z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

17.02.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 108 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:54 00:20:56
2 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:07 00:21:10
3 193 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:21:36 00:21:40
4 230 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:21:53 00:21:56
5 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:21:56 00:22:00
6 66 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:21:56 00:22:03
7 281 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1982 K30 00:22:04 00:22:08
8 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:18 00:22:24
9 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:56 00:23:02
10 422 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:23:03 00:23:09
11 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:23:07 00:23:15
12 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:08 00:23:18
13 1039 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:23:21 00:23:29
14 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:34 00:23:39
15 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:52 00:23:58
16 1168 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:24:08 00:24:12
17 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:12 00:24:19
18 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:24:13 00:24:22
19 89 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:24:13 00:24:17
20 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:24:16 00:24:36
21 113 JANOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:24:31 00:24:53
22 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:24:36 00:24:44
23 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:41 00:24:53
24 273 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:54 00:25:07
25 1047 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K30 00:25:15 00:25:25
26 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:25 00:25:33
27 487 JAKIMOWICZ IWONA Ostróda 1978 K30 00:25:38 00:26:01
28 376 ZAJĄC KLAUDIA Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16 00:25:56 00:26:08
29 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:56 00:26:07
30 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:25:58 00:25:58
31 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:26:00 00:26:12
32 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:26:08 00:26:24
33 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:26:09 00:26:24
34 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:12 00:26:22
35 499 ZASTĘPIŃSKI MONIKA BOCHUM 1980 K30 00:26:17 00:26:33
36 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:26:26 00:26:49
37 120 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:26:44 00:26:52
38 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:45 00:26:55
39 1014 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:26:56 00:27:15
40 495 SZULC MAGDALENA MIŁOMŁYN 1981 K30 00:26:57 00:27:22
41 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:27:00 00:27:11
42 1095 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn 1985 K30 00:27:06 00:27:23
43 1029 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:12 00:27:31
44 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:27:17 00:27:33
45 444 WOJCIECHOWSKA KLAUDIA Warszawa KOLOROWA DRUŻYNA NESSI 1978 K30 00:27:19 00:27:42
46 533 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda 1973 K40 00:27:26 00:27:44
47 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn 1970 K40 00:27:31 00:27:42
48 172 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:27:32 00:27:46
49 118 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:27:33 00:27:48
50 25 CHOROMAŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1991 K20 00:27:49 00:28:02
51 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:50 00:28:14
52 339 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:27:53 00:28:09
53 429 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1967 K50 00:27:55 00:28:08
54 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:28:02 00:28:17
55 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:28:03 00:28:23
56 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:28:16 00:28:40
57 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:22 00:28:41
58 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:28:30 00:28:49
59 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:28:31 00:28:46
60 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:28:32 00:28:45
61 256 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:36 00:28:45
62 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:28:41 00:28:57
63 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:47 00:29:03
64 146 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:56 00:29:21
65 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:29:07 00:29:30
66 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn 1982 K30 00:29:14 00:29:26
67 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:19 00:29:43
68 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:29:25 00:29:39
69 1056 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:30 00:29:53
70 515 PIETKIEWICZ SEBASTIAN Morąg 1982 K30 00:29:34 00:29:48
71 428 KOMOROWSKA EWA Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1974 K40 00:29:45 00:30:03
72 82 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:29:51 00:30:13
73 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:30:02 00:30:22
74 313 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:30:19 00:30:34
75 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:30:36 00:30:59
76 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:30:38 00:31:07
77 485 KUŁAKOWSKA MAGDA Olsztyn PSZCZÓŁKAMI TEAM 1979 K30 00:30:40 00:31:06
78 107 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:30:41 00:31:00
79 35 KUROPATWA MONIKA Olsztyn 1991 K20 00:30:50 00:31:11
80 160 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:31:18 00:31:35
81 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:31:23 00:31:44
82 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:31:30 00:31:56
83 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 00:31:32 00:31:57
84 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:31:39 00:32:03
85 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:31:48 00:32:07
86 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:32:06 00:32:36
87 257 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:32:08 00:32:20
88 185 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:32:42 00:33:02
89 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:33:14 00:33:29
90 192 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:33:34 00:33:59
91 1143 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 K30 00:33:53 00:34:14
92 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:33:55 00:34:22
93 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:34:03 00:34:32
94 445 KUŚNIEREK ANNA WARSZAWA KOLOROWA DRUŻYNA NESSI 1975 K40 00:34:13 00:34:37
95 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:21 00:34:34
96 493 ŁANIEWSKA MONIKA Olsztyn 1988 K20 00:34:41 00:35:08
97 112 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:35:06 00:35:28
98 98 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 K40 00:35:39 00:36:05
99 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:35:39 00:36:05

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni