z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 156 Skoneczny Darek Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 32
00:19:53
00:19:51
29
00:20:05
00:20:05
31
00:19:53
00:19:51
43
00:20:15
00:20:14




4 135
2 401 Pasemko Zenon Olsztyn Mont Blanc Team 1967 M50

52
00:21:20
00:21:17
47
00:20:51
00:20:46
48
00:20:36
00:20:34
46
00:20:48
00:20:46
36
00:21:04
00:21:03
5 177
3 1077 Mielęcki Maciej Olsztyn 1967 M50 43
00:20:25
00:20:21
50
00:21:12
00:21:06
46
00:20:47
00:20:42
47
00:20:32
00:20:30
49
00:20:53
00:20:49


5 185
4 44 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Drużyna Wilka 1966 M50 74
00:21:52
00:21:45
75
00:22:07
00:22:00
70
00:21:46
00:21:40


65
00:21:55
00:21:50
52
00:21:57
00:21:51
5 261
5 1114 Łaguna Andrzej Olsztyn Team Kopeć 1963 M50 60
00:21:23
00:21:19
78
00:22:09
00:22:06


79
00:21:45
00:21:38
62
00:21:46
00:21:42


4 279
6 432 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50



95
00:22:35
00:22:26
82
00:21:56
00:21:51
77
00:22:25
00:22:18
63
00:22:29
00:22:24
4 317
7 154 Bronowicki Andrzej Dywity 1962 M50

89
00:22:51
00:22:31
74
00:21:59
00:21:46


114
00:24:21
00:23:43
84
00:23:23
00:23:10
4 361
8 93 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1965 M50 105
00:22:46
00:22:38


117
00:23:03
00:22:51
92
00:22:20
00:22:12
106
00:23:27
00:23:22
82
00:23:08
00:22:59
5 385
9 144 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M50



129
00:23:20
00:23:11
144
00:23:54
00:23:37
111
00:23:42
00:23:34
86
00:23:19
00:23:12
4 470
10 159 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 137
00:23:50
00:23:44
124
00:23:52
00:23:44
137
00:23:25
00:23:19
121
00:23:05
00:22:59




4 519
11 285 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 162
00:24:41
00:24:29
151
00:24:40
00:24:27
155
00:24:03
00:23:54
177
00:24:56
00:24:44
130
00:24:18
00:24:08
104
00:24:21
00:24:13
6 540
12 219 Grabowski Marek Olsztyn Budimex 1965 M50 143
00:24:07
00:23:55


177
00:24:48
00:24:34
157
00:24:29
00:24:14
143
00:24:42
00:24:32
144
00:26:31
00:26:17
5 587
13 153 Wenta Radosław Olsztyn 1967 M50 194
00:25:55
00:25:29
138
00:24:19
00:24:02
134
00:23:29
00:23:15
136
00:23:33
00:23:21




4 602
14 412 Brzóska Piotr Olsztyn Leśni biegacze 1967 M50

175
00:25:44
00:25:24
201
00:26:01
00:25:31
162
00:24:33
00:24:20


142
00:26:26
00:26:11
4 680
15 168 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50 196
00:25:58
00:25:31
192
00:26:35
00:26:04
192
00:25:17
00:25:04
199
00:26:10
00:25:50
182
00:26:49
00:26:26
132
00:26:02
00:25:47
6 698
16 126 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Pszczółkowski Team 1961 M50 188
00:25:39
00:25:18
218
00:27:43
00:27:21
232
00:27:12
00:26:53
207
00:26:33
00:26:09
191
00:27:20
00:26:52
133
00:26:13
00:25:49
6 719
17 1028 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 247
00:28:24
00:27:58


237
00:27:31
00:27:12
229
00:27:22
00:27:14
171
00:26:13
00:26:02
117
00:24:46
00:24:34
5 754
18 1138 Kaczorowski Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 223
00:27:02
00:26:36


227
00:26:52
00:26:33
218
00:26:46
00:26:30
192
00:27:15
00:26:56
162
00:28:09
00:27:57
5 795
19 308 Stolarski Andrzej Olsztyn MPEC Olsztyn 1959 M50 192
00:25:40
00:25:26
219
00:27:51
00:27:21
243
00:27:48
00:27:25
236
00:27:58
00:27:37
217
00:28:38
00:28:13
170
00:29:05
00:28:44
6 798
20 1023 Doliwa Adam Olsztyn Pszczółkowski Team 1965 M50 193
00:25:37
00:25:26


239
00:27:42
00:27:15
233
00:28:52
00:27:30
181
00:26:35
00:26:21


4 846
21 1054 Turek Dariusz Olsztyn 1965 M50 228
00:27:20
00:26:43


228
00:26:45
00:26:34
222
00:27:02
00:26:45
199
00:27:27
00:27:11


4 877
22 103 Lisewski Krzysztof Olsztyn 1960 M50 269
00:31:19
00:30:51
248
00:31:05
00:30:37
268
00:31:09
00:30:45
267
00:32:01
00:31:32
235
00:31:49
00:31:32
189
00:31:38
00:31:19
6 939

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 527 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50





31
00:19:48
00:19:45
24
00:19:46
00:19:44
19
00:19:48
00:19:45
3 74
2 109 Ciołkowski Marek Olsztyn biegambomuszę 1963 M50

193
00:26:40
00:26:06
209
00:25:42
00:25:42
220
00:26:54
00:26:35




3 622
3 87 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 42
00:20:23
00:20:21
53
00:21:19
00:21:18








2 95
4 200 Oprawa Jerzy Szreńsk 1964 M50 239
00:27:41
00:27:22
232
00:28:55
00:28:35








2 471
5 414 Wiśniewski Marek Ostróda Są wolniejsi 1967 M50 246
00:28:23
00:27:53
230
00:28:13
00:28:13








2 476
6 180 Śleszyński Piotr Kieźliny 1967 M50 261
00:30:19
00:29:51
229
00:28:33
00:28:07








2 490
7 251 Symerewicz Marek Barczewo 1967 M50 18
00:18:29
00:18:27










1 18
8 312 Oświęcimski Wojciech Olsztyn lokator nieruchomości Piła 1963 M50 64
00:21:27
00:21:23










1 64
9 462 Wójcik Henryk Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1965 M50



64
00:21:44
00:21:31






1 64
10 558 Zalozynski Pawel Olsztyn 1965 M50









99
00:24:13
00:24:08
1 99
11 537 GRYCKO JAN OLSZTYN 1965 M50









174
00:29:15
00:28:56
1 174
12 522 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 M50





200
00:26:07
00:25:50




1 200
13 344 Hatowski Maciej Olsztyn Fitnes club sylwetka Olsztyn 1960 M50 210
00:26:27
00:26:06










1 210
14 1117 Nagorski Robert Olsztyn Herne Hill Harriers 1963 M50







219
00:28:53
00:28:28


1 219

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni