z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

14.01.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra CITY TRAIL TEAM 1988 M20 00:16:21 00:16:21
2 138 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:17:09 00:17:10
3 421 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk CITY TRAIL TEAM 1991 M20 00:17:21 00:17:21
4 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:30 00:17:30
5 541 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek CITY TRAIL TEAM 1992 M20 00:17:43 00:17:45
6 363 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna CITY TRAIL TEAM 1993 M20 00:18:13 00:18:13
7 457 KRAWIECKI MATEUSZ Lubawa HUSARIA RACE TEAM / TEAM KOPEĆ 1989 M20 00:18:28 00:18:28
8 22 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:18:32 00:18:33
9 183 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M20 00:19:04 00:19:06
10 487 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1983 M30 00:19:14 00:19:15
11 449 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:19:19 00:19:21
12 318 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M30 00:19:33 00:19:35
13 388 KORWIEL RAFAŁ Ostróda TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:39 00:19:41
14 585 WOŹNIAK JAKUB Kajny 1999 M16 00:19:46 00:19:49
15 31 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M30 00:19:48 00:19:51
16 350 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn WWW.SPORTIC.PL 1988 M20 00:19:58 00:20:01
17 192 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:20:21 00:20:24
18 450 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie 1999 M16 00:20:27 00:20:32
19 322 SUDZIŃSKA MARIOLA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 K40 00:20:30 00:20:34
20 59 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1984 M30 00:20:32 00:20:35
21 490 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:20:39 00:20:41
22 209 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:20:47 00:20:50
23 269 KRASZEWSKI WOJTEK Włocławek TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:20:48 00:20:52
24 360 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1969 M40 00:20:49 00:20:53
25 69 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:49 00:20:55
26 470 MICHALAK ŁUKASZ Dywity 1999 M16 00:20:56 00:20:56
27 416 CYDZIK MIROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:20:55 00:20:57
28 119 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:20:57 00:21:00
29 123 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:20:58 00:21:01
30 524 TRZCIAŁKOWSKI TOMASZ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1975 M40 00:20:58 00:21:03
31 127 OLSZEWSKI MIROSŁAW Nikielkowo 1983 M30 00:21:13 00:21:18
32 30 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:21:14 00:21:18
33 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS OLSZTYN 1974 M40 00:21:17 00:21:19
34 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:21:21 00:21:25
35 563 KOZŁOWSKI BARTOSZ Pasłęk AZS UWM OLSZTYN 1996 M20 00:21:24 00:21:26
36 156 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:21:25 00:21:30
37 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:21:27 00:21:32
38 82 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:21:30 00:21:34
39 580 ŚWINIARSKI DAWID Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:21:34 00:21:37
40 56 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M30 00:21:37 00:21:41
41 340 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:21:39 00:21:42
42 570 BOGUSZ PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1990 M20 00:21:40 00:21:43
43 387 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN TEMIDA PO GODZINACH 1981 M30 00:21:44 00:21:47
44 635 TYSKI PIOTR Węgorzewo WĘGORZEWO 1996 M20 00:21:47 00:21:49
45 29 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:21:47 00:21:53
46 12 BARCEWICZ MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:21:24 00:21:54
47 163 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:21:52 00:21:56
48 20 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1959 M50 00:21:54 00:21:58
49 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:21:53 00:21:59
50 40 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:21:56 00:22:01
51 588 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce RANT BARTOSZYCE 1987 M20 00:21:58 00:22:02
52 641 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M30 00:21:58 00:22:04
53 38 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:21:58 00:22:02
54 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:59 00:22:05
55 372 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:21:59 00:22:07
56 390 MILEWICZ GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:22:00 00:22:05
57 613 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn SZWAGIER!! POCZEKAJ... / WANIEWSKI COACHING 1979 M30 00:22:01 00:22:06
58 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:05 00:22:11
59 26 HERMANN TOMASZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/ KW OLSZTYN 1978 M30 00:22:08 00:22:14
60 442 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:22:11 00:22:17
61 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:22:11 00:22:14
62 267 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:22:13 00:22:18
63 612 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:22:16 00:22:23
64 161 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 M20 00:22:21 00:22:27
65 430 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:22:22 00:22:31
66 84 OTTA MARCIN Gietrzwałd SS DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:22:24 00:22:32
67 74 JEZIORSKI MATEUSZ Łukta 1991 M20 00:22:27 00:22:29
68 130 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:22:32 00:22:37
69 87 MACULEWICZ MAREK Nidzica TEMIDA PO GODZINACH 1970 M40 00:22:33 00:22:36
70 198 KIEWISZ ADAM Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 M30 00:22:34 00:22:42
71 519 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:22:35 00:22:44
72 701 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:22:37 00:22:50
73 358 ADAMSKI PATRYK Giżycko 1990 M20 00:22:42 00:22:54
74 217 MILEWICZ ŁUKASZ Olsztyn 1982 M30 00:22:44 00:22:51
75 255 WIŚNIEWSKI JACEK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1975 M40 00:22:49 00:22:58
76 428 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda 1980 M30 00:22:50 00:22:55
77 705 DROHOMIERECKI MARCIN OLSZTYN SZWAGIER POCZEKAJ!!! 1974 M40 00:22:52 00:22:59
78 270 LENART MIŁOSZ Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1965 M50 00:23:01 00:23:05
79 25 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1965 M50 00:23:01 00:23:08
80 583 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:23:02 00:23:11
81 535 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1984 M30 00:23:03 00:23:14
82 476 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:23:07 00:23:15
83 157 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny SS DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:23:09 00:23:15
84 683 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:23:09 00:23:22
85 319 KOTŁOWSKA KATARZYNA Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:23:10 00:23:16
86 308 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1963 M50 00:23:10 00:23:14
87 569 SYDORUK ALEKSANDER Gronity SS DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:23:18 00:23:23
88 39 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:23:19 00:23:25
89 107 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M30 00:23:19 00:23:31
90 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:23:20 00:24:05
91 58 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:23:24 00:23:32
92 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 00:23:26 00:23:33
93 23 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:23:31 00:23:39
94 618 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1974 M40 00:23:32 00:23:34
95 436 KOSIŃSKI ARTUR Olsztyn 1988 M20 00:23:33 00:23:44
96 301 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn 1978 M30 00:23:35 00:23:44
97 199 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M50 00:23:36 00:23:43
98 185 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:23:41 00:23:48
99 663 KOTEWICZ ZBIGNIEW Iława 1967 M40 00:23:42 00:23:55
100 462 KUBICKI RAFAŁ Dywity TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:23:44 00:23:53
101 181 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:23:45 00:23:52
102 216 BURANDT MAGDALENA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:45 00:23:56
103 352 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:47 00:23:57
104 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:23:51 00:23:58
105 418 NIEMCZUK WALDEMAR Olsztyn 1962 M50 00:23:53 00:24:04
106 51 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:56 00:24:08
107 307 WASIAK MIŁOSŁAWA Działdowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/SKLEPBIEGACZA.PL 1991 K20 00:23:56 00:24:03
108 190 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:58 00:24:06
109 331 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:23:58 00:24:12
110 271 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:59 00:24:10
111 261 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:59 00:24:10
112 288 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M16 00:24:05 00:24:15
113 427 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:24:05 00:24:18
114 36 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M20 00:24:10 00:24:30
115 511 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:24:10 00:24:25
116 70 TRUSZCZYNSKI KRZYSZTOF biskupiec TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:24:13 00:24:31
117 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:24:18 00:24:26
118 129 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:24:20 00:24:28
119 464 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:24:20 00:24:35
120 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:24:21 00:24:37
121 704 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 00:24:26 00:24:32
122 488 PIOTROWSKI WOJCIECH Orneta 1980 M30 00:24:26 00:24:39
123 210 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:24:28 00:24:36
124 566 KLACH ANDRZEJ Kieźliny 1978 M30 00:24:28 00:24:36
125 78 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:24:29 00:24:43
126 211 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:24:29 00:24:40
127 49 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1964 M50 00:24:31 00:24:42
128 412 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:24:36 00:24:46
129 475 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1969 M40 00:24:36 00:24:36
130 706 GLIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M30 00:24:37 00:24:57
131 294 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:39 00:24:51
132 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:24:48 00:24:57
133 293 CZARKOWSKI MAREK Olsztyn 1986 M30 00:24:49 00:25:06
134 112 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1978 M30 00:24:50 00:25:02
135 401 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:24:51 00:26:21
136 681 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:24:52 00:25:04
137 313 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:25:00 00:25:14
138 233 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn 1977 M30 00:25:02 00:25:15
139 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1974 M40 00:25:02 00:25:20
140 338 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:25:02 00:25:32
141 73 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:25:03 00:25:17
142 445 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:25:07 00:25:13
143 206 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo 1971 M40 00:25:09 00:25:29
144 446 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo SS DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:25:10 00:25:20
145 406 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:25:12 00:25:20
146 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:14 00:25:28
147 67 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:14 00:25:27
148 203 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:25:18 00:25:28
149 164 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo 1972 M40 00:25:25 00:25:36
150 232 ŁABĘDZKI GRZEGORZ Olsztyn AGROPARTS 1987 M20 00:25:25 00:25:42
151 167 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:29 00:25:41
152 258 PARKASIEWICZ TOMASZ Olsztyn 1971 M40 00:25:32 00:25:45
153 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:25:34 00:25:43
154 168 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:25:34 00:25:47
155 444 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:35 00:25:47
156 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:25:35 00:25:50
157 172 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M30 00:25:35 00:25:55
158 601 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:35 00:25:54
159 259 FYDRYCH MACIEJ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:25:35 00:25:44
160 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:25:36 00:25:48
161 86 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:25:36 00:25:54
162 256 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:25:37 00:25:53
163 71 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:44 00:26:00
164 146 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:44 00:25:55
165 223 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:25:45 00:26:09
166 88 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:25:46 00:26:07
167 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:51 00:26:05
168 208 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:25:56 00:26:11
169 21 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:25:56 00:26:04
170 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:25:57 00:26:12
171 343 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:25:58 00:26:06
172 207 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:26:00 00:26:21
173 122 HANAS DARIUSZ Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:26:01 00:26:18
174 353 KOWALSKA AMELIA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:26:06 00:26:20
175 321 SALOMON MONIKA Dywity MONT BLANC TEAM 1976 K40 00:26:06 00:26:23
176 431 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:26:11 00:26:29
177 554 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:26:11 00:26:30
178 266 WRÓBEL MAREK Olsztyn 1980 M30 00:26:21 00:26:33
179 182 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:26:21 00:26:37
180 591 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:26:22 00:26:32
181 531 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:26:25 00:26:44
182 685 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:26:25 00:26:50
183 389 PIWNICKI ROBERT Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1988 M20 00:26:26 00:26:39
184 284 ŻYGULSKA KATARZYNA Iława IŁAWA 1982 K30 00:26:28 00:26:40
185 349 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:26:36 00:26:50
186 170 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:26:37 00:26:47
187 561 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:26:37 00:26:48
188 546 DOWGIAŁŁO TOMEK Stare Jabłonki 1979 M30 00:26:39 00:26:55
189 238 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:26:40 00:27:02
190 63 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M20 00:26:40 00:26:57
191 702 KSIĄŻEK MAREK Groszkowo RDLP MTB TEAM 1987 M20 00:26:41 00:26:58
192 690 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:26:44 00:27:00
193 708 TYRYŁŁO MARIUSZ WÓJTOWO GRUPA DBK 1975 M40 00:26:50 00:27:02
194 173 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:26:52 00:27:13
195 68 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:26:53 00:27:03
196 598 JEGLIŃSKI IGOR olsztyn WOLFPACK 88 1983 M30 00:26:55 00:27:25
197 568 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:26:58 00:27:21
198 219 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:26:59 00:27:21
199 191 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:26:59 00:27:34
200 707 PIECZKOWSKI HUBERT Dywity 1974 M40 00:27:01 00:27:19
201 72 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:27:02 00:27:18
202 102 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:27:03 00:27:21
203 103 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:27:04 00:27:22
204 253 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:07 00:27:26
205 439 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:27:16 00:27:31
206 699 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M30 00:27:17 00:27:32
207 506 KRASZEWSKI MARIUSZ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1971 M40 00:27:19 00:27:35
208 99 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:27:19 00:27:37
209 562 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Kieźliny BRAK 1987 M20 00:27:19 00:27:54
210 324 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1966 M50 00:27:22 00:27:50
211 280 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk BBL OLSZTYN 1971 M40 00:27:23 00:27:41
212 346 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:27:23 00:27:43
213 481 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:27:24 00:27:38
214 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1975 K40 00:27:24 00:27:37
215 653 KAMIŃSKI ANDRZEJ Iława TEAM KOPEĆ 1954 M60 00:27:28 00:27:45
216 594 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:27:28 00:27:49
217 574 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1983 M30 00:27:35 00:27:45
218 77 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:27:36 00:27:58
219 575 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:27:40 00:28:05
220 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:27:41 00:27:54
221 215 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1966 M50 00:27:47 00:28:03
222 668 KUPCZYK MAKSYM WÓJTOWO GRUPA DBK 1979 M30 00:27:47 00:28:10
223 100 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:27:47 00:28:06
224 90 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:27:49 00:30:50
225 323 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:55 00:28:25
226 415 FIRKOWSKI DARIUSZ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1967 M40 00:28:01 00:28:20
227 230 FARON KASIA Olsztyn 1977 K30 00:28:03 00:28:22
228 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:28:03 00:28:28
229 629 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:28:06 00:28:16
230 197 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM SS DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:28:07 00:28:25
231 548 KRÓL DANIEL OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:28:10 00:28:31
232 703 DOBOSZ LESZEK GUTKOWO 1971 M40 00:28:12 00:28:29
233 500 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1980 M30 00:28:13 00:28:33
234 262 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:28:13 00:28:29
235 615 BLOCK ROBERT 1979 M30 00:28:14 00:28:36
236 80 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:28:19 00:28:40
237 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:28:20 00:28:40
238 176 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1977 K30 00:28:25 00:28:38
239 19 KOWALSKI JACEK Olsztyn MOTOKLINIKA 1977 M30 00:28:32 00:28:53
240 692 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:28:34 00:28:56
241 345 OLSZEWSKA BEATA Pasym 1983 K30 00:28:35 00:29:02
242 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:28:37 00:29:04
243 367 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:28:39 00:29:04
244 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:28:44 00:29:04
245 664 BORYS AGATA Unieszewo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:28:45 00:29:11
246 644 FETLIŃSKI GRZEGORZ Olsztyn 1980 M30 00:28:46 00:28:57
247 454 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:28:50 00:29:08
248 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:28:55 00:29:09
249 226 KWADE MATEUSZ Dywity KWADE RACING TEAM 1979 M30 00:28:56 00:29:25
250 195 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 00:28:57 00:29:32
251 395 DOLIWA ADAM Olsztyn 1965 M50 00:28:59 00:29:22
252 194 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1987 M20 00:29:00 00:29:33
253 696 KRYSZYŁOWICZ JACEK Szczytno AKB SZCZYTNO 1980 M30 00:29:02 00:29:20
254 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:29:06 00:29:27
255 532 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M30 00:29:06 00:29:25
256 45 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:29:13 00:29:37
257 595 WEISS SAMANTA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:29:14 00:29:42
258 121 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:29:15 00:29:37
259 177 DYMERSKA PAULINA OLSZTYN 1999 K16 00:29:16 00:29:30
260 614 DĄBROWSKI ŁUKASZ RÓŻYNY 1982 M30 00:29:17 00:29:50
261 33 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:29:18 00:29:44
262 597 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:29:21 00:29:44
263 509 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:29:22 00:29:48
264 139 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:29:23 00:29:43
265 678 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:29:30 00:29:56
266 354 TUSZYŃSKA MONIKA Kurzętnik NLB 1976 K40 00:29:33 00:29:59
267 710 CICHY WOJTEK Biskupiec 1975 M40 00:29:43 00:29:54
268 136 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:45 00:30:03
269 505 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:29:49 00:30:06
270 175 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:29:49 00:30:07
271 54 BANACH ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:30:01 00:30:20
272 42 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:30:06 00:30:30
273 28 PUCZEL PIOTR Olsztyn ZI SQUAD 1982 M30 00:30:06 00:30:30
274 104 WOJDYŁA ANNA Olsztyn 1988 K20 00:30:06 00:30:27
275 279 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:30:15 00:30:42
276 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:30:29 00:30:40
277 110 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:30:39 00:31:08
278 643 AMBO RAFAŁ Olsztyn 1992 M20 00:30:40 00:30:55
279 642 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:30:40 00:30:55
280 118 HINZMANN ANNA Stawiguda #2SEKTOR 1992 K20 00:30:51 00:31:20
281 76 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #2SEKTOR 1986 K30 00:31:00 00:31:29
282 229 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO 1961 M50 00:31:05 00:31:36
283 166 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:31:08 00:31:38
284 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:31:09 00:31:20
285 105 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:31:17 00:31:40
286 334 PLIZGA JAKUB Olsztyn CHRUPKA 1985 M30 00:31:22 00:31:47
287 235 WOJTACH DANUTA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1984 K30 00:31:27 00:31:57
288 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:31:36 00:31:55
289 687 KLIK ALEKSANDER Olsztyn PUMA TEAM 1993 M20 00:31:46 00:32:15
290 326 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:32:03 00:32:27
291 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:32:04 00:32:35
292 124 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:32:08 00:32:39
293 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:32:09 00:32:34
294 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:32:15 00:32:46
295 335 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA Olsztyn CHRUPKA 1987 K20 00:32:23 00:32:48
296 686 PRUD ARKADIUSZ Olsztyn 1986 M30 00:32:26 00:33:00
297 419 KOWANDA MAGDALENA Lubawa 1977 K30 00:32:36 00:33:10
298 152 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:32:38 00:33:05
299 141 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:32:43 00:33:13
300 282 KALEMBA KAROLINA Ruciane- Nida 1992 K20 00:32:46 00:33:15
301 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:32:52 00:33:18
302 218 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:32:55 00:33:23
303 463 KERBER IZABELA Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 00:33:07 00:33:38
304 577 KULESZO ADAM Olsztyn 1979 M30 00:33:08 00:33:44
305 472 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:33:12 00:33:44
306 609 TRZEŚNIEWSKA-KULESZO EWA Olsztyn 1978 K30 00:33:12 00:33:45
307 697 KLIK CEZARY Stawiguda 1972 1972 M40 00:33:13 00:33:41
308 287 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:33:23 00:33:45
309 545 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:33:26 00:33:52
310 542 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:33:28 00:33:50
311 693 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:33:28 00:33:51
312 455 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:33:32 00:34:00
313 567 KLACH MAGDALENA KIEŹLINY 1978 K30 00:33:33 00:33:57
314 657 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:33:48 00:34:16
315 178 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn 1973 K40 00:33:51 00:34:15
316 147 ZAJĄCZKOWSKA JOANNA Lidzbark Warmiński 1991 K20 00:33:58 00:34:29
317 633 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:34:01 00:34:35
318 187 POLUS GRZEGORZ Olsztyn Gutkowo 1979 M30 00:34:05 00:34:15
319 145 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:34:14 00:34:46
320 543 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:34:16 00:34:46
321 132 GIERZ DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:34:19 00:34:44
322 61 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:34:30 00:34:53
323 688 CISZAK-JARCZYK ANNA Olsztyn 1981 K30 00:34:48 00:35:12
324 169 JANKOWSKA PAULINA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1985 K30 00:34:59 00:35:17
325 89 SALIK ŁUKASZ Olsztyn 1978 M30 00:35:11 00:35:37
326 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:35:12 00:35:43
327 244 JAŻDŻEWSKI ADAM Iława TRAJKERSI 1977 M30 00:35:21 00:35:52
328 149 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:35:21 00:35:52
329 654 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K50 00:35:38 00:36:03
330 93 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS OLSZTYN 1975 K40 00:36:27 00:36:53
331 675 BAEK GRAŻYNA PASYM 1977 K30 00:36:46 00:37:13
332 254 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:36:55 00:37:20
333 426 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:37:52 00:38:16
334 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS OLSZTYN 1970 M40 00:37:53 00:38:16
335 289 ORŁOWSKA MARTA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 K16 00:38:52 00:39:14
336 292 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:38:52 00:39:14
337 46 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:39:06 00:39:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni