z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

26.11.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra CITY TRAIL TEAM 1988 M20 00:16:18 00:16:18
2 371 MISIEWICZ MICHAŁ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM / TEAM KOPEĆ 1995 M20 00:16:39 00:16:39
3 421 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk SZUKAM SPONSORA :) 1991 M20 00:16:48 00:16:49
4 138 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:17:14 00:17:15
5 457 KRAWIECKI MATEUSZ Lubawa HUSARIA RACE TEAM / TEAM KOPEĆ 1989 M20 00:17:40 00:17:40
6 189 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:17:52 00:17:54
7 487 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1983 M30 00:18:03 00:18:05
8 590 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGOWY.COM 1990 K20 00:18:03 00:18:05
9 541 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek CITY TRAIL TEAM 1992 M20 00:18:11 00:18:13
10 363 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna CITY TRAIL TEAM 1993 M20 00:18:16 00:18:16
11 585 WOŹNIAK JAKUB Kajny 1999 M16 00:18:30 00:18:32
12 557 KAMIŃSKI PIOTR Iława TEAM KOPEĆ 1992 M20 00:18:33 00:18:35
13 318 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M30 00:18:39 00:18:40
14 368 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:48 00:18:50
15 350 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn WWW.SPORTIC.PL 1988 M20 00:18:51 00:18:53
16 360 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1969 M40 00:18:54 00:18:56
17 417 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M30 00:18:57 00:19:00
18 11 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin CITY TRAIL TEAM 1992 K20 00:19:02 00:19:02
19 593 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn NAGÓR TEAM 1977 M30 00:19:01 00:19:03
20 470 MICHALAK ŁUKASZ Dywity 1999 M16 00:19:16 00:19:17
21 490 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:19:31 00:19:33
22 610 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:19:39 00:19:41
23 192 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:39 00:19:42
24 322 SUDZIŃSKA MARIOLA Olsztyn 1976 K40 00:19:42 00:19:45
25 119 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:43 00:19:46
26 209 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:19:56 00:19:59
27 59 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1984 M30 00:20:01 00:20:04
28 387 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN TEMIDA PO GODZINACH 1981 M30 00:20:04 00:20:06
29 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS OLSZTYN 1974 M40 00:20:04 00:20:07
30 580 ŚWINIARSKI DAWID Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:20:05 00:20:08
31 12 BARCEWICZ MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:20:10 00:20:12
32 269 KRASZEWSKI WOJTEK Włocławek TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:20:14 00:20:17
33 30 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:20:19 00:20:23
34 31 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M30 00:20:24 00:20:29
35 589 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:20:25 00:20:30
36 56 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M30 00:20:26 00:20:31
37 390 MILEWICZ GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:20:27 00:20:31
38 127 OLSZEWSKI MIROSŁAW Nikielkowo 1983 M30 00:20:27 00:20:33
39 570 BOGUSZ PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1990 M20 00:20:33 00:20:37
40 69 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:32 00:20:37
41 38 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:20:34 00:20:39
42 624 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:20:36 00:20:39
43 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:20:38 00:20:41
44 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:42 00:20:46
45 40 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:20:44 00:20:48
46 82 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:47 00:20:50
47 34 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:20:48 00:20:52
48 588 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce RANT BARTOSZYCE 1987 M20 00:20:46 00:20:52
49 267 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:20:48 00:20:53
50 663
607*
KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORT MASTER 1981 M30 00:20:55 00:20:59
51 651 JACYSZYN MONIKA Olsztyn 1988 K20 00:20:58 00:21:01
52 37 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M40 00:20:58 00:21:02
53 20 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1959 M50 00:20:59 00:21:03
54 123 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:21:01 00:21:07
55 442 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:03 00:21:11
56 552 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:21:04 00:21:08
57 635 TYSKI PIOTR Węgorzewo WĘGORZEWO 1996 M20 00:21:05 00:21:05
58 231 WYPYCH KAMIL Olsztyn 1983 M30 00:21:05 00:21:11
59 340 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:21:06 00:21:10
60 493 ZARĘBSKI MARCIN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1982 M30 00:21:14 00:21:16
61 29 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:21:18 00:21:25
62 392 RUTKOWSKI GRZEGORZ Olsztyn BIAŁY KENIJCZYK RESZEL 1983 M30 00:21:18 00:21:23
63 476 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:21:22 00:21:31
64 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:21:24 00:21:29
65 133 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1977 M30 00:21:25 00:21:26
66 564 BARAN GRZEGORZ Olsztyn NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD 1980 M30 00:21:25 00:21:31
67 181 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:21:25 00:21:34
68 630 BARBARSKI DARIUSZ Nowe Miasto Lubawskie :) 1970 M40 00:21:26 00:21:38
69 308 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1963 M50 00:21:28 00:21:31
70 161 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 M20 00:21:29 00:21:35
71 270 LENART MIŁOSZ Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1965 M50 00:21:32 00:21:37
72 649 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:33 00:21:36
73 255 WIŚNIEWSKI JACEK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1975 M40 00:21:37 00:21:44
74 420 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:21:37 00:21:43
75 26 HERMANN TOMASZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/ KW OLSZTYN 1978 M30 00:21:39 00:21:43
76 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:41 00:21:46
77 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:21:41 00:21:49
78 413 KORD ARKADIUSZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA / AWFIS GDAŃSK 1996 M20 00:21:42 00:21:51
79 281 LITWINIUK KRZYSZTOF Bartąg TRI NEGU 1980 M30 00:21:44 00:21:49
80 272 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKIE TRIO 1968 M40 00:21:45 00:21:50
81 537 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn B.A.J.M.SPORT 1977 M30 00:21:47 00:21:51
82 84 OTTA MARCIN Gietrzwałd SS DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:21:47 00:21:58
83 374 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:21:49 00:21:53
84 39 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:21:51 00:21:56
85 157 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny SS DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:51 00:21:59
86 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:51 00:21:57
87 217 MILEWICZ ŁUKASZ Olsztyn 1982 M30 00:21:52 00:22:00
88 137 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:21:55 00:22:02
89 236 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1952 M60 00:21:55 00:21:55
90 87 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 M40 00:21:57 00:22:03
91 355 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo SĄSIEDZI Z BARCZA 1988 M20 00:22:00 00:22:06
92 25 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1965 M50 00:22:00 00:22:03
93 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS OLSZTYN 1970 M40 00:22:02 00:22:10
94 583 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn 1982 M30 00:22:03 00:22:10
95 468 GŁOWACKI ALEKSANDER Olsztyn BERSERKER'S TEAM OLSZTYN 2000 M16 00:22:08 00:22:15
96 477 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M30 00:22:08 00:22:15
97 310 PROKOP JACEK Ostaszewo BIEGAM U KOLESI 1974 M40 00:22:08 00:22:18
98 352 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:08 00:22:21
99 519 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:22:09 00:22:15
100 283 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:22:11 00:22:17
101 74 JEZIORSKI MATEUSZ Łukta 1991 M20 00:22:12 00:22:29
102 397 WALDEK JA warszawa KUZNIA TRIATHLONU 1977 M30 00:22:12 00:22:19
103 436 KOSIŃSKI ARTUR Olsztyn 1988 M20 00:22:24 00:22:35
104 631 KLEINA MAREK Słupy 1974 M40 00:22:25 00:22:26
105 198 KIEWISZ ADAM Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 M30 00:22:30 00:22:41
106 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:22:30 00:22:37
107 109 FILIPOWSKA AGATA Olsztynek TEAM KOPEĆ 1998 K16 00:22:33 00:22:40
108 418 NIEMCZUK WALDEMAR Olsztyn 1962 M50 00:22:38 00:22:48
109 130 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:22:41 00:22:45
110 107 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M30 00:22:44 00:22:53
111 569 SYDORUK ALEKSANDER Gronity SS DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:22:45 00:22:54
112 427 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:46 00:22:55
113 261 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:22:46 00:22:55
114 44 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:22:48 00:22:55
115 331 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:22:48 00:23:01
116 232 ŁABĘDZKI GRZEGORZ Olsztyn AGROPARTS 1987 M20 00:22:51 00:23:00
117 75 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:22:53 00:23:04
118 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:53 00:22:59
119 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:22:55 00:23:05
120 437 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:22:56 00:23:04
121 112 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1978 M30 00:22:58 00:23:10
122 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 00:22:59 00:23:03
123 78 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:23:00 00:23:11
124 35 TARNOWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:23:01 00:23:12
125 338 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:23:02 00:23:20
126 211 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM/BBL/URWIS OLSZTYN 1963 M50 00:23:04 00:23:13
127 227 ROGOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:23:04 00:23:11
128 524 TRZCIAŁKOWSKI TOMASZ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1975 M40 00:23:05 00:23:15
129 618 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1974 M40 00:23:05 00:23:06
130 522 GURGACZ SZYMON Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1992 M20 00:23:05 00:23:19
131 129 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:23:06 00:23:13
132 488 PIOTROWSKI WOJCIECH Orneta 1980 M30 00:23:06 00:23:15
133 658 KOTYRBA DANIEL Olsztyn 1982 M30 00:23:10 00:23:22
134 428 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda 1980 M30 00:23:12 00:23:19
135 199 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M50 00:23:19 00:23:30
136 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:23:21 00:23:31
137 373 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1979 M30 00:23:22 00:23:29
138 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:23:23 00:23:36
139 190 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:24 00:23:32
140 194 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M20 00:23:25 00:23:34
141 446 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo SS DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:23:29 00:23:39
142 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:23:30 00:23:39
143 290 PIĄTEK PIOTR Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M16 00:23:31 00:23:45
144 445 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:31 00:23:40
145 259 FYDRYCH MACIEJ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:23:31 00:23:41
146 604 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn TRI NEGU 1982 K30 00:23:31 00:23:43
147 216 BURANDT MAGDALENA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:31 00:23:50
148 95 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:23:33 00:23:48
149 288 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M16 00:23:34 00:23:45
150 510 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:23:34 00:23:47
151 271 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:40 00:23:54
152 233 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn 1977 M30 00:23:41 00:23:58
153 358 ADAMSKI PATRYK Giżycko 1990 M20 00:23:42 00:23:52
154 673 KOROL RADOSŁAW BARCZEWO KROSS STAFF TEAM 1985 M30 00:23:44 00:23:59
155 465 KUPIS ARTUR Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1985 M30 00:23:44 00:24:01
156 656 DYJAK BARTOSZ Olsztyn 1999 M16 00:23:44 00:24:15
157 193 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 00:23:47 00:23:52
158 653 KAMIŃSKI ANDRZEJ Iława TEAM KOPEĆ 1954 M60 00:23:48 00:24:01
159 659 BURCHART DAWID Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 M20 00:23:53 00:24:17
160 266 WRÓBEL MAREK Olsztyn 1980 M30 00:23:54 00:24:08
161 464 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:23:54 00:24:05
162 210 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:23:56 00:24:08
163 531 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:23:56 00:24:25
164 579 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:23:56 00:24:12
165 102 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:23:58 00:24:09
166 223 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:24:00 00:24:15
167 294 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:00 00:24:07
168 469 MICHALSKI WOJCIECH Ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:24:00 00:24:09
169 328 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:24:00 00:24:17
170 258 PARKASIEWICZ TOMASZ Olsztyn 1971 M40 00:24:02 00:24:11
171 513 WODNIAK SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:24:05 00:24:16
172 207 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:10 00:24:26
173 412 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:24:10 00:24:21
174 534 ZIÓŁKOWSKI MAREK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1976 M40 00:24:10 00:24:25
175 554 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:24:12 00:24:23
176 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:14 00:24:23
177 600 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:24:16 00:24:34
178 459 SUŁKOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1969 M40 00:24:17 00:24:19
179 489 SOCZEWKA DAMIAN Stawiguda ABENTOJRA 1968 M40 00:24:17 00:24:29
180 293 CZARKOWSKI MAREK Olsztyn 1986 M30 00:24:19 00:24:37
181 389 PIWNICKI ROBERT Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1988 M20 00:24:24 00:24:39
182 674 KURKUL MIŁOSZ Olsztyn 1988 M20 00:24:28 00:24:51
183 491 JONCA WOJCIECH olsztyn ABENTOJRA 1972 M40 00:24:29 00:24:38
184 295 GAWIN MAREK Barczewo BOSKIE TRIO 1979 M30 00:24:33 00:24:46
185 497 GRABOWSKI MAREK Olsztyn 1965 M50 00:24:36 00:24:45
186 251 SZUKSZTUL ROBERT Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ PIZZĘ 1984 M30 00:24:37 00:24:48
187 321 SALOMON MONIKA Dywity MOUNT BALNC TEAM 1976 K40 00:24:38 00:24:52
188 172 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M30 00:24:38 00:25:08
189 366 KĘDZIA MILENA Olsztyn 1997 K16 00:24:40 00:24:44
190 167 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:24:42 00:25:03
191 467 GŁOWACKI ANDRZEJ Olsztyn BERSERKER'S TEAM OLSZTYN/SKY DIVE OLSZTYN 1974 M40 00:24:42 00:25:02
192 21 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:24:43 00:24:51
193 203 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:24:44 00:24:57
194 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:47 00:25:00
195 206 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo 1971 M40 00:24:47 00:25:07
196 481 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo 1981 K30 00:24:49 00:24:56
197 68 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:24:51 00:25:04
198 99 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:24:52 00:25:11
199 312 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:24:53 00:25:11
200 164 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo 1972 M40 00:24:53 00:25:12
201 256 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:24:59 00:25:16
202 439 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:25:02 00:25:18
203 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:25:03 00:25:16
204 252 DZIERZĘCKI DANIEL Nidzica NIDZICA BIEGA 1992 M20 00:25:07 00:25:16
205 353 KOWALSKA AMELIA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:11 00:25:27
206 351 JANOWIAK MAREK Olsztyn PIWO Z PUSZKI 1983 M30 00:25:13 00:25:19
207 71 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:13 00:25:26
208 88 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:25:16 00:25:38
209 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:25:17 00:25:38
210 146 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:20 00:25:30
211 284 ŻYGULSKA KATARZYNA Iława IŁAWA 1982 K30 00:25:20 00:25:36
212 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1974 M40 00:25:21 00:25:36
213 125 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:25:23 00:25:33
214 603 RASZKOWSKA JOANNA STUPSK MAZOWIECKI BBL MŁAWA 1978 K30 00:25:23 00:25:36
215 168 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:25:25 00:25:40
216 170 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:28 00:25:45
217 681 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN 1972 M40 00:25:33 00:25:52
218 274 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:25:34 00:25:58
219 601 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:36 00:25:53
220 317 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:25:36 00:25:51
221 208 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:25:37 00:25:53
222 556 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:25:38 00:26:01
223 377 RETKOWSKI PAWEŁ jaroty 1981 M30 00:25:40 00:26:04
224 299 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:25:40 00:25:59
225 346 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:25:41 00:26:00
226 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:42 00:25:54
227 444 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:43 00:25:58
228 171 GRYSZKO MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:25:44 00:26:08
229 561 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:25:45 00:25:59
230 280 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk BBL OLSZTYN 1971 M40 00:25:45 00:26:04
231 49 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1964 M50 00:25:48 00:26:07
232 262 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:25:54 00:26:10
233 598 JEGLIŃSKI IGOR olsztyn SYLWETKA FITNESS 1983 M30 00:25:55 00:26:11
234 669 SZEWCZUK PIOTR OLSZTYN 1982 M30 00:25:55 00:26:18
235 628 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M60 00:25:55 00:26:18
236 179 BOGUCKI ANDRZEJ Dywity 1993 M20 00:25:57 00:26:16
237 28 PUCZEL PIOTR Olsztyn ZI SQUAD 1982 M30 00:26:05 00:26:32
238 507 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn INTERWAŁOWCY PIECZEWO 1984 M30 00:26:06 00:26:23
239 333 SKRZYŃSKI PIOTR Olsztyn BYLE DOBIEC 1967 M40 00:26:06 00:26:31
240 332 SKZRYŃSKA EWA Olsztyn BYLE DOBIEC 1968 K40 00:26:11 00:26:36
241 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:26:16 00:26:39
242 219 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:26:17 00:26:38
243 568 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:26:18 00:26:47
244 63 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M20 00:26:22 00:26:39
245 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:26:23 00:26:39
246 77 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:26:24 00:26:41
247 429 GAJEWSKA MARCELINA Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16 00:26:29 00:26:44
248 401 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:26:32 00:26:53
249 602 GAJĘCKI KRZYSZTOF Olsztyn MOTOINTEGRATOR - ZAWSZE DO PRZODU 1972 M40 00:26:32 00:26:46
250 66 BIGUS ROBERT Stare Jałonki MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:26:34 00:26:58
251 500 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1980 M30 00:26:39 00:27:10
252 72 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:26:42 00:26:58
253 257 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:26:46 00:27:09
254 214 DOWEJKO ARKADIUSZ Olsztyn 1974 M40 00:26:46 00:27:12
255 546 DOWGIAŁŁO TOMEK Stare Jabłonki 1979 M30 00:26:46 00:27:13
256 197 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:26:47 00:27:00
257 323 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:26:48 00:27:21
258 230 FARON KASIA Olsztyn 1977 K30 00:26:51 00:27:08
259 80 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:26:52 00:27:20
260 456 JACKIEWICZ ANNA Lubawa KAZANICE 1972 K40 00:26:52 00:27:14
261 458 JACKIEWICZ TOMASZ Lubawa KAZANICE 1973 M40 00:26:54 00:27:16
262 395 DOLIWA ADAM Olsztyn 1965 M50 00:26:56 00:27:16
263 385 ARAMOWICZ EDYTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1982 K30 00:26:57 00:27:13
264 345 OLSZEWSKA BEATA Pasym 1983 K30 00:26:58 00:27:16
265 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1975 K40 00:27:00 00:27:14
266 637 SIWCZAK ALEKSANDRA Olsztyn SUPERUBEZPIECZENIA.PL 1983 K30 00:27:04 00:27:24
267 131 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:27:07 00:27:19
268 594 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:27:07 00:27:25
269 215 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1966 M50 00:27:08 00:27:20
270 100 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:27:08 00:27:32
271 139 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:27:10 00:27:28
272 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:27:11 00:27:28
273 213 BOHDANOWICZ MARCIN RAFAŁ Olsztyn ZI SQUAD 1977 M30 00:27:15 00:27:41
274 666 PIWOWARSKI BARTOSZ Olsztyn BPIWN.PL 1982 M30 00:27:17 00:27:42
275 615 BLOCK ROBERT 1979 M30 00:27:18 00:27:44
276 454 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:27:18 00:27:42
277 532 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M30 00:27:18 00:27:48
278 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:27:25 00:27:44
279 97 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:27:25 00:27:39
280 574 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1983 M30 00:27:25 00:28:02
281 679 NIEMCZYK PATRYK Sorkwity GRUPA DBK 1994 M20 00:27:27 00:27:53
282 144 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn 1985 M30 00:27:27 00:27:56
283 143 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 K30 00:27:28 00:27:56
284 540 MOJŻESZCZYK JOWITA Stawiguda 1981 K30 00:27:28 00:27:52
285 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:27:29 00:27:59
286 617 PRUSIK MARIAN Olsztyn 1960 M50 00:27:31 00:27:52
287 54 BANACH ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:27:41 00:28:01
288 110 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:27:43 00:28:17
289 121 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:27:53 00:28:16
290 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:27:58 00:28:18
291 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:27:58 00:28:19
292 354 TUSZYŃSKA MONIKA Kurzętnik NLB 1976 K40 00:28:02 00:28:31
293 492 JOŃCA MAREK Olsztyn ABENTOJRA 1996 M20 00:28:02 00:28:11
294 41 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1979 M30 00:28:04 00:28:26
295 177 DYMERSKA PAULINA OLSZTYN 1999 K16 00:28:05 00:28:27
296 101 GĘBALA LESZEK Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1955 M60 00:28:06 00:28:31
297 176 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1977 K30 00:28:09 00:28:31
298 670 WOŻNIAK RENATA 0lsztyn 1969 K40 00:28:10 00:28:35
299 276 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1986 K30 00:28:14 00:28:43
300 573 SOŁTYSIAK MARTA Olsztynek PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1996 K20 00:28:16 00:28:43
301 104 WOJDYŁA ANNA Olsztyn 1988 K20 00:28:18 00:28:38
302 33 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:28:24 00:28:57
303 409 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:28:25 00:28:42
304 595 WEISS SAMANTA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:28:27 00:29:00
305 226 KWADE MATEUSZ Dywity KWADE RACING TEAM 1979 M30 00:28:34 00:29:06
306 665 BŁASZKIEWICZ DANIEL Olsztyn 1979 M30 00:28:34 00:29:01
307 260 JUDYCKA SYLWIA Olsztyn 1985 K30 00:28:42 00:28:59
308 638 BAŁAKIER ANNA OLSZTYN 1970 K40 00:28:42 00:29:02
309 403 MILEWSKI BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:28:43 00:29:05
310 678 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:45 00:29:21
311 644 FETLIŃSKI GRZEGORZ Olsztyn 1980 M30 00:28:46 00:29:09
312 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:28:48 00:29:03
313 175 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:28:53 00:29:17
314 173 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:28:54 00:29:24
315 677 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K50 00:28:55 00:29:19
316 575 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn KACZOROWSKI TEAM 1964 M50 00:28:57 00:29:26
317 382 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1987 K20 00:28:58 00:29:11
318 592 SOBOTKA MICHAŁ Olsztyn 1979 M30 00:29:02 00:29:28
319 334 PLIZGA JAKUB Olsztyn CHRUPKA 1985 M30 00:29:03 00:29:36
320 629 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:29:04 00:29:29
321 642 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:29:04 00:29:30
322 643 AMBO RAFAŁ Olsztyn 1992 M20 00:29:05 00:29:30
323 195 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 00:29:06 00:29:38
324 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:29:07 00:29:26
325 671 RICCI BAPTISTI OLSZTYN 1989 M20 00:29:08 00:29:44
326 253 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:29:10 00:29:33
327 545 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:29:13 00:29:39
328 700 SUWIŃSKA BARBARA OLSZTYN 1965 K50 00:29:16 00:30:22
329 572 BORKOWSKA KAROLINA Bartoszyce ZAJĄC Z BARTOSZYC 1986 K30 00:29:16 00:29:49
330 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:29:16 00:29:36
331 518 TOMCZYK ANNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1989 K20 00:29:18 00:29:29
332 623 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:29:20 00:29:47
333 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:29:22 00:29:38
334 597 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:29:25 00:29:57
335 136 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:26 00:29:46
336 509 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:29:28 00:29:52
337 650 KWAŚNY BOŻENA Olsztyn 1970 K40 00:29:40 00:29:59
338 478 STANISŁAWSKA ELIZA Olsztyn 1979 K30 00:29:44 00:29:54
339 42 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:30:04 00:30:30
340 336 JAŁOSZEWSKI JAKUB Giżycko CHRUPKA 1986 M30 00:30:05 00:30:37
341 169 JANKOWSKA PAULINA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1985 K30 00:30:20 00:30:47
342 501 KOMOROWSKA EWA Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1974 K40 00:30:25 00:30:55
343 105 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:30:26 00:30:46
344 287 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:30:43 00:31:08
345 292 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:30:43 00:31:08
346 118 HINZMANN ANNA Stawiguda #2SEKTOR 1992 K20 00:30:43 00:31:18
347 17 GĄSIOREK JOANNA Jonkowo FREE RUNNERS 1989 K20 00:30:44 00:31:01
348 668 KUPCZYK MAKSYM WÓJTOWO GRUPA DBK 1979 M30 00:30:49 00:31:19
349 542 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:52 00:31:19
350 367 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:30:55 00:31:29
351 425 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K40 00:30:58 00:31:32
352 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:31:01 00:31:34
353 282 KALEMBA KAROLINA Ruciane- Nida 1992 K20 00:31:03 00:31:32
354 61 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:31:11 00:31:37
355 410 PESTA MAŁGORZATA Barczewo ALLIANZ RUNNING TEAM 1962 K50 00:31:24 00:31:48
356 633 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:31:27 00:32:05
357 242 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:31:30 00:32:01
358 609 TRZEŚNIEWSKA-KULESZO EWA Olsztyn 1978 K30 00:31:33 00:32:09
359 577 KULESZO ADAM Olsztyn 1979 M30 00:31:34 00:32:11
360 652 DOLIWA URSZULA Olsztyn 1978 K30 00:31:38 00:32:12
361 538 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK OLSZTYN 1978 M30 00:31:44 00:31:59
362 676
688*
CISZAK-JARCZYK ANNA Olsztyn 1981 K30 00:31:45 00:32:07
363 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:31:45 00:32:21
364 639 BOHDANOWICZ GOSIA Olsztyn 1975 K40 00:31:49 00:32:33
365 218 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:31:49 00:32:18
366 571 BORKOWSKI BARTOSZ Dywity OSTPREUßEN 1987 M20 00:31:55 00:32:27
367 60 RUSANOWSKI ŁUKASZ Jaroty 1987 M20 00:32:01 00:32:30
368 667 KOWITZ KATARZYNA ELBLĄG 1981 K30 00:32:01 00:32:19
369 672 LAURIA-COLLET HELENE OLSZTYN 1988 K20 00:32:04 00:32:40
370 76 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #2SEKTOR 1986 K30 00:32:07 00:32:42
371 657 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:32:17 00:32:47
372 89 SALIK ŁUKASZ Olsztyn 1978 M30 00:32:23 00:32:58
373 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:32:33 00:33:05
374 528 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:32:36 00:32:49
375 394 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:32:40 00:33:14
376 640 DOBRZYŃSKA ANNA Olsztyn 1979 K30 00:32:46 00:33:13
377 153 WASILEWSKI WOJCIECH Olsztyn 1978 M30 00:32:55 00:33:15
378 53 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn OMT TEAM 1977 K30 00:32:56 00:33:27
379 675 BAEK GRAŻYNA PASYM 1977 K30 00:32:59 00:33:17
380 93 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS OLSZTYN 1975 K40 00:33:01 00:33:32
381 380 OLSZEWSKA-MISIOR KATARZYNA Olsztyn 1979 K30 00:33:02 00:33:28
382 634 ŻYJEWSKA ANETA Olsztyn 1984 K30 00:33:06 00:33:40
383 535 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1984 M30 00:33:07 00:33:41
384 254 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:33:15 00:34:00
385 132 GIERZ DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:33:16 00:33:44
386 480 SELEDEC JUSTYNA Olsztyn 1976 K40 00:33:37 00:34:02
387 196 SKOWRONEK LIDIA Olsztyn 1984 K30 00:33:48 00:34:22
388 682
620*
GURDZIEL MALGORZATA Warszawa 1973 K40 00:34:03 00:34:40
389 201 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1976 K40 00:34:08 00:34:20
390 316 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:34:08 00:34:47
391 111 JANOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:34:10 00:34:47
392 448 KALINOWSKA MARTA Olsztyn 1982 K30 00:34:15 00:34:52
393 147 ZAJĄCZKOWSKA JOANNA Lidzbark Warmiński 1991 K20 00:34:40 00:35:15
394 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:34:40 00:35:16
395 145 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:34:50 00:35:22
396 357 DŁUGOSZ KASIA Dywity 1987 K20 00:34:50 00:35:22
397 339 GAŁECKA KAMILA Olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1983 K30 00:34:50 00:35:22
398 654 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K50 00:35:17 00:35:54
399 291 WIĘCEK WERONIKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1998 K16 00:35:28 00:35:54
400 378 NAPIERAJ DAGMARA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1986 K30 00:35:40 00:35:55
401 539 DUDEK PAULINA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:35:40 00:35:55
402 426 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:35:46 00:36:15
403 365 SOABALA MAGDALENA Olsztyn 1981 K30 00:36:11 00:36:37
404 46 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:38:17 00:38:56
405 581 CZARNECKA KAROLINA Klebark Mały 1986 K30 00:39:16 00:39:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni