z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

18.02.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 416 CYDZIK MIROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:20:54 00:20:55
2 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS OLSZTYN 1974 M40 00:20:59 00:21:01
3 727 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NOTAX TRI NEGU 1975 M40 00:21:29 00:21:33
4 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:21:37 00:21:38
5 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:21:40 00:21:42
6 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:21:48 00:21:51
7 340 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:21:56 00:21:58
8 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:55 00:21:59
9 156 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:21:58 00:22:01
10 37 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M40 00:22:24 00:22:29
11 87 MACULEWICZ MAREK Nidzica TEMIDA PO GODZINACH 1970 M40 00:22:26 00:22:30
12 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:35 00:22:39
13 683 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:47 00:22:57
14 39 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:22:58 00:23:04
15 569 SYDORUK ALEKSANDER Gronity SS DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:23:28 00:23:33
16 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:23:28 00:23:28
17 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS OLSZTYN 1970 M40 00:23:30 00:23:39
18 618 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1974 M40 00:23:45 00:23:48
19 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:23:45 00:23:51
20 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:23:48 00:23:53
21 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:23:52 00:23:59
22 272 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKIE TRIO 1968 M40 00:24:14 00:24:18
23 406 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:24:16 00:24:24
24 464 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:24:17 00:24:29
25 73 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:20 00:24:27
26 489 SOCZEWKA DAMIAN Stawiguda ABENTOJRA 1968 M40 00:24:22 00:24:36
27 475 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1969 M40 00:24:38 00:24:52
28 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:24:45 00:24:56
29 459 SUŁKOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1969 M40 00:24:47 00:24:54
30 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:24:53 00:25:03
31 524 TRZCIAŁKOWSKI TOMASZ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1975 M40 00:25:11 00:25:19
32 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1974 M40 00:25:12 00:25:22
33 554 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:25:13 00:25:24
34 681 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:25:19 00:25:36
35 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:25:21 00:25:24
36 437 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:25:29 00:25:38
37 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:25:51 00:26:03
38 67 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:58 00:26:14
39 708 TYRYŁŁO MARIUSZ WÓJTOWO GRUPA DBK 1975 M40 00:26:03 00:26:13
40 734 RUTKOWSKI MARIUSZ ŚWIECIE 1975 M40 00:26:06 00:26:25
41 531 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:26:08 00:26:28
42 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:26:12 00:26:21
43 343 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:26:14 00:26:27
44 258 PARKASIEWICZ TOMASZ Olsztyn 1971 M40 00:26:14 00:26:24
45 444 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:26:16 00:26:31
46 182 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:26:27 00:26:42
47 239 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:26:29 00:26:47
48 506 KRASZEWSKI MARIUSZ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1971 M40 00:26:53 00:27:10
49 600 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:26:55 00:27:12
50 491 JONCA WOJCIECH olsztyn ABENTOJRA 1972 M40 00:27:00 00:27:11
51 561 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:27:06 00:27:21
52 238 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:27:14 00:27:27
53 338 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:27:22 00:27:44
54 568 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:27:25 00:28:02
55 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:27:35 00:27:53
56 72 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:27:54 00:28:07
57 214 DOWEJKO ARKADIUSZ Olsztyn 1974 M40 00:28:05 00:28:30
58 678 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:57 00:29:27
59 415 FIRKOWSKI DARIUSZ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1967 M40 00:29:27 00:29:49
60 697 KLIK CEZARY Stawiguda 1972 1972 M40 00:30:19 00:30:27
61 403 MILEWSKI BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:31:00 00:31:24
62 719 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:31:25 00:31:48
63 141 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:31:39 00:32:02
64 692 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:09 00:32:32
65 542 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:33 00:33:01
66 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:33:32 00:34:03
67 202 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1971 M40 00:33:57 00:34:19
68 543 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:34:50 00:35:20
69 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1972 M40 00:35:16 00:35:47

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni