z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

09.02.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 471 DRAŻBA DOMINIK Ełk TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:17:09 00:17:10
2 71 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:12 00:17:13
3 373 KUJAWA WIKTOR Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:16 00:17:19
4 109 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:17:23 00:17:25
5 68 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:36 00:17:38
6 1053 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:41 00:17:43
7 374 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:17:59 00:18:01
8 261 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:18:15 00:18:16
9 240 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:18:44 00:18:46
10 418 BŁAUT DAMIAN Ostróda PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1995 M20 00:18:59 00:19:00
11 1036 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:19:16 00:19:17
12 355 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:19:22 00:19:24
13 1071 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:34 00:19:37
14 343 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M40 00:19:47 00:19:50
15 1052 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:05 00:20:08
16 1118 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:07 00:20:11
17 361 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:20:17 00:20:19
18 66 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:20:23 00:20:27
19 495 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 M40 00:20:25 00:20:29
20 308 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:20:28 00:20:31
21 1121 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:20:29 00:20:33
22 182 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:20:30 00:20:34
23 18 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:20:30 00:20:34
24 1144 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:20:53 00:20:56
25 1131 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:20:52 00:20:58
26 44 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:21:01 00:21:05
27 366 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:21:02 00:21:06
28 1031 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:05 00:21:07
29 349 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Jonkowo MŁYNAGO 1974 M40 00:21:07 00:21:10
30 178 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:16 00:21:19
31 1135 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:21:27 00:21:31
32 305 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M20 00:21:31 00:21:34
33 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:34 00:21:38
34 425 BARAN GRZEGORZ Olsztyn NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD 1980 M30 00:21:41 00:21:45
35 1078 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:21:44 00:21:49
36 295 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:44 00:21:51
37 422 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:53 00:21:58
38 198 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:21:59 00:22:01
39 110 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:21:57 00:22:03
40 5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:58 00:22:03
41 120 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:22:04 00:22:10
42 1175 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:22:06 00:22:10
43 407 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:22:07 00:22:11
44 1008 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:11 00:22:17
45 1058 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:22:08 00:22:20
46 344 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:22:16 00:22:21
47 483 KORD ARKADIUSZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA / AWFIS GDAŃSK 1996 M20 00:22:23 00:22:23
48 406 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:22:21 00:22:24
49 404 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:22:21 00:22:24
50 1067 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:22:23 00:22:28
51 398 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:22:04 00:23:08
52 1177 WOLFF MARCIN Olsztyn MICHELIN 1969 M40 00:22:10 00:23:15
53 1065 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:24 00:22:32
54 174 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:22:25 00:22:28
55 1115 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:22:27 00:22:31
56 1013 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:22:32 00:22:36
57 1045 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:32 00:22:34
58 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:34 00:23:38
59 100 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:22:34 00:22:39
60 1083 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:22:37 00:22:41
61 377 LISOWSKI ALEKSY Olsztyn OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2002 M16 00:22:37 00:22:43
62 1187 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:22:48 00:22:51
63 1038 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:22:51 00:22:55
64 1142 MELLER WOJCIECH Dywity DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:22:57 00:24:05
65 297 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:22:57 00:23:01
66 1153 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:23:00 00:24:03
67 1119 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:23:02 00:23:06
68 124 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:23:05 00:24:08
69 31 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:16 00:24:21
70 158 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:23:27 00:24:31
71 330 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:23:27 00:23:31
72 351 ROGULSKI RAFAŁ Kętrzyn TRI KĘTRZYN 1974 M40 00:23:35 00:23:54
73 190 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:23:36 00:23:56
74 243 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1994 M20 00:23:41 00:23:47
75 195 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:23:41 00:24:46
76 311 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:42 00:24:52
77 248 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:23:46 00:24:13
78 457 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:23:46 00:24:51
79 183 KUC JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM 1983 M30 00:23:47 00:24:52
80 139 KUBER ANDRZEJ Lidzbark Warmiński XRUNNERS 1987 M30 00:23:48 00:24:52
81 1017 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:23:48 00:24:54
82 235 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:52 00:24:56
83 1063 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:23:55 00:24:00
84 1184 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:56 00:23:56
85 289 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM PASYMIŃSKIE BRACTWO SPORTOWE 1975 M40 00:23:58 00:24:02
86 237 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:23:58 00:26:02
87 430 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:24:00 00:24:19
88 362 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:24:04 00:24:11
89 153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:24:06 00:24:33
90 177 ADAMSKI PATRYK Giżycko ŁOJWIELE 1990 M20 00:24:08 00:24:29
91 34 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:09 00:25:16
92 1123 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:24:14 00:25:18
93 253 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:24:16 00:25:27
94 369 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:24:17 00:24:39
95 155 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:20 00:24:26
96 1154 LECH BOGDAN Olsztyn KOK OLSZTYN 1960 M50 00:24:20 00:25:25
97 489 KRZYMOWSKI PIOTR Lublin AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 1989 M20 00:24:21 00:25:43
98 181 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:24:24 00:25:31
99 87 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:24:28 00:25:33
100 332 SOSNOWSKI ADAM Ostróda FORBET RUNNERS 1985 M30 00:24:28 00:25:33
101 416 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:24:29 00:25:37
102 233 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:24:29 00:25:38
103 1140 MELLER JOANNA Dywity DRUŻYNA WILKA 1979 K30 00:24:30 00:25:38
104 101 KLEINA MAREK Słupy k.Olsztyna AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:24:31 00:27:19
105 167 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:24:31 00:24:39
106 166 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:24:33 00:24:39
107 1164 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:24:34 00:24:37
108 477 GOLĄB PIOTR Olsztyn 1983 M30 00:24:36 00:25:41
109 354 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:24:39 00:25:47
110 1069 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:24:40 00:24:52
111 126 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:40 00:25:52
112 1112 WYPYCH KAMIL Olsztyn TRI NEGU 1983 M30 00:24:41 00:25:44
113 1141 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:24:41 00:25:51
114 156 GROMOTOWICZ KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:24:42 00:25:07
115 348 EWERT MARIUSZ Ostróda FORBET RUNNERS 1982 M30 00:24:42 00:24:44
116 412 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn 8 ODH ZHR 2000 M16 00:24:46 00:25:09
117 1116 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:47 00:24:49
118 72 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:24:50 00:24:56
119 382 DAGIEL JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1984 M30 00:24:52 00:27:00
120 294 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn SRTG OLSZTYN 1989 M20 00:24:53 00:25:58
121 278 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:24:53 00:25:58
122 257 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda 1967 M50 00:24:55 00:26:01
123 1149 GRABOWSKI RAFAŁ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1983 M30 00:24:56 00:26:03
124 438 SOBIESKI KRZYSZTOF olsztyn GRUPA DBK 1971 M40 00:24:56 00:25:04
125 1032 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:25:00 00:26:11
126 1068 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:25:01 00:26:07
127 62 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:25:10 00:25:16
128 83 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:25:12 00:26:24
129 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn KAZA TEAM 1977 M40 00:25:12 00:26:14
130 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:25:21 00:27:46
131 1122 KOSIN MARCIN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:25:22 00:26:29
132 1129 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:25:28 00:26:35
133 306 JAWORSKI MARIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1990 M20 00:25:29 00:26:34
134 1075 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:25:32 00:26:46
135 179 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:33 00:26:44
136 1105 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:25:37 00:27:44
137 1005 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:25:41 00:26:47
138 1145 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:25:42 00:27:53
139 1011 LEWANDOWSKI MACIEJ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1986 M30 00:25:42 00:27:49
140 88 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:25:43 00:28:01
141 1101 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20 00:25:50 00:28:05
142 42 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:25:50 00:26:58
143 379 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:25:54 00:27:02
144 86 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:25:54 00:27:03
145 442 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:25:56 00:27:07
146 79 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30 00:25:57 00:28:15
147 131 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:26:03 00:27:14
148 1106 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn KAZA TEAM 1966 K50 00:26:08 00:27:17
149 1040 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 00:26:11 00:28:19
150 1088 SYMKO JAROSŁAW Olsztyn DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 00:26:16 00:27:23
151 1087 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:26:16 00:27:29
152 29 SKUZA LESZEK Jaroty BBL OLSZTYN 1978 M40 00:26:17 00:27:31
153 1148 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1973 M40 00:26:23 00:28:34
154 217 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:26:25 00:27:33
155 478 PTASZYŃSKI ROBERT Kotuń 1975 M40 00:26:29 00:27:35
156 498 ZIMOCH JAKUB Olsztyn 1988 M30 00:26:30 00:28:37
157 310 SOWIŃSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1962 M50 00:26:31 00:27:38
158 312 MILEWICZ TOMASZ Olsztyn 1972 M40 00:26:37 00:28:44
159 130 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:38 00:27:46
160 1172 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1974 M40 00:26:40 00:27:53
161 271 KUTARBA CEZARY Świątki GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 00:26:41 00:27:03
162 1202 DYRO RADOSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:26:46 00:28:53
163 67 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn 1993 M20 00:26:52 00:28:03
164 1163 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K30 00:26:53 00:28:03
165 91 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40 00:26:59 00:29:12
166 80 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:27:09 00:29:16
167 111 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:27:11 00:28:21
168 103 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:27:12 00:28:21
169 1085 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:27:16 00:29:23
170 129 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:27:16 00:29:35
171 38 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:27:17 00:28:31
172 1171 KALISZ MAGDALENA Białystok #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1991 K20 00:27:18 00:28:36
173 157 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:27:20 00:28:31
174 1156 ŚMIAŁEK ALEKSANDRA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:27:21 00:28:27
175 1081 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:27:23 00:28:35
176 232 MIKIELSKI PAWEŁ Jaroty 1983 M30 00:27:26 00:29:40
177 176 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1986 M30 00:27:27 00:28:31
178 60 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:27:28 00:29:42
179 1093 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:27:31 00:29:37
180 1092 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:27:31 00:29:36
181 396 NASUTA MAGDA Olsztyn CTS TEAM OLSZTYN 1978 K40 00:27:32 00:28:39
182 1034 ONUFREJUK MARCIN Górowo Iławeckie BEST BEASTS 1994 M20 00:27:32 00:28:42
183 170 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:27:36 00:29:42
184 171 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:27:36 00:29:42
185 1004 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:27:37 00:28:50
186 356 POŁEĆ ELIZA Olsztyn CTS TEAM 1984 K30 00:27:39 00:29:46
187 328 FIEDUCIK JAN Olsztyn HOSIANUM BIEGA 1997 M20 00:27:43 00:29:48
188 1130 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:27:48 00:29:01
189 307 MATCZUK AGNIESZKA braniewo LA BRANIEWIANKI 1976 K40 00:27:49 00:29:54
190 300 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA Braniewo KAZA TEAM 1984 K30 00:27:49 00:29:54
191 1196 BARTWICKA MONIKA OIsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:27:50 00:30:11
192 291 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn EFEKT WAR-MA 2001 M16 00:27:51 00:30:01
193 133 GÓRALCZYK TOMASZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1971 M40 00:28:02 00:30:12
194 485 HUMEN AGNIESZKA Mława 1978 K40 00:28:05 00:29:12
195 1113 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:28:08 00:30:16
196 1014 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:28:08 00:30:16
197 1107 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:28:12 00:30:22
198 54 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:28:24 00:30:38
199 1161 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:28:29 00:30:39
200 48 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:29 00:30:37
201 61 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:28:30 00:30:42
202 1039 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:28:34 00:30:41
203 1060 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1961 M50 00:28:37 00:29:43
204 1066 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:28:37 00:30:45
205 1146 GASZYK JOLANTA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:28:41 00:30:51
206 121 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:44 00:29:55
207 1165 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 K30 00:28:47 00:30:58
208 1020 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA 1970 K40 00:28:50 00:29:56
209 168 ŁAZICKA KAMILA Olsztyn 1980 K30 00:28:54 00:31:00
210 230 BOGUCKI ANDRZEJ Dywity 1993 M20 00:28:54 00:30:08
211 347 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn PZU SPORT TEAM 1985 K30 00:29:07 00:30:19
212 1108 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K40 00:29:16 00:31:22
213 303 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:29:17 00:30:34
214 94 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:29:20 00:30:31
215 1072 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:29:26 00:31:31
216 1157 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:28 00:31:34
217 144 NOWICKA KRZYSZTOFA Wrócikowo BSB BARCZEWO BIEGA 1989 K20 00:29:39 00:31:49
218 1192 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:41 00:31:47
219 393 KAMIŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1983 K30 00:29:44 00:32:00
220 123 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:46 00:30:58
221 1077 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PARKRUN OLSZTYN 1976 M40 00:29:46 00:32:07
222 1189 ZALEWSKI DOMINIK Dorotowo 1982 M30 00:29:53 00:32:00
223 92 OSIEWSKI SEBASTIAN Myszyniec LECIMY TUTEJ 1989 M20 00:29:55 00:32:10
224 114 KORKUĆ RADOSŁAW Olsztyn 1992 M20 00:29:56 00:32:22
225 1188 DRĄŻEK PIOTR Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1991 M20 00:29:56 00:32:05
226 1084 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:29:59 00:32:05
227 77 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno RODZINNY KLUB SPORTOWY PRZYJEMNOŚĆ 2002 M16 00:30:02 00:30:09
228 1057 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:30:08 00:31:12
229 479 PIOTROWSKA AGATA Mińsk Mazowiecki 1973 K40 00:30:12 00:32:18
230 491 DANIELEWSKA KATARZYNA Olsztyn CTS OLSZTYN 1984 K30 00:30:14 00:31:21
231 371 DĘBSKA ANNA Olsztyn 1983 K30 00:30:21 00:31:29
232 327 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:30:23 00:32:27
233 1137 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:30:25 00:31:35
234 1138 PĘDZICH ANNA Orneta 1991 K20 00:30:28 00:31:35
235 1194 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:30:32 00:32:54
236 189 ZBYSZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:30:33 00:31:40
237 493 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:30:34 00:32:57
238 1111 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:30:34 00:32:57
239 203 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:30:34 00:32:45
240 132 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:30:35 00:32:45
241 149 ANDRZEJACZEK RADOSŁAW DYWITY 1979 M30 00:30:38 00:31:48
242 1098 PYTKA BARTOSZ Wadąg FORBET RUNNERS 1991 M20 00:30:41 00:32:59
243 36 STRADOMSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:30:45 00:32:52
244 473 CICHOMSKA MARZENA Kętrzyn BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ 1981 K30 00:30:47 00:32:53
245 474 LUMA TOMASZ Kętrzyn BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ 1982 M30 00:30:48 00:32:55
246 32 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:30:53 00:33:00
247 1089 LORENC ŁUCJA Olsztyn 1977 K40 00:30:57 00:33:11
248 1126 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M50 00:30:59 00:33:19
249 486 ZANCANARO MAURIZIO Favaro Veneto 1969 M40 00:31:00 00:33:19
250 436 SOBIESKA BEATA olsztyn GRUPA DBK 1970 K40 00:31:01 00:31:23
251 1035 OŚKO ADAM Olsztyn 1978 M40 00:31:02 00:33:14
252 499 AUKSZULEWICZ ADAM WOJTOWO GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:31:02 00:33:16
253 341 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn 1982 M30 00:31:05 00:31:30
254 241 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:31:08 00:33:26
255 1091 STYPINSKI DAREK Olsztyn EFEKT WAR-MA 1976 M40 00:31:13 00:33:34
256 192 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:31:17 00:33:25
257 1018 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS TEAM 1978 K40 00:31:22 00:33:30
258 487 NOWAKOWSKI CZESLAW Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60 00:31:22 00:33:31
259 1043 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:31:34 00:33:51
260 1059 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1984 K30 00:31:34 00:33:51
261 152 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:31:34 00:32:39
262 17 ZIEJA KASIA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:31:40 00:33:57
263 119 DOBRENKO JOANNA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 K20 00:31:44 00:33:54
264 23 DUDA MIECZYSLAW olsztyn 1951 M60 00:31:45 00:33:50
265 208 CISZEWSKI DAWID Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 M16 00:31:51 00:31:53
266 1147 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd WYDZIAŁ NAUK O ŚRODOWISKU UWM 1978 K40 00:31:55 00:34:06
267 165 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:32:01 00:34:12
268 164 POKO AGNIESZKA Olsztyn 1980 K30 00:32:10 00:34:28
269 252 WITKOWSKA SANDRA Olsztyn 1992 K20 00:32:18 00:34:28
270 1103 ZDUNEK PRZEMYSLAW Książnik FORBET RUNNERS 1980 M30 00:32:25 00:34:44
271 490 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn F / REKLAMY W WINDACH OLSZTYN 1976 M40 00:32:31 00:34:46
272 1022 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:32:32 00:34:42
273 1006 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1981 M30 00:32:35 00:34:44
274 255 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K30 00:32:39 00:34:47
275 1183 BIENIECKI MICHAŁ Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40 00:32:41 00:34:54
276 180 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1989 M20 00:32:41 00:34:48
277 1037 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K40 00:32:47 00:35:01
278 1170 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:32:51 00:35:05
279 1086 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:54 00:35:07
280 1046 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:33:07 00:35:23
281 43 KUROPATWA MONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1991 K20 00:33:12 00:35:21
282 1125 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn 1976 M40 00:33:14 00:35:25
283 115 ŻEBROWSKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:33:21 00:35:42
284 437 ŻOŁĄDŹ ALEKSANDRA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K30 00:33:34 00:33:56
285 1019 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:33:48 00:36:07
286 387 AKINIS RENATA Dywity 1976 K40 00:33:55 00:36:07
287 1044 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K40 00:34:09 00:36:25
288 1080 LORENC KAROLINA Olsztyn 1980 K30 00:34:14 00:36:28
289 172 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:34:17 00:36:34
290 292 KOZŁOWSKA EWA Dobre Miasto 1969 K40 00:34:18 00:36:35
291 494 KARUC MACIEJ OLSZTYN 1986 M30 00:34:19 00:36:29
292 500 CZŁAPIŃSKA IZABELA OLSZTYN 1991 K20 00:34:19 00:36:29
293 122 GALEWSKA JUSTYNA Olsztyn 1981 K30 00:34:30 00:36:47
294 1168 KOZAK KAROLINA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1989 K20 00:34:34 00:36:55
295 41 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:34:38 00:36:53
296 339 LICZNERSKA AGNIESZKA ostróda 1976 K40 00:35:15 00:37:23
297 159 JANKOWSKA ELWIRA Jonkowo ALLIANZ RUNNING TEAM 1972 K40 00:35:25 00:37:40
298 21 NAWROCKI MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:35:28 00:37:48
299 57 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:35:30 00:37:47
300 1100 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:35:32 00:37:42
301 1198 LIS ANETA Olsztyn WIPASZ AKTYWNI 1981 K30 00:36:01 00:38:13
302 1094 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:36:04 00:38:17
303 383 JARMOŁOWICZ MAGDALENA olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:36:18 00:36:18
304 49 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:36:21 00:38:33
305 1097 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:36:32 00:38:48
306 1095 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:36:32 00:38:48
307 1193 SUROWIEC ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 K30 00:37:05 00:39:16
308 84 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:37:07 00:39:14
309 221 SAWICKA KAMILLA Łęgajny 1978 K40 00:37:11 00:39:30
310 497 CIENIEWSKA AGATA BRZYDOWO GRUPA DBK OLSZTYN 1997 K20 00:37:16 00:39:29
311 1197 SZKOTAK-ZAKABŁUK MARZENA Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30 00:37:23 00:39:35
312 1182 WESTFELD MATEUSZ Olsztyn 1984 M30 00:37:28 00:39:37
313 209 GRAJEWSKI MARCIN Dobre Miasto DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1999 M16 00:37:35 00:39:43
314 1114 KOWALCZYK BOŻENA Olsztyn 1961 K50 00:37:37 00:39:57
315 128 GOJŁO DOROTA Olsztyn 1980 K30 00:37:40 00:39:51
316 1023 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:37:56 00:40:08
317 1169 BZURA MACIEJ Piecki 1982 M30 00:38:43 00:41:07
318 173 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn 1977 K40 00:39:41 00:41:59
319 27 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:40:40 00:42:57
320 187 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:41:19 00:43:41
321 481 CWALINA IZABELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:41:30 00:43:41
322 205 PAŁKA PATRYCJA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 K20 00:41:31 00:43:42
323 400 DŁUGOSZ LUCYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1964 K50 00:42:14 00:42:20
324 89 PIETRULEWICZ DOROTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50 00:46:13 00:48:20
325 482 CZAJKA JOLANTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1970 K40 01:02:00 01:04:18
326 480 CIESIELSKA ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1964 K50 01:02:00 01:04:18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni