z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

05.12.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 151 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:56 00:16:56
2 1 KOPEC WOJCIECH Olsztynek PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 1986 M20 00:17:05 00:17:06
3 533 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap GOŁDAP 1974 M40 00:17:21 00:17:22
4 387 STOLARSKI JAKUB Barczewo CITY TRAIL TEAM 1997 M16 00:17:36 00:17:36
5 519 MACIEJEWSKI MAREK Aleksandrów Kujawski 1993 M20 00:17:53 00:17:53
6 551 KOZŁOWSKI BARTOSZ Pasłęk KS AZS UWM OLSZTYN 1996 M16 00:18:19 00:18:20
7 492 STARUCH JAN Olsztyn AZS-UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:23 00:18:23
8 108 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:22 00:18:24
9 295 KAMIŃSKI PIOTR Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1992 M20 00:18:26 00:18:27
10 468 KOWALSKI KAROL Dobrocin TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:18:29 00:18:29
11 589 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap GOŁDAP 1982 M30 00:18:30 00:18:32
12 168 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:18:40 00:18:42
13 435 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo 1983 M30 00:18:44 00:18:45
14 246 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGOWY.COM 1987 M20 00:18:49 00:18:50
15 26 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M30 00:18:56 00:18:56
16 529 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M30 00:18:58 00:18:59
17 298 GRANDYS PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1974 M40 00:18:58 00:19:01
18 463 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1981 M30 00:19:02 00:19:02
19 52 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:19:03 00:19:03
20 535 KLIMEK RAFAŁ Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1999 M16 00:19:02 00:19:03
21 75 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAP 1983 M30 00:19:21 00:19:22
22 459 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn GRUPA DBK 1994 M20 00:19:24 00:19:27
23 245 ŚWINIARSKI DAWID Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:19:28 00:19:29
24 37 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:37 00:19:39
25 576 KORWIEL RAFAŁ Ostróda TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:38 00:19:39
26 11 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin CITY TRAIL TEAM 1992 K20 00:19:41 00:19:41
27 296 BOGUSZ PIOTR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1990 M20 00:19:41 00:19:42
28 341 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:19:42 00:19:44
29 544 KOPCEWICZ TOMASZ Stawiguda 1984 M30 00:19:47 00:19:48
30 432 PASZKOWSKI HUBERT Gołdap 1974 M40 00:19:50 00:19:52
31 12 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:51 00:19:52
32 460 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN/GRUPA DBK 1995 K20 00:19:52 00:19:53
33 232 RUCZYŃSKI MIROSŁAW Iława TEAM KOPEĆ 1978 M30 00:19:52 00:19:54
34 567 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1960 M50 00:20:02 00:20:04
35 362 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:08 00:20:10
36 398 MICHALAK ŁUKASZ Dywity 1999 M16 00:20:30 00:20:30
37 206 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:20:31 00:20:33
38 487 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:33 00:20:35
39 530 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:20:37 00:20:39
40 46 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:37 00:20:41
41 285 ZARĘBSKI MARCIN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1982 M30 00:20:38 00:20:42
42 406 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:20:40 00:20:42
43 430 FIEODOROW TOMASZ Barczewo WDOWIAK AND FRIENDS 1984 M30 00:20:45 00:20:46
44 461 WILIŃSKI TOMASZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M40 00:20:47 00:20:49
45 340 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M40 00:20:50 00:20:52
46 439 JAGIELSKI KRZYSZTOF Iława IŁAWA BIEGA 1988 M20 00:20:50 00:20:52
47 280 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1982 M30 00:20:52 00:20:55
48 438 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 M40 00:20:51 00:20:55
49 38 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:20:51 00:20:55
50 63 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M30 00:20:53 00:20:57
51 173 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:20:57 00:21:01
52 200 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJMSPORT 1977 M30 00:21:02 00:21:06
53 510 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL 1983 M30 00:21:03 00:21:05
54 48 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:21:03 00:21:07
55 55 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 4FUNEVENTS.PL 1959 M50 00:21:09 00:21:13
56 566 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:21:11 00:21:15
57 141 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:21:14 00:21:20
58 395 HANOWSKA WERONIKA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1998 K16 00:21:19 00:21:22
59 97 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / BBL OLSZTYN 1977 M30 00:21:19 00:21:23
60 207 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:21:26 00:21:29
61 570 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:21:31 00:21:38
62 163 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:21:32 00:21:35
63 251 LISOWSKI ROBERT Lubomino PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M30 00:21:33 00:21:37
64 458 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:21:34 00:21:39
65 376 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn SZWAGIER!! POCZEKAJ... / WANIEWSKI COACHING 1979 M30 00:21:38 00:21:42
66 569 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:21:43 00:21:47
67 122 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:21:47 00:21:55
68 290 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M30 00:21:49 00:21:52
69 388 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:51 00:21:56
70 457 ŻUREK SŁAWOMIR Olsztyn 1983 M30 00:21:54 00:22:01
71 117 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 M20 00:21:56 00:22:01
72 77 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1969 M40 00:21:56 00:22:02
73 188 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:21:57 00:21:58
74 485 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1963 M50 00:21:57 00:22:00
75 493 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1973 K40 00:21:57 00:22:04
76 355 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:21:58 00:22:03
77 35 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:21:59 00:22:05
78 219 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn SAM DLA SIEBIE 1978 M30 00:22:00 00:22:04
79 82 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN/AKM OLIMP/SKLEP BIEGOWY 1962 K50 00:22:16 00:22:19
80 274 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 00:22:18 00:22:22
81 521 GLIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M20 00:22:23 00:22:37
82 139 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 M30 00:22:26 00:22:31
83 22 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny 1989 M20 00:22:26 00:22:33
84 199 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M50 00:22:27 00:22:33
85 140 ZABIELSKI PAWEŁ Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:22:30 00:22:35
86 434 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn 1979 M30 00:22:30 00:22:33
87 192 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:22:30 00:22:37
88 79 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:22:30 00:22:33
89 25 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:22:31 00:22:36
90 314 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:22:32 00:22:44
91 268 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:22:34 00:22:39
92 454 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk TEAM MUSTANG PASŁĘK 1972 M40 00:22:37 00:22:44
93 256 ANIELSKI PRZEMYSŁAW Świętajno 1978 M30 00:22:37 00:22:49
94 71 KAPAŁA IRENEUSZ Olsztyn KTEAM 1975 M40 00:22:40 00:22:45
95 592 ZIÓŁKOWSKI ŁUKASZ Olsztynek "NIE LĘKAJ SIĘ"-BARKA TEAM 1987 M20 00:22:42 00:22:49
96 365 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:42 00:22:50
97 326 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M20 00:22:43 00:22:49
98 601 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn 1983 M30 00:22:44 00:22:56
99 34 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:22:44 00:22:50
100 235 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:22:44 00:22:51
101 345 DUNAJSKA KAROLINA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1989 K20 00:22:45 00:22:47
102 255 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:22:46 00:22:57
103 39 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:22:47 00:22:55
104 258 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:22:47 00:22:55
105 205 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:22:48 00:23:05
106 189 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:48 00:22:51
107 69 DADASIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1976 M30 00:22:49 00:23:09
108 286 SOSNOWSKI WOJTEK Olsztyn 1977 M30 00:22:50 00:22:53
109 112 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN PLUS 50 1963 M50 00:22:50 00:22:55
110 347 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn KACZOROWSKI TEAM 1997 M16 00:22:52 00:23:00
111 257 BIGUS ROBERT Stare Jałonki MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:22:53 00:22:57
112 49 STAWECKI KONRAD Jaroty 1976 M30 00:22:55 00:23:05
113 588 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:22:56 00:23:06
114 148 HORSZWALD WIKTOR Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1982 M30 00:22:56 00:23:02
115 417 OLECH ROBERT Bisztynek 1971 M40 00:22:57 00:23:07
116 577 TUMIALIS KAROL Olsztyn 1982 M30 00:23:02 00:23:08
117 283 ROGALSKI KRZYSZTOF Dywity NUTRIPOL 1984 M30 00:23:05 00:23:09
118 214 TANAJEWSKI ADAM Olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1966 M40 00:23:05 00:23:10
119 138 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 M30 00:23:06 00:23:11
120 17 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:23:07 00:23:13
121 158 RADOMSKI KAMIL Olsztyn 1986 M20 00:23:07 00:23:19
122 275 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDZKA GRUPA BIEGOWA 1979 M30 00:23:08 00:23:16
123 478 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda 1980 M30 00:23:10 00:23:16
124 423 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:15 00:23:17
125 377 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:23:18 00:23:24
126 134 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:19 00:23:26
127 440 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:23:19 00:23:32
128 113 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:23:20 00:23:22
129 88 KĘDZIA MILENA Olsztyn 1997 K16 00:23:22 00:23:30
130 297 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1966 M40 00:23:23 00:23:32
131 193 CYNTA MACIEJ Olsztyn 1989 M20 00:23:24 00:23:38
132 208 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:30 00:23:37
133 538 GROCHOWSKI JAN Olsztyn 1951 M60 00:23:35 00:23:42
134 259 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M40 00:23:35 00:23:40
135 325 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:23:36 00:23:40
136 176 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:23:38 00:23:46
137 40 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M50 00:23:39 00:23:43
138 323 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo 1982 M30 00:23:41 00:23:51
139 28 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 M40 00:23:41 00:23:49
140 444 MILCZAREK RYSZARD OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:23:41 00:23:48
141 375 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:23:44 00:24:03
142 119 WASIAK MIŁOSŁAWA Działdowo 1991 K20 00:23:46 00:23:51
143 579 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:23:49 00:24:01
144 19 HERMANN TOMASZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/ KW OLSZTYN 1978 M30 00:23:50 00:23:59
145 144 OLLER BARTŁOMIEJ Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1973 M40 00:23:50 00:24:11
146 218 STAWIŃSKI PAWEŁ Elbląg 1982 M30 00:23:52 00:24:05
147 599 STASIOŁEK ANDRZEJ OLSZTYN 1948 M60 00:23:54 00:23:59
148 44 BURANDT MAGDALENA Olszty 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:56 00:24:06
149 247 GURGACZ SZYMON Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1992 M20 00:23:58 00:24:00
150 143 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:23:59 00:24:04
151 464 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:24:02 00:24:11
152 228 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:24:05 00:24:17
153 90 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:24:07 00:24:11
154 227 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:24:10 00:24:17
155 124 SIERADZAN ADAM Olsztyn OSZCZSZA CHWAŁY 1980 M30 00:24:11 00:24:17
156 95 JUSZCZYK PIOTR Olsztyn 1984 M30 00:24:13 00:24:18
157 366 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU 1994 K20 00:24:15 00:24:21
158 536 JACKOWSKI MARCIN Wołowno BETA POLSKA 1981 M30 00:24:16 00:24:24
159 304 BOSKY BOGDAN Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:24:17 00:24:26
160 609 BRZOZOWSKI MICHAŁ OLSZTYN 1993 M20 00:24:17 00:24:30
161 548 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M30 00:24:22 00:24:30
162 145 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:24:23 00:24:30
163 231 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:24:23 00:24:43
164 132 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:24:24 00:24:35
165 424 STRAUSS DAREK OLSZTYN 1970 M40 00:24:24 00:24:44
166 598 HANAS DARIUSZ Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:24:31 00:24:42
167 85 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:24:36 00:24:46
168 249 LEŃSKI MICHAŁ Słupy WDOWIAK@FRIENDS 1980 M30 00:24:37 00:24:42
169 223 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn 1997 K16 00:24:42 00:24:50
170 155 ZIÓŁKOWSKI MAREK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1976 M30 00:24:43 00:24:57
171 130 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYN 1960 M50 00:24:50 00:24:59
172 606 JAŻDŻEWSKI ADAM Iława 1977 M30 00:24:55 00:25:12
173 31 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:24:59 00:25:08
174 320 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:25:00 00:25:13
175 501 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK 1970 M40 00:25:01 00:25:16
176 338 WRÓBEL MAREK Olsztyn 1980 M30 00:25:02 00:25:06
177 590 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn 1994 M20 00:25:04 00:25:15
178 233 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:25:06 00:25:16
179 445 MILCZAREK DANUTA OLSZTYN KOCHAM SWOJEGO MĘŻA 1973 K40 00:25:11 00:25:18
180 349 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:25:15 00:25:23
181 543 WODNIAK SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:25:19 00:25:26
182 370 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:25:19 00:25:34
183 201 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1974 M40 00:25:20 00:25:33
184 120 NICEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:25:22 00:25:31
185 565 PIŁAT KAMIL Olsztyn BIEGNĘ NIE TANKUJĘ 1985 M30 00:25:28 00:25:44
186 426 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:25:34 00:25:51
187 43 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:25:34 00:25:42
188 160 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:25:37 00:25:46
189 583 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn 1979 M30 00:25:39 00:25:54
190 604 PADUSZYŃSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:25:39 00:25:41
191 311 ORŁOWSKI GRZEGORZ olsztyn MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:25:39 00:25:50
192 56 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 4FUNEVENTS.PL 1965 K50 00:25:41 00:25:47
193 203 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:25:43 00:25:59
194 357 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K40 00:25:43 00:25:47
195 96 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1975 M40 00:25:45 00:26:01
196 339 NIZIOŁEK PAWEŁ Bartoszyce INKSPOT 1984 M30 00:25:47 00:26:02
197 441 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn 1981 M30 00:25:49 00:25:59
198 204 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1964 M50 00:25:51 00:26:07
199 490 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:25:54 00:26:10
200 250 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:25:55 00:26:04
201 455 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 1976 K30 00:25:56 00:26:04
202 471 LISOWSKI PRZEMYSŁAW Dywity TRI NEGU 1976 M30 00:25:58 00:26:12
203 425 HATOWSKI MACIEJ Olsztyn FITNES CLUB SYLWETKA OLSZTYN 1960 M50 00:25:58 00:26:17
204 597 TATKOWSKI JAREK Olsztyn SZWAGIER!!! POCZEKAJ… 1981 M30 00:25:59 00:26:11
205 373 GRYSZKO PIOTR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1977 M30 00:25:59 00:26:14
206 437 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn RC KOMOROWSCY 1980 M30 00:26:01 00:26:20
207 369 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:26:05 00:26:22
208 607 MICHALSKI WOJCIECH Ostróda GRUPA DBK 1984 M30 00:26:08 00:26:26
209 419 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn 1977 M30 00:26:08 00:26:27
210 476 WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:26:09 00:26:22
211 33 PUCZEL PIOTR Olsztyn ZI SQUAD 1982 M30 00:26:09 00:26:31
212 100 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIBORK-NIDZICA 1970 M40 00:26:10 00:26:21
213 482 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:26:20 00:26:37
214 191 SYTCZYK ARKADIUSZ Orneta 1981 M30 00:26:21 00:26:34
215 276 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDZKA GRUPA BIEGOWA 1981 K30 00:26:24 00:26:34
216 45 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:26:27 00:26:57
217 131 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:26:28 00:26:39
218 431 BARNECKA PAULINA Olsztyn 1992 K20 00:26:30 00:26:40
219 301 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn 1985 M30 00:26:34 00:26:49
220 300 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 K20 00:26:34 00:26:49
221 190 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:26:38 00:26:49
222 252 BRZOZOWSKI MATEUSZ Olsztyn CLUB CORRER BRZOZOWSKY 1986 M20 00:26:39 00:26:53
223 73 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:26:41 00:26:53
224 279 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:26:42 00:26:51
225 70 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:26:42 00:26:56
226 135 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK 1986 K20 00:26:43 00:26:57
227 67 HOLOVIN JOZEF BARCZEWKO 1969 M40 00:26:44 00:26:56
228 580 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:26:45 00:27:03
229 89 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:26:46 00:26:52
230 448 BOLDA PATRYCJA Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1993 K20 00:26:46 00:27:00
231 572 DERLECKI MATEUSZ Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1989 M20 00:26:46 00:27:00
232 260 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn KACZOROWSKI TEAM 1964 M50 00:26:50 00:26:58
233 600 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:26:53 00:27:18
234 237 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:26:55 00:27:15
235 433 WOJCIECHOWICZ TOMASZ Olsztyn 1991 M20 00:26:58 00:27:08
236 288 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:26:58 00:27:14
237 442 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ Olsztyn 1990 M20 00:27:00 00:27:13
238 236 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M60 00:27:07 00:27:18
239 179 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K40 00:27:08 00:27:18
240 222 BOHDANOWICZ MARCIN RAFAŁ Olsztyn ZI SQUAD 1977 M30 00:27:10 00:27:32
241 603 KOLEDZIŃSKI KUBA olsztyn 1987 M20 00:27:13 00:27:41
242 610 ZAŁĘCKI WOJCIECH SŁUPY 1978 M30 00:27:14 00:27:22
243 165 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:27:15 00:27:28
244 350 GAJEWSKA MARCELINA Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16 00:27:16 00:27:33
245 319 TARNOWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:27:17 00:27:34
246 389 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:27:20 00:27:32
247 76 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K20 00:27:31 00:27:45
248 264 DOLIWA ADAM Olsztyn 1965 M50 00:27:32 00:27:54
249 263 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M30 00:27:34 00:27:50
250 474 ROSIŃSKA KAROLINA Olsztyn 1992 K20 00:27:36 00:27:51
251 178 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:27:38 00:27:52
252 225 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:40 00:27:53
253 364 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:27:42 00:27:56
254 127 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:27:47 00:27:59
255 380 JANAS KAROLINA Bełchatów 1987 K20 00:27:56 00:28:13
256 32 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:28:01 00:28:16
257 560 MAZIAKOWSKI ADAM Wrocław 1995 M20 00:28:02 00:28:17
258 265 GĄSIOREK JOANNA Jonkowo 1989 K20 00:28:09 00:28:23
259 287 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:28:10 00:28:19
260 149 WÓJCIK MONIKA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:12 00:28:28
261 114 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1955 K60 00:28:14 00:28:31
262 562 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K20 00:28:14 00:28:29
263 229 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn ZI SQUAD / PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:28:14 00:28:30
264 29 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M20 00:28:19 00:28:39
265 36 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:28:19 00:28:39
266 167 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:28:20 00:28:41
267 60 HOLOVIN HANNA Barczewko 1971 K40 00:28:20 00:28:37
268 313 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn 1963 K50 00:28:29 00:28:50
269 511 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:28:33 00:28:37
270 80 KAŹMIERCZAK PATRYK Olsztyn 1995 M20 00:28:33 00:28:57
271 558 KUREK MARIOLA Jonkowo PORBADY 1978 K30 00:28:33 00:28:57
272 211 TRUSZKOWSKI WOJCIECH Olsztyn PROFKOM OLSZTYN 1985 M30 00:28:34 00:28:53
273 436 KOMOROWSKA EWA Olsztyn RC KOMOROWSCY 1974 K40 00:28:36 00:28:56
274 273 SZEKLICKI RAFAŁ Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 M30 00:28:36 00:29:01
275 91 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn SAM 1961 M50 00:28:44 00:29:02
276 292 NADZIAK WIOLETTA Morąg INKSPOT 1974 K40 00:28:44 00:29:07
277 83 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M30 00:28:46 00:29:14
278 512 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:28:49 00:29:06
279 308 KURDYŁA STEFAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1940 M60 00:28:53 00:29:12
280 94 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:28:55 00:29:12
281 585 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:28:56 00:29:08
282 584 KLAMRA KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:28:56 00:29:08
283 571 JANKOWSKA PAULINA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1985 K30 00:28:56 00:29:11
284 575 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn 1985 K30 00:28:57 00:29:17
285 68 DADASIEWICZ MARZENA Olsztyn 1979 K30 00:29:04 00:29:22
286 443 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:29:04 00:29:16
287 333 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:29:05 00:29:22
288 253 STRACHOTA BARBARA Olsztyn BBL 1972 K40 00:29:07 00:29:30
289 230 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn ZI SQUAD 1984 M30 00:29:14 00:29:36
290 106 ŻUCHNIEWICZ WIKTORIA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1998 K16 00:29:19 00:29:42
291 184 GRANDYS AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1974 K40 00:29:21 00:29:33
292 573 MALINOWSKI KAMIL Suwałki ŻELBETEAM 1993 M20 00:29:23 00:29:34
293 109 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M30 00:29:25 00:29:46
294 466 STRĄCZEK DOMINIKA Olsztyn 1986 K20 00:29:26 00:29:50
295 87 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:29:29 00:29:53
296 152 SZUTKOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1956 M50 00:29:36 00:29:54
297 587 OSOWIECKI MARCIN Olsztyn 1986 M20 00:29:39 00:30:07
298 197 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:29:42 00:30:00
299 386 SIEMIĄTKOWSKI MACIEJ Raciąż 1998 M16 00:29:46 00:30:08
300 41 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 00:29:55 00:30:18
301 81 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn 1980 M30 00:30:03 00:30:27
302 595 BARANOWSKA WIOLETA Olsztyn 1992 K20 00:30:03 00:30:26
303 611 PUSOWICZ GRZEGORZ OLSZTYN 1976 M30 00:30:05 00:30:34
304 596 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:30:06 00:30:20
305 427 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:30:07 00:30:29
306 243 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:30:15 00:30:33
307 302 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:30:16 00:30:33
308 594 DEMBIŃSKA ANNA Marki 1991 K20 00:30:20 00:30:42
309 42 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:30:24 00:30:45
310 248 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1977 K30 00:30:26 00:30:47
311 563 KOWALSKI KRZYSZTOF HENRYK Olsztyn INOWROCŁAW 1956 M50 00:30:29 00:30:44
312 527 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:30:34 00:30:57
313 602 TCHÓRZ MICHAŁ Górowo Iławeckie ŻELBETEAM 1993 M20 00:30:41 00:30:53
314 456 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:30:42 00:31:04
315 574 TAMKUN PAULINA Dywity ŻELBETEAM 1993 K20 00:30:44 00:30:54
316 568 RYTELEWSKI KAMIL Olsztyn 1981 M30 00:30:44 00:31:05
317 481 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:30:47 00:31:08
318 582 WITEK ADRIAN Biskupiec KINETIC TEAM 1989 M20 00:30:57 00:31:25
319 605 ŁANIA RAFAŁ GDAŃSK 1975 M40 00:31:11 00:31:39
320 591 RYBICKI RAFAŁ Gietrzwałd 1976 M30 00:31:21 00:31:33
321 177 OPAK BEATA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K50 00:31:27 00:31:52
322 224 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:31:33 00:32:01
323 410 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn KINETIC TEAM 1977 K30 00:31:35 00:31:49
324 405 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN KINETIC TEAM 1978 M30 00:31:36 00:31:50
325 271 SAKOWICZ MARCIN Olsztyn 1981 M30 00:31:36 00:32:03
326 331 OPPENKOWSKA SYLWIA Olsztyn 1969 K40 00:31:44 00:32:07
327 321 KALINOWSKA MARTA Olsztyn 1982 K30 00:32:18 00:32:38
328 522 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn VEGE RUNNERS 1982 K30 00:32:19 00:32:34
329 115 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:32:34 00:32:53
330 392 POTERAŁA-PASZKO KATARZYNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 K30 00:32:35 00:32:59
331 518 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd 1986 K20 00:32:37 00:33:01
332 393 SZEKLICKA MARZENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1981 K30 00:33:06 00:33:31
333 104 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1989 K20 00:33:11 00:33:41
334 586 GOLON DARIUSZ Olsztyn DZIKUSY 1967 M40 00:33:14 00:33:26
335 269 KAMIANKA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 K40 00:33:16 00:33:41
336 18 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:33:25 00:33:52
337 57 DRABIŃSKA NATALIA Olsztyn 1990 K20 00:33:27 00:33:53
338 175 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:33:53 00:34:19
339 105 ONISK DOROTA Olsztyn 1985 K30 00:34:00 00:34:26
340 30 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K40 00:34:03 00:34:26
341 409 HUSZLA IWONA OLSZTYN 1968 K40 00:34:05 00:34:18
342 198 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:35:15 00:35:42
343 54 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:35:30 00:35:55
344 180 SMOLIŃSKI WIESŁAW Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1953 M60 00:36:01 00:36:27
345 412 PRZYGODZKA MAŁGORZATA Olsztyn 1986 K20 00:36:46 00:37:10
346 194 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:36:49 00:37:06
347 174 KARWACKA-SAKOWICZ IWONA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1984 K30 00:37:38 00:38:05
348 564 WESOŁOWSKA ANNA Olsztyn GRUPA DBK 1990 K20 00:37:52 00:38:13
349 183 TYC ASIA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1978 K30 00:39:01 00:39:28
350 169 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1974 K40 00:39:02 00:39:28
351 182 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:39:03 00:39:29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni