z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

01.10.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra CITY TRAIL TEAM 1988 M20 00:16:28 00:16:28
2 421 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk SZUKAM SPONSORA :) 1991 M20 00:16:32 00:16:32
3 371 MISIEWICZ MICHAŁ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1995 M20 00:16:34 00:16:34
4 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:36 00:16:36
5 447 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn 1991 M20 00:16:51 00:16:51
6 138 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:58 00:16:58
7 3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:17:01 00:17:02
8 457 KRAWIECKI MATEUSZ Lubawa HUSARIA RACE TEAM / TEAM KOPEĆ 1989 M20 00:17:38 00:17:38
9 189 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:17:45 00:17:46
10 449 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:49 00:17:50
11 487 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo 1983 M30 00:17:53 00:17:53
12 22 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:18:05 00:18:05
13 452 UMBRAS KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLSZTYN 1971 M40 00:18:19 00:18:19
14 318 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1981 M30 00:18:27 00:18:27
15 368 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:30 00:18:31
16 388 KORWIEL RAFAŁ Ostróda TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:18:38 00:18:39
17 350 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn WWW.SPORTIC.PL 1988 M20 00:18:52 00:18:54
18 241 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:18:57 00:18:59
19 11 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin CITY TRAIL TEAM/SĄD OKRĘGOWY OLSZTYN 1992 K20 00:19:05 00:19:06
20 360 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:19:05 00:19:07
21 192 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:07 00:19:08
22 275 FERSZT PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:19:27 00:19:28
23 322 SUDZIŃSKA MARIOLA Olsztyn 1976 K40 00:19:27 00:19:30
24 31 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M30 00:19:37 00:19:39
25 490 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:19:41 00:19:41
26 277 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1960 M50 00:19:47 00:19:49
27 239 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:49 00:19:52
28 450 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie 1999 M16 00:19:55 00:19:56
29 59 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1984 M30 00:19:56 00:19:58
30 493 ZARĘBSKI MARCIN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1982 M30 00:20:00 00:20:01
31 119 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:20:03 00:20:04
32 56 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M30 00:20:08 00:20:10
33 38 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:20:11 00:20:12
34 20 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1959 M50 00:20:15 00:20:16
35 30 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:20:16 00:20:18
36 372 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:20:22 00:20:27
37 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:25 00:20:28
38 127 OLSZEWSKI MIROSŁAW Nikielkowo 1983 M30 00:20:24 00:20:28
39 154 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:20:30 00:20:33
40 156 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:32 00:20:34
41 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:20:34 00:20:36
42 390 MILEWICZ GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:20:35 00:20:40
43 82 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:44 00:20:47
44 442 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:20:45 00:20:49
45 420 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:49 00:20:49
46 441 JAGUSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1997 M16 00:20:44 00:20:50
47 34 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:20:50 00:20:55
48 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:20:50 00:20:57
49 37 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M40 00:20:57 00:21:02
50 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:59 00:21:03
51 392 RUTKOWSKI GRZEGORZ Olsztyn BIAŁY KENIJCZYK RESZEL 1983 M30 00:21:00 00:21:09
52 96 GOSTKOWSKI WIESŁAW Kurzętnik KURZETNIK BIEGA 1958 M50 00:21:01 00:21:03
53 69 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:07 00:21:10
54 163 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:21:07 00:21:12
55 270 LENART MIŁOSZ Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1965 M50 00:21:10 00:21:14
56 137 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:21:11 00:21:16
57 133 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1977 M30 00:21:12 00:21:14
58 483 SZULC RAFAŁ Ostróda 1971 M40 00:21:12 00:21:19
59 309 GLEBA MARIUSZ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M20 00:21:14 00:21:18
60 475 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1969 M40 00:21:16 00:21:23
61 512 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:18 00:21:22
62 193 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 00:21:21 00:21:26
63 123 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:21:24 00:21:27
64 267 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:25 00:21:31
65 236 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1952 M60 00:21:27 00:21:27
66 514
624*
JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:21:33 00:21:35
67 25 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1965 M50 00:21:34 00:21:37
68 476 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:21:35 00:21:41
69 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:21:35 00:21:41
70 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:21:36 00:21:41
71 161 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 M20 00:21:41 00:21:46
72 504 RYBKA SEBASTIAN Dywity AZS UWM OLSZTYN 2000 M16 00:21:43 00:21:48
73 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN BIEGNĘ Z CÓRKĄ 1970 M40 00:21:43 00:21:51
74 57 ŻOŁĄDKOWSKI DARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1973 M40 00:21:43 00:21:47
75 479 KRAMEK RADOSŁAW Olsztyn 1978 M30 00:21:47 00:21:54
76 308 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1963 M50 00:21:47 00:21:49
77 374 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:21:54 00:21:57
78 398 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:21:55 00:22:00
79 217 MILEWICZ ŁUKASZ Olsztyn 1982 M30 00:21:56 00:22:08
80 482 LICZNERSKI RAFAŁ Lubawa LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 1981 M30 00:21:58 00:22:02
81 181 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:22:01 00:22:07
82 310 PROKOP JACEK Ostaszewo BIEGAM U KOLESI 1974 M40 00:22:02 00:22:09
83 502 GROSZEWSKI RADOSŁAW olsztyn 1976 M40 00:22:02 00:22:04
84 84 OTTA MARCIN Gietrzwałd SS DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:22:02 00:22:11
85 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:03 00:22:09
86 499 SOSNOWSKI WOJTEK Olsztyn NUTRIPOL 1977 M30 00:22:03 00:22:07
87 331 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:22:04 00:22:10
88 41 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1979 M30 00:22:04 00:22:19
89 26 HERMANN TOMASZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/ KW OLSZTYN 1978 M30 00:22:08 00:22:15
90 283 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:22:08 00:22:13
91 255 WIŚNIEWSKI JACEK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1975 M40 00:22:09 00:22:17
92 23 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:22:15 00:22:19
93 319 KOTŁOWSKA KATARZYNA Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:22:19 00:22:41
94 185 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:20 00:22:23
95 373 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1979 M30 00:22:22 00:22:32
96 211 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM / BBL 1963 M50 00:22:22 00:22:28
97 157 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny SS DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:30 00:22:35
98 44 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:22:30 00:22:39
99 418 NIEMCZUK WALDEMAR Olsztyn 1962 M50 00:22:33 00:22:44
100 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:22:37 00:22:44
101 352 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn 1974 K40 00:22:38 00:22:49
102 511 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:22:39 00:22:52
103 375 ROMANOWICZ ANNA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1970 K40 00:22:41 00:22:47
104 355 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo 1988 M20 00:22:41 00:22:59
105 462 KUBICKI RAFAŁ Dywity SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:22:43 00:22:50
106 430 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:22:44 00:22:51
107 402 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1966 M50 00:22:45 00:22:50
108 290 PIĄTEK PIOTR Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M16 00:22:45 00:22:58
109 451 WÓJCIK BORYS olsztyn 1984 M30 00:22:48 00:22:59
110 330 NIENADOWSKI BARTOSZ olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1986 M30 00:22:48 00:22:57
111 301 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn 1978 M30 00:22:50 00:22:59
112 259 FYDRYCH MACIEJ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:22:50 00:22:58
113 307 WASIAK MIŁOSŁAWA Działdowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/SKLEPBIEGACZA.PL 1991 K20 00:22:51 00:22:55
114 116 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:22:51 00:22:56
115 288 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M16 00:22:54 00:23:06
116 311 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda SĄSIEDZI Z BARCZA 1983 M30 00:22:56 00:23:06
117 164 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:22:56 00:23:03
118 261 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:22:57 00:23:07
119 428 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda 1980 M30 00:23:00 00:23:06
120 406 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:23:02 00:23:09
121 232 ŁABĘDZKI GRZEGORZ Olsztyn AGROPARTS 1987 M20 00:23:05 00:23:16
122 329 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:23:08 00:23:13
123 465 KUPIS ARTUR Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1985 M30 00:23:09 00:23:21
124 413 KORD ARKADIUSZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA / AWFIS GDAŃSK 1996 M20 00:23:09 00:23:14
125 35 TARNOWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:23:10 00:23:18
126 383 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:23:12 00:23:15
127 464 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:23:13 00:23:20
128 112 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1978 M30 00:23:15 00:23:26
129 427 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:15 00:23:34
130 130 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:23:15 00:23:18
131 107 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M30 00:23:18 00:23:32
132 240 KARPOWSKA MARZENA olsztyn 1985 K30 00:23:20 00:23:28
133 251 SZUKSZTUL ROBERT Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ PIZZĘ 1984 M30 00:23:21 00:23:25
134 271 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:21 00:23:32
135 194 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M20 00:23:22 00:23:36
136 223 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:23:26 00:23:38
137 227 ROGOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:23:26 00:23:35
138 182 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:23:29 00:23:43
139 111 JANOWSKA ANNA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:23:29 00:23:39
140 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1973 M40 00:23:29 00:23:55
141 73 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:32 00:23:43
142 389 PIWNICKI ROBERT Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1988 M20 00:23:37 00:23:51
143 90 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:38 00:23:47
144 497 GRABOWSKI MAREK Olsztyn BUDIMEX 1965 M50 00:23:39 00:23:48
145 120 ZIELIŃSKI MARCIN Lubawa CRAZY RUNNERS TEAM RYBNO 1983 M30 00:23:39 00:23:39
146 78 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:23:43 00:23:50
147 207 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:44 00:23:51
148 200 KUBACH BARTOSZ Iława BRAK 1988 M20 00:23:44 00:24:01
149 190 KIEZIK ANNA Olsztyn 1982 K30 00:23:46 00:23:59
150 437 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:23:54 00:24:12
151 459 SUŁKOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1969 M40 00:23:54 00:24:02
152 148 GUMIENNY WOJCIECH Olsztyn WOJTEK 1986 M30 00:23:54 00:24:11
153 272 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKIE TRIO 1968 M40 00:23:54 00:24:19
154 393 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:23:54 00:23:58
155 51 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:24:00 00:24:07
156 129 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:24:00 00:24:07
157 488 PIOTROWSKI WOJCIECH Orneta 1980 M30 00:24:01 00:24:17
158 431 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:24:01 00:24:08
159 343 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:24:04 00:24:21
160 198 KIEWISZ ADAM Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1980 M30 00:24:07 00:24:32
161 294 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:08 00:24:11
162 436 KOSIŃSKI ARTUR Olsztyn 1988 M20 00:24:10 00:24:22
163 358 ADAMSKI PATRYK Giżycko 1990 M20 00:24:10 00:24:22
164 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:13 00:24:22
165 210 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:24:14 00:24:30
166 416 CYDZIK MIROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:24:14 00:24:22
167 443 WRZYSZCZ LESZEK olsztyn ŻÓŁWIKI 1959 M50 00:24:14 00:24:25
168 233 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn 1977 M30 00:24:14 00:24:26
169 510 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:24:14 00:24:23
170 517 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:24:17 00:24:30
171 220 STARZYŃSKI PIOTR Bydgoszcz KANCELARIA ADWOKACKA SAPERE AUDE 1979 M30 00:24:18 00:24:34
172 258 PARKASIEWICZ TOMASZ Olsztyn 1971 M40 00:24:19 00:24:27
173 86 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:24:20 00:24:37
174 513 WODNIAK SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:24:22 00:24:34
175 102 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:24:26 00:24:33
176 422 FREJ DAMIAN Olsztyn 1990 M20 00:24:30 00:24:50
177 125 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:24:33 00:24:43
178 67 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:35 00:24:45
179 356 ZUBKIEWICZ ŁUKASZ Płaska JAĆWING PŁASKA 1986 M30 00:24:37 00:24:51
180 412 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:24:40 00:24:47
181 295 GAWIN MAREK Barczewo BOSKIE TRIO 1979 M30 00:24:42 00:25:06
182 321 SALOMON MONIKA Dywity MOUNT BALNC TEAM 1976 K40 00:24:43 00:24:46
183 95 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:24:44 00:24:55
184 203 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:24:49 00:24:58
185 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn 1974 M40 00:24:50 00:25:24
186 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:24:51 00:25:13
187 312 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:24:51 00:25:00
188 183 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M20 00:24:51 00:25:00
189 109 FILIPOWSKA AGATA Olsztynek TEAM KOPEĆ 1998 K16 00:24:51 00:24:55
190 328 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:24:53 00:25:12
191 36 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M20 00:24:55 00:25:32
192 49 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1964 M50 00:24:55 00:25:08
193 317 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:24:57 00:25:07
194 28 PUCZEL PIOTR Olsztyn ZI SQUAD 1982 M30 00:24:59 00:25:10
195 122 HANAS DARIUSZ Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:00 00:25:15
196 206 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo 1971 M40 00:25:00 00:25:17
197 170 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:02 00:25:09
198 225 GÓRSKI KRZYSZTOF Wójtowo WÓJTOWO 1979 M30 00:25:05 00:25:05
199 71 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:17 00:25:27
200 293 CZARKOWSKI MAREK Olsztyn 1986 M30 00:25:18 00:25:41
201 397 WALDEK JA warszawa KUZNIA TRIATHLONU 1977 M30 00:25:19 00:25:30
202 342 ARAMOWICZ MARIUSZ Olsztyn ARA-SPEED 1978 M30 00:25:22 00:25:42
203 167 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:23 00:25:37
204 247 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:25 00:25:37
205 376 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1990 M20 00:25:26 00:25:48
206 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:25:27 00:25:47
207 99 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:25:31 00:25:46
208 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:25:33 00:25:53
209 435 BOLDA PATRYCJA Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1993 K20 00:25:35 00:25:52
210 146 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M50 00:25:37 00:25:50
211 144 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn 1985 M30 00:25:41 00:25:59
212 353 KOWALSKA AMELIA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1972 K40 00:25:41 00:25:55
213 238 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:25:43 00:26:00
214 299 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:25:45 00:25:58
215 486 SIĘDA TOMASZ Olsztyn 1979 M30 00:25:49 00:26:22
216 21 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:25:49 00:25:55
217 100 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:25:50 00:26:04
218 396 WĘGIERSKI BŁAŻEJ Olsztynek 1975 M40 00:25:53 00:26:11
219 230 FARON KASIA Olsztyn 1977 K30 00:25:53 00:26:07
220 492 JOŃCA MAREK Olsztyn ABENTOJRA 1996 M20 00:25:57 00:26:10
221 256 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:25:57 00:26:11
222 349 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:25:59 00:26:13
223 252 DZIERZĘCKI DANIEL Nidzica NIDZICA BIEGA 1992 M20 00:25:59 00:26:08
224 446 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo SS DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:26:00 00:26:15
225 491 JONCA WOJCIECH olsztyn ABENTOJRA 1972 M40 00:26:03 00:26:16
226 103 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:26:03 00:26:14
227 481 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo 1981 K30 00:26:05 00:26:08
228 92 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN 1993 K20 00:26:05 00:26:22
229 244 JAŻDŻEWSKI ADAM Iława TRAJKERSI 1977 M30 00:26:06 00:26:46
230 366 KĘDZIA MILENA Olsztyn 1997 K16 00:26:07 00:26:14
231 65 ORŁOWSKI GRZEGORZ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1981 M30 00:26:07 00:26:24
232 262 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:26:08 00:26:23
233 458 JACKIEWICZ TOMASZ Lubawa KAZANICE 1973 M40 00:26:09 00:26:33
234 500 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33 1980 M30 00:26:10 00:26:38
235 16 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:26:14 00:26:30
236 351 JANOWIAK MAREK Olsztyn PIWO Z PUSZKI 1983 M30 00:26:15 00:26:35
237 284 ŻYGULSKA KATARZYNA Iława IŁAWA 1982 K30 00:26:19 00:26:36
238 191 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:26:19 00:26:30
239 216 BURANDT MAGDALENA Olszty SS DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:26:21 00:26:58
240 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:26:24 00:26:43
241 257 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:26:26 00:26:42
242 274 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:26:26 00:26:41
243 401 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:26:26 00:26:49
244 515 SILSKI MAREK BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:26:26 00:26:36
245 212 BRZOZOWSKI MATEUSZ Olsztyn CLUB CORRER 1986 M30 00:26:27 00:26:41
246 63 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M20 00:26:29 00:26:48
247 83 TRUŚ MARTA Poznań NBR 1987 K20 00:26:31 00:26:55
248 264 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:26:32 00:26:47
249 187 POLUS GRZEGORZ Olsztyn Gutkowo 1979 M30 00:26:34 00:26:50
250 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:26:34 00:26:56
251 279 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:26:35 00:27:07
252 88 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:26:35 00:27:06
253 121 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK 1986 K30 00:26:39 00:26:56
254 439 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:26:40 00:26:59
255 265 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda OSTRÓDZKA GRUPA BIEGOWA 1975 M40 00:26:40 00:26:58
256 506 KRASZEWSKI MARIUSZ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1971 M40 00:26:41 00:27:08
257 260 JUDYCKA SYLWIA Olsztyn 1985 K30 00:26:42 00:26:55
258 19 KOWALSKI JACEK Olsztyn MOTOKLINIKA 1977 M30 00:26:42 00:27:02
259 324 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1966 M50 00:26:48 00:27:04
260 454 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:26:49 00:27:01
261 415 FIRKOWSKI DARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1967 M40 00:26:51 00:27:13
262 423 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K40 00:26:58 00:27:11
263 77 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:26:59 00:27:13
264 516 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:27:00 00:27:15
265 280 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk BBL OLSZTYN 1971 M40 00:27:01 00:27:35
266 208 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKWSKI TEAM 1985 K30 00:27:02 00:27:19
267 382 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:27:03 00:27:19
268 54 BANACH ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:27:04 00:27:20
269 498 KĘDZIOR NATALIA BARTOSZYCE 1990 K20 00:27:05 00:27:17
270 32 ŻUKOWSKI DANIEL Jonkowo 1978 M30 00:27:11 00:27:31
271 27 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:27:15 00:27:34
272 323 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:20 00:27:36
273 297 BARANOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN 1981 M30 00:27:21 00:27:38
274 101 GĘBALA LESZEK Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1955 M60 00:27:21 00:27:36
275 229 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO 1961 M50 00:27:21 00:27:49
276 168 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:27:23 00:27:47
277 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:27:27 00:27:46
278 219 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:27:29 00:27:44
279 180 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:27:31 00:27:42
280 333 SKRZYŃSKI PIOTR Olsztyn BYLE DOBIEC 1967 M40 00:27:36 00:28:11
281 131 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:27:37 00:27:45
282 85 SIEŃKO MAŁGORZATA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1978 K30 00:27:39 00:27:53
283 79 ŻBIK ADA Olsztyn 1994 K20 00:27:40 00:27:58
284 80 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:27:41 00:27:59
285 45 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:27:41 00:27:59
286 24 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:27:48 00:28:00
287 399 ANDRZEJCZAK MARCIN Szczytno 1974 M40 00:27:49 00:28:28
288 268 KOSZCZUK MICHAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:27:52 00:28:21
289 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:27:56 00:28:20
290 507 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn INTERWAŁOWCY PIECZEWO 1984 M30 00:27:57 00:28:02
291 348 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:27:57 00:28:03
292 139 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:27:59 00:28:15
293 455 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:28:00 00:28:22
294 298 ROLKA MARCIN Olsztyn BOSKIE TRIO 1989 M20 00:28:01 00:28:27
295 332 SKZRYŃSKA EWA Olsztyn BYLE DOBIEC 1968 K40 00:28:02 00:28:36
296 222 JARMOŁKOWICZ MICHAŁ Olsztyn 1981 M30 00:28:10 00:28:42
297 235 WOJTACH DANUTA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1984 K30 00:28:13 00:28:34
298 48 SŁOWIŃSKI JAN Olsztyn 1984 M30 00:28:15 00:28:51
299 273 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1986 K30 00:28:18 00:28:27
300 334 PLIZGA JAKUB Olsztyn 1985 M30 00:28:20 00:28:44
301 52 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN OMT TEAM 1978 M30 00:28:22 00:28:44
302 347 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:28:22 00:28:43
303 409 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:28:24 00:28:44
304 97 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:28:28 00:28:43
305 335 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA Olsztyn 1987 K20 00:28:30 00:28:53
306 173 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:28:31 00:28:54
307 403 MILEWSKI BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:28:31 00:28:53
308 172 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M30 00:28:31 00:28:55
309 166 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:28:34 00:29:03
310 489 SOCZEWKA DAMIAN Stawiguda ABENTOJRA 1968 M40 00:28:40 00:28:54
311 509 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:28:40 00:28:54
312 377 RETKOWSKI PAWEŁ jaroty 1981 M30 00:28:43 00:29:17
313 341 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:28:45 00:28:49
314 171 GRYSZKO MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:28:46 00:29:30
315 666 PIWOWARSKI BARTOSZ Olsztyn BPIWN.PL 1982 M30 00:28:48 00:29:11
316 472 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:28:49 00:29:10
317 151 ŻELAZOWSKI PIOTR Olsztyn ŻELAZOWSCY TEAM 1971 M40 00:28:53 00:29:15
318 453 SACZUK MAŁGORZATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1972 K40 00:28:54 00:29:02
319 508 BUŁŁO ANNA OSTRÓDA BZWBK RUNNERS 1977 K30 00:28:55 00:29:10
320 276 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1986 K30 00:29:01 00:29:20
321 404 CHODUBSKI PATRYK Dźwierzuty 1994 M20 00:29:04 00:29:20
322 175 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:29:05 00:29:34
323 17 GĄSIOREK JOANNA Jonkowo 1989 K20 00:29:11 00:29:32
324 496 DŁUGOSZ KAMIL Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1986 M30 00:29:12 00:29:46
325 494 ROMANIUK MACIEJ DYWITY 1983 M30 00:29:15 00:29:48
326 195 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 00:29:15 00:29:42
327 214 DOWEJKO ARKADIUSZ Olsztyn 1974 M40 00:29:22 00:29:57
328 228 BARTKOWSKI JAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1961 M50 00:29:28 00:29:38
329 47 NESTOROWICZ MONIKA Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1973 K40 00:29:30 00:29:38
330 345 OLSZEWSKA BEATA Pasym 1983 K30 00:29:33 00:29:39
331 386 ŚPIEWAKOWSKA AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1974 K40 00:29:35 00:29:56
332 456 JACKIEWICZ ANNA Lubawa KAZANICE 1972 K40 00:29:38 00:30:01
333 354 TUSZYŃSKA MONIKA Kurzętnik NLB 1976 K40 00:29:39 00:30:09
334 405 HORNADKIEWICZ ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:29:47 00:30:09
335 152 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:29:49 00:30:17
336 518 TOMCZYK ANNA Olsztyn 1989 K20 00:29:50 00:30:03
337 224 MOKWIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:29:52 00:30:04
338 385 ARAMOWICZ EDYTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1982 K30 00:29:55 00:30:16
339 501 KOMOROWSKA EWA Olsztyn LIFE 4 SPORT 1974 K40 00:29:56 00:30:23
340 419 KOWANDA MAGDALENA Lubawa 1977 K30 00:29:59 00:30:13
341 440 GEIER ANNA Olsztyn 1988 K20 00:30:00 00:30:13
342 178 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn 1973 K40 00:30:00 00:30:17
343 300 KURDYŁA STEFAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1940 M60 00:30:03 00:30:31
344 197 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:30:04 00:30:22
345 250 ORZEL MARTA Olsztyn 1989 K20 00:30:08 00:30:31
346 213 BOHDANOWICZ MARCIN RAFAŁ Olsztyn ZI SQUAD 1977 M30 00:30:12 00:30:44
347 471 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn 1974 K40 00:30:16 00:30:33
348 55 ASZKIEŁOWICZ PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:30:18 00:30:51
349 160 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 00:30:23 00:30:55
350 495 ROMANIUK AGNIESZKA DYWITY 1982 K30 00:30:23 00:30:56
351 434 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:30:28 00:30:57
352 346 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:30:29 00:30:50
353 104 WOJDYŁA ANNA Olsztyn 1988 K20 00:30:30 00:30:52
354 473 OKUNIEWSKI DANIEL Biskupiec 1974 M40 00:30:30 00:30:55
355 414 STRZELEC ŻANETA Olsztyn 1986 K30 00:30:36 00:31:02
356 141 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:30:39 00:31:10
357 484 MAGNUSZEWSKA JUSTYNA Szczytno 1983 K30 00:30:40 00:30:51
358 202 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1971 M40 00:30:41 00:31:11
359 281 LITWINIUK KRZYSZTOF Bartąg TRI NEGU 1980 M30 00:30:47 00:31:14
360 285 MILCZARZ AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:30:47 00:31:14
361 380 OLSZEWSKA-MISIOR KATARZYNA Olsztyn 1979 K30 00:30:48 00:31:14
362 286 BIELSKA SYLWIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1999 K16 00:30:53 00:31:03
363 61 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:31:00 00:31:19
364 169 JANKOWSKA PAULINA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1985 K30 00:31:07 00:31:28
365 326 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:31:17 00:31:42
366 337 GAŁECKI KRZYSZTOF Olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1986 M30 00:31:18 00:32:14
367 89 SALIK ŁUKASZ Olsztyn 1978 M30 00:31:19 00:31:53
368 249 KAMIŃSKI KRZYSIEK olsztyn 1975 M40 00:31:26 00:31:54
369 162 STANKIEWICZ SYLWIA Olsztyn 1980 K30 00:31:33 00:31:51
370 478 STANISŁAWSKA ELIZA Olsztyn 1979 K30 00:31:34 00:31:38
371 254 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:31:34 00:32:01
372 367 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:31:38 00:32:07
373 505 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn TEAM JANA 1980 M30 00:31:40 00:31:55
374 370 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:31:41 00:32:09
375 282 KALEMBA KAROLINA Ruciane- Nida 1992 K20 00:31:43 00:32:13
376 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:31:55 00:32:26
377 410 PESTA MAŁGORZATA Barczewo ALLIANZ RUNNING TEAM 1962 K50 00:32:03 00:32:33
378 339 GAŁECKA KAMILA Olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA 1983 K30 00:32:05 00:32:13
379 408 JANKOWSKA ELWIRA Jonkowo AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1972 K40 00:32:08 00:32:38
380 106 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:32:20 00:32:38
381 485 SPICZAK-BRZEZIŃSKA JUSTYNA PRZECHLEWO 1990 K20 00:32:21 00:32:21
382 158 ŻELAZOWSKA AGNIESZKA Olsztyn ŻELAZOWSCY TEAM 1976 K40 00:32:24 00:32:45
383 425 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K40 00:32:28 00:32:54
384 296 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:32:31 00:33:05
385 242 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:32:31 00:32:54
386 149 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:32:35 00:33:15
387 336 JAŁOSZEWSKI JAKUB Giżycko CHRUPKA 1986 M30 00:32:39 00:33:11
388 463 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:32:45 00:33:15
389 327 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:33:03 00:33:31
390 201 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1976 K40 00:33:06 00:33:35
391 378 NAPIERAJ DAGMARA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1986 K30 00:33:24 00:33:54
392 477 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn OKRUTNA WATAHA HIEN 1983 M30 00:33:30 00:34:02
393 305 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:33:33 00:34:02
394 196 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:33:33 00:34:02
395 105 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:33:41 00:34:15
396 520 SZAŁKOWSKI DAMIAN Olsztynek GRUPA DBK 1983 M30 00:33:50 00:34:28
397 64 PRUSZKIEWICZ-SŁOWIŃSKA KATARZYNA Olsztyn 1984 K30 00:34:02 00:34:39
398 480 SELEDEC JUSTYNA Olsztyn 1976 K40 00:34:07 00:34:18
399 438 SKÓRA MONIKA olsztyn VEGE RUNNERS 1978 K30 00:34:07 00:34:35
400 426 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:34:08 00:34:34
401 93 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K40 00:34:09 00:34:35
402 132 GIERZ DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:34:20 00:34:45
403 188 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:34:33 00:35:12
404 384 WITKOWSKA MIROSŁAWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1980 K30 00:35:19 00:35:50
405 394 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:35:29 00:36:00
406 448 KALINOWSKA MARTA Olsztyn 1982 K30 00:35:41 00:36:15
407 445 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:35:41 00:36:15
408 153 WASILEWSKI WOJCIECH Olsztyn 1978 M30 00:35:48 00:36:13
409 466 WARMIŃSKA-HINZ LIWIA Olsztyn 1984 K30 00:35:51 00:36:19
410 400 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 00:35:51 00:36:23
411 357 DŁUGOSZ KASIA Dywity 1987 K20 00:36:32 00:37:06
412 503 WILCZEWSKA SYLWIA RÓŻYNY 1979 K30 00:36:32 00:37:06
413 433 ZIMNOCH DOROTA Olsztyn 1985 K30 00:37:11 00:37:38
414 432 ZIMNOCH SEBASTIAN Wadag - Olsztyn 1983 M30 00:37:12 00:37:38
415 145 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:37:17 00:37:45
416 379 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1974 K40 00:37:19 00:37:40
417 364 DĄBROWSKA MONIKA Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30 00:37:19 00:38:03
418 550 LESISZ JOLANTA OLSZTYN BZWBK RUNNERS 1966 K50 00:37:22 00:37:37
419 344 BRZÓSKA MAŁGORZATA Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 00:37:30 00:38:04
420 186 STEMPINSKA JOANNA Olsztyn 1974 K40 00:38:09 00:38:31
421 291 WIĘCEK WERONIKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1998 K16 00:38:33 00:38:44
422 306 ŚCIĘGAJ JOLANTA Olsztyn 1979 K30 00:38:53 00:39:19
423 204 GAWRYŃSKA ADRIANNA Działdowo 1992 K20 00:38:53 00:39:18
424 98 ONISK DOROTA Olsztyn 1985 K30 00:38:54 00:39:20
425 365 SOABALA MAGDALENA Olsztyn 1981 K30 00:42:43 00:42:55
426 289 ORŁOWSKA MARTA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 K16 00:42:45 00:42:54
427 292 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:42:50 00:43:01
428 287 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:42:51 00:43:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni