z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

14.01.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 360 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1969 M40 00:20:49 00:20:53
2 69 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:49 00:20:55
3 416 CYDZIK MIROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:20:55 00:20:57
4 524 TRZCIAŁKOWSKI TOMASZ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1975 M40 00:20:58 00:21:03
5 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS OLSZTYN 1974 M40 00:21:17 00:21:19
6 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:21:21 00:21:25
7 156 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:21:25 00:21:30
8 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:21:27 00:21:32
9 340 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:21:39 00:21:42
10 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:21:53 00:21:59
11 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:59 00:22:05
12 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:05 00:22:11
13 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:22:11 00:22:14
14 267 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:22:13 00:22:18
15 84 OTTA MARCIN Gietrzwałd SS DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:22:24 00:22:32
16 87 MACULEWICZ MAREK Nidzica TEMIDA PO GODZINACH 1970 M40 00:22:33 00:22:36
17 255 WIŚNIEWSKI JACEK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1975 M40 00:22:49 00:22:58
18 705 DROHOMIERECKI MARCIN OLSZTYN SZWAGIER POCZEKAJ!!! 1974 M40 00:22:52 00:22:59
19 683 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:23:09 00:23:22
20 569 SYDORUK ALEKSANDER Gronity SS DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:23:18 00:23:23
21 39 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:23:19 00:23:25
22 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:23:20 00:24:05
23 618 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1974 M40 00:23:32 00:23:34
24 663 KOTEWICZ ZBIGNIEW Iława 1967 M40 00:23:42 00:23:55
25 462 KUBICKI RAFAŁ Dywity TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:23:44 00:23:53
26 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:23:51 00:23:58
27 271 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:59 00:24:10
28 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:24:18 00:24:26
29 464 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:24:20 00:24:35
30 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:24:21 00:24:37
31 78 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:24:29 00:24:43
32 475 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1969 M40 00:24:36 00:24:36
33 681 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:24:52 00:25:04
34 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1974 M40 00:25:02 00:25:20
35 338 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:25:02 00:25:32
36 73 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:25:03 00:25:17
37 206 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo 1971 M40 00:25:09 00:25:29
38 406 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:25:12 00:25:20
39 67 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:14 00:25:27
40 164 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo 1972 M40 00:25:25 00:25:36
41 258 PARKASIEWICZ TOMASZ Olsztyn 1971 M40 00:25:32 00:25:45
42 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:25:34 00:25:43
43 444 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:35 00:25:47
44 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:25:35 00:25:50
45 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:25:36 00:25:48
46 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:25:57 00:26:12
47 343 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:25:58 00:26:06
48 207 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:26:00 00:26:21
49 122 HANAS DARIUSZ Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:26:01 00:26:18
50 554 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:26:11 00:26:30
51 182 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:26:21 00:26:37
52 531 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:26:25 00:26:44
53 561 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:26:37 00:26:48
54 238 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:26:40 00:27:02
55 708 TYRYŁŁO MARIUSZ WÓJTOWO GRUPA DBK 1975 M40 00:26:50 00:27:02
56 568 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:26:58 00:27:21
57 707 PIECZKOWSKI HUBERT Dywity 1974 M40 00:27:01 00:27:19
58 72 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:27:02 00:27:18
59 506 KRASZEWSKI MARIUSZ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1971 M40 00:27:19 00:27:35
60 280 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk BBL OLSZTYN 1971 M40 00:27:23 00:27:41
61 90 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:27:49 00:30:50
62 415 FIRKOWSKI DARIUSZ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1967 M40 00:28:01 00:28:20
63 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:28:03 00:28:28
64 703 DOBOSZ LESZEK GUTKOWO 1971 M40 00:28:12 00:28:29
65 692 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:28:34 00:28:56
66 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:29:06 00:29:27
67 139 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:29:23 00:29:43
68 678 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:29:30 00:29:56
69 710 CICHY WOJTEK Biskupiec 1975 M40 00:29:43 00:29:54
70 279 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:30:15 00:30:42
71 166 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:31:08 00:31:38
72 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:32:15 00:32:46
73 141 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:32:43 00:33:13
74 697 KLIK CEZARY Stawiguda 1972 1972 M40 00:33:13 00:33:41
75 542 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:33:28 00:33:50
76 543 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:34:16 00:34:46
77 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS OLSZTYN 1970 M40 00:37:53 00:38:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni