z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

26.11.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 368 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:48 00:18:50
2 360 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1969 M40 00:18:54 00:18:56
3 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS OLSZTYN 1974 M40 00:20:04 00:20:07
4 69 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:32 00:20:37
5 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:20:38 00:20:41
6 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:42 00:20:46
7 267 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:20:48 00:20:53
8 37 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M40 00:20:58 00:21:02
9 552 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:21:04 00:21:08
10 340 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:21:06 00:21:10
11 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:21:24 00:21:29
12 630 BARBARSKI DARIUSZ Nowe Miasto Lubawskie :) 1970 M40 00:21:26 00:21:38
13 255 WIŚNIEWSKI JACEK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1975 M40 00:21:37 00:21:44
14 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:41 00:21:46
15 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:21:41 00:21:49
16 272 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKIE TRIO 1968 M40 00:21:45 00:21:50
17 84 OTTA MARCIN Gietrzwałd SS DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:21:47 00:21:58
18 39 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:21:51 00:21:56
19 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:51 00:21:57
20 87 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 M40 00:21:57 00:22:03
21 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS OLSZTYN 1970 M40 00:22:02 00:22:10
22 310 PROKOP JACEK Ostaszewo BIEGAM U KOLESI 1974 M40 00:22:08 00:22:18
23 631 KLEINA MAREK Słupy 1974 M40 00:22:25 00:22:26
24 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:22:30 00:22:37
25 569 SYDORUK ALEKSANDER Gronity SS DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:22:45 00:22:54
26 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:53 00:22:59
27 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:22:55 00:23:05
28 437 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:22:56 00:23:04
29 78 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:23:00 00:23:11
30 338 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:23:02 00:23:20
31 524 TRZCIAŁKOWSKI TOMASZ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1975 M40 00:23:05 00:23:15
32 618 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1974 M40 00:23:05 00:23:06
33 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:23:21 00:23:31
34 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:23:23 00:23:36
35 510 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:23:34 00:23:47
36 271 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:40 00:23:54
37 464 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:23:54 00:24:05
38 531 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:23:56 00:24:25
39 258 PARKASIEWICZ TOMASZ Olsztyn 1971 M40 00:24:02 00:24:11
40 207 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:10 00:24:26
41 534 ZIÓŁKOWSKI MAREK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1976 M40 00:24:10 00:24:25
42 554 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:24:12 00:24:23
43 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:14 00:24:23
44 600 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:24:16 00:24:34
45 459 SUŁKOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1969 M40 00:24:17 00:24:19
46 489 SOCZEWKA DAMIAN Stawiguda ABENTOJRA 1968 M40 00:24:17 00:24:29
47 491 JONCA WOJCIECH olsztyn ABENTOJRA 1972 M40 00:24:29 00:24:38
48 467 GŁOWACKI ANDRZEJ Olsztyn BERSERKER'S TEAM OLSZTYN/SKY DIVE OLSZTYN 1974 M40 00:24:42 00:25:02
49 206 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo 1971 M40 00:24:47 00:25:07
50 164 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo 1972 M40 00:24:53 00:25:12
51 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:25:03 00:25:16
52 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:25:17 00:25:38
53 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1974 M40 00:25:21 00:25:36
54 681 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN 1972 M40 00:25:33 00:25:52
55 444 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:43 00:25:58
56 561 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:25:45 00:25:59
57 280 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk BBL OLSZTYN 1971 M40 00:25:45 00:26:04
58 333 SKRZYŃSKI PIOTR Olsztyn BYLE DOBIEC 1967 M40 00:26:06 00:26:31
59 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:26:16 00:26:39
60 568 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:26:18 00:26:47
61 602 GAJĘCKI KRZYSZTOF Olsztyn MOTOINTEGRATOR - ZAWSZE DO PRZODU 1972 M40 00:26:32 00:26:46
62 72 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:26:42 00:26:58
63 257 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:26:46 00:27:09
64 214 DOWEJKO ARKADIUSZ Olsztyn 1974 M40 00:26:46 00:27:12
65 458 JACKIEWICZ TOMASZ Lubawa KAZANICE 1973 M40 00:26:54 00:27:16
66 139 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:27:10 00:27:28
67 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:27:25 00:27:44
68 403 MILEWSKI BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:28:43 00:29:05
69 678 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:45 00:29:21
70 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:28:48 00:29:03
71 542 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:52 00:31:19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni