z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

29.10.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:38 00:16:38
2 421 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk SZUKAM SPONSORA :) 1991 M20 00:16:45 00:16:45
3 371 MISIEWICZ MICHAŁ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM / TEAM KOPEĆ 1995 M20 00:16:54 00:16:54
4 138 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:58 00:16:58
5 457 KRAWIECKI MATEUSZ Lubawa HUSARIA RACE TEAM / TEAM KOPEĆ 1989 M20 00:17:39 00:17:39
6 449 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:40 00:17:40
7 590 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGOWY.COM 1990 K20 00:17:55 00:17:55
8 22 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:59 00:17:59
9 189 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:18:08 00:18:08
10 608 BŁUDNICKI ADRIAN Bartoszyce PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 M20 00:18:17 00:18:17
11 541 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek CITY TRAIL TEAM 1992 M20 00:18:18 00:18:18
12 368 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:33 00:18:33
13 318 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1981 M30 00:18:40 00:18:40
14 363 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna CITY TRAIL TEAM 1993 M20 00:18:43 00:18:43
15 241 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:18:49 00:18:49
16 563 KOZŁOWSKI BARTOSZ Pasłęk AZS UWM OLSZTYN 1996 M20 00:18:54 00:18:54
17 391 KLIMEK RAFAŁ Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1999 M16 00:18:54 00:18:54
18 11 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin CITY TRAIL TEAM 1992 K20 00:19:03 00:19:03
19 417 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M30 00:19:10 00:19:11
20 585 WOŹNIAK JAKUB Kajny 1999 M16 00:19:13 00:19:15
21 593 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn NAGÓR TEAM 1977 M30 00:19:23 00:19:23
22 360 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:19:29 00:19:30
23 192 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:30 00:19:30
24 610 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:19:33 00:19:33
25 322 SUDZIŃSKA MARIOLA Olsztyn 1976 K40 00:19:39 00:19:40
26 59 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1984 M30 00:19:52 00:19:52
27 31 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M30 00:19:52 00:19:52
28 137 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:20:07 00:20:09
29 493 ZARĘBSKI MARCIN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1982 M30 00:20:11 00:20:11
30 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS OLSZTYN 1974 M40 00:20:16 00:20:16
31 387 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:20:25 00:20:25
32 56 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M30 00:20:25 00:20:25
33 12 BARCEWICZ MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:20:28 00:20:28
34 82 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:28 00:20:30
35 277 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1960 M50 00:20:29 00:20:31
36 20 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1959 M50 00:20:32 00:20:32
37 156 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:35 00:20:37
38 30 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:20:40 00:20:40
39 441 JAGUSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1997 M16 00:20:43 00:20:44
40 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:20:48 00:20:48
41 372 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:20:51 00:20:53
42 69 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:53 00:20:54
43 626 CZOP CYPRIAN POZNAŃ 1975 M40 00:20:48 00:20:54
44 624 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:20:51 00:20:55
45 34 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:20:52 00:20:55
46 37 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M40 00:20:52 00:20:56
47 29 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:20:55 00:20:57
48 552 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:58 00:21:01
49 127 OLSZEWSKI MIROSŁAW Nikielkowo 1983 M30 00:20:58 00:21:01
50 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:21:07 00:21:07
51 163 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:21:09 00:21:11
52 588 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce RANT BARTOSZYCE 1987 M20 00:21:12 00:21:15
53 123 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:21:13 00:21:15
54 133 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1977 M30 00:21:16 00:21:19
55 398 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:21:16 00:21:18
56 236 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1952 M60 00:21:21 00:21:21
57 231 WYPYCH KAMIL Olsztyn 1983 M30 00:21:21 00:21:27
58 267 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:24 00:21:28
59 309 GLEBA MARIUSZ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M20 00:21:24 00:21:25
60 310 PROKOP JACEK Ostaszewo BIEGAM U KOLESI 1974 M40 00:21:25 00:21:31
61 340 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:21:26 00:21:29
62 40 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:21:28 00:21:30
63 537 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn B.A.J.M.SPORT 1977 M30 00:21:30 00:21:32
64 270 LENART MIŁOSZ Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1965 M50 00:21:30 00:21:31
65 564 BARAN GRZEGORZ Olsztyn 1980 M30 00:21:31 00:21:35
66 39 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:21:36 00:21:38
67 26 HERMANN TOMASZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/ KW OLSZTYN 1978 M30 00:21:38 00:21:41
68 612 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:21:43 00:21:52
69 402 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1966 M50 00:21:45 00:21:45
70 161 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 M20 00:21:50 00:21:53
71 468 GŁOWACKI ALEKSANDER Olsztyn BERSERKER'S TEAM OLSZTYN 2000 M16 00:21:51 00:21:59
72 504 RYBKA SEBASTIAN Dywity AZS UWM OLSZTYN 2000 M16 00:21:52 00:21:53
73 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:53 00:21:58
74 84 OTTA MARCIN Gietrzwałd SS DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:21:55 00:22:07
75 193 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 00:21:55 00:21:56
76 217 MILEWICZ ŁUKASZ Olsztyn 1982 M30 00:21:56 00:21:57
77 613 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn WANIEWSKI COACHING 1979 M30 00:21:57 00:22:00
78 319 KOTŁOWSKA KATARZYNA Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:21:58 00:22:05
79 57 ŻOŁĄDKOWSKI DARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1973 M40 00:21:58 00:21:58
80 607 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORTMASTER BISKUPIEC 1981 M30 00:21:59 00:22:00
81 255 WIŚNIEWSKI JACEK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1975 M40 00:22:01 00:22:06
82 476 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:22:02 00:22:09
83 181 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:22:02 00:22:09
84 308 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1963 M50 00:22:03 00:22:05
85 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS OLSZTYN 1970 M40 00:22:09 00:22:13
86 25 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1965 M50 00:22:09 00:22:12
87 374 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:14 00:22:15
88 355 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo SĄSIEDZI Z BARCZA 1988 M20 00:22:14 00:22:19
89 174 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:22:16 00:22:16
90 185 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:17 00:22:17
91 211 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM / BBL 1963 M50 00:22:18 00:22:23
92 428 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda 1980 M30 00:22:19 00:22:27
93 281 LITWINIUK KRZYSZTOF Bartąg TRI NEGU 1980 M30 00:22:20 00:22:32
94 477 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M30 00:22:23 00:22:29
95 283 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:22:23 00:22:27
96 87 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 M40 00:22:26 00:22:32
97 157 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny SS DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:27 00:22:31
98 330 NIENADOWSKI BARTOSZ olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1986 M30 00:22:28 00:22:33
99 413 KORD ARKADIUSZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA / AWFIS GDAŃSK 1996 M20 00:22:29 00:22:35
100 23 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:22:31 00:22:33
101 58 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:22:31 00:22:40
102 272 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKIE TRIO 1968 M40 00:22:37 00:22:41
103 290 PIĄTEK PIOTR Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M16 00:22:42 00:22:53
104 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:22:43 00:22:47
105 352 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn 1974 K40 00:22:47 00:22:58
106 535 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1984 M30 00:22:48 00:23:01
107 271 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:22:48 00:22:57
108 130 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:22:53 00:22:53
109 301 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn 1978 M30 00:22:54 00:23:00
110 521 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:22:56 00:23:09
111 436 KOSIŃSKI ARTUR Olsztyn 1988 M20 00:22:57 00:23:09
112 237 SZPAKOWSKI KRZYSZTOF Jaroty 1977 M30 00:22:58 00:23:09
113 198 KIEWISZ ADAM Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 M30 00:22:58 00:23:10
114 44 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:22:59 00:23:02
115 107 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M30 00:23:00 00:23:08
116 427 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:00 00:23:06
117 329 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:23:00 00:23:02
118 148 GUMIENNY WOJCIECH Olsztyn WOJTEK 1986 M30 00:23:00 00:23:05
119 418 NIEMCZUK WALDEMAR Olsztyn 1962 M50 00:23:04 00:23:09
120 259 FYDRYCH MACIEJ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:23:04 00:23:08
121 70 TRUSZCZYNSKI KRZYSZTOF biskupiec TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:23:07 00:23:21
122 511 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:09 00:23:18
123 488 PIOTROWSKI WOJCIECH Orneta 1980 M30 00:23:11 00:23:17
124 182 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:23:12 00:23:22
125 437 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:23:15 00:23:21
126 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:23:18 00:23:21
127 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:23:22 00:23:23
128 373 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1979 M30 00:23:22 00:23:27
129 36 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M20 00:23:26 00:23:43
130 73 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:26 00:23:39
131 199 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M50 00:23:27 00:23:43
132 261 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:29 00:23:35
133 618 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1974 M40 00:23:29 00:23:29
134 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:23:30 00:24:21
135 569 SYDORUK ALEKSANDER Gronity SS DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:23:31 00:23:37
136 397 WALDEK JA warszawa KUZNIA TRIATHLONU 1977 M30 00:23:31 00:23:45
137 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:23:32 00:23:38
138 194 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M20 00:23:33 00:23:43
139 75 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:23:34 00:23:52
140 116 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:23:34 00:23:34
141 227 ROGOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:23:37 00:23:52
142 583 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn 1982 M30 00:23:40 00:23:52
143 102 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:23:40 00:23:50
144 78 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:23:41 00:23:52
145 266 WRÓBEL MAREK Olsztyn 1980 M30 00:23:42 00:23:53
146 533 TANAJEWSKI ADAM Olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1966 M50 00:23:42 00:23:48
147 190 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:43 00:23:59
148 465 KUPIS ARTUR Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1985 M30 00:23:46 00:23:56
149 524 TRZCIAŁKOWSKI TOMASZ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1975 M40 00:23:49 00:24:01
150 251 SZUKSZTUL ROBERT Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ PIZZĘ 1984 M30 00:23:51 00:24:00
151 430 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:23:52 00:24:02
152 358 ADAMSKI PATRYK Giżycko 1990 M20 00:23:53 00:24:05
153 604 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:23:54 00:24:05
154 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:23:55 00:24:05
155 223 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:23:55 00:24:13
156 338 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:23:56 00:24:09
157 313 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:23:56 00:24:06
158 51 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:56 00:24:03
159 529 DERAK MACIEJ Kamionki AVIA KAMIONKI/PODICEPS 1973 M40 00:24:03 00:24:21
160 554 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:24:04 00:24:20
161 207 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:04 00:24:12
162 510 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:24:04 00:24:12
163 95 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:24:04 00:24:19
164 611 KUJAWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN #ZSEKTOR 1982 M30 00:24:06 00:24:18
165 111 JANOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:24:06 00:24:19
166 445 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:24:09 00:24:24
167 576 TABAKA ADAM olsztyn 1984 M30 00:24:12 00:24:32
168 99 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:24:13 00:24:28
169 293 CZARKOWSKI MAREK Olsztyn 1986 M30 00:24:21 00:24:33
170 579 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:24:24 00:24:36
171 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:25 00:24:34
172 536 DOBIES DAWID Olsztyn 1986 M30 00:24:26 00:24:27
173 446 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo SS DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:24:31 00:24:46
174 598 JEGLIŃSKI IGOR olsztyn 1983 M30 00:24:33 00:24:41
175 86 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:24:38 00:24:48
176 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:24:38 00:24:45
177 125 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:24:38 00:24:45
178 517 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:24:44 00:24:58
179 233 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn 1977 M30 00:24:46 00:25:03
180 317 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:24:50 00:25:03
181 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:24:50 00:25:02
182 467 GŁOWACKI ANDRZEJ Olsztyn BERSERKER'S TEAM OLSZTYN 1974 M40 00:24:51 00:25:14
183 623
486*
SIĘDA TOMASZ Olsztyn 1979 M30 00:24:52 00:25:08
184 21 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:24:54 00:24:56
185 566 KLACH ANDRZEJ Kieźliny 1978 M30 00:24:55 00:25:12
186 68 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:24:57 00:25:06
187 570 BOGUSZ PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1990 M20 00:24:59 00:25:05
188 393 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:25:00 00:25:05
189 606
481*
KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER BISKUPIEC 1981 K30 00:25:01 00:25:04
190 600 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:25:02 00:25:21
191 469 MICHALSKI WOJCIECH Ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:25:05 00:25:19
192 312 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:25:05 00:25:15
193 560 MILKAMANOWICZ MAREK Zalasewo 1976 M40 00:25:05 00:25:10
194 103 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:06 00:25:20
195 412 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:25:10 00:25:37
196 122 HANAS DARIUSZ Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:10 00:25:25
197 353 KOWALSKA AMELIA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:16 00:25:36
198 328 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:25:17 00:25:36
199 146 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:18 00:25:27
200 203 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:25:19 00:25:36
201 302 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:25:20 00:25:33
202 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:21 00:25:27
203 444 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:26 00:25:53
204 252 DZIERZĘCKI DANIEL Nidzica NIDZICA BIEGA 1992 M20 00:25:28 00:25:38
205 167 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:29 00:25:43
206 491 JONCA WOJCIECH olsztyn ABENTOJRA 1972 M40 00:25:31 00:25:38
207 170 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:33 00:25:43
208 67 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:36 00:25:47
209 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:25:37 00:25:46
210 396 WĘGIERSKI BŁAŻEJ Olsztynek 1975 M40 00:25:43 00:25:56
211 489 SOCZEWKA DAMIAN Stawiguda ABENTOJRA 1968 M40 00:25:43 00:25:51
212 19 KOWALSKI JACEK Olsztyn MOTOKLINIKA 1977 M30 00:25:44 00:25:58
213 578 AUKSZTULEWICZ ADAM Wójtowo 1973 M40 00:25:45 00:26:03
214 561 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:25:45 00:25:55
215 547 TOMASZEWSKI KAROL Miłomłyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 M20 00:25:49 00:26:12
216 601 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:50 00:26:05
217 274 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:25:52 00:26:20
218 83 TRUŚ MARTA Poznań NBR 1987 K20 00:25:53 00:26:20
219 172 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M30 00:25:54 00:26:23
220 49 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1964 M50 00:25:54 00:26:02
221 614 DĄBROWSKI ŁUKASZ RÓŻYNY 1982 M30 00:25:55 00:26:25
222 100 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:25:57 00:26:16
223 603 RASZKOWSKA JOANNA STUPSK MAZOWIECKI BBL MŁAWA 1978 K30 00:25:57 00:26:06
224 621 MIELCZARSKI TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:26:00 00:26:19
225 527 MAKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1985 K30 00:26:02 00:26:31
226 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:26:05 00:26:10
227 225 GÓRSKI KRZYSZTOF Wójtowo WÓJTOWO 1979 M30 00:26:06 00:26:24
228 581
506*
KRASZEWSKI MARIUSZ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1971 M40 00:26:08 00:26:16
229 280 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk BBL OLSZTYN 1971 M40 00:26:10 00:26:30
230 332 SKZRYŃSKA EWA Olsztyn BYLE DOBIEC 1968 K40 00:26:12 00:26:33
231 90 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:26:14 00:26:30
232 63 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M20 00:26:15 00:26:33
233 333 SKRZYŃSKI PIOTR Olsztyn BYLE DOBIEC 1967 M40 00:26:18 00:26:39
234 531 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:26:19 00:26:42
235 395 DOLIWA ADAM Olsztyn 1965 M50 00:26:21 00:26:36
236 197 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:26:24 00:26:41
237 377 RETKOWSKI PAWEŁ jaroty 1981 M30 00:26:25 00:26:50
238 54 BANACH ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:26:27 00:26:50
239 568 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo 1973 M40 00:26:27 00:26:46
240 349 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:26:28 00:26:33
241 262 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:26:30 00:26:51
242 439 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:26:30 00:26:55
243 191 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:26:31 00:27:06
244 16 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:26:31 00:26:56
245 556 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:26:33 00:27:00
246 115 KAMROWSKA MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:38 00:26:53
247 72 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:26:43 00:27:00
248 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:26:43 00:27:19
249 88 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:26:47 00:27:11
250 215 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1966 M50 00:26:48 00:27:16
251 351 JANOWIAK MAREK Olsztyn PIWO Z PUSZKI 1983 M30 00:26:49 00:27:18
252 323 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:26:51 00:27:00
253 415 FIRKOWSKI DARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1967 M40 00:26:52 00:27:12
254 212 BRZOZOWSKI MATEUSZ Olsztyn CLUB CORRER 1986 M30 00:26:53 00:27:10
255 77 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:26:54 00:27:18
256 591 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:26:55 00:27:21
257 284 ŻYGULSKA KATARZYNA Iława IŁAWA 1982 K30 00:26:55 00:27:16
258 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:26:56 00:27:17
259 165 HULECKI DAWID Iława WSD HOSIANUM 1990 M20 00:27:06 00:27:21
260 498 KĘDZIOR NATALIA BARTOSZYCE 1990 K20 00:27:07 00:27:22
261 121 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:27:09 00:27:30
262 483 SZULC RAFAŁ Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1971 M40 00:27:10 00:28:25
263 268 KOSZCZUK MICHAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:27:14 00:27:29
264 45 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:15 00:27:41
265 346 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:27:15 00:27:35
266 342 ARAMOWICZ MARIUSZ Olsztyn ARA-SPEED 1978 M30 00:27:18 00:27:23
267 343 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:27:19 00:27:57
268 257 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:27:22 00:27:44
269 80 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:27:34 00:28:03
270 171 GRYSZKO MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:27:35 00:28:14
271 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:27:36 00:28:04
272 214 DOWEJKO ARKADIUSZ Olsztyn 1974 M40 00:27:36 00:28:02
273 260 JUDYCKA SYLWIA Olsztyn 1985 K30 00:27:37 00:27:57
274 454 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:27:39 00:27:58
275 213 BOHDANOWICZ MARCIN RAFAŁ Olsztyn ZI SQUAD 1977 M30 00:27:39 00:28:02
276 577 KULESZO ADAM Olsztyn 1979 M30 00:27:40 00:28:08
277 168 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:27:40 00:28:02
278 617 PRUSIK MARIAN Olsztyn 1960 M50 00:27:44 00:27:55
279 52 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN OMT TEAM 1978 M30 00:27:51 00:28:20
280 575 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn KACZOROWSKI TEAM 1964 M50 00:27:51 00:28:17
281 367 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:27:53 00:28:25
282 97 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:27:53 00:28:11
283 124 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:27:54 00:28:10
284 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:27:55 00:28:21
285 85 SIEŃKO MAŁGORZATA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1978 K30 00:27:56 00:28:21
286 101 GĘBALA LESZEK Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1955 M60 00:27:57 00:28:12
287 518 TOMCZYK ANNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1989 K20 00:27:59 00:28:09
288 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:27:59 00:28:29
289 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K40 00:28:01 00:28:14
290 345 OLSZEWSKA BEATA Pasym 1983 K30 00:28:02 00:28:31
291 173 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:28:04 00:28:33
292 456 JACKIEWICZ ANNA Lubawa KAZANICE 1972 K40 00:28:04 00:28:13
293 458 JACKIEWICZ TOMASZ Lubawa KAZANICE 1973 M40 00:28:04 00:28:14
294 562 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Kieźliny BRAK 1987 M20 00:28:09 00:28:43
295 551 LICHOTA KONRAD Szczecin 1965 M50 00:28:10 00:28:35
296 532 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M30 00:28:12 00:28:34
297 219 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:28:12 00:28:29
298 48 SŁOWIŃSKI JAN Olsztyn 1984 M30 00:28:12 00:28:45
299 298 ROLKA MARCIN Olsztyn BOSKIE TRIO 1989 M20 00:28:12 00:28:37
300 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:28:13 00:28:29
301 492 JOŃCA MAREK Olsztyn ABENTOJRA 1996 M20 00:28:16 00:28:23
302 136 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:28:17 00:28:50
303 385 ARAMOWICZ EDYTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1982 K30 00:28:18 00:28:44
304 306 ŚCIĘGAJ JOLANTA Olsztyn 1979 K30 00:28:19 00:28:42
305 354 TUSZYŃSKA MONIKA Kurzętnik NLB 1976 K40 00:28:19 00:28:53
306 204 GAWRYŃSKA ADRIANNA Działdowo 1992 K20 00:28:20 00:28:42
307 279 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:28:21 00:28:46
308 548 KRÓL DANIEL OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:28:22 00:28:49
309 155 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:28:22 00:28:47
310 419 KOWANDA MAGDALENA Lubawa 1977 K30 00:28:23 00:28:54
311 616 MORYSIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 1978 K30 00:28:26 00:28:59
312 166 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:28:31 00:28:57
313 229 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO 1961 M50 00:28:33 00:29:04
314 110 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:28:38 00:29:11
315 540 MOJŻESZCZYK JOWITA Stawiguda 1981 K30 00:28:39 00:29:05
316 403 MILEWSKI BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:28:40 00:28:48
317 494 ROMANIUK MACIEJ DYWITY 1983 M30 00:28:41 00:29:11
318 615 BLOCK ROBERT 1979 M30 00:28:41 00:29:15
319 104 WOJDYŁA ANNA Olsztyn 1988 K20 00:28:42 00:29:03
320 334 PLIZGA JAKUB Olsztyn CHRUPKA 1985 M30 00:28:42 00:29:04
321 347 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:28:43 00:28:56
322 286 BIELSKA SYLWIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1999 K16 00:28:46 00:28:57
323 176 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:28:48 00:29:02
324 596 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:28:48 00:29:21
325 335 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA Olsztyn CHRUPKA 1987 K20 00:28:54 00:29:16
326 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:28:57 00:29:06
327 519 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:29:03 00:29:38
328 516 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:29:03 00:29:17
329 592 SOBOTKA MICHAŁ Olsztyn 1979 M30 00:29:06 00:29:28
330 574 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1983 M30 00:29:07 00:29:41
331 530 KONOPKA ANNA Gdańsk KASZUBSKA PONIEWIERKA 1983 K30 00:29:13 00:29:45
332 594 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:29:16 00:29:36
333 41 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1979 M30 00:29:17 00:29:41
334 597 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:29:31 00:29:56
335 429 GAJEWSKA MARCELINA Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16 00:29:37 00:29:54
336 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:29:45 00:29:55
337 472 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:29:45 00:30:06
338 141 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:29:47 00:30:11
339 622 JURKIEWICZ MAREK OLSZTYN 1975 M40 00:29:49 00:30:27
340 175 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:29:54 00:30:27
341 248 KOWALSKI KRZYSZTOF HENRYK Olsztyn INOWROCŁAW 1956 M60 00:29:58 00:30:36
342 250 ORZEL MARTA Olsztyn 1989 K20 00:30:01 00:30:34
343 625 DĄBKOWSKA PAULINA DYWITY 1990 K20 00:30:03 00:30:32
344 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:30:16 00:30:53
345 525 DERAK MONIKA Kamionki AVIA KAMIONKI/PODICEPS 1975 K40 00:30:18 00:30:54
346 410 PESTA MAŁGORZATA Barczewo ALLIANZ RUNNING TEAM 1962 K50 00:30:19 00:30:27
347 386 ŚPIEWAKOWSKA AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1974 K40 00:30:27 00:30:54
348 571 BORKOWSKI BARTOSZ Dywity OSTPREUßEN 1987 M20 00:30:29 00:31:04
349 605 GRZYBOWSKI MACIEJ Olsztyn CITY TRAIL TEAM 1991 M20 00:30:30 00:31:08
350 573 SOŁTYSIAK MARTA Olsztynek PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1996 K20 00:30:32 00:31:10
351 178 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn 1973 K40 00:30:39 00:31:07
352 61 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:30:43 00:31:00
353 542 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:47 00:31:09
354 495 ROMANIUK AGNIESZKA DYWITY 1982 K30 00:30:47 00:31:17
355 177 DYMERSKA PAULINA OLSZTYN 1999 K16 00:30:47 00:31:01
356 17 GĄSIOREK JOANNA Jonkowo FREE RUNNERS 1989 K20 00:30:53 00:31:10
357 425 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K40 00:30:54 00:31:26
358 282 KALEMBA KAROLINA Ruciane- Nida 1992 K20 00:31:03 00:31:30
359 609 TRZEŚNIEWSKA-KULESZO EWA Olsztyn 1978 K30 00:31:13 00:31:41
360 461 OPAK BEATA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K50 00:31:16 00:31:44
361 543 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:31:16 00:31:37
362 405 HORNADKIEWICZ ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:31:19 00:31:54
363 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:31:42 00:32:15
364 595 WEISS SAMANTA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:31:46 00:32:41
365 218 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:31:48 00:32:12
366 42 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:31:55 00:32:30
367 545 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:32:04 00:32:28
368 202 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1971 M40 00:32:08 00:32:44
369 572 BORKOWSKA KAROLINA Bartoszyce ZAJĄC Z BARTOSZYC 1986 K30 00:32:10 00:32:48
370 336 JAŁOSZEWSKI JAKUB Giżycko CHRUPKA 1986 M30 00:32:16 00:32:47
371 414 STRZELEC ŻANETA Olsztyn 1986 K30 00:32:17 00:32:47
372 380 OLSZEWSKA-MISIOR KATARZYNA Olsztyn 1979 K30 00:32:18 00:32:50
373 64 PRUSZKIEWICZ-SŁOWIŃSKA KATARZYNA Olsztyn 1984 K30 00:32:19 00:32:51
374 394 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:32:22 00:32:51
375 118 HINZMANN ANNA Stawiguda #2SEKTOR 1992 K20 00:32:32 00:33:04
376 426 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:32:39 00:33:08
377 147 ZAJĄCZKOWSKA JOANNA Lidzbark Warmiński 1991 K20 00:32:41 00:33:18
378 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:32:43 00:33:20
379 153 WASILEWSKI WOJCIECH Olsztyn 1978 M30 00:32:45 00:33:17
380 76 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #2SEKTOR 1986 K30 00:32:46 00:33:17
381 567 KLACH MAGDALENA KIEŹLINY 1978 K30 00:32:46 00:33:17
382 287 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:32:54 00:33:14
383 253 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:32:56 00:33:29
384 292 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:32:56 00:33:16
385 254 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:33:05 00:33:32
386 132 GIERZ DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:33:12 00:33:39
387 538 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK OLSZTYN 1978 M30 00:33:14 00:33:36
388 131 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:33:15 00:33:36
389 382 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:33:16 00:33:34
390 242 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:33:17 00:33:52
391 378 NAPIERAJ DAGMARA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1986 K30 00:33:18 00:33:36
392 105 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:33:19 00:33:34
393 627 KAPALINA TANYA KIJÓW 1990 K20 00:33:21 00:33:30
394 480 SELEDEC JUSTYNA Olsztyn 1976 K40 00:34:06 00:34:15
395 53 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn OMT TEAM 1977 K30 00:34:13 00:34:48
396 93 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS OLSZTYN 1975 K40 00:34:19 00:34:48
397 98 ONISK DOROTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:34:20 00:34:47
398 196 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:34:23 00:34:51
399 201 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1976 K40 00:34:23 00:34:58
400 528 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:34:24 00:35:00
401 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:34:24 00:35:01
402 188 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:33 00:35:10
403 263 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:40 00:35:13
404 339 GAŁECKA KAMILA Olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1983 K30 00:35:04 00:35:40
405 599 MIKIELSKA JADZIA Olsztyn 1985 K30 00:35:05 00:35:40
406 145 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:35:09 00:35:43
407 364 DĄBROWSKA MONIKA Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30 00:35:13 00:36:09
408 587 SOĆKO BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:35:14 00:35:37
409 555 GOŁĘBIEWSKA AGNIESZKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1976 K40 00:35:15 00:35:37
410 620 GURDZIEL MALGORZATA Warszawa 1973 K40 00:35:31 00:36:07
411 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:35:33 00:36:00
412 559 WRÓBLEWSKA NATALIA Miłomlyn GRUPA DBK OLSZTYN 1993 K20 00:35:38 00:36:02
413 384 WITKOWSKA MIROSŁAWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1980 K30 00:35:39 00:35:57
414 539 DUDEK PAULINA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:35:40 00:36:02
415 582 GRABOWSKA DOROTA Ostróda SKLEPBIEGOWY.COM 1989 K20 00:36:00 00:36:34
416 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:36:41 00:37:15
417 619 SAKOWSKA MAGDALENA Dywit 1982 K30 00:36:58 00:37:28
418 357 DŁUGOSZ KASIA Dywity 1987 K20 00:36:59 00:37:28
419 466 WARMIŃSKA-HINZ LIWIA Olsztyn 1984 K30 00:37:08 00:37:26
420 344 BRZÓSKA MAŁGORZATA Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 00:37:54 00:38:31
421 557 KAMIŃSKI PIOTR Iława TEAM KOPEĆ 1992 M20 00:37:57 00:37:57
422 361 SMOLIŃSKI WIESŁAW Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1953 M60 00:38:06 00:38:36

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni