z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 329 Tyborowska Agnieszka Olsztyn dzieciaki z naszej paki 1974 K40 12
00:23:04
00:22:47
5
00:22:48
00:22:48
13
00:23:53
00:23:43


12
00:23:18
00:23:08
8
00:23:18
00:23:09
5 37
2 202 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 1972 K40 27
00:25:14
00:24:59
21
00:25:33
00:25:16
21
00:25:27
00:25:12
22
00:24:17
00:24:00


14
00:24:47
00:24:37
5 78
3 1036 Kruba Beata Dobre Miasto DeLaval Runners 1976 K40 45
00:26:43
00:26:30
27
00:26:13
00:26:03
25
00:25:40
00:25:29
31
00:25:15
00:25:08
22
00:24:44
00:24:36
13
00:24:45
00:24:37
6 87
4 85 wiech ewa Klebark Wielki 1970 K40 25
00:25:05
00:24:57
24
00:25:57
00:25:37
22
00:25:37
00:25:20
26
00:24:50
00:24:37
26
00:25:33
00:25:25
19
00:25:23
00:25:12
6 90
5 280 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec Biskupiec Biega 1971 K40 24
00:25:16
00:24:57
22
00:25:47
00:25:30
27
00:25:52
00:25:38
35
00:25:41
00:25:20


20
00:25:44
00:25:30
5 93
6 1159 Stępień Marzena Olsztyn 4TEAM Morsy Skanda Olsztyn 1970 K40

34
00:26:38
00:26:35
28
00:25:47
00:25:44
32
00:25:11
00:25:10
30
00:25:58
00:25:58
24
00:26:10
00:26:07
5 114
7 368 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K40

30
00:26:43
00:26:20
33
00:26:21
00:25:59
48
00:27:12
00:26:48


49
00:29:03
00:28:39
4 160
8 359 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40

56
00:28:37
00:28:21
47
00:27:31
00:27:08
55
00:27:33
00:27:09


27
00:26:37
00:26:26
4 185
9 1176 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /Młynago 1970 K40

46
00:27:33
00:27:27
52
00:27:30
00:27:13
53
00:27:33
00:27:05
47
00:27:42
00:27:31
42
00:28:28
00:28:21
5 187
10 170 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 38
00:26:20
00:26:13
42
00:27:24
00:27:16
60
00:27:54
00:27:45
63
00:27:45
00:27:33
60
00:28:45
00:28:32


5 200
11 1029 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn Skazani na sukces 1974 K40 59
00:27:55
00:27:33


50
00:27:31
00:27:13
54
00:27:22
00:27:06
43
00:27:31
00:27:12


4 206
12 1055 Kutnik Anna Olsztyn wodnyaerobik.pl 1977 K40

60
00:29:20
00:28:42
61
00:28:43
00:28:08
52
00:27:33
00:27:01


39
00:28:36
00:28:19
4 212
13 146 Sidorowicz Ola Orneta 1975 K40 54
00:27:44
00:27:15




81
00:29:16
00:28:51
64
00:29:21
00:28:56
37
00:28:19
00:28:03
4 236
14 264 Sprawka Mirella Olsztyn 1973 K40 75
00:29:26
00:28:51
61
00:28:49
00:28:49
62
00:28:32
00:28:09
79
00:29:11
00:28:48
65
00:29:30
00:29:07
51
00:28:59
00:28:41
6 239
15 105 Baranowska Alina Nidzica Nidzica Biega 1976 K40 50
00:27:04
00:26:48
79
00:31:12
00:30:47
92
00:30:41
00:30:27
72
00:28:28
00:28:11




4 293
16 122 Zawlik Joanna Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 122
00:34:18
00:33:41
73
00:30:23
00:29:56
80
00:29:50
00:29:29
75
00:28:39
00:28:15
73
00:30:22
00:30:02


5 301
17 428 Komorowska Ewa Olsztyn 1974 K40

78
00:30:37
00:30:03
87
00:30:31
00:30:02


71
00:30:03
00:29:45
67
00:30:25
00:30:06
4 303
18 341 Szydłowska Teresa Olsztyn ByleDobiec... 1971 K40 95
00:30:51
00:30:21
82
00:32:07
00:31:31
89
00:30:31
00:30:07
88
00:30:27
00:30:00


72
00:31:01
00:30:41
5 331
19 292 Stolarczyk Teresa Olsztyn 1970 K40 103
00:31:12
00:31:04
84
00:32:15
00:31:39
79
00:29:55
00:29:28
102
00:32:09
00:31:38


71
00:30:49
00:30:30
5 336
20 107 Korwin- Piotrowska Ewa Olsztyn AKM Olsztyn 1973 K40 88
00:30:16
00:29:57


90
00:30:28
00:30:09
94
00:31:02
00:30:36
78
00:31:00
00:30:41


4 350
21 160 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40

92
00:33:20
00:32:54
93
00:30:49
00:30:33
89
00:30:18
00:30:01
80
00:31:35
00:31:18


4 354
22 54 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi 1976 K40 116
00:33:05
00:32:27
89
00:33:05
00:32:28
99
00:32:00
00:31:26
96
00:31:41
00:31:08
86
00:32:36
00:32:06
83
00:33:48
00:33:33
6 354
23 342 Budzilek Malgorzata Olsztyn 1968 K40 123
00:34:13
00:33:44
90
00:33:06
00:32:31
102
00:32:08
00:31:42
98
00:31:50
00:31:23


85
00:34:18
00:33:57
5 375
24 1035 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 K40 105
00:31:59
00:31:26
97
00:35:39
00:35:07
108
00:33:31
00:32:57
105
00:32:57
00:32:27
82
00:31:56
00:31:30


5 389
25 98 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K40

98
00:35:53
00:35:15


115
00:38:34
00:38:01
98
00:36:05
00:35:39
89
00:36:32
00:36:10
4 400
26 132 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 127
00:36:26
00:35:51


109
00:33:56
00:33:26
112
00:35:19
00:34:51
95
00:34:34
00:34:21
88
00:35:51
00:35:25
5 404
27 185 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 121
00:34:10
00:33:39


111
00:34:21
00:34:00
109
00:33:36
00:33:13
88
00:33:02
00:32:42


4 429
28 112 Wiśniewska Gosia Olsztyn Team Bez Nazwy / KW Olsztyn 1973 K40 126
00:35:53
00:35:33


112
00:34:26
00:34:05
108
00:33:06
00:32:44
97
00:35:28
00:35:06


4 443

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 84
00:30:08
00:29:36




92
00:30:45
00:30:19


81
00:32:57
00:32:38
3 257
2 139 Rutkowska Ewa Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K40



53
00:27:32
00:27:18
28
00:25:13
00:24:47




2 81
3 68 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40

45
00:27:44
00:27:25


45
00:26:28
00:26:22




2 90
4 533 Gogolewska Anna Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40





86
00:30:05
00:29:31
46
00:27:44
00:27:26


2 132
5 1137 Kwaśny Bożena Olsztyn 1970 K40 64
00:28:43
00:28:22
72
00:29:51
00:29:51








2 136
6 1024 NESTOROWICZ Monika Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1973 K40 77
00:29:10
00:28:58
70
00:29:57
00:29:41








2 147
7 1133 Łopieńska-Biernat Ela Olsztyn 1971 K40 96
00:31:05
00:30:27


101
00:32:15
00:31:41






2 197
8 557 Pronobis Beata Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40









18
00:25:16
00:25:08
1 18
9 276 Prochowska Beata Olsztyn 1971 K40 35
00:25:58
00:25:34










1 35
10 554 Pogorzelska Bogusia Wieczfnia Kościelna 1977 K40









73
00:31:04
00:30:50
1 73
11 538 Bem Małgorzata Olsztyn 1973 K40









78
00:32:10
00:31:52
1 78
12 365 Giżyńska Magdalena Olsztyn MPEC OLSZTYN 1974 K40

81
00:31:44
00:31:14








1 81
13 1033 Kujawa Małgorzata Olsztyn 1975 K40 94
00:30:45
00:30:20










1 94
14 445 KUŚNIEREK ANNA WARSZAWA Magnolia Escape 1975 K40







94
00:34:37
00:34:13


1 94
15 1162 Kościesza Izabela Olsztyn 1973 K40



98
00:31:45
00:31:18






1 98
16 1123 Kurowska Monika Dobre Miasto DeLaval Runners 1973 K40

99
00:36:32
00:36:19








1 99
17 458 Maciąg Iwona Dywity Apartamenty Mitori/Falken Trade Team 1973 K40



103
00:32:07
00:31:54






1 103
18 349 Kraushar Monika Giedajty DOMON 1974 K40 110
00:32:27
00:31:52










1 110
19 52 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40



117
00:36:25
00:35:55






1 117

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni