z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

22.11.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KOPEC WOJCIECH Olsztynek PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 1986 M20 00:16:47 00:16:48
2 489 WOROBIEC DAWID Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:52 00:16:53
3 399 DEMBOWSKI MARIUSZ Lidzbark H+H POLSKA 1983 M30 00:16:56 00:16:57
4 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / AKTYWUJ FORMĘ 1988 M20 00:16:59 00:17:00
5 505 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:17:07 00:17:09
6 624 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn TRI NEGU/AKTYWUJ FORMĘ 1991 M20 00:17:17 00:17:17
7 353 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1986 M20 00:17:25 00:17:27
8 503 WOŁOSZCZYK KAMIL 1993 M20 00:17:34 00:17:35
9 309 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk MANAGERBIEGACZY.PL 1991 M20 00:17:44 00:17:46
10 111 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:45 00:17:48
11 619 GOLENIEWSKI MATEUSZ Toruń KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 1992 M20 00:17:51 00:17:52
12 605 MISIEWICZ JACEK Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1968 M40 00:17:55 00:17:56
13 143 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity AZS UWM OLSZTYN 1990 K20 00:17:57 00:17:58
14 467 STOLARSKI JAKUB Barczewo AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:17:58 00:18:03
15 507 LULLIS KAMIL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1984 M30 00:18:14 00:18:20
16 379 BORUCKI DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1965 M40 00:18:19 00:18:21
17 313 KAMIŃSKI PIOTR Iława PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 1992 M20 00:18:25 00:18:27
18 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:31 00:18:33
19 465 OLSZEWSKI ADAM jeziorany 1993 M20 00:18:37 00:18:38
20 466 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1996 M16 00:18:40 00:18:41
21 487 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M30 00:18:46 00:18:48
22 591 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:49 00:18:50
23 283 SZCZYGŁOWSKI JACEK Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1971 M40 00:18:50 00:18:51
24 178 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:52 00:18:55
25 156 GODLEWSKI DANIEL Olsztyn CTMIR 1975 M30 00:18:56 00:18:58
26 615 GUZOWSKI DENIS Szczytno WSPOL 1995 M16 00:18:56 00:18:58
27 210 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:18:52 00:19:00
28 60 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:00 00:19:02
29 12 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin PAN WIĘZIEŃ TEAM 1992 K20 00:19:06 00:19:08
30 71 NADULSKI JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:05 00:19:09
31 199 ZUBRYCKI ŁUKASZ węgorzewo VEGE RUNNERS 1985 M20 00:19:08 00:19:10
32 349 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:19:08 00:19:10
33 622 KORWIEL RAFAŁ Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:08 00:19:10
34 491 JACKIEWICZ MATEUSZ Rożenta PAN WIĘZIEŃ TEAM 1997 M16 00:19:11 00:19:13
35 468 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany MKS JEZIORANY 1991 M20 00:19:15 00:19:18
36 485 FILIPOWICZ TOMASZ Chorzele 1986 M20 00:19:16 00:19:20
37 113 CICHOCKI MARCIN Olsztyn WWW.ATC.OLSZTYN,PL 1975 M30 00:19:19 00:19:22
38 254 KORD RADOSŁAW Barczewo 1985 M20 00:19:21 00:19:25
39 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:19:22 00:19:25
40 296 MYER STEVEN Olsztyn 1984 M30 00:19:23 00:19:33
41 176 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M30 00:19:39 00:19:43
42 79 LIPIŃSKI SZYMON Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1994 M20 00:19:43 00:19:46
43 130 CHRZĄSZCZ MACIEJ Orneta 1975 M30 00:19:50 00:19:53
44 586 RZEPKA PATRYK Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1998 M16 00:19:54 00:19:56
45 332 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:19:58 00:20:00
46 274 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:20:06 00:20:07
47 348 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn 1994 M20 00:20:01 00:20:07
48 96 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:20:11 00:20:15
49 232 LUBASIŃSKI ŁUKASZ Gietrzwałd BIEGACZE Z KRAINY OZ 1989 M20 00:20:11 00:20:17
50 411 BOGUSZ PIOTR Olsztyn 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA/KB MRĄGOWO 1990 M20 00:20:15 00:20:18
51 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 K16 00:20:05 00:20:19
52 56 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:20:22 00:20:25
53 249 REGINIA DARIUSZ Mrągowo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1995 M16 00:20:21 00:20:28
54 280 DZIRBA RADOSŁAW Olsztyn KAYA TEAM 1987 M20 00:20:28 00:20:30
55 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 00:20:30 00:20:33
56 562 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:20:33 00:20:36
57 131 KAŹMIERCZAK ADRIAN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1994 M20 00:20:32 00:20:36
58 291 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:20:32 00:20:38
59 463 KWIATKOWSKI RYSZARD Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:20:35 00:20:38
60 433 RZEPKA ANDRZEJ Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1974 M40 00:20:40 00:20:43
61 585 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:20:42 00:20:46
62 92 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn NOWA WIEŚ BIEGA 1977 M30 00:20:42 00:20:48
63 492 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński BBL/AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 M40 00:20:49 00:20:53
64 175 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:20:49 00:20:54
65 623 GROSZEWSKI RADOSŁAW olsztyn TRI NEGU 1976 M30 00:20:46 00:20:55
66 262 OLLER BARTŁOMIEJ Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1973 M40 00:20:52 00:20:56
67 75 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:20:42 00:20:56
68 237 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:20:49 00:20:57
69 304 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty 1983 M30 00:20:53 00:20:58
70 180 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:20:52 00:21:00
71 155 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:48 00:21:03
72 153 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:21:02 00:21:05
73 40 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 1959 M50 00:21:03 00:21:07
74 112 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn 1976 M30 00:21:05 00:21:09
75 299 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M30 00:21:04 00:21:10
76 416 SZOK ADAM Olsztyn 1973 M40 00:20:59 00:21:11
77 39 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL 1983 M30 00:21:06 00:21:12
78 327 MAZUR PAWEŁ Olsztyn 1981 M30 00:21:03 00:21:13
79 443 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:03 00:21:14
80 290 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:21:04 00:21:16
81 105 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:21:15 00:21:18
82 462 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:21:16 00:21:19
83 629 GÓRKIEWICZ DARIUSZ Olsztyn POPOCATEPETL, MINGUS 1973 M40 00:21:06 00:21:21
84 397 BURZACKI WIESŁAW Lidzbark WOLNOŚĆ 1954 M60 00:21:18 00:21:21
85 120 KANTOR OREST Różnowo SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:21:14 00:21:22
86 637 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M30 00:21:21 00:21:29
87 85 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:21:25 00:21:32
88 315 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:28 00:21:33
89 512 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW Jaroty TORPEDA TRĘKUS 1977 M30 00:21:27 00:21:37
90 440 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M40 00:21:28 00:21:37
91 628 FIGUROWICZ JERZY Olsztyn SAMOTNY WILK 1963 M50 00:21:26 00:21:41
92 484 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M40 00:21:41 00:21:46
93 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:21:44 00:21:53
94 356 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:21:51 00:21:56
95 597 ŁANIEC MAREK Gdańsk 1966 M40 00:21:43 00:21:57
96 342 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJM 1977 M30 00:21:46 00:21:58
97 241 WYRZYKOWSKI ADRIAN olsztyn NICE BAY WAKEPARK OLSZTYN 1977 M30 00:21:51 00:22:01
98 265 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:21:57 00:22:04
99 541 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:21:55 00:22:04
100 148 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:22:01 00:22:08
101 550 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:21:50 00:22:12
102 627 JEGER PIOTR Olsztyn JEGERMAJSTER TEAM 1989 M20 00:21:58 00:22:12
103 599 LASZCZAK JERZY Olsztyn 1961 M50 00:22:05 00:22:12
104 134 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:22:05 00:22:13
105 413 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:09 00:22:17
106 83 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1987 M20 00:22:12 00:22:18
107 603 ARCIPOWSKI ADAM olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1974 M40 00:22:07 00:22:19
108 625 WIERZBOWSKI PIOTR Brzozówka RANGERS 1978 M30 00:22:12 00:22:19
109 121 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło CZEGO OREST, CZEGO? 1978 M30 00:22:12 00:22:19
110 513
461*
GOSZCZYCKA KAROLINA Olsztyn W-M KLUB SPORTOWY TRIATHLON 1998 K16 00:22:09 00:22:20
111 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:24 00:22:25
112 128 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:22:24 00:22:32
113 246 ZINKIEWICZ TOMASZ Dywity 1982 M30 00:22:07 00:22:36
114 82 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn CUW/RUCH 1965 M40 00:22:18 00:22:37
115 87 GLIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M20 00:22:20 00:22:38
116 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:36 00:22:39
117 476 BŁASZCZUK BŁAŻEJ Olsztyn 1995 M16 00:22:33 00:22:40
118 596 SOBOCIŃSKI PAWEŁ Kraków 1988 M20 00:22:30 00:22:45
119 110 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:22:39 00:22:48
120 266 ROWIŃSKI MICHAŁ Lubawa 1984 M30 00:22:44 00:22:49
121 271 SAROL ADRIAN Olsztyn BRAK 1989 M20 00:22:46 00:22:50
122 151 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:42 00:22:51
123 189 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 00:22:49 00:22:57
124 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:56 00:23:00
125 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:22:44 00:23:01
126 269 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1974 M40 00:22:58 00:23:03
127 255 KORD ARKADIUSZ Barczewo 1996 M16 00:22:57 00:23:06
128 581 BOSKY BOGDAN Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:22:57 00:23:10
129 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:23:05 00:23:12
130 301 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:23:00 00:23:13
131 259 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn 1980 M30 00:22:53 00:23:15
132 396 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:00 00:23:16
133 320 PANKOWSKI DARIUSZ Iława 1988 M20 00:23:12 00:23:18
134 582 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:08 00:23:18
135 65 BĄCIK PAWEŁ Olsztyn POZIOMA 1982 M30 00:23:10 00:23:19
136 42 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 M50 00:23:00 00:23:20
137 233 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M20 00:23:15 00:23:22
138 51 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:23:10 00:23:24
139 19 DERDZIAK ŁUKASZ Olsztyn 1988 M20 00:23:18 00:23:25
140 295 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn 1968 M40 00:23:22 00:23:27
141 514 OSEŁKOWSKA JULIA Olsztyn 1998 K16 00:23:17 00:23:28
142 444 PAJĄCZKOWSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1986 M20 00:23:23 00:23:28
143 499 KOŹMIŃSKI PIOTR 1971 M40 00:23:14 00:23:30
144 536 KWIECIŃSKI SEBASTIAN Mława 1977 M30 00:23:14 00:23:32
145 140 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn 1978 M30 00:23:22 00:23:32
146 179 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:23:27 00:23:34
147 645 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:18 00:23:34
148 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:23:33 00:23:35
149 306 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:23:28 00:23:35
150 561 MIELEWCZYK JAKUB Pisz 1994 M20 00:23:28 00:23:38
151 194 PLISZKA PAWEŁ Dywity 1976 M30 00:23:20 00:23:40
152 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:23:33 00:23:41
153 635 ŻUREK SŁAWOMIR Olsztyn 12TRI DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:23:28 00:23:42
154 412 RYNKO PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:23:21 00:23:45
155 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:23:35 00:23:46
156 107 BARSZCZEWSKI TADEUSZ Mrągowo 1974 M40 00:23:35 00:23:46
157 602 ROGALSKI DANIEL Olsztyn 1993 M20 00:23:14 00:23:47
158 358 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny 1989 M20 00:23:44 00:23:49
159 115 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:38 00:23:49
160 448 OLECH ROBERT Bisztynek 1971 M40 00:23:28 00:23:49
161 407 NOWAK KONRAD Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1973 M40 00:23:37 00:23:50
162 127 WOLFF MARCIN Olsztyn 1969 M40 00:23:33 00:23:51
163 47 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:23:08 00:23:51
164 481 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1973 M40 00:23:21 00:23:52
165 610 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda OSTRÓDA 1979 M30 00:23:35 00:23:58
166 557 PRANGE WALDEMAR Puck BRZOZOWSKI TEAM 1976 M30 00:23:42 00:23:59
167 236 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M20 00:23:36 00:24:03
168 116 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn 1968 M40 00:23:55 00:24:04
169 477 WLAZŁO MACIEJ Malbork GRUPA MALBORK 1994 M20 00:23:53 00:24:06
170 494 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN 1953 M60 00:24:05 00:24:11
171 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn BBL OLSZTYN 1973 K40 00:24:05 00:24:11
172 245 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:23:51 00:24:12
173 303 SZYDLIK WOJCIECH Olsztyn ROTARACT OLSZTYN 1991 M20 00:23:39 00:24:14
174 23 HERMANN TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:24:08 00:24:15
175 251 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec MAKRO 1983 M30 00:23:58 00:24:16
176 345 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1958 M50 00:24:03 00:24:17
177 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:24:12 00:24:17
178 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:14 00:24:17
179 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:24:10 00:24:18
180 288 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk TEAM MUSTANG PASŁĘK 1972 M40 00:24:09 00:24:18
181 554 CESARCZYK GRZEGORZ Olsztyn OKSW 1971 M40 00:24:07 00:24:18
182 293 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M60 00:24:06 00:24:19
183 64 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:13 00:24:22
184 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:24:16 00:24:23
185 331 ROJEK SZYMON Olsztyn 1998 M16 00:24:20 00:24:26
186 80 GRZYWIŃSKA JUSTYNA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:24:16 00:24:26
187 376 POPKO JANUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:24:03 00:24:27
188 165 KŁOS JAN Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1964 M50 00:24:10 00:24:28
189 240 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1966 M40 00:24:14 00:24:28
190 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS-ŁOMEN 1974 K40 00:24:13 00:24:29
191 28 BACIŃSKI KAROL Orneta 1981 M30 00:24:20 00:24:33
192 589 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA 1979 M30 00:24:11 00:24:33
193 253 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:24:10 00:24:35
194 247 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:24:22 00:24:35
195 556 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:24:24 00:24:39
196 545 LISOWSKI PRZEMYSŁAW Dywity 1976 M30 00:24:35 00:24:40
197 62 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn SOLO 1965 M40 00:24:33 00:24:43
198 95 STEFANIUK RAFAŁ dobre miasto 1976 M30 00:24:29 00:24:47
199 195 PIEKARSKA-PLISZKA DOMINIKA Dywity 1979 K30 00:24:29 00:24:48
200 634 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M30 00:24:33 00:24:49
201 480 PŁODZICKI TOMASZ Iława 1979 M30 00:24:27 00:24:52
202 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:24:45 00:24:54
203 501 KOŹMIŃSKI KRZYSZTOF 1996 M16 00:24:36 00:24:55
204 617 SATŁAWA ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:24:18 00:24:58
205 177 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:24:54 00:25:03
206 276 KULAS MACIEJ Gdynia NUTRIPOL 1998 M16 00:24:50 00:25:05
207 646 MIŚTA PAWEŁ Olsztyn 1985 M20 00:24:42 00:25:05
208 644 GRABOWSKI JACEK Olsztyn 1983 M30 00:24:37 00:25:05
209 343 SZEWCZYK ROBERT olsztyn 1980 M30 00:24:50 00:25:05
210 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:25:02 00:25:06
211 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:25:02 00:25:06
212 323 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M20 00:24:50 00:25:09
213 191 KORD BOGDAN barczewo 1958 M50 00:24:55 00:25:10
214 146 LIPKA PIOTR Jaroty 1985 M20 00:24:49 00:25:10
215 86 KONARZEWSKA MARTA Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1984 K30 00:24:55 00:25:10
216 162 JACKOWSKI MARCIN Wołowno BETA POLSKA 1981 M30 00:25:02 00:25:11
217 17 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:25:06 00:25:14
218 544 SZABELSKI FILIP Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1991 M20 00:24:55 00:25:15
219 488 SZUBIELSKI WIESŁAW Jonkowo MPEC OLSZTYN 1960 M50 00:24:59 00:25:15
220 44 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:24:50 00:25:16
221 594 KLAMRA TOMASZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1968 M40 00:24:39 00:25:16
222 294 NIEMASZYK RADOSŁAW OLSZTYN M-TEAM 1970 M40 00:24:40 00:25:16
223 187 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn 1986 M20 00:25:00 00:25:17
224 90 ĆWIKŁA PATRYK Garbów JEM KLOPSA 1991 M20 00:24:53 00:25:17
225 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:25:04 00:25:17
226 590 BOROWSKI ROBERT Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:25:04 00:25:17
227 604 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:57 00:25:18
228 244 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:25:11 00:25:20
229 67 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda 1983 M30 00:25:11 00:25:24
230 200 SOBALA MACIEJ Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1980 M30 00:25:04 00:25:26
231 483 GRABOWSKI MAREK Olsztyn 1965 M40 00:25:07 00:25:28
232 49 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda WARIAT TEAM 1975 M30 00:25:21 00:25:33
233 579 KULIKOWSKI WALDEMAR Olsztyn 1966 M40 00:25:13 00:25:35
234 608 ROMANOW MARCIN Olsztyn 1977 M30 00:25:10 00:25:37
235 506 SKIERKOWSKI STANISŁAW 1992 M20 00:25:15 00:25:38
236 157 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M30 00:25:19 00:25:39
237 76 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1980 M30 00:25:22 00:25:40
238 137 MICHALSKI WOJTEK Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M30 00:25:09 00:25:40
239 319 ROGALSKI KRZYSZTOF Dywity NUTRIPOL 1984 M30 00:25:25 00:25:43
240 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:25:37 00:25:44
241 330 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:25:33 00:25:47
242 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:25:39 00:25:48
243 190 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL 1973 M40 00:25:32 00:25:50
244 346 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd 1973 M40 00:25:47 00:25:52
245 584 SZUKSZTUL SZYMON Gdańsk 1991 M20 00:25:30 00:25:52
246 500 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:25:46 00:25:53
247 587 RZEPKA DOMINIKA Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1998 K16 00:25:53 00:25:54
248 135 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:25:34 00:25:55
249 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:25:34 00:25:55
250 94 STOMPOR MARZENA zgorzała 1978 K30 00:25:40 00:25:56
251 161 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:25:36 00:25:56
252 564 SARNOWSKI JACEK Olsztyn ELMARK TEAM 1978 M30 00:25:27 00:25:56
253 372 TRZNADEL SLAWEK Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:25:49 00:26:04
254 359 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M30 00:25:42 00:26:06
255 580 REZA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:25:45 00:26:09
256 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 1980 K30 00:25:49 00:26:11
257 613 SAŃKA WOJCIECH Olsztyn MAKRO 1982 M30 00:25:52 00:26:11
258 357 MACHUL PIOTR Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1983 M30 00:25:59 00:26:11
259 446 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:25:45 00:26:12
260 364 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M40 00:25:59 00:26:13
261 633 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K30 00:25:57 00:26:13
262 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:02 00:26:14
263 169 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:25:56 00:26:14
264 147 PUŁAWSKI DARIUSZ Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1983 M30 00:25:49 00:26:14
265 609 HORSZWALD WIKTOR Olsztyn MICHELIN TEAM 1982 M30 00:25:46 00:26:14
266 551 ŚWIETLIK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1980 K30 00:25:59 00:26:15
267 34 CHARUBIN MARIUSZ Pisz ,,PISZRUCHEM" KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1979 M30 00:25:50 00:26:16
268 235 ZIEMACKI ŁUKASZ Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1980 M30 00:25:45 00:26:16
269 230 CHUDZIŃSKI ARTUR Nidzica BIEGACZE Z KRAINY OZ 1990 M20 00:25:47 00:26:17
270 363 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:26:04 00:26:18
271 569 KUJAWA MICHAŁ Biskupiec MAKRO 1990 M20 00:25:45 00:26:19
272 204 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:25:56 00:26:20
273 282 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:26:12 00:26:21
274 429 RACZYNSKI MACIEJ Gdynia APARTAMENTOLSZTYN.PL 1979 M30 00:26:06 00:26:24
275 197 PUCZEL PIOTR Olsztyn 1982 M30 00:26:13 00:26:26
276 647 GRABOWSKA HANNA Olsztyn 1988 K20 00:25:57 00:26:29
277 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:12 00:26:32
278 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:26:29 00:26:36
279 366 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ Olsztyn 1990 M20 00:26:29 00:26:40
280 417 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:26:25 00:26:42
281 391 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo 1977 M30 00:26:29 00:26:43
282 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:26:34 00:26:46
283 55 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M50 00:26:39 00:26:50
284 136 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:26:35 00:26:51
285 129 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:26:39 00:26:54
286 132 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:26:46 00:26:54
287 329 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn M-TEAM 1972 M40 00:26:49 00:26:54
288 59 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:26:28 00:26:55
289 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:26:52 00:27:01
290 601 SIKORSKI ŁUKASZ Olsztyn 1990 M20 00:26:28 00:27:01
291 117 MIENDAK AGNIESZKA Olsztyn 1983 K30 00:26:49 00:27:02
292 543 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:26:40 00:27:02
293 277 KULAS PIOTR Olsztyn NUTRIPOL 1977 M30 00:26:56 00:27:02
294 53 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 00:26:43 00:27:10
295 442 ŻAWORONEK SEWERYN Biskupiec 1978 M30 00:26:45 00:27:12
296 317 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M30 00:26:41 00:27:12
297 398 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS "PROMYK" RĄCZKI 1961 M50 00:27:01 00:27:13
298 575 ZAJĄCZKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn MAKRO 1979 M30 00:26:39 00:27:13
299 286 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1979 M30 00:27:02 00:27:14
300 101 TOMCZYK MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:26:57 00:27:16
301 339 TOMASZEWSKI JAKUB olsztyn 1983 M30 00:26:51 00:27:22
302 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:26:58 00:27:23
303 354 ZMYSŁOWSKA AGNIESZKA Warszawa BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:27:17 00:27:25
304 337 POLANOWSKI EDWARD Ostróda OSTRÓDA 1953 M60 00:27:23 00:27:26
305 171 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:27:10 00:27:26
306 138 LIPKA PAULINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K20 00:27:06 00:27:27
307 475 GAWEŁ ANDRZEJ OLSZTYN 1956 M50 00:27:10 00:27:29
308 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:27:06 00:27:30
309 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:27:25 00:27:35
310 238 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:27:14 00:27:36
311 97 SADŁOWSKA IZABELA Mrągowo 1973 K40 00:27:26 00:27:38
312 302 SADOWSKI ZYGMUNT Mrągowo KLUB BIEGACZA MRAGOWO 1950 M60 00:27:11 00:27:40
313 183 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU/ FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1994 K20 00:27:26 00:27:42
314 403 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn 1974 K40 00:27:19 00:27:43
315 31 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K30 00:27:17 00:27:43
316 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1977 K30 00:27:41 00:27:45
317 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:36 00:27:51
318 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:27:25 00:27:51
319 365 BORKOWSKI WOJCIECH Olsztyn BWIB.EU 1969 M40 00:27:12 00:27:54
320 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:50 00:28:03
321 318 CZEPAN PAWEŁ Olsztyn 1986 M20 00:27:31 00:28:05
322 607 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn - 1967 M40 00:27:44 00:28:06
323 535 GRUCHAŁA MACIEJ Olsztyn 1965 M40 00:27:42 00:28:08
324 74 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:27:38 00:28:09
325 99 POLAK MICHALINA Opole 1995 K16 00:27:45 00:28:14
326 389 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M20 00:27:48 00:28:21
327 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:28:06 00:28:24
328 616 JANAS KAROLINA Bełchatów 1987 K20 00:27:52 00:28:26
329 405 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn 1985 M20 00:27:55 00:28:29
330 141 STASIŁOWICZ MAŁGORZATA Mragowo 1961 K50 00:28:23 00:28:35
331 438 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD REJONOWY W NIDZICY 1970 M40 00:28:32 00:28:42
332 387 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn 1986 K20 00:28:14 00:28:46
333 275 WALCZAK MAREK Gronity OKSW OLSZTYN 1966 M40 00:28:36 00:28:48
334 381 MICHALKIEWICZ ANNA Orneta 1988 K20 00:28:25 00:28:49
335 32 CHOMAŃSKI ŁUKASZ Olsztyn PRZEM-GRI 1983 M30 00:28:25 00:28:53
336 598 CHROBAK JOANNA Bartąg LUBIĘ PLACKI 1991 K20 00:28:23 00:28:59
337 370 KUŁAK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:29:00 00:29:00
338 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:28:38 00:29:01
339 516 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:28:50 00:29:02
340 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn 1979 K30 00:28:43 00:29:03
341 409 WIERENKO MIROSLAW Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:28:51 00:29:06
342 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:28:49 00:29:11
343 558 URBANIK MICHAŁ Olsztyn MAKRO 1980 M30 00:28:54 00:29:13
344 22 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:28:42 00:29:14
345 648 PRZYWIECZERSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:28:42 00:29:21
346 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:29:21 00:29:31
347 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:28:56 00:29:33
348 311 IDZIAK PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:29:25 00:29:35
349 593 SIWIK PAULA Pisz KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ PISZRUCHEM 1989 K20 00:29:11 00:29:36
350 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 00:29:06 00:29:37
351 643 MALINOWSKA MARTA Dywity DRUŻNA SZPIKU 1976 K30 00:29:01 00:29:40
352 641 MALINOWSKI ROMAN Dywity DRUŻYNA SZPIKU 1976 M30 00:29:01 00:29:40
353 91 JEMIOŁ GRZEGORZ Lublin JEM KLOPSA 1991 M20 00:29:17 00:29:40
354 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:29:37 00:29:50
355 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:29:43 00:29:56
356 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:29:59 00:30:20
357 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:30:14 00:30:29
358 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:30:21 00:30:30
359 88 GRZYBOWSKI MACIEJ Olsztyn JEM KLOPSA 1991 M20 00:30:18 00:30:42
360 125 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:30:25 00:30:45
361 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:30:21 00:30:51
362 493 MAMIŃSKA ILONA Szczytno TENIC CLUB SZCZYTNO 1987 K20 00:30:44 00:30:54
363 620 WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn MAKRO 1979 K30 00:30:35 00:30:55
364 478 DROŻDŻ EWA Olsztyn 1968 K40 00:30:33 00:31:05
365 618 MOŻEJKO ARTUR Morąg 1986 M20 00:30:45 00:31:05
366 432 NOWAK KATARZYNA Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1975 K30 00:30:59 00:31:06
367 426 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica 1970 M40 00:30:41 00:31:06
368 166 DROZDA PAWEŁ Olsztyn DROZDAIMMAGINE.PL 1979 M30 00:30:29 00:31:07
369 167 DROZDA PAULINA Olsztyn DROZDAIMMAGINE.PL 1979 K30 00:30:30 00:31:07
370 25 ZIAJKO RYSZARD Olsztyn 1965 M40 00:30:40 00:31:15
371 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:30:59 00:31:18
372 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:30:47 00:31:21
373 298 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:30:47 00:31:22
374 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:30:58 00:31:24
375 378 OLLER EWA Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1970 K40 00:31:00 00:31:27
376 567 KUBIAK DOROTA Ruciane-Nida 1972 K40 00:31:03 00:31:37
377 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:31:36 00:31:38
378 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:31:22 00:31:39
379 152 HARTWIG JOANNA Olsztyn 1984 K30 00:31:17 00:31:41
380 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:31:07 00:31:41
381 334 BIERDZIEWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1988 K20 00:31:32 00:31:49
382 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:31:25 00:31:51
383 234 MIĘTUS MARCIN Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1981 M30 00:31:21 00:31:51
384 595 OPPENKOWSKA SYLWIA Olsztyn 1969 K40 00:31:37 00:32:03
385 549 MATULEWICZ ELŻBIETA Olsztyn 1965 K40 00:31:41 00:32:04
386 287 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn KW OLSZTYN 1960 K50 00:31:51 00:32:11
387 328 BABALSKA AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:32:14 00:32:30
388 419 BOGUCKI BARTOSZ Olsztyn M-TEAM 1981 M30 00:32:21 00:32:32
389 515 LECH ALAN Olsztyn 1997 M16 00:32:06 00:32:35
390 555 HRYNIEWICKI ŁUKASZ bielsk podlaski JEM KLOPSA 1992 M20 00:32:11 00:32:35
391 592 DARDZIŃSKA KATARZYNA Olsztyn MAKRO 1982 K30 00:32:34 00:32:53
392 577 KOZŁOWSKA MARTA olsztyn MAKRO 1984 K30 00:32:37 00:32:57
393 239 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:32:29 00:33:06
394 621 SKOWROŃSKA MARTA Olsztyn MAKRO 1988 K20 00:32:46 00:33:06
395 495 TRZCIŃSKA KAMILA 1992 K20 00:32:33 00:33:06
396 196 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:32:29 00:33:07
397 168 DERĘGOWSKA MARTYNA Olsztyn 1991 K20 00:32:36 00:33:17
398 636 SZULC ANNA OLSZTYN 1966 K40 00:32:38 00:33:19
399 268 KOWALCZYK ERYK Olsztyn ERYKKOWALCZYK.PL 1986 M20 00:32:55 00:33:26
400 548 GÓRSKA IZABELA Olsztyn 1970 K40 00:33:10 00:33:33
401 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:33:33 00:33:52
402 37 TKACZ JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:33:29 00:33:59
403 464 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn LUŹNYSQUAD 1976 M30 00:33:33 00:34:00
404 508 SANKOWSKI CEZARY Olsztyn LUŹNY SQUAD 1973 M40 00:33:33 00:34:00
405 631 ŻOCHOWSKA IWONA Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1979 K30 00:33:33 00:34:01
406 447 BLOCK ROBERT 1979 M30 00:33:32 00:34:02
407 394 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:33:39 00:34:05
408 638 JAGIELSKA TERESA Olsztyn 1963 K50 00:33:51 00:34:06
409 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:33:50 00:34:06
410 123 DIDJURGEIT AGNIESZKA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:34:03 00:34:14
411 273 ZDUNEK SŁAWOMIR Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1964 M50 00:34:03 00:34:22
412 54 SIERADZAN BASIA Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1982 K30 00:33:57 00:34:27
413 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:34:30 00:34:33
414 533 ŻMUDZIŃSKI ŁUKASZ Biskupiec 1989 M20 00:34:00 00:34:34
415 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:34:00 00:34:38
416 336 GNACIŃSKA PAULINA olsztyn 1984 K30 00:34:04 00:34:39
417 106 WOJCIECHOWSKA BOGNA Olsztyn 12TRI. PL DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:34:04 00:34:40
418 563 WERNER IZABELA Olsztyn 1976 K30 00:34:13 00:34:41
419 565 ŁOŚ JAGODA Olsztyn 1985 K20 00:34:13 00:34:41
420 307 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 00:34:06 00:34:45
421 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:24 00:34:50
422 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:34:30 00:35:01
423 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:34:23 00:35:03
424 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:34:28 00:35:07
425 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:34:52 00:35:15
426 102 CIECIERA MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:35:05 00:35:34
427 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:35:47 00:36:11
428 118 DŁUGOSZ KATARZYNA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 K40 00:37:43 00:38:16
429 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:38:23 00:38:37
430 502 ROMAŃCZUK EWA Olsztyn 1967 K40 00:38:03 00:38:37
431 362 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:41:57 00:41:57
432 208 BRYŻYS WACŁAW Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1960 M50 00:43:55 00:44:27
433 214 JAKOWICZ MARTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:45:42 00:46:14
434 211 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWYW OLSZTYNIE 1974 K40 00:45:42 00:46:14
435 222 POLAK-KUZIOR MONIKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1973 K40 00:46:07 00:46:38
436 217 KARWACKA-SAKOWICZ IWONA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1984 K30 00:46:36 00:47:08
437 324 GROCHOWSKA EWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:51:33 00:52:02
438 225 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:51:30 00:52:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni