z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 307 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Mazury Running Team 1986 M30 5
00:17:12
00:17:12
3
00:17:23
00:17:21




8
00:17:57
00:17:56
6
00:17:24
00:17:24
4 22
2 96 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB/forBet runners 1987 M30 9
00:17:25
00:17:24
10
00:17:51
00:17:50
8
00:17:28
00:17:25
8
00:17:05
00:17:03
7
00:17:27
00:17:26
4
00:17:16
00:17:16
6 27
3 211 Ołowski Jakub Wydminy Najmowicz Triathlon/ Kram Fc 1984 M30 11
00:17:48
00:17:47
6
00:17:35
00:17:34
6
00:17:21
00:17:18




7
00:17:31
00:17:31
4 30
4 210 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 10
00:17:39
00:17:39
11
00:17:54
00:17:53
10
00:17:55
00:17:54
11
00:17:36
00:17:36
10
00:18:11
00:18:09
9
00:18:07
00:18:07
6 39
5 1146 Menziński Przemysław Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 12
00:17:54
00:17:54
13
00:18:16
00:18:14
12
00:18:16
00:18:13
14
00:18:06
00:18:05
11
00:18:26
00:18:26
33
00:20:43
00:20:41
6 48
6 1141 Szlaszyński Przemek Gołdap GołdapTrail 1983 M30 13
00:18:05
00:18:04
16
00:18:50
00:18:49
108
00:22:47
00:22:44
15
00:18:22
00:18:22
9
00:18:01
00:18:01


5 53
7 1135 Sul Marcin Olsztyn 1980 M30 27
00:19:33
00:19:30
17
00:18:57
00:18:55
14
00:18:36
00:18:34




12
00:19:02
00:19:01
4 70
8 32 Twardowski Sebastian Olsztyn 1979 M30 24
00:19:21
00:19:18
28
00:20:04
00:19:51
16
00:18:51
00:18:48




17
00:19:40
00:19:39
4 85
9 136 Dąbkowski Roman Olsztyn 1982 M30 26
00:19:32
00:19:30




29
00:19:40
00:19:38
18
00:19:27
00:19:26
14
00:19:23
00:19:22
4 87
10 60 Kalita Krystian Olsztyn ByleDoMety! 1986 M30 30
00:19:40
00:19:38
26
00:20:03
00:20:00
28
00:19:47
00:19:41
23
00:19:15
00:19:13
22
00:19:40
00:19:36
21
00:19:58
00:19:55
6 92
11 326 Kurdynowski Szymon Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 80
00:22:08
00:21:58
30
00:20:05
00:20:02
22
00:19:22
00:19:20
24
00:19:21
00:19:19
20
00:19:32
00:19:30


5 96
12 143 Karolewski Krzysztof Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 M30



32
00:19:54
00:19:52
25
00:19:25
00:19:22
19
00:19:28
00:19:27
20
00:19:56
00:19:54
4 96
13 666 Bronakowski Piotr Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M30 45
00:20:33
00:20:29


24
00:19:34
00:19:32
30
00:19:45
00:19:41
27
00:19:59
00:19:58
16
00:19:38
00:19:35
5 97
14 187 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 M30 25
00:19:23
00:19:21
19
00:19:33
00:19:31




35
00:20:24
00:20:22
26
00:20:15
00:20:13
4 105
15 269 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 31
00:19:48
00:19:46
21
00:19:56
00:19:56
30
00:19:51
00:19:50
26
00:19:36
00:19:34




4 108
16 1013 Zieja Andrzej Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 33
00:20:01
00:19:59


29
00:19:51
00:19:49
37
00:20:02
00:19:59
38
00:20:32
00:20:29


4 137
17 147 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30 38
00:20:12
00:20:10
35
00:20:20
00:20:17


39
00:20:04
00:20:02
28
00:20:01
00:19:58


4 140
18 434 Kamieński Arek Łukta 1982 M30



59
00:21:25
00:21:20
34
00:19:57
00:19:57
36
00:20:25
00:20:24
18
00:19:46
00:19:44
4 147
19 74 Szot Andrzej Bartąg MICHELIN 1978 M30



37
00:20:31
00:20:28
42
00:20:10
00:20:08
40
00:20:32
00:20:28
28
00:20:31
00:20:29
4 147
20 43 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30 41
00:20:23
00:20:19


38
00:20:31
00:20:29
51
00:20:44
00:20:40


24
00:20:08
00:20:07
4 154
21 1134 Rynko Paweł Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 40
00:20:16
00:20:14
51
00:21:11
00:21:08
42
00:20:41
00:20:36
62
00:21:07
00:21:03
41
00:20:37
00:20:34
35
00:20:58
00:20:53
6 158
22 370 ORŁOWSKI Piotr Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1978 M30

61
00:21:38
00:21:29
43
00:20:42
00:20:39
46
00:20:27
00:20:24
47
00:20:50
00:20:47
27
00:20:29
00:20:27
5 163
23 407 zbutowicz łukasz Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30

76
00:22:07
00:22:01
67
00:21:39
00:21:34
52
00:20:47
00:20:41
48
00:20:51
00:20:49
39
00:21:15
00:21:13
5 206
24 1145 Wilczek Rafał Szczytno SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 M30 36
00:20:11
00:20:08
60
00:21:27
00:21:26


57
00:20:56
00:20:54


57
00:22:06
00:22:02
4 210
25 372 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30

62
00:21:37
00:21:33
51
00:21:01
00:20:56
72
00:21:33
00:21:26
42
00:20:40
00:20:35


4 227
26 302 Żyjewski Krzysztof Olsztyn KAZA team 1984 M30 50
00:20:40
00:20:35
42
00:20:58
00:20:58




92
00:23:01
00:22:52
48
00:21:50
00:21:45
4 232
27 374 Arczak Mirosław Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1978 M30

80
00:22:24
00:22:13
65
00:21:42
00:21:33
58
00:21:05
00:20:55
45
00:20:47
00:20:42


4 248
28 265 Jackowski Marcin Wołowno Pszczółkowski Team 1981 M30 58
00:21:07
00:21:03
63
00:21:40
00:21:36


78
00:21:40
00:21:37
59
00:21:39
00:21:36


4 258
29 1078 Kiewisz Adam Olsztyn Są Wolniejsi 1980 M30 56
00:21:08
00:21:01
102
00:23:26
00:22:53
71
00:22:00
00:21:42
241
00:28:04
00:27:49
69
00:22:19
00:21:57
70
00:22:58
00:22:36
6 266
30 1032 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn Drużyna Wilka 1987 M30 52
00:20:42
00:20:36
74
00:22:05
00:22:00
69
00:21:41
00:21:37


73
00:22:07
00:22:04


4 268
31 65 Szpendowski Marek Olsztyn Pszczółkowski Team 1978 M30 75
00:21:50
00:21:48


77
00:21:55
00:21:50
75
00:21:34
00:21:31
60
00:21:40
00:21:37
58
00:22:08
00:22:04
5 268
32 151 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30



35
00:20:20
00:20:18
27
00:19:38
00:19:36
33
00:20:22
00:20:20
194
00:33:31
00:33:04
4 289
33 453 Chołaściński Wojciech Olsztyn 1983 M30



88
00:22:20
00:22:11
80
00:21:52
00:21:43
67
00:22:01
00:21:53
56
00:22:09
00:22:02
4 291
34 8 Kaczorowski Dominik Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1982 M30



49
00:20:56
00:20:45
38
00:20:02
00:20:00
43
00:20:44
00:20:42
166
00:28:39
00:28:23
4 296
35 1061 Kostyra Łukasz Jaroty Mont Blanc Team 1983 M30 39
00:20:14
00:20:10
40
00:20:55
00:20:53




115
00:23:53
00:23:43
130
00:30:39
00:25:45
4 324
36 288 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 89
00:22:23
00:22:15
95
00:22:48
00:22:38
75
00:21:52
00:21:48
85
00:22:05
00:21:55
82
00:22:32
00:22:25


5 331
37 410 Kozak Przemysław Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 M30

92
00:22:41
00:22:36
109
00:22:56
00:22:45
71
00:21:30
00:21:26


60
00:22:23
00:22:16
4 332
38 334 Jankowski Piotr Iława Rezerwowe Psy 1984 M30 48
00:20:39
00:20:35
44
00:21:00
00:20:57




196
00:27:12
00:27:03
55
00:22:04
00:21:58
4 343
39 1084 Kurmin Paweł Olsztyn Team Kopeć 1987 M30 114
00:23:06
00:23:00
143
00:24:26
00:24:16
122
00:23:10
00:22:58
65
00:21:16
00:21:11
90
00:22:54
00:22:49
78
00:22:55
00:22:50
6 347
40 1072 Wzorek Adam Jeziorany DeLaval Runners 1984 M30 73
00:21:46
00:21:41
94
00:22:41
00:22:37
100
00:22:37
00:22:33
94
00:22:17
00:22:14
94
00:22:56
00:22:53


5 355
41 316 Klimczuk Mariusz Olsztyn 1980 M30 91
00:22:22
00:22:18
84
00:22:22
00:22:18
115
00:22:55
00:22:50


80
00:22:28
00:22:23


4 370
42 1004 Leśny Andrzej Olsztyn Mont Blanc Team 1979 M30 69
00:21:35
00:21:31


72
00:21:50
00:21:45
155
00:24:21
00:24:05


103
00:24:20
00:24:11
4 399
43 16 Michalak Krzysztof Ostróda Ostróda Runners/Roztrenowani 1981 M30 134
00:23:53
00:23:35
115
00:23:36
00:23:23
89
00:22:22
00:22:17
67
00:21:17
00:21:16




4 405
44 137 Neumann Artur Olsztyn AKM Olsztyn 1978 M30 122
00:23:34
00:23:22
136
00:24:02
00:24:02
114
00:23:01
00:22:49


108
00:23:31
00:23:25
67
00:22:36
00:22:33
5 411
45 1184 Pasternak Radoslaw Kiwity Klub Biegacza Lidzbark Warminski 1983 M30



127
00:23:18
00:23:09
124
00:23:21
00:23:07
91
00:22:57
00:22:51
76
00:22:55
00:22:47
4 418
46 195 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 M30 86
00:22:17
00:22:08
122
00:23:45
00:23:37
143
00:23:36
00:23:26


142
00:24:41
00:24:30
93
00:23:37
00:23:31
5 443
47 30 Olszewski Paweł Olsztyn mytowel.pl 1978 M30

97
00:22:45
00:22:40
255
00:29:16
00:28:40
141
00:23:47
00:23:32
121
00:24:03
00:23:54
90
00:23:29
00:23:24
5 449
48 77 Klach Andrzej Kieźliny Mont Blanc Team 1978 M30 135
00:23:50
00:23:36
121
00:23:44
00:23:37
94
00:22:30
00:22:26
100
00:22:47
00:22:30




4 450
49 327 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30 111
00:23:03
00:22:53
112
00:23:29
00:23:20


125
00:23:20
00:23:09
119
00:23:57
00:23:50


4 467
50 317 podlewski tomasz olsztyn Fitness Club Sylwetka 1978 M30



153
00:23:55
00:23:48
128
00:23:30
00:23:13
123
00:24:12
00:23:56
74
00:22:50
00:22:42
4 478
51 106 Gawin Marek Barczewo 1979 M30 150
00:24:26
00:24:09
129
00:23:59
00:23:49




112
00:23:48
00:23:36
87
00:23:15
00:23:12
4 478
52 94 Borkowski Jacek Olsztyn 1980 M30 103
00:22:41
00:22:32


121
00:23:06
00:22:58
127
00:23:25
00:23:12
131
00:24:16
00:24:08


4 482
53 337 Prusik Arkadiusz Nidzica Nidzica Biega 1982 M30 98
00:22:44
00:22:28


132
00:23:20
00:23:14
107
00:22:47
00:22:40
151
00:24:56
00:24:47


4 488
54 1182 Chudzik Tomasz Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30



150
00:23:57
00:23:39
137
00:23:36
00:23:24
116
00:23:58
00:23:47
91
00:23:40
00:23:25
4 494
55 1057 Lipiński Seweryn Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn 1981 M30

133
00:24:04
00:23:55
141
00:23:33
00:23:26
126
00:23:18
00:23:10


97
00:24:06
00:24:00
4 497
56 36 Michalski Bartosz Wójtowo Mont Blanc Team 1982 M30 119
00:23:32
00:23:18




154
00:24:21
00:24:05
125
00:24:11
00:24:02
101
00:24:18
00:24:09
4 499
57 1011 Hermann Tomasz Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn 1978 M30

145
00:24:37
00:24:17
163
00:24:27
00:24:05
197
00:26:11
00:25:47
105
00:23:27
00:23:18
98
00:24:09
00:24:01
5 511
58 1110 Kalinowski Tomasz Olsztyn 1978 M30 129
00:23:46
00:23:34


128
00:23:18
00:23:09
122
00:23:12
00:23:03
136
00:24:26
00:24:19


4 515
59 127 Kosin Marcin Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 200
00:26:01
00:25:37
161
00:25:11
00:24:52


148
00:24:12
00:23:55
113
00:23:50
00:23:43
100
00:24:14
00:24:09
5 522
60 1067 Meller Wojciech Dywity Drużyna Wilka 1978 M30 158
00:24:34
00:24:19
158
00:25:01
00:24:43
186
00:25:01
00:24:48
173
00:24:51
00:24:40
126
00:24:11
00:24:03
96
00:23:57
00:23:50
6 538
61 72 Mętel Robert Orneta 1980 M30 187
00:25:45
00:25:18
139
00:24:25
00:24:11
124
00:23:17
00:23:05
131
00:23:26
00:23:16
157
00:25:14
00:25:03


5 551
62 1008 Dąbrowski Robert Olsztyn 1978 M30 104
00:22:55
00:22:33


233
00:27:13
00:26:54
132
00:23:35
00:23:18


110
00:24:28
00:24:21
4 579
63 10 SZEWCZAK PIOTR OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1982 M30



169
00:24:32
00:24:22
165
00:24:39
00:24:28
135
00:25:43
00:24:19
112
00:24:36
00:24:26
4 581
64 1092 chodkiewicz dawid orneta 1981 M30 154
00:24:28
00:24:13
128
00:24:02
00:23:48
184
00:24:56
00:24:44


169
00:26:03
00:25:53


4 635
65 356 Jakubiak Bartłomiej Barczewo 1987 M30 140
00:24:07
00:23:52
164
00:25:23
00:24:59
180
00:24:58
00:24:40
179
00:25:09
00:24:45
164
00:25:55
00:25:32


5 647
66 197 Łazicki Tomasz OLSZTYN Fotobudka MamyWas.pl / Falken Running Team 1987 M30 186
00:25:48
00:25:16
173
00:25:36
00:25:18
178
00:24:50
00:24:35




128
00:25:57
00:25:43
4 665
67 1154 Stuczyński Piotr Olsztyn 1980 M30

185
00:26:16
00:25:52


191
00:25:40
00:25:21
155
00:25:11
00:24:59
149
00:27:14
00:27:00
4 680
68 48 Sudoł Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1979 M30 169
00:24:55
00:24:44
174
00:25:35
00:25:22
194
00:25:18
00:25:08
158
00:24:26
00:24:16




4 695
69 1044 Dikunow Michał Olsztyn DeLaval Runners 1981 M30 195
00:25:41
00:25:29
191
00:26:09
00:26:02


185
00:25:12
00:25:06
204
00:27:31
00:27:23
127
00:25:52
00:25:42
5 698
70 320 Jurkowski Michał Olsztyn 1978 M30 189
00:25:39
00:25:19
169
00:25:27
00:25:08
212
00:26:19
00:25:56
178
00:25:07
00:24:45
166
00:25:58
00:25:37


5 702
71 395 Olejnik Marek Olsztyn Run For The Earth 1979 M30

196
00:26:35
00:26:10
204
00:26:03
00:25:36
166
00:24:43
00:24:30
137
00:24:35
00:24:25


4 703
72 186 Domka Michał Iława Rezerwowe Psy 1981 M30 226
00:27:02
00:26:37
202
00:26:55
00:26:26
199
00:25:36
00:25:26
205
00:26:15
00:26:02
177
00:26:27
00:26:17
125
00:25:46
00:25:38
6 703
73 1030 Bertel Marcin Olsztyn 1982 M30 180
00:25:21
00:25:01
162
00:25:09
00:24:52
198
00:25:32
00:25:25


194
00:27:15
00:26:59


4 734
74 279 Ptak Michał Biskupiec Biskupiec Biega / Sparta Biskupiec 1979 M30 203
00:26:03
00:25:43
189
00:26:15
00:25:57
217
00:26:33
00:26:11




140
00:26:18
00:26:04
4 749
75 1007 Nitkiewicz Bartosz Olsztyn dziq Team 1981 M30 227
00:27:06
00:26:42
215
00:27:35
00:27:14
219
00:26:35
00:26:16


186
00:26:50
00:26:34
129
00:25:52
00:25:43
5 749
76 198 Kupchyk Maks Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1979 M30 218
00:26:55
00:26:21
209
00:26:57
00:26:33
216
00:26:40
00:26:06


190
00:27:10
00:26:47
152
00:27:30
00:27:12
5 767
77 1043 Karwacki Szymon Olsztyn 1983 M30 279
00:34:07
00:33:43
211
00:27:04
00:26:53
244
00:28:00
00:27:35
230
00:27:38
00:27:20
202
00:27:40
00:27:22
135
00:26:09
00:25:51
6 778
78 67 Lenard Daniel Olsztyn ostr Run 1987 M30 219
00:26:54
00:26:25
220
00:27:55
00:27:21
226
00:26:52
00:26:26
215
00:26:51
00:26:21
203
00:27:45
00:27:23
146
00:26:51
00:26:33
6 783
79 233 Swaryczewski Tomek Olsztyn TRI NEGU 1978 M30 204
00:26:07
00:25:46
217
00:27:40
00:27:15
206
00:26:03
00:25:38
160
00:24:29
00:24:17




4 787
80 427 Komorowski Arkadiusz Olsztyn G33/Life4Sport 1980 M30

236
00:29:31
00:28:57
220
00:26:44
00:26:16


178
00:26:37
00:26:19
161
00:28:12
00:27:51
4 795
81 1034 Łajkowski Marek Bartoszyce 1985 M30 178
00:25:07
00:24:59




248
00:28:45
00:28:19
193
00:27:18
00:26:56
182
00:30:11
00:29:51
4 801
82 1012 Grabowski Szymon Olsztyn 1987 M30 230
00:27:18
00:26:44
198
00:26:32
00:26:12


249
00:28:54
00:28:22
210
00:28:11
00:27:45
167
00:28:55
00:28:28
5 805
83 461 Śmilgiewicz Przemyslaw Dobre Miasto Delaval Runners 1978 M30



256
00:28:45
00:28:42
212
00:26:21
00:26:14
201
00:27:28
00:27:17
138
00:26:10
00:26:01
4 807
84 1080 Tanajewski Dariusz Olsztyn Spartanie Dzieciom 1987 M30

195
00:26:10
00:26:10


262
00:31:21
00:30:45
172
00:26:21
00:26:04
181
00:30:12
00:29:41
4 810
85 204 Rogowski Paweł Olsztyn 1980 M30 232
00:27:14
00:27:00
200
00:26:52
00:26:19


204
00:26:23
00:25:58
179
00:26:39
00:26:20


4 815
86 163 Kozłowski Piotr Olsztyn Sąsiedzi z Barcza 1980 M30 231
00:27:06
00:26:57
213
00:27:18
00:26:58


190
00:25:30
00:25:21
184
00:26:40
00:26:29


4 818
87 1019 Kupibida Paweł Olsztyn 1982 M30

234
00:29:20
00:28:53
166
00:24:23
00:24:09
225
00:27:22
00:27:03
198
00:27:23
00:27:06


4 823
88 226 Piechota Sławek Olsztyn KG Team 1981 M30 229
00:27:02
00:26:44
221
00:27:58
00:27:33
230
00:26:59
00:26:44
224
00:27:09
00:26:51
220
00:28:44
00:28:32
165
00:28:23
00:28:12
6 830
89 27 Mikielski Paweł OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30 215
00:26:41
00:26:19
223
00:27:59
00:27:35
225
00:26:47
00:26:24


200
00:27:37
00:27:14


4 863
90 1118 Mendalka Piotr Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1981 M30 238
00:27:42
00:27:21
199
00:26:36
00:26:14
213
00:26:09
00:25:59
219
00:26:51
00:26:31




4 869
91 1063 Grądzki Tomasz Olsztyn DeLaval Runners 1980 M30 242
00:27:58
00:27:37
228
00:28:22
00:28:07




226
00:29:54
00:29:33
178
00:29:52
00:29:23
4 874
92 1106 WORAVETCHVIJIT Pairoj OLSZTYN 1978 M30 244
00:27:57
00:27:40




243
00:28:34
00:28:03
215
00:28:16
00:28:05
172
00:29:08
00:28:47
4 874
93 1150 Danylczuk Tomasz Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 M30 260
00:30:22
00:29:50




251
00:29:10
00:28:42
209
00:28:04
00:27:37
163
00:28:24
00:28:04
4 883
94 1053 Szliwiński Paweł Pieniężno 1985 M30 243
00:28:09
00:27:38
239
00:29:27
00:29:27


232
00:27:47
00:27:26
185
00:26:50
00:26:34


4 899
95 405 Baranowski Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1985 M30

241
00:30:08
00:29:43
251
00:28:53
00:28:30


230
00:30:29
00:30:14
183
00:30:13
00:30:00
4 905
96 148 Sobala Maciej Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1980 M30 220
00:26:49
00:26:25


278
00:33:56
00:33:37
246
00:28:30
00:28:13
187
00:26:50
00:26:35


4 931
97 179 Maziec Paweł Olsztyn 1980 M30 271
00:31:28
00:31:01
247
00:30:55
00:30:33
262
00:30:27
00:30:00
258
00:30:25
00:29:58


179
00:29:52
00:29:35
5 946
98 1027 Pakieła Krzysztof Białystok 1985 M30 275
00:32:29
00:31:50
249
00:31:22
00:30:44
267
00:31:15
00:30:40
259
00:30:36
00:30:01


193
00:32:28
00:32:00
5 968
99 229 Parafianowicz Daniel Olsztyn 1983 M30 285
00:38:56
00:38:24




273
00:37:15
00:36:38
240
00:39:00
00:38:29
198
00:38:10
00:37:40
4 996
100 1070 Michalski Paweł Dobre Miasto DeLaval Runners 1979 M30 270
00:31:15
00:30:51
250
00:31:09
00:30:56


257
00:30:10
00:29:52
234
00:31:38
00:31:19


4 1011
101 208 Tkacz Jacek Olsztyn Team Kopeć 1980 M30 284
00:38:00
00:37:24


280
00:36:52
00:36:17
274
00:40:52
00:40:19
241
00:41:56
00:41:28


4 1079

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 390 Punpur Marcin Ostróda ALA TEAM 1980 M30

15
00:18:26
00:18:24
13
00:18:20
00:18:19
13
00:17:53
00:17:53




3 41
2 416 Węglarz Damian Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30

38
00:20:34
00:20:31




56
00:21:30
00:21:24
31
00:20:39
00:20:35
3 125
3 227 Wójcik Marcin Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1987 M30 59
00:21:11
00:21:08


39
00:20:32
00:20:29
40
00:20:08
00:20:06




3 138
4 1050 Mazur Paweł Olsztyn KW Olsztyn 1981 M30 46
00:20:36
00:20:34
47
00:21:08
00:21:05
45
00:20:46
00:20:42






3 138
5 504 Woźniak Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30





20
00:19:03
00:19:00
32
00:20:19
00:20:16
107
00:24:36
00:24:19
3 159
6 435 Tyc Piotr Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1980 M30



60
00:21:30
00:21:21
49
00:20:39
00:20:37
50
00:20:59
00:20:57


3 159
7 149 Juchniewicz Andrzej Lidzbark warmiński Pszczółkowski Team 1982 M30 55
00:20:56
00:20:52
65
00:21:42
00:21:37


64
00:21:15
00:21:10




3 184
8 402 Felka Szymon Ostróda BBL Ostróda 1986 M30

91
00:22:44
00:22:32
68
00:21:43
00:21:34
60
00:21:05
00:20:56




3 219
9 1064 Roszyński Paweł Braniewo Pszczółkowski Team 1983 M30 79
00:21:58
00:21:52
90
00:22:43
00:22:32




64
00:21:52
00:21:48


3 233
10 505 Holender Sebastian Olsztyn Kuropatwa Team 1982 M30





140
00:23:38
00:23:27
74
00:22:11
00:22:06
37
00:21:05
00:21:02
3 251
11 472 CYGAN MICHAŁ OLSZTYN 1985 M30





108
00:23:02
00:22:40
75
00:22:10
00:22:09
122
00:25:29
00:25:16
3 305
12 1086 Kryspowicki Kamil Olsztyn SIGA SIGA 1985 M30 202
00:26:16
00:25:39
110
00:23:16
00:23:09




160
00:25:32
00:25:25


3 472
13 1042 Janowiak Marek Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30 167
00:24:52
00:24:36
231
00:28:40
00:28:24
203
00:25:52
00:25:34






3 601
14 1177 Bębnowski Krystian Olsztyn 1987 M30

210
00:27:21
00:26:53
222
00:26:54
00:26:18
192
00:26:00
00:25:21




3 624
15 99 Bartnikowski Marcin OLSZTYN OMT TEAM 1978 M30 259
00:30:12
00:29:46






237
00:33:07
00:32:40
188
00:31:30
00:31:05
3 684
16 158 Płucienniczak Jacek Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1985 M30 234
00:27:39
00:27:15
224
00:28:06
00:27:41
238
00:27:34
00:27:12






3 696
17 1165 Janczewski Krzysztof Biskupiec Skazani na sukces 1981 M30

238
00:29:49
00:29:23
245
00:27:58
00:27:37
256
00:29:48
00:29:26




3 739
18 63 Wasilewski Wojciech Olsztyn 1978 M30

256
00:32:34
00:32:04
277
00:33:46
00:33:15
268
00:34:46
00:34:13




3 801
19 471 Kopec Wojciech Olsztynek Team Kopeć 1986 M30





1
00:16:21
00:16:21
1
00:16:17
00:16:17


2 2
20 418 sulewski krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30

8
00:17:41
00:17:40
9
00:17:40
00:17:39






2 17
21 452 Sydor Tomasz Gdansk CTS 1984 M30



44
00:20:44
00:20:42
45
00:20:25
00:20:22




2 89
22 1160 Wypych Kamil Olsztyn Tri NEGU/Najmowicz 1983 M30



57
00:21:17
00:21:14




40
00:21:19
00:21:15
2 97
23 415 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30

46
00:21:06
00:20:56




55
00:21:49
00:21:20


2 101
24 411 DRUGAS PAWEŁ OLSZTYN 1978 M30

72
00:22:06
00:21:59
54
00:21:12
00:21:05






2 126
25 259 Żebrowski Jacek Kierzliny BSB Barczewo Biega 1984 M30 66
00:21:29
00:21:24






83
00:22:31
00:22:25


2 149
26 510 Stypułkowski Radosław Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 M30





87
00:22:22
00:22:00
79
00:22:24
00:22:21


2 166
27 95 Kamiński Artur Olsztyn Kriss Kross Coaching 1980 M30 108
00:22:48
00:22:41






71
00:22:06
00:22:02


2 179
28 14 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC Biskupiec Biega 1981 M30



113
00:23:01
00:22:49
83
00:21:56
00:21:53




2 196
29 525 Szwaj Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1983 M30





198
00:26:08
00:25:47
15
00:19:06
00:19:04


2 213
30 391 Kowalewski Przemysław Ostróda ELEKTRYK Team 1978 M30

137
00:24:14
00:24:02
106
00:22:51
00:22:42






2 243
31 111 Hliwa Łukasz Olsztyn Drużyna Wilka 1983 M30 102
00:22:35
00:22:31






148
00:24:49
00:24:43


2 250
32 475 Lempaszek Paweł Olsztyn Patataj Patataj 1982 M30







165
00:25:46
00:25:35
113
00:24:41
00:24:28
2 278
33 314 Ropiak Krzysztof BARTĄG WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1982 M30 157
00:24:28
00:24:19
171
00:25:30
00:25:15








2 328
34 1148 Gieszczyński Dariusz Morąg SKLEPBIEGACZA.PL 1985 M30 151
00:24:26
00:24:10






188
00:26:58
00:26:38


2 339
35 282 Drozda Paweł Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1979 M30 179
00:25:09
00:25:00
168
00:25:18
00:25:03








2 347
36 488 Majdański Jacek Olsztyn 1981 M30







214
00:28:30
00:28:01
145
00:26:37
00:26:31
2 359
37 1094 Michalski Wojciech Ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 161
00:24:40
00:24:29




210
00:26:34
00:26:11




2 371
38 1115 Filipczuk Adam Olsztyn 1978 M30 241
00:27:51
00:27:29
216
00:27:27
00:27:15








2 457
39 207 Sawicki Tomasz Pisz 1987 M30 213
00:26:32
00:26:14


253
00:28:59
00:28:37






2 466
40 413 Ołdakowski Leszek Olsztyn Rybka 1979 M30

255
00:32:41
00:32:03
270
00:31:00
00:31:00






2 525
41 330 Mokwiński Wojciech Olsztyn 1983 M30 276
00:33:05
00:32:28
257
00:33:05
00:32:28








2 533
42 506 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30





5
00:16:58
00:16:58




1 5
43 115 Kłos Grzegorz Olsztyn 1984 M30





10
00:17:21
00:17:21




1 10
44 470 Mówiński Robert Bratian 1987 M30







13
00:18:45
00:18:44


1 13
45 212 Kowalewski Tomasz Olsztyn Pszczółkowski Team 1979 M30 19
00:18:31
00:18:29










1 19
46 328 Pęcherz Piotr Jelenia Góra Kowary Biegają 1978 M30 22
00:19:12
00:19:09










1 22
47 430 Bukwaś Tomasz Gołdap GołdapTrail 1982 M30

22
00:19:59
00:19:57








1 22
48 423 korwiel Rafał Ostróda Team Kopeć 1984 M30

23
00:20:00
00:19:58








1 23
49 536 Marczak Paweł Warszawa adidas Runners Warsaw 1979 M30









29
00:20:33
00:20:28
1 29
50 502 latoch tomasz sepopol 1985 M30





36
00:20:01
00:19:59




1 36
51 456 Gomoła Jacek Jaroty SRTG-Olsztyn 1986 M30



55
00:21:22
00:21:10






1 55
52 335 Gromelski Piotr Olsztyn GENA Team 1981 M30 57
00:21:12
00:21:01










1 57
53 224 Litwiniuk Krzysztof Bartąg Kriss Coaching 1980 M30

59
00:21:25
00:21:25








1 59
54 521 Gałgowski Bartłomiej Olsztyn 1987 M30





63
00:21:14
00:21:07




1 63
55 165 Litwiński Tomasz Iława Amator 1986 M30 84
00:22:09
00:22:06










1 84
56 238 Jamróz Bartosz Dobre Miasto 1983 M30 100
00:22:41
00:22:29










1 100
57 373 Juszczyk Piotr Olsztyn 1984 M30

119
00:23:35
00:23:35








1 119
58 491 Kulesza Mikołaj Michał Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30







124
00:24:03
00:23:58


1 124
59 90 Tabaka Adam olsztyn 1984 M30 130
00:23:45
00:23:34










1 130
60 304 Świętosławski Paweł Olsztyn Polpharma RunTeam 1981 M30 132
00:23:48
00:23:34










1 132
61 363 Sopyła Krzysztof Purda WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1983 M30

134
00:24:05
00:23:58








1 134
62 563 Ropelewski Łukasz Olsztyn Falken Running Team 1981 M30









136
00:26:07
00:25:52
1 136
63 440 Siwiak Bartłomiej wyrzysk WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1983 M30



140
00:23:24
00:23:22






1 140
64 492 Łaniewski Łukasz Kieźliny Klub Biegacza Jurund Szczytno 1987 M30







145
00:25:06
00:24:38


1 145
65 191 Twardowski Błażej Ostróda 1983 M30



148
00:23:54
00:23:37






1 148
66 560 Brzeziński Mariusz Olsztyn Są Wolniejsi 1983 M30









160
00:28:15
00:27:51
1 160
67 484 Zdun Krzysztof Olsztyn 1980 M30







167
00:25:53
00:25:46


1 167
68 321 BILKIEWICZ BARTOSZ WARSZAWA 1982 M30 171
00:25:10
00:24:47










1 171
69 1169 Pastwa Adrian Olsztyn 1985 M30

172
00:25:53
00:25:16








1 172
70 222 Polus Grzegorz Olsztyn Gutkowo 1979 M30 190
00:25:29
00:25:19










1 190
71 57 Brzozowski Mateusz Olsztyn Club Correr 1986 M30 191
00:25:34
00:25:20










1 191
72 248 Błaszkiewicz Daniel Olsztyn Bieganie Pod Sokolim Okiem 1979 M30 197
00:25:51
00:25:31










1 197
73 483 KUBIAK Grzegorz OLSZTYN Pszczółkowski Team 1979 M30







197
00:27:13
00:27:03


1 197
74 296 Leński Michał Słupy Wdowiak@Friends 1980 M30 201
00:25:50
00:25:37










1 201
75 102 Gintrowicz Tomasz Dywity 1983 M30 205
00:26:11
00:25:51










1 205
76 498 SKOWROŃSKI JAROSŁAW OLSZTYN 1986 M30







206
00:27:37
00:27:31


1 206
77 528 Podgórski Piotr Barczewo 1978 M30





213
00:26:49
00:26:16




1 213
78 178 Wasiolkowski Mariusz Olsztynek Team Olsztynek 1979 M30 214
00:26:23
00:26:17










1 214
79 183 Gontarz Grzegorz Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30



223
00:26:52
00:26:19






1 223
80 477 Ibron Michał Nidzica 1980 M30







224
00:29:20
00:29:07


1 224
81 425 Gradowski Przemysław Olsztyn 1986 M30





237
00:28:00
00:27:46




1 237
82 409 Kamiński Krzysztof Gdańsk pmnavigator.pl 1982 M30

244
00:30:25
00:29:58








1 244
83 514 BĄCZEK ADAM OLSZTYN 1982 M30





247
00:28:47
00:28:17




1 247
84 439 Frala Maciej Kieźliny 1979 M30



248
00:28:27
00:27:56






1 248
85 353 Sobotka Michał Olsztyn 1979 M30 249
00:29:00
00:28:40










1 249
86 189 NAGAJEWSKI ADAM DOBRE MIASTO KS JELONKI 1979 M30 252
00:29:24
00:28:57










1 252
87 254 Śmieszny Marcin Olsztyn 4active Paweł Najmowicz 1983 M30 253
00:29:33
00:29:18










1 253
88 383 Witkiewicz Paweł Olsztyn 1981 M30

254
00:31:59
00:31:22








1 254
89 518 Korgól Mariusz Rogoż 1983 M30





255
00:29:53
00:29:25




1 255
90 88 PYTLARCZYK PAWEŁ Dobre Miasto KS Jelonki 1982 M30 255
00:29:56
00:29:27










1 255
91 1097 Markiewicz Sebastian Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30



263
00:30:34
00:30:01






1 263
92 355 POWROŹNIK MIESZKO OLSZTYN 1986 M30 266
00:30:37
00:30:26










1 266
93 532 Walinowicz Paweł Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30





269
00:34:51
00:34:19




1 269
94 1149 Kucharski Michał Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 272
00:31:49
00:31:13










1 272
95 247 Kuczyński Łukasz Olsztyn 1980 M30 283
00:37:00
00:36:47










1 283

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni