z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

30.09.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 108 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:38 00:20:41
2 66 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:20:41 00:20:46
3 110 DUNAJSKA KAROLINA olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1989 K20 00:20:43 00:20:47
4 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:16 00:21:20
5 230 BIELENICA BEATA Wydminy 1982 K30 00:21:25 00:21:32
6 1103 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:21:56 00:22:01
7 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:00 00:22:05
8 1039 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:22:16 00:22:24
9 281 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:32 00:22:39
10 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:42 00:22:51
11 113 JANOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:22:43 00:22:59
12 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:47 00:23:04
13 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:07 00:23:16
14 260 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:38 00:23:49
15 1041 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:23:43 00:23:58
16 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:45 00:23:51
17 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:06 00:24:22
18 131 MIELCZAREK ALICJA Nidzica NIDZICA BIEGA 1978 K30 00:24:07 00:24:20
19 249 MOUNIER ANNA olsztyn 1979 K30 00:24:17 00:24:36
20 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:24:19 00:24:32
21 89 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:24:20 00:24:27
22 273 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:28 00:24:41
23 161 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA Olsztyn TRI NEGU 1989 K20 00:24:54 00:25:08
24 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:24:57 00:25:16
25 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:24:57 00:25:05
26 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:57 00:25:13
27 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:59 00:25:14
28 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:24:59 00:25:17
29 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:03 00:25:31
30 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:25:11 00:25:35
31 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:16 00:25:24
32 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:25:20 00:25:26
33 244 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:25:28 00:25:39
34 175 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:25:31 00:25:59
35 276 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:25:34 00:25:58
36 274 WASILEWICZ-PSZCZÓŁKOWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:40 00:25:59
37 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:25:52 00:26:02
38 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:26:13 00:26:20
39 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 K30 00:26:14 00:26:33
40 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:26:18 00:26:41
41 346 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:26:21 00:26:47
42 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:26:22 00:26:39
43 117 TYNECKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:26:26 00:26:49
44 1158 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:26:28 00:26:55
45 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:26:30 00:26:43
46 1047 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K30 00:26:31 00:26:50
47 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:26:32 00:27:05
48 172 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:34 00:26:52
49 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:26:44 00:27:12
50 105 BARANOWSKA ALINA Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 K40 00:26:48 00:27:04
51 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:26:48 00:27:10
52 214 BYSTRZYCKA NATALIA Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:51 00:27:05
53 28 JUCHNIEWICZ MONIKA Olsztyn 1983 K30 00:27:01 00:27:22
54 146 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:27:15 00:27:44
55 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:18 00:27:41
56 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:27:22 00:27:55
57 235 PIESLAK MONIKA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:27:23 00:27:54
58 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:27:27 00:27:49
59 1029 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:33 00:27:55
60 1056 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:27:36 00:27:58
61 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn FREE RUNNERS 1993 K20 00:27:43 00:27:53
62 157 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1986 K30 00:27:57 00:28:22
63 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:28:11 00:28:32
64 1137 KWAŚNY BOŻENA Olsztyn 1970 K40 00:28:22 00:28:43
65 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:28:32 00:28:50
66 313 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:28:34 00:28:48
67 272 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn 1987 K30 00:28:35 00:28:52
68 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:28:38 00:29:04
69 82 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:28:43 00:29:09
70 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:28:45 00:29:07
71 100 KRYNICKA JUSTYNA Dobre Miasto KS JELONKI 1982 K30 00:28:47 00:29:15
72 25 CHOROMAŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1991 K20 00:28:48 00:29:12
73 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:49 00:29:12
74 350 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:28:49 00:29:12
75 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:51 00:29:26
76 188 NAGAJEWSKA ANNA DOBRE MIASTO KS JELONKI 1983 K30 00:28:56 00:29:24
77 1024 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1973 K40 00:28:58 00:29:10
78 35 KUROPATWA MONIKA Olsztyn 1991 K20 00:29:00 00:29:30
79 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:29:01 00:29:22
80 253 PIECHA-ŚMIESZNA KATARZYNA Olsztyn 1985 K30 00:29:17 00:29:33
81 86 ZŁOTUCHA MARTA Dobre Miasto KS JELONKI 1980 K30 00:29:27 00:29:56
82 220 TOMASZEWSKA DANUTA Dobre Miasto KS JELONKI 1978 K30 00:29:28 00:29:56
83 332 SKIBKO PATRYCJA OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1996 K20 00:29:36 00:30:00
84 1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:29:36 00:30:08
85 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:29:37 00:30:04
86 26 BOGDAŃSKA ANNA Jaroty 1979 K30 00:29:40 00:29:59
87 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:29:41 00:30:08
88 107 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:29:57 00:30:16
89 37 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:30:11 00:30:50
90 1161 SZCZEPKOWSKA MARTA Olsztyn KG TEAM 1985 K30 00:30:13 00:30:31
91 241 OLESZEK KASIA Olsztyn 1983 K30 00:30:14 00:30:28
92 1121 SZKIRPAN JUSTYNA Olsztyn 1990 K20 00:30:18 00:30:44
93 339 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:30:18 00:30:48
94 1033 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:30:20 00:30:45
95 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:30:21 00:30:51
96 1133 ŁOPIEŃSKA-BIERNAT ELA Olsztyn 1971 K40 00:30:27 00:31:05
97 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:30:32 00:31:02
98 354 BOJAROWSKA MARTYNA OLSZTYN 1993 K20 00:30:42 00:30:52
99 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 00:30:46 00:31:09
100 286 PUDLAK KATARZYNA Olsztyn 1980 K30 00:30:49 00:31:09
101 1014 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:30:59 00:31:22
102 218 BRZÓZKA MONIKA Dobre Miasto KS NEONET 1986 K30 00:31:00 00:31:14
103 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:31:04 00:31:12
104 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg 1993 K20 00:31:21 00:31:50
105 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:31:26 00:31:59
106 142 DĄBKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1987 K30 00:31:28 00:31:55
107 1087 SOKOŁOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1993 K20 00:31:40 00:32:13
108 1073 KOWALEWICZ EWA NELA olsztyn 1993 K20 00:31:41 00:32:14
109 1132 CIOKALSKA JOANNA Olsztyn FREE RUNNERS 1991 K20 00:31:51 00:32:22
110 349 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:31:52 00:32:27
111 257 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:32:00 00:32:18
112 345 ZAKRZEWSKA ANNA Olsztyn 1981 K30 00:32:04 00:32:40
113 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:32:05 00:32:41
114 192 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:32:15 00:32:39
115 1095 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn 1985 K30 00:32:27 00:33:05
116 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn 1976 K40 00:32:27 00:33:05
117 343 KACZMARCZYK EMILIA Olsztyn 1984 K30 00:32:44 00:32:57
118 348 DOLIWA URSZULA Olsztyn 1978 K30 00:32:53 00:33:24
119 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:32:54 00:33:27
120 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:33:17 00:33:53
121 185 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:33:39 00:34:10
122 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:33:41 00:34:18
123 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:33:44 00:34:13
124 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:34:30 00:34:49
125 293 HOPALUK AGNIESZKA PASYM 1967 K50 00:34:53 00:35:13
126 112 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:35:33 00:35:53
127 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:35:51 00:36:26
128 101 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:35:53 00:36:27
129 1143 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 K30 00:36:31 00:37:06
130 184 PULIKOWSKA WIOLETTA Olsztyn MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN 1962 K50 00:37:49 00:38:28
131 181 MIRON - ŚLESZYŃSKA BOŻENA Kieźliny 1961 K50 00:41:05 00:41:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni