z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

18.02.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:18 00:17:18
2 22 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:18:11 00:18:11
3 731 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M20 00:18:53 00:18:53
4 363 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna CITY TRAIL TEAM 1993 M20 00:19:02 00:19:02
5 183 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M20 00:19:34 00:19:35
6 350 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn WWW.SPORTIC.PL 1988 M20 00:19:34 00:19:35
7 590 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGOWY.COM 1990 K20 00:19:51 00:19:51
8 318 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M30 00:19:51 00:19:52
9 388 KORWIEL RAFAŁ Ostróda TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:52 00:19:53
10 725 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn TRI NEGU/WWW.NO-TAX.OLSZTYN.PL 1979 M30 00:20:06 00:20:08
11 709 BĄK PAWEŁ Sępopol 1977 M30 00:20:06 00:20:09
12 541 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek CITY TRAIL TEAM 1992 M20 00:20:11 00:20:11
13 610 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:20:12 00:20:13
14 31 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M30 00:20:31 00:20:34
15 59 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1984 M30 00:20:36 00:20:38
16 585 WOŹNIAK JAKUB Kajny 1999 M16 00:20:40 00:20:41
17 209 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:20:44 00:20:46
18 416 CYDZIK MIROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:20:54 00:20:55
19 490 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:20:57 00:20:59
20 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS OLSZTYN 1974 M40 00:20:59 00:21:01
21 269 KRASZEWSKI WOJTEK Włocławek TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:21:07 00:21:09
22 30 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:21:09 00:21:11
23 673 KOROL RADOSŁAW BARCZEWO KROSS STAFF TEAM 1985 M30 00:21:13 00:21:21
24 123 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:21:25 00:21:26
25 593 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn NAGÓR TEAM 1977 M30 00:21:28 00:21:30
26 727 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NOTAX TRI NEGU 1975 M40 00:21:29 00:21:33
27 163 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:21:31 00:21:35
28 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:21:37 00:21:38
29 29 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:21:37 00:21:40
30 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:21:40 00:21:42
31 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:21:48 00:21:51
32 74 JEZIORSKI MATEUSZ Łukta 1991 M20 00:21:44 00:21:52
33 38 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:21:49 00:21:52
34 413 KORD ARKADIUSZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA / AWFIS GDAŃSK 1996 M20 00:21:49 00:21:56
35 340 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:21:56 00:21:58
36 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:55 00:21:59
37 156 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:21:58 00:22:01
38 390 MILEWICZ GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:21:58 00:22:01
39 40 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:22:04 00:22:07
40 570 BOGUSZ PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1990 M20 00:22:11 00:22:14
41 34 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:22:18 00:22:21
42 420 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:22:17 00:22:26
43 37 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M40 00:22:24 00:22:29
44 87 MACULEWICZ MAREK Nidzica TEMIDA PO GODZINACH 1970 M40 00:22:26 00:22:30
45 476 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:22:29 00:22:32
46 612 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:22:30 00:22:34
47 358 ADAMSKI PATRYK Giżycko 1990 M20 00:22:32 00:22:36
48 583 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:33 00:22:38
49 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:35 00:22:39
50 198 KIEWISZ ADAM Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 M30 00:22:36 00:22:41
51 430 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:22:35 00:22:42
52 519 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:22:38 00:22:48
53 701 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:22:41 00:22:45
54 683 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:47 00:22:57
55 236 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1952 M60 00:22:52 00:22:52
56 39 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:22:58 00:23:04
57 161 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 M20 00:22:59 00:23:02
58 58 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:23:01 00:23:08
59 729 DEMBOWSKI JACEK ROGIEDLE 1992 M20 00:23:01 00:23:22
60 270 LENART MIŁOSZ Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1965 M50 00:23:13 00:23:18
61 428 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda 1980 M30 00:23:20 00:23:25
62 535 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1984 M30 00:23:22 00:23:28
63 730 ARCZAK MIROSŁAW Olsztyn ROWEROWY OLSZTYN 1978 M30 00:23:22 00:23:38
64 308 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1963 M50 00:23:24 00:23:27
65 569 SYDORUK ALEKSANDER Gronity SS DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:23:28 00:23:33
66 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:23:28 00:23:28
67 23 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:23:28 00:23:36
68 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS OLSZTYN 1970 M40 00:23:30 00:23:39
69 427 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:36 00:23:43
70 301 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn 1978 M30 00:23:39 00:23:44
71 355 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo WDOWIAK AND FRIENDS 1988 M20 00:23:40 00:23:49
72 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 00:23:40 00:23:45
73 331 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:23:41 00:23:47
74 319 KOTŁOWSKA KATARZYNA Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:23:42 00:23:47
75 618 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1974 M40 00:23:45 00:23:48
76 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:23:45 00:23:51
77 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:23:48 00:23:53
78 157 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny SS DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:23:50 00:23:54
79 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:23:52 00:23:59
80 216 BURANDT MAGDALENA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:53 00:24:02
81 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:23:54 00:24:03
82 181 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:23:56 00:24:06
83 446 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo SS DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:23:57 00:24:06
84 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:01 00:24:16
85 70 TRUSZCZYNSKI KRZYSZTOF biskupiec TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:24:08 00:24:16
86 107 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M30 00:24:11 00:24:17
87 199 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M50 00:24:12 00:24:17
88 716 DROZDOWSKI KONRAD Dobre Miasto 1980 M30 00:24:12 00:24:25
89 517 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:24:12 00:24:22
90 488 PIOTROWSKI WOJCIECH Orneta 1980 M30 00:24:13 00:24:23
91 272 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKIE TRIO 1968 M40 00:24:14 00:24:18
92 232 ŁABĘDZKI GRZEGORZ Olsztyn AGROPARTS 1987 M20 00:24:15 00:24:44
93 185 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:15 00:24:20
94 129 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:24:15 00:24:20
95 406 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:24:16 00:24:24
96 464 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:24:17 00:24:29
97 73 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:20 00:24:27
98 513 WODNIAK SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:24:21 00:24:33
99 723 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M30 00:24:21 00:24:39
100 489 SOCZEWKA DAMIAN Stawiguda ABENTOJRA 1968 M40 00:24:22 00:24:36
101 210 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:24:27 00:24:40
102 294 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:28 00:24:35
103 511 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:24:29 00:24:41
104 475 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1969 M40 00:24:38 00:24:52
105 109 FILIPOWSKA AGATA Olsztynek TEAM KOPEĆ 1998 K16 00:24:41 00:24:47
106 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:24:45 00:24:56
107 459 SUŁKOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1969 M40 00:24:47 00:24:54
108 36 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M20 00:24:51 00:25:00
109 49 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1964 M50 00:24:52 00:25:00
110 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:24:53 00:25:03
111 418 NIEMCZUK WALDEMAR Olsztyn 1962 M50 00:24:55 00:25:06
112 726 MATUSIAK KRZYSZTOF OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES 1977 M30 00:24:57 00:25:10
113 728 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:24:57 00:25:09
114 307 WASIAK MIŁOSŁAWA Działdowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/SKLEPBIEGACZA.PL 1991 K20 00:24:59 00:25:05
115 237 SZPAKOWSKI KRZYSZTOF Jaroty 1977 M30 00:25:00 00:25:10
116 566 KLACH ANDRZEJ Kieźliny 1978 M30 00:25:01 00:25:10
117 715 KAMIŃSKI ARTUR Olsztyn 1980 M30 00:25:10 00:25:10
118 223 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:25:10 00:25:23
119 524 TRZCIAŁKOWSKI TOMASZ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1975 M40 00:25:11 00:25:19
120 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1974 M40 00:25:12 00:25:22
121 554 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:25:13 00:25:24
122 211 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:25:13 00:25:20
123 137 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:25:15 00:25:28
124 681 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:25:19 00:25:36
125 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:25:21 00:25:24
126 329 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:25:23 00:25:33
127 594 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:25:23 00:25:41
128 193 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 00:25:27 00:25:42
129 437 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:25:29 00:25:38
130 295 GAWIN MAREK Barczewo BOSKIE TRIO 1979 M30 00:25:34 00:25:42
131 35 TARNOWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:25:35 00:25:50
132 266 WRÓBEL MAREK Olsztyn 1980 M30 00:25:43 00:26:03
133 203 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:25:46 00:25:58
134 168 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:25:50 00:26:04
135 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:25:51 00:26:03
136 194 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1987 M20 00:25:52 00:26:08
137 401 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:25:56 00:29:09
138 67 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:58 00:26:14
139 718 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:25:58 00:26:11
140 167 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:59 00:26:13
141 208 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:26:01 00:26:16
142 708 TYRYŁŁO MARIUSZ WÓJTOWO GRUPA DBK 1975 M40 00:26:03 00:26:13
143 734 RUTKOWSKI MARIUSZ ŚWIECIE 1975 M40 00:26:06 00:26:25
144 531 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:26:08 00:26:28
145 469 MICHALSKI WOJCIECH Ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:26:08 00:26:20
146 71 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:26:09 00:26:18
147 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:26:11 00:26:27
148 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:26:12 00:26:21
149 349 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:26:13 00:26:28
150 343 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:26:14 00:26:27
151 258 PARKASIEWICZ TOMASZ Olsztyn 1971 M40 00:26:14 00:26:24
152 636 BRZÓSKA PRZEMYSŁAW Olsztyn 1989 M20 00:26:16 00:26:34
153 259 FYDRYCH MACIEJ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:26:16 00:26:26
154 444 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:26:16 00:26:31
155 86 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:26:20 00:26:36
156 324 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1966 M50 00:26:21 00:26:37
157 328 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:26:21 00:26:35
158 146 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:22 00:26:30
159 66 BIGUS ROBERT Stare Jałonki MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:26:22 00:26:37
160 439 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:26:25 00:26:39
161 284 ŻYGULSKA KATARZYNA Iława IŁAWA 1982 K30 00:26:26 00:26:36
162 182 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:26:27 00:26:42
163 604 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn TRI NEGU 1982 K30 00:26:28 00:26:45
164 239 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:26:29 00:26:47
165 191 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:26:30 00:26:40
166 102 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:26:32 00:26:48
167 312 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:26:40 00:26:56
168 313 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:26:40 00:26:52
169 714 JASZAK HANNA Olsztyn 1987 K20 00:26:46 00:27:06
170 63 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M20 00:26:46 00:27:04
171 256 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:26:51 00:27:04
172 506 KRASZEWSKI MARIUSZ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1971 M40 00:26:53 00:27:10
173 600 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:26:55 00:27:12
174 445 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:26:56 00:27:16
175 562 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Kieźliny BRAK 1987 M20 00:26:59 00:27:18
176 491 JONCA WOJCIECH olsztyn ABENTOJRA 1972 M40 00:27:00 00:27:11
177 532 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M30 00:27:03 00:27:23
178 561 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:27:06 00:27:21
179 317 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:27:10 00:27:26
180 131 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:27:12 00:27:23
181 103 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:27:13 00:27:29
182 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1975 K40 00:27:13 00:27:29
183 238 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:27:14 00:27:27
184 685 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:27:15 00:27:48
185 338 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:27:22 00:27:44
186 568 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:27:25 00:28:02
187 219 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:27:29 00:27:47
188 197 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM SS DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:27:31 00:27:49
189 591 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:27:34 00:27:51
190 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:27:35 00:27:53
191 187 POLUS GRZEGORZ Olsztyn Gutkowo 1979 M30 00:27:38 00:27:43
192 497 GRABOWSKI MAREK Olsztyn 1965 M50 00:27:39 00:27:55
193 215 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1966 M50 00:27:39 00:27:53
194 252 DZIERZĘCKI DANIEL Nidzica NIDZICA BIEGA 1992 M20 00:27:39 00:27:51
195 144 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn 1985 M30 00:27:46 00:28:05
196 143 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 K30 00:27:46 00:28:06
197 298 ROLKA MARCIN Olsztyn BOSKIE TRIO 1989 M20 00:27:51 00:27:58
198 72 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:27:54 00:28:07
199 492 JOŃCA MAREK Olsztyn ABENTOJRA 1996 M20 00:27:57 00:28:09
200 80 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:27:58 00:28:17
201 516 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:27:59 00:28:10
202 575 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:28:04 00:28:20
203 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:28:05 00:28:24
204 214 DOWEJKO ARKADIUSZ Olsztyn 1974 M40 00:28:05 00:28:30
205 732 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn DBK OLSZTYN 1986 M30 00:28:09 00:28:33
206 226 KWADE MATEUSZ Dywity KWADE RACING TEAM 1979 M30 00:28:11 00:28:31
207 642 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:28:11 00:28:29
208 342 ARAMOWICZ MARIUSZ Olsztyn ARA-SPEED 1978 M30 00:28:23 00:28:40
209 574 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1983 M30 00:28:26 00:28:57
210 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:28:28 00:28:43
211 717 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M20 00:28:30 00:28:56
212 125 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:28:31 00:28:50
213 507 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn INTERWAŁOWCY PIECZEWO 1984 M30 00:28:31 00:28:47
214 99 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:28:34 00:28:50
215 253 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:40 00:28:59
216 696 KRYSZYŁOWICZ JACEK Szczytno AKB SZCZYTNO 1980 M30 00:28:41 00:28:53
217 500 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1980 M30 00:28:48 00:29:08
218 614 DĄBROWSKI ŁUKASZ RÓŻYNY 1982 M30 00:28:52 00:29:20
219 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:28:54 00:29:04
220 28 PUCZEL PIOTR Olsztyn ZI SQUAD 1982 M30 00:28:54 00:29:18
221 678 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:57 00:29:27
222 366 KĘDZIA MILENA Olsztyn 1997 K16 00:29:02 00:29:27
223 595 WEISS SAMANTA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:29:04 00:29:24
224 176 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1977 K30 00:29:12 00:29:28
225 52 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN 1978 M30 00:29:12 00:29:38
226 367 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:29:15 00:29:42
227 45 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:29:18 00:29:45
228 687 KLIK ALEKSANDER Olsztyn PUMA TEAM 1993 M20 00:29:20 00:29:29
229 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:29:23 00:29:38
230 415 FIRKOWSKI DARIUSZ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1967 M40 00:29:27 00:29:49
231 720 DRÓŻDŻ MAŁGORZATA Bydgoszcz MALGORZATA.PATRYCJA.D@WP.PL 1988 K20 00:29:28 00:29:59
232 664 BORYS AGATA Unieszewo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:29:36 00:29:57
233 33 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:29:41 00:30:09
234 712 KOZIKOWSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1986 M30 00:29:42 00:30:14
235 88 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:29:49 00:30:07
236 83 TRUŚ MARTA Poznań NBR 1987 K20 00:29:49 00:30:16
237 136 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:53 00:30:09
238 281 LITWINIUK KRZYSZTOF Bartąg TRI NEGU 1980 M30 00:29:54 00:30:12
239 711 PAŁYSKA MILENA Olsztyn 1985 K30 00:29:55 00:30:12
240 54 BANACH ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:30:12 00:30:30
241 509 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:30:13 00:30:33
242 697 KLIK CEZARY Stawiguda 1972 1972 M40 00:30:19 00:30:27
243 425 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K40 00:30:20 00:30:39
244 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:30:22 00:30:45
245 177 DYMERSKA PAULINA OLSZTYN 1999 K16 00:30:23 00:30:40
246 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:30:27 00:30:37
247 644 FETLIŃSKI GRZEGORZ Olsztyn 1980 M30 00:30:32 00:31:03
248 395 DOLIWA ADAM Olsztyn 1965 M50 00:30:34 00:30:58
249 429 GAJEWSKA MARCELINA Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16 00:30:43 00:30:56
250 592 SOBOTKA MICHAŁ Olsztyn 1979 M30 00:30:45 00:31:11
251 403 MILEWSKI BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:31:00 00:31:24
252 453 SACZUK MAŁGORZATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1972 K40 00:31:01 00:31:19
253 577 KULESZO ADAM Olsztyn 1979 M30 00:31:04 00:31:29
254 609 TRZEŚNIEWSKA-KULESZO EWA Olsztyn 1978 K30 00:31:05 00:31:28
255 713 PIOTROWSKA AGATA Mińsk Mazowiecki 1973 K40 00:31:07 00:31:30
256 76 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #2SEKTOR 1986 K30 00:31:08 00:31:08
257 597 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:31:09 00:31:31
258 722 OPRAWA JERZY Szreńsk 1964 M50 00:31:14 00:31:42
259 518 TOMCZYK ANNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1989 K20 00:31:18 00:31:51
260 334 PLIZGA JAKUB Olsztyn CHRUPKA 1985 M30 00:31:21 00:31:47
261 224 MOKWIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:31:22 00:31:53
262 104 WOJDYŁA ANNA Olsztyn 1988 K20 00:31:23 00:31:48
263 41 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1979 M30 00:31:24 00:31:46
264 719 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:31:25 00:31:48
265 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:31:26 00:31:42
266 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:31:36 00:31:54
267 250 ORZEL MARTA Olsztyn 1989 K20 00:31:39 00:32:07
268 141 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:31:39 00:32:02
269 347 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:31:39 00:31:59
270 235 WOJTACH DANUTA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1984 K30 00:31:40 00:31:59
271 97 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:31:40 00:32:02
272 25 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1965 M50 00:31:43 00:32:04
273 175 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:31:44 00:32:10
274 42 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:31:44 00:32:08
275 178 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn 1973 K40 00:31:44 00:32:04
276 623 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:31:47 00:32:17
277 692 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:09 00:32:32
278 61 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:32:11 00:32:38
279 335 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA Olsztyn CHRUPKA 1987 K20 00:32:17 00:32:42
280 419 KOWANDA MAGDALENA Lubawa 1977 K30 00:32:27 00:32:55
281 542 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:33 00:33:01
282 661 MAZUROWSKA ANDŻELIKA Tczew 1975 K40 00:32:45 00:33:11
283 274 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:33:05 00:33:37
284 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:33:11 00:33:40
285 657 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:33:12 00:33:37
286 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:33:17 00:33:44
287 195 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 00:33:21 00:33:45
288 721 OPRAWA MICHAŁ Olsztyn 1990 M20 00:33:21 00:33:52
289 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:33:23 00:33:51
290 336 JAŁOSZEWSKI JAKUB Giżycko CHRUPKA 1986 M30 00:33:26 00:33:52
291 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:33:32 00:34:03
292 212 BRZOZOWSKI MATEUSZ Olsztyn CLUB CORRER 1986 M30 00:33:35 00:34:05
293 326 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:33:35 00:34:03
294 218 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:33:36 00:34:03
295 455 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:33:37 00:34:07
296 567 KLACH MAGDALENA KIEŹLINY 1978 K30 00:33:40 00:33:53
297 545 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:33:51 00:34:14
298 202 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1971 M40 00:33:57 00:34:19
299 538 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK OLSZTYN 1978 M30 00:34:11 00:34:37
300 55 ASZKIEŁOWICZ PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:34:15 00:34:41
301 680 BUCZYŁKO NINA Klewki 1985 K30 00:34:16 00:34:29
302 145 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:34:27 00:34:59
303 89 SALIK ŁUKASZ Olsztyn 1978 M30 00:34:28 00:34:58
304 543 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:34:50 00:35:20
305 152 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:53 00:35:22
306 528 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:34:57 00:34:57
307 682 OLIFIRKO AGNIESZKA Szczytno 1974 K40 00:35:00 00:35:21
308 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:35:16 00:35:47
309 229 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO 1961 M50 00:35:17 00:35:48
310 196 SKOWRONEK LIDIA Olsztyn 1984 K30 00:35:17 00:35:44
311 463 KERBER IZABELA Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 00:35:19 00:35:49
312 733 TRĄBIŃSKI KRZYSZTOF Barczewo BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:35:19 00:35:50
313 736 NIENADOWSKI RAFAŁ OLSZTYN 1983 M30 00:35:27 00:35:33
314 735 SUTOWICZ ANNA OLSZTYN 1990 K20 00:35:33 00:35:33
315 85 SIEŃKO MAŁGORZATA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1978 K30 00:35:57 00:36:18
316 132 GIERZ DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:35:58 00:36:19
317 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:35:58 00:36:25
318 654 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K50 00:36:10 00:36:44
319 466 WARMIŃSKA-HINZ LIWIA Olsztyn 1984 K30 00:36:45 00:37:15
320 244 JAŻDŻEWSKI ADAM Iława TRAJKERSI 1977 M30 00:37:15 00:37:46
321 149 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:37:15 00:37:46
322 201 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1976 K40 00:37:30 00:37:52
323 400 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 00:38:19 00:38:46
324 242 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1978 K30 00:38:54 00:39:40
325 241 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1979 M30 00:38:57 00:39:40
326 53 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn OMT TEAM 1977 K30 00:39:14 00:39:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni