z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

26.11.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 590 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGOWY.COM 1990 K20 00:18:03 00:18:05
2 11 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin CITY TRAIL TEAM 1992 K20 00:19:02 00:19:02
3 322 SUDZIŃSKA MARIOLA Olsztyn 1976 K40 00:19:42 00:19:45
4 12 BARCEWICZ MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:20:10 00:20:12
5 651 JACYSZYN MONIKA Olsztyn 1988 K20 00:20:58 00:21:01
6 352 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:08 00:22:21
7 109 FILIPOWSKA AGATA Olsztynek TEAM KOPEĆ 1998 K16 00:22:33 00:22:40
8 130 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:22:41 00:22:45
9 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 00:22:59 00:23:03
10 35 TARNOWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:23:01 00:23:12
11 129 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:23:06 00:23:13
12 190 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:24 00:23:32
13 446 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo SS DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:23:29 00:23:39
14 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:23:30 00:23:39
15 604 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn TRI NEGU 1982 K30 00:23:31 00:23:43
16 216 BURANDT MAGDALENA Olszty SS DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:31 00:23:50
17 95 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:23:33 00:23:48
18 294 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:00 00:24:07
19 321 SALOMON MONIKA Dywity MOUNT BALNC TEAM 1976 K40 00:24:38 00:24:52
20 366 KĘDZIA MILENA Olsztyn 1997 K16 00:24:40 00:24:44
21 21 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:24:43 00:24:51
22 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:47 00:25:00
23 481 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo 1981 K30 00:24:49 00:24:56
24 99 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:24:52 00:25:11
25 312 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:24:53 00:25:11
26 353 KOWALSKA AMELIA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:11 00:25:27
27 71 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:13 00:25:26
28 284 ŻYGULSKA KATARZYNA Iława IŁAWA 1982 K30 00:25:20 00:25:36
29 603 RASZKOWSKA JOANNA STUPSK MAZOWIECKI BBL MŁAWA 1978 K30 00:25:23 00:25:36
30 274 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:25:34 00:25:58
31 601 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:36 00:25:53
32 208 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:25:37 00:25:53
33 346 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:25:41 00:26:00
34 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:42 00:25:54
35 262 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:25:54 00:26:10
36 332 SKZRYŃSKA EWA Olsztyn BYLE DOBIEC 1968 K40 00:26:11 00:26:36
37 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:26:23 00:26:39
38 77 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:26:24 00:26:41
39 429 GAJEWSKA MARCELINA Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16 00:26:29 00:26:44
40 323 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:26:48 00:27:21
41 230 FARON KASIA Olsztyn 1977 K30 00:26:51 00:27:08
42 456 JACKIEWICZ ANNA Lubawa KAZANICE 1972 K40 00:26:52 00:27:14
43 385 ARAMOWICZ EDYTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1982 K30 00:26:57 00:27:13
44 345 OLSZEWSKA BEATA Pasym 1983 K30 00:26:58 00:27:16
45 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1975 K40 00:27:00 00:27:14
46 637 SIWCZAK ALEKSANDRA Olsztyn SUPERUBEZPIECZENIA.PL 1983 K30 00:27:04 00:27:24
47 594 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:27:07 00:27:25
48 100 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:27:08 00:27:32
49 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:27:11 00:27:28
50 97 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:27:25 00:27:39
51 143 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 K30 00:27:28 00:27:56
52 540 MOJŻESZCZYK JOWITA Stawiguda 1981 K30 00:27:28 00:27:52
53 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:27:29 00:27:59
54 110 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:27:43 00:28:17
55 121 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:27:53 00:28:16
56 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:27:58 00:28:18
57 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:27:58 00:28:19
58 354 TUSZYŃSKA MONIKA Kurzętnik NLB 1976 K40 00:28:02 00:28:31
59 177 DYMERSKA PAULINA OLSZTYN 1999 K16 00:28:05 00:28:27
60 176 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1977 K30 00:28:09 00:28:31
61 670 WOŻNIAK RENATA 0lsztyn 1969 K40 00:28:10 00:28:35
62 276 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1986 K30 00:28:14 00:28:43
63 573 SOŁTYSIAK MARTA Olsztynek PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1996 K20 00:28:16 00:28:43
64 104 WOJDYŁA ANNA Olsztyn 1988 K20 00:28:18 00:28:38
65 409 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:28:25 00:28:42
66 595 WEISS SAMANTA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:28:27 00:29:00
67 260 JUDYCKA SYLWIA Olsztyn 1985 K30 00:28:42 00:28:59
68 638 BAŁAKIER ANNA OLSZTYN 1970 K40 00:28:42 00:29:02
69 173 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:28:54 00:29:24
70 677 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K50 00:28:55 00:29:19
71 382 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1987 K20 00:28:58 00:29:11
72 629 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:29:04 00:29:29
73 642 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:29:04 00:29:30
74 195 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 00:29:06 00:29:38
75 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:29:07 00:29:26
76 253 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:29:10 00:29:33
77 700 SUWIŃSKA BARBARA OLSZTYN 1965 K50 00:29:16 00:30:22
78 572 BORKOWSKA KAROLINA Bartoszyce ZAJĄC Z BARTOSZYC 1986 K30 00:29:16 00:29:49
79 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:29:16 00:29:36
80 518 TOMCZYK ANNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1989 K20 00:29:18 00:29:29
81 623 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:29:20 00:29:47
82 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:29:22 00:29:38
83 597 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:29:25 00:29:57
84 136 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:26 00:29:46
85 650 KWAŚNY BOŻENA Olsztyn 1970 K40 00:29:40 00:29:59
86 478 STANISŁAWSKA ELIZA Olsztyn 1979 K30 00:29:44 00:29:54
87 42 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:30:04 00:30:30
88 169 JANKOWSKA PAULINA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1985 K30 00:30:20 00:30:47
89 501 KOMOROWSKA EWA Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1974 K40 00:30:25 00:30:55
90 105 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:30:26 00:30:46
91 287 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:30:43 00:31:08
92 118 HINZMANN ANNA Stawiguda #2SEKTOR 1992 K20 00:30:43 00:31:18
93 17 GĄSIOREK JOANNA Jonkowo FREE RUNNERS 1989 K20 00:30:44 00:31:01
94 425 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K40 00:30:58 00:31:32
95 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:31:01 00:31:34
96 282 KALEMBA KAROLINA Ruciane- Nida 1992 K20 00:31:03 00:31:32
97 61 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:31:11 00:31:37
98 410 PESTA MAŁGORZATA Barczewo ALLIANZ RUNNING TEAM 1962 K50 00:31:24 00:31:48
99 242 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:31:30 00:32:01
100 609 TRZEŚNIEWSKA-KULESZO EWA Olsztyn 1978 K30 00:31:33 00:32:09
101 652 DOLIWA URSZULA Olsztyn 1978 K30 00:31:38 00:32:12
102 676
688*
CISZAK-JARCZYK ANNA Olsztyn 1981 K30 00:31:45 00:32:07
103 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:31:45 00:32:21
104 639 BOHDANOWICZ GOSIA Olsztyn 1975 K40 00:31:49 00:32:33
105 667 KOWITZ KATARZYNA ELBLĄG 1981 K30 00:32:01 00:32:19
106 672 LAURIA-COLLET HELENE OLSZTYN 1988 K20 00:32:04 00:32:40
107 76 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #2SEKTOR 1986 K30 00:32:07 00:32:42
108 657 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:32:17 00:32:47
109 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:32:33 00:33:05
110 528 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:32:36 00:32:49
111 394 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:32:40 00:33:14
112 640 DOBRZYŃSKA ANNA Olsztyn 1979 K30 00:32:46 00:33:13
113 53 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn OMT TEAM 1977 K30 00:32:56 00:33:27
114 675 BAEK GRAŻYNA PASYM 1977 K30 00:32:59 00:33:17
115 93 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS OLSZTYN 1975 K40 00:33:01 00:33:32
116 380 OLSZEWSKA-MISIOR KATARZYNA Olsztyn 1979 K30 00:33:02 00:33:28
117 634 ŻYJEWSKA ANETA Olsztyn 1984 K30 00:33:06 00:33:40
118 254 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:33:15 00:34:00
119 132 GIERZ DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:33:16 00:33:44
120 480 SELEDEC JUSTYNA Olsztyn 1976 K40 00:33:37 00:34:02
121 196 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:33:48 00:34:22
122 682
620*
GURDZIEL MALGORZATA Warszawa 1973 K40 00:34:03 00:34:40
123 201 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1976 K40 00:34:08 00:34:20
124 316 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:34:08 00:34:47
125 111 JANOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:34:10 00:34:47
126 448 KALINOWSKA MARTA Olsztyn 1982 K30 00:34:15 00:34:52
127 147 ZAJĄCZKOWSKA JOANNA Lidzbark Warmiński 1991 K20 00:34:40 00:35:15
128 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:34:40 00:35:16
129 145 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:34:50 00:35:22
130 357 DŁUGOSZ KASIA Dywity 1987 K20 00:34:50 00:35:22
131 339 GAŁECKA KAMILA Olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1983 K30 00:34:50 00:35:22
132 654 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K50 00:35:17 00:35:54
133 291 WIĘCEK WERONIKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1998 K16 00:35:28 00:35:54
134 378 NAPIERAJ DAGMARA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1986 K30 00:35:40 00:35:55
135 539 DUDEK PAULINA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:35:40 00:35:55
136 426 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:35:46 00:36:15
137 365 SOABALA MAGDALENA Olsztyn 1981 K30 00:36:11 00:36:37
138 581 CZARNECKA KAROLINA Klebark Mały 1986 K30 00:39:16 00:39:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni