z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

13.01.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGACZA.PL 1990 K20 00:18:58 00:18:59
2 108 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:43 00:20:46
3 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:08 00:21:11
4 193 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:21:35 00:21:42
5 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:21:44 00:21:48
6 281 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:01 00:22:06
7 66 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:22:03 00:22:07
8 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:06 00:22:14
9 1103 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:22:19 00:22:24
10 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:22:25 00:22:31
11 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:30 00:22:40
12 89 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:22:35 00:22:44
13 422 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:22:58 00:23:03
14 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:23:02 00:23:14
15 1174 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU/ TWISTER TEAM 1994 K20 00:23:09 00:23:18
16 1039 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:23:20 00:23:27
17 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:26 00:23:36
18 1168 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:23:50 00:23:58
19 260 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:53 00:24:04
20 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:57 00:24:08
21 378 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:23:58 00:24:14
22 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:00 00:24:17
23 273 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:05 00:24:17
24 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:18 00:24:28
25 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:24:22 00:24:34
26 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:24:37 00:24:50
27 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:43 00:24:54
28 139 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:24:47 00:25:13
29 1047 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K30 00:24:48 00:25:02
30 161 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA Olsztyn TRI NEGU 1989 K20 00:25:05 00:25:15
31 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:25:08 00:25:15
32 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:25:10 00:25:11
33 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:25:11 00:25:38
34 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:25:14 00:25:31
35 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:20 00:25:41
36 117 TYNECKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:25:37 00:25:58
37 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:25:42 00:25:48
38 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:25:45 00:25:57
39 214 BYSTRZYCKA NATALIA Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:25:47 00:25:52
40 526 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:25:47 00:26:08
41 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:50 00:26:10
42 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:53 00:26:08
43 376 ZAJĄC KLAUDIA Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16 00:25:58 00:26:17
44 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:20 00:26:33
45 68 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:26:22 00:26:28
46 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:26:25 00:26:44
47 256 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:26:46 00:27:10
48 368 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:26:48 00:27:12
49 120 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:26:50 00:27:04
50 1158 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:26:51 00:27:11
51 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:26:53 00:27:12
52 1055 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:27:01 00:27:33
53 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn 1970 K40 00:27:05 00:27:33
54 1029 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:06 00:27:22
55 359 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:09 00:27:33
56 172 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:27:17 00:27:30
57 523 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:27:18 00:27:43
58 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:27:18 00:27:44
59 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:27:18 00:27:47
60 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:21 00:27:49
61 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg SĄ WOLNIEJSI 1993 K20 00:27:21 00:27:49
62 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:27:25 00:27:38
63 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:27:33 00:27:45
64 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:27:40 00:27:59
65 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:27:43 00:28:04
66 1056 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:27:46 00:28:09
67 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:48 00:28:15
68 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:27:48 00:28:03
69 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:28:04 00:28:30
70 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:05 00:28:30
71 529 GIZA-GRADOWSKA AGNIESZKA Olsztyn 1986 K30 00:28:08 00:28:24
72 105 BARANOWSKA ALINA Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 K40 00:28:11 00:28:28
73 118 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:28:13 00:28:30
74 516 KORGÓL ANNA Rogoż 1983 K30 00:28:14 00:28:42
75 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:28:15 00:28:39
76 17 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd SSPS AZS OLSZTYN 1986 K30 00:28:20 00:28:39
77 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:20 00:28:40
78 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:28:27 00:28:46
79 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:48 00:29:11
80 82 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:28:49 00:29:02
81 146 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:51 00:29:16
82 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:07 00:29:26
83 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn 1982 K30 00:29:15 00:29:34
84 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:17 00:29:34
85 397 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:29:29 00:29:51
86 533 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda 1973 K40 00:29:31 00:30:05
87 25 CHOROMAŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1991 K20 00:29:37 00:30:01
88 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:30:00 00:30:27
89 160 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:30:01 00:30:18
90 37 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:30:09 00:30:40
91 313 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:30:12 00:30:33
92 1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:30:19 00:30:45
93 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:30:21 00:30:48
94 107 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:30:36 00:31:02
95 22 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1988 K20 00:30:38 00:31:09
96 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:31:08 00:31:41
97 257 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:31:13 00:31:37
98 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:31:23 00:31:50
99 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:31:27 00:31:56
100 348 DOLIWA URSZULA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1978 K30 00:31:29 00:31:59
101 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:31:37 00:32:01
102 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:31:38 00:32:09
103 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:31:40 00:32:11
104 1095 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn 1985 K30 00:31:43 00:32:16
105 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:32:27 00:32:57
106 508 CHODKOWSKA PATRYCJA Szczytno CHICKS ON SPEED 1982 K30 00:32:40 00:32:53
107 509 HORLA KAROLINA Olsztyn CHICKS ON SPEED 1983 K30 00:32:40 00:32:53
108 112 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:32:44 00:33:06
109 185 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:33:13 00:33:36
110 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:34:05 00:34:34
111 101 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:34:51 00:35:20
112 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:51 00:35:19
113 1143 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 K30 00:35:09 00:35:29
114 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:35:10 00:35:41
115 98 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 K40 00:38:01 00:38:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni