z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

01.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 373 KUJAWA WIKTOR Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:02 00:17:05
2 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:13 00:17:14
3 353 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:17:19 00:17:21
4 71 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:26 00:17:28
5 68 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:33 00:17:33
6 1036 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:17:42 00:17:43
7 261 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:44 00:17:46
8 1053 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:57 00:17:58
9 137 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:18:05 00:18:06
10 1200 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M30 00:18:10 00:18:13
11 418 BŁAUT DAMIAN Ostróda PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1995 M20 00:18:11 00:18:13
12 374 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:18:20 00:18:23
13 196 KOZŁOWSKI PIOTR Lubawa AZS UWM OLSZTYN 2001 M16 00:18:29 00:18:31
14 331 MÓWIŃSKI ROBERT Bratian 1987 M30 00:18:30 00:18:32
15 95 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:32 00:18:34
16 355 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:51 00:18:53
17 1071 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:09 00:19:12
18 316 PALUCH SYLWESTER Dywity GUKS ASY DYWITY 2001 M16 00:19:18 00:19:21
19 58 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn SKS 1974 M40 00:19:23 00:19:26
20 204 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:19:28 00:19:30
21 308 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:34 00:19:37
22 277 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGACZA.PL 1960 M50 00:19:43 00:19:46
23 75 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:19:57 00:20:00
24 1144 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:19:59 00:20:01
25 138 KRAJEWSKI DARIUSZ Dywity 1976 M40 00:19:58 00:20:02
26 313 PĘTLICKA JULIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:20:03 00:20:07
27 223 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:20:10 00:20:10
28 66 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:20:08 00:20:10
29 182 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:20:08 00:20:11
30 280 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:20:22 00:20:24
31 366 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:20:23 00:20:26
32 406 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:20:27 00:20:29
33 419 ROMAŃCZUK KONRAD Olsztyn 1993 M20 00:20:30 00:20:30
34 404 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:20:29 00:20:31
35 1031 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:20:32 00:20:34
36 18 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:20:32 00:20:36
37 110 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:20:39 00:20:44
38 349 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:20:38 00:20:45
39 305 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M20 00:20:45 00:20:48
40 407 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:20:46 00:20:48
41 1132 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:20:48 00:20:50
42 1187 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:20:47 00:20:50
43 1175 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:45 00:20:50
44 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:20:50 00:20:53
45 1181 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:52 00:20:54
46 1083 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:55 00:20:59
47 1067 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:21:00 00:21:04
48 425 BARAN GRZEGORZ Olsztyn NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD 1980 M30 00:21:03 00:21:05
49 1191 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:21:02 00:21:06
50 422 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:02 00:21:08
51 222 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M40 00:21:06 00:21:09
52 1131 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:21:06 00:21:09
53 377 LISOWSKI ALEKSY Olsztyn OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2002 M16 00:21:06 00:21:12
54 344 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:09 00:21:13
55 376
329*
TRUSZCZYŃSKI MIKOŁAJ Brąswałd GUKS ASY DYWITY 2001 M16 00:21:10 00:21:14
56 1176 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:21:15 00:21:24
57 1112 WYPYCH KAMIL Olsztyn TRI NEGU 1983 M30 00:21:18 00:21:23
58 120 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:19 00:21:24
59 1052 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:21:24 00:21:27
60 1008 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:27 00:21:30
61 1038 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:21:31 00:21:33
62 295 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:33 00:21:38
63 415 OŚWIĘCIMSKI WOJCIECH Olsztyn LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 1963 M50 00:21:37 00:21:43
64 5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:37 00:21:43
65 1153 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:21:45 00:21:58
66 1045 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:46 00:21:46
67 69 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:21:47 00:21:50
68 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:21:47 00:21:52
69 1184 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:47 00:21:54
70 1124 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:47 00:21:52
71 174 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:21:48 00:21:52
72 1141 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:49 00:21:56
73 413 KAIM KAMIL Olsztyn 1977 M40 00:21:50 00:21:52
74 1115 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:21:53 00:22:02
75 411 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ BHP 1976 M40 00:22:00 00:22:03
76 319 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:22:04 00:22:07
77 1013 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:22:07 00:22:14
78 37 KLUKOWSKI MICHAŁ Olsztyn JERSEY RUN 1992 M20 00:22:12 00:22:22
79 398 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:22:14 00:22:26
80 289 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM EGGER 1975 M40 00:22:17 00:22:21
81 1007 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:17 00:22:23
82 427 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:22:17 00:22:25
83 124 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:22:22 00:22:29
84 1063 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:22:22 00:22:30
85 1154 LECH BOGDAN Olsztyn KOK OLSZTYN 1960 M50 00:22:27 00:22:34
86 198 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:22:30 00:22:34
87 158 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:22:32 00:22:42
88 1048 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:22:33 00:22:38
89 1119 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:22:33 00:22:38
90 195 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:22:35 00:22:41
91 188 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:22:43 00:22:55
92 190 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:22:46 00:23:00
93 1142 MELLER WOJCIECH Dywity DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:22:47 00:22:59
94 297 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:22:48 00:22:53
95 348 EWERT MARIUSZ Ostróda FORBET RUNNERS 1982 M30 00:22:49 00:22:53
96 351 ROGULSKI RAFAŁ Kętrzyn TRI KĘTRZYN 1974 M40 00:22:53 00:22:56
97 430 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:22:54 00:23:07
98 362 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:22:56 00:23:01
99 62 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:22:59 00:23:09
100 26 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:23:01 00:23:05
101 178 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:23:01 00:23:05
102 226 ACHRAMOWICZ ADAM Olsztyn 1972 M40 00:23:02 00:23:11
103 426 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:03 00:23:17
104 336 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:05 00:23:12
105 330 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:23:07 00:23:13
106 311 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:07 00:23:12
107 24 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:08 00:23:20
108 412 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn 8 ODH ZHR 2000 M16 00:23:09 00:23:29
109 417 MIŁASZEWSKI ADAM Gdańsk AIC TEAM 1992 M20 00:23:10 00:23:15
110 87 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:23:12 00:23:19
111 1186 TARASIEWICZ IRENEUSZ Wójtowo 1959 M50 00:23:12 00:23:18
112 235 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:13 00:23:21
113 1122 KOSIN MARCIN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:23:18 00:23:23
114 1035 OŚKO ADAM Olsztyn 1978 M40 00:23:18 00:23:26
115 70 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:23:19 00:23:22
116 416 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:23:21 00:23:26
117 108 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:21 00:23:30
118 1069 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:23:22 00:23:29
119 1017 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:23:23 00:23:33
120 359 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:23:24 00:23:29
121 312 MILEWICZ TOMASZ Olsztyn 1972 M40 00:23:27 00:23:33
122 306 JAWORSKI MARIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1990 M20 00:23:29 00:23:37
123 1123 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:23:30 00:23:35
124 1145 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:23:31 00:23:43
125 382
271*
KUTARBA CEZARY Świątki GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 00:23:31 00:23:47
126 345 DOMURAT WIKTORIA Płock KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:23:31 00:23:35
127 342 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:23:33 00:23:38
128 248 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:23:35 00:23:44
129 1105 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:23:37 00:23:49
130 238 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn KRISSCOACHING.PL 1959 M50 00:23:39 00:23:44
131 1011 LEWANDOWSKI MACIEJ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1986 M30 00:23:43 00:23:57
132 74 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:23:45 00:23:54
133 304 ŁASZKOWSKI PATRYK Pelnik PASŁĘKA TEAM 2001 M16 00:23:46 00:24:01
134 1164 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:23:50 00:23:57
135 1088 SYMKO JAROSŁAW Olsztyn DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 00:23:50 00:24:00
136 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:23:52 00:23:54
137 114 KORKUĆ RADOSŁAW Olsztyn 1992 M20 00:23:53 00:24:05
138 251 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:23:55 00:24:07
139 131 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:23:57 00:24:12
140 357 ZEMBRZUSKI MACIEJ Olsztyn 1992 M20 00:23:58 00:24:06
141 257 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda 1967 M50 00:23:58 00:24:09
142 1148 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1973 M40 00:23:59 00:24:06
143 1155 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:24:02 00:24:11
144 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:24:04 00:24:17
145 354 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:24:06 00:24:14
146 1106 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn KAZA TEAM 1966 K50 00:24:06 00:24:18
147 156 OŁÓW KATARZYNA Wadąg GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:24:07 00:24:11
148 1062 GŁOWACKI SEBASTIAN Olsztyn CISOWIANKA TEAM 1981 M30 00:24:07 00:24:17
149 183 KUC JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM 1983 M30 00:24:08 00:24:25
150 402 KALISZEWSKI MARIUSZ Ostróda 1977 M40 00:24:11 00:24:21
151 60 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:24:14 00:24:30
152 67 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn 1993 M20 00:24:20 00:24:32
153 370 GROCHOWSKI JAN Olsztyn 1951 M60 00:24:20 00:24:33
154 379 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:24:24 00:24:34
155 403 SĘDROWSKI ADAM Lidzbark Warmiński 1994 M20 00:24:24 00:24:45
156 65 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:25 00:24:37
157 253 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:24:27 00:24:37
158 1068 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:24:28 00:24:44
159 1003 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:28 00:24:37
160 1160 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:24:29 00:24:36
161 1116 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:30 00:24:31
162 1129 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:24:30 00:24:44
163 179 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:24:31 00:24:40
164 177 ADAMSKI PATRYK Giżycko ŁOJWIELE 1990 M20 00:24:38 00:24:51
165 1040 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 00:24:39 00:24:51
166 88 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:24:43 00:25:03
167 1140 MELLER JOANNA Dywity DRUŻYNA WILKA 1979 K30 00:24:45 00:24:56
168 1005 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:24:46 00:24:56
169 1030 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:24:46 00:24:56
170 42 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:47 00:24:59
171 99 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Kieźliny PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 M30 00:24:48 00:25:03
172 1202 DYRO RADOSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:24:48 00:25:01
173 1130 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:24:49 00:25:07
174 310 SOWIŃSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1962 M50 00:24:50 00:24:58
175 56 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 M30 00:24:54 00:25:05
176 1111 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:24:59 00:25:26
177 140 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BARY 1975 M40 00:25:02 00:25:17
178 428 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1968 M50 00:25:05 00:25:12
179 1188 DRĄŻEK PIOTR Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1991 M20 00:25:05 00:25:21
180 217 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:25:08 00:25:29
181 139 KUBER ANDRZEJ Lidzbark Warmiński BARBARIAN TEAM 1987 M30 00:25:09 00:25:15
182 25 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:11 00:25:23
183 72 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:25:13 00:25:42
184 1004 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:25:19 00:25:29
185 296 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:19 00:25:30
186 170 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:20 00:25:27
187 77 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno RODZINNY KLUB SPORTOWY PRZYJEMNOŚĆ 2002 M16 00:25:20 00:25:25
188 268 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:25:20 00:25:37
189 250 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:25:21 00:25:33
190 1061 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:21 00:25:42
191 1087 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:25:21 00:25:32
192 396 NASUTA MAGDA Olsztyn CTS TEAM OLSZTYN 1978 K40 00:25:23 00:25:34
193 125 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:25:24 00:25:32
194 129 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:27 00:25:45
195 194 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:25:33 00:25:58
196 275 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 K50 00:25:37 00:25:46
197 397 CZAPLICKA MARTA Olsztyn CTS TEAM OLSZTYN 1978 K40 00:25:40 00:25:51
198 307 MATCZUK AGNIESZKA braniewo LA BRANIEWIANKI 1976 K40 00:25:42 00:25:52
199 133 GÓRALCZYK TOMASZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1971 M40 00:25:47 00:26:03
200 1156 ŚMIAŁEK ALEKSANDRA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:25:54 00:26:02
201 1161 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:25:56 00:26:20
202 356 POŁEĆ ELIZA Olsztyn CTS TEAM 1984 K30 00:25:57 00:26:09
203 408 KAMIEŃSKA IWONA Mostkowo 1985 K30 00:25:58 00:25:59
204 203 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:25:59 00:26:13
205 378 PALOWSKA JOANNA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1992 K20 00:26:00 00:26:25
206 1171 KALISZ MAGDALENA Białystok #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1991 K20 00:26:01 00:26:08
207 231 BERTEL ALICJA olsztyn BIEGAJĄCE BOBRY 1980 K30 00:26:02 00:26:13
208 1060 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1961 M50 00:26:08 00:26:21
209 79 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30 00:26:08 00:26:27
210 103 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:26:15 00:26:25
211 282 BRZÓSKA PRZEMYSŁAW Olsztyn 1989 M20 00:26:15 00:26:43
212 287 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:18 00:26:30
213 303 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:26:22 00:26:37
214 1026 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:26:24 00:26:35
215 1039 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:26:25 00:26:39
216 399 LENARD DANIEL Olsztyn OSTR RUN 1987 M30 00:26:29 00:26:51
217 213 GOTOWSKI DANIEL Dywity 1976 M40 00:26:30 00:26:38
218 157 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:26:30 00:26:47
219 1167 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:33 00:26:41
220 1180 BUDNICKI JACEK Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 00:26:36 00:27:04
221 145 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:38 00:26:46
222 116 BACZEWSKI TOMASZ olsztyn 1982 M30 00:26:39 00:26:53
223 184 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1986 K30 00:26:43 00:26:57
224 111 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:26:48 00:26:59
225 1027 DOLIWA ADAM Olsztyn KAZA TEAM 1965 M50 00:26:50 00:27:11
226 424 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:26:55 00:27:15
227 1092 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:26:55 00:27:05
228 1093 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:26:55 00:27:05
229 423 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:26:55 00:27:15
230 1107 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:57 00:27:09
231 291 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn EFEKT WAR-MA 2001 M16 00:26:59 00:27:21
232 298 FIDURA AGNIESZKA Braniewo KAZA TEAM 1973 K40 00:26:59 00:27:14
233 61 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:27:01 00:27:20
234 285 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 00:27:01 00:27:18
235 380 GRYCKO JAN OLSZTYN 1965 M50 00:27:02 00:27:22
236 1113 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:03 00:27:14
237 168 ŁAZICKA KAMILA Olsztyn 1980 K30 00:27:03 00:27:23
238 22 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:27:05 00:27:19
239 314 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:27:05 00:27:12
240 1072 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:27:06 00:27:23
241 254 MICHALCZYK MARIA Olsztyn 1981 K30 00:27:06 00:27:22
242 1165 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 K30 00:27:09 00:27:27
243 394 MIKULAK RAFAŁ Barczewo 1990 M20 00:27:09 00:27:27
244 121 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:27:11 00:27:30
245 1084 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:27:13 00:27:31
246 381 POŁOWIANIUK JAN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUN TRAM 1964 M50 00:27:16 00:27:42
247 1138 PĘDZICH ANNA Orneta 1991 K20 00:27:17 00:27:23
248 1028 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1976 M40 00:27:18 00:27:41
249 1108 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K40 00:27:18 00:27:31
250 1079 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:27:19 00:27:40
251 186 MATERNA PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:27:20 00:27:42
252 176 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1986 M30 00:27:22 00:27:44
253 1137 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:27:24 00:27:24
254 232 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:27:27 00:27:47
255 327 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:27:32 00:27:38
256 409 LESZCZENKO OLEG Bisztynek 1970 M40 00:27:34 00:27:56
257 209 GRAJEWSKI MARCIN Dobre Miasto DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1999 M16 00:27:42 00:27:57
258 1170 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:27:43 00:27:59
259 54 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:27:43 00:28:10
260 1020 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA 1970 K40 00:27:48 00:27:58
261 1056 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:27:53 00:28:10
262 1091 STYPINSKI DAREK Olsztyn EFEKT WAR-MA 1976 M40 00:27:54 00:28:22
263 1090 PRZYBYSZ MARCIN Barczewo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:27:55 00:28:17
264 132 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:28:04 00:28:20
265 1192 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:28:05 00:28:23
266 35 CZARNECKI PRZEMYSŁAW Klebark Mały 1980 M30 00:28:10 00:28:26
267 1049 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1970 K40 00:28:27 00:28:41
268 119 DOBRENKO JOANNA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 K20 00:28:28 00:28:45
269 1043 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:28:29 00:28:53
270 144 NOWICKA KRZYSZTOFA Wrócikowo BSB BARCZEWO BIEGA 1989 K20 00:28:29 00:28:47
271 23 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:28:29 00:28:39
272 1057 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:28:30 00:28:43
273 1117 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:28:42 00:29:08
274 393 KAMIŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1983 K30 00:28:45 00:29:00
275 1157 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:28:53 00:29:12
276 1010 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:28:59 00:29:20
277 1024 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:29:07 00:29:36
278 1147 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd WYDZIAŁ NAUK O ŚRODOWISKU UWM 1978 K40 00:29:09 00:29:26
279 94 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:29:17 00:29:41
280 1077 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PARKRUN OLSZTYN 1976 M40 00:29:18 00:29:47
281 369 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:29:28 00:29:51
282 1059 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1984 K30 00:29:28 00:29:53
283 123 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:30 00:29:50
284 1018 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda 1978 K40 00:29:35 00:29:46
285 208 CISZEWSKI DAWID Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 M16 00:29:37 00:29:37
286 48 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:29:37 00:29:52
287 1183 BIENIECKI MICHAŁ Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40 00:29:39 00:29:54
288 192 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:29:39 00:29:54
289 17 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:29:45 00:30:01
290 341 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn 1982 M30 00:29:51 00:30:08
291 152 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:29:51 00:30:12
292 21 NAWROCKI MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:29:53 00:30:18
293 318 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K50 00:29:53 00:30:13
294 429 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn BYLEDOBIEC... 1971 K40 00:29:53 00:30:13
295 252 WITKOWSKA SANDRA Olsztyn 1992 K20 00:29:54 00:29:55
296 92 OSIEWSKI SEBASTIAN Myszyniec LECIMY TUTEJ 1989 M20 00:29:56 00:30:22
297 1101 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20 00:30:07 00:30:34
298 1006 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1981 M30 00:30:08 00:30:31
299 1109 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 M30 00:30:09 00:30:36
300 1098 PYTKA BARTOSZ Wadąg FORBET RUNNERS 1991 M20 00:30:13 00:30:32
301 151 POŁOWIANIUK ANNA Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 K20 00:30:13 00:30:40
302 1139 MIKULSKA AGNIESZKA Olsztyn KG TEAM 1984 K30 00:30:17 00:30:41
303 1151 SOBIEWSKA ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1986 K30 00:30:17 00:30:33
304 1133 STANISŁAWSKA ELIZA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1979 K30 00:30:19 00:30:35
305 340 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:30:19 00:30:45
306 115 ŻEBROWSKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:30:31 00:30:53
307 28 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:30:31 00:30:45
308 1199 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:30:33 00:30:52
309 1143 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:30:35 00:31:05
310 1070 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:30:39 00:31:01
311 1158 KWACZ MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 00:30:39 00:30:49
312 1019 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:30:42 00:31:07
313 292 KOZŁOWSKA EWA Dobre Miasto 1969 K40 00:30:42 00:30:55
314 375 OSTAŃSKA ANNA Olsztyn 1979 K30 00:30:46 00:30:51
315 52 SZADURSKA-NOGA MARTA Olstzyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K30 00:30:47 00:31:13
316 1044 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K40 00:30:50 00:31:14
317 1046 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:30:50 00:31:10
318 41 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:31:03 00:31:28
319 1023 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:31:14 00:31:37
320 320 KALINOWSKI JAREK Olsztyn 1979 M30 00:31:15 00:31:42
321 255 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K30 00:31:29 00:31:30
322 1110 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M30 00:31:32 00:31:56
323 1037 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K40 00:31:36 00:31:58
324 82 ŁASZKOWSKA JOLANTA Łukta K.S WACHLARZ 1978 K40 00:31:59 00:31:59
325 1015 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:32:00 00:32:26
326 172 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:32:17 00:32:41
327 1094 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:32:40 00:33:04
328 1195 SIEMIŃSKA MONIKA Olsztyn WIPASZ AKTYWNI 1979 K30 00:32:46 00:33:00
329 1080 LORENC KAROLINA Olsztyn 1980 K30 00:33:00 00:33:20
330 339 LICZNERSKA AGNIESZKA ostróda 1976 K40 00:33:01 00:33:11
331 1051 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:33:02 00:33:21
332 55 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:33:22 00:33:35
333 104 STASIAK MALWINA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1986 K30 00:33:25 00:33:52
334 1168 KOZAK KAROLINA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1989 K20 00:33:28 00:33:40
335 159 JANKOWSKA ELWIRA Jonkowo ALLIANZ RUNNING TEAM 1972 K40 00:33:29 00:33:48
336 414 ŻYJEWSKA ANETA Olsztyn KAZA TEAM/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 K30 00:33:35 00:34:04
337 57 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:12 00:34:38
338 1114 KOWALCZYK BOŻENA Olsztyn 1961 K50 00:34:21 00:34:43
339 239 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 1978 K40 00:34:22 00:34:50
340 1193 SUROWIEC ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 K30 00:34:34 00:34:50
341 1012 DRĄŻCZYK JOANNA Olsztyn 1983 K30 00:34:51 00:35:16
342 1198 LIS ANETA Kieźliny WIPASZ AKTYWNI 1981 K30 00:34:53 00:35:07
343 1197 SZKOTAK-ZAKABŁUK MARZENA Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30 00:34:58 00:35:14
344 118 GODLEWSKA ANNA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM. 1980 K30 00:35:10 00:35:38
345 1073 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:35:20 00:35:47
346 221 SAWICKA KAMILLA Łęgajny 1978 K40 00:35:26 00:35:55
347 98 CZARNECKA KAROLINA Klebark Mały ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1986 K30 00:35:27 00:35:59
348 346 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:36:15 00:36:39
349 1179 BUDNICKA KATARZYNA Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 K40 00:36:37 00:37:05
350 173 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn 1977 K40 00:36:57 00:37:21
351 27 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:37:08 00:37:31
352 1102 ILCZUK CEZARY Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:37:56 00:38:11
353 1150 GULBICKA-ILCZUK EWA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1979 K30 00:37:58 00:38:11
354 187 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:38:41 00:39:11
355 400 DŁUGOSZ LUCYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1964 K50 00:39:29 00:39:53

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni