z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2017/2018

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Pszczółkowski Team I 4 / 16 105.5318
2 Pszczółkowski Paweł Olsztyn 1988 M2011332 5 7.0000
108 Wiśniewska Aleksandra Olsztyn 1988 K201
2.18
2
5.23
2
4.77
1
2.43
4 14.6151
56 Wiśniewski Rafał Olsztyn 1988 M208655 4 24.0000
193 Lipnicka Katarzyna Ostróda 1982 K3014
36.63
4
9.53
3
7.30
3
6.46
4 59.9167
2 Najmowicz Triathlon I 4 / 16 149.2592
1152 Najmowicz Paweł Olsztyn 1993 M204223 4 11.0000
211 Ołowski Jakub Wydminy 1984 M3011667 4 30.0000
66 Wujkowska Izabela Olsztyn 1999 K162
4.37
7
16.68
6
14.61
4
8.61
4 44.2592
91 Rogowski Zbigniew Bisztynek 1992 M2020181511 4 64.0000
3 URWIS BIEGA I 4 / 16 166.1193
400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN 1976 M402144 4 11.0000
210 Flaga Przemysław Barczewo 1983 M3010111011109 6 39.0000
216 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn 1981 K307
15.28
4
10.46
5
11.57
5
11.91
5
12.17
5 46.1193
443 Drożdż Mariusz Olsztyn 1969 M4023181613 4 70.0000
4 Pszczółkowski Team II 4 / 16 362.5552
271 Gawryś Katarzyna Olsztyn 1981 K3010
21.83
6
15.70
6
13.88
8
19.06
8
19.47
6
12.91
6 61.5552
387 Rudowski Damian Dobre Miasto 1999 M162521212925 5 92.0000
143 Karolewski Krzysztof Olsztyn 1982 M3032251920 4 96.0000
1059 Kaczan Norbert Olsztyh 1975 M402831413123 5 113.0000
5 Drużyna Wilka I 4 / 16 460.7006
114 Reginia Dariusz Mrągowo 1995 M201424714 4 59.0000
300 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn 1985 K3037
80.78
9
23.55
8
18.51
11
26.21
9
21.91
5 90.1751
260 Burandt Magdalena Olszty 1980 K3014
30.56
11
28.78
19
45.27
15
32.28
4 136.8954
79 Szymańska Edyta Olsztyn 1987 K3017
37.11
18
47.09
24
57.18
23
55.99
16
34.44
5 174.6301
6 Team Kopeć I 4 / 16 502.9488
182 Worobiec Dawid Olsztyn 1990 M2025321 5 8.0000
199 Stańczuk Marta Olsztyn 1982 K304
8.73
2
4.63
3
7.15
2
4.87
2
4.30
5 20.9488
42 Decyk Maciej Olsztyn 1976 M4044525643 4 195.0000
1114 Łaguna Andrzej Olsztyn 1963 M5060787962 4 279.0000
7 URWIS BIEGA II 4 / 16 516.4976
21 Szewczyk Rafał Olsztyn 1974 M4029332315 4 100.0000
269 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN 1981 M3031213026 4 108.0000
156 Skoneczny Darek Olsztyn 1962 M5032293143 4 135.0000
1168 Ostromecka Anna Olsztyn 1987 K3020
52.32
17
39.34
18
42.89
16
38.95
4 173.4976
8 Wdowiak and Friends I 4 / 16 556.0000
32 Twardowski Sebastian Olsztyn 1979 M3024281617 4 85.0000
150 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 M40353634283732 6 129.0000
74 Szot Andrzej Bartąg 1978 M3037424028 4 147.0000
1069 jabłoński krzysztof olsztyn 1976 M4043486341 4 195.0000
9 SKLEPBIEGACZA.PL I 4 / 16 582.4650
11 Lisowska Aleksandra Dywity 1990 K201
2.62
1
2.31
1
2.38
1
2.15
4 9.4650
1146 Menziński Przemysław Barczewo 1987 M30121312141133 6 48.0000
1145 Wilczek Rafał Szczytno 1983 M3036605757 4 210.0000
1144 Jeger Piotr Olsztyn 1989 M20495812088 4 315.0000
10 Pszczółkowski Team III 4 / 16 750.7591
89 Jakubowska Klaudia Olsztyn 1997 K2021
45.85
15
34.71
12
28.59
19
46.25
4 155.4001
273 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K3022
48.03
16
41.86
23
54.80
24
58.42
17
36.59
5 181.2768
202 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda 1972 K4027
58.95
21
54.94
21
48.59
22
52.42
14
30.13
5 186.0822
51 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto 1968 M4054495372 4 228.0000
11 Skazani na sukces I 4 / 16 980.5835
46 Kiezik Anna Olsztyn 1982 K3016
34.93
12
27.77
17
40.50
15
36.51
9
19.37
5 118.5835
1013 Zieja Andrzej Olsztyn 1979 M3033293738 4 137.0000
65 Szpendowski Marek Olsztyn 1978 M307577756058 5 268.0000
1139 Kaczorowski Robert Olsztyn 1997 M2081136112128 4 457.0000
12 Są Wolniejsi I 4 / 16 995.0000
187 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński 1982 M3025193526 4 105.0000
43 Nojman Rafał Dobre Miasto 1984 M3041385124 4 154.0000
1078 Kiewisz Adam Olsztyn 1980 M3056102712416970 6 266.0000
1085 WITKOWSKI Mariusz Olsztyn 1971 M401559124014183 5 470.0000
13 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM I 4 / 16 1036.7537
1039 Kiślak-Malinowska Aleksandra Olsztyn 1966 K508
17.47
10
23.14
16
38.12
13
31.65
4 110.3731
302 Żyjewski Krzysztof Olsztyn 1984 M3050429248 4 232.0000
376 Zając Klaudia Chorzele 1998 K1630
69.42
43
102.45
28
68.16
22
47.35
4 287.3806
266 Pabjańczyk Artur Bartąg 1971 M401091209088 4 407.0000
14 Free Runners I 4 / 16 1108.7994
1016 Czaplicki Piotr Olsztyn 1977 M4021396644 4 170.0000
379 Żukowski Jerzy Olsztyn 1976 M4073825744 4 256.0000
1108 Baryła Małgorzata Olsztyn 1993 K2061
133.18
87
227.61
48
111.07
37
88.16
34
82.77
25
53.81
6 335.7994
1084 Kurmin Paweł Olsztyn 1987 M30114143122659078 6 347.0000
15 Drużyna Wilka II 4 / 16 1141.0018
44 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 1966 M507475706552 5 261.0000
1032 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn 1987 M3052746973 4 268.0000
33 Rogozińska Monika Olsztyn 1986 K3028
61.13
32
83.72
35
80.99
44
104.83
38
92.50
33
71.02
6 296.8606
24 Mańkowska Anna Olsztyn 1984 K3015
39.24
14
32.40
20
47.65
91
195.85
4 315.1412
16 Pszczółkowski Team IV 4 / 16 1210.6337
265 Jackowski Marcin Wołowno 1981 M3058637859 4 258.0000
1047 Szwajorek Ewelina Olsztyn 1987 K3046
100.43
28
73.25
29
69.10
25
60.86
4 303.6337
381 Pietkiewicz Krzysztof Olsztyn 1973 M4083799659 4 317.0000
410 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 M30921097160 4 332.0000
17 MONT BLANC TEAM I 4 / 16 1350.0000
401 Pasemko Zenon Olsztyn 1967 M505247484636 5 177.0000
1061 Kostyra Łukasz Jaroty 1983 M303940115130 4 324.0000
1004 Leśny Andrzej Olsztyn 1979 M306972155103 4 399.0000
77 Klach Andrzej Kieźliny 1978 M3013512194100 4 450.0000
18 URWIS BIEGA III 4 / 16 1504.7400
432 Laszczak Jerzy Olsztyn 1961 M5095827763 4 317.0000
1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN 1970 M409077867085 5 318.0000
289 Maculewicz Marek Nidzica 1970 M407010612690 4 392.0000
170 Słowikowska Magdalena Olsztyn 1975 K4038
82.96
42
109.88
60
138.84
63
150.10
60
146.06
5 477.7400
19 Drużyna Wilka III 4 / 16 1576.7364
261 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 1973 M409310387848965 6 325.0000
169 Kozłowska Joanna Olsztyn 1982 K3029
63.31
31
81.10
41
97.69
36
87.63
48
103.31
5 329.7364
1111 Sydoruk Aleksander Gronity 1970 M4099118120143139118 6 455.0000
327 Waszkiewicz Marcin Olsztyn 1983 M30111112125119 4 467.0000
20 DeLaval Runners I 4 / 16 1738.6365
1036 Kruba Beata Dobre Miasto 1976 K4045
98.24
27
70.64
25
57.85
31
73.86
22
53.55
13
27.98
6 210.0206
1072 Wzorek Adam Jeziorany 1984 M3073941009494 5 355.0000
1037 Grądzka Joanna Olsztyn 1980 K3079
172.47
55
143.89
67
155.04
57
138.76
54
116.22
5 553.9029
1181 Karwacka Jolanta Olsztyn 1983 K3074
171.24
82
195.37
58
141.19
52
111.91
4 619.7130
21 Team Kopeć II 4 / 16 1751.3423
151 Nadulski Jacek Olsztyn 1979 M30352733194 4 289.0000
1017 Wobolewicz Wojciech Olsztyn 1968 M4076731019773 5 319.0000
47 Decyk Leszek Stawiguda 1953 M60146153161150158109 6 558.0000
1056 Siwczak Izabela Olsztyn 1963 K5060
130.99
66
157.25
69
167.97
60
129.13
4 585.3423
22 Pszczółkowski Team V 4 / 16 1817.9812
203 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda 1968 M40821071968964 5 342.0000
214 Bystrzycka Natalia Dobre Miasto 1993 K2052
113.53
37
96.80
31
71.73
39
92.92
4 374.9812
1046 Woliński Jacek Olsztyn 1977 M401141119184 4 400.0000
196 Jabłoński Tomasz Olsztyn 1976 M40184170188159 4 701.0000
23 SIGA SIGA I 4 / 16 1944.5015
1166 Jankowski Maciej Olsztyn 1991 M20991031567653 5 331.0000
121 Zawlik Michał Olsztyn 1973 M402781001181059377 6 375.0000
140 Szleszyński Andrzej Olsztyn 1969 M4013815017012395 5 506.0000
122 Zawlik Joanna Olsztyn 1971 K40122
266.35
73
190.98
80
185.12
75
178.70
73
177.70
5 732.5015
24 Rezerwowe Psy 4 / 16 2193.9322
49 Sławińska Anna Iława 1983 K3030
65.50
29
75.87
34
78.68
38
90.54
41
99.81
21
45.20
6 265.2380
334 Jankowski Piotr Iława 1984 M30484419655 4 343.0000
186 Domka Michał Iława 1981 M30226202199205177125 6 703.0000
192 Wasilewska Marta Iława 2001 K16114
248.88
96
251.16
90
219.09
76
163.57
4 882.6942
25 URWIS BIEGA IV 4 / 16 2421.2214
159 Kłos Jan Olsztyn 1964 M50137124137121 4 519.0000
171 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn 1974 M40145127158130118 5 520.0000
403 Śledziewski Cezary Wójtowo 1971 M4014817595150 4 568.0000
107 Korwin- Piotrowska Ewa Olsztyn 1973 K4088
192.12
90
208.26
94
223.96
78
189.88
4 814.2214
26 Skazani na sukces II 4 / 16 2475.5150
1029 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn 1974 K4059
128.81
50
115.70
54
128.66
43
104.67
4 477.8441
245 Janczewska Anna Biskupiec 1982 K3068
148.46
63
164.82
58
134.21
65
154.87
4 602.3592
1014 Zieja Kasia OLSZTYN 1981 K30101
220.50
72
166.61
39
94.94
74
159.26
4 641.3117
1028 Majewski Marek Olsztyn 1964 M50247237229171117 5 754.0000
27 GRUPA DBK OLSZTYN I 4 / 16 2566.0888
93 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn 1965 M501051179210682 5 385.0000
397 Zembrzycka Aleksandra ostróda 1999 K1653
138.66
76
175.86
85
202.52
66
142.05
4 659.0888
31 Milewski Jacek Kieźliny 1970 M40173194195196175 5 737.0000
129 Sułek Grzegorz wójtowo 1973 M40217202253213153 5 785.0000
28 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM II 4 / 16 2827.2175
64 Czarnecka Ewa Olsztyn 1985 K3050
130.81
56
129.58
46
109.60
44
107.11
4 477.1028
367 Foks Marcin Barczewo 1995 M20184181183159 4 707.0000
1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN 1993 K2099
216.14
94
217.52
83
202.05
75
161.42
4 797.1147
1023 Doliwa Adam Olsztyn 1965 M50193239233181 4 846.0000
29 DeLaval Runners II 4 / 16 3090.7695
1044 Dikunow Michał Olsztyn 1981 M30195191185204127 5 698.0000
1043 Karwacki Szymon Olsztyn 1983 M30279211244230202135 6 778.0000
1180 de Traversay Alix Olsztyn 1983 K30105
242.97
99
235.88
75
182.57
68
146.35
4 807.7695
461 Śmilgiewicz Przemyslaw Dobre Miasto 1978 M30256212201138 4 807.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
30 Są Wolniejsi II 4 / 15 2632.8082
1076 Ciećko Ela Dobre Miasto 1991 K2049
106.98
82
189.75
68
162.02
81
197.18
53
114.07
5 572.8082
1088 Jerszewski Andrzej Morąg 1994 M20273141152110 4 676.0000
67 Lenard Daniel Olsztyn 1987 M30219220226215203146 6 783.0000
1042 Janowiak Marek Olsztyn 1983 M30167231203 3 601.0000
31 PersonalTriathlon.pl / no-tax.olsztyn.pl 4 / 14 1281.9382
666 Bronakowski Piotr Olsztyn 1979 M304524302716 5 97.0000
174 Cichocki Marcin Olsztyn 1975 M4034272625 4 112.0000
157 Płucienniczak Diana Olsztyn 1986 K3062
135.36
49
128.19
49
113.39
3 376.9382
158 Płucienniczak Jacek Olsztyn 1985 M30234224238 3 696.0000
32 Team Kopeć III 4 / 14 2587.0917
98 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K4098
256.39
115
274.00
98
238.56
89
191.55
4 960.4938
208 Tkacz Jacek Olsztyn 1980 M30284280274241 4 1079.0000
227 Wójcik Marcin Bartoszyce 1987 M30593940 3 138.0000
256 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński 1981 K3057
149.12
47
111.98
61
148.49
3 409.5979
33 GRUPA DBK OLSZTYN II 4 / 14 3187.9162
1107 Małysza Tomasz Jonkowo 1975 M40265245261254229176 6 904.0000
179 Maziec Paweł Olsztyn 1980 M30271247262258179 5 946.0000
1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN 1969 K4084
183.39
92
219.20
81
174.33
3 576.9162
1096 Bezlapowicz Jacek Wójtowo 1971 M40258275228 3 761.0000
34 GołdapTrail I 4 / 14 161.6702
307 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 1986 M305386 4 22.0000
1141 Szlaszyński Przemek Gołdap 1983 M301316108159 5 53.0000
1103 Szlaszyńska Wioleta Gołdap 1990 K206
13.10
8
20.93
7
16.20
9
21.44
4 71.6702
336 Jurewicz Dariusz Gołdap 1974 M40312 2 15.0000
35 Drużyna Wilka IV 4 / 14 2292.1355
168 Siwiński Jerzy Olsztyn 1960 M50196192192199182132 6 698.0000
126 Kowalczyk Andrzej Olsztyn 1961 M50188218232207191133 6 719.0000
225 Hanas Dariusz Olsztyn 1971 M40141190241228 4 800.0000
113 Janowska Anna Olsztyn 1981 K3011
24.02
21
51.12
2 75.1355
36 SKLEPBIEGACZA.PL II 4 / 14 2951.3107
1150 Danylczuk Tomasz Olsztyn 1983 M30260251209163 4 883.0000
1153 Jeger Wojtek Olsztyn 1968 M40282227272238 4 1019.0000
1143 Kamińska Urszula Olsztyn 1983 K30129
281.63
94
245.92
113
269.23
91
221.52
4 1018.3107
331 Sokół Krzysztof Olsztyn 1996 M201714 2 31.0000
37 URWIS BIEGA V 4 / 14 2967.4045
311 Rękawiecki Robert Olsztyn 1974 M40222224201170 4 817.0000
257 Gierz Dorota Olsztyn 1960 K50111
242.34
106
245.28
97
231.11
87
211.78
4 930.5155
185 Ratuszyńska Kasia Olsztyn 1975 K40121
264.17
111
256.85
109
259.70
88
214.22
4 994.9430
68 Krawiec Agnieszka Olsztyn 1977 K4045
117.73
45
107.22
2 224.9460
38 Pszczółkowski Team VI 4 / 13 1330.3686
1003 Kopyść Jarosław Olsztyn 1976 M40199212234242173 5 818.0000
366 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN 1972 M40323686 3 154.0000
1041 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1978 K3015
32.75
13
34.01
50
107.61
3 174.3686
149 Juchniewicz Andrzej Lidzbark warmiński 1982 M30556564 3 184.0000
39 Skazani na sukces III 4 / 11 1762.6428
1138 Kaczorowski Ryszard Olsztyn 1964 M50223227218192162 5 795.0000
1165 Janczewski Krzysztof Biskupiec 1981 M30238245256 3 739.0000
249 mounier Anna olsztyn 1979 K3019
41.48
10
26.16
2 67.6428
305 Gajewski Szymon Ostróda 1988 M208378 2 161.0000
40 Najmowicz Triathlon II 4 / 10 638.3944
1128 Grzybowski Karol Olsztyn 1998 M16127126112117101 5 456.0000
209 Najmowicz Sebastian Olsztyn 1991 M20774 3 18.0000
45 Borko Cezary Olsztyn 1973 M407756 2 133.0000
393 Chodyna Monika Olsztyn 1992 K2012
31.39
1 31.3944
41 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM III 4 / 9 1678.0000
1118 Mendalka Piotr Olsztyn 1981 M30238199213219 4 869.0000
314 Ropiak Krzysztof BARTĄG 1982 M30157171 2 328.0000
282 Drozda Paweł Olsztyn 1979 M30179168 2 347.0000
363 Sopyła Krzysztof Purda 1983 M30134 1 134.0000
42 Drużyna Wilka V 4 / 8 1060.4120
175 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn 1983 K3034
74.23
36
94.18
2 168.4120
111 Hliwa Łukasz Olsztyn 1983 M30102148 2 250.0000
250 Szczepaniak Piotr Olsztyn 1968 M40124138 2 262.0000
297 Śliwiński Paweł Bartoszyce 1991 M20175205 2 380.0000
43 Pszczółkowski Team VII 4 / 8 590.8036
1064 Roszyński Paweł Braniewo 1983 M30799064 3 233.0000
274 Wasilewicz-Pszczółkowska Monika Olsztyn 1988 K2036
78.60
36
83.30
2 161.8992
139 Rutkowska Ewa Olsztyn 1975 K4053
122.64
28
66.71
2 189.3548
110 Dunajska Karolina olsztyn 1989 K203
6.55
1 6.5496
44 GRUPA DBK OLSZTYN III 4 / 7 1675.0000
382 zembrzycki sławomir ostróda 1975 M40240273261 3 774.0000
1094 Michalski Wojciech Ostróda 1984 M30161210 2 371.0000
1097 Markiewicz Sebastian Olsztyn 1979 M30263 1 263.0000
176 Koszczuk Michał Olsztyn 1977 M40267 1 267.0000
45 SKLEPBIEGACZA.PL III 4 / 6 1127.0000
1148 Gieszczyński Dariusz Morąg 1985 M30151188 2 339.0000
1151 Karbowski Mateusz Olsztyn 1988 M20235233 2 468.0000
1147 Świniarski Dawid Olsztyn 1989 M2048 1 48.0000
1149 Kucharski Michał Olsztyn 1983 M30272 1 272.0000
46 ZETO SOFTWARE TEAM 3 / 11 1259.7737
55 Kaczorowska Agata Olsztyn 1981 K3051
133.43
64
148.10
64
152.49
44
94.70
4 528.7054
23 Kaszałowicz Monika Olsztyn 1981 K3052
136.04
71
164.29
77
183.46
63
153.36
55
118.37
5 572.0683
435 Tyc Piotr Olsztyn 1980 M30604950 3 159.0000
47 Wdowiak and Friends II 3 / 11 1396.7878
1082 Faveeuw David Olsztyn 1973 M40618166768772 6 275.0000
34 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30113
246.70
95
248.54
97
224.46
86
185.09
4 904.7878
298 Wdowiak Robert Olsztyn 1998 M16536797 3 217.0000
48 Lecimy Tutej 3 / 9 1452.0000
206 Chojnowski Rafał Ełk 1992 M20115132197159168119 6 525.0000
19 Banach Andrzej Olsztyn 1989 M20206182205209157 5 750.0000
263 Andrzejczak Jakub Olsztyn 1995 M20177 1 177.0000
49 DeLaval Runners III 3 / 9 2144.0038
1063 Grądzki Tomasz Olsztyn 1980 M30242228226178 4 874.0000
1070 Michalski Paweł Dobre Miasto 1979 M30270250257234 4 1011.0000
1123 Kurowska Monika Dobre Miasto 1973 K4099
259.00
1 259.0038
50 Są Wolniejsi III 3 / 5 734.4424
69 Cyrkler Rafał Ostróda 1976 M405777 2 134.0000
414 Wiśniewski Marek Ostróda 1967 M50246230 2 476.0000
235 Pieslak Monika Olsztyn 1991 K2057
124.44
1 124.4424
51 Pszczółkowski Team VIII 3 / 3 165.0000
212 Kowalewski Tomasz Olsztyn 1979 M3019 1 19.0000
231 Mazurowski Tomasz Dobre Miasto 1972 M4023 1 23.0000
436 Krzykwa Maciej Olsztyn 1994 M20123 1 123.0000
52 SIGA SIGA II 2 / 7 1303.3246
1095 Pędziwiatr Joanna Olsztyn 1985 K30115
251.07
88
230.23
104
247.79
42
102.24
4 831.3246
1086 Kryspowicki Kamil Olsztyn 1985 M30202110160 3 472.0000
53 Team Kopeć IV 2 / 5 808.0000
99 Bartnikowski Marcin OLSZTYN 1978 M30259237188 3 684.0000
39 Stawecki Konrad Jaroty 1976 M407153 2 124.0000
54 wdowiak@friends 1 / 4 208.0000
1125 mounier frederic olsztyn 1972 M40636863555238 6 208.0000
55 Druzyna 1 / 4 503.0000
239 Chomicki Szymon Olsztyn 1975 M40128125139152111 5 503.0000
56 OSTRÓDA 1 / 4 405.0000
16 Michalak Krzysztof Ostróda 1981 M301341158967 4 405.0000
57 Fitness Club Sylwetka 1 / 4 419.9913
319 Zapolska Aleksandra Olsztyn 1986 K3040
87.33
38
87.93
69
164.40
33
80.33
4 419.9913
58 BSB Barczewo Biega 1 / 4 487.0000
1065 Zając Bartosz Kierzliny 1989 M20107131102147 4 487.0000
59 MONT BLANC TEAM II 1 / 4 499.0000
36 Michalski Bartosz Wójtowo 1982 M30119154125101 4 499.0000
60 Przedszkole Niepubliczne TEMPOO 1 / 4 814.5386
92 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn 1978 K3068
177.90
91
210.57
93
221.58
84
204.48
4 814.5386
61 KS Jelonki 1 / 2 457.0000
83 Tomaszewski Grzegorz Dobre Miasto 1974 M40251206 2 457.0000
62 Free Runners II 1 / 2 481.2754
1132 Ciokalska Joanna Olsztyn 1991 K20109
237.97
93
243.31
2 481.2754
63 Boski kwartet 1 / 2 492.0000
295 Brzozowski Sławomir Olsztyn 1969 M40240252 2 492.0000
64 GołdapTrail II 1 / 1 16.0000
315 Wronowski Albert Banie Mazurskie 1999 M1616 1 16.0000
65 GRUPA DBK OLSZTYN IV 1 / 1 269.0000
532 Walinowicz Paweł Olsztyn 1984 M30269 1 269.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni