z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

29.10.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 590 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGOWY.COM 1990 K20 00:17:55 00:17:55
2 11 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin CITY TRAIL TEAM 1992 K20 00:19:03 00:19:03
3 322 SUDZIŃSKA MARIOLA Olsztyn 1976 K40 00:19:39 00:19:40
4 12 BARCEWICZ MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:20:28 00:20:28
5 319 KOTŁOWSKA KATARZYNA Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:21:58 00:22:05
6 185 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:17 00:22:17
7 352 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn 1974 K40 00:22:47 00:22:58
8 130 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:22:53 00:22:53
9 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:23:22 00:23:23
10 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:23:32 00:23:38
11 190 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:43 00:23:59
12 604 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:23:54 00:24:05
13 313 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:23:56 00:24:06
14 95 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:24:04 00:24:19
15 111 JANOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:24:06 00:24:19
16 99 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:24:13 00:24:28
17 446 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo SS DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:24:31 00:24:46
18 21 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:24:54 00:24:56
19 393 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:25:00 00:25:05
20 606
481*
KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER BISKUPIEC 1981 K30 00:25:01 00:25:04
21 312 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:25:05 00:25:15
22 103 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:06 00:25:20
23 353 KOWALSKA AMELIA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:16 00:25:36
24 302 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:25:20 00:25:33
25 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:21 00:25:27
26 601 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:25:50 00:26:05
27 274 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:25:52 00:26:20
28 83 TRUŚ MARTA Poznań NBR 1987 K20 00:25:53 00:26:20
29 100 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:25:57 00:26:16
30 603 RASZKOWSKA JOANNA STUPSK MAZOWIECKI BBL MŁAWA 1978 K30 00:25:57 00:26:06
31 527 MAKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1985 K30 00:26:02 00:26:31
32 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:26:05 00:26:10
33 332 SKZRYŃSKA EWA Olsztyn BYLE DOBIEC 1968 K40 00:26:12 00:26:33
34 349 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:26:28 00:26:33
35 262 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:26:30 00:26:51
36 115 KAMROWSKA MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:38 00:26:53
37 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:26:43 00:27:19
38 323 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:26:51 00:27:00
39 77 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:26:54 00:27:18
40 284 ŻYGULSKA KATARZYNA Iława IŁAWA 1982 K30 00:26:55 00:27:16
41 498 KĘDZIOR NATALIA BARTOSZYCE 1990 K20 00:27:07 00:27:22
42 121 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:27:09 00:27:30
43 45 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:15 00:27:41
44 346 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:27:15 00:27:35
45 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:27:36 00:28:04
46 260 JUDYCKA SYLWIA Olsztyn 1985 K30 00:27:37 00:27:57
47 97 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:27:53 00:28:11
48 124 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:27:54 00:28:10
49 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:27:55 00:28:21
50 85 SIEŃKO MAŁGORZATA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1978 K30 00:27:56 00:28:21
51 518 TOMCZYK ANNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1989 K20 00:27:59 00:28:09
52 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:27:59 00:28:29
53 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K40 00:28:01 00:28:14
54 345 OLSZEWSKA BEATA Pasym 1983 K30 00:28:02 00:28:31
55 173 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:28:04 00:28:33
56 456 JACKIEWICZ ANNA Lubawa KAZANICE 1972 K40 00:28:04 00:28:13
57 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:28:13 00:28:29
58 136 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:28:17 00:28:50
59 385 ARAMOWICZ EDYTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1982 K30 00:28:18 00:28:44
60 306 ŚCIĘGAJ JOLANTA Olsztyn 1979 K30 00:28:19 00:28:42
61 354 TUSZYŃSKA MONIKA Kurzętnik NLB 1976 K40 00:28:19 00:28:53
62 204 GAWRYŃSKA ADRIANNA Działdowo 1992 K20 00:28:20 00:28:42
63 155 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:28:22 00:28:47
64 419 KOWANDA MAGDALENA Lubawa 1977 K30 00:28:23 00:28:54
65 616 MORYSIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 1978 K30 00:28:26 00:28:59
66 110 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:28:38 00:29:11
67 540 MOJŻESZCZYK JOWITA Stawiguda 1981 K30 00:28:39 00:29:05
68 104 WOJDYŁA ANNA Olsztyn 1988 K20 00:28:42 00:29:03
69 347 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:28:43 00:28:56
70 286 BIELSKA SYLWIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1999 K16 00:28:46 00:28:57
71 176 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:28:48 00:29:02
72 596 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:28:48 00:29:21
73 335 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA Olsztyn CHRUPKA 1987 K20 00:28:54 00:29:16
74 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:28:57 00:29:06
75 516 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:29:03 00:29:17
76 530 KONOPKA ANNA Gdańsk KASZUBSKA PONIEWIERKA 1983 K30 00:29:13 00:29:45
77 594 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:29:16 00:29:36
78 597 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:29:31 00:29:56
79 429 GAJEWSKA MARCELINA Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16 00:29:37 00:29:54
80 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:29:45 00:29:55
81 472 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:29:45 00:30:06
82 250 ORZEL MARTA Olsztyn 1989 K20 00:30:01 00:30:34
83 625 DĄBKOWSKA PAULINA DYWITY 1990 K20 00:30:03 00:30:32
84 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:30:16 00:30:53
85 525 DERAK MONIKA Kamionki AVIA KAMIONKI/PODICEPS 1975 K40 00:30:18 00:30:54
86 410 PESTA MAŁGORZATA Barczewo ALLIANZ RUNNING TEAM 1962 K50 00:30:19 00:30:27
87 386 ŚPIEWAKOWSKA AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1974 K40 00:30:27 00:30:54
88 573 SOŁTYSIAK MARTA Olsztynek PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1996 K20 00:30:32 00:31:10
89 178 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn 1973 K40 00:30:39 00:31:07
90 61 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:30:43 00:31:00
91 495 ROMANIUK AGNIESZKA DYWITY 1982 K30 00:30:47 00:31:17
92 177 DYMERSKA PAULINA OLSZTYN 1999 K16 00:30:47 00:31:01
93 17 GĄSIOREK JOANNA Jonkowo FREE RUNNERS 1989 K20 00:30:53 00:31:10
94 425 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K40 00:30:54 00:31:26
95 282 KALEMBA KAROLINA Ruciane- Nida 1992 K20 00:31:03 00:31:30
96 609 TRZEŚNIEWSKA-KULESZO EWA Olsztyn 1978 K30 00:31:13 00:31:41
97 461 OPAK BEATA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K50 00:31:16 00:31:44
98 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:31:42 00:32:15
99 595 WEISS SAMANTA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:31:46 00:32:41
100 42 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:31:55 00:32:30
101 572 BORKOWSKA KAROLINA Bartoszyce ZAJĄC Z BARTOSZYC 1986 K30 00:32:10 00:32:48
102 414 STRZELEC ŻANETA Olsztyn 1986 K30 00:32:17 00:32:47
103 380 OLSZEWSKA-MISIOR KATARZYNA Olsztyn 1979 K30 00:32:18 00:32:50
104 64 PRUSZKIEWICZ-SŁOWIŃSKA KATARZYNA Olsztyn 1984 K30 00:32:19 00:32:51
105 394 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:32:22 00:32:51
106 118 HINZMANN ANNA Stawiguda #2SEKTOR 1992 K20 00:32:32 00:33:04
107 426 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:32:39 00:33:08
108 147 ZAJĄCZKOWSKA JOANNA Lidzbark Warmiński 1991 K20 00:32:41 00:33:18
109 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:32:43 00:33:20
110 76 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #2SEKTOR 1986 K30 00:32:46 00:33:17
111 567 KLACH MAGDALENA KIEŹLINY 1978 K30 00:32:46 00:33:17
112 287 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:32:54 00:33:14
113 253 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:32:56 00:33:29
114 254 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:33:05 00:33:32
115 132 GIERZ DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:33:12 00:33:39
116 382 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:33:16 00:33:34
117 242 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:33:17 00:33:52
118 378 NAPIERAJ DAGMARA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1986 K30 00:33:18 00:33:36
119 105 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:33:19 00:33:34
120 627 KAPALINA TANYA KIJÓW 1990 K20 00:33:21 00:33:30
121 480 SELEDEC JUSTYNA Olsztyn 1976 K40 00:34:06 00:34:15
122 53 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn OMT TEAM 1977 K30 00:34:13 00:34:48
123 93 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS OLSZTYN 1975 K40 00:34:19 00:34:48
124 98 ONISK DOROTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:34:20 00:34:47
125 196 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:34:23 00:34:51
126 201 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1976 K40 00:34:23 00:34:58
127 528 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:34:24 00:35:00
128 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:34:24 00:35:01
129 188 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:33 00:35:10
130 263 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:40 00:35:13
131 339 GAŁECKA KAMILA Olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1983 K30 00:35:04 00:35:40
132 599 MIKIELSKA JADZIA Olsztyn 1985 K30 00:35:05 00:35:40
133 145 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:35:09 00:35:43
134 364 DĄBROWSKA MONIKA Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30 00:35:13 00:36:09
135 555 GOŁĘBIEWSKA AGNIESZKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1976 K40 00:35:15 00:35:37
136 620 GURDZIEL MALGORZATA Warszawa 1973 K40 00:35:31 00:36:07
137 559 WRÓBLEWSKA NATALIA Miłomlyn GRUPA DBK OLSZTYN 1993 K20 00:35:38 00:36:02
138 384 WITKOWSKA MIROSŁAWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1980 K30 00:35:39 00:35:57
139 539 DUDEK PAULINA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:35:40 00:36:02
140 582 GRABOWSKA DOROTA Ostróda SKLEPBIEGOWY.COM 1989 K20 00:36:00 00:36:34
141 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:36:41 00:37:15
142 619 SAKOWSKA MAGDALENA Dywit 1982 K30 00:36:58 00:37:28
143 357 DŁUGOSZ KASIA Dywity 1987 K20 00:36:59 00:37:28
144 466 WARMIŃSKA-HINZ LIWIA Olsztyn 1984 K30 00:37:08 00:37:26
145 344 BRZÓSKA MAŁGORZATA Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 00:37:54 00:38:31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni