 Kaszałowicz Monika Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30

52
00:28:34
00:28:02
71
00:29:20
00:28:50
77
00:28:40
00:28:20
63
00:29:03
00:28:47
55
00:29:02
00:28:46
5 241
70 1076 Ciećko Ela Dobre Miasto Są Wolniejsi 1991 K20 49
00:27:12
00:26:44


82
00:29:53
00:29:35
68
00:28:03
00:27:48
81
00:31:44
00:31:23
53
00:29:05
00:28:43
5 251
71 1101 Wilczewska Monika Olsztyn 1984 K30 65
00:28:50
00:28:32


68
00:29:06
00:28:44
62
00:27:38
00:27:25


57
00:29:19
00:29:04
4 252
72 245 Janczewska Anna Biskupiec Skazani na sukces 1982 K30 68
00:29:04
00:28:38
63
00:29:27
00:29:01
58
00:27:58
00:27:38
65
00:28:04
00:27:43




4 254
73 25 Choromańska Justyna Olsztyn 1991 K20 72
00:29:12
00:28:48




87
00:30:01
00:29:37
50
00:28:02
00:27:49
45
00:28:40
00:28:26
4 254
74 1056 Siwczak Izabela Olsztyn Team Kopeć 1963 K50 60
00:27:58
00:27:36




66
00:28:09
00:27:46
69
00:29:53
00:29:30
60
00:29:50
00:29:28
4 255
75 1181 Karwacka Jolanta Olsztyn 1983 K30



74
00:29:30
00:29:03
82
00:29:26
00:29:07
58
00:28:49
00:28:30
52
00:28:58
00:28:42
4 266
76 130 Szymanowicz Joanna Gietrzwałd Lecimy Tutej 1978 K30 97
00:31:02
00:30:32
74
00:30:28
00:29:56
83
00:29:57
00:29:39
78
00:28:46
00:28:27
59
00:28:46
00:28:31
58
00:29:19
00:29:06
6 269
77 339 Borowska Małgorzata olsztyn 1961 K50 93
00:30:48
00:30:18
58
00:28:59
00:28:24




52
00:28:09
00:27:53
69
00:30:36
00:30:16
4 272
78 1048 Mikołajewska Anna Olsztyn 1980 K30 70
00:29:07
00:28:45


70
00:29:06
00:28:44
84
00:29:34
00:29:17
67
00:29:43
00:29:19
65
00:30:18
00:29:59
5 272
79 104 Paprotna Martyna Dąbrówno Pszczółkowski Team 1990 K20 85
00:30:04
00:29:37
71
00:29:48
00:29:48
66
00:28:57
00:28:32
101
00:32:01
00:31:37
62
00:28:57
00:28:41
77
00:32:00
00:31:42
6 276
80 1079 Dobrowolska Ewelina Olsztyn 1985 K30 56
00:27:55
00:27:22


73
00:29:19
00:28:57


85
00:32:07
00:31:48
64
00:30:15
00:29:58
4 278
81 397 Zembrzycka Aleksandra ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16

53
00:28:29
00:28:08
76
00:29:34
00:29:14
85
00:29:51
00:29:29


66
00:30:19
00:30:05
4 280
82 1014 Zieja Kasia OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 101
00:31:22
00:30:59


72
00:29:12
00:28:53


39
00:27:15
00:26:56
74
00:31:14
00:31:02
4 286
83 105 Baranowska Alina Nidzica Nidzica Biega 1976 K40 50
00:27:04
00:26:48
79
00:31:12
00:30:47
92
00:30:41
00:30:27
72
00:28:28
00:28:11




4 293
84 82 Okuniewska Jolanta Biskupiec Fitstep Team Biskupiec 1967 K50 69
00:29:09
00:28:43


75
00:29:34
00:29:12
80
00:29:02
00:28:49
72
00:30:13
00:29:51


4 296
85 1074 Moczulska Beata Olsztyn 1978 K30 63
00:28:32
00:28:11


81
00:29:49
00:29:30


93
00:34:32
00:34:03
61
00:29:46
00:29:34
4 298
86 313 Plaszewska Aneta Olsztyn Leśni biegacze 1985 K30 66
00:28:48
00:28:34
67
00:29:45
00:29:23


91
00:30:33
00:30:12
74
00:30:34
00:30:19


4 298
87 122 Zawlik Joanna Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 122
00:34:18
00:33:41
73
00:30:23
00:29:56
80
00:29:50
00:29:29
75
00:28:39
00:28:15
73
00:30:22
00:30:02


5 301
88 428 Komorowska Ewa Olsztyn 1974 K40

78
00:30:37
00:30:03
87
00:30:31
00:30:02


71
00:30:03
00:29:45
67
00:30:25
00:30:06
4 303
89 35 Kuropatwa Monika Olsztyn Kuropatwa Team 1991 K20 78
00:29:30
00:29:00
75
00:30:27
00:29:57
84
00:30:13
00:29:44


79
00:31:11
00:30:50


4 316
90 358 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 K30



104
00:32:20
00:32:00
83
00:29:34
00:29:15
66
00:29:26
00:29:14
70
00:30:33
00:30:16
4 323
91 341 Szydłowska Teresa Olsztyn ByleDobiec... 1971 K40 95
00:30:51
00:30:21
82
00:32:07
00:31:31
89
00:30:31
00:30:07
88
00:30:27
00:30:00


72
00:31:01
00:30:41
5 331
92 37 Suwińska Barbara Teresa Olsztyn biegam bo chcę a nie muszę 1965 K50 89
00:30:50
00:30:11
66
00:29:59
00:29:19
88
00:30:26
00:30:05
90
00:30:40
00:30:09




4 333
93 292 Stolarczyk Teresa Olsztyn 1970 K40 103
00:31:12
00:31:04
84
00:32:15
00:31:39
79
00:29:55
00:29:28
102
00:32:09
00:31:38


71
00:30:49
00:30:30
5 336
94 92 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K30

68
00:29:57
00:29:31
91
00:30:41
00:30:19
93
00:30:48
00:30:21
84
00:32:03
00:31:39


4 336
95 1180 de Traversay Alix Olsztyn DeLaval Runners 1983 K30



105
00:32:38
00:32:11
99
00:31:56
00:31:27
75
00:30:59
00:30:36
68
00:30:30
00:30:11
4 347
96 1095 Pędziwiatr Joanna Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1985 K30 115
00:33:05
00:32:27
88
00:33:05
00:32:28


104
00:32:16
00:31:43
42
00:27:23
00:27:06


4 349
97 107 Korwin- Piotrowska Ewa Olsztyn AKM Olsztyn 1973 K40 88
00:30:16
00:29:57


90
00:30:28
00:30:09
94
00:31:02
00:30:36
78
00:31:00
00:30:41


4 350
98 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 99
00:31:09
00:30:46


94
00:31:07
00:30:38


83
00:31:57
00:31:32
75
00:31:40
00:31:17
4 351
99 160 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40

92
00:33:20
00:32:54
93
00:30:49
00:30:33
89
00:30:18
00:30:01
80
00:31:35
00:31:18


4 354
100 54 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi 1976 K40 116
00:33:05
00:32:27
89
00:33:05
00:32:28
99
00:32:00
00:31:26
96
00:31:41
00:31:08
86
00:32:36
00:32:06
83
00:33:48
00:33:33
6 354
101 342 Budzilek Malgorzata Olsztyn 1968 K40 123
00:34:13
00:33:44
90
00:33:06
00:32:31
102
00:32:08
00:31:42
98
00:31:50
00:31:23


85
00:34:18
00:33:57
5 375
102 192 Wasilewska Marta Iława Rezerwowe Psy 2001 K16 114
00:32:39
00:32:15
96
00:34:40
00:34:10




90
00:33:59
00:33:34
76
00:31:47
00:31:26
4 376
103 1035 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 K40 105
00:31:59
00:31:26
97
00:35:39
00:35:07
108
00:33:31
00:32:57
105
00:32:57
00:32:27
82
00:31:56
00:31:30


5 389
104 34 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30 113
00:32:41
00:32:05
95
00:34:46
00:34:08
97
00:31:40
00:31:13




86
00:34:56
00:34:31
4 391
105 98 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K40

98
00:35:53
00:35:15


115
00:38:34
00:38:01
98
00:36:05
00:35:39
89
00:36:32
00:36:10
4 400
106 257 Gierz Dorota Olsztyn AKM 1960 K50 111
00:32:18
00:32:00


106
00:32:48
00:32:28
97
00:31:37
00:31:13
87
00:32:20
00:32:08


4 401
107 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN Są Wolniejsi 1984 K30



121
00:38:20
00:37:47
110
00:34:34
00:34:05
89
00:33:29
00:33:14
84
00:34:18
00:33:57
4 404
108 132 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 127
00:36:26
00:35:51


109
00:33:56
00:33:26
112
00:35:19
00:34:51
95
00:34:34
00:34:21
88
00:35:51
00:35:25
5 404
109 116 Jakuta Beata Olsztyn 1957 K60 120
00:33:53
00:33:17


114
00:35:23
00:34:52
114
00:35:41
00:35:10
92
00:34:22
00:33:55
87
00:35:01
00:34:37
5 407
110 1021 Rochowicz Aleksandra Olsztyn 1979 K30 119
00:33:27
00:32:54
86
00:32:44
00:32:13
107
00:33:21
00:32:50
103
00:32:11
00:31:40




4 415
111 1143 Kamińska Urszula Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 129
00:37:06
00:36:31
94
00:34:23
00:33:50


113
00:35:29
00:35:09
91
00:34:14
00:33:53


4 427
112 185 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 121
00:34:10
00:33:39


111
00:34:21
00:34:00
109
00:33:36
00:33:13
88
00:33:02
00:32:42


4 429
113 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 124
00:34:49
00:34:30


119
00:36:38
00:36:10


99
00:36:05
00:35:39
90
00:36:32
00:36:12
4 432
114 112 Wiśniewska Gosia Olsztyn Team Bez Nazwy / KW Olsztyn 1973 K40 126
00:35:53
00:35:33


112
00:34:26
00:34:05
108
00:33:06
00:32:44
97
00:35:28
00:35:06


4 443

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1041 Pieczkowska Agnieszka Dywity TriNEGU 1978 K30 15
00:23:58
00:23:43
13
00:24:35
00:24:19






50
00:28:54
00:28:41
3 78
2 244 Kozłowska Marta Olsztyn 1979 K30 33
00:25:39
00:25:28
38
00:27:14
00:26:56
46
00:27:32
00:27:08






3 117
3 350 Blicharz Milena Olsztyn Fitness Club Sylwetka 1993 K20 74
00:29:12
00:28:49
25
00:26:01
00:25:39






41
00:28:43
00:28:21
3 140
4 157 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K30 62
00:28:22
00:27:57
49
00:28:06
00:27:41
49
00:27:34
00:27:12






3 160
5 256 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30

57
00:28:42
00:28:21


47
00:27:10
00:26:46
61
00:28:45
00:28:36


3 165
6 17 Grzegorzewska Katarzyna Gietrzwałd #zaliniametyteam 1986 K30

64
00:29:34
00:29:04


76
00:28:39
00:28:20


46
00:28:39
00:28:27
3 186
7 343 Kaczmarczyk Emilia Olsztyn 1984 K30 117
00:32:57
00:32:44
65
00:29:32
00:29:11
39
00:26:46
00:26:35






3 221
8 118 Czuszel Klaudia Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 2000 K16



110
00:33:56
00:33:37
73
00:28:30
00:28:13
49
00:27:48
00:27:33


3 232
9 1161 Szczepkowska Marta Olsztyn Kg team 1985 K30 90
00:30:31
00:30:13
69
00:30:05
00:29:40
77
00:29:43
00:29:16






3 236
10 1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 84
00:30:08
00:29:36




92
00:30:45
00:30:19


81
00:32:57
00:32:38
3 257
11 22 Zielińska Kasia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1988 K20

83
00:32:07
00:31:35
85
00:30:28
00:29:57
95
00:31:09
00:30:38




3 263
12 249 mounier Anna olsztyn 1979 K30 19
00:24:36
00:24:17
10
00:24:07
00:23:52








2 29
13 113 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30 11
00:22:59
00:22:43






21
00:24:53
00:24:31


2 32
14 1174 Kościesza Patrycja Olsztyn TRI NEGU/ Twister Team 1994 K20



26
00:25:51
00:25:35
15
00:23:18
00:23:09




2 41
15 175 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30 34
00:25:59
00:25:31
36
00:27:21
00:26:52








2 70
16 274 Wasilewicz-Pszczółkowska Monika Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 K20 36
00:25:59
00:25:40


36
00:26:29
00:26:11






2 72
17 139 Rutkowska Ewa Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K40



53
00:27:32
00:27:18
28
00:25:13
00:24:47




2 81
18 68 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40

45
00:27:44
00:27:25


45
00:26:28
00:26:22




2 90
19 1015 Chełchowska Paulina Dźwierzuty 1993 K20

59
00:29:00
00:28:33
65
00:29:01
00:28:27






2 124
20 533 Gogolewska Anna Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40





86
00:30:05
00:29:31
46
00:27:44
00:27:26


2 132
21 1137 Kwaśny Bożena Olsztyn 1970 K40 64
00:28:43
00:28:22
72
00:29:51
00:29:51








2 136
22 1024 NESTOROWICZ Monika Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1973 K40 77
00:29:10
00:28:58
70
00:29:57
00:29:41








2 147
23 309 Białas Małgorzata Dobre Miasto 1990 K20

80
00:31:28
00:30:53
78
00:29:58
00:29:27






2 158
24 389 Ksepka-Mierzejek Natalia Olsztyn 1987 K30

76
00:30:20
00:29:58
86
00:30:13
00:30:02






2 162
25 1133 Łopieńska-Biernat Ela Olsztyn 1971 K40 96
00:31:05
00:30:27


101
00:32:15
00:31:41






2 197
26 218 Brzózka Monika Dobre Miasto KS NEONET 1986 K30 102
00:31:14
00:31:00


95
00:31:06
00:30:41






2 197
27 1132 Ciokalska Joanna Olsztyn Free Runners 1991 K20 109
00:32:22
00:31:51
93
00:33:34
00:33:03








2 202
28 345 Zakrzewska Anna Olsztyn 1981 K30 112
00:32:40
00:32:04


96
00:31:34
00:31:06






2 208
29 348 Doliwa Urszula Olsztyn KAZA Team 1978 K30 118
00:33:24
00:32:53




100
00:31:59
00:31:29




2 218
30 1087 Sokołowska Magdalena Olsztyn 1993 K20 107
00:32:13
00:31:40


113
00:35:26
00:34:52






2 220
31 1073 Kowalewicz Ewa Nela olsztyn 1993 K20 108
00:32:14
00:31:41


115
00:35:28
00:34:54






2 223
32 101 PANKOWSKA KATARZYNA Iława Kriss Coaching 1983 K30 128
00:36:27
00:35:53




111
00:35:20
00:34:51




2 239
33 110 Dunajska Karolina olsztyn Pszczółkowski Team 1989 K20 3
00:20:47
00:20:43










1 3
34 393 Chodyna Monika Olsztyn Najmowicz Triathlon / 3life team 1992 K20

12
00:24:22
00:24:18








1 12
35 131 Mielczarek Alicja Nidzica Nidzica biega 1978 K30 18
00:24:20
00:24:07










1 18
36 557 Pronobis Beata Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40









18
00:25:16
00:25:08
1 18
37 487 Jakimowicz Iwona Ostróda 1978 K30







27
00:26:01
00:25:38


1 27
38 564 Chećko Ewa Olsztyn Są Wolniejsi 1978 K30









28
00:26:52
00:26:27
1 28
39 276 Prochowska Beata Olsztyn 1971 K40 35
00:25:58
00:25:34










1 35
40 499 ZASTĘPIŃSKI MONIKA BOCHUM 1980 K30







35
00:26:33
00:26:17


1 35
41 526 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn Team Kopeć 1996 K20





40
00:26:08
00:25:47




1 40
42 495 SZULC MAGDALENA MIŁOMŁYN 1981 K30







40
00:27:22
00:26:57


1 40
43 346 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 41
00:26:47
00:26:21










1 41
44 444 Wojciechowska Klaudia Warszawa Vege Runners 1978 K30







45
00:27:42
00:27:19


1 45
45 396 Szydłowska Dorota Toruń 1983 K30

48
00:28:01
00:27:33








1 48
46 454 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20



51
00:27:40
00:27:13






1 51
47 28 Juchniewicz Monika Olsztyn 1983 K30 53
00:27:22
00:27:01










1 53
48 523 Naruszewicz Olga Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30





57
00:27:43
00:27:18




1 57
49 235 Pieslak Monika Olsztyn Są Wolniejsi 1991 K20 57
00:27:54
00:27:23










1 57
50 561 Grądzka Izabela Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30









59
00:29:24
00:29:14
1 59
51 562 Napierska Ewelina Barczewo BSB Barczewo Biega 1990 K20









62
00:29:47
00:29:36
1 62
52 1002 Szymków Dorota Olsztyn 1989 K20



63
00:28:35
00:28:20






1 63
53 552 Kruszyńska Agnieszka Warszawa AKS Polonia Warszawa 1984 K30









63
00:30:05
00:29:45
1 63
54 272 Pańkowska Martyna Olsztyn 1987 K30 67
00:28:52
00:28:35










1 67
55 438 Karasińska Agnieszka olsztyn 1979 K30



69
00:29:10
00:28:44






1 69
56 515 Pietkiewicz Sebastian Morąg 1982 K30







70
00:29:48
00:29:34


1 70
57 529 Giza-Gradowska Agnieszka Olsztyn 1986 K30





71
00:28:24
00:28:08




1 71
58 100 KRYNICKA JUSTYNA Dobre Miasto KS Jelonki 1982 K30 71
00:29:15
00:28:47










1 71
59 554 Pogorzelska Bogusia Wieczfnia Kościelna 1977 K40









73
00:31:04
00:30:50
1 73
60 516 Korgól Anna Rogoż RUN WISZNIA RUN 1983 K30





74
00:28:42
00:28:14




1 74
61 188 NAGAJEWSKA ANNA DOBRE MIASTO KS JELONKI 1983 K30 76
00:29:24
00:28:56










1 76
62 1178 Kellmann Stolze Edyta Purda 1983 K30

77
00:30:34
00:30:01








1 77
63 485 Kułakowska Magda Olsztyn Pszczółkami Team 1979 K30







77
00:31:06
00:30:40


1 77
64 538 Bem Małgorzata Olsztyn 1973 K40









78
00:32:10
00:31:52
1 78
65 489 Cholewa Monika Częstochowa 1995 K20









79
00:32:48
00:32:23
1 79
66 253 Piecha-Śmieszna Katarzyna Olsztyn 1985 K30 80
00:29:33
00:29:17










1 80
67 556 Boczkowska Magdalena Olsztyn 1995 K20









80
00:32:54
00:32:29
1 80
68 86 ZŁOTUCHA MARTA Dobre Miasto KS Jelonki 1980 K30 81
00:29:56
00:29:27










1 81
69 365 Giżyńska Magdalena Olsztyn MPEC OLSZTYN 1974 K40

81
00:31:44
00:31:14








1 81
70 220 Tomaszewska Danuta Dobre Miasto KS Jelonki 1978 K30 82
00:29:56
00:29:28










1 82
71 559 Cieszewska Karina Kurzętnik 1995 K20









82
00:33:46
00:33:22
1 82
72 332 SKIBKO PATRYCJA OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1996 K20 83
00:30:00
00:29:36










1 83
73 420 Bienenda Urszula Olsztyn 1981 K30

85
00:32:27
00:31:58








1 85
74 26 Bogdańska Anna Jaroty 1979 K30 86
00:29:59
00:29:40










1 86
75 241 oleszek kasia Olsztyn 1983 K30 91
00:30:28
00:30:14










1 91
76 392 Lachowicz Emilia Olsztyn Herbalife 1982 K30

91
00:33:15
00:32:52








1 91
77 1121 Szkirpan Justyna Olsztyn 1990 K20 92
00:30:44
00:30:18










1 92
78 323 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30









92
00:46:29
00:46:12
1 92
79 1033 Kujawa Małgorzata Olsztyn 1975 K40 94
00:30:45
00:30:20










1 94
80 445 KUŚNIEREK ANNA WARSZAWA Magnolia Escape 1975 K40







94
00:34:37
00:34:13


1 94
81 493 Łaniewska Monika Olsztyn 1988 K20







96
00:35:08
00:34:41


1 96
82 354 BOJAROWSKA MARTYNA OLSZTYN 1993 K20 98
00:30:52
00:30:42










1 98
83 1162 Kościesza Izabela Olsztyn 1973 K40



98
00:31:45
00:31:18






1 98
84 1123 Kurowska Monika Dobre Miasto DeLaval Runners 1973 K40

99
00:36:32
00:36:19








1 99
85 286 Pudlak Katarzyna Olsztyn 1980 K30 100
00:31:09
00:30:49










1 100
86 38 Kuczyńska Kinga Mrągowo 1985 K30



100
00:31:57
00:31:29






1 100
87 458 Maciąg Iwona Dywity Apartamenty Mitori/Falken Trade Team 1973 K40



103
00:32:07
00:31:54






1 103
88 142 Dąbkiewicz Katarzyna Olsztyn Skazani na sukces 1987 K30 106
00:31:55
00:31:28










1 106
89 508 Chodkowska Patrycja Szczytno Chicks on speed 1982 K30





106
00:32:53
00:32:40




1 106
90 509 Horla Karolina Olsztyn Chicks on speed 1983 K30





107
00:32:53
00:32:40




1 107
91 349 Kraushar Monika Giedajty DOMON 1974 K40 110
00:32:27
00:31:52










1 110
92 442 Milewska Marta Olsztyn Dziki Olsztyn 1989 K20



116
00:35:35
00:35:03






1 116
93 52 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40



117
00:36:25
00:35:55






1 117
94 437 Frala Katarzyna Kieźliny ZETO SOFTWARE TEAM 1979 K30



118
00:36:36
00:36:04






1 118
95 447 Jurkowska Małgorzata Olsztyn 1981 K30



120
00:37:20
00:36:45






1 120
96 293 Hopaluk Agnieszka PASYM 1967 K50 125
00:35:13
00:34:53










1 125
97 184 Pulikowska Wioletta Olsztyn Morsujący Rowerzyści Olsztyn 1962 K50 130
00:38:28
00:37:49










1 130
98 181 Miron - Śleszyńska Bożena Kieźliny 1961 K50 131
00:41:34
00:41:05










1 131

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni