z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

14.01.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 322 SUDZIŃSKA MARIOLA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 K40 00:20:30 00:20:34
2 12 BARCEWICZ MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:21:24 00:21:54
3 130 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:22:32 00:22:37
4 319 KOTŁOWSKA KATARZYNA Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:23:10 00:23:16
5 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1981 K30 00:23:26 00:23:33
6 185 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:23:41 00:23:48
7 216 BURANDT MAGDALENA Olszty SS DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:45 00:23:56
8 352 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:47 00:23:57
9 307 WASIAK MIŁOSŁAWA Działdowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/SKLEPBIEGACZA.PL 1991 K20 00:23:56 00:24:03
10 190 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:58 00:24:06
11 129 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:24:20 00:24:28
12 294 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:39 00:24:51
13 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:24:48 00:24:57
14 313 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:25:00 00:25:14
15 446 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo SS DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:25:10 00:25:20
16 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:14 00:25:28
17 601 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:35 00:25:54
18 71 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:44 00:26:00
19 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:51 00:26:05
20 208 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:25:56 00:26:11
21 21 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:25:56 00:26:04
22 353 KOWALSKA AMELIA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:26:06 00:26:20
23 321 SALOMON MONIKA Dywity MONT BLANC TEAM 1976 K40 00:26:06 00:26:23
24 284 ŻYGULSKA KATARZYNA Iława IŁAWA 1982 K30 00:26:28 00:26:40
25 349 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:26:36 00:26:50
26 690 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:26:44 00:27:00
27 173 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:26:52 00:27:13
28 103 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:27:04 00:27:22
29 253 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:07 00:27:26
30 99 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:27:19 00:27:37
31 346 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:27:23 00:27:43
32 481 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:27:24 00:27:38
33 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1975 K40 00:27:24 00:27:37
34 594 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:27:28 00:27:49
35 77 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:27:36 00:27:58
36 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:27:41 00:27:54
37 100 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:27:47 00:28:06
38 323 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:55 00:28:25
39 230 FARON KASIA Olsztyn 1977 K30 00:28:03 00:28:22
40 629 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:28:06 00:28:16
41 262 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:28:13 00:28:29
42 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:28:20 00:28:40
43 176 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1977 K30 00:28:25 00:28:38
44 345 OLSZEWSKA BEATA Pasym 1983 K30 00:28:35 00:29:02
45 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:28:37 00:29:04
46 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:28:44 00:29:04
47 664 BORYS AGATA Unieszewo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:28:45 00:29:11
48 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:28:55 00:29:09
49 195 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 00:28:57 00:29:32
50 45 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:29:13 00:29:37
51 595 WEISS SAMANTA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:29:14 00:29:42
52 121 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:29:15 00:29:37
53 177 DYMERSKA PAULINA OLSZTYN 1999 K16 00:29:16 00:29:30
54 597 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:29:21 00:29:44
55 354 TUSZYŃSKA MONIKA Kurzętnik NLB 1976 K40 00:29:33 00:29:59
56 136 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:45 00:30:03
57 42 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:30:06 00:30:30
58 104 WOJDYŁA ANNA Olsztyn 1988 K20 00:30:06 00:30:27
59 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:30:29 00:30:40
60 110 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:30:39 00:31:08
61 642 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:30:40 00:30:55
62 118 HINZMANN ANNA Stawiguda #2SEKTOR 1992 K20 00:30:51 00:31:20
63 76 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #2SEKTOR 1986 K30 00:31:00 00:31:29
64 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:31:09 00:31:20
65 105 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:31:17 00:31:40
66 235 WOJTACH DANUTA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1984 K30 00:31:27 00:31:57
67 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:31:36 00:31:55
68 326 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:32:03 00:32:27
69 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:32:04 00:32:35
70 124 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:32:08 00:32:39
71 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:32:09 00:32:34
72 335 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA Olsztyn CHRUPKA 1987 K20 00:32:23 00:32:48
73 419 KOWANDA MAGDALENA Lubawa 1977 K30 00:32:36 00:33:10
74 282 KALEMBA KAROLINA Ruciane- Nida 1992 K20 00:32:46 00:33:15
75 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:32:52 00:33:18
76 463 KERBER IZABELA Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 00:33:07 00:33:38
77 472 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:33:12 00:33:44
78 609 TRZEŚNIEWSKA-KULESZO EWA Olsztyn 1978 K30 00:33:12 00:33:45
79 287 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:33:23 00:33:45
80 693 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:33:28 00:33:51
81 455 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:33:32 00:34:00
82 567 KLACH MAGDALENA KIEŹLINY 1978 K30 00:33:33 00:33:57
83 657 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:33:48 00:34:16
84 178 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn 1973 K40 00:33:51 00:34:15
85 147 ZAJĄCZKOWSKA JOANNA Lidzbark Warmiński 1991 K20 00:33:58 00:34:29
86 145 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:34:14 00:34:46
87 132 GIERZ DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:34:19 00:34:44
88 61 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:34:30 00:34:53
89 688 CISZAK-JARCZYK ANNA Olsztyn 1981 K30 00:34:48 00:35:12
90 169 JANKOWSKA PAULINA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1985 K30 00:34:59 00:35:17
91 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:35:12 00:35:43
92 149 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:35:21 00:35:52
93 654 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K50 00:35:38 00:36:03
94 93 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS OLSZTYN 1975 K40 00:36:27 00:36:53
95 675 BAEK GRAŻYNA PASYM 1977 K30 00:36:46 00:37:13
96 254 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:36:55 00:37:20
97 426 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:37:52 00:38:16
98 289 ORŁOWSKA MARTA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 K16 00:38:52 00:39:14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni