z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2016/2017

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 CITY TRAIL TEAM 4 / 4 59.9320
1 Olejarz Artur Zielona Góra 1988 M201111 4 4.0000
421 Nosarzewski Konrad Stupsk 1991 M2022333 5 10.0000
11 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K201
1.91
2
3.82
2
3.87
2
4.33
4 13.9320
363 Wołoszyk Kamil Kościerzyna 1993 M2013964 4 32.0000
2 Team Kopeć I 4 / 4 114.4458
138 Worobiec Dawid Olsztyn 1990 M2064424 5 14.0000
457 Krawiecki Mateusz Lubawa 1989 M208557 4 25.0000
319 Kotłowska Katarzyna Nowe Miasto Lubawskie 1979 K303
5.73
5
9.55
4
9.76
3
7.40
4 32.4458
318 Kaweczyński Krzysztof Nowe Miasto Lubawskie 1981 M30141212127 5 43.0000
3 Pszczółkowski Team I 4 / 4 162.4858
2 Pszczółkowski Paweł Olsztyn 1988 M2041412 5 8.0000
22 Wiśniewski Rafał Olsztyn 1988 M20127825 5 22.0000
185 Lipnicka Katarzyna Ostróda 1982 K304
7.65
6
11.46
6
14.63
8
19.74
4 53.4858
209 Karolewski Krzysztof Olsztyn 1982 M3023211619 4 79.0000
4 Team Kopeć II 4 / 4 391.0891
192 Nadulski Jacek Olsztyn 1979 M302021211766 5 79.0000
388 korwiel Rafał Ostróda 1984 M301613864 4 101.0000
294 Popławska Selena Olsztyn 1982 K3016
30.59
18
34.83
12
29.27
10
24.68
8
17.32
5 101.8530
109 Filipowska Agata Olsztynek 1998 K1620
38.23
7
13.54
11
27.15
14
30.31
4 109.2361
5 Pszczółkowski Team II 4 / 4 426.3889
307 Wasiak Miłosława Działdowo 1991 K207
13.38
9
21.95
12
29.62
9
19.49
4 84.4335
35 Tarnowska Anna Olsztyn 1990 K208
15.29
10
19.35
14
34.55
11
23.82
4 93.0103
24 Wiśniewska Aleksandra Olsztyn 1988 K2054
103.23
32
61.13
22
42.57
16
39.02
7
17.28
4
8.66
6 107.5235
313 Gawryś Katarzyna Olsztyn 1981 K3013
24.83
14
34.14
22
54.30
13
28.15
4 141.4216
6 TEMIDA PO GODZINACH I 4 / 4 475.8182
383 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn 1981 K309
17.20
9
17.19
9
17.41
5
12.19
2
4.94
3
6.50
6 40.8182
360 Drożdż Mariusz Olsztyn 1969 M4019201523 4 77.0000
387 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN 1981 M3028254228 4 123.0000
87 Maculewicz Marek Nidzica 1970 M409085664341 5 235.0000
7 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com I 4 / 4 542.1258
130 Pieczulis Krystyna Olsztyn 1962 K5010
19.12
8
15.28
8
15.48
3
7.32
4 57.1932
38 Nawojczyk Przemysław Olsztyn 1981 M3031375132 4 151.0000
20 Kulesza Bogusław Olsztyn 1959 M5032324846 4 158.0000
21 Kulesza Małgorzata Olsztyn 1965 K5026
49.70
18
34.39
21
40.63
21
51.21
4 175.9326
8 MONT BLANC TEAM I 4 / 4 670.6528
29 Leśny Andrzej Olsztyn 1979 M304356442840 5 155.0000
321 Salomon Monika Dywity 1976 K4017
32.50
19
36.76
23
56.09
20
43.30
4 168.6528
34 Kostyra Łukasz Jaroty 1983 M3045414340 4 169.0000
37 Pasemko Zenon Olsztyn 1967 M4047424742 4 178.0000
9 Wdowiak and Friends I 4 / 4 740.0000
315 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 M40354640332925 6 122.0000
123 Szot Andrzej Bartąg 1978 M30614949282334 6 134.0000
156 jabłoński krzysztof olsztyn 1976 M403833353631 5 135.0000
475 Wolff Marcin Olsztyn 1969 M40581189479 4 349.0000
10 Team Kopeć III 4 / 5 794.9213
69 Stawecki Konrad Jaroty 1976 M405138362449 5 147.0000
134 Decyk Maciej Olsztyn 1976 M404871523536 5 171.0000
594 Stańczuk Marta Olsztyn 1982 K3077
147.09
47
90.94
34
82.92
13
32.09
12
25.98
5 231.9213
476 Gutmański Mariusz Olsztyn 1996 M206677587944 5 245.0000
11 BSB Barczewo Biega I 4 / 4 822.6134
163 Węglarz Damian Barczewo 1985 M305247452637 5 155.0000
312 Pronobis Beata Barczewo 1970 K4019
36.32
21
40.12
25
48.37
21
51.83
17
36.81
5 161.6134
183 Menziński Przemysław Barczewo 1987 M20169957 4 190.0000
413 Kord Arkadiusz Barczewo 1996 M20117937333 4 316.0000
12 Pszczółkowski Team III 4 / 4 845.9141
247 Rutkowska Ewa Olsztyn 1975 K4022
42.06
25
47.76
34
65.78
19
46.34
17
41.96
19
41.14
6 171.4870
612 Jackowski Marcin Wołowno 1981 M3064614543 4 213.0000
349 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K3029
55.44
34
64.95
25
60.97
18
44.43
4 225.7824
208 Karolewska Anna Olsztyn 1985 K3046
87.93
32
61.91
20
48.78
15
37.02
4 235.6447
13 SKAZANI NA SUKCES I 4 / 5 874.4697
190 Kiezik Anna Olsztyn 1982 K3013
24.85
11
21.01
12
23.22
10
24.39
16
34.64
5 93.4697
30 Zieja Andrzej Olsztyn 1979 M30333429312122 6 103.0000
428 Krzyżaniak Piotr Ostróda 1980 M30112861237360 5 331.0000
524 Trzciałkowski Tomasz Olsztyn 1975 M401381182910793 5 347.0000
14 Runners Team Kętrzyn 4 / 4 1188.2437
50 Nestorowicz Marek Kętrzyn 1971 M40393639362730 6 129.0000
270 Lenart Miłosz Kętrzyn 1965 M505360667559 5 238.0000
255 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 1975 M4089766872 4 305.0000
47 NESTOROWICZ Monika Kętrzyn 1973 K4072
137.64
74
141.36
75
145.11
59
143.89
47
116.00
56
121.25
6 516.2437
15 TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN I 4 / 4 1318.7252
26 Hermann Tomasz Olsztyn 1978 M3087637057 4 277.0000
25 Ciesielski Mariusz Olsztyn 1965 M506581877621160 6 282.0000
94 Zawlik Michał Olsztyn 1973 M401851421271097359 6 368.0000
346 Naruszewicz Olga Olsztyn 1983 K3088
168.22
44
84.05
33
63.85
31
75.60
4 391.7252
16 Team Kopeć IV 4 / 4 1417.0158
39 Wobolewicz Wojciech Olsztyn 1968 M4062798455 4 280.0000
253 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński 1981 K30113
215.86
76
147.04
29
70.73
32
78.98
21
45.47
5 342.2163
70 truszczynski krzysztof biskupiec 1980 M301131067858 4 355.0000
136 Siwczak Izabela Olsztyn 1963 K5058
110.80
84
162.52
56
136.57
42
103.66
41
88.77
5 439.7995
17 TEMIDA PO GODZINACH II 4 / 4 1709.1328
180 Ostromecka Anna Olsztyn 1987 K2050
95.58
37
70.68
37
71.59
36
87.80
33
81.45
36
77.94
6 301.6596
176 Krawiec Agnieszka Olsztyn 1977 K3071
135.63
60
116.09
43
104.87
36
88.85
43
93.10
5 402.9073
385 Aramowicz Edyta Olsztyn 1982 K3078
149.10
59
112.71
43
83.20
70
151.56
4 496.5659
465 Kupis Artur Olsztyn 1985 M30116137138117 4 508.0000
18 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com II 4 / 4 1710.0000
133 Wejknis Adam OLSZTYN 1977 M3055506056 4 221.0000
193 Fotschki Andrzej Olsztyn 1962 M506071140115 4 386.0000
203 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn 1953 M60166177172132119131 6 548.0000
49 Kłos Jan Olsztyn 1964 M5017219219711698169 6 555.0000
19 Dzieciaki z naszej paki I 4 / 4 1795.2203
352 Tyborowska Agnieszka Olsztyn 1974 K405
9.56
7
13.37
6
11.61
8
19.51
6
12.99
5 47.5295
290 Piątek Piotr Olsztyn 1997 M161029712995 4 423.0000
288 Keński Sebastian Olsztyn 1997 M16108132102119 4 461.0000
287 Czuszel Klaudia Olsztyn 2000 K16147
281.01
112
213.95
91
176.07
79
192.67
4 863.6908
20 GRUPA DBK OLSZTYN I 4 / 5 1992.9752
121 Rogozińska Monika Olsztyn 1986 K3041
78.38
42
80.23
55
106.41
52
126.82
30
64.95
5 329.9752
199 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn 1965 M50122124928092 5 386.0000
444 Milewski Jacek Kieźliny 1970 M40178193139136140 5 593.0000
568 Sułek Grzegorz wójtowo 1973 M40206207170161147 5 684.0000
21 Biskupiec Biega 4 / 4 2171.3262
323 Rydzanowska Żaneta Biskupiec 1974 K4049
93.67
38
72.59
40
77.39
38
92.67
4 336.3262
207 Didjurgeit Wiktor Biskupiec 1970 M40135148154151121 5 555.0000
510 Kułak Piotr Biskupiec 1972 M40153149133142 4 577.0000
324 Rydzanowski Tomasz Biskupiec 1966 M50217180138168 4 703.0000
22 TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN II 4 / 4 2705.2821
104 Wojdyła Anna Olsztyn 1988 K2089
170.13
68
129.90
64
123.83
58
141.45
55
135.75
5 530.9235
85 Sieńko Małgorzata Olsztyn 1978 K3051
97.49
50
95.52
85
209.79
80
173.21
4 576.0031
169 Jankowska Paulina Olsztyn 1985 K3096
183.51
88
170.26
90
219.49
71
153.72
4 726.9901
254 Wiśniewska Gosia Olsztyn 1973 K40100
191.16
114
217.77
118
228.31
96
234.12
4 871.3654
23 TEMIDA PO GODZINACH III 4 / 4 3068.1273
382 Pańkowska Martyna Olsztyn 1987 K2047
89.85
116
221.59
71
137.37
61
132.07
4 580.8819
463 KERBER Izabela Barczewo 1971 K40113
216.01
76
185.35
83
204.85
85
184.03
4 790.2454
415 Firkowski Dariusz Olsztyn 1967 M40219215188192 4 814.0000
407 Turek Rafał Olsztyn 1972 M40228275244223227205 6 883.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
24 Team Kopeć V 4 / 3 692.0000
167 Decyk Leszek Stawiguda 1953 M60182180170135126129 6 560.0000
371 Misiewicz Michał Olsztyn 1995 M20332 3 8.0000
610 Szwaj Łukasz Olsztyn 1983 M30222012 3 54.0000
269 Kraszewski Wojtek Włocławek 1996 M20282220 3 70.0000
25 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com III 4 / 3 1360.5713
195 Fotschki Jolanta Olsztyn 1963 K5071
135.72
74
143.18
49
119.50
73
180.17
4 578.5713
68 Michalczuk Sławomir Olsztyn 1961 M50168174168135 4 645.0000
487 Flaga Przemysław Barczewo 1983 M3011710 3 28.0000
493 Zarębski Marcin Olsztyn 1982 M30282655 3 109.0000
26 Pszczółkowski Team IV 4 / 3 1449.4976
58 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 M3095875755 4 294.0000
430 Rudszewski Daniel Jonkowo 1977 M301001406350 4 353.0000
42 Pędziwiatr Joanna Olsztyn 1985 K30100
191.03
87
168.33
57
139.01
62
153.02
4 651.3914
601 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K2026
49.67
31
59.98
17
41.46
3 151.1062
27 BSB Barczewo Biega II 4 / 3 1667.7192
23 Zając Bartosz Kierzliny 1989 M209094886680 5 324.0000
329 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo 1979 M3011510911496 4 434.0000
347 Grądzka Izabela Barczewo 1981 K3060
114.70
69
131.81
59
145.62
46
99.59
4 491.7192
164 Kostrzewa Jarosław Barczewo 1972 M40110175133 3 418.0000
28 TEMIDA PO GODZINACH IV 4 / 3 2325.1190
378 Napieraj Dagmara Olsztyn 1986 K30116
221.75
118
225.42
134
259.26
107
231.67
4 938.0899
462 Kubicki Rafał Dywity 1972 M40999481 3 274.0000
389 Piwnicki Robert Olsztyn 1988 M20130163160 3 453.0000
394 Joskowska Anna Olsztyn 1983 K30128
244.68
105
200.58
111
214.76
3 660.0291
29 GRUPA DBK OLSZTYN II 4 / 3 3279.7929
545 Walinowicz Paweł Olsztyn 1984 M30267251230220231 5 932.0000
542 Małysza Tomasz Jonkowo 1975 M40263256231214233 5 934.0000
538 Prusinowski Kamil Gdańsk 1978 M30272260222235 4 989.0000
124 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN 1969 K4048
91.69
70
170.72
75
162.38
3 424.7929
30 ZI SQUAD 4 / 3 3384.0000
28 Puczel Piotr Olsztyn 1982 M30174202216187 4 779.0000
166 Jabłoński Tomasz Olsztyn 1976 M40245247220218 4 930.0000
141 Ostaszewski Tomasz Olsztyn 1976 M40266257226210 4 959.0000
213 BOHDANOWICZ MARCIN RAFAŁ Olsztyn 1977 M30263229224 3 716.0000
31 Team Kopeć VI 4 / 2 962.8248
57 Żołądkowski Dariusz Olsztyn 1973 M407274 2 146.0000
596 Zielińska Anna Olsztyn 1979 K3072
137.54
32
69.28
2 206.8248
557 Kamiński Piotr Iława 1992 M2027611 2 287.0000
653 Kamiński Andrzej Iława 1954 M60141182 2 323.0000
32 TEMIDA PO GODZINACH V 4 / 2 1119.4768
393 kufel magdalena Świekatowo 1987 K2014
26.76
19
36.30
2 63.0581
409 Bober Wioletta Olsztyn 1970 K4061
116.61
65
125.76
2 242.3696
386 Śpiewakowska Agnieszka Olsztyn 1974 K4074
141.46
87
166.20
2 307.6545
384 Witkowska Mirosława Olsztyn 1980 K30127
242.77
138
263.62
2 506.3946
33 Pszczółkowski Team V 4 / 2 1121.1918
143 Płucienniczak Diana Olsztyn 1986 K3051
98.67
26
64.17
2 162.8454
664 Borys Agata Unieszewo 1972 K4047
114.62
40
98.72
2 213.3476
573 Sołtysiak Marta Olsztynek 1996 K2088
168.11
63
121.89
2 289.9988
268 Koszczuk Michał Olsztyn 1977 M30234221 2 455.0000
34 Free Runners 4 / 2 1314.4063
31 Czaplicki Piotr Olsztyn 1977 M302224301513 5 74.0000
63 Kurmin Paweł Olsztyn 1987 M20208199208165147126 6 637.0000
17 Gąsiorek Joanna Jonkowo 1989 K2070
133.81
93
177.66
93
179.94
3 491.4063
309 Gleba Mariusz Olsztyn 1987 M205755 2 112.0000
35 SKLEPBIEGOWY.COM I 4 / 2 1386.4783
590 Lisowska Aleksandra Dywity 1990 K201
1.91
1
1.93
1
2.47
1
2.17
4 8.4783
519 Jeger Piotr Olsztyn 1989 M20253936851 4 465.0000
574 Danylczuk Tomasz Olsztyn 1983 M30255230183180 4 848.0000
580 Świniarski Dawid Olsztyn 1989 M202738 2 65.0000
36 LEŚNI BIEGACZE 4 / 2 2140.8900
343 Brzóska Piotr Olsztyn 1967 M40144223150132136 5 562.0000
344 Brzóska Małgorzata Jonkowo 1971 K40139
265.71
145
276.99
109
236.00
3 778.7018
160 Piędzia Izabela Olsztyn 1974 K4085
162.49
74
160.22
2 322.7034
400 Brzóska Katarzyna Olsztyn 1970 K40131
250.42
92
227.07
2 477.4848
37 Dzieciaki z naszej paki II 4 / 2 2623.2116
292 Sobala Maciej Olsztyn 1980 M30281271254238 4 1044.0000
289 Orłowska Marta Olsztyn 1997 K16146
279.09
98
239.00
102
220.84
3 738.9362
286 Bielska Sylwia Olsztyn 1999 K1694
179.69
70
133.72
2 313.4114
291 Więcek Weronika Olsztyn 1998 K16141
269.54
133
257.33
2 526.8640
38 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com IV 4 / 1 282.0000
277 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn 1960 M502431 2 55.0000
239 NAJDZION ROBERT OLSZTYN 1976 M4025144 2 169.0000
275 Ferszt Piotr Olsztyn 1981 M3021 1 21.0000
154 Łożyński Piotr Olsztyn 1963 M5037 1 37.0000
39 GRUPA DBK OLSZTYN IV 4 / 1 962.6016
710 Cichy Wojtek Biskupiec 1975 M40212 1 212.0000
679 Niemczyk Patryk Sorkwity 1994 M20231 1 231.0000
555 Gołębiewska Agnieszka Olsztyn 1976 K40135
257.89
1 257.8905
559 Wróblewska Natalia Miłomlyn 1993 K20137
261.71
1 261.7111
40 Brzozowski Team I 4 / 1 966.9165
353 Kowalska Amelia Ostróda 1972 K4025
47.79
23
43.94
26
50.30
22
53.65
15
32.48
5 174.5082
77 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda 1972 K4044
84.11
39
74.50
38
73.52
35
85.36
38
82.27
5 314.4083
78 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda 1968 M4013413411411485 5 447.0000
589 Brzozowski Franciszek Miłomłyn 1992 M2031 1 31.0000
41 Team Kopeć VII 4 / 1 1015.1980
263 Czyrko Luiza Olsztyn 1983 K30130
248.34
90
194.86
2 443.1980
46 Tkacz Jacek Olsztyn 1980 M30267239 2 506.0000
3 Jurewicz Dariusz Gołdap 1974 M407 1 7.0000
512 Załęcki Zbigniew Olsztynek 1974 M4059 1 59.0000
42 ZAKAZ PEDAŁOWANIA 4 / 1 1335.8111
240 Karpowska Marzena olsztyn 1985 K3011
21.03
10
19.10
14
27.09
13
31.70
5
12.34
5
10.83
6 63.2966
330 Nienadowski Bartosz olsztyn 1986 M3010492105 3 301.0000
339 Gałecka Kamila Olsztyn 1983 K30104
198.81
131
250.25
131
253.46
3 702.5145
337 Gałecki Krzysztof Olsztyn 1986 M30269 1 269.0000
43 Wdowiak and Friends II 4 / 1 1365.7712
242 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30111
212.19
117
223.51
99
191.55
93
229.53
4 856.7712
241 Twardowski Sebastian Olsztyn 1979 M301814232 3 264.0000
311 Twardowski Błażej Ostróda 1983 M30109 1 109.0000
533 Tanajewski Adam Olsztyn 1966 M50136 1 136.0000
44 GRUPA DBK OLSZTYN III 4 / 1 1468.5605
469 Michalski Wojciech Ostróda 1984 M30171150130 3 451.0000
539 Dudek Paulina Olsztyn 1986 K30139
265.53
135
261.20
108
233.83
3 760.5605
649 Kulesza Mikołaj Michał Olsztyn 1985 M3067 1 67.0000
547 Tomaszewski Karol Miłomłyn 1992 M20190 1 190.0000
45 SKAZANI NA SUKCES II 3 / 6 1842.8578
471 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn 1974 K4084
160.57
84
160.47
79
152.85
46
112.18
38
93.79
45
97.43
6 456.2513
146 Majewski Marek Olsztyn 1964 M50186176183146140173 6 635.0000
106 Zieja Kasia OLSZTYN 1981 K30106
202.63
128
244.52
109
210.89
75
182.91
72
177.70
87
188.36
6 751.6065
46 Chrupka 3 / 5 2450.4900
335 Suprunowicz-Plizga Katarzyna Olsztyn 1987 K2063
120.43
73
139.45
72
175.59
66
162.89
77
166.71
5 589.4900
334 Plizga Jakub Olsztyn 1985 M30241252248221206221 6 889.0000
336 Jałoszewski Jakub Giżycko 1986 M30275269253216234 5 972.0000
47 BOSKIE TRIO 3 / 3 1558.0000
272 Polewacz Paweł Olsztyn 1968 M40140967584106 5 361.0000
295 Gawin Marek Barczewo 1979 M3016516611797 4 545.0000
298 Rolka Marcin Olsztyn 1989 M20238243171 3 652.0000
48 Pszczółkowski Team VI 3 / 1 719.0000
55 Aszkiełowicz Paweł Olsztyn 1984 M30264223 2 487.0000
608 Błudnicki Adrian Bartoszyce 1993 M209 1 9.0000
27 Kopyść Jarosław Olsztyn 1976 M40223 1 223.0000
49 TEMIDA PO GODZINACH VI 3 / 1 722.2767
461 Opak Beata Olsztyn 1965 K5097
185.30
1 185.2991
379 Dziarkowska Alina Olsztyn 1974 K40136
259.98
1 259.9776
361 Smoliński Wiesław Olsztyn 1953 M60277 1 277.0000
50 MONT BLANC TEAM II 3 / 1 1032.0000
223 Michalski Bartosz Wójtowo 1982 M30125143149147106109 6 483.0000
66 Bigus Robert Stare Jałonki 1979 M30211141 2 352.0000
65 Orłowski Grzegorz Olsztyn 1981 M30197 1 197.0000
51 Runners 2 / 6 1485.3152
168 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M30227231186138120134 6 578.0000
186 Stempinska Joanna Olsztyn 1974 K40140
267.62
141
269.35
128
247.65
91
221.93
87
214.72
103
223.01
6 907.3152
52 Brzozowski Team II 2 / 1 298.0000
659 Burchart Dawid Miłomłyn 1996 M20142 1 142.0000
534 Ziółkowski Marek Ostróda 1976 M40156 1 156.0000
53 SKLEPBIEGOWY.COM II 2 / 1 387.4420
522 Gurgacz Szymon Olsztyn 1992 M20120 1 120.0000
582 Grabowska Dorota Ostróda 1989 K20140
267.44
1 267.4420
54 Ustąp babci miejsca 2 / 1 536.1544
433 Zimnoch Dorota Olsztyn 1985 K30134
256.15
1 256.1544
432 Zimnoch Sebastian Wadag - Olsztyn 1983 M30280 1 280.0000
55 UrWiS Olsztyn 1 / 6 92.0000
108 Szewczyk Rafał Olsztyn 1974 M401672726321920 6 92.0000
56 UrWiS 1 / 6 285.0000
91 STRAUSS DAREK OLSZTYN 1970 M407180882376767 6 285.0000
57 DBK OLSZTYN 1 / 5 853.0000
454 Markiewicz Sebastian Olsztyn 1979 M30218228227200208 5 853.0000
58 TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN III 1 / 5 874.3579
132 Gierz Dorota Olsztyn 1960 K50125
238.95
115
219.68
119
230.24
87
212.18
86
212.26
5 874.3579
59 AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1 / 4 17.7973
322 Sudzińska Mariola Olsztyn 1976 K402
3.82
3
5.73
3
5.80
1
2.44
4 17.7973
60 AKM OLSZTYN sklepbiegowy.com 1 / 4 253.0000
236 Kosowski Janusz Olsztyn 1952 M6063528454 4 253.0000
61 Akademia Kolarstwa 1 / 4 532.7742
110 Zielińska Kasia Olsztyn 1988 K2066
126.08
54
104.48
60
146.33
72
155.89
4 532.7742
62 Biegam Bo Lubię Pizzę 1 / 4 649.0000
251 Szuksztul Robert Olsztyn 1984 M30122139168220 4 649.0000
63 Abentojra 1 / 4 694.0000
491 JONCA WOJCIECH olsztyn 1972 M40195181165153 4 694.0000
64 Nidzica Biega 1 / 4 721.0000
252 Dzierzęcki Daniel Nidzica 1992 M20194179179169 4 721.0000
65 BbL Olsztyn 1 / 4 794.0000
280 Marcinkiewicz Marcin Sząbruk 1971 M40220197196181 4 794.0000
66 OMT TEAM 1 / 4 861.0000
52 Bartnikowski Marcin OLSZTYN 1978 M30242233189197 4 861.0000
67 SS Drużyna Wilka 1 / 3 20.2580
12 Barcewicz Marta Olsztyn 1986 K304
7.64
4
7.74
2
4.88
3 20.2580
68 BBMR 1 / 3 479.0000
600 Rogowski Jacek Olsztyn 1976 M40170159150 3 479.0000
69 Team Jana 1 / 2 296.0000
431 Grochowski Jan Olsztyn 1951 M60143153 2 296.0000
70 Dzieciaki z naszej paki III 1 / 2 542.2496
365 Soabala Magdalena Olsztyn 1981 K30145
277.18
137
265.07
2 542.2496
71 Kancelarie Adwokacka Sapere Aude 1 / 1 155.0000
220 Starzyński Piotr Bydgoszcz 1979 M30155 1 155.0000
72 Żelazowscy Team 1 / 1 251.0000
151 Żelazowski Piotr Olsztyn 1971 M40251 1 251.0000
73 GRUPA DBK OLSZTYN V 1 / 1 277.0000
520 Szałkowski Damian Olsztynek 1983 M30277 1 277.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni