z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

25.03.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra CITY TRAIL TEAM 1988 M20 00:16:27 00:16:27
2 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:28 00:16:28
3 421 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk CITY TRAIL TEAM 1991 M20 00:16:35 00:16:35
4 138 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:17:01 00:17:01
5 22 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:22 00:17:23
6 189 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:17:29 00:17:30
7 183 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M20 00:18:11 00:18:12
8 350 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn WWW.SPORTIC.PL 1988 M20 00:18:13 00:18:13
9 449 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:18:21 00:18:22
10 368 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:28 00:18:28
11 725 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn TRI NEGU/NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M30 00:18:38 00:18:40
12 585 WOŹNIAK JAKUB Kajny 1999 M16 00:18:40 00:18:40
13 709 BĄK PAWEŁ Sępopol 1977 M30 00:18:49 00:18:50
14 541 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek CITY TRAIL TEAM 1992 M20 00:18:53 00:18:54
15 593 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn NAGÓR TEAM 1977 M30 00:18:55 00:18:56
16 590 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGOWY.COM 1990 K20 00:19:01 00:19:01
17 416 CYDZIK MIROSŁAW Olsztyn URWIS OLSZTYN 1976 M40 00:19:02 00:19:03
18 727 CICHOCKI MARCIN Olsztyn TRI NEGU, WWW.NOTAX.OLSZTYN.PL 1975 M40 00:19:05 00:19:07
19 11 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin CITY TRAIL TEAM 1992 K20 00:19:19 00:19:19
20 59 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1984 M30 00:19:24 00:19:26
21 209 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:19:47 00:19:48
22 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS OLSZTYN 1974 M40 00:19:48 00:19:49
23 742 BIAŁEK PIOTR Olsztyn AMATORSKI KLUB BIEGOWY "50 BRO" 1981 M30 00:19:49 00:19:51
24 30 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:19:49 00:19:51
25 372 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:19:51 00:19:56
26 119 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:56 00:19:58
27 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:13 00:20:14
28 231 WYPYCH KAMIL Olsztyn 1983 M30 00:20:17 00:20:18
29 340 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:20:18 00:20:20
30 387 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN TEMIDA PO GODZINACH 1981 M30 00:20:22 00:20:23
31 390 MILEWICZ GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:20:24 00:20:27
32 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:20:28 00:20:29
33 156 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:29 00:20:30
34 40 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:20:30 00:20:33
35 729 DEMBOWSKI JACEK ROGIEDLE 1992 M20 00:20:19 00:20:34
36 123 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:20:35 00:20:36
37 82 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:39 00:20:40
38 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:37 00:20:42
39 163 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:20:42 00:20:46
40 137 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:20:44 00:20:51
41 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:20:55 00:20:58
42 29 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:20:58 00:20:59
43 87 MACULEWICZ MAREK Nidzica TEMIDA PO GODZINACH 1970 M40 00:21:02 00:21:05
44 217 MILEWICZ ŁUKASZ Olsztyn 1982 M30 00:21:01 00:21:05
45 612 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:21:03 00:21:07
46 374 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:21:03 00:21:07
47 267 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:17 00:21:20
48 442 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:18 00:21:21
49 583 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:16 00:21:22
50 281 LITWINIUK KRZYSZTOF Bartąg TRI NEGU 1980 M30 00:21:21 00:21:23
51 69 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:28 00:21:33
52 754 MATURA GRZEGORZ Sępopol 1986 M30 00:21:29 00:21:37
53 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:32 00:21:35
54 36 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M20 00:21:32 00:21:39
55 358 ADAMSKI PATRYK Giżycko 1990 M20 00:21:34 00:21:40
56 355 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo WDOWIAK AND FRIENDS 1988 M20 00:21:39 00:21:46
57 58 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:21:41 00:21:44
58 133 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1977 M30 00:21:42 00:21:46
59 331 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:21:44 00:21:49
60 70 TRUSZCZYNSKI KRZYSZTOF biskupiec TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:21:47 00:21:52
61 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:21:51 00:21:57
62 25 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1965 M50 00:21:53 00:21:55
63 734 RUTKOWSKI MARIUSZ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 1975 M40 00:21:53 00:22:05
64 624 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:21:54 00:21:58
65 756 DROHOMIRECKI MARCIN Olsztyn SZWAGIER POCZEKAJ !!! 1974 M40 00:21:55 00:22:02
66 388 KORWIEL RAFAŁ Ostróda TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:22:04 00:22:11
67 310 PROKOP JACEK Ostaszewo BIEGAM U KOLESI 1974 M40 00:22:11 00:22:18
68 192 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:22:12 00:22:21
69 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS OLSZTYN 1970 M40 00:22:12 00:22:16
70 427 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:15 00:22:24
71 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 00:22:15 00:22:18
72 301 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:22:15 00:22:22
73 535 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1984 M30 00:22:16 00:22:27
74 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:22:17 00:22:23
75 701 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:22:19 00:22:25
76 51 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:22:20 00:22:26
77 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:22:20 00:22:25
78 716 DROZDOWSKI KONRAD Dobre Miasto 1980 M30 00:22:21 00:22:30
79 210 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:22:23 00:22:31
80 352 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:24 00:22:31
81 723 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M30 00:22:30 00:22:44
82 182 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:22:30 00:22:40
83 751 NOJMAN RAFAŁ Dobre Miasto ODCISK JELONKA DOBRE MIASTO 1984 M30 00:22:32 00:22:37
84 569 SYDORUK ALEKSANDER Gronity SS DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:22:33 00:22:37
85 475 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1969 M40 00:22:38 00:22:50
86 23 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:22:38 00:22:43
87 462 KUBICKI RAFAŁ Dywity TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:22:41 00:22:50
88 216 BURANDT MAGDALENA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:22:41 00:22:49
89 513 WODNIAK SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:22:41 00:22:52
90 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:22:42 00:22:53
91 718 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:22:43 00:22:51
92 294 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:22:45 00:22:53
93 78 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:46 00:22:53
94 517 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:22:46 00:22:55
95 488 PIOTROWSKI WOJCIECH Orneta 1980 M30 00:22:48 00:22:57
96 307 WASIAK MIŁOSŁAWA Działdowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/SKLEPBIEGACZA.PL 1991 K20 00:22:51 00:22:57
97 283 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:22:53 00:23:29
98 129 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:54 00:22:58
99 566 KLACH ANDRZEJ Kieźliny 1978 M30 00:22:56 00:23:02
100 401 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:22:57 00:23:02
101 775 DASZKIEWICZ PIOTR OLSZTYN 1987 M20 00:22:57 00:23:16
102 199 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M50 00:22:58 00:23:03
103 524 TRZCIAŁKOWSKI TOMASZ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1975 M40 00:23:00 00:23:06
104 56 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M30 00:23:00 00:23:03
105 290 PIĄTEK PIOTR Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M16 00:23:00 00:23:08
106 329 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:23:03 00:23:10
107 295 GAWIN MAREK Barczewo BOSKIE TRIO 1979 M30 00:23:06 00:23:12
108 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:23:07 00:23:16
109 406 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:23:10 00:23:18
110 157 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny SS DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:23:10 00:23:19
111 35 TARNOWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:23:11 00:23:20
112 737 CZYŻEWSKI DANIEL Uzdowo UZDOWO 1996 M20 00:23:13 00:23:33
113 107 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M30 00:23:15 00:23:24
114 477 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M30 00:23:20 00:23:26
115 44 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:23:23 00:23:33
116 330 NIENADOWSKI BARTOSZ olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1986 M30 00:23:24 00:23:30
117 272 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKIE TRIO 1968 M40 00:23:26 00:23:31
118 771 SOBIESKI HUBERT OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 2001 M0 00:23:28 00:23:47
119 594 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:23:28 00:23:36
120 445 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:29 00:23:36
121 223 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:23:29 00:23:42
122 313 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:23:30 00:23:42
123 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:23:32 00:23:40
124 507 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:23:38 00:23:48
125 618 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1974 M40 00:23:40 00:23:41
126 266 WRÓBEL MAREK Olsztyn 1980 M30 00:23:42 00:23:56
127 745 ZAWADZKI GRZEGORZ Lidzbark Warmiński 1984 M30 00:23:43 00:23:50
128 328 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:23:44 00:24:00
129 233 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn 1977 M30 00:23:45 00:23:57
130 465 KUPIS ARTUR Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1985 M30 00:23:47 00:24:01
131 109 FILIPOWSKA AGATA Olsztynek TEAM KOPEĆ 1998 K16 00:23:47 00:23:53
132 172 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M30 00:23:51 00:24:11
133 288 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M16 00:23:52 00:24:01
134 353 KOWALSKA AMELIA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:23:59 00:24:17
135 211 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:24:01 00:24:11
136 190 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:24:03 00:24:13
137 207 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:03 00:24:19
138 767 PAŁYSKA DARIUSZ Morąg MON 1990 M20 00:24:04 00:24:17
139 772 SOBIESKI IRENEUSZ olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:24:05 00:24:24
140 768 KŁUSEK ŁUKASZ 1981 M30 00:24:05 00:24:15
141 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1974 M40 00:24:07 00:24:15
142 63 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M20 00:24:11 00:24:23
143 412 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:24:14 00:24:26
144 715 KAMIŃSKI ARTUR Olsztyn 1980 M30 00:24:16 00:24:36
145 167 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:24:21 00:24:33
146 439 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:24:24 00:24:36
147 203 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:24:24 00:24:37
148 708 TYRYŁŁO MARIUSZ WÓJTOWO GRUPA DBK 1975 M40 00:24:26 00:24:37
149 312 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:24:27 00:24:46
150 486 SIĘDA TOMASZ Olsztyn MASTERS GIŻYCKO 1979 M30 00:24:29 00:24:42
151 168 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:24:29 00:24:45
152 68 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:24:30 00:24:39
153 71 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:24:31 00:24:40
154 343 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:24:32 00:24:41
155 338 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:24:32 00:24:54
156 67 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:33 00:24:44
157 531 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:24:39 00:24:55
158 444 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:24:41 00:24:51
159 102 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:24:42 00:25:14
160 510 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:24:54 00:25:06
161 717 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M20 00:24:57 00:25:21
162 497 GRABOWSKI MAREK Olsztyn 1965 M50 00:24:57 00:25:08
163 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:24:58 00:25:18
164 681 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:25:00 00:25:09
165 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:00 00:25:12
166 568 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:25:01 00:25:16
167 86 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:25:03 00:25:18
168 467 GŁOWACKI ANDRZEJ Olsztyn BERSERKER'S TEAM OLSZTYN/SKY DIVE OLSZTYN 1974 M40 00:25:03 00:25:23
169 377 RETKOWSKI PAWEŁ jaroty 1981 M30 00:25:07 00:25:18
170 732 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn DBK OLSZTYN 1986 M30 00:25:10 00:25:21
171 562 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Kieźliny BRAK 1987 M20 00:25:11 00:25:35
172 256 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:25:11 00:25:26
173 546 DOWGIAŁŁO TOMEK Stare Jabłonki 1979 M30 00:25:14 00:25:28
174 122 HANAS DARIUSZ Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:14 00:25:31
175 760 FRALA MACIEJ Kieźliny 1979 M30 00:25:17 00:25:24
176 506 KRASZEWSKI MARIUSZ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1971 M40 00:25:17 00:25:29
177 197 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM SS DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:25:18 00:25:34
178 746 SZCZĘSNOWICZ GRZEGORZ Olsztyn 1971 M40 00:25:19 00:25:48
179 591 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:25:19 00:25:31
180 170 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:23 00:25:35
181 72 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:25:23 00:25:36
182 614 DĄBROWSKI ŁUKASZ RÓŻYNY 1982 M30 00:25:23 00:25:39
183 321 SALOMON MONIKA Dywity MONT BLANC TEAM 1976 K40 00:25:23 00:25:46
184 191 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:25:24 00:25:41
185 770 PADUSZYŃSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:25:25 00:25:37
186 144 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn 1985 M30 00:25:25 00:25:43
187 88 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:25:29 00:25:43
188 324 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1966 M50 00:25:32 00:25:47
189 49 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1964 M50 00:25:33 00:25:47
190 342 ARAMOWICZ MARIUSZ Olsztyn ARA-SPEED 1978 M30 00:25:33 00:25:45
191 215 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1966 M50 00:25:36 00:25:47
192 253 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:25:41 00:25:58
193 443 WRZYSZCZ LESZEK olsztyn ŻÓŁWIKI 1959 M50 00:25:42 00:26:05
194 146 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:44 00:25:54
195 759 KUMOR WERONIKA łódź 1978 K30 00:25:44 00:25:55
196 299 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:25:45 00:26:01
197 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:25:45 00:25:56
198 532 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M30 00:25:47 00:26:02
199 769 PADUSZYŃSKA DOROTA Olsztyn 1975 K40 00:25:47 00:25:59
200 131 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:25:50 00:26:09
201 345 OLSZEWSKA BEATA Pasym 1983 K30 00:25:50 00:26:04
202 516 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:25:53 00:26:02
203 257 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:25:55 00:26:20
204 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:03 00:26:22
205 351 JANOWIAK MAREK Olsztyn PIWO Z PUSZKI 1983 M30 00:26:06 00:26:18
206 598 JEGLIŃSKI IGOR olsztyn WOLFPACK 88 1983 M30 00:26:07 00:26:10
207 333 SKRZYŃSKI PIOTR Olsztyn BYLE DOBIEC 1967 M40 00:26:08 00:26:29
208 187 POLUS GRZEGORZ Olsztyn Gutkowo 1979 M30 00:26:08 00:26:18
209 227 ROGOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:26:10 00:26:23
210 678 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:26:11 00:26:32
211 80 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:26:12 00:26:30
212 45 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:26:14 00:26:37
213 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:26:14 00:26:36
214 712 KOZIKOWSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1986 M30 00:26:14 00:26:31
215 755 JUSZCZYK PIOTR Olsztyn 1984 M30 00:26:15 00:26:26
216 575 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:16 00:26:33
217 100 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:26:17 00:26:33
218 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1975 K40 00:26:17 00:26:24
219 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:26:18 00:26:35
220 121 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:26:26 00:26:44
221 595 WEISS SAMANTA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:26:30 00:26:53
222 596 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:26:32 00:26:52
223 332 SKZRYŃSKA EWA Olsztyn BYLE DOBIEC 1968 K40 00:26:34 00:26:56
224 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:26:46 00:27:00
225 642 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:26:47 00:27:09
226 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:26:55 00:27:01
227 238 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:27:00 00:27:25
228 429 GAJEWSKA MARCELINA Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16 00:27:05 00:27:21
229 548 KRÓL DANIEL OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:27:06 00:27:26
230 77 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:27:06 00:27:24
231 458 JACKIEWICZ TOMASZ Lubawa KAZANICE 1973 M40 00:27:08 00:27:24
232 456 JACKIEWICZ ANNA Lubawa CITY TRAIL TEAM 1972 K40 00:27:08 00:27:24
233 577 KULESZO ADAM Olsztyn 1979 M30 00:27:09 00:27:29
234 741 JASEK ADAM Jonkowo 1995 M20 00:27:10 00:27:28
235 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:27:14 00:27:30
236 136 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:27:15 00:27:37
237 171 GRYSZKO MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:27:17 00:27:48
238 52 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M30 00:27:20 00:27:47
239 604 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn TRI NEGU 1982 K30 00:27:23 00:27:53
240 176 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1977 K30 00:27:23 00:27:33
241 665 BŁASZKIEWICZ DANIEL Olsztyn 1979 M30 00:27:28 00:27:43
242 173 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:27:29 00:27:51
243 33 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:27:36 00:27:56
244 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:39 00:27:56
245 54 BANACH ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:27:42 00:28:03
246 41 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1979 M30 00:27:43 00:28:06
247 347 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:27:47 00:28:00
248 155 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:27:47 00:28:13
249 101 GĘBALA LESZEK Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1955 M60 00:27:49 00:28:05
250 687 KLIK ALEKSANDER Olsztyn PUMA TEAM 1993 M20 00:27:50 00:28:00
251 693 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:27:53 00:28:12
252 235 WOJTACH DANUTA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1984 K30 00:27:53 00:28:06
253 212 BRZOZOWSKI MATEUSZ Olsztyn CLUB CORRER 1986 M30 00:27:53 00:28:18
254 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:27:54 00:28:08
255 103 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:28:00 00:28:32
256 748 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:28:00 00:28:16
257 316 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:28:00 00:28:32
258 111 JANOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:28:00 00:28:31
259 764 MARSZAŁEK MATEUSZ OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1988 M20 00:28:01 00:28:22
260 95 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:28:02 00:28:34
261 711 PAŁYSKA MILENA Olsztyn 1985 K30 00:28:04 00:28:25
262 454 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:28:04 00:28:17
263 230 FARON KASIA Olsztyn 1977 K30 00:28:05 00:28:24
264 396 WĘGIERSKI BŁAŻEJ Olsztynek 1975 M40 00:28:05 00:28:30
265 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:28:06 00:28:15
266 76 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #2SEKTOR 1986 K30 00:28:09 00:28:34
267 670 WOŻNIAK RENATA 0lsztyn 1969 K40 00:28:10 00:28:21
268 97 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:28:16 00:28:30
269 738 SZYMKÓW DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:28:22 00:28:41
270 403 MILEWSKI BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:28:24 00:28:48
271 367 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:28:25 00:28:52
272 382 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1987 K20 00:28:25 00:28:40
273 763 KWAŚNY CEZARY OLSZTYN 1967 M40 00:28:26 00:28:42
274 762 JAŚKOWIAK MACIEJ MORĄG BAŻANT 1987 M20 00:28:33 00:28:57
275 722 OPRAWA JERZY Szreńsk 1964 M50 00:28:34 00:28:54
276 395 DOLIWA ADAM Olsztyn 1965 M50 00:28:34 00:28:56
277 509 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:28:40 00:29:00
278 425 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K40 00:28:51 00:29:06
279 623 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:58 00:29:26
280 766 STASIŃSKI RAFAŁ Olsztyn 1976 M40 00:29:01 00:29:24
281 166 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:29:03 00:29:26
282 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:29:03 00:29:10
283 774 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:29:03 00:29:31
284 202 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1971 M40 00:29:04 00:29:26
285 650 KWAŚNY BOŻENA Olsztyn 1970 K40 00:29:06 00:29:24
286 105 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:29:11 00:29:28
287 567 KLACH MAGDALENA KIEŹLINY 1978 K30 00:29:13 00:29:28
288 530 KONOPKA ANNA Gdańsk KASZUBSKA PONIEWIERKA 1983 K30 00:29:13 00:29:41
289 385 ARAMOWICZ EDYTA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1982 K30 00:29:14 00:29:27
290 251 SZUKSZTUL ROBERT Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ PIZZĘ 1984 M30 00:29:19 00:29:48
291 169 JANKOWSKA PAULINA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1985 K30 00:29:25 00:29:51
292 110 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:29:26 00:29:49
293 597 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:29:33 00:29:57
294 160 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 00:29:37 00:29:59
295 124 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:29:44 00:30:09
296 334 PLIZGA JAKUB Olsztyn CHRUPKA 1985 M30 00:29:44 00:30:10
297 609 TRZEŚNIEWSKA-KULESZO EWA Olsztyn 1978 K30 00:29:50 00:30:10
298 335 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA Olsztyn CHRUPKA 1987 K20 00:29:55 00:30:19
299 229 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO 1961 M50 00:29:57 00:30:24
300 697 KLIK CEZARY Stawiguda 1972 1972 M40 00:30:17 00:30:26
301 633 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:30:17 00:30:48
302 139 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:30:17 00:30:43
303 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:30:21 00:30:49
304 680 BUCZYŁKO NINA Klewki 1985 K30 00:30:22 00:30:37
305 692 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:22 00:30:40
306 719 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:30:38 00:31:08
307 152 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:30:54 00:31:20
308 85 SIEŃKO MAŁGORZATA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1978 K30 00:30:55 00:31:20
309 543 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:30:55 00:31:24
310 688 CISZAK-JARCZYK ANNA Olsztyn 1981 K30 00:31:11 00:31:29
311 765 POCZYKOWSKI ADRIAN Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:31:13 00:31:26
312 545 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:31:13 00:31:39
313 758 PALIŚ KINGA Kraków 1976 K40 00:31:32 00:31:58
314 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:31:34 00:31:59
315 147 ZAJĄCZKOWSKA JOANNA Lidzbark Warmiński 1991 K20 00:31:35 00:32:00
316 753 WIECHETEK ARTUR Warszawa 1978 M30 00:31:36 00:32:02
317 463 KERBER IZABELA Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 00:31:43 00:32:09
318 528 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:31:45 00:32:08
319 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:31:45 00:32:12
320 542 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:08 00:32:27
321 455 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:32:10 00:32:39
322 739 MODZELEWSKA KATARZYNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1991 K20 00:32:19 00:32:27
323 263 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:32:30 00:33:00
324 380 OLSZEWSKA-MISIOR KATARZYNA Olsztyn 1979 K30 00:32:34 00:32:57
325 657 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:32:36 00:33:03
326 747 CIEĆKO ELA Dobre Miasto 1991 K20 00:32:44 00:32:57
327 149 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:32:53 00:33:22
328 196 SKOWRONEK LIDIA Olsztyn 1984 K30 00:33:06 00:33:35
329 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:33:08 00:33:29
330 654 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K50 00:33:09 00:33:25
331 336 JAŁOSZEWSKI JAKUB Giżycko CHRUPKA 1986 M30 00:33:19 00:33:44
332 750 PIÓRKOWSKA MILENA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1988 K20 00:33:27 00:33:42
333 652 DOLIWA URSZULA Olsztyn 1978 K30 00:33:27 00:33:55
334 752 WARNIEŁŁO MONIKA Pruszków GRUPA DBK WARSZAWA 1988 K20 00:33:34 00:34:02
335 53 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn OMT TEAM 1977 K30 00:33:44 00:34:11
336 289 ORŁOWSKA MARTA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 K16 00:33:50 00:33:58
337 538 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK OLSZTYN 1978 M30 00:34:32 00:34:50
338 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:34:50 00:35:17
339 466 WARMIŃSKA-HINZ LIWIA Olsztyn 1984 K30 00:35:32 00:36:02
340 426 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:35:45 00:36:15
341 749 KRASZEWSKA DOROTA Olsztyn GRUPA DBK 1987 K20 00:36:50 00:37:14
342 378 NAPIERAJ DAGMARA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1986 K30 00:37:00 00:37:33
343 539 DUDEK PAULINA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:37:10 00:37:31
344 773 CZARNECKI PIOTR KIEŹLINY 1968 M40 00:37:12 00:37:41
345 344 BRZÓSKA MAŁGORZATA Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 00:37:43 00:38:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni