z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

30.09.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:50 00:16:50
2 182 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:57 00:16:57
3 336 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap GOŁDAPTRAIL 1974 M40 00:17:03 00:17:03
4 1152 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1993 M20 00:17:11 00:17:11
5 307 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:12 00:17:12
6 1109 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:18 00:17:19
7 209 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M20 00:17:23 00:17:23
8 56 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:24 00:17:25
9 96 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:24 00:17:25
10 210 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:39 00:17:39
11 211 OŁOWSKI JAKUB Wydminy NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1984 M30 00:17:47 00:17:48
12 1146 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:17:54 00:17:54
13 1141 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAPTRAIL 1983 M30 00:18:04 00:18:05
14 114 REGINIA DARIUSZ Mrągowo DRUŻYNA WILKA 1995 M20 00:18:05 00:18:06
15 234 MYŚLAK PIOTR Poznań TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:18:13 00:18:13
16 315 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie GOŁDAPTRAIL 1999 M16 00:18:20 00:18:21
17 331 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn GRUPA DBK 1996 M20 00:18:26 00:18:26
18 251 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M50 00:18:27 00:18:29
19 212 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:18:29 00:18:31
20 91 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek PACHOŁKI 1992 M20 00:18:47 00:18:48
21 1016 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M40 00:19:09 00:19:11
22 328 PĘCHERZ PIOTR Jelenia Góra 1978 M30 00:19:09 00:19:12
23 231 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1972 M40 00:19:18 00:19:19
24 32 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:19:18 00:19:21
25 187 JABŁOŃSKI ROBERT Lidzbark Warmiński 1982 M30 00:19:21 00:19:23
26 136 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:30 00:19:32
27 1135 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:19:30 00:19:33
28 1059 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:19:33 00:19:35
29 21 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:19:34 00:19:36
30 60 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:19:38 00:19:40
31 269 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:19:46 00:19:48
32 156 SKONECZNY DAREK Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 00:19:51 00:19:53
33 1013 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:19:59 00:20:01
34 174 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1975 M40 00:20:03 00:20:07
35 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:07 00:20:10
36 1145 WILCZEK RAFAŁ Szczytno SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:20:08 00:20:11
37 1060 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1971 M40 00:20:10 00:20:12
38 147 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:20:10 00:20:12
39 1061 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:20:10 00:20:14
40 1134 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:14 00:20:16
41 43 NOJMAN RAFAŁ Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1984 M30 00:20:19 00:20:23
42 87 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:20:21 00:20:23
43 1077 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:20:21 00:20:25
44 42 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:22 00:20:25
45 666 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1979 M30 00:20:29 00:20:33
46 1050 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:34 00:20:36
47 246 KWIATKOWSKI ADAM Olsztyn ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG 1971 M40 00:20:32 00:20:38
48 334 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:20:35 00:20:39
49 1144 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1989 M20 00:20:35 00:20:40
50 302 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1984 M30 00:20:35 00:20:40
51 194 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:20:32 00:20:41
52 1032 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:20:36 00:20:42
53 108 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:38 00:20:41
54 298 WDOWIAK ROBERT Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1998 M16 00:20:40 00:20:44
55 66 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:20:41 00:20:46
56 51 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:20:43 00:20:47
57 110 DUNAJSKA KAROLINA olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1989 K20 00:20:43 00:20:47
58 149 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:20:52 00:20:56
59 1078 KIEWISZ ADAM Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:21:01 00:21:08
60 335 GROMELSKI PIOTR Olsztyn GENA TEAM 1981 M30 00:21:01 00:21:12
61 265 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:21:03 00:21:07
62 227 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:21:08 00:21:11
63 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:16 00:21:20
64 1114 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 M50 00:21:19 00:21:23
65 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:21 00:21:25
66 340 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn FREE RUNNERS 1974 M40 00:21:22 00:21:23
67 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:22 00:21:27
68 312 OŚWIĘCIMSKI WOJCIECH Olsztyn LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 1963 M50 00:21:23 00:21:27
69 322 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:21:24 00:21:29
70 259 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:21:24 00:21:29
71 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:21:25 00:21:30
72 230 BIELENICA BEATA Wydminy 1982 K30 00:21:25 00:21:32
73 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:21:26 00:21:40
74 1004 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:21:31 00:21:35
75 289 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:32 00:21:36
76 39 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:34 00:21:40
77 133 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:21:35 00:21:48
78 1072 WZOREK ADAM Jeziorany DELAVAL RUNNERS 1984 M30 00:21:41 00:21:46
79 44 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny SS DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:45 00:21:52
80 65 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:21:48 00:21:50
81 1017 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:21:49 00:21:54
82 45 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:50 00:22:03
83 290 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:21:51 00:21:57
84 1064 ROSZYŃSKI PAWEŁ Braniewo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:21:52 00:21:58
85 1103 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:21:56 00:22:01
86 326 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 00:21:58 00:22:08
87 1139 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1997 M20 00:22:00 00:22:06
88 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:00 00:22:05
89 203 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:02 00:22:08
90 305 GAJEWSKI SZYMON Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1988 M20 00:22:04 00:22:07
91 165 LITWIŃSKI TOMASZ Iława AMATOR 1986 M30 00:22:06 00:22:09
92 145 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:22:08 00:22:12
93 195 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:08 00:22:17
94 1112 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:22:09 00:22:19
95 123 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:22:14 00:22:21
96 288 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:15 00:22:23
97 1039 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:22:16 00:22:24
98 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:22:18 00:22:26
99 316 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:18 00:22:22
100 138 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn FIZJOTERAPIA OLSZTYN 1988 M20 00:22:19 00:22:25
101 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:20 00:22:27
102 258 RYBKA SEBASTIAN Dywity AZS UWM OLSZTYN 2000 M16 00:22:21 00:22:28
103 1001 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:21 00:22:29
104 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:22:23 00:22:30
105 351 PACZYŃSKI MARCIN Olsztyn 1995 M20 00:22:24 00:22:34
106 337 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:22:28 00:22:44
107 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:22:29 00:22:39
108 238 JAMRÓZ BARTOSZ Dobre Miasto 1983 M30 00:22:29 00:22:41
109 284 ACHRAMOWICZ ADAM Olsztyn 1972 M40 00:22:30 00:22:43
110 111 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:22:31 00:22:35
111 94 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:22:32 00:22:41
112 281 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:32 00:22:39
113 1008 DĄBROWSKI ROBERT Olsztyn 1978 M30 00:22:33 00:22:55
114 93 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:22:38 00:22:46
115 1102 BIERNAT ARKADIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:22:39 00:22:49
116 1065 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:22:40 00:22:47
117 95 KAMIŃSKI ARTUR Olsztyn KRISS KROSS COACHING 1980 M30 00:22:41 00:22:48
118 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:42 00:22:51
119 113 JANOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:22:43 00:22:59
120 266 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1971 M40 00:22:43 00:22:49
121 1010 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:22:43 00:22:51
122 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:47 00:23:04
123 327 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:22:53 00:23:03
124 167 SZCZOTKA MACIEK Rychliki 1997 M20 00:22:58 00:22:59
125 190 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:22:58 00:23:09
126 1084 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M30 00:23:00 00:23:06
127 206 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:23:00 00:23:12
128 262 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:23:05 00:23:14
129 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:07 00:23:16
130 352 RASZEWSKI MARCIN Elbląg BBL OLSZTYN 1975 M40 00:23:10 00:23:22
131 97 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:16 00:23:26
132 36 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:23:18 00:23:32
133 242 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M40 00:23:20 00:23:31
134 1119 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 00:23:20 00:23:27
135 137 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1978 M30 00:23:22 00:23:34
136 1142 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1975 M40 00:23:23 00:23:30
137 250 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:24 00:23:31
138 240 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:23:24 00:23:40
139 78 BARANOWSKI GRZEGORZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1974 M40 00:23:27 00:23:43
140 1128 GRZYBOWSKI KAROL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1998 M16 00:23:31 00:23:44
141 239 CHOMICKI SZYMON Olsztyn DRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA 1975 M40 00:23:32 00:23:47
142 1110 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:34 00:23:46
143 90 TABAKA ADAM olsztyn 1984 M30 00:23:34 00:23:45
144 70 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:23:34 00:23:49
145 304 ŚWIĘTOSŁAWSKI PAWEŁ Olsztyn POLPHARMA RUNTEAM 1981 M30 00:23:34 00:23:48
146 213 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:34 00:23:44
147 16 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA 1981 M30 00:23:35 00:23:53
148 77 KLACH ANDRZEJ Kieźliny 1978 M30 00:23:36 00:23:50
149 291 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:23:38 00:23:46
150 260 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:38 00:23:49
151 1041 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:23:43 00:23:58
152 159 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:23:44 00:23:50
153 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:45 00:23:51
154 140 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:23:48 00:24:03
155 124 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:23:49 00:24:06
156 356 JAKUBIAK BARTŁOMIEJ Barczewo 1987 M30 00:23:52 00:24:07
157 225 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:23:54 00:24:11
158 1005 ZBOROWSKI JACEK KĘTRZYN PERSECUTOR 1974 M40 00:23:55 00:24:02
159 219 GRABOWSKI MAREK Olsztyn BUDIMEX 1965 M50 00:23:55 00:24:07
160 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:23:56 00:24:09
161 171 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:59 00:24:07
162 47 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:24:03 00:24:12
163 1099 RACHUBKA ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:24:05 00:24:31
164 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:06 00:24:22
165 131 MIELCZAREK ALICJA Nidzica NIDZICA BIEGA 1978 K30 00:24:07 00:24:20
166 278 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo 1988 M20 00:24:08 00:24:20
167 287 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M20 00:24:09 00:24:19
168 106 GAWIN MAREK Barczewo BOSKI KWARTET 1979 M30 00:24:09 00:24:26
169 1148 GIESZCZYŃSKI DARIUSZ Morąg SKLEPBIEGACZA.PL 1985 M30 00:24:10 00:24:26
170 1136 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:24:10 00:24:20
171 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:11 00:24:23
172 1092 CHODKIEWICZ DAWID orneta 1981 M30 00:24:13 00:24:28
173 249 MOUNIER ANNA olsztyn 1979 K30 00:24:17 00:24:36
174 1018 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:17 00:24:29
175 1155 RAK TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:24:18 00:24:40
176 314 ROPIAK KRZYSZTOF BARTĄG WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1982 M30 00:24:19 00:24:28
177 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:24:19 00:24:32
178 1067 MELLER WOJCIECH Dywity 1978 M30 00:24:19 00:24:34
179 89 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:24:20 00:24:27
180 275 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:24:22 00:24:30
181 1025 WALDEK JA warszawa KUZNIA TRIATHLONU 1977 M40 00:24:27 00:24:36
182 273 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:28 00:24:41
183 1094 MICHALSKI WOJCIECH Ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:24:29 00:24:40
184 285 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:24:29 00:24:41
185 1104 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:24:31 00:24:43
186 333 WOLNICKI JAROSŁAW Olsztyn 1969 M40 00:24:34 00:24:55
187 1040 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:24:35 00:24:45
188 162 BAGIŃSKI ŁUKASZ Olsztyn 1989 M20 00:24:36 00:24:54
189 1042 JANOWIAK MAREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:24:36 00:24:52
190 1113 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:24:43 00:25:02
191 48 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:24:44 00:24:55
192 1045 SZUT JAROSŁAW Olsztyn 1975 M40 00:24:44 00:25:25
193 321 BILKIEWICZ BARTOSZ WARSZAWA 1982 M30 00:24:47 00:25:10
194 310 DĄBROWSKI PAWEŁ Olsztyn DOBRA ENERGIA 1974 M40 00:24:48 00:25:01
195 31 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:24:48 00:25:04
196 267 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKI KWARTET 1968 M40 00:24:49 00:25:05
197 297 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:24:52 00:25:09
198 1071 KLIK ALEKSANDER Olsztyn KOKODŻAMBO I DO PRZODU 1993 M20 00:24:52 00:25:08
199 161 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA Olsztyn TRI NEGU 1989 K20 00:24:54 00:25:08
200 263 ANDRZEJCZAK JAKUB Olsztyn 1995 M20 00:24:55 00:25:07
201 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:24:57 00:25:16
202 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:24:57 00:25:05
203 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:57 00:25:13
204 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:59 00:25:14
205 1034 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:24:59 00:25:07
206 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:24:59 00:25:17
207 282 DROZDA PAWEŁ Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1979 M30 00:25:00 00:25:09
208 1030 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:25:01 00:25:21
209 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:03 00:25:31
210 58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:05 00:25:22
211 1127 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M40 00:25:06 00:25:27
212 217 SKWAREK MARCIN Olsztyn 1988 M20 00:25:07 00:25:25
213 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:25:11 00:25:35
214 196 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:25:15 00:25:36
215 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:25:15 00:25:49
216 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:16 00:25:24
217 197 ŁAZICKI TOMASZ OLSZTYN FOTOBUDKA MAMYWAS.PL / FALKEN RUNNING TEAM 1987 M30 00:25:16 00:25:48
218 72 MĘTEL ROBERT Orneta 1980 M30 00:25:18 00:25:45
219 126 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:25:18 00:25:39
220 320 JURKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1978 M30 00:25:19 00:25:39
221 222 POLUS GRZEGORZ Olsztyn Gutkowo 1979 M30 00:25:19 00:25:29
222 57 BRZOZOWSKI MATEUSZ Olsztyn CLUB CORRER 1986 M30 00:25:20 00:25:34
223 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:25:20 00:25:26
224 308 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:25:26 00:25:40
225 1023 DOLIWA ADAM Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1965 M50 00:25:26 00:25:37
226 244 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:25:28 00:25:39
227 153 WENTA RADOSŁAW Olsztyn 1967 M50 00:25:29 00:25:55
228 1044 DIKUNOW MICHAŁ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1981 M30 00:25:29 00:25:41
229 168 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:31 00:25:58
230 175 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:25:31 00:25:59
231 248 BŁASZKIEWICZ DANIEL Olsztyn 1979 M30 00:25:31 00:25:51
232 323
1173*
OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M20 00:25:32 00:25:57
233 276 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:25:34 00:25:58
234 1003 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:25:35 00:25:59
235 127 KOSIN MARCIN Barczewo 1983 M30 00:25:37 00:26:01
236 296 LEŃSKI MICHAŁ Słupy WDOWIAK@FRIENDS 1980 M30 00:25:37 00:25:50
237 1086 KRYSPOWICKI KAMIL Olsztyn 1985 M30 00:25:39 00:26:16
238 274 WASILEWICZ-PSZCZÓŁKOWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:40 00:25:59
239 279 PTAK MICHAŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1979 M30 00:25:43 00:26:03
240 233 SWARYCZEWSKI TOMEK Olsztyn 1978 M30 00:25:46 00:26:07
241 102 GINTROWICZ TOMASZ Dywity 1983 M30 00:25:51 00:26:11
242 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:25:52 00:26:02
243 19 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN 1989 M20 00:25:56 00:26:08
244 1066 BUDZISZ TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:25:58 00:26:31
245 71 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 00:26:01 00:26:22
246 1089 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:26:04 00:26:18
247 344 HATOWSKI MACIEJ Olsztyn FITNES KLUB SYLWETKA 1960 M50 00:26:06 00:26:27
248 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:26:13 00:26:20
249 236 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:26:13 00:26:38
250 1093 STASIŃSKI RAFAŁ Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 1976 M40 00:26:13 00:26:34
251 207 SAWICKI TOMASZ Pisz 1987 M30 00:26:14 00:26:32
252 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 K30 00:26:14 00:26:33
253 178 WASIOLKOWSKI MARIUSZ Olsztynek TEAM OLSZTYNEK 1979 M30 00:26:17 00:26:23
254 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:26:18 00:26:41
255 27 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:26:19 00:26:41
256 277 CYWIŃSKI DARIUSZ Świątki BRAK 1990 M20 00:26:20 00:26:34
257 129 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:26:20 00:26:52
258 346 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:26:21 00:26:47
259 198 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:26:21 00:26:55
260 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:26:22 00:26:39
261 67 LENARD DANIEL Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:26:25 00:26:54
262 148 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:26:25 00:26:49
263 117 TYNECKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:26:26 00:26:49
264 1158 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:26:28 00:26:55
265 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:26:30 00:26:43
266 1047 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K30 00:26:31 00:26:50
267 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:26:32 00:27:05
268 172 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:34 00:26:52
269 40 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:26:35 00:27:05
270 311 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:26:35 00:26:55
271 1138 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:36 00:27:02
272 1031 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:26:36 00:26:49
273 324 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PL 1951 M60 00:26:36 00:27:04
274 186 DOMKA MICHAŁ Iława REZERWOWE PSY 1981 M30 00:26:37 00:27:02
275 1007 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:26:42 00:27:06
276 1054 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:26:43 00:27:20
277 226 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:26:44 00:27:02
278 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:26:44 00:27:12
279 1012 GRABOWSKI SZYMON Olsztyn 1987 M30 00:26:44 00:27:18
280 105 BARANOWSKA ALINA Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 K40 00:26:48 00:27:04
281 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:26:48 00:27:10
282 214 BYSTRZYCKA NATALIA Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:51 00:27:05
283 163 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:26:57 00:27:06
284 204 ROGOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:27:00 00:27:14
285 28 JUCHNIEWICZ MONIKA Olsztyn 1983 K30 00:27:01 00:27:22
286 53 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:27:03 00:27:36
287 158 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1985 M30 00:27:15 00:27:39
288 1151 KARBOWSKI MATEUSZ Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1988 M20 00:27:15 00:27:49
289 146 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:27:15 00:27:44
290 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:18 00:27:41
291 1026 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:27:19 00:27:44
292 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:20 00:27:39
293 1118 MENDALKA PIOTR Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1981 M30 00:27:21 00:27:42
294 200 OPRAWA JERZY Szreńsk 1964 M50 00:27:22 00:27:41
295 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:27:22 00:27:55
296 295 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn BOSKI KWARTET 1969 M40 00:27:23 00:27:39
297 235 PIESLAK MONIKA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:27:23 00:27:54
298 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:27:27 00:27:49
299 1115 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M30 00:27:29 00:27:51
300 1029 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:33 00:27:55
301 1056 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:27:36 00:27:58
302 1063 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn 1980 M30 00:27:37 00:27:58
303 1053 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno 1985 M30 00:27:38 00:28:09
304 1106 WORAVETCHVIJIT PAIROJ OLSZTYN 1978 M30 00:27:40 00:27:57
305 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn FREE RUNNERS 1993 K20 00:27:43 00:27:53
306 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:27:50 00:28:07
307 303
414*
WIŚNIEWSKI MAREK Ostróda 1967 M50 00:27:53 00:28:23
308 157 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1986 K30 00:27:57 00:28:22
309 1028 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:27:58 00:28:24
310 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:28:11 00:28:32
311 294 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:28:18 00:28:33
312 1137 KWAŚNY BOŻENA Olsztyn 1970 K40 00:28:22 00:28:43
313 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:28:32 00:28:50
314 313 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:28:34 00:28:48
315 272 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn 1987 K30 00:28:35 00:28:52
316 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:28:38 00:29:04
317 353 SOBOTKA MICHAŁ Olsztyn 1979 M30 00:28:40 00:29:00
318 82 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:28:43 00:29:09
319 228 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:43 00:29:15
320 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:28:45 00:29:07
321 100 KRYNICKA JUSTYNA Dobre Miasto KS JELONKI 1982 K30 00:28:47 00:29:15
322 25 CHOROMAŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1991 K20 00:28:48 00:29:12
323 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:49 00:29:12
324 350 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:28:49 00:29:12
325 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:51 00:29:26
326 83 TOMASZEWSKI GRZEGORZ Dobre Miasto KS JELONKI 1974 M40 00:28:55 00:29:24
327 188 NAGAJEWSKA ANNA DOBRE MIASTO KS JELONKI 1983 K30 00:28:56 00:29:24
328 189 NAGAJEWSKI ADAM DOBRE MIASTO KS JELONKI 1979 M30 00:28:57 00:29:24
329 1024 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1973 K40 00:28:58 00:29:10
330 35 KUROPATWA MONIKA Olsztyn 1991 K20 00:29:00 00:29:30
331 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:29:01 00:29:22
332 253 PIECHA-ŚMIESZNA KATARZYNA Olsztyn 1985 K30 00:29:17 00:29:33
333 254 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn 1983 M30 00:29:18 00:29:33
334 270 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn REKLAMYWWINDACH.PL 1976 M40 00:29:24 00:29:55
335 88 PYTLARCZYK PAWEŁ Dobre Miasto KS JELONKI 1982 M30 00:29:27 00:29:56
336 86 ZŁOTUCHA MARTA Dobre Miasto KS JELONKI 1980 K30 00:29:27 00:29:56
337 220 TOMASZEWSKA DANUTA Dobre Miasto KS JELONKI 1978 K30 00:29:28 00:29:56
338 50 ROMANOWSKI RADOSŁAW Dobre Miasto KS JELONKI 1973 M40 00:29:29 00:29:56
339 347 JAŻDŻEWSKI ADAM Iława 1977 M40 00:29:35 00:29:52
340 332 SKIBKO PATRYCJA OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1996 K20 00:29:36 00:30:00
341 1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:29:36 00:30:08
342 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:29:37 00:30:04
343 1096 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:29:38 00:30:09
344 26 BOGDAŃSKA ANNA Jaroty 1979 K30 00:29:40 00:29:59
345 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:29:41 00:30:08
346 99 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M30 00:29:46 00:30:12
347 1150 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:29:50 00:30:22
348 180 ŚLESZYŃSKI PIOTR Kieźliny 1967 M50 00:29:51 00:30:19
349 107 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:29:57 00:30:16
350 255 GRZYBOWSKI JAKUB Olsztyn JEM KLOPSA 1994 M20 00:30:06 00:30:30
351 215 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:30:10 00:30:41
352 37 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:30:11 00:30:50
353 1161 SZCZEPKOWSKA MARTA Olsztyn KG TEAM 1985 K30 00:30:13 00:30:31
354 241 OLESZEK KASIA Olsztyn 1983 K30 00:30:14 00:30:28
355 1121 SZKIRPAN JUSTYNA Olsztyn 1990 K20 00:30:18 00:30:44
356 1122 BAŁABAN KRZYSZTOF Szczytno FITMANIA 1977 M40 00:30:18 00:30:44
357 339 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:30:18 00:30:48
358 1033 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:30:20 00:30:45
359 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:30:21 00:30:51
360 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:24 00:30:54
361 355 POWROŹNIK MIESZKO OLSZTYN 1986 M30 00:30:26 00:30:37
362 176 KOSZCZUK MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1977 M40 00:30:27 00:30:58
363 1133 ŁOPIEŃSKA-BIERNAT ELA Olsztyn 1971 K40 00:30:27 00:31:05
364 59 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:30:32 00:31:04
365 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:30:32 00:31:02
366 354 BOJAROWSKA MARTYNA OLSZTYN 1993 K20 00:30:42 00:30:52
367 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 00:30:46 00:31:09
368 286 PUDLAK KATARZYNA Olsztyn 1980 K30 00:30:49 00:31:09
369 103 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:30:51 00:31:19
370 1070 MICHALSKI PAWEŁ Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1979 M30 00:30:51 00:31:15
371 1014 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:30:59 00:31:22
372 218 BRZÓZKA MONIKA Dobre Miasto KS NEONET 1986 K30 00:31:00 00:31:14
373 179 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:31:01 00:31:28
374 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:31:04 00:31:12
375 1149 KUCHARSKI MICHAŁ Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:31:13 00:31:49
376 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg 1993 K20 00:31:21 00:31:50
377 1088 JERSZEWSKI ANDRZEJ Morąg SĄ WOLNIEJSI 1994 M20 00:31:22 00:31:51
378 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:31:26 00:31:59
379 142 DĄBKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1987 K30 00:31:28 00:31:55
380 1129 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:31:39 00:32:09
381 1087 SOKOŁOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1993 K20 00:31:40 00:32:13
382 1073 KOWALEWICZ EWA NELA olsztyn 1993 K20 00:31:41 00:32:14
383 1027 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:31:50 00:32:29
384 1132 CIOKALSKA JOANNA Olsztyn FREE RUNNERS 1991 K20 00:31:51 00:32:22
385 349 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:31:52 00:32:27
386 257 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:32:00 00:32:18
387 345 ZAKRZEWSKA ANNA Olsztyn 1981 K30 00:32:04 00:32:40
388 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:32:05 00:32:41
389 192 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:32:15 00:32:39
390 1095 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn 1985 K30 00:32:27 00:33:05
391 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn 1976 K40 00:32:27 00:33:05
392 330 MOKWIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:32:28 00:33:05
393 343 KACZMARCZYK EMILIA Olsztyn 1984 K30 00:32:44 00:32:57
394 348 DOLIWA URSZULA Olsztyn 1978 K30 00:32:53 00:33:24
395 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:32:54 00:33:27
396 338 MITULSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1953 M60 00:32:57 00:35:25
397 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:33:17 00:33:53
398 185 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:33:39 00:34:10
399 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:33:41 00:34:18
400 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:33:41 00:34:18
401 1043 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:33:43 00:34:07
402 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:33:44 00:34:13
403 134 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:34:27 00:35:01
404 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:34:30 00:34:49
405 293 HOPALUK AGNIESZKA PASYM 1967 K50 00:34:53 00:35:13
406 128 OPRAWA MICHAŁ Olsztyn 1990 M20 00:35:19 00:35:40
407 112 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:35:33 00:35:53
408 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:35:51 00:36:26
409 101 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:35:53 00:36:27
410 1153 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1968 M40 00:36:31 00:37:06
411 1143 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 K30 00:36:31 00:37:06
412 247 KUCZYŃSKI ŁUKASZ Olsztyn 1980 M30 00:36:47 00:37:00
413 208 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:37:24 00:38:00
414 184 PULIKOWSKA WIOLETTA Olsztyn MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN 1962 K50 00:37:49 00:38:28
415 229 PARAFIANOWICZ DANIEL Olsztyn 1983 M30 00:38:24 00:38:56
416 201 KRAUSHAR ROBERT Giedajty DOMON 1975 M40 00:40:58 00:41:34
417 181 MIRON - ŚLESZYŃSKA BOŻENA Kieźliny 1961 K50 00:41:05 00:41:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni