z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

13.01.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 471 KOPEC WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:21 00:16:21
2 1152 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1993 M20 00:16:30 00:16:30
3 182 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:49 00:16:49
4 400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1976 M40 00:16:52 00:16:52
5 506 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30 00:16:58 00:16:58
6 56 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:00 00:17:01
7 114 REGINIA DARIUSZ Mrągowo DRUŻYNA WILKA 1995 M20 00:17:03 00:17:03
8 96 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:03 00:17:05
9 1109 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:15 00:17:16
10 115 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:21 00:17:21
11 210 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:36 00:17:36
12 234 MYŚLAK PIOTR Poznań TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:17:44 00:17:44
13 390 PUNPUR MARCIN Ostróda ALA TEAM 1980 M30 00:17:53 00:17:53
14 1146 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:18:05 00:18:06
15 1141 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAPTRAIL 1983 M30 00:18:22 00:18:22
16 511 GRANDYS PIOTR Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:18:46 00:18:49
17 468 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn 1977 M40 00:18:53 00:18:56
18 11 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGACZA.PL 1990 K20 00:18:58 00:18:59
19 443 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 00:18:59 00:19:00
20 9 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn NAGÓR TEAM 1977 M40 00:18:59 00:19:00
21 504 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:19:00 00:19:03
22 387 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOSKI TEAM/DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1999 M16 00:19:03 00:19:04
23 463 BUGAJ DOMINIK Olsztyn PIRAMIDA KEBAB PIZZA 1999 M16 00:19:14 00:19:14
24 60 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:19:13 00:19:15
25 326 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 00:19:19 00:19:21
26 143 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:19:22 00:19:25
27 269 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:19:34 00:19:36
28 151 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:36 00:19:38
29 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:19:38 00:19:40
30 136 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:38 00:19:40
31 666 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1979 M30 00:19:41 00:19:45
32 527 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:19:45 00:19:48
33 5 GOJŁO MAREK Olsztyn 1974 M40 00:19:47 00:19:49
34 21 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:19:50 00:19:51
35 434 KAMIEŃSKI AREK Łukta KWIACIARNIA ORCHIDEA ŁUKTA 1982 M30 00:19:57 00:19:57
36 340 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Jonkowo MŁYNAGO 1974 M40 00:19:56 00:19:58
37 502 LATOCH TOMASZ sepopol 1985 M30 00:19:59 00:20:01
38 1013 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:19:59 00:20:02
39 8 KACZOROWSKI DOMINIK Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1982 M30 00:20:00 00:20:02
40 147 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:20:02 00:20:04
41 227 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:20:06 00:20:08
42 1059 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:07 00:20:10
43 74 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:20:08 00:20:10
44 156 SKONECZNY DAREK Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 00:20:14 00:20:15
45 1022 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:20:22 00:20:24
46 452 SYDOR TOMASZ Gdansk CTS 1984 M30 00:20:22 00:20:25
47 370 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:20:24 00:20:27
48 1077 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:20:30 00:20:32
49 401 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:20:34 00:20:36
50 435 TYC PIOTR Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1980 M30 00:20:37 00:20:39
51 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:38 00:20:42
52 43 NOJMAN RAFAŁ Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1984 M30 00:20:40 00:20:44
53 407 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:20:41 00:20:47
54 108 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:43 00:20:46
55 51 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:20:46 00:20:50
56 520 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:20:46 00:20:51
57 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:20:46 00:20:50
58 42 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:49 00:20:55
59 1145 WILCZEK RAFAŁ Szczytno SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:20:54 00:20:56
60 374 ARCZAK MIROSŁAW Olsztyn ROWEROWY OLSZTYN 1978 M30 00:20:55 00:21:05
61 246 KWIATKOWSKI ADAM Olsztyn ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG 1971 M40 00:20:55 00:20:59
62 402 FELKA SZYMON Ostróda BBL OSTRÓDA 1986 M30 00:20:56 00:21:05
63 1167 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:59 00:21:04
64 1134 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M30 00:21:03 00:21:07
65 521 GAŁGOWSKI BARTŁOMIEJ Olsztyn 1987 M30 00:21:07 00:21:14
66 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:08 00:21:11
67 149 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:21:10 00:21:15
68 1084 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M30 00:21:11 00:21:16
69 1016 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M40 00:21:12 00:21:16
70 16 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA 1981 M30 00:21:16 00:21:17
71 15 ZAJĄC BOGDAN Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40 00:21:20 00:21:26
72 194 PŁONOWSKI MACIEJ Olsztyn 1989 M20 00:21:22 00:21:27
73 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:24 00:21:37
74 410 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:21:26 00:21:30
75 372 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:26 00:21:33
76 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Olsztyn 1974 M40 00:21:28 00:21:33
77 138 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn FIZJOTERAPIA OLSZTYN 1988 M20 00:21:30 00:21:39
78 65 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:21:31 00:21:34
79 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:32 00:21:35
80 69 CYRKLER RAFAŁ Ostróda SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:33 00:21:42
81 193 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:21:35 00:21:42
82 265 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:21:37 00:21:40
83 1114 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 M50 00:21:38 00:21:45
84 453 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:21:43 00:21:52
85 531 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:43 00:21:47
86 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:21:44 00:21:48
87 432 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:21:51 00:21:56
88 14 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:21:53 00:21:56
89 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:21:55 00:22:02
90 288 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:21:55 00:22:05
91 366 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 M40 00:21:57 00:22:01
92 510 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 M30 00:22:00 00:22:22
93 133 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:22:00 00:22:07
94 281 KOSACKA EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:22:01 00:22:06
95 203 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:03 00:22:12
96 66 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:22:03 00:22:07
97 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:06 00:22:14
98 289 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:22:07 00:22:11
99 1046 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:09 00:22:17
100 93 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:22:12 00:22:20
101 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:22:14 00:22:19
102 1072 WZOREK ADAM Jeziorany DELAVAL RUNNERS 1984 M30 00:22:14 00:22:17
103 403 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:22:16 00:22:21
104 381 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:22:18 00:22:23
105 1103 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:22:19 00:22:24
106 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:22:25 00:22:31
107 1175 NIEŚCIÓR JAN Stękiny 1968 M40 00:22:27 00:22:36
108 450 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:22:28 00:22:34
109 1155 RAK TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:22:28 00:22:43
110 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:30 00:22:40
111 77 KLACH ANDRZEJ Kieźliny MONT BLANC TEAM 1978 M30 00:22:30 00:22:47
112 1017 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:22:31 00:22:39
113 394 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:22:34 00:22:41
114 89 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:22:35 00:22:44
115 124 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:22:36 00:22:42
116 1112 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:22:38 00:22:49
117 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:22:39 00:22:51
118 1001 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:39 00:22:46
119 337 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:22:40 00:22:47
120 472 CYGAN MICHAŁ OLSZTYN 1985 M30 00:22:40 00:23:02
121 1171 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce 15 GBZ 1977 M40 00:22:41 00:22:47
122 1088 JERSZEWSKI ANDRZEJ Morąg SĄ WOLNIEJSI 1994 M20 00:22:41 00:22:51
123 262 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:22:42 00:22:55
124 1139 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1997 M20 00:22:44 00:22:52
125 7 DYMEK ADRIAN Ostróda 1989 M20 00:22:45 00:22:57
126 291 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:22:45 00:22:52
127 78 BARANOWSKI GRZEGORZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1974 M40 00:22:48 00:22:55
128 97 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:22:51 00:23:01
129 1128 GRZYBOWSKI KAROL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1998 M16 00:22:54 00:23:01
130 1066 BUDZISZ TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:22:54 00:23:11
131 519 LISOWSKI PRZEMYSŁAW kieźliny CTMIR SPASZEWSKI 1976 M40 00:22:54 00:23:00
132 1144 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1989 M20 00:22:55 00:23:02
133 422 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:22:58 00:23:03
134 159 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:22:59 00:23:05
135 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:23:02 00:23:14
136 1110 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:03 00:23:12
137 140 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn SIGA SIGA 1969 M40 00:23:03 00:23:16
138 1184 PASTERNAK RADOSLAW Kiwity KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKI 1983 M30 00:23:07 00:23:21
139 1174 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU/ TWISTER TEAM 1994 K20 00:23:09 00:23:18
140 327 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:23:09 00:23:20
141 1057 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:23:10 00:23:18
142 94 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:23:12 00:23:25
143 317 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:23:13 00:23:30
144 352 RASZEWSKI MARCIN Elbląg BBL OLSZTYN 1975 M40 00:23:14 00:23:37
145 171 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:15 00:23:21
146 72 MĘTEL ROBERT Orneta 1980 M30 00:23:16 00:23:26
147 1008 DĄBROWSKI ROBERT Olsztyn 1978 M30 00:23:18 00:23:35
148 1102 BIERNAT ARKADIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:23:18 00:23:32
149 1010 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:23:18 00:23:26
150 1039 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:23:20 00:23:27
151 123 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:23:20 00:23:30
152 153 WENTA RADOSŁAW Olsztyn 1967 M50 00:23:21 00:23:33
153 1182 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:24 00:23:36
154 250 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:25 00:23:28
155 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:26 00:23:36
156 1119 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 00:23:26 00:23:32
157 505 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:23:27 00:23:38
158 30 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:23:32 00:23:47
159 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:23:36 00:24:01
160 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:23:37 00:23:49
161 144 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:23:37 00:23:54
162 213 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:40 00:23:56
163 1045 SZUT JAROSŁAW Olsztyn 1975 M40 00:23:45 00:24:05
164 287 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M20 00:23:47 00:24:01
165 1168 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:23:50 00:23:58
166 260 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:53 00:24:04
167 127 KOSIN MARCIN Barczewo 1983 M30 00:23:55 00:24:12
168 388 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto 1988 M20 00:23:56 00:24:01
169 47 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:23:57 00:24:06
170 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:57 00:24:08
171 20 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:57 00:24:12
172 378 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:23:58 00:24:14
173 1136 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:23:59 00:24:19
174 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:00 00:24:17
175 1113 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:24:03 00:24:12
176 36 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:24:05 00:24:21
177 273 ŁODZIANA DOROTA Dywity PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:05 00:24:17
178 1004 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:24:05 00:24:21
179 1166 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:24:07 00:24:20
180 219 GRABOWSKI MAREK Olsztyn BUDIMEX 1965 M50 00:24:14 00:24:29
181 48 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:24:16 00:24:26
182 206 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:24:17 00:24:33
183 233 SWARYCZEWSKI TOMEK Olsztyn 1978 M30 00:24:17 00:24:29
184 501 GRENDZIŃSKI ANDRZEJ Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1970 M40 00:24:18 00:24:29
185 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:18 00:24:28
186 412 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M50 00:24:20 00:24:33
187 455 ZIMNY BARTŁOMIEJ Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1992 M20 00:24:21 00:24:41
188 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:24:22 00:24:34
189 1179 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:24:23 00:24:35
190 10 SZEWCZAK PIOTR OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1982 M30 00:24:28 00:24:39
191 395 OLEJNIK MAREK Olsztyn RUN FOR THE EARTH 1979 M30 00:24:30 00:24:43
192 1005 ZBOROWSKI JACEK KĘTRZYN PERSECUTOR 1974 M40 00:24:33 00:24:42
193 1183 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:24:34 00:24:55
194 1173 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M20 00:24:34 00:24:44
195 1062 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1977 M40 00:24:35 00:24:50
196 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:24:37 00:24:50
197 70 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:38 00:24:49
198 408 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:24:40 00:24:55
199 1067 MELLER WOJCIECH Dywity 1978 M30 00:24:40 00:24:51
200 467 OSIŃSKI PIOTR OSTRÓDA 1971 M40 00:24:41 00:24:52
201 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:41 00:24:59
202 58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:24:41 00:24:59
203 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:43 00:24:54
204 285 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:24:44 00:24:56
205 320 JURKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1978 M30 00:24:45 00:25:07
206 356 JAKUBIAK BARTŁOMIEJ Barczewo 1987 M30 00:24:45 00:25:09
207 173 RUTKOWSKI MARIUSZ Olsztyn KOCHAM EWĘ 1975 M40 00:24:46 00:25:12
208 303 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:46 00:24:55
209 139 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:24:47 00:25:13
210 1047 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K30 00:24:48 00:25:02
211 503 KRÓL WALDEMAR Olsztyn 1969 M40 00:24:49 00:24:54
212 367 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:24:52 00:25:32
213 1140 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:01 00:25:11
214 161 SZABLIŃSKA JOANNA Ostróda TRI NEGU 1989 K20 00:25:05 00:25:15
215 1044 DIKUNOW MICHAŁ Szyldak DELAVAL RUNNERS 1981 M30 00:25:06 00:25:12
216 236 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:25:06 00:25:26
217 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:25:08 00:25:15
218 190 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:25:10 00:25:33
219 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:25:10 00:25:11
220 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:25:11 00:25:38
221 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:25:14 00:25:31
222 357 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:25:15 00:25:35
223 275 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:25:17 00:25:28
224 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:20 00:25:41
225 163 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:25:21 00:25:30
226 1154 STUCZYŃSKI PIOTR Olsztyn 1980 M30 00:25:21 00:25:40
227 1177 BĘBNOWSKI KRYSTIAN Olsztyn 1987 M30 00:25:21 00:26:00
228 162 BAGIŃSKI ŁUKASZ Olsztyn 1989 M20 00:25:30 00:25:52
229 117 TYNECKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:25:37 00:25:58
230 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:25:42 00:25:48
231 1071 KLIK ALEKSANDER Olsztyn SRTG OLSZTYN 1993 M20 00:25:43 00:26:07
232 448 KRÓL IRENEUSZ Bydgoszcz PARTIA POKOJU - PREZES DOKTOR IRENEUSZ KRÓL TEL.514562425 1957 M60 00:25:45 00:26:01
233 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:25:45 00:25:57
234 31 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:45 00:26:06
235 214 BYSTRZYCKA NATALIA Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:25:47 00:25:52
236 1011 HERMANN TOMASZ Olsztyn WWW.MEBLOLUX.COM 1978 M30 00:25:47 00:26:11
237 526 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:25:47 00:26:08
238 525 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:25:47 00:26:08
239 168 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:50 00:26:10
240 522 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:25:50 00:26:07
241 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:50 00:26:10
242 311 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:25:52 00:26:13
243 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:53 00:26:08
244 294 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:25:57 00:26:16
245 451 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn 1973 M40 00:25:57 00:26:16
246 376 ZAJĄC KLAUDIA Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16 00:25:58 00:26:17
247 204 ROGOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:25:58 00:26:23
248 186 DOMKA MICHAŁ Iława REZERWOWE PSY 1981 M30 00:26:02 00:26:15
249 61 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:26:05 00:26:24
250 126 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:26:09 00:26:33
251 217 SKWAREK MARCIN Olsztyn 1988 M20 00:26:10 00:26:32
252 19 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN 1989 M20 00:26:10 00:26:27
253 1094 MICHALSKI WOJCIECH Ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:26:11 00:26:34
254 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:26:14 00:26:41
255 461 ŚMILGIEWICZ PRZEMYSLAW Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1978 M30 00:26:14 00:26:21
256 528 PODGÓRSKI PIOTR Barczewo 1978 M30 00:26:16 00:26:49
257 469 SADOWSKI MACIEJ OLSZTYN 1973 M40 00:26:16 00:26:49
258 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:20 00:26:33
259 67 LENARD DANIEL Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:26:21 00:26:51
260 68 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:26:22 00:26:28
261 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:26:25 00:26:44
262 1026 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:26:25 00:26:50
263 278 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo 1988 M20 00:26:25 00:26:46
264 1138 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:30 00:26:46
265 1118 MENDALKA PIOTR Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1981 M30 00:26:31 00:26:51
266 109 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:26:35 00:26:54
267 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:26:41 00:27:03
268 1054 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:26:45 00:27:02
269 256 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:26:46 00:27:10
270 1127 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M40 00:26:48 00:27:07
271 368 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:26:48 00:27:12
272 120 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:26:50 00:27:04
273 1158 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:26:51 00:27:11
274 226 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:26:51 00:27:09
275 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:26:53 00:27:12
276 1055 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:27:01 00:27:33
277 1019 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:27:03 00:27:22
278 1093 STASIŃSKI RAFAŁ Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 1976 M40 00:27:03 00:27:29
279 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny 1970 K40 00:27:05 00:27:33
280 1029 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:06 00:27:22
281 53 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:27:08 00:27:35
282 359 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:09 00:27:33
283 225 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:27:11 00:27:25
284 1028 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:27:14 00:27:22
285 172 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:27:17 00:27:30
286 523 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:27:18 00:27:43
287 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:27:18 00:27:44
288 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:27:18 00:27:47
289 1043 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:27:20 00:27:38
290 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:21 00:27:49
291 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg SĄ WOLNIEJSI 1993 K20 00:27:21 00:27:49
292 40 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:27:23 00:27:54
293 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:27:25 00:27:38
294 1053 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno 1985 M30 00:27:26 00:27:47
295 1023 DOLIWA ADAM Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1965 M50 00:27:30 00:28:52
296 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:27:33 00:27:45
297 71 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 00:27:36 00:27:52
298 228 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:27:37 00:28:08
299 308 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:27:37 00:27:58
300 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:27:40 00:27:59
301 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:27:43 00:28:04
302 425 GRADOWSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1986 M30 00:27:46 00:28:00
303 1056 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:27:46 00:28:09
304 524 MILEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1989 M20 00:27:46 00:28:14
305 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:48 00:28:15
306 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:27:48 00:28:03
307 1170 ZINIEWICZ PAWEŁ Olsztyn ZINEK TEAM 1998 M16 00:27:48 00:28:15
308 1085 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1971 M40 00:27:48 00:28:03
309 1078 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:27:49 00:28:04
310 1003 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:27:54 00:28:22
311 1106 WORAVETCHVIJIT PAIROJ OLSZTYN 1978 M30 00:28:03 00:28:34
312 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:28:04 00:28:30
313 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:05 00:28:30
314 529 GIZA-GRADOWSKA AGNIESZKA Olsztyn 1986 K30 00:28:08 00:28:24
315 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:28:11 00:28:38
316 105 BARANOWSKA ALINA Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 K40 00:28:11 00:28:28
317 449 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:28:12 00:28:35
318 148 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:28:13 00:28:30
319 118 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:28:13 00:28:30
320 516 KORGÓL ANNA Rogoż 1983 K30 00:28:14 00:28:42
321 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:28:15 00:28:39
322 514 BĄCZEK ADAM OLSZTYN 1982 M30 00:28:17 00:28:47
323 1034 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:28:19 00:28:45
324 17 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd SSPS AZS OLSZTYN 1986 K30 00:28:20 00:28:39
325 23 KOWALEWSKA MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:20 00:28:40
326 1012 GRABOWSKI SZYMON Olsztyn 1987 M30 00:28:22 00:28:54
327 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:28:27 00:28:46
328 1131 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M40 00:28:30 00:29:00
329 1150 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:28:42 00:29:10
330 295 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn BOSKI KWARTET 1969 M40 00:28:45 00:29:13
331 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:48 00:29:11
332 82 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:28:49 00:29:02
333 146 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:51 00:29:16
334 129 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:28:52 00:29:18
335 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:28:54 00:29:17
336 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:07 00:29:26
337 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn 1982 K30 00:29:15 00:29:34
338 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:17 00:29:34
339 518 KORGÓL MARIUSZ Rogoż 1983 M30 00:29:25 00:29:53
340 1165 JANCZEWSKI KRZYSZTOF Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1981 M30 00:29:26 00:29:48
341 397 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:29:29 00:29:51
342 533 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda 1973 K40 00:29:31 00:30:05
343 25 CHOROMAŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1991 K20 00:29:37 00:30:01
344 1070 MICHALSKI PAWEŁ Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1979 M30 00:29:52 00:30:10
345 179 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:58 00:30:25
346 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:30:00 00:30:27
347 160 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:30:01 00:30:18
348 1027 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:30:01 00:30:36
349 270 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn F / REKLAMY W WINDACH OLSZTYN 1976 M40 00:30:05 00:30:37
350 382 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:06 00:30:28
351 37 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:30:09 00:30:40
352 313 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:30:12 00:30:33
353 1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:30:19 00:30:45
354 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:30:21 00:30:48
355 107 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:30:36 00:31:02
356 22 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1988 K20 00:30:38 00:31:09
357 1080 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:30:45 00:31:21
358 406 KLIK CEZARY Stawiguda SRTG-OLSZTYN 1972 M40 00:30:50 00:31:25
359 59 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:30:50 00:31:16
360 125 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:30:56 00:31:27
361 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:31:08 00:31:41
362 257 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:31:13 00:31:37
363 215 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:31:23 00:31:52
364 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:31:23 00:31:50
365 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:31:27 00:31:56
366 348 DOLIWA URSZULA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1978 K30 00:31:29 00:31:59
367 103 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:31:32 00:32:01
368 104 PAPROTNA MARTYNA Olsztyn 1990 K20 00:31:37 00:32:01
369 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:31:38 00:32:09
370 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:31:40 00:32:11
371 1095 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn 1985 K30 00:31:43 00:32:16
372 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:32:27 00:32:57
373 508 CHODKOWSKA PATRYCJA Szczytno CHICKS ON SPEED 1982 K30 00:32:40 00:32:53
374 509 HORLA KAROLINA Olsztyn CHICKS ON SPEED 1983 K30 00:32:40 00:32:53
375 112 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:32:44 00:33:06
376 185 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:33:13 00:33:36
377 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:34:05 00:34:34
378 63 WASILEWSKI WOJCIECH Olsztyn 1978 M30 00:34:13 00:34:46
379 532 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:34:19 00:34:51
380 134 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:34:41 00:35:13
381 101 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:34:51 00:35:20
382 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:51 00:35:19
383 347 JAŻDŻEWSKI ADAM Iława TRAJKERSI 1977 M40 00:34:51 00:35:20
384 1143 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 K30 00:35:09 00:35:29
385 1153 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1968 M40 00:35:09 00:35:29
386 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:35:10 00:35:41
387 229 PARAFIANOWICZ DANIEL Olsztyn 1983 M30 00:36:38 00:37:15
388 98 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 K40 00:38:01 00:38:34
389 208 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:40:19 00:40:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni