z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

22.11.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 143 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity AZS UWM OLSZTYN 1990 K20 00:17:57 00:17:58
2 12 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin PAN WIĘZIEŃ TEAM 1992 K20 00:19:06 00:19:08
3 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 K16 00:20:05 00:20:19
4 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 00:20:30 00:20:33
5 462 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:21:16 00:21:19
6 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:21:44 00:21:53
7 513
461*
GOSZCZYCKA KAROLINA Olsztyn W-M KLUB SPORTOWY TRIATHLON 1998 K16 00:22:09 00:22:20
8 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:24 00:22:25
9 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:36 00:22:39
10 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:56 00:23:00
11 514 OSEŁKOWSKA JULIA Olsztyn 1998 K16 00:23:17 00:23:28
12 645 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:18 00:23:34
13 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:23:33 00:23:41
14 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:23:35 00:23:46
15 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn BBL OLSZTYN 1973 K40 00:24:05 00:24:11
16 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:24:12 00:24:17
17 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:14 00:24:17
18 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:24:10 00:24:18
19 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:24:16 00:24:23
20 80 GRZYWIŃSKA JUSTYNA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:24:16 00:24:26
21 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS-ŁOMEN 1974 K40 00:24:13 00:24:29
22 195 PIEKARSKA-PLISZKA DOMINIKA Dywity 1979 K30 00:24:29 00:24:48
23 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:25:02 00:25:06
24 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:25:02 00:25:06
25 86 KONARZEWSKA MARTA Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1984 K30 00:24:55 00:25:10
26 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:25:04 00:25:17
27 604 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:57 00:25:18
28 244 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:25:11 00:25:20
29 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:25:37 00:25:44
30 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:25:39 00:25:48
31 587 RZEPKA DOMINIKA Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1998 K16 00:25:53 00:25:54
32 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:25:34 00:25:55
33 94 STOMPOR MARZENA zgorzała 1978 K30 00:25:40 00:25:56
34 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 1980 K30 00:25:49 00:26:11
35 633 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K30 00:25:57 00:26:13
36 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:02 00:26:14
37 551 ŚWIETLIK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1980 K30 00:25:59 00:26:15
38 204 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:25:56 00:26:20
39 282 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:26:12 00:26:21
40 647 GRABOWSKA HANNA Olsztyn 1988 K20 00:25:57 00:26:29
41 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:12 00:26:32
42 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:26:29 00:26:36
43 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:26:34 00:26:46
44 132 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:26:46 00:26:54
45 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:26:52 00:27:01
46 117 MIENDAK AGNIESZKA Olsztyn 1983 K30 00:26:49 00:27:02
47 543 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:26:40 00:27:02
48 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:26:58 00:27:23
49 354 ZMYSŁOWSKA AGNIESZKA Warszawa BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:27:17 00:27:25
50 138 LIPKA PAULINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K20 00:27:06 00:27:27
51 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:27:06 00:27:30
52 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:27:25 00:27:35
53 238 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:27:14 00:27:36
54 97 SADŁOWSKA IZABELA Mrągowo 1973 K40 00:27:26 00:27:38
55 183 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU/ FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1994 K20 00:27:26 00:27:42
56 403 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn 1974 K40 00:27:19 00:27:43
57 31 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K30 00:27:17 00:27:43
58 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1977 K30 00:27:41 00:27:45
59 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:36 00:27:51
60 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:27:25 00:27:51
61 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:50 00:28:03
62 74 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:27:38 00:28:09
63 99 POLAK MICHALINA Opole 1995 K16 00:27:45 00:28:14
64 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:28:06 00:28:24
65 616 JANAS KAROLINA Bełchatów 1987 K20 00:27:52 00:28:26
66 141 STASIŁOWICZ MAŁGORZATA Mragowo 1961 K50 00:28:23 00:28:35
67 387 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn 1986 K20 00:28:14 00:28:46
68 381 MICHALKIEWICZ ANNA Orneta 1988 K20 00:28:25 00:28:49
69 598 CHROBAK JOANNA Bartąg LUBIĘ PLACKI 1991 K20 00:28:23 00:28:59
70 370 KUŁAK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:29:00 00:29:00
71 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:28:38 00:29:01
72 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn 1979 K30 00:28:43 00:29:03
73 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:28:49 00:29:11
74 22 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:28:42 00:29:14
75 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:29:21 00:29:31
76 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:28:56 00:29:33
77 593 SIWIK PAULA Pisz KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ PISZRUCHEM 1989 K20 00:29:11 00:29:36
78 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 00:29:06 00:29:37
79 643 MALINOWSKA MARTA Dywity DRUŻNA SZPIKU 1976 K30 00:29:01 00:29:40
80 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:29:37 00:29:50
81 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:29:43 00:29:56
82 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:29:59 00:30:20
83 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:30:14 00:30:29
84 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:30:21 00:30:30
85 125 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:30:25 00:30:45
86 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:30:21 00:30:51
87 493 MAMIŃSKA ILONA Szczytno TENIC CLUB SZCZYTNO 1987 K20 00:30:44 00:30:54
88 620 WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn MAKRO 1979 K30 00:30:35 00:30:55
89 478 DROŻDŻ EWA Olsztyn 1968 K40 00:30:33 00:31:05
90 432 NOWAK KATARZYNA Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1975 K30 00:30:59 00:31:06
91 167 DROZDA PAULINA Olsztyn DROZDAIMMAGINE.PL 1979 K30 00:30:30 00:31:07
92 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:30:59 00:31:18
93 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:30:47 00:31:21
94 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:30:58 00:31:24
95 378 OLLER EWA Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1970 K40 00:31:00 00:31:27
96 567 KUBIAK DOROTA Ruciane-Nida 1972 K40 00:31:03 00:31:37
97 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:31:36 00:31:38
98 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:31:22 00:31:39
99 152 HARTWIG JOANNA Olsztyn 1984 K30 00:31:17 00:31:41
100 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:31:07 00:31:41
101 334 BIERDZIEWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1988 K20 00:31:32 00:31:49
102 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:31:25 00:31:51
103 595 OPPENKOWSKA SYLWIA Olsztyn 1969 K40 00:31:37 00:32:03
104 549 MATULEWICZ ELŻBIETA Olsztyn 1965 K40 00:31:41 00:32:04
105 287 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn KW OLSZTYN 1960 K50 00:31:51 00:32:11
106 328 BABALSKA AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:32:14 00:32:30
107 592 DARDZIŃSKA KATARZYNA Olsztyn MAKRO 1982 K30 00:32:34 00:32:53
108 577 KOZŁOWSKA MARTA olsztyn MAKRO 1984 K30 00:32:37 00:32:57
109 239 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:32:29 00:33:06
110 621 SKOWROŃSKA MARTA Olsztyn MAKRO 1988 K20 00:32:46 00:33:06
111 495 TRZCIŃSKA KAMILA 1992 K20 00:32:33 00:33:06
112 168 DERĘGOWSKA MARTYNA Olsztyn 1991 K20 00:32:36 00:33:17
113 636 SZULC ANNA OLSZTYN 1966 K40 00:32:38 00:33:19
114 548 GÓRSKA IZABELA Olsztyn 1970 K40 00:33:10 00:33:33
115 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:33:33 00:33:52
116 631 ŻOCHOWSKA IWONA Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1979 K30 00:33:33 00:34:01
117 638 JAGIELSKA TERESA Olsztyn 1963 K50 00:33:51 00:34:06
118 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:33:50 00:34:06
119 123 DIDJURGEIT AGNIESZKA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:34:03 00:34:14
120 54 SIERADZAN BASIA Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1982 K30 00:33:57 00:34:27
121 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:34:30 00:34:33
122 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:34:00 00:34:38
123 336 GNACIŃSKA PAULINA olsztyn 1984 K30 00:34:04 00:34:39
124 106 WOJCIECHOWSKA BOGNA Olsztyn 12TRI. PL DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:34:04 00:34:40
125 563 WERNER IZABELA Olsztyn 1976 K30 00:34:13 00:34:41
126 565 ŁOŚ JAGODA Olsztyn 1985 K20 00:34:13 00:34:41
127 307 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 00:34:06 00:34:45
128 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:24 00:34:50
129 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:34:30 00:35:01
130 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:34:23 00:35:03
131 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:34:28 00:35:07
132 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:34:52 00:35:15
133 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:35:47 00:36:11
134 118 DŁUGOSZ KATARZYNA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 K40 00:37:43 00:38:16
135 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:38:23 00:38:37
136 502 ROMAŃCZUK EWA Olsztyn 1967 K40 00:38:03 00:38:37
137 214 JAKOWICZ MARTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:45:42 00:46:14
138 211 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWYW OLSZTYNIE 1974 K40 00:45:42 00:46:14
139 222 POLAK-KUZIOR MONIKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1973 K40 00:46:07 00:46:38
140 217 KARWACKA-SAKOWICZ IWONA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1984 K30 00:46:36 00:47:08
141 324 GROCHOWSKA EWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:51:33 00:52:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni