z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

17.02.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 471 KOPEC WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:17 00:16:17
2 182 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:35 00:16:35
3 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:57 00:16:57
4 400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1976 M40 00:17:06 00:17:06
5 56 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:19 00:17:19
6 1109 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:25 00:17:25
7 96 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:26 00:17:27
8 307 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:56 00:17:57
9 1141 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAPTRAIL 1983 M30 00:18:01 00:18:01
10 210 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:18:09 00:18:11
11 1146 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:18:26 00:18:26
12 419 TYBOROWSKI NATAN OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2001 M16 00:18:37 00:18:39
13 470 MÓWIŃSKI ROBERT Bratian KURZĘTNIK BIEGA 1987 M30 00:18:44 00:18:45
14 114 REGINIA DARIUSZ Mrągowo DRUŻYNA WILKA 1995 M20 00:18:56 00:18:56
15 525 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:19:04 00:19:06
16 443 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 00:19:16 00:19:18
17 511 GRANDYS PIOTR Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:19:23 00:19:26
18 136 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:26 00:19:27
19 143 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:19:27 00:19:28
20 326 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 00:19:30 00:19:32
21 497 BŁUDNICKI ADRIAN Bartoszyce PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 M20 00:19:35 00:19:39
22 60 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:19:36 00:19:40
23 21 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:19:42 00:19:43
24 527 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:19:44 00:19:46
25 174 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1975 M40 00:19:47 00:19:49
26 5 GOJŁO MAREK Olsztyn 1974 M40 00:19:53 00:19:55
27 666 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1979 M30 00:19:58 00:19:59
28 147 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:19:58 00:20:01
29 387 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOSKI TEAM/DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1999 M16 00:20:07 00:20:08
30 340 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Jonkowo MŁYNAGO 1974 M40 00:20:07 00:20:09
31 1059 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:09 00:20:11
32 504 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:20:16 00:20:19
33 151 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:20:20 00:20:22
34 1022 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:20:21 00:20:23
35 187 JABŁOŃSKI ROBERT Lidzbark Warmiński 1982 M30 00:20:22 00:20:24
36 434 KAMIEŃSKI AREK Łukta KWIACIARNIA ORCHIDEA ŁUKTA 1982 M30 00:20:24 00:20:25
37 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:28 00:20:30
38 1013 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:20:29 00:20:32
39 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:27 00:20:32
40 74 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:20:28 00:20:32
41 1134 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M30 00:20:34 00:20:37
42 372 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:20:35 00:20:40
43 8 KACZOROWSKI DOMINIK Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1982 M30 00:20:42 00:20:44
44 1016 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M40 00:20:43 00:20:45
45 374 ARCZAK MIROSŁAW Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1978 M30 00:20:42 00:20:47
46 401 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:20:46 00:20:48
47 370 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:20:47 00:20:50
48 407 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:20:49 00:20:51
49 1077 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:20:49 00:20:53
50 108 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:54 00:20:56
51 435 TYC PIOTR Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1980 M30 00:20:57 00:20:59
52 1167 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:21:02 00:21:06
53 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:04 00:21:08
54 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:07 00:21:10
55 194 PŁONOWSKI MACIEJ Olsztyn 1989 M20 00:21:16 00:21:19
56 15 ZAJĄC BOGDAN Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40 00:21:19 00:21:23
57 415 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M30 00:21:20 00:21:49
58 416 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:21:24 00:21:30
59 379 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn FREE RUNNERS 1976 M40 00:21:26 00:21:31
60 385 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:30 00:21:34
61 265 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:21:36 00:21:39
62 193 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:21:36 00:21:40
63 65 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:21:37 00:21:40
64 476 KURZELOWSKI DAMIAN Morąg BIEGNĘ DLA BARTKA! 1974 M40 00:21:39 00:21:45
65 1114 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 M50 00:21:42 00:21:46
66 1069 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:21:46 00:21:52
67 1064 ROSZYŃSKI PAWEŁ Braniewo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:21:48 00:21:52
68 44 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:50 00:21:55
69 463 BUGAJ DOMINIK Olsztyn PIRAMIDA KEBAB PIZZA 1999 M16 00:21:50 00:21:50
70 230 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:21:53 00:21:56
71 453 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:21:53 00:22:01
72 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:21:54 00:21:57
73 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:21:56 00:22:00
74 66 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:21:56 00:22:03
75 1078 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:21:57 00:22:19
76 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:22:00 00:22:03
77 95 KAMIŃSKI ARTUR Olsztyn KRISS KROSS COACHING 1980 M30 00:22:02 00:22:06
78 51 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:02 00:22:05
79 1032 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:22:04 00:22:07
80 281 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1982 K30 00:22:04 00:22:08
81 505 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:06 00:22:11
82 472 CYGAN MICHAŁ OLSZTYN 1985 M30 00:22:09 00:22:10
83 1166 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:22:18 00:22:25
84 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:18 00:22:24
85 432 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:22:18 00:22:25
86 474 SZARKO MACIEJ Elbląg 1977 M40 00:22:19 00:22:22
87 510 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 M30 00:22:21 00:22:24
88 316 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:23 00:22:28
89 7 DYMEK ADRIAN Ostróda 1989 M20 00:22:25 00:22:30
90 288 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:25 00:22:32
91 259 ŻEBROWSKI JACEK Barczewo 1984 M30 00:22:25 00:22:31
92 1046 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:28 00:22:34
93 1155 RAK TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:22:28 00:22:33
94 133 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:22:31 00:22:37
95 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:32 00:22:36
96 1144 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1989 M20 00:22:33 00:22:45
97 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:34 00:22:39
98 1084 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M30 00:22:49 00:22:54
99 1184 PASTERNAK RADOSLAW Kiwity KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKI 1983 M30 00:22:51 00:22:57
100 302 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1984 M30 00:22:52 00:23:01
101 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:22:53 00:23:00
102 1072 WZOREK ADAM Jeziorany DELAVAL RUNNERS 1984 M30 00:22:53 00:22:56
103 290 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:22:55 00:23:05
104 450 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:22:56 00:22:59
105 1017 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:22:56 00:23:01
106 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:56 00:23:02
107 1112 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:22:56 00:23:01
108 408 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:23:02 00:23:11
109 1001 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:23:02 00:23:05
110 1128 GRZYBOWSKI KAROL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1998 M16 00:23:03 00:23:08
111 422 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:23:03 00:23:09
112 394 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:23:04 00:23:09
113 1171 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce 15 GBZ 1977 M40 00:23:04 00:23:13
114 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:23:07 00:23:15
115 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:08 00:23:18
116 1175 NIEŚCIÓR JAN Stękiny 1968 M40 00:23:16 00:23:26
117 1011 HERMANN TOMASZ Olsztyn WWW.MEBLOLUX.COM 1978 M30 00:23:18 00:23:27
118 1039 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:23:21 00:23:29
119 93 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:23:22 00:23:27
120 262 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:23:25 00:23:34
121 137 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1978 M30 00:23:25 00:23:31
122 1102 BIERNAT ARKADIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:23:29 00:23:36
123 1010 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:23:30 00:23:37
124 144 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:23:34 00:23:42
125 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:34 00:23:39
126 106 GAWIN MAREK Barczewo BOSKI KWARTET 1979 M30 00:23:36 00:23:48
127 127 KOSIN MARCIN Barczewo PGB SPORTOWA PACZKA 1983 M30 00:23:43 00:23:50
128 154 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:23:43 00:24:21
129 1061 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:23:43 00:23:53
130 1182 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:47 00:23:58
131 78 BARANOWSKI GRZEGORZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1974 M40 00:23:48 00:23:54
132 171 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:48 00:23:53
133 327 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:23:50 00:23:57
134 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:52 00:23:58
135 1066 BUDZISZ TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:23:52 00:24:11
136 30 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:23:54 00:24:03
137 213 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:56 00:24:05
138 317 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:23:56 00:24:12
139 491 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:23:58 00:24:03
140 36 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:24:02 00:24:11
141 1067 MELLER WOJCIECH Dywity 1978 M30 00:24:03 00:24:11
142 124 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:24:03 00:24:07
143 1139 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1997 M20 00:24:04 00:24:11
144 1018 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:06 00:24:18
145 1168 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:24:08 00:24:12
146 285 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:24:08 00:24:18
147 94 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:24:08 00:24:16
148 1179 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:24:11 00:24:24
149 1142 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:24:11 00:24:18
150 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:12 00:24:19
151 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:24:13 00:24:22
152 89 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:24:13 00:24:17
153 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:24:14 00:24:33
154 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:24:16 00:24:36
155 10 SZEWCZAK PIOTR OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1982 M30 00:24:19 00:25:43
156 1110 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:24:19 00:24:26
157 395 OLEJNIK MAREK Olsztyn RUN FOR THE EARTH 1979 M30 00:24:25 00:24:35
158 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:26 00:24:38
159 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:24:27 00:24:31
160 1173 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M20 00:24:27 00:24:34
161 1085 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1971 M40 00:24:29 00:24:58
162 195 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:24:30 00:24:41
163 113 JANOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:24:31 00:24:53
164 219 GRABOWSKI MAREK Olsztyn BUDIMEX 1965 M50 00:24:32 00:24:42
165 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:24:36 00:24:44
166 275 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:24:36 00:24:46
167 492 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 M30 00:24:38 00:25:06
168 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:24:40 00:24:53
169 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:41 00:24:53
170 1065 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:24:42 00:24:56
171 111 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:24:43 00:24:49
172 388 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto 1988 M20 00:24:44 00:24:58
173 303 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:46 00:24:55
174 337 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:24:47 00:24:56
175 239 CHOMICKI SZYMON Olsztyn DRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA 1975 M40 00:24:48 00:24:58
176 294 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:24:49 00:24:57
177 273 ŁODZIANA DOROTA Dywity PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:54 00:25:07
178 486 CZYŻ MATEUSZ Rozogi GRUPA DBK 1990 M20 00:24:59 00:25:22
179 1154 STUCZYŃSKI PIOTR Olsztyn 1980 M30 00:24:59 00:25:11
180 351 PACZYŃSKI MARCIN Olsztyn 1995 M20 00:25:00 00:25:17
181 72 MĘTEL ROBERT Orneta 1980 M30 00:25:03 00:25:14
182 1047 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K30 00:25:15 00:25:25
183 47 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:15 00:25:25
184 367 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:25:19 00:25:33
185 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:25 00:25:33
186 1086 KRYSPOWICKI KAMIL Olsztyn SIGA SIGA 1985 M30 00:25:25 00:25:32
187 1104 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:25:26 00:25:35
188 236 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:25:30 00:25:41
189 70 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:25:31 00:25:44
190 356 JAKUBIAK BARTŁOMIEJ Barczewo 1987 M30 00:25:32 00:25:55
191 475 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:25:35 00:25:46
192 320 JURKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1978 M30 00:25:37 00:25:58
193 487 JAKIMOWICZ IWONA Ostróda 1978 K30 00:25:38 00:26:01
194 484 ZDUN KRZYSZTOF Olsztyn 1980 M30 00:25:46 00:25:53
195 206 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:25:47 00:26:00
196 1092 CHODKIEWICZ DAWID orneta 1981 M30 00:25:53 00:26:03
197 311 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:25:56 00:26:06
198 376 ZAJĄC KLAUDIA Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16 00:25:56 00:26:08
199 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:56 00:26:07
200 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:25:58 00:25:58
201 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:26:00 00:26:12
202 1028 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:02 00:26:13
203 1080 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:26:04 00:26:21
204 58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:26:08 00:26:19
205 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:26:08 00:26:24
206 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:26:09 00:26:24
207 76 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:26:09 00:26:42
208 145 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:26:11 00:26:17
209 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:12 00:26:22
210 496 WILCZEWSKI ADAM OLSZTYN 1999 M16 00:26:13 00:26:27
211 186 DOMKA MICHAŁ Iława REZERWOWE PSY 1981 M30 00:26:17 00:26:27
212 499 ZASTĘPIŃSKI MONIKA BOCHUM 1980 K30 00:26:17 00:26:33
213 427 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1980 M30 00:26:19 00:26:37
214 204 ROGOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:26:20 00:26:39
215 357 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:26:21 00:26:31
216 1023 DOLIWA ADAM Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1965 M50 00:26:21 00:26:35
217 168 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:26:26 00:26:49
218 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:26:26 00:26:49
219 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:26:28 00:26:48
220 163 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:26:29 00:26:40
221 1053 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno 1985 M30 00:26:34 00:26:50
222 1007 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:26:34 00:26:50
223 148 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:26:35 00:26:50
224 1148 GIESZCZYŃSKI DARIUSZ Morąg SKLEPBIEGACZA.PL 1985 M30 00:26:38 00:26:58
225 61 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:26:38 00:26:49
226 120 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:26:44 00:26:52
227 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:45 00:26:55
228 198 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:26:47 00:27:10
229 126 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:26:52 00:27:20
230 1014 ZIEJA KASIA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:26:56 00:27:15
231 1138 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:56 00:27:15
232 1034 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:26:56 00:27:18
233 495 SZULC MAGDALENA MIŁOMŁYN 1981 K30 00:26:57 00:27:22
234 1030 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:26:59 00:27:15
235 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:27:00 00:27:11
236 451 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn 1973 M40 00:27:01 00:27:18
237 334 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:27:03 00:27:12
238 483 KUBIAK GRZEGORZ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:27:03 00:27:13
239 1095 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn 1985 K30 00:27:06 00:27:23
240 1019 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:27:06 00:27:23
241 1054 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:27:11 00:27:27
242 1029 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:12 00:27:31
243 27 MIKIELSKI PAWEŁ Jaroty 1983 M30 00:27:14 00:27:37
244 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:27:17 00:27:33
245 461 ŚMILGIEWICZ PRZEMYSLAW Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1978 M30 00:27:17 00:27:28
246 444 WOJCIECHOWSKA KLAUDIA Warszawa KOLOROWA DRUŻYNA NESSI 1978 K30 00:27:19 00:27:42
247 1043 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:27:22 00:27:40
248 67 LENARD DANIEL Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:27:23 00:27:45
249 1044 DIKUNOW MICHAŁ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1981 M30 00:27:23 00:27:31
250 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:23 00:27:39
251 533 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda 1973 K40 00:27:26 00:27:44
252 498 SKOWROŃSKI JAROSŁAW OLSZTYN 1986 M30 00:27:31 00:27:37
253 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny 1970 K40 00:27:31 00:27:42
254 172 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:27:32 00:27:46
255 118 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:27:33 00:27:48
256 40 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:27:34 00:27:59
257 1127 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M40 00:27:35 00:27:49
258 1150 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:27:37 00:28:04
259 1012 GRABOWSKI SZYMON Olsztyn 1987 M30 00:27:45 00:28:11
260 228 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:27:49 00:28:08
261 25 CHOROMAŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1991 K20 00:27:49 00:28:02
262 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:50 00:28:14
263 339 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:27:53 00:28:09
264 429 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1967 K50 00:27:55 00:28:08
265 71 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 00:27:58 00:28:14
266 129 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:28:00 00:28:24
267 488 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:28:01 00:28:30
268 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:28:02 00:28:17
269 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:28:03 00:28:23
270 1106 WORAVETCHVIJIT PAIROJ OLSZTYN 1978 M30 00:28:05 00:28:16
271 1040 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:28:08 00:28:35
272 308 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:28:13 00:28:38
273 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:28:16 00:28:40
274 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:22 00:28:41
275 1131 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M40 00:28:28 00:28:53
276 1117 NAGORSKI ROBERT Olsztyn 1963 M50 00:28:28 00:28:53
277 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:28:30 00:28:49
278 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:28:31 00:28:46
279 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:28:32 00:28:45
280 226 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:28:32 00:28:44
281 1089 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:28:33 00:29:05
282 256 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:36 00:28:45
283 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:28:41 00:28:57
284 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:28:44 00:28:59
285 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:47 00:29:03
286 146 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:56 00:29:21
287 53 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:29:05 00:29:33
288 477 IBRON MICHAŁ Nidzica BRAK 1980 M30 00:29:07 00:29:20
289 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:29:07 00:29:30
290 310 DĄBROWSKI PAWEŁ Olsztyn DOBRA ENERGIA 1974 M40 00:29:07 00:29:32
291 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn 1982 K30 00:29:14 00:29:26
292 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:19 00:29:43
293 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:29:25 00:29:39
294 1056 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:30 00:29:53
295 1063 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:29:33 00:29:54
296 515 PIETKIEWICZ SEBASTIAN Morąg 1982 K30 00:29:34 00:29:48
297 270 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn F / REKLAMY W WINDACH OLSZTYN 1976 M40 00:29:43 00:30:00
298 428 KOMOROWSKA EWA Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1974 K40 00:29:45 00:30:03
299 82 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:29:51 00:30:13
300 1096 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:29:55 00:30:19
301 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:29:59 00:30:21
302 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:30:02 00:30:22
303 405 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:30:14 00:30:29
304 313 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:30:19 00:30:34
305 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:30:36 00:30:59
306 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:30:38 00:31:07
307 485 KUŁAKOWSKA MAGDA Olsztyn PSZCZÓŁKAMI TEAM 1979 K30 00:30:40 00:31:06
308 107 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:30:41 00:31:00
309 406 KLIK CEZARY Stawiguda SRTG-OLSZTYN 1972 M40 00:30:49 00:31:09
310 35 KUROPATWA MONIKA Olsztyn 1991 K20 00:30:50 00:31:11
311 59 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:31:04 00:31:20
312 125 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:31:12 00:31:35
313 160 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:31:18 00:31:35
314 1070 MICHALSKI PAWEŁ Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1979 M30 00:31:19 00:31:38
315 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:31:23 00:31:44
316 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:31:30 00:31:56
317 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 00:31:32 00:31:57
318 103 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:31:32 00:31:49
319 1170 ZINIEWICZ PAWEŁ Olsztyn ZINEK TEAM 1998 M16 00:31:37 00:31:55
320 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:31:39 00:32:03
321 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:31:48 00:32:07
322 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:32:06 00:32:36
323 257 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:32:08 00:32:20
324 99 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M30 00:32:40 00:33:07
325 185 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:32:42 00:33:02
326 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:33:14 00:33:29
327 192 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:33:34 00:33:59
328 1153 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1968 M40 00:33:52 00:34:14
329 1143 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 K30 00:33:53 00:34:14
330 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:33:55 00:34:22
331 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:34:03 00:34:32
332 445 KUŚNIEREK ANNA WARSZAWA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI 1975 K40 00:34:13 00:34:37
333 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:21 00:34:34
334 493 ŁANIEWSKA MONIKA Olsztyn 1988 K20 00:34:41 00:35:08
335 112 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:35:06 00:35:28
336 98 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 K40 00:35:39 00:36:05
337 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:35:39 00:36:05
338 134 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:37:42 00:38:09
339 229 PARAFIANOWICZ DANIEL Olsztyn 1983 M30 00:38:29 00:39:00
340 208 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:41:28 00:41:56

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni