z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1039 Kiślak-Malinowska Aleksandra Olsztyn KAZA team 1966 K50 8
00:22:24
00:22:16


10
00:23:15
00:23:09
16
00:23:27
00:23:20
13
00:23:29
00:23:21


4 47
2 120 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn 1965 K50



42
00:27:03
00:26:50
49
00:27:04
00:26:50
37
00:26:52
00:26:44
32
00:26:47
00:26:37
4 160
3 1158 Turalska Małgorzata Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 K50 44
00:26:55
00:26:28


40
00:26:54
00:26:38
50
00:27:11
00:26:51


38
00:28:20
00:28:10
4 172
4 429 Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 K50

54
00:28:30
00:28:09
57
00:27:52
00:27:36


53
00:28:08
00:27:55
35
00:27:33
00:27:22
4 199
5 1056 Siwczak Izabela Olsztyn Team Kopeć 1963 K50 60
00:27:58
00:27:36




66
00:28:09
00:27:46
69
00:29:53
00:29:30
60
00:29:50
00:29:28
4 255
6 339 Borowska Małgorzata olsztyn 1961 K50 93
00:30:48
00:30:18
58
00:28:59
00:28:24




52
00:28:09
00:27:53
69
00:30:36
00:30:16
4 272
7 82 Okuniewska Jolanta Biskupiec Fitstep Team Biskupiec 1967 K50 69
00:29:09
00:28:43


75
00:29:34
00:29:12
80
00:29:02
00:28:49
72
00:30:13
00:29:51


4 296
8 37 Suwińska Barbara Teresa Olsztyn biegam bo chcę a nie muszę 1965 K50 89
00:30:50
00:30:11
66
00:29:59
00:29:19
88
00:30:26
00:30:05
90
00:30:40
00:30:09




4 333
9 257 Gierz Dorota Olsztyn AKM 1960 K50 111
00:32:18
00:32:00


106
00:32:48
00:32:28
97
00:31:37
00:31:13
87
00:32:20
00:32:08


4 401

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 293 Hopaluk Agnieszka PASYM 1967 K50 125
00:35:13
00:34:53










1 125
2 184 Pulikowska Wioletta Olsztyn Morsujący Rowerzyści Olsztyn 1962 K50 130
00:38:28
00:37:49










1 130
3 181 Miron - Śleszyńska Bożena Kieźliny 1961 K50 131
00:41:34
00:41:05










1 131

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni